جدید

جدید

مهرمهر6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، به گزارش خبرنگار مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۸ به ۴ میلیون و ۵۳۴ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۵۳۹ هزار تومان است. در عین حال، هر نیم سکه ۲ میلیون و ۴۶۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۶۹ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۱۹ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۷۳ دلار و ۵۵ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۵۷ هزار و ۶۰۰ تومان است.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با ادامه روند نزولی قیمت ارز هر دلار آمریکا در لحظه انتشار خبر به ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان رسیده است. قیمت سکه طرح جدید نیز ۴ میلیون و ۴۵۹ هزار تومان شده و هر مثقال طلا در برابر یک میلیون و ۹۴۷ هزار تومان در بازار معامله می‌شود. بر اساس این گزارش هر سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۴۱۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۹ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۷۳٫۴۱ دلار معامله می‌شود. قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۵۵۳ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۹۶ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با ۳۹ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۵۷۴ هزار تومان و دلار با افت ۷۵۵ تومانی ۱۳ هزار و ۹۰ تومان به فروش رسید. به گزارش همشهری آنلاین، امروز قیمت دلار و یورو در بازار تهران کاهش شدیدی داشت. طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت سکه طرح جدید ۴، ۵۷۴، ۰۰۰ تومان ۳۹، ۰۰۰- تومان سکه طرح قدیم ۴، ۴۸۵، ۰۰۰ تومان ۱۰۱، ۰۰۰- تومان نیم سکه ۲، ۴۸۵، ۰۰۰ تومان ۴۰، ۰۰۰- تومان ربع سکه ۱، ۵۷۲، ۰۰۰ تومان ۴۰، ۰۰۰- تومان سکه گرمی ۹۲۱، ۰۰۰ تومان ۱۰، ۰۰۰- تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۶۲، ۰۰۰ تومان ۱، ۸۰۰- تومان اونس طلا ۱۴۶۷٫۲۴ دلار ۲٫۶۲ دلار دلار ۱۳، ۰۹۰ تومان ۷۵۵- تومان یورو ۱۴، ۴۰۰ تومان ۷۵۰- تومان درهم ۳، ۶۱۰ تومان ۱۳۰- تومان کد خبر ۴۶۹۶۰۷
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۳۹ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۵۷۴ هزار تومان و دلار با افت ۷۵۵ تومانی ۱۳ هزار و ۹۰ تومان به فروش رسید.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشقیمت سکه طرح جدید، امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان شد. اخبار اقتصادی- قیمت سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی نیز ۹۲۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۶۶ دلار و ۷۱ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۵۷ هزار و ۵۴۴ تومان است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
اما در ادامه معاملات از این مرز روانی عقب‌نشینی کرد و حتی از نرخ دوشنبه هم پایین‌تر رفت. دیروز نرخ دلار صرافی ملی هم ۲/ ۲ درصد نسبت به دوشنبه رشد کرد. همراهی سکه با دلار در مسیر اصلاحیقیمت سکه طرح جدید ساعت ۱۶ سه‌شنبه به ۴ میلیون و ۶۶۵ هزار تومان رسید. دیروز نرخ دلار ابتدا تا کانال ۱۴ هزار تومان پیشروی کرد، اما نهایتا در سطحی پایین‌تر از نرخ دوشنبه قرار گرفت. سکه هم در پی افت ۲/ ۰ درصدی نرخ دلار در بازار تهران، با کاهش ۱/ ۰ درصدی قیمت روبه‌رو شد.
فارسفارس2 روز قبل
قیمت سکه کاهش و قیمت ارز افزایش یافت+ جدولدر معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با ۶۴ هزار تومان افت قیمت ۴ میلیون و ۶۴۴ تومان و دلار با ۲۸۵ تومان رشد قیمت ۱۳ هزار و ۸۴۰ تومان داد و ستد شد.
تابناکتابناک2 روز قبل
عضو کابینه دوازدهم افزود: اگرچه در برخی دوره‌ها شرایط بازار ارز نوسان دارد و اما این نوسانات کوتاه مدت و زودگذر است در واقع دلار بازار مطمئنی برای سرمایه گذاری نیست. رئیس کل بانک مرکزی گفت: با موضوع نرخ ارز و نوسانات آن هیجانی برخورد نمی‌کنیم و ثبات را به بازار ارز برمی گردانیم. وی افزود: بر اساس اطلاعات ما شبکه‌هایی در خارج از کشور نیز برای افزایش نرخ ارز تلاش می‌کنند. همچنین شاخص بازار اول با ۲۲۶۶ واحد افزایش معادل ۰٫۹۴ درصد به رقم ۲۴۴ هزار و ۴۷۸ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۹۱۲۲ واحد افزایش معادل ۱٫۳۲ درصد همراه بود و عدد ۷۰۰ هزار و ۲۷۸ واحد را به نمایش گذاشت. هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۳٫۷۹ دلار افزایش ۱۴۶۵٫۴۷ دلار فروخته شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
بالاترین و پایین‌ترین قیمت سکه امامی در سال٩٨بالاترین قیمت سکه امامی از ابتدای سال ٩٨ تا کنون مربوط به اواسط فروردین و برخی روزهای اردیبهشت است؛ قیمت سکه امامی در مدت مذکور به پنج میلیون و ٢٠٠ هزار تومان نیز رسیده بود. نمای بازار سکه امامی در سال ٩٧سکه امامی در سال ۹۷ رشد غیر قابل تصوری را تحت تاثیر نوسانات نرخ دلار تجربه کرد به طوری که سکه امامی در این سال حدود ١٩١درصد گران شد. همچنین در این گزارش علاوه بر مرور بازار سکه در سال ٩٧، روند قیمت سکه امامی در سال ۹۸ نیز بررسی شده که جزییات آن به شرح زیر است؛ قیمت سکه امامی در بهار ٩٨مروری بر روند قیمت سکه امامی در بهار امسال نشان می‌دهد که سکه طرح جدید در سه ماهه ابتدایی امسال در اوج قیمت بوده و از تابستان، قیمت سکه حرکت نزولی خود را آغاز کرده است. قیمت سکه امامی در تابستان ٩٨بررسی روند قیمت سکه طرح جدید در تابستان امسال نشان می‌دهد، میانگین قیمت سکه امامی در تیر ماه حدود چهار میلیون و ٦٠٠ تا ٧٠٠ هزار تومان بود؛ همچنین در مرداد قیمت سکه امامی در محدوده چهار میلیون و ٣٠٠ تا ٤٠٠ هزار تومان در نوسان بوده است. قیمت سکه امامی در پاییز ٩٨نگاهی بر روند قیمت سکه امامی در پاییز ٩٨ نشان می‌دهد که میانگین قیمت سکه امامی در مهر ماه حدود چهار میلیون تومان و قیمت سکه طرح جدید در آبان سه میلیون و ٨٠٠ هزار تومان و قیمت سکه امامی در اوایل آذرماه چهار میلیون و ٢٤٠ هزار تومان بودهاست.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز3 روز قبل
به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت سکه بیش از یک ماه است که روند پرنوسانی را پشت سر می‌گذارد. در آخرین قیمت ثبت شده تا این لحظه، قیمت سکه امامی در بازار آزاد روز یکشنبه ۱۷ آذر ماه تا ساعت ۱۸ با ۳۴ هزار تومان افزایش، چهار میلیون و ۶۲۳ هزار تومان معامله شد. با وجود این، رشد سکه دیروز محدودتر از صعود نرخ ارز بود و قیمت سکه تنها ۲/ ۰ درصد افزایش یافت. با وجود این، انتظار می‌رود مسیر روزهای آتی سکه همچنان همسو با نرخ ارز داخلی تعیین شود و طلای جهانی بیشتر بر شدت تغییرات قیمت سکه اثرگذار باشد. مانند آنچه پیش‌تر مطرح شده بود، نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تامین ارز کالاهای اساسی در بودجه سال آینده تداوم یافت.
همشهریهمشهری4 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نسبت به دیروز رشد بیش از ۵۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد تهران در ساعت ۱۴ امروز به چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافت. علاوه براین نیم سکه نیز دو میلیون و ۴۷۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۴۶۶ هزار تومان و هر مثقال طلا نیز دو میلیون و ۲۱ هزار تومان به فروش رسید. افزایش نرخ دلار در روزهای اخیر باعث بالا رفتن قیمت سکه و طلا شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار تهران با ۵۲ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۶۳۳ تومان و دلار با افزایش ۲۰۰ تومانی ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش رسید.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه ۱۶ آذرماه، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۱۵ هزارتومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۰۰ هزار تومان است. همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۶۰ دلار و ۵۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۶۳ هزار و ۳۱۶ تومان است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
قیمت فروش دلار امروز با کاهش نسبت به روز گذشته همراه بود اما قیمت خرید این ارز ثابت ماند. به گزارش ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار امروز سه‌شنبه، چهار میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید هم چهار میلیون و ۴۲۰ هزار تومان بود. بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، همچنین قیمت نیم سکه دو میلیون و ۳۳۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه هم یک میلیون و ۵۱۰ هزار تومان بود. بر همین اساس، قیمت خرید دلار در صرافی‌های مجاز بانکی نسبت به روز گذشته با کاهش ۵۰ تومانی همراه شد؛ به طوریکه قیمت خرید هر دلار ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت فروش آن نیز ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان است. ارز مسافرتی نیز نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت روبرو شد؛ به طوری‌که قیمت هر یوروی مسافرتی با احتساب کارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان می‌رسد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
دیروز صرافان و فعالان بازار طلا با وجود افزایش قابل توجه قیمت طلا و سکه به فروشنده تبدیل شدند و از خرید سکه و طلا امتناع می‌کردند. این در حالی است که سکه طرح قدیم بهار آزادی نیز چهار میلیون و ۳۲۰ هزار تومان خرید فروش شد. این مهم به معنای آن است که قیمت سکه طرح جدید ۱۱ هزار تومان و طرح قدیم ۳۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته ارزان‌تر شده است. همچنین نرخ نیم سکه و ربع سکه به ترتیب دو میلیون و ۳۳۸ هزار تومان و هر ربع سکه یک میلیون و ۵۰۹ هزار تومان ارزش‌گذاری شدند. براین اساس نرخ نیم سکه سه هزار تومان افزایش یافت ولی ربع سکه ۶ هزار تومان ارزان شد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۱ دلار معامله می‌شود. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۸۴ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۴۳۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان قیمت یورو ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان قیمت پوند ۱۶ هزار و ۴۳۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۸۴ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۵۰۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۸۹ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۹۱۲ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۴۶۱دلار قیمت پلاتیندلار ۸۹۸ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۶٫۹۶دلارانتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
امروز در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۱۸ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان و دلار با رشد ۱۶۰ تومانی ۱۲ هزار و ۵۵۵ تومان فروش رسید.
تابناکتابناک1 هفته قبل
بر این اساس، قیمت بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان شد. همچنین در این دوره «پرتقال محصول داخل»، «سیب درختی زرد» و «رب گوجه فرنگی» به ترتیب ۲۴٫۷ درصد، ۶٫۱ درصد و ۵٫۶ درصد کاهش قیمت داشته‌اند. همچنین گوشت گوسفندی و شیر پاستوریزه به ترتیب با ۵۹٫۷ و ۴۶٫۳ درصد در رتبه‌های بعد افزایش قیمت قرار داشتند. میانگین قیمت اوراق وام مسکنشنبه قیمت «تسه۹۶۱۰» ‌تغییر چندانی نداشت و در کانال ۳۹ هزار تومان باقی ماند. قیمت لوازم خانگی افزایش نیافته، اما رونق هم نیست!
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۳۶۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۶٫۴ دلار معامله می‌شود. همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۵۸۰ هزار و ۲۰۰ تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۸۴ هزار تومان تعیین شده است. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۷۱ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۶ هزار و ۳۳۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. نوع قیمت لحظه قیمت دلار ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت یورو ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت پوند ۱۶ هزار و ۳۳۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۴۷۱ تومان قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۳۶۵ هزار تومان قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان قیمت ربع سکه یک میلیون و ۴۷۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۷۴ هزار تومان قیمت گرم طلای ۱۸ ۴۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت گرم طلای ۲۴ ۵۸۰ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۸۸۴ هزار تومان قیمت هرانس طلادلار ۱۴۶۶٫۴دلار قیمت پلاتیندلار ۸۹۸ دلار قیمت انس نقرهدلار ۱۷٫۱ دلارانتهای پیام/
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 هفته قبل
دو هفته از قطعی اینترنت می‌گذرد، در طول این دوره بازارهای طلا و ارز بیشترین حساسیت را داشتند و سکه بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرد، اما بازار سرمایه کمترین واکنش را از خود نشان داد. اعتراضات به افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت سوخت فردای گران شدن بهای بنزین یعنی از روز ۲۵ آبان ماه آغاز شد و به دنبال آن، اینترنت نیز قطع شد. پس از سکه دلار با رشد ۹۰۰ تومانی بیشترین افزایش قیمت را داشته است. قیمت شاخص ارزی دو هفته قبل در کانال ۱۱ هزار تومان و روی نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان بود. طلای ۱۸ عیار نیز با رشد ۵٫۴ درصدی سومین بازار پربازده شد؛ افزایش قیمت هر گرم طلا در این دوره حدود ۲۲ هزار تومان است.
فارسفارس2 هفته قبل
در معاملات امروز بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۵۵ هزار تومان کاهش ۴ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان و دلار با افزایش ۲۸۵ تومانی ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان فروخته شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امروز در بازار تهران قیمت سکه کاهش و دلار و یورو افزایش یافت. طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت سکه طرح جدید ۴، ۲۵۹، ۰۰۰ تومان ۵۵، ۰۰۰- تومان سکه طرح قدیم ۴، ۲۲۵، ۰۰۰ تومان ۳۰، ۰۰۰- تومان نیم سکه ۲، ۲۳۲، ۰۰۰ تومان ۲۰، ۰۰۰- تومان ربع سکه ۱، ۴۳۲، ۰۰۰ تومان ۱۰، ۰۰۰- تومان سکه گرمی ۸۶۹، ۰۰۰ تومان ۲، ۰۰۰- تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۶، ۴۰۰ تومان ۲، ۳۰۰- تومان اونس طلا ۱۴۵۵٫۶۹ دلار ۰٫۶۱+ دلار دلار ۱۲، ۴۵۰ تومان ۲۸۵+ تومان یورو ۱۳، ۵۶۰ تومان ۲۵۰+ تومان درهم ۳، ۴۰۰ تومان ۲۵- تومانانتهای پیام/
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید، امروز، دوشنبه ۴ آذرماه ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۸۷۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۵۸ دلار و ۷۷ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان است.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نسبت به دیروز حدود ۸۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد تهران نیز در ساعت ۱۳ امروز به قیمت چهار میلیون و ۱۷۰ هزار تومان به فروش رسید. علاوه براین نیم سکه نیز دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. بررسی انجام شده در بازار آزاد تهران هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۴۲۲ هزار تومان و هر مثقال طلا نیز یک میلیون و ۸۳۰ هزار تومان به فروش رسید. نرخ اونس طلا در بازارهای جهانی نیز به علت تعطیلی بازارهای جهانی، به قیمت دیروز یعنی یک هزار و ۴۶۲ دلار معامله شد.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر در معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه، ۲ آذرماه ۱۳۹۸ قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۴۰ هزارتومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۱۰ هزارتومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۷۰ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۷۰ هزارتومان، سکه یک گرمی ۸۵۰ هزارتومان است. همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۶۲ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۹ هزارتومان است.
صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
آقای محمد کشتی آرای در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، با اشاره به اینکه امروز قیمت هر انس طلا در بازار‌های جهانی ۱۴۷۴ دلار است گفت: قیمت جهانی طلا در هفته جاری از ۱۴۶۹ دلار به ۱۴۷۴ دلار رسیده و تغییر محسوسی نداشته است. وی افزود: اگرچه قیمت جهانی طلا در روز‌های اخیر تغییر چندانی نداشته است اما افزایش قیمت دلار در اول هفته سبب افزایش قیمت طلا و سکه و کاهش قیمت دلار در پایان هفته سبب افت قیمت‌ها شد. آقای کشتی آرای اضافه کرد: ​در حالی که قیمت سکه طرح جدید در اوایل هفته به ۴ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان رسیده بود امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید و کاهش صد هزار تومانی را تجربه کرده است. همچنین سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان، نیم سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به اول هفته به ۲ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، ربع سکه با ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت به یک میلیون و ۳۷۰ هزار تومان رسید. نائب رئیس اتحادیه طلاو جواهر تهران گفت: ​ امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ده هزار تومان کاهش نسبت به اول هفته ۴۱۸ هزار تومان به فروش رسید. کشتی آرای افزود: نوسان قیمت در بازار فقط به خاطر افزایش قیمت ارز بوده است. وی همچنین درباره قیمت ارز گفت: هم اکنون دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان و یورو ۱۲ هزار ۹۰۰ تومان تومان معامله می‌شود. بازار ارز نیز در هفته گذشته کاهش قیمت‌ها را تجربه کرده است.
فارسفارس3 هفته قبل
بازار ارز تحت تاثیر عوامل غیراقتصادی + جدولامروز در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار تومان و دلار ۱۲۶۰۰ تومان به فروش رسید.
تابناکتابناک3 هفته قبل
بازار طلا و سکه در دومین روز هفته نیز همانند روز‌های اخیر، تحت تاثیر افزایش قیمت دلار، به روند گرانی ادامه داد. به گزارش تابناک اقتصادی؛ در معاملات امروز یکشنبه بیست و ششم آبان ماه ۹۸، بازار ارز شاهد افزایش قیمت سکه تمام در کانال ۴ میلیون تومانی بود. بر این اساس، هر قطعه سکه تمام طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) با افزایش نرخ نسبت به روز شنبه، به رقم ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید. هر نیم سکه بهار آزادی نیز ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان رسید.
فارسفارس3 هفته قبل
افزایش قیمت سکه و ارز + جدولدر بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۱۵۵ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان و دلار با افزایش ۴۰۰ تومانی ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رسید.
الفالف3 هفته قبل
کشتی آرای گفت: امروز هر قطعه سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام طرح جدید ۴ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان معامله شد. وی گفت: نرخ دلار بیشترین تاثیر را بر قیمت طلا و سکه دارد به نوعی که طی یک هفته اخیر قیمت سکه طرح جدید ۱۳۵ هزار تومان افزایش داشته است. کشتی آرای تصریح کرد: امروز هر قطعه سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام طرح جدید ۴ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان معامله شد. رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ادامه داد: قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر ربع سکه یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به فروش رسید. وی با بیان اینکه سکه گرمی با قیمت ۸۶۰ هزار تومان عرضه می‌شود، افزود: هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار به رقم ۴۲۰ هزار تومان رسیده است.

به انتهای لیست رسیدید