جسد

جسد

ایرناایرنا2 هفته قبل
سید عارف رحمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران انتظامی با هماهنگی مراجع قضایی به محل اعزام شده و جسد کشف شده را بر اثر بارش باران در زیر خاک پنهان شده بود به پایین کوه منتقل کرده‌اند. وی گفت: جسد کشف شده برای اطلاعات بیشتر به پزشکی قانونی بانه تحویل داده شده است. به گزارش ایرنا، یک متردد غیر مجاز مرزی بهمن ماه سال ۹۷ هنگام تردد از کوه‌های بروشکانی از همراهانش جدا و مفقود شده بود. برخی از منابع محلی اعلام کرده‌اند: تمام شواهددلالت از آن دارد که جسد کشف شده متعلق به عباس قادرزاده اهل شهرستان سقز فرد مفقود شده در این کوه‌ها باشد. روستای بروشکانی در ۴۵ کیلومتری بانه واقع شده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
فرمانده انتظامی چرداول از کشف جسد مجهول الهویه در حوالی رودخانه سیمره در شهرستان چرداول خبر داد. سرهنگ قدرت رضایی در تشریح این خبر گفت: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۱۰ مبنی بر پیدایش جسدی در حوالی یکی از روستاهای تابعه هلیلان، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان چرداول به محل اعزام که در بررسی به عمل آمده مشخص شد، جسد متعلق به خانمی حدودا ما بین ۲۵ تا ۳۰ ساله بوده که پس از انجام تشریفات اولیه جهت بررسی کامل به پزشکی قانونی منتقل شد. وی با بیان اینکه احتمالا این جسد در سیلاب روزهای اخیر به این مکان منتقل شده باشد، از هموطنان خواست از کسانی که در خصوص شناسایی این جسد اطلاعاتی دارند مراتب را به انتظامی شهرستان چرداول اطلاع دهند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ قدرت رضایی در تشریح این خبر گفت: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۱۰ مبنی بر پیدایش جسدی در حوالی یکی از روستاهای تابعه هلیلان، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان چرداول به محل اعزام که در بررسی به عمل آمده مشخص شد، جسد متعلق به خانمی حدودا ما بین ۲۵ تا ۳۰ ساله بوده که پس از انجام تشریفات اولیه جهت بررسی کامل به پزشکی قانونی منتقل شد. وی با بیان اینکه احتمالا این جسد در سیلاب روزهای اخیر به این مکان منتقل شده باشد، از هموطنان خواست از کسانی که در خصوص شناسایی این جسد اطلاعاتی دارند مراتب را به انتظامی شهرستان چرداول اطلاع دهند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
روز ۶ اردیبهشت ۱۳۳۲ بعد از چند روز بی‌خبری از سرتیپ محمود افشارطوس، رییس وقت شهربانی کل کشور، جسد وی در غاری حوالی لشکرک تهران پیدا شد. فرمانداری نظامی تهران روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۳۲، شش روز پس از پیدا شدن جسد سرتیپ محمود افشارطوس، اطلاعیه‌ای صادر کرد و قتل او را کار عده‌ای از افسران بازنشسته و مخالفین دولت دانست. گفته می‌شود ماجرای ربودن افشارطوس بخشی از یک توطئه بزرگتر بود که با اطلاع شاه و دخالت مأموران سیا طراحی شده بود تا تعدادی از شخصیت‌های سیاسی نزدیک به دکتر مصدق را بربایند و او را وادار به کناره‌گیری کنند. امیران بازنشسته‌ای که به اتهام دست داشتن در ربودن افشارطوس بازداشت شدند، عبارت بودند از سرتیپ دکتر منزه، سرتیپ علی‌اصغر مزینی، سرتیپ بایندر و سرتیپ نصرالله زاهدی. اما تنها یکی دو روز پس از مفقود شدن افشارطوس، امیران مذکور بازداشت شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
‌مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از کشف و بیرون کشیدن یک جسد از رودخانه سیاه کمر خبر داد. ‌محمد رضا بیاناتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۲:۳۰ روز گذشته، گزارشی مبنی بر کشف یک جسد به سامانه ۱۲۵ داده شد. بیاناتی با اشاره به اینکه عملیات آتش‌نشانان یک ساعت به طول انجامید عنوان کرد: با توجه به اینکه جسد در بین درختان و شاخ و برگ‌های آن در رودخانه گیر کرده بود، عملیات بیرون کشیدن آن از رودخانه یک ساعت به طول انجامید. وی تصریح کرد: جنسیت جسد کشف شده مرد بود اما با توجه به گل و لای فراوان بر روی آن و ورم کردگی جسد احتمال اینکه مدت زیادی در آب بوده است وجود دارد اما تحقیقات و کسب اطلاعات دقیق باید از سوی مقام انتظامی انجام شود. مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از بیرون کشیدن جسد از رودخانه آن را به مقام قضائی و انتظامی برای کشف علت مرگ تحویل دادند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی چرداول از کشف جسد مجهول الهویه در حوالی رودخانه سیمره در شهرستان چرداول خبر داد. سرهنگ قدرت رضایی در تشریح این خبر گفت: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۱۰ مبنی بر پیدایش جسدی در حوالی یکی از روستاهای تابعه هلیلان، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان چرداول به محل اعزام که در بررسی به عمل آمده مشخص شد، جسد متعلق به خانمی حدودا ما بین ۲۵ تا ۳۰ ساله بوده که پس از انجام تشریفات اولیه جهت بررسی کامل به پزشکی قانونی منتقل شد. وی با بیان اینکه احتمالا این جسد در سیلاب روزهای اخیر به این مکان منتقل شده باشد، از هموطنان خواست از کسانی که در خصوص شناسایی این جسد اطلاعاتی دارند مراتب را به انتظامی شهرستان چرداول اطلاع دهند.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا: رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صومعه سرا گفت: جنازه این زن که حدود۵۰ساله است صبح امروز با تماس مردم به این مرکز از داخل کانال هوائی آب کشاورزی چهار راه نظام آباد روستای پشتمسار صومعه سرا بیرون کشیده شد و به پزشک قانونی انتقال یافت. رسول اندرز افزود: علت حادثه از سوی مراجع قضائی در دست بررسی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس3 ماه قبل
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخورده‌اند. و اگر بودجه اختصاصی برای تامین جسد درباره اقدامات آموزشی صورت نگیرد دچار مشکلاتی خواهیم شد. در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخوردند. وی در پایان گفت: کالبدشناسی و آموزش آناتومی فقط محدود به آموزش از طریق جسد نیست و می‌توان از فناوری‌های نوین در این بخش استفاده کرد. هر چند که استفاده از روش‌های دیگر نمی‌تواند جایگزین جسد شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخورده‌اند. و اگر بودجه اختصاصی برای تامین جسد درباره اقدامات آموزشی صورت نگیرد دچار مشکلاتی خواهیم شد. در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخوردند. وی در پایان گفت: کالبدشناسی و آموزش آناتومی فقط محدود به آموزش از طریق جسد نیست و می‌توان از فناوری‌های نوین در این بخش استفاده کرد. هر چند که استفاده از روش‌های دیگر نمی‌تواند جایگزین جسد شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
سرپرست فرمانداری طارم از پیدا شدن جسد یک مرد در حوالی رودخانه فصلی الزین طارم خبر داد. به گزارش ایسنا، بنا بر گزارشات رسیده از اهالی روستای الزین طارم امروز یک جسد در حوالی روستای الزین در داخل رودخانه پیدا شده است. این جسد متعلق به یک مرد ۳۵ الی ۴۵ ساله است که هنوز علت و علت فوت و هویت وی مشخص نشده است. در همین رابطه سرپرست فرمانداری طارم ضمن تایید پیدا شدن این جسد در این روستا، اظهار کرد: در محل پیدا شدن جسد هیچ طغیانی از رودخانه بر اثر بارش باران صورت نگرفته است. وی با بیان اینکه این جسد مربوط به یک مرد است، خاطر نشان کرد: محل پیدا شدن جسد مکانی است که خطر آفرین نبوده و افراد می‌‌توانند به راحتی در آنجا تردد کنند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف جسدی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ رحیم شعبانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر کشف جسد مردی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند. این مقام انتظامی افزود: متوفی در حالی که دست‌هایش از پشت با طناب بسته و کیسه پلاستیکی مشکی روی سرش کشیده شده بود لابه لای کاه یک انباری پیدا شد. وی گفت: خانواده این مرد ۶۴ ساله حدود ۲ هفته گذشته به پلیس اعلام کرده بودند که پدرشان از منزل خارج شده اما هنوز به خانه بازنگشته است. رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطرنشان کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دست بررسی است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از کشف جسد فردی که بر اثر طغیان رودخانه بابازید در این شهرستان غرق شده بود، خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ همت علی شکری گفت: پس از اعلام مردمی مبنی بر کشف یک جسد در داخل کشف جسد جانباخته سیل هرسینرودخانه روستای بابازید ماموران انتظامی به محل اعزام شدند. وی افزود: جسد مرد ۵۲ ساله که دیروز در سیلاب رودخانه بابازید غرق شده بود پس از ساعت‌ها تلاش ماموران در قسمت پایین دست رودخانه بیرون کشیده شد. سرهنگ شکری اظهار داشت: با وجود آمادگی پلیس برای خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان در تمام مناطق استان، از مردم می‌خواهیم تا آرام شدن وضعیت رودخانه‌ها، به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار از نزدیک شدن به جریان آب خودداری کنند. فرمانده انتظامی هرسین به شهروندان توصیه کرد: با توجه به خطرات احتمالی و به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار در وضعیت رودخانه‌ها از تهیه عکس و فیلم بر روی پل‌ها جدا پرهیز کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- روز گذشته یک روحانی ۴۶ ساله به نام م - قاسمی در محله حاجی همدان به قتل رسید. بر اساس گزارشات نیروی انتظامی فرد ضارب پس از پیاده شدن از سواری پژو ۲۰۶ با اسلحه کلاشینکف به سمت این روحانی که از حوزه علمیه خارج شده بود، تیراندازی کرده که مقتول در دم جان خود را از دست داده است. به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، روز گذشته یک روحانی ۴۶ ساله به نام م - قاسمی در محله حاجی همدان به قتل رسید. صبح امروز زئیس کل دادگستری استان همدان در مصاحبه با خبرگزاری میزان گفت: عامل قتل یک روحانی در همدان در جریان تعقیب و گریز و یک ساعت پس از درگیری با مامورین انتظامی ساعت چهار و نیم بامداد امروز، کشته شد. انتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ‌ «عماد ساره» وزیر اطلاع‌رسانی سوریه اعلام کرد، همه باید بدانند دمشق هیچ اطلاعی درباره «جسد سرباز اسرائیلی، جزئیات پیدا کردن این جسد و حتی تحویل آن» ندارد. وی در تماسی تلفنی با شبکه «السوریه» اعلام کرد: اساسا دولت سوریه هیچ اطلاعاتی درباره وجود جسد سرباز اسرائیلی در هیج مکانی از سوریه نداشته وگرنه مانند همیشه بر اساس منافع ملی خود رفتار می‌کرد. پوتین افزود: «بقایای جسد افسر بومیل قرار است امروز در حضور نتانیاهو به اسرائیل فرستاده شود. پیدا کردن بقایای جسد این نظامی در سوریه برای نیروهای عملیات ویژه روسیه کار آسانی نبود». نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز در این دیدار از کمک مسکو به یافتن جسد نظامی صهیونیست کشته‌شده در جنگ ۱۹۸۲ تشکر کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در روزهای گذشته خبر گمشده شدن یک دختر نوجوان توسط خانواده او به نیروی انتظامی شهرستان اعلام شد. اما امروز پیش از گذشت یازده روز، جسد این دختر نوجوان در رودخانه کارون توسط سازمان آتش‌نشانی خرمشهر کشف شد. همت‌علی ترکارانی فرمانده انتظامی خرمشهر در گفت‌و‌گویی جسد کشف شده در رودخانه کارون را به دختر نوجوان گمشده نسبت داد. همچنین عزیز ساعدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری خرمشهر، اظهار کرد: امروز صبح جسد این نوجوان در رودخانه کارون کشف شد و تاکنون جزئیات دقیقی از این حادثه در دست نیست. به گفته مسؤولان محلی پرونده‌ ویژه‌ای برای رسیدگی به ماجرای مرگ این نوجوان خرمشهری تشکیل شده و روند آن در حال بررسی است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارششیمون آران، نویسنده و مجری اسرائیلی با انتشار توئیتی گفت که دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی نیز گزارش رسانه‌های اسرائیلی درباره احتمال انتقال جسد «الی کوهن»، جاسوس معروف رژیم صهیونیستی از سوریه به روسیه و تحویل آن به تل‌آویو را تکذیب کرد. رسانه‌های صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بودند که گزارش‌های تایید نشده‌ای وجود دارد مبنی بر اینکه احتمال دارد جسد الی کوهن برای تحویل به تل‌آویو، از سوریه به روسیه منتقل شده باشد. که این خبر واکنش وزارت خارجه روسیه را به همراه داشت و این وزارتخانه خبر منتشر شده در رسانه‌های رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد. الی کوهن از اعضای سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی بود که در دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی توانست با جا زدن خود به عنوان یک سوری، در رده‌های ارشد وزارت دفاع سوریه نفوذ کند. او همزمان با عضویت در وزارت دفاع سوریه، از طریق یک رادیو، اطلاعات طبقه‌بندی‌شده ارتش را به تل‌آویو منتقل می‌کرد و نهایتا در سال ۱۹۶۵ پس از آنکه افشا شد کوهن عضو موساد است، در میدان مرکزی دمشق به دار آویخته شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین گفت: جسد پوسیده پیرمرد پس از سه ماه در منطقه هریان این شهرستان کشف شد. سرهنگ علی حسن حیدری، فرمانده انتظامی شهرستان فامنین گفت: این مرد سالمند مبتلا به آلزایمر، بهمن سال گذشته از منزل خارج شده بود و بستگان و همسایگان پیگیر پیدا کردن وی بودند و ماموران انتظامی نیز جستجوی خود را برای پیدا کردن پیرمرد آغاز کردند. وی افزود: روز گذشته یک کشاورز در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی خبر از کشف یک جسد داد که ماموران در محل حضور یافتند. فرمانده انتظامی شهرستان فامنین با بیان اینکه پس از تحقیق صورت گرفته مشخص شد که جسد متعلق به فرد مفقود شده در بهمن سال گذشته است، ادامه داد: شواهد گویای این بود که چند ماه از مرگ این فرد گذشته حتی بخشی از پا‌های این پیرمرد از بین رفته است. وی افزود: احتمال می‌رود این پیرمرد به علت برف سنگین زمستان سال گذشته در این منطقه گیر افتاده و به علت ابتلا بهبیماری آلزایمر توان بازگشت به خانه را نداشته است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
سرهنگ علی حسن حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این مرد سالمند مبتلا به آلزایمر بهمن سال گذشته از منزل خارج شده بود و بستگان و همسایگان پیگیر پیدا کردن وی بودند و ماموران انتظامی نیز جستجوی خود را برای پیدا کردن پیرمرد آغاز کردند. فرمانده انتظامی فامنین گفت: روز گذشته یک کشاورز در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی خبر از کشف یک جسد داد که ماموران در محل حضور یافتند. سرهنگ حیدری با بیان اینکه پس از تحقیق صورت گرفته مشخص شد که جسد متعلق به فرد مفقود شده در بهمن سال گذشته است اظهار داشت: شواهد گویای این بود که چند ماه از مرگ این فرد گذشته حتی بخشی از پاهای این پیرمرد از بین رفته است. وی احتمال داد: این پیرمرد به علت برف سنگین زمستان سال گذشته در این منطقه گیر افتاده و به علت ابتلا به بیماری آلزایمر توان بازگشت به خانه را نداشته است. ۷۵۲۶/۲۰۸۷انتهای پیام /*
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
پلیس بریتانیا در آخرین ساعات شامگاه پنج‌شنبه تایید کرد که جسد پیدا شده در لاشه هواپیمای کشف شده در بستر کانال مانش، متعلق به امیلیانو سالا، فوتبالیست آرژانتینی است. ورزش سه نوشت: پلیس بریتانیا در آخرین ساعات شامگاه پنج‌شنبه تایید کرد که جسد پیدا شده در لاشه هواپیمای کشف شده در بستر کانال مانش، متعلق به امیلیانو سالا، فوتبالیست آرژانتینی است. پلیس بریتانیا با صدور یک اطلاعیه کتبی اعلام کرد: «جسدی که امروز توسط پلیس پورتلند پورت و پزشکی قانونی مورد بررسی قرار گرفت متعلق به یک فوتبالیست حرفه‌ای به نام امیلیانو سالا است». در اطلاعیه پلیس به این اشاره شده که این خبر به خانواده سالا و همینطور خانواده خلبان هواپیمای سقوط کرده اطلاع داده شده است. همچنین گفته شده که پزشکی قانونی به بررسی بیشتر شرایط مرگ سالا ادامه خواهد داد.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، پس از اینکه قطعه‌ای از هواپیمای حامل امیلیانو سالا مهاجم سابق نانت و کاردیف‌سیتی در کانال انگلیس یافت شد، جست‌و‌جو برای پیدا کردن جسد او ادامه پیدا کرد. سرانجام پنج‌شنبه هفتم فوریه پلیس تأیید کرد جسد امیلیانو سالا را در بندر پورتلد پیدا کرده‌اند و رسما پرونده مرگ این بازیکن بسته شد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
پیشنهاد ماتعدد احزاب نشان دهنده روحیه استبداد زدگی است/ مسیح علی‌نژاد زبان گویای جامعه زنان نیست/ لزوم نگرش جنسیتی برای حل آسیب‌های اجتماعیروایت خبرفوری از زندگی‌هایی که به گل نشستند/ «او» که آمد، انگار آخرالزمان شدواکنش هادی غفاری به صحبت‌های جنجالی سعید قاسمی/ امثال ایشان خاله خرسه‌هایی هستند که انقلاب را به زیر می‌کشند/ به مردم بگوید زمان جنگ کجا بوده؟ شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بودمروی: سال ۵۳ یک حالت عاطفی بین من و آقای رئیسی به وجود آمد/ آقای رئیسی اگر اراده می‌کرد، از راه قانونی می‌توانست خانه آنچنانی داشته باشد اما …ما حتی به بیت رهبری هم پیامک ارسال کردیم/ کجای قانون پیام دادن را جرم تلقی کرده است؟ / وقتی کارد به استخوان مردم برسد، فعالیت‌هایمان را عمومی می‌کنیم
فراروفرارو3 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف جسدی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ رحیم شعبانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر کشف جسد مردی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند. این مقام انتظامی افزود: متوفی در حالی که دست‌هایش از پشت با طناب بسته و کیسه پلاستیکی مشکی روی سرش کشیده شده بود لابه لای کاه یک انباری پیدا شد. وی گفت: خانواده این مرد ۶۴ ساله حدود ۲ هفته گذشته به پلیس اعلام کرده بودند که پدرشان از منزل خارج شده، اما هنوز به خانه بازنگشته است. رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطرنشان کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دست بررسی است.
ایسناایسنا3 ماه قبل
وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در سخنانی نتایج تحقیقات کارگروه بین‌المللی درباره روزنامه نگار منتقد سعودی را رد کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، عادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی «CBS» عنوان داشت: قتل جمال خاشقجی، (روزنامه‌نگار منتقد سعودی) یک تراژدی بزرگ و یک اشتباه بود. هیچ دستوری از سوی وی برای قتل خاشقجی صادر نشده است و تمام کشور به دلیل این اتفاق در شوک قرار دارد و تحقیقات در این باره همچنان در جریان است. الجبیر تصریح کرد: مقامات سعودی احتمالات زیادی را درباره محل و جسد خاشقجی بررسی می‌کنند و حقیقت در نهایت فاش خواهد شد. این مقام عربستانی در پاسخ به سوالی درباره محل جسد روزنامه‌نگار منتقد سعودی نیز گفت: نمی‌دانیم.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدر روز‌های گذشته خبر گمشده شدن یک دختر نوجوان توسط خانواده او به نیروی انتظامی شهرستان اعلام شد. اما امروز پیش از گذشت یازده روز، جسد این دختر نوجوان در رودخانه کارون توسط سازمان آتش‌نشانی خرمشهر کشف شد. همت‌علی ترکارانی فرمانده انتظامی خرمشهر در گفت‌و‌گویی جسد کشف شده در رودخانه کارون را به دختر نوجوان گمشده نسبت داد. همچنین عزیز ساعدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری خرمشهر در گفتگو با خبرنگار فارس در خرمشهر، اظهار کرد: امروز صبح جسد این نوجوان در رودخانه کارون کشف شد و تاکنون جزئیات دقیقی از این حادثه در دست نیست. به گزارش خبرگزاری فارس، به گفته مسؤولان محلی پرونده ویژه‌ای برای رسیدگی به ماجرای مرگ این نوجوان خرمشهری تشکیل شده و روند آن در حال بررسی است.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی تالش در این باره گفت: جسد مردی حدود ۴۵ ساله در جاده کوهستانی اسالم - خلخال در محدوده معدن شن گردنه الماس در داخل جنگل کشف شد. سرهنگ حسین جمالدار با بیان اینکه هویت این جسد هنوز مشخص نیست، گفت: هیچگونه اثر ضرب و شتم روی بدن این جسد مشاهده نشده است. وی ادامه داد: جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صومعه سرا از کشف جسد زن حدودا ۵۰ ساله در کانال آب کشاورزی یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد. رسول اندرز اظهار کرد: ظهر امروز جسد زن حدودا ۵۰ ساله در کانال آب کشاورزی در روستای پشتمسار صومعه سرا کشف شد. وی با اشاره به تماس مردم به این مرکز و اطلاع از کشف جسد زنی در کانال آب این روستا، افزود: مأموران بلافاصله به این محل اعزام و جسد را از کانال آب خارج کردند. اندرز با بیان اینکه جسد به پزشکی قانونی منتقل شد، ادامه داد: علت حادثه از سوی مراجع قضائی در دست بررسی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
طبق اسناد منتشر شده، متخصصان ترکیه‌ای، روشن بودن تنور را طی سه روز بعد از انتقال تکه‌های جسد خاشقچی در کیف‌هایی به داخل منزل محمد العتیبی رصد کرده‌اند. البته بعد از اینکه تیم ترور در داخل ساختمان کنسولگری جسد را مثله کردند. همچنین فاش شده، مقامات کنسولگری ده‌ها کیلو گوشت برای سرپوش گذاشتن بر عملیات سوزاندن تکه‌های جسد خاسقجی در تنور خریداری کرده‌اند. چهار احتمال درباره سرنوشت جسدطبق اسناد محرمانه که اطلاعات دست اولی را می‌دهند، چهار سناریو درباره جسد خاشقچی مطرح است. و احتمال چهارم اینکه جسد به منزل محمد العتیبی، سرکنسول عربستان در استانبول منتقل و در آنجا سر به نیست شده باشد.
مهرمهر2 ماه قبل
نیویورک تایمز نیز به نقل از رئیس انجمن رسانه‌های عربی اعلام کرد که مقامات ترکیه تکه‌تکه شدن جسد خاشقجی را تأیید کرده‌اند. تکه تکه کردن جسد خاشقجی یکی از اقدامات هولناک اعضای تیم عامل قتل این روزنامه نگار سعودی بوده است. درهمین حال، بازرسان ترکیه‌ای در بررسی‌های خود که به منظور یافتن جسد خاشقجی انجام شد به این سناریو دست یافتند که احتمالا جسد وی در اسید سوزانده شده است. افزون بر موارد موفق، فرضیه دیگری نیز برای امحای جسد جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی منتقد ریاض، وجود دارد که به تازگی مورد توجه و اهتمام واقع شده است. طبق اعلام منابع رسانه‌ای، مسئولان ترکیه‌ای روشن بودن این کوره در طول سه روزی که جسد خاشقجی در داخل چمدان‌ها جاسازی شده بود، زیر نظر داشته و آن را رصد کرده بودند.

به انتهای لیست رسیدید