جسد

ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف جسدی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ رحیم شعبانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر کشف جسد مردی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند. این مقام انتظامی افزود: متوفی در حالی که دست‌هایش از پشت با طناب بسته و کیسه پلاستیکی مشکی روی سرش کشیده شده بود لابه لای کاه یک انباری پیدا شد. وی گفت: خانواده این مرد ۶۴ ساله حدود ۲ هفته گذشته به پلیس اعلام کرده بودند که پدرشان از منزل خارج شده اما هنوز به خانه بازنگشته است. رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطرنشان کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دست بررسی است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پلیس بریتانیا در آخرین ساعات شامگاه پنج‌شنبه تایید کرد که جسد پیدا شده در لاشه هواپیمای کشف شده در بستر کانال مانش، متعلق به امیلیانو سالا، فوتبالیست آرژانتینی است. ورزش سه نوشت: پلیس بریتانیا در آخرین ساعات شامگاه پنج‌شنبه تایید کرد که جسد پیدا شده در لاشه هواپیمای کشف شده در بستر کانال مانش، متعلق به امیلیانو سالا، فوتبالیست آرژانتینی است. پلیس بریتانیا با صدور یک اطلاعیه کتبی اعلام کرد: «جسدی که امروز توسط پلیس پورتلند پورت و پزشکی قانونی مورد بررسی قرار گرفت متعلق به یک فوتبالیست حرفه‌ای به نام امیلیانو سالا است». در اطلاعیه پلیس به این اشاره شده که این خبر به خانواده سالا و همینطور خانواده خلبان هواپیمای سقوط کرده اطلاع داده شده است. همچنین گفته شده که پزشکی قانونی به بررسی بیشتر شرایط مرگ سالا ادامه خواهد داد.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، پس از اینکه قطعه‌ای از هواپیمای حامل امیلیانو سالا مهاجم سابق نانت و کاردیف‌سیتی در کانال انگلیس یافت شد، جست‌و‌جو برای پیدا کردن جسد او ادامه پیدا کرد. سرانجام پنج‌شنبه هفتم فوریه پلیس تأیید کرد جسد امیلیانو سالا را در بندر پورتلد پیدا کرده‌اند و رسما پرونده مرگ این بازیکن بسته شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در روزهای گذشته خبر گمشده شدن یک دختر نوجوان توسط خانواده او به نیروی انتظامی شهرستان اعلام شد. اما امروز پیش از گذشت یازده روز، جسد این دختر نوجوان در رودخانه کارون توسط سازمان آتش‌نشانی خرمشهر کشف شد. همت‌علی ترکارانی فرمانده انتظامی خرمشهر در گفت‌و‌گویی جسد کشف شده در رودخانه کارون را به دختر نوجوان گمشده نسبت داد. همچنین عزیز ساعدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری خرمشهر، اظهار کرد: امروز صبح جسد این نوجوان در رودخانه کارون کشف شد و تاکنون جزئیات دقیقی از این حادثه در دست نیست. به گفته مسؤولان محلی پرونده‌ ویژه‌ای برای رسیدگی به ماجرای مرگ این نوجوان خرمشهری تشکیل شده و روند آن در حال بررسی است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخورده‌اند. و اگر بودجه اختصاصی برای تامین جسد درباره اقدامات آموزشی صورت نگیرد دچار مشکلاتی خواهیم شد. در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخوردند. وی در پایان گفت: کالبدشناسی و آموزش آناتومی فقط محدود به آموزش از طریق جسد نیست و می‌توان از فناوری‌های نوین در این بخش استفاده کرد. هر چند که استفاده از روش‌های دیگر نمی‌تواند جایگزین جسد شود.
فارسفارس1 ماه قبل
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخورده‌اند. و اگر بودجه اختصاصی برای تامین جسد درباره اقدامات آموزشی صورت نگیرد دچار مشکلاتی خواهیم شد. در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخوردند. وی در پایان گفت: کالبدشناسی و آموزش آناتومی فقط محدود به آموزش از طریق جسد نیست و می‌توان از فناوری‌های نوین در این بخش استفاده کرد. هر چند که استفاده از روش‌های دیگر نمی‌تواند جایگزین جسد شود.
فراروفرارو1 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف جسدی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ رحیم شعبانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر کشف جسد مردی در روستای «کلاه چاه دوم» بخش خمام شهرستان رشت، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند. این مقام انتظامی افزود: متوفی در حالی که دست‌هایش از پشت با طناب بسته و کیسه پلاستیکی مشکی روی سرش کشیده شده بود لابه لای کاه یک انباری پیدا شد. وی گفت: خانواده این مرد ۶۴ ساله حدود ۲ هفته گذشته به پلیس اعلام کرده بودند که پدرشان از منزل خارج شده، اما هنوز به خانه بازنگشته است. رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطرنشان کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دست بررسی است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در سخنانی نتایج تحقیقات کارگروه بین‌المللی درباره روزنامه نگار منتقد سعودی را رد کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، عادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی «CBS» عنوان داشت: قتل جمال خاشقجی، (روزنامه‌نگار منتقد سعودی) یک تراژدی بزرگ و یک اشتباه بود. هیچ دستوری از سوی وی برای قتل خاشقجی صادر نشده است و تمام کشور به دلیل این اتفاق در شوک قرار دارد و تحقیقات در این باره همچنان در جریان است. الجبیر تصریح کرد: مقامات سعودی احتمالات زیادی را درباره محل و جسد خاشقجی بررسی می‌کنند و حقیقت در نهایت فاش خواهد شد. این مقام عربستانی در پاسخ به سوالی درباره محل جسد روزنامه‌نگار منتقد سعودی نیز گفت: نمی‌دانیم.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشدر روز‌های گذشته خبر گمشده شدن یک دختر نوجوان توسط خانواده او به نیروی انتظامی شهرستان اعلام شد. اما امروز پیش از گذشت یازده روز، جسد این دختر نوجوان در رودخانه کارون توسط سازمان آتش‌نشانی خرمشهر کشف شد. همت‌علی ترکارانی فرمانده انتظامی خرمشهر در گفت‌و‌گویی جسد کشف شده در رودخانه کارون را به دختر نوجوان گمشده نسبت داد. همچنین عزیز ساعدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری خرمشهر در گفتگو با خبرنگار فارس در خرمشهر، اظهار کرد: امروز صبح جسد این نوجوان در رودخانه کارون کشف شد و تاکنون جزئیات دقیقی از این حادثه در دست نیست. به گزارش خبرگزاری فارس، به گفته مسؤولان محلی پرونده ویژه‌ای برای رسیدگی به ماجرای مرگ این نوجوان خرمشهری تشکیل شده و روند آن در حال بررسی است.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی تالش در این باره گفت: جسد مردی حدود ۴۵ ساله در جاده کوهستانی اسالم - خلخال در محدوده معدن شن گردنه الماس در داخل جنگل کشف شد. سرهنگ حسین جمالدار با بیان اینکه هویت این جسد هنوز مشخص نیست، گفت: هیچگونه اثر ضرب و شتم روی بدن این جسد مشاهده نشده است. وی ادامه داد: جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
طبق اسناد منتشر شده، متخصصان ترکیه‌ای، روشن بودن تنور را طی سه روز بعد از انتقال تکه‌های جسد خاشقچی در کیف‌هایی به داخل منزل محمد العتیبی رصد کرده‌اند. البته بعد از اینکه تیم ترور در داخل ساختمان کنسولگری جسد را مثله کردند. همچنین فاش شده، مقامات کنسولگری ده‌ها کیلو گوشت برای سرپوش گذاشتن بر عملیات سوزاندن تکه‌های جسد خاسقجی در تنور خریداری کرده‌اند. چهار احتمال درباره سرنوشت جسدطبق اسناد محرمانه که اطلاعات دست اولی را می‌دهند، چهار سناریو درباره جسد خاشقچی مطرح است. و احتمال چهارم اینکه جسد به منزل محمد العتیبی، سرکنسول عربستان در استانبول منتقل و در آنجا سر به نیست شده باشد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
جسد خونی یک مرد موادفروش در کنار یک رودخانه پیدا شد. پلیس نیوجرسی با تماس نگهبانان یک پارک با اداره پلیس مبنی بر کشف جسد خونی یک مرد، وارد ماجرا شدند. ماموران پلیس و بازرس پرونده پس از بررسی صحنه قتل جسد را برای کالبدشکافی به پزشکی قانونی انتقال دادند. همچنین بازرس با بررسی صحنه قتل با پس ماند‌های معده در کنار جسد مواجه شد که با نمونه گیری از آن و انتقال به پزشکی قانونی، دی ان ای یکی از قاتلان کشف شد. پلیس از طریق دی ان ای دختری ۲۲ ساله در پی کشف این جسد دستگیر و مورد بازجویی قرار داد.
مهرمهر2 هفته قبل
نیویورک تایمز نیز به نقل از رئیس انجمن رسانه‌های عربی اعلام کرد که مقامات ترکیه تکه‌تکه شدن جسد خاشقجی را تأیید کرده‌اند. تکه تکه کردن جسد خاشقجی یکی از اقدامات هولناک اعضای تیم عامل قتل این روزنامه نگار سعودی بوده است. درهمین حال، بازرسان ترکیه‌ای در بررسی‌های خود که به منظور یافتن جسد خاشقجی انجام شد به این سناریو دست یافتند که احتمالا جسد وی در اسید سوزانده شده است. افزون بر موارد موفق، فرضیه دیگری نیز برای امحای جسد جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی منتقد ریاض، وجود دارد که به تازگی مورد توجه و اهتمام واقع شده است. طبق اعلام منابع رسانه‌ای، مسئولان ترکیه‌ای روشن بودن این کوره در طول سه روزی که جسد خاشقجی در داخل چمدان‌ها جاسازی شده بود، زیر نظر داشته و آن را رصد کرده بودند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
جسد بازیکن بیسبال در خوابگاهش پیدا شد. جسد یک بازیکن بیسبال در خوابگاهی در ویسکانسین کشف شد. بر اساس گزارش پلیس، هم اتاقی قربانی اولین کسی بود که با جسد او مواجه شد و وی معتقد است که آلیا ۱۹ ساله به دلیل دیابت و بی احتیاطی اش در این بیماری کشته شده است اما پلیس پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی در حال پیگیری دقیق‌تر به روی این پرونده است. اکنون اطلاعات دقیق‌تری از این پرونده به دست خبرگزاری‌ها نرسیده است و پلیس در حال پیگیری دقیق‌تر به روی این پرونده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد گفت: جسد زنی میانسال در یکی از خیابانهای این شهر پیدا شد. علی اکبر احمدی نژاد روز یکشنبه افزود: امروز جسد زنی ۴۵ ساله در انتهای بلوار دلاوران شهر مشهد پیدا و تحقیقات در این خصوص آغاز شد. وی گفت: زن میانسال بر اثر خفگی به قتل رسیده و پس از انجام انگشت نگاری مشخص شد چندین سابقه کیفری در اصفهان نیز دارد. او افزود: این جسد به پزشک قانونی منتقل شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: محمد فلاحی از کشف جسد دو مرد در کوه‌های اطراف حجره فقیهان حوالی «روستای برویشکانی» بخش ننور این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: اجساد این دو نفر توسط اهالی محل کشف شد. وی افزود: هویت این افراد مشخص شده و یکی از آنان اهل بانه و دیگری سقزی است که متأسفانه بر اثر سرمای شدید دچار سرمازدگی و فوت کرده‌اند. فرماندار شهرستان بانه تصریح کرد: این افراد شناسایی شده با حضور ماموران و فوریت‌های پزشکی به سردخانه بیمارستان این شهر منتقل شده و به خانواده‌های آنان اطلاع داده شده که جنازه‌ها را تحویل بگیرند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خلل به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. سرهنگ حسین عیدی اظهار کرد: در پی کشف یک جسد مجهول‌الهویه در یکی از مناطق شهرستان دزفول، پلیس تحقیقات خود را جهت کشف حقیقت موضوع آغاز کرد. وی با بیان اینکه در ادامه روند بررسی پرونده، وقوع قتل و هویت متوفی تأیید شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی دزفول با به کارگیری توان علمی و تحقیقات اطلاعاتی، قاتل که یکی از دوستان مقتول بوده را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند. عیدی بیان کرد: متهم دستگیر شده در صحبت‌هایی ضد و نقیض علت مرگ متوفی را مصرف بی‌رویه مواد مخدر عنوان کرد و گفت برای اینکه مشکلی متوجه وی نشود جسد را در کنار جاده رها و محل را ترک کردم. سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول با اشاره به تلاش مستمر پلیس آگاهی دزفول جهت کشف حقیقت، گفت: متهم در تحقیقات به عمل آمده پرده از جنایت برداشته و انگیزه خود را اختلاف شخصی عنوان کرد که با وارد کردن یک ضربه به سر مقتول وی را به قتل رسانده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، عادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجی عربستان در برنامه FACE THE NATION شبکه سی ان ان ب ار دیگر بر بی گناهی دولت عربستان در قتل جمال خاشقچی، روزنامه نگار سعودی تاکید کرد. جبیر در این گفتگوی تلویزیونی گفت: قتل جمال خاشقچی یک تراژدی عظیم بود. تحقیقات (دولت عربستان) به بازداشت تعدادی از مقامات منتهی شد. هیچ دستوری از سوی وی برای قتل جمال خاشقچی داده نشده و تمام کشور به دلیل این اتفاق در شوک قرار دارد. جبیر در پاسخ به این سوال مجری که درحال حاضر جسد جمال خاشقچی کجاست پاسخ داد: ما نمی‌دانیم.
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
جسد دختری زیبارو در یک رودخانه پیدا شد. پلیس تگزاس جسد دختری جوان را در دریاچه‌ای در این کشور پیدا کرد. بر اساس گزارش پلیس، ماموران گشت شبانه از طریق خودروی مقتول که در درون آب دریاچه افتاده بود متوجه ماجرا شدند و با بررسی ماشین با جسد دختری جوان مواجه شدند. با تماس ماموران پلیس با اداره، بازرس پرونده وارد ماجرا شد و با بررسی صحنه جرم جسد را برای کالبدشکافی به پزشکی قانونی منتقل کرد. اکنون پلیس در حال پیگیری این پرونده است و تاکنون اطلاعات جدیدی از این پرونده به دست خبرگزاری‌ها نرسیده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
دقایقی بعد کشف جسد یک مرد مجهول‌الهویه در بی سیم‌های پلیس پیچید و این گونه نیروهای انتظامی با تایید درستی خبر، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند. با حضور قاضی کاظم میرزایی و عوامل بررسی صحنه جرم در بولوار یاران مشهد (محل کشف جسد) تحقیقات گسترده قضایی در این باره آغاز شد. ماجرای کشف این جسد، زمانی به معمای پیچیده جنایی تبدیل شد که در ادامه بررسی‌های میدانی آثار چند خراشیدگی درحالی روی چهره وی نمایان شد که عامل یا عاملان رها کردن جسد درون باکس نخاله‌های ساختمانی، دست و پاهای این مرد مجهول الهویه را با طناب بسته بودند! همچنین با راهنمایی‌های قاضی میرزایی، کارآگاهان برخی از اشیای باقی مانده در محل رهاکردن جسد را ضمیمه پرونده کردند تا هنگام کشف راز این پرونده جنایی مورد استفاده قرار گیرد. بررسی‌های بیشتر درباره زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
وزیر مشاور امور خارجی عربستان در گفتگو با سی ان ان اظهارات جالبی درباره پرونده قتل خاشقچی مطرح کرد. جبیر در این گفتگوی تلویزیونی گفت: قتل جمال خاشقچی یک تراژدی عظیم بود. تحقیقات (دولت عربستان) به بازداشت تعدادی از مقامات منتهی شد. هیچ دستوری از سوی وی برای قتل جمال خاشقچی داده نشده و تمام کشور به دلیل این اتفاق در شوک قرار دارد. جبیر در پاسخ به این سوال مجری که درحال حاضر جسد جمال خاشقچی کجاست پاسخ داد: ما نمی‌دانیم.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
جبیر در این گفتگوی تلویزیونی گفت: قتل جمال خاشقچی یک تراژدی عظیم بود. این کار توسط مقامات دولت عربستان انجام شد که خارج از حوزه اختیاراتشان عمل کردند. تحقیقات (دولت عربستان) به بازداشت تعدادی از مقامات منتهی شد. هیچ دستوری از سوی وی برای قتل جمال خاشقچی داده نشده و تمام کشور به دلیل این اتفاق در شوک قرار دارد. جبیر در پاسخ به این سوال مجری که درحال حاضر جسد جمال خاشقچی کجاست پاسخ داد: ما نمی‌دانیم.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
طی مکالمه تلفنی هاکان با بن سلمان، مقام اطلاعاتی ترکیه جویای سرنوشت خاشقجی و بستن این پرونده می‌شود اما ولیعهد سعودی وجود خاشقجی در کنسولگری را کاملا انکار می‌کند و این سخن را تهدیدی غیرقابل قبول دانسته و مکالمه را پایان می‌دهد. طبق اسناد منتشر شده، متخصصان ترکیه‌ای، روشن بودن تنور را طی سه روز بعد از انتقال تکه‌های جسد خاشقجی در کیف‌هایی به داخل منزل محمد العتیبی رصد کرده‌اند. البته بعد از این‌که تیم ترور در داخل ساختمان کنسولگری جسد را مثله کردند. همچنین فاش شده، مقامات کنسولگری ده‌ها کیلو گوشت برای سرپوش گذاشتن بر عملیات سوزاندن تکه‌های جسد خاسقجی در تنور خریداری کرده‌اند. چهار احتمال درباره سرنوشت جسدطبق اسناد محرمانه که اطلاعات دست اولی را می‌دهند، چهار سناریو درباره جسد خاشقجی مطرح است.
فراروفرارو2 هفته قبل
طبق اسناد منتشر شده، متخصصان ترکیه‌ای، روشن بودن تنور را طی سه روز بعد از انتقال تکه‌های جسد خاشقجی در کیف‌هایی به داخل منزل محمد العتیبی رصد کرده‌اند. البته بعد از اینکه تیم ترور در داخل ساختمان کنسولگری جسد را مثله کردند. همچنین فاش شده، مقامات کنسولگری ده‌ها کیلو گوشت برای سرپوش گذاشتن بر عملیات سوزاندن تکه‌های جسد خاسقجی در تنور خریداری کرده‌اند. چهار احتمال درباره سرنوشت جسدطبق اسناد محرمانه که اطلاعات دست اولی را می‌دهند، چهار سناریو درباره جسد خاشقجی مطرح است. همچنین تصاویری از خودروی وابسته به کنسولگری عربستان در نزدیکی هواپیما منتشر شده که قبل از بلند شدن هواپیما بار‌هایی را خالی کرده است.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
دقایقی بعد کشف جسد یک مرد مجهول‌الهویه در بی سیم‌های پلیس پیچید و این گونه نیروهای انتظامی با تایید درستی خبر، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند. با حضور قاضی کاظم میرزایی و عوامل بررسی صحنه جرم در بولوار یاران مشهد (محل کشف جسد) تحقیقات گسترده قضایی در این باره آغاز شد. ماجرای کشف این جسد، زمانی به معمای پیچیده جنایی تبدیل شد که در ادامه بررسی‌های میدانی آثار چند خراشیدگی درحالی روی چهره وی نمایان شد که عامل یا عاملان رها کردن جسد درون باکس نخاله‌های ساختمانی، دست و پاهای این مرد مجهول الهویه را با طناب بسته بودند! همچنین با راهنمایی‌های قاضی میرزایی، کارآگاهان برخی از اشیای باقی مانده در محل رهاکردن جسد را ضمیمه پرونده کردند تا هنگام کشف راز این پرونده جنایی مورد استفاده قرار گیرد. بررسی‌های بیشتر درباره زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش اختصاصی رکنا، ساعت ۱۲:۳۰دقیقه ظهر جمعه ۳ اسفند ماه سال جاری دختر ۱۵ ساله خرمشهری از خانه‌شان خارج شد تا به خانه عمه‌اش برود اما این دختر که مبینا کعبی نام دارد قبل از رسیدن به خانه عمه‌اش ناپدید شد. پدر مبینا پس از ناپدید شدن دخترش به خبرنگار رکنا گفت: پلیس تحقیقات خود را آغاز کرده اما من اطمینان دارم که دخترم ربوده شده است چون دوربین‌های مداربسته داخل کوچه به طرز مرموزی به سرقت رفته‌اند. پدر نگران که صبح امروز با جسد دخترش روبرو شده افزود: ۱۰ روز از ماجرای ناپدید شدن دخترم گذشت تا اینکه صبح امروز جسد مبینا با همان لباسی که از خانه خارج شده بود از داخل رودخانه بهمنشیر نزدیک به گمرک خرمشهر از آب بیرون کشیده شد. وی افزود: مطمئن هستم که جسد دختر نوجوان برای دخترم است و از پلیس شنیده‌ام که چند نفر در این پرونده دستگیر شده‌اند. سرهنگ ترکرانی رییس پلیس خرمشهر نیز در راستای این پرونده گفت: جسد دختر نوجوان برای بررسی ‌های بیشتر و علت مرگش به پزشکی قانونی منتقل شده است و تا زمان اعلام نظریه پزشکی قانونی نمی‌توان مرگ دختر ۱۵ ساله را قتل یا غرق شدن اعلام کردبنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه از کشف جسد یک نوزاد دختر در آب‌های ساحلی توسط صیادان در این شهرستان خبر داد. سرهنگ عیسی روشن قلب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد یک نوزاد در ساحل روستای «دستک» شهرستان آستانه‌اشرفیه، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند. این مقام انتظامی افزود: ماموران پس از حضور در محل، جسد یک نوزاد دختر را در ساحل مشاهده کردند که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. سرهنگ روشن قلب گفت: پس از حضور عوامل اورژانس و انجام معاینات اولیه فوت جسد تائید شد و سپس با هماهنگی قضائی و پزشکی قانونی جسد این نوزاد برای بررسی هویت و علت فوت به سردخانه بیمارستان منتقل شد. فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه خاطرنشان کرد: بررسی علت حادثه و شناسائی مقصر یا مقصران توسط عوامل انتظامی در دست اقدام است که نتیجه آن متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
و اگر بودجه اختصاصی برای تامین جسد درباره اقدامات آموزشی صورت نگیرد دچار مشکلاتی خواهیم شد. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: چون مسائل آموزشی وزارت بهداشت به کمیسیون بهداشت و درمان مربوط نیست و آنها موضوعات خود را از طریق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دنبال می‌کنند به نظر می‌رسد که می‌توانند از طریق هیأت رئیسه برای کسب تکلیف در این خصوص و دریافت نظرات علما و مراجع اقدام کنند. در حال حاضر برای تامین جسد از طریق کشورهای خارجی به ویژه سریلانکا و هند اقدام کرده‌ایم اما به دلیل کمبود اعتبار و محدودیت منابع ارزی واردات جسد با مشکل مواجه شده و دانشگاه‌های علوم پزشکی به مشکل برخوردند. وی در پایان گفت: کالبدشناسی و آموزش آناتومی فقط محدود به آموزش از طریق جسد نیست و می‌توان از فناوری‌های نوین در این بخش استفاده کرد. هر چند که استفاده از روش‌های دیگر نمی‌تواند جایگزین جسد شود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
مردی جوان به اتهام قتل معشوقه‌اش در جنگل دستگیر و زندانی شد. جسد تکه تکه شده یک توریست ژاپنی در یکی از جنگل‌های آمریکا کشف شد. بر اساس گزارش پلیس، نیمی از جسد زن بیچاره در کیسه زباله، سر نیمه پخته‌اش در داخل یک قابلمه و نیم دیگر اندام هایش داخل یک کیسه زباله دیگر افتاده بود. ماموران گشت شبانه به دلیل استشمام بوی تعفن جسد سگ‌های پلیسی را به جنگل فرستادند که پس از چند ساعت جست و جو با جسد زن جوان رو به رو شدند. متهم، یونگی ۲۷ ساله پس از آشنایی با مقتول در برنامه دوست یابی او را به آمریکا کشاند و پس از تجاوز به او دختر جوان را با چاقو تکه تکه کرد.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
رکنا: دختری ۲۱ ساله پس از تجاوز بی رحمانه جسد خونی اش در یک پارکینگ طبقاتی کشف شد. جسد دختر جوان ۲۱ ساله در یکی از پارکینگ‌های طبقاتی یک مجتمع تجاری در ملبورن برهنه و خونی کشف شد. با تماس نگهبانان پارکینگ مبنی بر کشف جسد دختر جوان ماموران پلیس و بازرس وارد ماجرا شدند و با بررسی صحنه قتل جسد را برای کالبدشکافی به پزشکی قانونی انتقال دادند. بر اساس گزارش پزشکی قانونی، قربانی قبل از قتل مورد تجاوز قرار گرفت و بعد با ضربات چاقو به قتل رسیده است. دوربین‌های مداربسته پارکینگ شخص یا خوردویی مشکوک را نشان نداده تا با پیگیری آن علت قتل مشخص شود اما پلیس در حال بررسی دقیق‌تر به روی این پرونده است.

به انتهای لیست رسیدید