جانشین فرمانده ناجا

جانشین فرمانده ناجا

افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
وی اضافه کرد: در همین راستا نیز قرارگاه جهادی کاهش تلفات و تصادفات رانندگی با دستور فرمانده ناجا تشکیل شد، در این رابطه خاطر نشان کرد: تهیه اطلس تصادفات و شناسایی و تدوین طرح‌ها و برنامه‌ها نیز در دستور کار قرار گرفت. جانشین فرمانده ناجا ابراز امیدواری کرد که عزم ملی برای توسعه و تجهیز سامانه «سپهتن» وجود داشته باشد تا شاهد کاهش تلفات و حوادث رانندگی باشیم. وی با اشاره به این که بحث کیفیت خودرو مساله‌ای نیست که یک روزه حل شود، در این رابطه خاطر نشان کرد: امروزه بخش قابل توجهی از تصادفات رانندگی ناشی از استحکام و مقاومت کم خودروها است. ما خودمان فکری برای نیروها می‌کنیم، اما باید خودرو تامین شود تا ماموران ما با گشت زنی بتوانند در کاهش تصادفات موثر واقع شوند که امیدوارم این موضوع نیز محقق شود. جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر این که ما در کنار دولت و در خدمت دولت محترم هستیم، گفت‌: امیدوارم که دولت به ما نیز کمک کند تا مطالباتمان را که در راستای خدمت به مردم و عمل به تاکید معظم کل قوا برای کاهش تصادفات و تلفات حوادث رانندگی است اجرایی شود.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روز پنجشنبه پلیس، سردار ایوب سلیمانی در پنجاه و ششمین کمیسیون اجتماعی و اطلاع رسانی ناجا ساخت شهرک سینمایی پلیس را از اولویت‌های کاری موسسه ناجی هنر برشمرد. وی گفت: از جمله اقداماتی که در حوزه ساخت فیلم و سریال باید مدنظر باشد، فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، یعنی ساخت یک شهرک سینمایی پلیس است. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در بین سازمان‌ها و نهادهای مختلف، ناجا بیشترین سطح تعامل با جامعه را دارد، عنوان کرد: نیروی انتظامی در متن کلیه رویدادهای اجتماعی قرار دارد و از سویی مردم از اولین سازمانی که اطلاعات را دریافت می‌کنند و مطالبه‌گری دارند، نیروی انتظامی است. سردار سلیمانی در پایان با اشاره به حضور پررنگ و اثربخش پلیس در رسانه‌ها گفت: فرماندهان و مسئولان ناجا هنگام حضور در رسانه‌ها باید با آمادگی و اطلاع از حوزه ماموریتی خود پاسخگوی مطالبات مردم باشند. اجتمام ** ۱۰۹۵**۱۶۰۱**انتهای پیام /*
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره بودجه پیشنهادی دولت برای ناجا در سال ۹۷ اظهار کرد: ما شرایط کشور را درک می‌کنیم البته انتظارمان از دولت این است که مخصوصا در شرایطی که مشکلات اقتصادی یا حتی مشکلات امنیتی متأثر از مشکلات اقتصادی پیش می‌آید، به بخش امنیت بیشتر رسیدگی شود. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: امروز به لطف اقتدار ملی و قدرت فوق‌العاده نیروهای مسلح، تهدید نظامی نداریم اما تهدیدات امنیتی و مشکلات اجتماعی روزافزون است؛ با این وجود نباید [بودجه ناجا] تعدیل می‌شد بلکه باید توجه ویژه‌ای به ناجا می‌شد، چرا بودجه نیروی انتظامی را مانند مابقی ارگانها پیشنهاد دادند. سلیمانی با بیان اینکه پلیس با مجلس و کمیسیونهای مختلف درباره بودجه ناجا جلساتی گذاشته شده است، گفت: در مجلس قولهایی داده شده و دولت نیز در بخش سازمان برنامه و بودجه اعلام هماهنگی کرده و حق را به ما دادند که اگر کمیسیون تلفیق ظرفیت تقویت بودجه ناجا را داشته باشد، این همراهی صورت گیرد. جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: امیدواریم در مجلس کار مؤثری صورت گیرد، هر چند چه بودجه ناجا افزایش پیدا کند و چه نکند، قوی‌تر، مصمم‌تر و گسترده‌تر از همیشه حضور خواهیم داشت و اجازه نمی‌دهیم کوچکترین خللی در حوزه امنیت و آرامش مردم ایجاد شود. انتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
سردار ایوب سلیمانی، درخصوص عملکرد پلیس در مواجهه با بی‌حجابی در خودرو، اظهار داشت: کشف حجاب در خودرو جرم است و پلیس طبق وظیفه قانونی خود با جرم مشهود برخورد می‌کند. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه پیامک جرم کشف حجاب برای مالکان خودروهایی که این جرم در خودروشان به وقوع پیوسته، ارسال می‌شود در پاسخ به این پرسش فارس که رانندگان آژانس‌ها و سامانه هوشمند حمل و نقل عنوان می‌کنند که مسافرانشان کشف حجاب کرده‌اند و چرا باید آن‌ها پاسخگو باشند، گفت: مسئولیت قانونی خودرو با مالک خودرو است. همانطور که اگر مسافر از کمربند ایمنی استفاده نکند مالک خودرو جریمه می‌شود و باید در برابر قانون پاسخگو باشد؛ بنابراین لازم است که راننده‌ها متوجه و متعهد به مسؤولیت قانونی خود بوده و اجازه عمل خلاف قانون از جمله جرم کشف حجاب به مسافرین خود ندهند. این مقام ارشد نیروی انتظامی در پاسخ به دیگر سوال فارس که مدیران شرکت‌های حمل و نقل هوشمند، رضایت مشتری برایشان مهم است نه عملکرد راننده و اعتراض راننده می‌تواند به اخراج و حتی از دست دادن شغل منجر شود، تصریح کرد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف به رعایت قانون بوده و لذا مدیران این مجموعه‌ها باید از راننده خود که به شئونات اخلاقی پایبند هستند حمایت کنند که در همین مورد اخیر اتفاق افتاد. سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: باید شرکت‌های حمل و نقل هوشمند در قوانین خود بر رعایت حجاب و شئونات اسلامی تاکید کنند و نیروی انتظامی نیز که ضامن اجرای قانون است از رعایت کنندگان حمایت خواهد کرد و در یک نگاه کلی با اطمینان گفته می‌شود که قانون و متولیان اجرای قانون من‌جمله نیروی انتظامی، حامی و پشتیبان رعایت‌کنندگان قانون در هر دو طیف حقیقی و حقوقی خواهد بود.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار ایوب سلیمانی در حاشیه سفر به استان مازندران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ایجاد نظم و امنیت اجتماعی، آرامش و آسایش مردم از مهمترین مأموریتهای نیروی انتظامی است و این مربوط به زمان و مکان خاصی نخواهد بود. جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در هر جایی که احساس شود نیاز به امنیت بیشتری دارد، نیروی انتظامی با بسیج امکانات و نیروی خود در آنجا حضوری فعال‌تر خواهد داشت، تصریح کرد: طرحهای نوروزی، پیاده‌روی اربعین، طرح زمستانه، طرح مدارس و سایر طرحهای نیروی انتظامی که در طول سال به اجرا در می‌آیند از جمله مأموریتهایی هستند که به توجه بیشتری در این رابطه نیاز دارد. سلیمانی تصریح کرد: نیروی انتظامی با حضور خود این اطمینان را به مردم می‌دهد، هر جایی که امکان اسکان و حضور مردم در آنجا وجود داشته باشد، حضور دارد و حافظ امنیت و آرامش آنها خواهد بود. جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: کاهش تلفات، ایمنی بیشتر و آرامش مردم از دیگر اهداف ناجا در طرح دریا است. سلیمانی درباره مقابله پلیس با مظاهر علنی فساد نیز، گفت: پلیس مجری قانون است و قطعا با هرگونه جرم مشهودی که در نظر مردم رخ می‌دهد، برخورد می‌کند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 ماه قبل
پلیس مخالفتی با شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نداردبه گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار ایوب سلیمانی روز یکشنبه در نشست خبری با بیان اینکه پلیس به صورت ۲۴ ساعته در آمادگی کامل بسر برده و با افراد متخلف برخورد خواهد کرد، افزود: در هر صورت پلیس اجازه نخواهد داد سلامت جامعه به خطر افتد و آرامش مردم به هم ریخته شود. وی با اشاره به اینکه شعار امسال پلیس «نشاط بهاری نظم و قانون مداری است»، اظهار داشت: امیدوارم با کمک رسانه‌ها و مردم بتوانیم در راستای هر چه بیشتر شدن نظم و آرامش جامعه ارایه خدمت کنیم. سردار سلیمانی با اشاره به عملکرد پلیس در سال ۹۷ تصریح کرد: با توجه به اینکه ماموریت پلیس ایجاد نظم، امنیت، آرامش و پاسداری از ارزش‌های نظام و انقلاب و برخورد با متخلفان و برهم زنندگان نظم عمومی است، تعامل پلیس با اصحاب رسانه بسیار مهم و تعیین کننده است. لینک کوتاه کپی لینک
الفالف3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا با تشریح اتفاق رخ داده میان فرهاد مجیدی و مامور نیروی انتظامی گفت: مگر نه اینکه هر چه آدم بزرگ‌تر باشد باید خاضع‌تر باشد؟ مجیدی در برابر قانون مقاومت کرده و مامور ما وظیفه خود را انجام داد نه توهین کرد و نه برخورد. گروه اجتماعی الف، ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۵۸ ۳۹۷۱۲۱۱۰۳۹به گزارش فارس، ‌ چهاردهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی سراسر کشور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: ما در هیچ جا در حمایت و صیانت از مامور پلیس کوتاه نیامده و نمی‌آییم. این مقام ارشد نیروی انتظامی در خصوص توهین نماینده بیجار اعلام کرد: در مورد نماینده بیجار ملاحظاتی داشتیم اما مصر ایستادیم و دست از اعتراض برنداشتیم. این مقام ارشد نیروی انتظامی با تاکید بر این مطلب که طبق نص قانون مقابل مامور قانون ایستادن خلاف، جرم و مستوجب کیفر است گفت: اگر یک نفر در مقابل مامور قانون بایستد و با افتخار فیلم را منتشر کند آیا پدیده بد را منتشر نمی‌کند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا ظهر یکشنبه از مناطق سیل زده استان گلستان و شهرستان آق قلا بازدید کرد. وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اقدامات مناسبی به منظور حفظ و حراست از اموال و منازل مردم منطقه انجام شده و در اردوگاه‌هایی که برای اسکان موقت در نظر گرفته شده هم پلیس با تمام توان مشغول خدمت رسانی و برقرای امنیت مردم است. سلیمانی گفت: نیروی انتظامی از همان لحظات اولیه سیل ویرانگر با همه امکانات و تجهیزات خود وارد صحنه شد که رضایتمندی مردم نسبت به پلیس و نیروهای مسلح را به همراه داشته است. وی در ادامه با بیان اینکه از تجهیزات بهداری، یگان ویژه و سایر قسمت‌های انتظامی برای کمک رسانی استفاده شده است، خاطرنشان کرد: با فرمانی که مقام معظم رهبری صادر کردند امیدواریم در زمانی کوتاه با بسیج همه امکانات و همکاری همه نیروهای مسلح، تخلیه آب از سطح شهر به اتمام رسیده و وضعیت به حالت عادی برگردد. سلیمانی افزود: زندگی مردم منطقه دچار مشکلات اساسی شده و این یعنی آرامش آنان مختل شده است و بسیاری از منازل خالی از سکنه است اما به شهروندان اطمینان خاطر می‌دهیم با انجام گشت‌های هدفمند و حضوری فعال، امنیت و آرامش آنان را برقرار خواهد کرد.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
جانشین فرمانده ناجا به آماده‌باش صد درصدی پلیس پایتخت در این طرح اشاره و بیان کرد: در تمام شبهای ماه رمضان، نیروهای پلیس در همه معابر حضور یافته و وظیفه تأمین نظم، امنیت و آرامش مردم را برعهده داشتند. سلیمانی به گلایه شورای شهر تهران مبنی بر اینکه چرا طرح مزبور بعد از ماه رمضان ادامه داده نشد، اشاره و تصریح کرد: ماه رمضان، ماه ویژه‌ و مناجات شبانه مورد تاکید دین ما است، در روزهای غیر از آن برای چه موضوعی این طرح را ادامه دهیم؛ حیات شبانه را قبول نداریم، این فرهنگ حتی در اروپا هم نیست و زیر بار آن نخواهیم رفت. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: ما در طول ماه رمضان می‌توانیم پاسخگوی نظم و امنیت باشیم اما در کل سال این ظرفیت برای برقراری نظم و امنیت وجود ندارد. سلیمانی متذکر شد: ۲۰ درصد کل خدمات حاکمیت به مردم توسط نیروی انتظامی صورت می‌گیرد که این عدد بزرگی است و لازمه آن حضور دائمی است. وی با اشاره به شهادت ۱۱ نفر از پرسنل ناجا در سال ۹۸، خاطرنشان کرد: شهید «محمدامین الله دادی» یکی از این شهدا و مربوط به شب عید فطر کرمان است.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: رویکرد پلیس در چهارشنبه سوری این است که از وقوع تخلفات جلوگیری کند. سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا از آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت و حفظ آرامش شهروندان در چهارشنبه سوری خبر داد و گفت: البته در این خصوص دستگاه‌ها و نهاد‌های دیگری هم مسئولیت دارند که وارد عمل شده‌اند. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه چندین انبار نیز طی این مدت از سوی ماموران پلیس کشف شده است، بیان کرد: اقدام اصلی پلیس در این راستا صورت گرفت که مواد محترقه خطرناک در جامعه پخش نشود. به گفته جانشین فرمانده ناجا، رویکرد پلیس در چهارشنبه سوری این است که از وقوع تخلفات جلوگیری کند. وی اضافه کرد: پلیس به شیوه‌ای هوشمندانه با تخلفات و افراد متخلف برخورد خواهد کرد.
فارسفارس3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: در بین مرزبانان ربوده شده از مقر سپاه پاسداران در میرجاوه ۵ نفر از مرزبانان ناجا بودند که بعد از آزاد شدن سه نفر، هنوز دو نفر در اسارت هستند. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: سه نفر سرباز و دو نفر کادر که میهمان مقر سپاه بودند. وی در پاسخ به پرسش دوباره فارس، در این خصوص که آیا در بین مرزبانان آزاد شده مأموران ناجا نیز بودند، گفت: سه نفر از مأموران ناجا آزاد شده و هنوز دو نفر از مرزبانان ما در اسارت گروهک تروریستی در پاکستان هستند. جانشین فرمانده ناجا امار شهدای ناجا از ابتدای سال تا پایان هفته گذشته را ۵۱ نفر اعلام کرد و گفت: آمارها ما نشان می‌دهد که در این زمینه ۱۶ درصد کاهش داشته‌ایم. جانشین فرمانده ناجا به کشفیات مواد مخدر اشاره و بیان داشت: آخرین آمارها حاکی از کشف ۶۶۶ تن انواع مواد مخدر است؛ عمده کشفیات ما در ۴ استان شرقی و استان‌های مرزی بوده است.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
به گفته جانشین فرمانده ناجا، در سال جاری بیش از یک میلیون جرم در کشور ثبت شده که البته ۹۱ درصد آن مربوط به سرقت بوده که انواع سرقت را شامل می‌شود. جانشین فرمانده ناجا اضافه کرد: دشمنان خودشان گفته‌اند که اگر بخواهند براندازی کنند تنها در سال ۹۸ فرصت دارند و به همین دلیل ممکن است در سال ۹۸ دشمن فشارهای مضاعفی بیاورد. در مورد شکایت از فرهاد مجیدی به جمع‌بندی نرسیدیمشرط پلیس برای فیلمبرداری از تخلف مامورانسلیمانی در مورد تصمیم ناجا برای شکایت از فرهاد مجیدی، گفت: ما علاقه‌مند به شکایت از کسی نیستیم. جانشین فرمانده ناجا شمار شهدای نیروی انتظامی از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته را ۵۱ نفر اعلام کرد و گفت: آمارهای ما نشان می‌دهد که در این زمینه ۱۶ درصد کاهش داشته‌ایم. جانشین فرمانده ناجا درباره آمار کشفیات مواد مخدر از سوی نیروی انتظامی نیز گفت: آخرین آمارهای ما حاکی از آن است که ۶۶۶ تن انواع مواد مخدر طی این مدت کشف شده است.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
وی افزود: در حال حاضر که مقداری سیل فروکش کرده است، نیروهای کمکی که دو گردان از استان اصفهان و جاهای دیگر اعزام کردیم در استان مستقر شدند. جانشین فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: نیروهایی که این چند روز در کنار مردم بودند خسته شدند به‌ویژه در حال حاضر که با توجه به گستردگی اسکان مردم، امنیت حرف اول و اساسی را می‌زند. وی بیان کرد: به‌اندازه کافی نیرو و امکانات اعزام کردیم که بتوانیم به‌صورت اطمینان بخشی امنیت، نظم، آرامش و مدیریت توزیع امکانات بین مردم را مدیریت کنیم و از این‌ جهت دغدغه‌ای نداشته باشیم. جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در حال حاضر موج ارسال و توزیع امکانات است که مدیریت آن جزو وظایف ذاتی نیروی انتظامی است و سعی می‌کنیم در این جهت به‌گونه‌ای عمل شود که با کمترین حاشیه و صدمات به دست مردم برسد. انتهای پیام/ح
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: راهپیمایی روز قدس و حضور گسترده مردم قطعا پیامی برای جهان استکبار خواهد داشت و آن این است که قطعا معامله قرن بدون تأمین خواسته‌های به حق مردم فلسطین امری ناشدنی و غیرممکن است. تمام دشمنی آمریکا طی ۴۰ سال گذشته با این هدف انجام شده که شعارها و اهتمام جدی ما را در پیگیری و مطالبه جهان اسلام تعدیل و تضعیف کند. سردار سلیمانی در ادامه تصریح کرد: کافی است که آمریکا بداند تضعیف مواضع و تسلیم ایران رویایی تعبیرنشدنی است و قطعا مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس این امر را به آمریکا ثابت می‌کنند. بر اساس گزارش سایت پلیس وی همچنین گفت: طبق آمارها حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال بیش از سال‌های گذشته است و این اهتمام مردم راهی برای مقابله با ادعاهای آمریکا است. راهپیمایی روز قدس و حضور گسترده مردم قطعا پیام دیگری برای جهان استکبار خواهد داشت و آن این است که قطعا معامله قرن بدون تأمین خواسته‌های به حق مردم فلسطین امری ناشدنی و غیرممکن است.
مهرمهر2 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا در ادامه افزود: دولت همچنین موظف شد که دوربین‌های ثابت و سیار شهری را توسعه دهد که در این خصوص توافقاتی با آنها داشتیم. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: «جان باختگان ناشی از تصادفات باید به حداقل برسد و هیچ توجیهی وجود ندارد». جانشین فرمانده ناجا به موضوع هوشمند سازی پلیس اشاره کرد و افزود: یکی از اولویت‌های ناجا موضوع «پلیس هوشمند» در آینده است چرا که معتقدیم روش‌های سنتی دیگر پاسخگو نیست. وی افزود: اعمال قانون، محدودیت، سخت گیری و ضابطه‌ای کار کردن پلیس برای آسایش و امنیت مردم است و پلیس دلسوز مردم می‌باشد. جانشین فرمانده ناجا، افزود: ما مظهر پلیسی دانا، توانا و خواهان خدمت به مردم هستیم و خواهیم بود و پلیس مقتدر مهربان حتما باید این سه خصوصیت را داشته باشد.
رکنارکنا3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: پلیس در تزار انقلاب باید چند ویژگی داشته باشد و یکی از آن‌ها این است که بتواند تزار انقلاب را تشخیص دهد و در راستای آن حرکت کند. سردار سلیمانی تاکید کرد: امروز تمام افرادی که با نظام جمهوری اسلامی ایران زاویه دارند با پلیس هم مشکل دارند، به همین دلیل پلیس با هجمه‌های دشمن مواجهه است. سردار سلیمانی گفت: در حادثه‌ای که دو شب قبل رخ داد، پلیس فرد متخلفی که سرعت بالایی داشت را متوقف می‌کند و تذکر می‌دهد، اما این فرد از پلیس تمکین نمی‌کند. جانشین فرمانده ناجا گفت: روی ۱۵ هزار اتوبوس ردیاب‌ها نصب و باعث شد که حدود ۹۴ درصد تصادفات کاهش پیدا کند. جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: با دستور وزیر کشور، شورای راهبری تصادفات در استانداری با مسئولیت شخص استانداری تاسیس خواهد شد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد که اولویت‌های پلیس برای سال آینده برگرفته از نیاز واقعی جامعه و منویات رهبر معظم انقلاب خواهد بود. سلیمانی اذعان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، پلیس باید در تراز و شأن انقلاب اسلامی قرار داشته باشد و تا امروز به این هدف بسیار نزدیک شده و دارای تدین، ایمان، مردم داری و رشد است. وی گفت: اولویت‌های پلیس برای سال آینده برگرفته از نیاز واقعی جامعه و منویات رهبر معظم انقلاب بوده که کاهش جان باختگان ناشی از تصادفات از جمله آن‌ها است. جانشین فرمانده ناجا ابراز کرد: تلاش وافری صورت گرفته که جدیدترین فناوری روز را در پلیس جمهوری اسلامی به کار بگیریم. جانشین فرمانده ناجا اضافه کرد: پلیس زحمتکش‌ترین قشر است، در سال جاری شرایط اجتماعی ایجاب کرده که بیش از دو سوم سال و در صحنه‌های مختلف در آماده باش باشیم.
فارسفارس4 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: دشمن ما با همه ظرفیت‌هایی که داشت تلاش کرد اما مردم با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که به آینده امید دارند. سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اشاره به راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن و حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی اظهار داشت: دشمن ما با همه ظرفیت‌های که داشت تلاش کرد به زعم خود کار نظام را یکسره کند و همه شاهد این همه حجم از تلاش دشمن برای ناامیدسازی مردم بودید. جانشین فرمانده ناجا به حجم بالای تهدیدات دشمن اشاره و تصریح کرد: با آن همه تلاش‌های دشمن مشاهده می‌کنید که امروز مردم اینگونه به صحنه آمدند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن، با شکوه مثال‌زدنی حاضر شدند چرا که مردم به آ‌ینده امید دارند. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا توضیحاتی را درباره عدم تخصیص بودجه مرزبانی ناجا ارائه کرد. سردار ایوب سلیمانی (جانشین فرمانده ناجا) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اظهارات فرمانده مرزبانی ناجا درباره عدم تخصیص بودجه مرزبانی گفت: در این خصوص با دو موضوع مواجه هستیم، نخست بودجه انسداد مرزها و دیگری بودجه فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی است. سردار سلیمانی با بیان اینکه صحبت‌های سردار رضایی درخصوص بودجه انسداد مرزها است، خاطرنشان کرد: بودجه انسداد مرزها در بین دستگاه‌های مختلف که به بخشی از آنها اشاره شد، تقسیم می‌شود. وی یادآور شد: نه تنها نیروی انتظامی بلکه کل نیروهای مسلح تا به امروز درخصوص انسداد مرزها هیچ بودجه‌ای دریافت نکرده‌اند، اما تا جایی که مطلع شده‌ام، بودجه استانداری‌ها دریافت شده است. جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: آنطور که مطرح شده است، بودجه انسداد مرزها نیز تا پایان سال به نیروهای مسلح و ما پرداخت خواهد شد.
فارسفارس3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: ایجاد نظم و امنیت و آرامش برای مردم ,جامعه, کشورو پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی مهمترین ماموریت ناجاست. ایجاد نظم و امنیت و آرامش برای مردم، جامعه و کشور مهمترین مأموریت ناجابه گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در نشست خبری با اصحاب رسانه به مروری بر عملکرد پلیس در سال ۹۷ پرداخت و اظهار داشت: ایجاد نظم و امنیت و آرامش برای مردم ,جامعه, کشورو پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی مهمترین ماموریت ناجاست. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد طبق اعلام رسمی وزارت ارتباطات در سال ۹۶ از حدود ۸ هزار و ۹۰۰ ارتباط و خدماتی که مردم از حاکمیت می‌گیرند یک هزار و ۶۰۰ خدمت توسط پلیس انجام میشود یعنی حدود ۲۰ درصد از خدمات و نیازمندی‌ها ا ز حاکمیت به نوعی به پلیس بر می‌گردد.
فارسفارس1 ماه قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمن قدرت و ظرفیت ورود به جنگ ایران به صورت مستقیم ندارد و از طرفی با غرور و نخوت قدرت ایران را نیز به رسمیت نمی‌شناسد. وی عنوان کرد: آنان می‌دانند که انقلاب اسلامی دارای سه رکن اساسی است؛ دین اسلام، رهبری ولی فقیه و نیز مردم مومن و متدین به عنوان زیرساخت و اساس انقلاب اسلامی به شمار می‌آیند. به گفته جانشین فرمانده ناجا، ملت غیور جمهوری اسلامی ایران معتقد هستند که رژیم صهیونیستی غده سرطانی است و باید از بین برود. وی همچنین به ۱۱ عنوان از ارزش‌های اساسی انقلاب اسلامی اشاره و بیان کرد: مردم معتقدند که باید پرچم این ارزش‌ها در کشور برافراشته شود. جانشین فرمانده ناجا تأکید کرد: نیروی انتظامی در ایجاد آرامش و کنترل تهدیدات و تنش‌ها نقش کلیدی دارد.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌های ناجا برای نوروز ۹۸ گفت: صدا و سیما برای ۲۰ روز تعطیلات نوروزی برای اجرای برنامه از ما حدود ۲ میلیارد تومان پول خواسته است که این هزینه بالایی است. خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌های ناجا برای نوروز ۹۸ گفت: صدا و سیما برای ۲۰ روز تعطیلات نوروزی برای اجرای برنامه از ما حدود ۲ میلیارد تومان پول خواسته است که این هزینه بالایی است. ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا صبح امروز در نشست مشترک شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و کمیسیون ایمنی راه‌ها اظهار کرد: برنامه جامع و تکمیلی ناجا در راستای کاهش نقاط حادثه‌خیز آماده شده و امیدواریم تا سال آینده ۶ هزار نقطه حادثه خیز را کاهش دهیم. وی افزود: از شهریور سال گذشته تا به امروز صدا و سیما برنامه‌های پلیس راهور را قطع کرده و تقاضای پول کرده است و می‌توان گفت به همین دلیل است که تصادفات جاده‌ای از شهریور سال گذشته تا به امروز بیشتر شده است. جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌های ناجا برای نوروز ۹۸ گفت: صدا و سیما برای ۲۰ روز تعطیلات نوروزی برای اجرای برنامه از ما حدود ۲ میلیارد تومان پول خواسته است که این هزینه بالایی است.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار ایوب سلیمانی صبح امروز در جلسه تودیع معارفه فرمانده نیروی انتظامی اردبیل اظهار داشت: نیروی انتظامی برخورد جدی با مخلفان امنیت و آرامش مردم را در دستور کار قرار دارد و با هر گونه افراد و گروهی که امنیت و آرامش مردم را به هم بزنند با جدیت برخود می‌کند. وی با اشاره به این که اقتدار و امنیت مثال‌زدنی در کشورمان رقم خورده است افزود: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا مردم در آرامش و امنیت زندگی کنند. برخورد با مخلان امنیت حائز اهمیت است و کسی که آرامش جامعه را بر هم بزند برخورد می‌شود. وی افزود: پلیس کشور پلیس باصلابت و قدرت است و با هوشیاری در راستای خدمات‌رسانی به مردم تلاش می‌کند چرا که ما قدردان این ملت هستیم که همیشه پشتیبان و حامی ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده است. وی تصریح کرد: نیروی انتظامی اردبیل در بسیاری از شاخصه‌ها خوب عمل کرده و انتظار می‌رود با حضور فرمانده جدید این شاخصه‌ها به طور اساسی تقویت شود.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه امسال بیش از ۱٫۷ میلیون نفر مستقیما به کلانتری مراجعه کردند، گفت: ۱٫۵ میلیون نفر با ۱۹۷ تماس گرفتند که دو سوم آن سوال و ابهام بوده و به حدود ۵۰۰ هزار مورد نیز رسیدگی شده است. به گفته جانشین فرمانده ناجا، در سال جاری بیش از یک میلیون جرم در کشور ثبت شده که البته ۹۱ درصد آن مربوط به سرقت بوده که انواع سرقت را شامل می‌شود. به گفته وی، از سال گذشته، رییس جمهور آمریکا، براندازی رژیم ایران را در دستورکار خود قرار داد، در همین راستا ۳۵۰ نفر از عوامل ضد انقلاب و دشمنان کشور را بر سرکار آورد. با اقداماتی که انجام دادند، امیدوار بودند که کار را یکسره کنند اما با بی‌توجهی مردم در دی ماه سال گذشته روبرو شدند. جانشین فرمانده ناجا اضافه کرد: دشمنان خودشان گفته‌اند که اگر بخواهند براندازی کنند تنها در سال ۹۸ فرصت دارند و به همین دلیل ممکن است در سال ۹۸ دشمن فشارهای مضاعفی بیاورد.
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
به گفته جانشین فرمانده ناجا، در سال جاری بیش از یک میلیون جرم در کشور ثبت شده که البته ۹۱ درصد آن مربوط به سرقت بوده که انواع سرقت را شامل می‌شود. جانشین فرمانده ناجا اضافه کرد: دشمنان خودشان گفته‌اند که اگر بخواهند براندازی کنند تنها در سال ۹۸ فرصت دارند و به همین دلیل ممکن است در سال ۹۸ دشمن فشارهای مضاعفی بیاورد. در مورد شکایت از فرهاد مجیدی به جمع‌بندی نرسیدیم/ شرط پلیس برای فیلمبرداری از تخلف مامورانسلیمانی در مورد تصمیم ناجا برای شکایت از فرهاد مجیدی، گفت: ما علاقه‌مند به شکایت از کسی نیستیم. جانشین فرمانده ناجا درباره آمار کشفیات مواد مخدر از سوی نیروی انتظامی نیز گفت: آخرین آمارهای ما حاکی از آن است که ۶۶۶ تن انواع مواد مخدر طی این مدت کشف شده است. وی اضافه کرد: همچنین به منظور استفاده از دانش روز و کشف علمی جرایم امسال بودجه پلیس آگاهی را دو برابر کرده‌ایم.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر جانشین فرمانده ناجا گفت: بیانیه گام دوم انقلاب یک پیام اساسی برای دشمن داشت، آن هم این بود که شما که سالشمار برای اسلام تهیه می‌کنید ما هر گام انقلاب را چهل سال پیش بینی کرده‌ایم و منتظر چهل ساله دوم باشید. سردار ایوب سلیمانی گفت: امکان دارد دشمن شکست خورده و مستأصل به دنبال تهدیدات امنیتی در استان‌های مرزی باشد ولی ما آمادگی برای مقابله را داریم. وی تاکید کرد: مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم یک مساله مهم است و به دلیل فشارهای دشمن احتمال دارد سال ۹۸ فشارهای اقتصادی بیشتری به مردم وارد شود. جانشین فرمانده ناجا گفت: امیدواریم با پیش بینی‌هایی که از طرف مسئولین انجام می‌شود دشمن در حوزه جنگ اقتصادی موفق نباشد. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: ما ابتدا در موضوعات خاص سرقت تمرکز می‌کنیم و دوم در جغرافیای سرقت، که بدانیم در کجاها تمرکز نیرو داشته باشیم، نکته سومی که وجود دارد بحث سارقین است.
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در نشست خبری که امروز با موضوع مروری بر عملکرد سال ۹۷ ناجا برگزار شد، اظهار کرد: ماموریت نیروی انتظامی ایجاد نظم، انظباط و آرامش برای مردم جامعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب و جمهوری اسلامی است. جانشین فرمانده ناجا گفت: طبق اعلام رسمی وزارت ارتباطات در سال ۹۶ از حدود ۸ هزار و ۹۶ خدماتی که مردم از حاکمیت گرفتند، هزار و ۶۰۰ مورد مربوط به پلیس بود. سردار سلیمانی اظهار کرد: حدود ۲۰ درصد خدمات مردم از پلیس است و مقام معظم رهبری فرموده‌اند: پلیس سطح تمام حاکمیت با مردم و ویترین نظام است. جانشین فرمانده ناجا گفت: در سال ۹۷ حدود ۳۰۰ هزار مشمول را به خدمت اعزام و برای ۵۶۰ هزار نفر کارت پایان خدمت صادر کردیم. سردار سلیمانی بیان کرد: اگر بتوانیم مردم را نسبت به جرائم آگاه کنیم، میزان جرائم کاهش می‌یاید و رسانه‌ها باید در این باره اطلاع رسانی کنند.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌های ناجا برای نوروز ۹۸ گفت: صدا و سیما برای ۲۰ روز تعطیلات نوروزی برای اجرای برنامه از ما حدود ۲ میلیارد تومان پول خواسته است که این هزینه بالایی است. ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا صبح امروز در نشست مشترک شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و کمیسیون ایمنی راه‌ها اظهار کرد: برنامه جامع و تکمیلی ناجا در راستای کاهش نقاط حادثه‌خیز آماده شده و امیدواریم تا سال آینده ۶ هزار نقطه حادثه خیز را کاهش دهیم. وی افزود: از شهریور سال گذشته تا به امروز صدا و سیما برنامه‌های پلیس راهور را قطع کرده و تقاضای پول کرده است و می‌توان گفت به همین دلیل است که تصادفات جاده‌ای از شهریور سال گذشته تا به امروز بیشتر شده است. جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌های ناجا برای نوروز ۹۸ گفت: صدا و سیما برای ۲۰ روز تعطیلات نوروزی برای اجرای برنامه از ما حدود ۲ میلیارد تومان پول خواسته است که این هزینه بالایی است.
صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
وی افزود: بحمدالله مردم قدرشناس و کریم ایران، سازمان‌های دولتی، نیرو‌های مسلح و گروه‌های مختلف برای کمک به مردم خوزستان بسیج شدند و یک بار دیگر خاطره دفاع مقدس، راهپیمایی عظیم اربعین را در دل‌ها و خاطرات زنده می‌کنند. جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی علاوه بر وظیفه ذاتی سازمانی خود به عنوان نیروی انقلابی از لحظات اول با همه ظرفیتی که در اختیار داشته و دارد به کمک مردم شریف خوزستان در اقصی نقاط این استان شتافت. وی با اشاره به انتقال شهروندان به اردوگاه‌های اسکان، گفت: از اموال، خانه‌ها و اردوگاه‌های اسکان به خوبی حفاظت و حراست شده است. جانشین فرمانده ناجا افزود: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر اینکه در زمینه‌های امنیتی با مشکلی مواجه شده باشیم، واصل نشده و قطعا از امروز به بعد بهتر هم می‌شود. جانشین فرمانده ناجا از مردم خوزستان خواست: توجهی به شایعات مطرح شده در جامعه نداشته و مطمئن باشند با حضور جهادی و همه جانبه‌ای که همه مسئولان به گونه‌ای خواهد بود که کمترین دغذغه‌ای داشته باشند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
وی افزود: در ابتدا وظیفه خود میدانم از یکسال تلاش و کوشش خستگی ناپذیر همه عزیزان نیروی انتظامی تشکر کنم چرا که آنها سخت‌ترین فعالیت‌های انتظامی از مرز تا مرکز را برعهده دارند. جانشین فرمانده ناجا بیان داشت: کمبود امکانات موجب فشار به پلیس راه و پلیس راهور شده است. وی با اشاره ماموریت نیروی انتظامی گفت. ماموریت نیروی انتظامی پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و امنیت مردم است. جانشین فرمانده ناجا بیان داشت: قبل از هرگونه اجرای ماموریت باید سنخیتی وجود داشته باشد بین ما و انچه ما باید پاسدار آن باشیم.

به انتهای لیست رسیدید