جزییات

جزییات

خبرآنلاینخبرآنلاین36 دقیقه قبل
کاملا روشن است که برنامه‌های آموزشی، ارتباطی و اطلاع رسانی در هر سازمانی، وجوه گوناگونی را در بر می‌گیرد که از جزیی‌ترین فعالیت یعنی انتشار تراکت، بروشور و کتاب‌های اطلاع رسانی آغاز شده تا فعالیت‌های عمده‌تر یعنی ساخت و پخش تیزرهای تلویزیونی، تولید سریال و برنامه‌های ویزه پویانمایی، مستند سازی و … گسترش می‌یابد. به همین دلیل، به بحران هایی نیز می‌توان اشاره کرد که سازمان مالیاتی به ویژه در زمینه طرح مالیات بر ارزش افزوده با آن دست به گریبان شده است. که این معضلات و مشکلات به ضعف در دستگاه اطلاع رسانی این اداره کل بازمی گردد که موجب ایجاد فضایی برای پدید آمدن حاشیه‌ها و گمانه زنی‌های گوناگون می‌شود. جایگاه نامناسب لرستان در درآمدهای مالیاتیدر اینفوگرافی زیر درآمد استانها در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را می‌بینید. و لرستان متاسفانه در قعر جدول و یکی به اخر قبل از استان سیستان قرار دارد.
طرفداریطرفداری38 دقیقه قبل
طرفداری- تیمو باومگارتل، مدافع ۲۳ ساله آلمانی در این تابستان با انتقالی ۱۰ میلیون یورویی از اشتوتگارت به آیندهوون هلند پیوست و زیر نظر مارک فن بومل، جایگاه ثابتی در این تیم یافته است. باومگارتل در مصاحبه با بیلد به تمجید از فن بومل، سرمربی هلندی تیمش پرداخت: فن بومل یک مربی سخت‌گیر است و به جزییات دقت زیادی دارد. به نظرم او از تمام ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به یک مربی بزرگ در سطح فوتبال جهان، برخوردار است. او دانش تاکتیکی بالایی دارد و همچنین بازیکنی باسابقه بوده است. اگر سرمربی ما همین‌طور به پیشرفت خود ادامه دهد، قطعا آینده روشنی پیش رویش خواهد بود و می‌تواند روزی سرمربی بایرن مونیخ شود.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، صادق الحسینی رئیس کمیته امنیتی در شورای استان دیالی به جزییات و هویت عامل انتحاری که در منطقه وادی ثلاب در شمال شرق این استان به دست نیروهای عراقی شکار شد، اشاره کرد. وی افزود: تحقیقات اولیه برای شناسایی هویت عامل انتحاری که به دست نیروهای عراقی در وادی ثلاب در ۷۰ کیلومتری شمال شرق بعقوبه کشته شد، نشان می‌دهد که وی تابعیت عربی داشته و در زمره آنچه انغماسیین خوانده می‌شوند، است. الحسینی اعلام کرد: عامل انتحاری به دنبال هدف قرار دادن زائران در دو منطقه بود؛ اول، در نزدیکی منطقه المقدادیه در ۴۰ کیلومتری شمال شرق بعقوبه و دومی در میدان مرکزی محل تجمع زائران در منطقه جدیده الشط در ۳۰ کیلومتری شمال غرب بعقوبه از طریق نفوذ میان زائران و تیراندازی به آنها قبل از اینکه خودش را منفجر کند، بود؛ که با تلاش‌های اطلاعاتی، محل این عامل انتحاری مشخص شد. برای شکار این عامل انتحاری نیروهای اطلاعاتی ۱۵ کیلومتر در عمق وادی ثلاب وارد شدند.
ایبناایبنا2 ساعت قبل
در این راستا نیز با تدارک یک سبد تسهیلاتی مناسب و تسهیل شرایط پرداخت، مسیر استفاده از این تسهیلات مسکن را برای سازندگان آسان‌تر کرده است. از همین رو، جزییات کارنامه عملکرد شش ماه نخست سال جاری بانک مسکن از وضعیت پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی (ساخت) به بخش عرضه مسکن نشان می‌دهد: در نیم سال نخست سال جاری، ۶۲ هزار و ۹۴۴ فقره تسهیلات مشارکت مدنی به متقاضیان ساخت مسکن اعطا شده است. طبق گزارش عملکرد تسهیلات دهی بانک مسکن طی یک ماه شهریور امسال، در این ماه، ۱۳ هزارو ۶۶۸ فقره تسهیلات مشارکت مدنی به ارزش ۵۷۱ میلیارد تومان به بخش عرضه مسکن اختصاص داده شد. به طوریکه تعداد تسهیلات مشارکت مدنی پرداخت شده در شهریور امسال نسبت به شهریورماه سال گذشته معادل یک درصد و ارزش ریالی تسهیلات پرداخت شده نیز معادل ۲٫۷ درصد رشد مثبت را تجربه کرده است. وی ادامه داد: در عین حال سیاست‌های اعتباری بانک مسکن و ورود به حوزه حمایتی به خصوص طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن دو پارامتر دیگری است که سبب شده بانک مسکن در یک مسیر رو به رشد در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن قدم بردارد.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- آنالیزور تیم فوتبال استقلال گفت: تیم استقلال خوب بسته نشده یا مدیران و سرمربی در بستن تیم بد شانس بودند. به گزارش فوتبالی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صالح مصطفوی آنالیزور تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال تمام کننده ندارد. اسماعیلی و قائدی مهاجم هستند، اما تیم استقلال خوب بسته نشده یا مدیران و سرمربی تیم در بستن تیم بد شانس بودند. به کادر فنی استقلال کمک می‌کنم، اما هنوز قراردادی امضا و رسمی نشده است. کادر فنی استقلال سخت به دنبال تهیه جزییات است و استرا علاقه دارد توپ را در اختیار داشته باشد.
برنابرنا4 ساعت قبل
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران از تجهیز بیش از ۷۰ درصد مطب پزشکان به دستگاه کارتخوان خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ ایرج خسرونیا، رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، با اشاره به آخرین جزییات طرح الزام پزشکان به نصب کارتخوان بانکی، گفت: در ابتدا یک مقابله‌ای با اجرای این طرح وجود داشت، اما اکنون بیش از ۷۰ درصد مطب‌ها مجهز به دستگاه کارتخوان شده‌اند. وی با بیان اینکه در ابتدا فقط پزشکان ملزم به استفاده از کارتخوان شده بودند، افزود: با ملزم شدن همه مشاغل نسبت به نصب کارتخوان مقابله با اجرای این طرح کاهش یافت. خسرونیا ادامه داد: در حال مکاتبه با پزشکان هستیم تا ۳۰ درصد باقی مانده نیز هر چه سریع‌تر نسبت به نصب کارتخوان اقدام کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
ایرج خسرونیا رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با اشاره به آخرین جزییات طرح الزام پزشکان به نصب کارتخوان بانکی، گفت: در ابتدا یک مقابله‌ای با اجرای این طرح وجود داشت، اما اکنون بیش از ۷۰ درصد مطب‌ها مجهز به دستگاه کارتخوان شده‌اند. وی با بیان اینکه در ابتدا فقط پزشکان ملزم به استفاده از کارتخوان شده بودند، افزود: با ملزم شدن همه مشاغل نسبت به نصب کارتخوان مقابله با اجرای این طرح کاهش یافت. خسرونیا ادامه داد: در حال مکاتبه با پزشکان هستیم تا ۳۰ درصد باقی مانده نیز هر چه سریع‌تر نسبت به نصب کارتخوان اقدام کنند. انتهای پیام/
الفالف16 ساعت قبل
بررسی ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه ۹۹ جزییات مربوط به سقف افزایش اضافه کار، عیدی و پاداش کارمندان را مشخص کرد. ب- سقف اعتبار مربوط به سرانه اضافه کار کارکنان را در بودجه سال ۱۳۹۹ حداکثر معادل اعتبار سرانه اضافه کار در سال ۱۳۹۸ (مبتنی بر موافقتنامه متبادله سال ۱۳۹۸) ‌ پیش‌بینی نمایند. ج- مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) را در بودجه سال ۱۳۹۹ معادل (۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال پیش‌بینی نمایند. د- اعتبار مأموریت (داخلی و خارجی) کارکنان را حداکثر معادل پیش‌بینی عملکرد سرانه اعتبار سال ۱۳۹۸ (مبتنی بر موافقتنامه متبادله سال ۱۳۹۸) ‌ پیش‌بینی نمایند. ۶- پیش‌بینی اعتبار برای انجام فعالیت‌هایی که در حیطه وظایف و مأموریت‌های قانونی و مصوب دستگاه مجری نمی‌باشد، ممنوع است.
خبر فوریخبر فوری19 ساعت قبل
جمعی از نویسندگان، هنرمندان و سینماگران ایرانی نامه‌ای را خطاب به هنرمندان ترکیه‌ای نوشتند و درخواست کردند که «ماشین جنگی اردوغان را متوقف کنید.» جنگی که مجامع بین المللی از وقوع آن آگاه بوده و منابع رسمی فاش کرده‌اند که اردوغان آنان را از جزییات حمله مطلع کرده است. این یک نسل کشی به بهانه صلح است؛ آغاز هیچ جنگی عادلانه نیست؛ فقط صلح عادلانه است. شما به نمایندگی از تاریخ فرهنگ دین و تمدن ترکیه، وظیفه مهار ماشین جنگی و توسعه طلبی جنون آمیز و مرگبار را دارید. جنگ این یادآوریهای زیبای فرهنگ و تمدن شما را به کناری می‌راند و جز کشتار و خونریزی و آوارگی میراثی بر جای نخواهد گذاشت.. دوستانماشین جنگی اردوغان را متوقف کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
در همین ارتباط، جمعی از هنرمندان، نویسندگان و سینماگران ایرانی در پیامی به همتایان ترک خود، خواستار واکنش آنان شدند. حسین ایری (فیلم نامه نویس) ۱۹. مسعود آب پرور (فیلم نامه نویس وکارگردان) ۲۱. صادق کرمیار (فیلم نامه نویس و کارگردان) ۲۷. تیرداد سخایی (فیلم نامه نویس) ۲۸.
برنابرنا21 ساعت قبل
سخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۰ تن از زائران براثر برخورد سه دستگاه خودرو در همدان خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور درباره جزییات این حادثه گفت: یک مورد حادثه تصادف در استان همدان محور ملایر_ نهاوند بعد از روستای کرتیل آباد بین سه دستگاه پژو ۴۰۵- سراتو- پژو پارس در ساعت ۱۴:۴۵ به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده شده است. وی با بیان اینکه ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: بر اثر این حادثه ۱۰ تن از زائران که در حال بازگشت بودند دچار حادثه شده‌اند.
خبر فوریخبر فوری22 ساعت قبل
شرایط پیش فروش محصولات شرکت سایپا با عرضه ۳ محصول اعلام شد. پیش فروش خودروهای تیبارینگ فولادی و رینگ آلومینیومی و ساینا روز دوشنبه ۲۹ مهر ساعت ۱۰ آغاز می‌شود. در این طرح، پیش پرداخت خودرو ساینا، ۲۷میلیون تومان و تیباصندوقدار۲۲ میلیون تومان تعیین شده است. مابقی قیمت خودرو در زمان ارسال دعوت نامه خریدار دریافت خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
جمعی از نویسندگان و سینماگران ایرانی در پیامی به نویسندگان، سینماگران، هنرمندان و روشنفکران ترکیه از همتایان ترک خود خواستند تا با موضع‌گیری و واکنش مناسب، ماشین جنگی اردوغان را متوقف کنند و صلح و آرامش را به منطقه بازگردانند. متن این پیام به شرح زیر است: «نویسندگان، سینماگران و هنرمندان سرزمین دوست و همسایه، ترکیهسلام، چند روز از آغاز جنگی ویرانگر می‌گذرد. شما به نمایندگی از تاریخ فرهنگ دین و تمدن ترکیه، وظیفه مهار ماشین جنگی و توسعه طلبی جنون‌آمیز و مرگبار را دارید. مسعود آب پرور (فیلم نامه نویس وکارگردان) ۲۱. صادق کرمیار (فیلم نامه نویس و کارگردان) ۲۷.
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
امور مربوط به مهاجرت، درخواست ویزا، فرآیند گرفتن ویزا، اقامت و … از جمله موضوعاتی است که دارای حساسیت بالایی بوده و گاهی انجام اشتباهات جزئی در انجام آن‌ها باعث بروز مشکلات جبران‌ناپذیر برای افراد می‌شود. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور برای کار و تحصیل را دارید یا می‌خواهید برای اهداف کوتاه مدت نظیر تفریح و دیدار خانواده به کشورهای خارجی سفر کنید بسیار مهم است که انجام امور سفر خود را به موسسات باسابقه و معتبر بسپارید.
ایلناایلنا23 ساعت قبل
سخنگوی اورژانس کشور از کشته و زخمی شدن ۶ نفر بر اثر واژگونی خودروی سواری پراید در محور آبادان به ماهشهر خبر داد. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: صبح روز گذشته در پى واژگونى خودروى سوارى پراید در محور آبادان به ماهشهر ٢ نفر مصدوم و ٤ نفر به دلیل شدت جراحات در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند. وی ادامه داد: مصدومان نیز به بیمارستان انتقال داده شده‌اند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بررسی جزییات ضوابط مالی ناظر بر تنظیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ و پیش بینی سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد، افزایش حقوق و دستمزد مشمولین قانون کار پانزده (۱۵) درصد تعیین می‌گردد. در این مصوبه تاکید شده، رقم قطعی افزایش به تصویب شورای عالی کار خواهد رسید. گفتنی است، در ضوابط مالی ناظر بر تنظیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ ابتدا افزایش حقوق و دستمزد مشمولین قانون کار و مستمری‌ها بیست (۲۰) درصد تعیین شده بود که بعد از تغییر رقم افزایش حقوق کارمندان دولت در روند بررسی بودجه در مجلس، میزان افزایش حقوق کارگران نیز در جلسات شورای عالی کار تغییر کرد. انتهای پیام/
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سینا سرلک خواننده مطرح موسیقی کشورمان ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را با شکل و شمایلی متفاوت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می‌برد. هنوز جزییات دقیقی از این کنسرت در رسانه‌ها منتشر نشده اما به نظر می‌آید با توجه به تغییر سبک خوانندگی سینا سرلک از خوانندگی موسیقی اصیل ایرانی به موسیقی پاپ، مخاطبان شاهد برگزاری یک کنسرت متفاوت از خواننده‌ای خواهند بود که طی سال‌های گذشته عمده فعالیتهای خود را متمرکز بر اجرای آثاری در حوزه موسیقی اصیل ایرانی کرده بود. این خواننده ۳۷ ساله که در سال‌های نه چندان دور به عنوان خواننده ارکسترملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نادر مشایخی، ارکستر ملل به رهبری پیمان سلطانی و ارکستر پایور فعالیت می‌کرد، طی سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را مبتنی بر اجرا و تولید آثاری در سبک موسیقی پاپ کرده که از آن جمله می‌توان به همکاری‌هایش با محسن چاوشی در سریال «شهرزاد» برای ترانه‌های «کجایی» و «افسار» و همچنین محمدرضا گلزار اشاره کرد. تولید چندین قطعه پاپ برای سریال‌ها و مجموعه‌های مختلف سینمایی و تلویزیونی از دیگر فعالیت‌های او در عرصه خوانندگی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
امور مربوط به مهاجرت، درخواست ویزا، فرآیند گرفتن ویزا، اقامت و … از جمله موضوعاتی است که دارای حساسیت بالایی بوده و گاهی انجام اشتباهات جزئی در انجام آن‌ها باعث بروز مشکلات جبران‌ناپذیر برای افراد می‌شود. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور برای کار و تحصیل را دارید یا می‌خواهید برای اهداف کوتاه مدت نظیر تفریح و دیدار خانواده به کشورهای خارجی سفر کنید بسیار مهم است که انجام امور سفر خود را به موسسات باسابقه و معتبر بسپارید.

بهترین فیلم‌های علمی‌تخیلی قرن بیست‌و‌یکم

6+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
هدایت الله خادمی عضو کمسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره بدهکاری وزارت نیرو به واحد‌های مختلف گفت: درحال‌حاضر مبلغ بدهی دقیق این وزارتخانه را نمی‌دانم. او ادامه داد: میزان تقاضای برق کشور روندی افزایشی دارد به نحوی که حداکثر نیاز پیک مصرف برق کشور به صورت میانگین در ۱۰ سال گذشته سالیانه ۴٫۵ درصد رشد داشته و در سال گذشته به ۵۰ هزار و ۱۷۷ مگاوات رسید؛ به موازات این افزایش مصرف، میزان ظرفیت تولید برق کشور نیز به صورت میانگین سالیانه ۶٫۱ درصد رشد داشته و به ۷۴ هزار و ۱۰۳ مگاوات در سال ۱۳۹۴ رسید. خادمی افزود: تنها در سال ۸۹ نزدیک به ۵ هزار مگاوات افزایش ظرفیت تولید برق در کشور داشتیم و در سال‌های بعد، هدفگذاری افزایش سالانه ظرفیت ۵ هزار مگاواتی تولید برق محقق نشده است و به همین دلیل مجبوریم خاموشی داشته باشیم. خادمی گفت: طبق آمار رسیده در روز‌های پایانی خرداد و هفته اول تیر مصرف برق در زمان پیک مصرف بین سه تا چهار هزار مگاوات نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۷ افزایش یافته است. منبع: اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان
دینودینو1 روز قبل
در ادامه به همراه دینو با جزییات کباب‌پز ساختارشکن ۴ کاره آشنا شوید. طراحی کباب‌پز ساختارشکن ۴ کارهاگر وسوسه شده‌اید که با نسخه جدید اجاق‌های BBQ قدیمی خود ملاقات کنید، اجاق گاز چند منظوره Noori، مدل V۰۱ برای شماست. عملکرد اجاق گاز کباب‌پز ساختارشکن ۴ کارهNoori را می‌توان به عنوان یک «اجاق گاز موشکی» عمودی مورد استفاده قرار داد. این کباب‌پز ساختارشکن ۴ کاره، با یک دیسک پیتزا نوری همراه است که در حدود ۴ دقیقه پیتزا را آماده می‌کند. در زمستان گرم بمانیدآخرین و کم‌ترین کاربرد این کباب‌پز ساختارشکن ۴ کاره، عمل کردن آن به عنوان یک آتشدان چوبی است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
امسال لبه تند اعتراضات متوجه سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها بود. حتی اخبار دیگری درباره طرحی که مجلس برای برگزیدن روش‌های مختلف از جمله حذف کنکور و جداسازی سنجش داوطلبان از وزارت علوم در دست اقدام دارد منتشر شد. هرچند خالقی تنها به سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی اشاره کرده بود و نگفته بود سهمیه دانش آموزان مناطق چند درصد از این ۷۰ درصد هستند یا سهمیه معلولان و ایثارگران چه میزان است. برای همین رئیس سنجش آموزش کشور درباره جزییات استفاده فرزندان اعضای هیات علمی از سهمیه کنکور اطلاع رسانی کرد و گفت: تسهیلاتی برای فرزندان هیئت علمی در آزمون‌های تحصیلات تکمیلی وجود ندارد و تنها مختص کنکور سراسری است که حدود ۱۵۰۰ نفر از آن استفاده کرده‌اند. این چنین شد که پرونده یکی از بزرگترین چالشهای کنکور امسال به مجلس و تصمیم گیران نهایی رسید تا صدای اعتراض داوطلبانی که دارای سهمیه نیستند، بلندتر از پیش به گوش برسد.
فارسفارس1 روز قبل
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، ضمن تایید خبر تصادف خودروی حامل آنها در مرز چزابه از سلامت جسمانی خود خبر داد. همایون یوسفی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تایید خبر تصادف خودروی حامل وی که در محل مرز چزابه در حال تردد بوده است، گفت: امروز صبح (پنجشنبه ۲۵ مهر) به منظور سرکشی به مرز چزابه و بررسی نحوه ارائه خدمات به زائران عازم این منطقه بودیم که خودرویی که سوار آن بودیم دچار سانحه تصادف شد. نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، در تشریح جزییات این حادثه، تصریح کرد: در این حادثه سه خودرو با هم برخورد کردند که در پی آن متاسفانه سه نفر به شدت مصدوم شدند و یک نفر نیز جان خود را از دست داد. این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بنده در این حادثه صدمه‌ای ندیدم و در سلامت کامل هستم و در شرایط کنونی نیز در بیمارستان در حال پیگیری وضعیت مصدومان و نحوه خدمات‌رسانی به آنها این حادثه هستم. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: متاسفانه در هفته‌های اخیر تصادفات زیادی در این منطقه از مرز اتفاق افتاده است که باید دلیل آن را مورد بررسی قرار دهیم.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - ساری- دادگستری مازندران از تایید محکومیت یک عضو شورای اسلامی شهر ساری به ۳۸ ضربه شلاق در دادگاه تجدید نظر استان خبر داد. بر اساس این گزارش، حکم این عضو شورای شهر ساری پس از بررسی در یکی شعب دادگاه تجدید نظر استان، با اصلاحاتی تائید و قطعیت یافت. روابط عمومی دادگستری مازندران جزییات بیشتری در باره شکایت و حکم صادر شده منتشر نکرده است. رئیس کل دادگستری مازندران تیر ماه سال جاری هم در کنفرانس خبری از ارسال پرونده شکایت از شهردار سابق ساری به دادسرای تهران با توجه انتقالش به تهران خبر داده بود. شهر ساری با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت ۹ عضو شورای اسلامی دارد.
مهرمهر1 روز قبل
وی می‌نویسد: این سناریویی است که پوتین آماده کرده است و نقطه پایانی برای جنگ در سوریه و حاکمیت دمشق بر همه اراضی و گذرگاههای مرزی آن خواهد بود. پوتین هنگامی که ترتیب مذاکرات محرمانه میان دولت سوریه و کردها در شمال سوریه را داد، زیرکی تمام به خرج داد زیرا هم کردها را به آغوش دولت سوریه بازگرداند و هم شگفتی رهبران ترکیه را فراهم کرد و قدرت مانور آنکارا درزمینه سیاسی و نظامی را کم کرد. عطوان تاکید کرد: هنگامی که الکساندر لاورنتیف فرستاده روسیه در سوریه اعلام کرد که ترکیه حق ندارد به طور دائم در سوریه نیرو داشته باشد در واقع از جزییات سناریویی پرده برداشت که به اردوغان نردبانی برای پایین آمدن از درخت بحران کنونی می‌دهد و این نردبان همان معاهده اضنه است. وی بیان کرد: اطلاعات درز پیدا کرده از مسکو از نشستی امنیتی-نظامی میان ترکیه و سوریه در سوچی با نظارت روسیه طی روزهای آتی (احتمالا دوشنبه آینده) حکایت دارد که در آن فرماندهان امنیتی و نظامی دو کشور حضور خواهند داشت و بعید نیست که مسئولان اطلاعاتی دو کشور هم حضور داشته باشند و این قبل از نشست دوجانبه پوتین و اردوغان خواهد بود. معاهده اضنه ریسمان نجات همه خواهد بود.
خانه ملتخانه ملت1 روز قبل
همایون یوسفی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تایید خبر تصادف خودروی حامل وی که در محل مرز چزابه در حال تردد بوده است، گفت: امروز صبح (پنجشنبه ۲۵ مهر) به منظور سرکشی به مرز چزابه و بررسی نحوه ارائه خدمات به زائران عازم این منطقه بودیم که خودرویی که سوار آن بودیم دچار سانحه تصادف شد. نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، در تشریح جزییات این حادثه، تصریح کرد: در این حادثه سه خودرو با هم برخورد کردند که در پی آن متاسفانه سه نفر به شدت مصدوم شدند و یک نفر نیز جان خود را از دست داد. این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بنده در این حادثه صدمه‌ای ندیدم و در سلامت کامل هستم و در شرایط کنونی نیز در بیمارستان در حال پیگیری وضعیت مصدومان و نحوه خدمات‌رسانی به آنها این حادثه هستم. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: متاسفانه در هفته‌های اخیر تصادفات زیادی در این منطقه از مرز اتفاق افتاده است که باید دلیل آن را مورد بررسی قرار دهیم. /پایان پیام
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
امسال پس از اعلام نتایج کنکورهای سراسری و ارشد، موضوعی که همیشه برای برخی داوطلبان آزاردهنده است، باز هم مطرح شد: سهمیه‌ها. امسال لبه تند اعتراضات متوجه سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها بود. خدایی درباره بحث ضوابط و مقررات ورودی آزمون کارشناسی ارشد و اعتراض داوطلبان به سهمیه‌ها گفت: دو محل مرجع تعیین سهمیه‌ها هستند. هرچند خالقی تنها به سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی اشاره کرده بود و نگفته بود سهمیه دانش آموزان مناطق چند درصد از این ۷۰ درصد هستند یا سهمیه معلولان و ایثارگران چه میزان است. این چنین شد که پرونده یکی از بزرگترین چالشهای کنکور امسال به مجلس و تصمیم گیران نهایی رسید تا صدای اعتراض داوطلبانی که دارای سهمیه نیستند، بلندتر از پیش به گوش برسد.
رجانیوزرجانیوز2 روز قبل
چنین نتیجه‌ای، به خوبی نشان داد دل بستن به حفاظت فیزیکی و سایبری همتایان کارآگاه ناوارو، چقدر به ضرر ساده لوحان ضد انقلاب است که فکر می‌کنند زندگی در زیرزمین‌های پاریس برایشان اعتبار و امنیت می‌آورد. در این میان، یکی از ابعاد این لایه‌های پنهان را می‌توان در حفاظت فیزیکی زم تعریف کرد. همانطور که مستند «ایستگاه پایانی دروغ» به صورت فنی و دقیق نشان داد، سرشبکه آمدنیوز تحت حفاظت کامل سرویس اطلاعاتی و پلیس فرانسه تردد می‌کرد و برای آنها ارزش فراوانی داشت. از این موضوع می‌توان نتیجه گرفت قطعا چنین حفاظت و توجهی، صرفا به ابعاد فیزیکی و جسمی زم خلاصه نبوده و متخصصان سایبری و فنی سیستم اطلاعاتی فرانسه نیز حامی و همیار او در اجرای پروژه‌هایش بوده‌اند. همچنین اپراتورهای ارتباطات الکترونیکی ملزم شده بودند با رصد سیستم‌ها و به منظور دستیابی به اهداف دفاعی و امنیت سیستم‌‌های اطلاعاتی، شناسایی وقایع مشکوک اطلاعاتی را به صورت ویژه مد نظر قرار دهند.
رکنارکنا2 روز قبل
امسال لبه تند اعتراضات متوجه سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها بود. حتی اخبار دیگری درباره طرحی که مجلس برای برگزیدن روش‌های مختلف از جمله حذف کنکور و جداسازی سنجش داوطلبان از وزارت علوم در دست اقدام دارد منتشر شد. خدایی درباره بحث ضوابط و مقررات ورودی آزمون کارشناسی ارشد و اعتراض داوطلبان به سهمیه‌ها گفت: دو محل مرجع تعیین سهمیه‌ها هستند. هرچند خالقی تنها به سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی اشاره کرده بود و نگفته بود سهمیه دانش آموزان مناطق چند درصد از این ۷۰ درصد هستند یا سهمیه معلولان و ایثارگران چه میزان است. ولی تیر اعلام سهمیه‌ها از چله کمان رسانه رها شده بود و دیگر نمی‌شد آن را بازگرداند.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، امیرحسین. ص یکی از کارگران شرکت ایران رادیاتور در شهرک صنعتی رشت در حین کار با دستگاه کات پرس پره‌های رادیاتور در سالن تولید این شرکت دچار حادثه شد و درگذشت. وی دارای یک فرزند بوده و یک سال گذشته در سالن تولید شرکت ایران رادیاتور در شهر صنعتی رشت مشغول به کار بود که در حادثه دستگاه پرس، دار فانی را وداع گفت. گفتنی است بررسی دلایل این حادثه و مشخص شدن مقصر آن با نظر کارشناسان ادارات مسئول بوده و این خبرگزاری از هرگونه پیش داوری در این زمینه معذور است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. منبع: ایلنا

به انتهای لیست رسیدید