جسد

جسد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، سه مقام آمریکایی پنجشنبه گفته‌اند «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا ممکن است با مداخله در سه پرونده قضایی، نظامیان متهم‌شده به جرائم جنگی را عفو کرده و یا آنها تبرئه کند. این مقام‌ها که خواسته‌اند نامشان فاش نشود به روزنامه واشنگتن‌پست گفته‌اند کاخ سفید و پنتاگون در چند روز گذشته در حال کار بر روی جزئیات این موضوع بوده‌اند. جزئیات مربوط به نحوه مداخله ترامپ در این پرونده‌ها هنوز روشن نیست، اما احتمال می‌رود ترامپ از اختیار خود برای صدور فرمان اجرایی عفو استفاده کند. با وجود این، آنها اذعان کرده‌اند که ترامپ در کسوت فرمانده کل قوا اختیار صدور چنین عفوی را دارد. روزنامه واشنگتن‌پست نوشته ترامپ ممکن است تصمیم خودش را از طریق توئیت یا حین سخنرانی در لوئیزیانا اعلام کند.
رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش رکنا، آمار تلفات آتش سوزی جنگل‌ها در ایالت نیو ساوت ولز، پرجمعیت‌ترین ایالت استرالیا به چهار نفر رسید. جسد چهارمین قربانی در منطقه‌ای نزدیک شهر کمپسی در شمال شرق این ایالت پیدا شد. آتش سوزی در این ایالت تاکنون ۱۵۰ خانه را ویران کرده است. مقامات استرالیایی درباره وخیم‌تر شدن اوضاع بر اثر شرایط بد آب و هوا هشدار داده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سه برادری که چیزی از پیکرشان نماند/ با بدل سید حسن نصرالله آشنا شوید +عکس

7+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
از همان مرداد ماه که خبر مرگ اپستین اعلام شد، شایعات متعددی مطرح شد مبنی بر اینکه بر خلاف روایت رسمی، وی در زندان به قتل رسیده و مرگ او حاصل خودکشی نبوده است. توییت‌های رمزآلودی که «پال گوسار» نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا امروز منتشر کرد، فرضیه قتل اپستین را دوباره به رسانه‌های جریان اصلی کشیده است. این پاتولوژیست در ادامه افزود که در تجربه کاری ۵۰ ساله خود، چنین زخم‌هایی را در موارد حلق‌آویز شدن، مشاهده نکرده است: «حلق‌آویز شدن، موجب چنین شکستگی‌هایی در استخوان‌ها نمی‌شود اما قتل موجب چنین چیزی می‌شود». پیش از این ترامپ هم تلویحا از احتمال قتل اپستین در سلول زندان صحبت کرده است. مقام‌های آمریکایی هم به طرح دوباره فرضیه قتل اپستین، واکنشی نشان نداده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت‌های مسلحانه؛ ۴۸ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آن‌ها دستکم ۲۰ نفر کشته و ۲۰ نفر زخمی شده‌اند. در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر دیترویت در ایالت میشیگان دو نفر کشته شدند. پلیس اعلام کرد جسد این دو نفر را در یک خانه پیدا کرده است. در حادثه‌ای دیگر در شهر پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا دو نفر کشته شدند. در یک درگیری خانوادگی در شهر کلولند در ایالت اوهایو دو نفر زخمی شدند. در حادثه مشابه دیگری در شهر کرست ویو در ایالت فلوریدا نیز دو نفر کشته شدند.
فارسفارس16 ساعت قبل
یک نماینده کنگره آمریکا با انتشار سلسله پیام‌هایی در توییتر، به صورت کد نوشته است که «جفری اپستین» بر خلاف روایت رسمی آمریکا، خودکشی نکرده است. توییت‌های رمزآلودی که «پال گوسار» نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا امروز منتشر کرد، فرضیه قتل اپستین را دوباره به رسانه‌های جریان اصلی کشیده است. این پاتولوژیست در ادامه افزود که در تجربه کاری ۵۰ ساله خود، چنین زخم‌هایی را در موارد حلق‌آویز شدن، مشاهده نکرده است: «حلق‌آویز شدن، موجب چنین شکستگی‌هایی در استخوان‌ها نمی‌شود اما قتل موجب چنین چیزی می‌شود». (جزئیات بیشتر) پیش از این ترامپ هم تلویحا از احتمال قتل اپستین در سلول زندان صحبت کرده است. مقام‌های آمریکایی هم به طرح دوباره فرضیه قتل اپستین، واکنشی نشان نداده‌اند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴17 ساعت قبل
قبل از قتل مسعود او را دیدی؟ پس از پرس‌وجوی زیاد توانستم شماره تلفنی از مسعود پیدا کنم، صبح امروز به او زنگ زدم. چه دیدی؟ من در چند قدمی در ورودی باشگاه از تاکسی پیاده شدم می‌خواستم یک نوشیدنی برای مسعود بخرم. چند باری اسم مسعود را بلند صدا زدم اما خبری نشد با نگرانی به جست‌وجوی اتاق‌ها پرداختم که در اتاق آخری جسد مسعود را دیدم که روی زمین افتاده است. به چیزی هم دست زدی؟ فقط به تلفن و دیگر به چیز دیگری دست نزدم بعد از تماس من بود که پدر و مادر مسعود وارد باشگاه شدند. عصر بود که به باشگاه رفتم، هیچ کس نبود مسعود با دیدن من خیلی خوشحال شد اما رفتارم او را متعجب کرده بود.
افکارنیوزافکارنیوز17 ساعت قبل
اما آنچه که بازداشت و مرگ ناگهانی وی را مورد توجه گسترده رسانه‌ها قرار داد، روابط دیرینه‌ای بود که وی با سیاستمداران مهم غرب داشت: از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و «بیل کلینتون» رئیس‌جمهور سابق این کشور گرفته تا خاندان سلطنتی انگلیس. از همان مرداد ماه که خبر مرگ اپستین اعلام شد، شایعات متعددی مطرح شد مبنی بر اینکه بر خلاف روایت رسمی، وی در زندان به قتل رسیده و مرگ او حاصل خودکشی نبوده است. توییت‌های رمزآلودی که «پال گوسار» نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا امروز منتشر کرد، فرضیه قتل اپستین را دوباره به رسانه‌های جریان اصلی کشیده است. گوسار امروز ظرف چند ساعت ۲۳ توییت پشت سر هم منتشر کرده به ظاهر ارتباطی با قتل اپستین ندارند و همگی صرفا در انتقاد از تلاش دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ هستند. این پاتولوژیست در ادامه افزود که در تجربه کاری ۵۰ ساله خود، چنین زخم‌هایی را در موارد حلق‌آویز شدن، مشاهده نکرده است: «حلق‌آویز شدن، موجب چنین شکستگی‌هایی در استخوان‌ها نمی‌شود اما قتل موجب چنین چیزی می‌شود»
خبر فوریخبر فوری18 ساعت قبل
اعداد روی یک آینه راز جنایت مردی عصبانی را در اتاق خواب معشوقه‌اش فاش کرد. قاتل بی رحمی را که هفته گذشته همسرش را به طرز هولناکی با چاقو سر بریده بود دستگیر کرد. اکیپ دایره جنایی برای دسترسی به یک سرنخ و علت قتل مقتول زن را به پزشکی قانونی انتقال داده و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند. گروه تحقیقات پلیسی با بررسی اعداد و پیگیری متوجه شماره تلفن مردی جوان شدند که در پرس و جو و تحقیقات متوجه شدند که شماره تلفن متعلق به معشوقه مقتول بوده که به مدت یک هفته نیز ناپدید شده است. در طی تحقیقات و بررسی پلیس متهم که مردی ۳۵ ساله بوده شناسایی و دستگیر شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز19 ساعت قبل
پرندگان مرده در اطراف دریاچه آب شور «سامبار» که در فاصله ۸۰ کیلومتری جنوب غرب شهر جیپور، مرکز ایالت راجستان قرار دارد، پیدا شده‌اند. سانجی کاوشیک، یک مقام ارشد در اداره جنگلبانی و محیط زیست گفت: "ما همچنان در حال شمردن پرندگان مرده هستیم. اولین گزارش‌ها درباره مرگ پرندگان از یکشنبه گذشته (۱۰ نوامبر) بوسیله گردشگران منتشر شد. یک دامپزشک محلی علت مرگ این پرندگان را آنفولانزای مرغی عنوان کرده است. جسد تعدادی از پرندگان برای تحقیق درباره علت مرگ آنها به آزمایشگاهی در بوپال فرستاده شده است.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، به نقل از آسوشیتدپرس، آمار تلفات آتش سوزی جنگل‌ها در ایالت نیو ساوت ولز، پرجمعیت‌ترین ایالت استرالیا به چهار نفر رسید. جسد چهارمین قربانی در منطقه‌ای نزدیک شهر کمپسی در شمال شرق این ایالت پیدا شد. آتش سوزی در این ایالت تا کنون ۱۵۰ خانه را ویران کرده است. مقامات استرالیایی درباره وخیم‌تر شدن اوضاع بر اثر شرایط بد آب و هوا هشدار داده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بشار اسد رئیس‌ جمهور سوریه با تشبیه کردن آمریکا به رژیم آلمان نازی، گفت: واشنگتن در حال سرقت نفت سوریه است. وی در مصاحبه شبکه تلویزیونی روسیه ۲۴ گفت: جیمز لوموزوریه حامی اصلی کلاه سفید‌های سوریه که جسد وی در استانبول پیدا شد، همانند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش کشته شد، زیرا وی اسرار مهمی را می‌دانست. اسد گفت: من معتقدم بن لادن و ابوبکر البغدادی هریک به دلیل واقف بودن به اسراری مهم کشته شدند. مرگ لوموزوریه «کار دستگاه‌های اطلاعاتی بود. اسد گفت: اما چه دستگاه‌هایی؟ هنگامی که به طور کلی درباره دستگاه‌های اطلاعاتی غربی و یا دستگاه‌های اطلاعاتی ترکیه یا دیگر دستگاه‌ها در منطقه مان حرف می‌زنیم‏، منظور دستگاه‌های اطلاعاتی یک کشور مستقل نیست بلکه شاخه‌های دستگاه اطلاعاتی اصلی و از جمله سیاست.
ایلناایلنا19 ساعت قبل
یک کارگر مقنی در حین کار در اثر ریزش دیواره‌های چاه گرفتار شده و جان باخت. به گزارش ایلنا، یک کارگر ۳۷ ساله که در حال حفاری یک چاه در روستای بادامستان در منطقه طارم در استان زنجان بوده است، به علت ریزش آوار فوت کرد. از قرار معلوم وقوع حادثه ریزش آوار ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به آتش‌نشانی گزارش شده که با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه آتش‌نشانان پس از دو ساعت و ۳۰ دقیقه پیاده‌روی به محل حادثه رسیدند و عملیات امداد و نجات آغاز شد. همچنین عملیات ۵ ساعته برای خروج جسد کارگر مقنی انجام شده است. جسم بی‌جان این کارگر توسط امدادگران از چاه بیرون کشیده شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین20 ساعت قبل
با موافقت رهبر انقلاب، ۳۲ محکوم امنیتی با پیشنهاد جداگانه رئیس قوه قضاییه مشمول عفو، تخفیف و تبدیل مجازات شدند/ از دیگر ویژگی‌های نامه ارسال شده از سوی آیت الله رییسی به رهبر انقلاب درخواست عفو و بخشش تعدادی از محکومین امنیتی بوده که برای نخستین بار رخ داده و مورد موافقت رهبر حکیم انقلاب قرار گرفته است
رکنارکنا22 ساعت قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی ودستگیری سه نفر از عاملان قتل مردی ۴۸ ساله در استان خبرداد. سردار غلامرضا جعفری صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع یک فقره قتل فردی ۴۸ ساله در داخل خودروی سواری لکسوس در ورودی روستای «کهورکلاغی» از توابع بندرعباس، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی افزود: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی به همراه کارشناسان بررسی صحنه جرم، کلیه اقدامات قانونی درجهت نمونه برداری و اثر برداری از خودرو و جسد مرحوم انجام و اقدامات اطلاعاتی وتحقیقات میدانی کارآگاهان درجهت کشف قتل و شناسایی عامل یا عاملان وقوع قتل در دستور کار قرارگرفت. این مقام انتظامی استان اظهار داشت: درفاصله زمانی کمتر از ۷۲ ساعت ۲نفر از عاملان قتل به همراه همسر مقتول به اتهام معاونت در قتل شناسایی و پس از انجام تعقیب ومراقبت در یک عملیات منسجم وغافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند. فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته متهم دیگر پرونده نیز در اعترافات خود معترف شد که با مقتول از قبل اختلافاتی داشته وچون او یکبار قصد جان وی را کرده تصمیم به قتل وی گرفته وچون همسرش با وی اختلاف داشت این موضوع را به او اعلام کرده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا جعفری صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: در پی وقوع یک فقره قتل فردی ۴۸ ساله در داخل خودروی سواری لکسوس در ورودی روستای «کهورکلاغی» از توابع بندرعباس، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی افزود: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی به همراه کارشناسان بررسی صحنه جرم، کلیه اقدامات قانونی درجهت نمونه برداری و اثر برداری از خودرو و جسد مرحوم انجام و اقدامات اطلاعاتی وتحقیقات میدانی کارآگاهان درجهت کشف قتل و شناسایی عامل یا عاملان وقوع قتل در دستور کار قرارگرفت. این مقام انتظامی استان اظهار داشت: درفاصله زمانی کمتر از ۷۲ ساعت ۲نفر از عاملان قتل به همراه همسر مقتول به اتهام معاونت در قتل شناسایی و پس از انجام تعقیب ومراقبت در یک عملیات منسجم وغافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند. سردار جعفری اظهار داشت: در تحقیقات بعمل آمده مباشر در قتل به بزه ارتکابی اقرار و معترف شد که یک کارگر ساختمانی بوده و برای فردی به نام «ح ی» به مدت ده سال کار ساختمانی انجام می‌دهد وچون وی به متهم وعده وجه نقد و پست سرکارگری داد به وی کمک کرده و با اسلحه کلت کمری در حالی که مقتول در داخل خودرو خواب بوده یک تیر به سر مقتول شلیک کرده است. فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته متهم دیگر پرونده نیز در اعترافات خود معترف شد که با مقتول از قبل اختلافاتی داشته وچون او یکبار قصد جان وی را کرده تصمیم به قتل وی گرفته وچون همسرش با وی اختلاف داشت این موضوع را به او اعلام کرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
رویای کوچه وحشت همانطور که از نامش برمی آید داستانی در ژانر وحشت برای کودکان است. گلدره نام قهرمان پانزده‌ساله داستان است که به دلیل مشکلات مالی پدرش در خانه یکی از اقوام زندگی می‌کنند و با سختی‌هایی روبروست. پدربزرگش مرحوم شده و خانه‌ای دارد که در کوچه به قول مردم عادی اجنه قرار گرفته، آنها قصد دارند با فروش آن خانه محلی برای زندگی خود تهیه کنند ولی این امر ممکن نمی‌شود و خود ناچار به خانه پدربزرگ نقل مکان می‌کنند. مهین منتظری داستان رویای کوچه وحشت را در بیست و سه فصل و همراه با قهرمانی گلدانه، برزو؛ پدرش، مهربانو؛ دایه پدرش، جن هایی در جسد کبوترها و زن رمال و دیگران و از زاویه دید سوم شخص برای مخاطب نوجوان خود روایت می‌کند. داستان بلند رویای کوچه وحشت به نویسندگی مهین منتظری‌رودبارکی و ویرایش اختر آقاجونی در ۳۱۶ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه در گروه کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی (کتاب‌های پرنده آبی) تولید شده و به بازار کتاب آمده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
ماموران پلیس رسیدگی به موضوع را آغاز کردند و بررسی‌ها نشان می‌داد که پوریا بعد از شلیک گلوله به صبا، با همان سلاح خودکشی کرده است. خانواده پوریا به ماموران گفتند: صبا و پوریا عاشق هم بودند و بعد از مدتی آشنایی با هم ازدواج کردند. اما شروط سختی که مادر صبا برای آغاز زندگی مشترک آن‌ها سر راهشان قرار می‌داد، پوریا را تحت فشار روانی قرار داده بود. حالا که دخترم با یک دنیا آرزو، بی‌گناه کشته شد و به جای خانه بخت راهی خاک سرد گورستان شد، تقاضای دیه او را دارم. در صورت ناتوانایی قاتل و عاقله او در پرداخت دیه، ولی‌دم می‌تواند تقاضای دیه از بیت‌المال کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
مادر تازه عروس جوان از دادگاه تقاضای دیه دخترش را کرد. خانواده پوریا به ماموران گفتند: صبا و پوریا عاشق هم بودند و بعد از مدتی آشنایی با هم ازدواج کردند. اما شروط سختی که مادر صبا برای آغاز زندگی مشترک آن‌ها سر راهشان قرار می‌داد، پوریا را تحت فشار روانی قرار داده بود. حالا که دخترم با یک دنیا آرزو، بی‌گناه کشته شد و به جای خانه بخت راهی خاک سرد گورستان شد، تقاضای دیه او را دارم. در صورت ناتوانایی قاتل و عاقله او در پرداخت دیه، ولی‌دم می‌تواند تقاضای دیه از بیت‌المال کند.
رکنارکنا1 روز قبل
با استعلام شماره پلاک خودرو پراید مشخص شد چند روز قبل، این خودرو از شهرستان رباط کریم به سرقت رفته است. باتوجه به نتیجه استعلام، مأموران خودرو پلیس را در مقابل پراید مسروقه پارک کردند تا راننده نتواند فرار کند. همزمان یکی از مأموران گشت پلیس آگاهی که استوار دوم بود به خودرو پراید نزدیک شد و از راننده خواست پیاده شود. اما مرد جوان باز هم سعی داشت با همان وضعیت فرار کند که در نهایت مأمور پلیس این بار اسلحه را به سمت سارق جوان گرفت و تیری شلیک کرد. با مرگ سارق جوان تحقیقات آغاز شد اما در بازرسی بدنی هیچ مدرکی که هویت او را نشان دهد به‌دست نیامد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ سیامک مرادی فرمانده انتظامی شهرستان سرباز گفت: در دوازدهم آبان ماه سال جاری و در پی اعلام یک مورد مرگ ناشی از تیر خوردگی در درمانگاه بخش کلات شهرستان سرباز بلافاصله مأموران انتظامی پاسگاه کلات به محل اعزام و در محل جسد جوان ۲۱ ساله‌ای را که براثر اصابت چند گلوله کشته شده بود روئیت کردند. او افزود: با بررسی مأموران مشخص شد این جوان در یک درگیری با شلیک گلوله در روستای بگان بخش کلات مجروح و پس از انتقال به درمانگاه بر اثر شدت خونریزی فوت کرده است. سرهنگ مرادی تصریح کرد: با حضور مأموران پلیس آگاهی شهرستان در روستای مذکور و انجام تحقیقات میدانی و پرس و جو از شاهدان عینی حاضر در محل مشخص شد که برادر همسر مقتول پس از مشاجره لفظی با شلیک چند گلوله با سلاح کلاش او را مجروح و از محل متواری شده است. فرمانده انتظامی شهرستان سرباز خاطر نشان کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده با توجه به متواری بودن قاتل تحقیقات خود را برای دستگیری متهم آغاز و با انجام یکسری اقدامات تخصصی با شناسایی مخفیگاهش او را پس از ۵ روز فرار در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. او در پایان با اشاره به اعتراف قاتل ۶۷ ساله به قتل شوهر خواهر خود به دلیل اختلافات خانوادگی خاطر نشان کرد متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
او همچنین در یک توییت ضمن عذرخواهی دوباره نوشت که «قتل خاشقجی نه فراموش شدنی است و نه قابل بخشش است.» عربستان سعودی پنجمین سهامدار عمده شرکت اوبر است و رئیس صندوق ذخیره ارزی عربستان سعودی از اعضای هیات مدیره این شرکت است. خسروشاهی در مصاحبه‌ای درباره دخالت عربستان سعودی در قتل جمال خاشقجی در برنامه آکسیوس شبکه «اچ بی او» به این موضوع اشاره کرد. قتل جمال خاشقجی قابل چشم پوشی نیست و نباید فراموش شود و هیچ بهانه‌ای برای آن آورده شود. " پس از آن ناپدید شدن جمال خاشقجی مدیران چند رسانه بزرگ غربی کناره گیری خود را از کنفرانس بین المللی سرمایه گذاری در ریاض اعلام کردند.
مهرمهر1 روز قبل
وی افزود: در هفت ماهه سال قبل ۳۱۱ جسد ارجاعی ناشی از تصادفات داشتیم که ۵۰ زن و ۲۶۱ مرد را شامل می‌شود. زارعی گفت: در حوزه حوادث ترافیکی (درون شهری و برون شهری) در سال ۹۸ تعداد ۲۲۵ فوتی داشتیم که ۴۲ نفر در تصادفات درون شهری و ۱۸۳ نفر در حوزه برون شهری فوت شدند. وی با بیان این که در مقایسه به سال قبل کاهش ۱۹٫۹ درصدی تلفات حوادث ترافیکی را داشتیم، اضافه کرد: در سال قبل ۲۸۱ مورد فوتی داشتیم که ۷۰ نفر در تصادفات درون شهری و ۲۱۱ مورد در تصادفات برون شهری فوت شدند. وی بیان کرد: در سال قبل ۶ هزار و ۵۳۳ نفر مصدوم شدند که سه هزار و ۷۰۶ نفر آن را مردان تشکیل می‌دهند. زارعی همچنین گفت که تا پایان مهر چهار مورد خفگی ناشی از گاز مونوکسیدکربن در گلستان اتفاق افتاد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
پدر و مادر نوعروسی که به دست شوهرش به قتل رسیده بود با مراجعه به دادگاه کیفری تهران خواهان دریافت دیه و مهریه دخترشان شدند. مرداد سال گذشته جسد زوج جوانی داخل یک خودروی زانتیا در جنگل لویزان مقابل باغ پرندگان کشف شد. شواهد نشان می‌داد زن ٣٤ ساله در کنار همسر ٣٦ ساله‌اش هر دو بر اثر اصابت گلوله به گیجگاه جان باخته بودند. با گذشت بیش از یک سال از این ماجرا خانواده زن جوان با مراجعه به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران خواهان دریافت دیه و مهریه دخترشان شدند. قضات دادگاه نیز با دستور پرداخت مهریه از اموال باقی مانده از شوهر حکم به پرداخت مهریه دادند و صبح دیروز نیز قضات بعد از بررسی پرونده دستور دادند تا دیه زن جوان از اموال پدر شوهرش که در این پرونده به‌عنوان عاقله قاتل مطرح است، پرداخت شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴-بالا آمدن سطح آب در شهر ونیز در اثر بارش شدید باران و مد دریا، موجب زیر آب رفتن معابر و بناهای این شهر شده و تا کنون دو کشته برجای گذاشت. بیشترین افزایش سطح آب طی نیم قرن اخیر در «ونیز»، شهری در ایتالیا که بر روی آب ساخته شده است، موجب بالا آمدن آب در معابر و زیر آب رفتن بخش‌هایی از این شهر از جمله میدان تاریخی «سنت مارک» شد. سه‌شنبه شب، بارش شدید باران هم‌زمان با مد دریا موجب بالا آمدن آب در معابر ونیز و افزایش ارتفاع آب به ۱٫۸۷ متر شد. این افزایش سطح آب حدود ۸۵ درصد شهر را دچار آب گرفتگی کرد. قربانی اول مرد مسنی بود که پس از بالا آمدن آب در خانه‌اش دچار برق گرفتی شد.

افزایش کم‌سابقه سطح آب در ونیز دو کشته برجای گذاشت

3+
فارسفارس1 روز قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
مرادعلی نجف پور به خبرنگار ایسنا گفت: از آنجا که اتباع افغان به صورت غیرمجاز وارد کشور می‌شوند، عنوان مجرمانه کسانی که به اصطلاح «افغانی کشی» می‌کنند مساعدت در خلاصی دادن متهمان از محاکمه و محکومیت است. نجف پور ادامه داد: این پرونده در شهرستان نائین با عنوان افغانی کشی بسته شده و امروز در شعب یک کیفری استان رسیدگی شد. وی با بیان اینکه متاسفانه افغانی کشی در شهرستان نائین افزایش پیدا کرده است، گفت: برخی افراد که معمولا هم معتاد هستند با گرفتن مبالغی حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان افغانی‌های غیرمجاز را جابجا می‌کنند. متاسفانه در مواردی هم که اتباع غیرمجاز در مسیر کشته می‌شوند، از سوی افغانی کش‌ها در جاده رها می‌شوند. وی با تاکید براینکه افغانی کش‌ها باید مراقب عواقب کار خود باشند، اظهارکرد: سرانجام متهمان این پرونده هشدار جدی برای کسانی است که اقدام به افغانی کشی می‌کنند تا بدانند دستگاه قضا در رسیدگی به این پرونده‌ها اغماضی ندارد و با متهمان برخورد جدی می‌کند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
کامروز امینی اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست امسال ۳۳۰ جسد به پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد ارجاع داده شد از این تعداد ۲۷ جسد مربوط به فوت ناشی از سوءمصرف مواد مخدر بود. وی با اشاره به اینکه در مدت مشابه سال گذشته ۱۲ مورد فوت ناشی از سوءمصرف مواد مخدر داشتیم، افزود: در ۶ ماهه نخست امسال شاهد افزایش حدود ۱۲۵ درصدی فوت ناشی از سوءمصرف مواد مخدر در استان بودیم. مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فوت ناشی از سوءمصرف مواد مخدر در استان رشد نگران‌کننده‌ای داشته است، گفت: از ۲۷ فوتی ناشی از سوءمصرف مواد مخدر در استان، ۲۱ نفر آقا و ۶ نفر خانم بودند. دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد در این باره به خبرنگار تسنیم گفت: هرچند طبیعی است که فوتی‌های ناشی از مواد مخدر افزایش یابد چون کسانی که در سنوات قبل مواد مخدر مصرف می‌کردند، این مصرف با افزایش سن و سالشان افزایش پیدا می‌کند. سید ناصر رضایی افزود: مسلما در استان ما که بعد از استان‌های بزرگ کشور در موج دوم مصرف مواد مخدر قرار دارد افزایش آمار فوت ناشی از سوءمصرف مواد مخدر طبیعی است اما نه به اندازه آماری که منتشر شده است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
کودک بازیگوش ماهشهری با سقوط در داخل کانال آب جان باخت. به نقل از روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی بندرماهشهر این حادثه ساعت ۱۹ دیروز به این مرکز اطلاع داده شد و نیروهای فوریت‌ها سریعا به محل اعزام شدند. با توجه به شدت و حجم آب داخل کانال، عملیات تجسس این کودک بیش از یک ساعت طول کشید و سرانجام جسد وی توسط ماموران آتش نشانی از کانال خارج شد.

به انتهای لیست رسیدید