اخبار جشن نیکوکاری - آخرین و مهم ترین اخبار جشن نیکوکاری از خبرگزاری‌های ایران | خبری

جشن نیکوکاری

مازن آنلاینمازن آنلاین2 هفته قبل
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران: پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران با اشاره به اینکه بعضی از مددجویان کمیته امداد به صورت مستمری و بعضی در قالب تسهیلات اشتغال یا هزینه درمانی حقوق دریافت می‌کنند، گفت: یکی از وظایف اصلی کمیته امداد ترویج فرهنگ انفاق است به همین منظور ۱۱۰ مرکز نیکوکاری در استان دایر کردیم که مردم به طور خودجوش کمک‌ها را جمع‌آوری و بین نیازمندان محلات خودشان توزیع می‌کنند. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران با اشاره به اینکه سومین منبع درآمد کمیته امداد زکوات است، خاطرنشان کرد: دبیرخانه شورای زکات در این استان در کمیته امداد راه‌اندازی شده است و رییس آن نماینده ولی فقیه دراستان، قائم مقام این شورا استاندار و مدیرکل کمیته امداد دبیر آن هستند. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران ادامه داد: در این طرح دانش‌آموزان در روزهای دوشنبه برای سلامتی خودشان و خانواده‌شان صدقه می‌دهند که این امر هم آموزش نیکوکاری به آن‌ها است وهم این دانش‌آموزان در آینده جایگزین خیرین امروز خواهند شد. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران یادآور شد: قصد داریم تا پایان سال آینده به تعداد ده هزار و ۴۰۰ شهید مازندران خیر به این مجموعه اضافه شوند تا حامی ایتام باشند. سعادت از اجرای طرح «اموات» در آینده خبر داد و گفت: در این امر مردم می‌توانند به نیت اموات خود حامی ایتام شوند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/مازندران معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران با اشاره به اینکه بعضی از مددجویان کمیته امداد به صورت مستمری و بعضی در قالب تسهیلات اشتغال یا هزینه درمانی حقوق دریافت می‌کنند، گفت: یکی از وظایف اصلی کمیته امداد ترویج فرهنگ انفاق است به همین منظور ۱۱۰ مرکز نیکوکاری در استان دایر کردیم که مردم به طور خودجوش کمک‌ها را جمع‌آوری و بین نیازمندان محلات خودشان توزیع می‌کنند. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران با اشاره به اینکه سومین منبع درآمد کمیته امداد زکوات است، خاطرنشان کرد: دبیرخانه شورای زکات در این استان در کمیته امداد راه‌اندازی شده است و رییس آن نماینده ولی فقیه دراستان، قائم مقام این شورا استاندار و مدیرکل کمیته امداد دبیر آن هستند. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران ادامه داد: در این طرح دانش‌آموزان در روزهای دوشنبه برای سلامتی خودشان و خانواده‌شان صدقه می‌دهند که این امر هم آموزش نیکوکاری به آن‌ها است وهم این دانش‌آموزان در آینده جایگزین خیرین امروز خواهند شد. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی مازندران یادآور شد: قصد داریم تا پایان سال آینده به تعداد ده هزار و ۴۰۰ شهید مازندران خیر به این مجموعه اضافه شوند تا حامی ایتام باشند. سعادت از اجرای طرح «اموات» در آینده خبر داد و گفت: در این امر مردم می‌توانند به نیت اموات خود حامی ایتام شوند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- علی عسگریان گفت: امسال با کمک معاونت اجتماعی قوه قضائیه فقط مجموعه‌هایی که دارای شناسنامه مخصوص هستند می‌توانند برای جمع آوری کمک مردمی تبلیغات کنند و شماره حساب ارائه دهند و با همین اقدامات امسال کمک‌های مردمی خیلی دقیق‌تر شده است. جشن نیکوکاری سال ۹۷ حدود ۳۲۰ میلیارد درآمد داشت که ۶۲ به نسبت سال ۹۶ افزایش داشته است و تاکنون هم ۳۰ درصد به نسبت سال ۹۷ افزایش داشته‌ایم. معاون مشارکت‌های مردمی در ادامه گفت: تا انتهای سال بیش از ۴۰ درصد افزایش کمک‌های مردمی خواهیم داشت. عسگریان در ادامه درباره میزان صدقات چه میزان افزایش یافته است؟ گفت: به صورت درصدی چیزی حدود ۱۱ درصد افزایش داشته‌ایم. وی در ادامه درباره میزان کمک سلبریتی‌ها به کمیته امداد برای کمک به زلزله زدگان گفت: امسال با کمک معاونت اجتماعی قوه قضائیه فقط مجموعه‌هایی که دارای شناسنامه مخصوص هستند می‌توانند برای جمع آوری کمک مردمی تبلیغات کنند و شماره حساب ارائه دهند و با همین اقدامات امسال کمک‌های مردمی خیلی دقیق‌تر شده است.
ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/همدان مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اسدآباد از تولید بیش از ۱۷۲ متر فرش دستبافت توسط مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان از ابتدای سال تا کنون خبر داد. محمد نایبی‌صفا در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر افزود: ارزش ریالی تولید این میزان فرش دستبافت تولید شده توسط مددجویان تحت پوشش شهرستان افزون بر ۲۴۵ میلیون تومان بوده که بخشی از این فرش تولیدی با بازاریابی مناسب توسط مددجویان و بخشی نیز توسط کمیته امداد به فروش رسیده است. وی تعداد طرح‌های قالیبافی و دارهای فعال توسط مددجویان امداد شهرستان را ۱۲۰ مورد برشمرد و ادامه داد: در حال حاضر تعداد ۸۰ نفر از قالیبافان مددجوی کمیته امداد اسدآباد تحت پوشش بیمه قالیبافی قرار دارند. نایبی‌صفا از افزایش ۴۰ درصدی مشارکت‌های مردمی اسدآباد به کمیته امداد شهرستان در زمینه‌های مختلف نسبت به مشابه سال قبل خبر داد و گفت: در حال حاضر کمیته امداد شهرستان دارای ۱۲ هزار و ۷۰۰ صندوق صدقات در بین مردم و اماکن بوده که از این تعداد ۱۲ هزار صندوق صدقات در دست مردم و ۵۰۰ صندوق در سطح اماکن و ادارات قرار دارد. انتهای پیام
فارسفارس4 هفته قبل
علیرضا عسگریان معاونت مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با توجه به برگزاری جشن عاطفه‌ها در سراسر کشور اکثر دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد بسته لوازم‌التحریر دریافت کرده‌اند. وی افزود: ۱۳۰ هزار بسته لوازم‌التحریر به ارزش ۴۰۰ هزار تومان در بین دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد در مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان توسط خیرین تهیه و توزیع شد. معاونت مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ادامه داد: در کل کمیته امداد امام خمینی (ره) حدود ۳۵۰ هزار بسته لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان تحت پوشش این نهاد مردمی توزیع کرده است که ۹۰درصد آن توسط خیرین تأمین شده بود و کمیته امداد آن را توزیع کرده است. عسگریان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر توزیع بسته‌های حمایتی دولت به مددجویان کمیته امداد گفت: اگر این اقدام به تصویب برسد داده‌های کمیته امداد و بهزیستی دقیق هستند و کانالی مطمئن برای دولت است تا بسته‌های حمایتی را توزیع کند یا مبالغ آنها را به کارت‌های مددجویان واریز کند. معاونت مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خاطرنشان کرد: قریب به ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند که از این بسته حمایتی می‌توانند استفاده کنند.
ایسناایسنا4 هفته قبل
ایسنا/یزد معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکاران یزدی سال گذشته یک میلیارد و ۴۰۹ میلیون تومان برای تأمین جهیزیه و ازدواج نیازمندان کمک کردند. «غلامرضا مشعل‌چی» در این باره به فراهم بودن زمینه مشارکت نیکوکاران در تأمین جهیزیه و ازدواج نیازمندان اشاره کرد و گفت: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و با تعیین نیت خاص برای ازدواج مددجویان تحت حمایت، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح «کوثر» به این نهاد اهدا کنند. وی افزود: نیکوکاران یزدی ۳۴۹ میلیون تومان طی شش‌ماهه نخست سال ۹۸ نیز در قالب طرح «کوثر» برای تأمین بخشی از جهیزیه زوج‌های تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان کمک کردند. مشعل‌چی در پایان هم یادآور شد: طرح‌های اکرام ایتام و محسنین (حمایت از خانواده‌های نیازمند غیر یتیم)، صدقات، زکات، اطعام، کوثر (تأمین جهیزیه)، شفا (کمک به درمان مددجویان)، مفتاح الجنه (بازدید مسئولان از منازل مددجویان)، جشن نیکوکاری و عاطفه‌ها، شوق زیارت (مشارکت در اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی)، رضوان (کمک به ساخت منزل مددجویان)، فطریه و کفاره، نذر قربانی، عقیقه از جمله این طرح‌های مشارکتی کمیته امداد است. انتهای پیام
مهرمهر1 ماه قبل
عبدالهادی طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بازسازی ۲۱ اتوبوس پیشرو دیزل توسط این سازمان در کرمان اظهار کرد: این اتوبوس هاچندین سال پیش در اختیار تعدادی از استان‌های کشور قرار گرفته بود که متاسفانه به دلیل مشکلات فنی در برخی از استان‌ها غیر فعال مانده بودند. وی ادامه داد: شهرداری کرمان به عنوان اولین استان کشور با نواوری و خلاقیت توانست این اتوبوس‌ها را فعال و به چرخه حمل و نقل شهری برگرداند. طاهری اظهار داشت: بر همین اساس شهرداری کرمان از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور و مدیرکل ترافیک این سازمان به‌عنوان یکی از پنج استان پایلوت بازسازی اتوبوسرانی معرفی شد که به همین منظور، ۷٫۵ میلیارد تومان به این سازمان تخصیص یافت، اما به‌دلیل مشکلات اقتصادی دولت، این اعتبار به‌صورت قطعه به ما تحویل داده خواهد شد. مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان اضافه کرد: این قطعه‌ها در اختیار سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر کرمان قرار می‌گیرد تا بخشی از این قطعه‌ها را به استان‌های هم‌جوار واگذار کنیم و بخش عمده‌ای از این قطعات نیز به سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان تعلق دارد. وی اضافه کرد: کرمان، تهران، قزوین، آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی، پنج شهری هستند که به‌عنوان پایلوت بازسازی اتوبوس معرفی شده‌اند.
مهرمهر1 ماه قبل
محسن رخصی در گفتگو با خبرنگار مهر، میزان زکات جمع آوری شده در استان کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال را ۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و اظهار داشت: از این میزان بیش از ۱۳ میلیارد تومان به صورت مستقیم توسط خیران به نیازمندان پرداخت شده است. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه افزود: ۷ میلیارد تومان از این میزان نیز به صورت مستقیم به حساب شورای زکات استان کرمانشاه واریز شده است. این مسئول میزان تعهد کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه را ۱۴ میلیارد تومان اعلام کرد، گفت: ۶ میلیارد تومان بیشتر از تعهد جمع آوری شده است. رخصی با بیان اینکه زکات جمع آوری شده در استان کرمانشاه طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد رشد داشته است، بیان داشت: با توجه به مصارف زکات، انجام این فریضه می‌تواند در بهبود وضعیت اقتصادی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه اثر گذار باشد. وی تعداد خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد را ۷۸ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۲۰۰ هزار نفر عنوان کرد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
در همان سال‌ها کار ساخت موسیقی فیلم هم انجام دادید؟ بله، موسیقی فیلم «زرخرید» را ساختم و خودم هم خواندم. من خواننده تلویزیون هستم و از دهه ۷۰ به صورت حرفه‌ای کار کردم و حدود ۳۰ کار برای تلویزیون خوانده‌ام. من، شهاب حسینی را کشف کردم‌می‌توانم بگویم من ابداع‌کننده نوعی از گزارش‌ها در تلویزیون بودم. وقتی بیمار شدم و در بیمارستان بستری شدم، فکر می‌کردم دعای همان خانواده‌ها باعث شد که سلامتی‌ام را به دست بیاورم. من شهاب حسینی را در یکی از کار‌هایی که ساختم کشف کردم.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
شما هم در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنید و هم بازیگری و اجرا. همزمان در مطبوعات هم فعالیت می‌کردم. من خواننده تلویزیون هستم و از دهه ۷۰ به صورت حرفه‌ای کار کردم و حدود ۳۰ کار برای تلویزیون خوانده‌ام. من، شهاب حسینی را کشف کردم‌می‌توانم بگویم من ابداع‌کننده نوعی از گزارش‌ها در تلویزیون بودم. من شهاب حسینی را در یکی از کار‌هایی که ساختم کشف کردم.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی گفت: با توجه به رشد دانش‌آموزی و افزایش ۴ درصدی تعداد دانش‌آموزان، مدارس نیاز به بازسازی دارند. بالغ‌بر ۴۰۰۰ نفر خیر مدرسه‌ساز در مجمع خیرین استان خراسان رضوی داریم و این‌ها کسانی هستند که پس از انقلاب در امر مدرسه‌سازی کمک می‌کنند. در خراسان حدود ۳۰ درصد از مدارس نیاز به بازسازی دارند و در آن حوزه خیرین می‌توانند کمک کنند. مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی تاکید کرد: علاوه‌بر مدرسه‌سازی نیاز است تا خیرین به به تجهیز مدارس هم نگاهی داشته‌باشند، خصوصا در هنرستان‌ها که کارگاه‌ها و تجهیزات‌شان فرسوده شده‌است. مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی عنوان کرد: از جمله برنامه‌‎هایی که در راستای اجرای این سند آموزش داده‌می‌شود، مهر عاطفه‌ها و جشن نیکوکاری است که معمولا در اسفندماه برگزار می‌شود.
مهرمهر2 ماه قبل
وی افزود: دانش آموزان اردستانی نشان دادند که به فکر هم نوعان و همکلاسی‌های خود هستند و با کمک کردن به آنها نگذاشتند دانش آموزان نیازمند از تحصیل باز بمانند. رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اردستان گفت: خیریه‌ها و موسساتی که در شهرستان اردستان وجود دارد در زمینه جشن نیکوکاری فعالیت‌های چشمگیر زیادی را داشته‌اند. وی ابراز داشت: دانش آموزان شهرستان اردستان در سال گذشته و در جشن عاطفه‌ها بیش از ۱۴۰ میلیون ریال به هم نوع خود کمک کردند که سهم دانش آموزان شهر اردستان نزدیک به ۱۰۰ میلیون ریال بوده است. صادقی بیان داشت: با میانگین ارقام کمک شده توسط دانش آموزان شهرستان اردستان مشخص شد هر دانش آموز اردستانی در سال گذشته مبلغ ۲۵ هزار ریال به جشن عاطفه‌ها کمک کرده است. رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اردستان بابیان اینکه وضعیت اقتصادی بر ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند اثر گذار بوده است، گفت: دانش آموزان اردستانی نگذاشتند این فشار اقتصادی بر هم نوع آنها اثرگذار باشد و هر سال کمکهای جمع آوری شده هر مدرسه توسط مدیر مدرسه بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حبیب‌الله آسوده صبح امروز در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها که در دبیرستان شهدای نیروی انتظامی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: با وجود گرانی‌های اخیر، در مرحله اول جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی جشن نیکوکاری نسبت به سال گذشته، بیش از ۵۰ درصد رشد داشته‌ایم. وی افزود: اجازه نمی‌دهیم در خراسان رضوی کسی به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب در مدرسه حضور پیدا نکند، لذا از استاندار و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان خواستاریم تا دانش‌آموزان نیازمند را به ما معرفی کنند. آسوده در انتها بیان کرد: کسانی‌ که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند، افرادی مستعد و محترمی هستند که به دلیل مسائل اقتصادی به مشکلاتی برخورده‌اند، اما این امر نباید مانعی در جهت ادامه تحصیل این افراد ایجاد کند. برای مثال برخی از اساتید دانشگاهی و نخبگان کشوری و هفت نماینده مجلس شورای اسلامی تحت پوشش کمیته امداد بوده‌اند. ما خدمت مردم را وظیفه خود می‌دانیم.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با حضور علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی صبح امروز در دبیرستان شهدای نیروی انتظامی مشهد برگزار شد. در ابتدای این مراسم خدابنده اظهار کرد: تمام فعالیت‌های آموزش و پرورش استان در راستای اجرای سند تحول بنیادین است. خدابنده ابراز کرد: برخی از مدارس سطح استان توانایی تحت پوشش قرار دادن مدارس مناطق محروم را دارند لذا در راستای تفاهم نامه‌ای، موظف به تحت پوشش قرار دادن این مدارس در مناطق محروم شدند. وی با اشاره به اقدامات سال گذشته در منطقه تبادکان ادامه داد: در سال گذشته افتتاح بیش از ۱۱۰ پروژه در منطقه تبادکان را در دستور کار داشتیم لذا به طور میانگین، هر دو هفته یک پروژه در تبادکان افتتاح شد و تعداد هزار و ۲۰۴ کلاس به مدارس این منطقه اضافه شده است. وی در انتها بیان کرد: دانش‌آموزان و همکاران آموزش و پرورش در خراسان رضوی حدود سه میلیارد تومان به دانش‌آموزان سیل زده گلستان کمک کردند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو صبح چهارشنبه در مراسم جشن عاطفه‌ها در دبیرستان متوسطه اول شهید غلامی گفت: فلسفه برگزاری جشن عاطفه‌ها و حکمت برگزاری این مراسم ترویج فرهنگ ایثار و نیکوکاری در جامعه است. وی افزود: دانش آموزان در این روز در کنار تحصیل کاری بزرگ به نام احسان و نیکوکاری انجام می‌دهند که در تعالیم اسلامی یکی از نشانه‌های بارز ایمان به خدا و تقوا است. فرماندار گناوه اظهار داشت: هر ساله کمک به همنوعان، جشن عاطفه‌ها و جشن نیکوکاری در دو نوبت برگزار می‌شود که دانش‌آموزان شادی خود را با همکلاسی‌ها و دوستان خود تقسیم می‌کنند. اسکندر احمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: مراسم جشن عاطفه‌ها همزمان در ۱۳۰ مدرسه شهرستان و با مشارکت حداکثری دانش آموزان برای کمک به همکلاسی‌های خود برگزار شد. احمدی تصریح کرد: کمک به دیگران دارای لذت خاصی است که تاثیر مثبت در روح، روان و جسم انسان دارد و امیدواریم که این کمک‌ها استمرار داشته باشد.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
رئیس پلیس فتای استان نسبت به سو استفاده برخی مجرمان سایبری از احساسات شهروندان در قالب کمک به دانش آموزان بی سرپرست و شرکت در جشن نیکوکاری هشدار داد. به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سید مصطفی مرتضوی اظهار داشت: مجرمان سایبری در ایام و مناسبت‌های مختلف نظیر بازگشایی مدارس و برگزاری جشن‌های نیکوکاری با انتشار پیام و تبلیغات از طریق شبکه‌های اجتماعی شهروندان را دعوت به شرکت در کمپین‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی کرده و از این طریق از آن‌ها کلاه‌برداری می‌کنند. رئیس پلیس فتای استان اصفهان عنوان داشت: شهروندان در هنگام پرداخت وجه حتما تنها به شماره حساب‌های رسمی و اعلام شده سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک‌های خود را واریز و به سایر شماره حساب‌هایی که مورد تأیید هیچ سازمانی نیستند توجه نکرده و موضوع را سریعا به پلیس اعلام کنند. وی افزود: مجرمان سایبری به راحتی با عناوین مختلف شهروندان را برای ورود به درگاه‌های جعلی تشویق می‌کنند، بنابراین کاربران با صفحاتی روبرو می‌شوند که امکان پرداخت وجه به‌صورت آنلاین وجود دارد، در حالی که بیشتر این لینک‌ها کاربر را به صفحات فیشینگ هدایت می‌کند و با دریافت اطلاعات کارت بانکی اقدام به برداشت از حساب می‌کنند. مرتضوی خاطرنشان کرد: عده‌ای فرصت‌طلب در این‌گونه ایام با شگردهای خاص و ایجاد زمینه اعتمادسازی به خصوص در فضای مجازی به دنبال خالی کردن جیب مردم هستند، به طوری که برخی کلاه‌برداران با ارائه شماره‌های عابر بانک و جمع‌کردن حتی مبالغ اندک از تک‌تک مردم، سرمایه‌های مردم را به تاراج می‌برند.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
اگر می‌خواهید کار خیری انجام دهید و به دنبال روشی مطمئن و بی دردسر هستید، می‌توانید نیت خیر خود را با اپلیکیشن بله، سامانه بام و اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی ایران عملیاتی کنید. با این حال سامانه «بام» امکان تازه‌ای را برای مشتریان بانک ملی ایران فراهم کرده است که از محل دقیق هزینه کرد کمک‌های خود مطلع شوند. روش دیگری که بانک ملی ایران برای خیرین فراهم کرده پیام رسان «بله» است تا کاربران بتوانند در کمترین زمان و کاملا با انتخاب خود نیت خیرخواهانه شان را عملیاتی کنند. بانک ملی ایران این امکان را فراهم کرده که مشتریان با مشارکت در طرح ویژه مسکن، از تسهیلات خرید یا ساخت خانه استفاده کنند. این اوراق می‌تواند توسط خیرین در اختیار افراد نیازمند به تسهیلات مسکن قرار بگیرد و یا بانک ملی ایران آن را در اختیار نهادهای مرتبط قرار دهد.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، توسعه خیر جمعی و دست گیری از نیازمندان همواره یکی از دغدغه‌های مهم مدیران ارشد بانک ملی ایران بوده و به همین منظور نیز علاوه بر عمل به رسالت‌های خویش در مسئولیت‌های اجتماعی، به دنبال راهکاری برای برقراری ارتباطی امن و مطمئن با نیازمندان و همچنین سهولت خیرین بوده‌اند. با این حال سامانه «بام» امکان تازه‌ای را برای مشتریان بانک ملی ایران فراهم کرده است که از محل دقیق هزینه کرد کمک‌های خود مطلع شوند. روش دیگری که بانک ملی ایران برای خیرین فراهم کرده پیام رسان «بله» است تا کاربران بتوانند در کمترین زمان و کاملا با انتخاب خود نیت خیرخواهانه شان را عملیاتی کنند. بانک ملی ایران این امکان را فراهم کرده که مشتریان با مشارکت در طرح ویژه مسکن، از تسهیلات خرید یا ساخت خانه استفاده کنند. این اوراق می‌تواند توسط خیرین در اختیار افراد نیازمند به تسهیلات مسکن قرار بگیرد و یا بانک ملی ایران آن را در اختیار نهادهای مرتبط قرار دهد.
مهرمهر2 ماه قبل
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه افزود: مرحله اول جشن عاطفه‌ها در تاریخ ۷ و ۸ شهریور با شعار «با رنگ مهر رویایی را بسازیم» در بیش از ۱۷۰ پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد برگزار شد، که مورد استقبال مردم نیکوکار قرار گرفت. این مسئول خاطر نشان کرد: مرحله دوم این جشن در ۱۰ و ۱۱ مهر ماه در ۱۰۰۰ مدرسه و مرکز آموزشی و بیش از ۱۰۰ پایگاه بسیج برگزار می‌شود که امیدواریم مردم خیر استان همچون سنوات گذشته در این مرحله نیز کمیته امداد را یاری کنند. به صدا درآمدن زنگ عاطفه‌ها در مدارس استانرخصی گفت: در روز ۱۰ مهر همزمان با سراسر کشور زنگ عاطفه‌ها در مدارس استان به صدا در خواهد آمد. وی بیان داشت: در مرحله اول جشن عاطفه‌ها در استان کرمانشاه ۳ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال جمع آوری شد که به خانواده‌ها و دانش آموزان تحت پوشش پرداخت شد. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه اظهار داشت: در استان کرمانشاه بیش از ۱۳ هزار و ۳۸۱ نفر دانش آموز و ۱۸۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی تحت حمایت قرار دارند و از خدمات کمک هزینه تحصیلی و خدمات شهریه برخوردار هستند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، توسعه خیر جمعی و دست گیری از نیازمندان همواره یکی از دغدغه‌های مهم مدیران ارشد بانک ملی ایران بوده و به همین منظور نیز علاوه بر عمل به رسالت‌های خویش در مسئولیت‌های اجتماعی، به دنبال راهکاری برای برقراری ارتباطی امن و مطمئن با نیازمندان و همچنین سهولت خیرین بوده‌اند. با این حال سامانه «بام» امکان تازه‌ای را برای مشتریان بانک ملی ایران فراهم کرده است که از محل دقیق هزینه کرد کمک‌های خود مطلع شوند. روش دیگری که بانک ملی ایران برای خیرین فراهم کرده پیام رسان «بله» است تا کاربران بتوانند در کمترین زمان و کاملا با انتخاب خود نیت خیرخواهانه شان را عملیاتی کنند. بانک ملی ایران این امکان را فراهم کرده که مشتریان با مشارکت در طرح ویژه مسکن، از تسهیلات خرید یا ساخت خانه استفاده کنند. این اوراق می‌تواند توسط خیرین در اختیار افراد نیازمند به تسهیلات مسکن قرار بگیرد و یا بانک ملی ایران آن را در اختیار نهادهای مرتبط قرار دهد.
ایبناایبنا2 ماه قبل
به گزارش ایبنا از روابط عمومی بانک ملی ایران، توسعه خیر جمعی و دست گیری از نیازمندان همواره یکی از دغدغه‌های مهم مدیران ارشد بانک ملی ایران بوده و به همین منظور نیز علاوه بر عمل به رسالت‌های خویش در مسئولیت‌های اجتماعی، به دنبال راهکاری برای برقراری ارتباطی امن و مطمئن با نیازمندان و همچنین سهولت خیرین بوده‌اند. با این حال سامانه «بام» امکان تازه‌ای را برای مشتریان بانک ملی ایران فراهم کرده است که از محل دقیق هزینه کرد کمک‌های خود مطلع شوند. روش دیگری که بانک ملی ایران برای خیرین فراهم کرده پیام رسان «بله» است تا کاربران بتوانند در کمترین زمان و کاملا با انتخاب خود نیت خیرخواهانه شان را عملیاتی کنند. بانک ملی ایران این امکان را فراهم کرده که مشتریان با مشارکت در طرح ویژه مسکن، از تسهیلات خرید یا ساخت خانه استفاده کنند. این طرح بستر مناسبی برای بهره مندی خیرین از خدمات بانک است.
فارسفارس2 ماه قبل
وی خاطرنشان کرد: جمع‌آوری بیش از ۳۲۰ میلیاردی درجشن عاطفه‌ها رشد ۶۵ درصدی را نشان می‌دهد. عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس نیز در این آیین گفت: فعالیت‌های امداد یک اقدام مستمر و همیشگی است و باید همواره در تعامل و کمک با اقشار آسیب‌پذیر به ویژه دانش‌آموزان نیازمند گام بردارند. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس در ادامه اظهار داشت: این همایش با هدف تقدیر از ۵۰۰ رابط فرهنگی به نمایندگی از ۴ هزار رابط فرهنگی کمیته امداد و آموزش و پرورش فعال در برنامه‌های جشن عاطفه‌ها و نیز جشن نیکوکاری برگزار شده است. مدیرکل آموزش وپرورش استان فارس نیز دراین همایش با اشاره به اینکه بدنه آموزش و پرورش موفق‌ترین، معتقد‌ترین و با ایمان‌ترین گروه‌ حامعه هستند، افزود: اگر رویکرد فرهنگی درست عمل شود اقتصاد و ثروت ارکان جامعه را فرا می‌گیرد. علی عسکر نجفی تصریح کرد: ارتباط بین کمیته و آموزش وپرورش مثال زدنی است و با کمک این نهاد مردمی وشناسایی دانش‌آموزان نخبه می‌توان مدیران کشور را از این قشر جامعه معرفی کنند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا عسگریان ظهر پنج شنبه در اولین همایش «شکوه احسان» گفت: عنایت الهی در صدقه دادن است و هر کس که می‌خواهد به قرب الهی برسد در کار خیر کمک مردم کند. معاون مشارکت ‌های مردمی، معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با اشاره به اینکه ملت شریف ایران به واسطه صدقه است که می‌تواند مقاومت کند، اضافه کرد: علی رغم همه تنگناهای مالی و اقتصادی، امسال در عید قربان بیش از ۷۵ درصد رشد کمک‌های مردمی نسبت به مدت مشابه در سال ماقبل آن را شاهد بودیم. وی با اشاره به اینکه در جشن عاطفه‌های سال گذشته ۷۱ درصد رشد را شاهد بودیم، تاکید کرد: جشن نیکوکاری بیش از سه هزار و یکصد میلیارد ریال جمع آوری شد که رشد ۶۱ درصدی را از خود نشان می‌دهد. به گفته معاون مشارکت ‌های مردمی، معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، در ماه مبارک رمضان ۳۱ درصد در حوزه طرح اکرام ایتام را شاهد بودیم و ۲۳۰ هزار بسته ۲ میلیون ریالی به کمیته امداد رسید. وی افزود: گفتمان انقلاب اسلامی، فضایی ایجاد کرده که هر که به آن متوسل شود به قدرت می‌رسد نمونه آن گروه حزب الله لبنان است.
ایسناایسنا2 ماه قبل
نخستین همایش شکوه احسان با هدف قدردانی از رابطان فرهنگی کمیته امداد و آموزش و پرورش فارس در شیراز برگزار شد. به گزارش ایسنا، پنجشنبه چهارم مهرماه، نخستین همایش شکوه احسان با هدف قدردانی از ۵۰۰ رابط فرهنگی به نمایندگی از ۴ هزار رابط فرهنگی کمیته امداد و آموزش و پرورش فارس، در شیراز برگزار شد. این رابطان فرهنگی در برنامه‌های مختلف نظیر جشن عاطفه‌ها، جشن نیکوکاری و دیگر فعالیت‌های مشترک کمیته امداد و آموزش و پرورش فعالیت داشته‌اند. علی عسکریان با اشاره به رشد ۶۵ درصدی جشن نیکوکاری گفت: بیش از ۳۲۰ میلیارد جمع آوری در این جشن جمع‌آوری شد. در این مراسم علاوه بر رابطان فرهنگی، از خیران و نخبگان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس قدردانی شد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
رییس کمیته امداد منطقه دو یزد با اشاره به هزینه کرد کمک‌های روز عاطفه‌ها برای دانش‌آموزان نیازمند ۵۰۰ مدرسه شهرستان یزد گفت: ۸۴۴ نفر دانش‌آموز و ۱۴۶ دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد ناحیه دوم یزد از لوازم‌التحریر مورد نیاز خود بهره مند میشوند. «احمد مزیدی شرف آبادی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا – منطقه یزد، با اشاره به توزیع ۵۰ هزار پاکت در بین دانش‌آموزان و مردم شهرستان یزد به منظور مشارکت در جشن نیکوکاری عاطفه‌ها، اظهار کرد: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها، دهم مهرماه همزمان با سطح کشور در مدارس شهرستان یزد با شعار «با رنگ مهر رویایی بسازیم» برگزار می‌شود تا بتوان برای دانش‌آموزان نیازمند ۵۰۰ مدرسه شهرستان یزد که قادر به تهیه لوازم‌التحریر نیستند، موارد مورد نیاز را تهیه کرد. وی با اشاره به تاثیر برگزاری جشن عاطفه‌ها در فرهنگ‌سازی امر نیکوکاری و ترویج روحیه کمک کردن به هم نوعان در بین مردم، تصریح کرد: ۸۴۴ نفر دانش‌آموز و ۱۴۶ دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد ناحیه ۲ یزد از لوازم‌التحریر مورد نیاز خود بهره‌مند می‌شوند. به گفته وی، خیرین و مردم می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد، سامانه نیکوکاری #۰۳۵*، تلفن گویای ۰۹۶۸۷۷، پویش مردمی «نذر من» و مراجعه به سایت EMDAD. IR در جشن عاطفه‌های امسال مشارکت کنند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
مدیرکل کمیته امداد لرستان عنوان کرد: حدود ۱۴هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد در مدارس مشغول تحصیل هستند که این آمار جهت ارائه خدمات در شان و با حفظ کرامت اخلاقی و انسانی این دانش‌آموزان است. محمدی فارسانی گفت: بخش عمده‌ای از خیرین که خارج از استان بودند بالغ بر هزار بسته لوازم تحریر را به کمیته امداد جهت توزیع تحویل داده‌اند که برهمین اساس جهت تامین لوازم تحریر دانش آموزان تحت پوشش، کمیته امداد مشکلی نخواهیم داشت. وی تصریح کرد: در جلساتی که با مدیران آموزش و پرورش داشته‌ایم سعی خواهیم کرد زنجیره‌ای از کار خیر و ترویج انفاق و کار خیر را در بین همکاران فرهنگی ایجاد کنیم که در همین راستا پیشنهاد می‌کنیم یک مرکز نیکوکاری در ادارات آموزش و پرورش ایجادکنیم چراکه جز جشن عاطفه جشن نیکوکاری و سایر خدماتی که می‌خواهیم به دانش‌آموزان ارائه دهیم نیاز است که این ارتباط از طریق مراکز نیکوکاری و مجموعه آموزش و پرورش ایجاد شود. مدیرکل کمیته امداد لرستان خاطر نشان کرد: برنامه امسال جشن عاطفه‌ها در ۱۰ مهرماه برگزار می‌شود که انتظار داریم مسئولان به ویژه اعضای شورای آموزش و پرورش در این مراسم نمادین سطح مدارس شرکت کنند. انتهای پیام/ ت
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
قنبر موسی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به حمایت امداد از مددجویان در زمینه کارگشایی اظهار داشت: در ۵ ماهه نخست امسال به بیش از یک‌هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد وام قرض‌الحسنه کارگشایی با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد تومان پرداخت شد. وی افزود: بیش از ۴۰ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی هستند که در راستای توانمندسازی و زندگی بهتر حمایت می‌شوند. مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به خدمات امداد در شهرستان فراهان تصریح کرد: امسال بیش از ۲۰ دستگاه از لوازم مورد نیاز، به نیازمندان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان فراهان تحویل شده است. مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: همچنین در جشن نیکوکاری شهرستان فراهان ۲۲۰ میلیون ریال توسط مردم خیر شهرستان به کودکان نیازمند کمک شده است. موسی‌نژاد تصریح کرد: از مجموع این کمک‌ها بیش از ۱۰۰ میلیون ریال آن به صورت نقد، بیش از ۸۰ میلیون ریال آن غیرنقدی و ۳۰ میلیون ریال آن توسط کارکنان کمیته امداد شهرستان پرداخت شده است.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
مهر، این روزها حسابی سرک کشیده روی خنکای دیوار شهریور و دائم یاد آدمیزاد می‌آورد که چیزی تا پاییز و باز شدن مدارس نمانده است. کسانی هستند که دوست دارند همه کودکان و نوجوانان این کشور مانند فرزند خودشان از نعمت درس خواندن بهره‌مند شوند و به‌خاطر همین هم از همان کیف، مداد، دفتر و خودکاری که برای بچه‌های خودشان می‌خرند، برای کودکان آن مناطق هم تهیه می‌کنند. یک جست‌وجوی ساده در فضای مجازی یا سایت‌ها تعداد بالای این افراد یا گروه‌ها را نشان می‌دهد. پرواز کیف‌های پر از دفتر و مداد از تهران به کرمان «محبوبه حسینی» را در بازار لوازم‌التحریر بازار بزرگ تهران دیدم. همین پارسال روز سوم مهر یک مسئله ریاضی به بچه‌ها دادم و ایستادم کنار تخته تا بنویسند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: شعار امسال جشن نیکوکاری «با رنگ مهر رویایی بسازیم» است که در استان مرکزی نیز با این شعار این جشن برکزار شده و مردم نیکوکار استان مانند هر سال کمک‌های زیادی داشته‌اند. موسی‌نژاد تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ پایگاه آماده دریافت کمک‌های مردم هستند، در استان مرکزی به‌جز این پایگاه‌ها روش‌های مطمئن دیگری برای دریافت کمک‌های مردم وجود دارد. مدیرکل بهزیستی استان مرکزی بیان کرد: همه پایگاه‌های بهزیستی استان مرکزی آمادگی دریافت کمک‌های مردمی را دارند همچنین تا زمان شروع مدارس، مراکز بهزیستی در سطح استان آماده دریافت لوازم‌التحریر، لباس و کمک‌های دیگر است که تا قبل از بازگشایی مدارس در بین نیازمندان توزیع شود. امینی ادامه داد: مردم و نیکوکاران می‌توانند از روش‌های مختلف از جمله سامانه جلب مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان مرکزی #۵*۵*۷۴۱* به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی کمک کنند. مدیر کل بهزیستی استان مرکزی خاطرنشان کرد: همچنین یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توان از طریق بهزیستی به دانش‌آموزان نیازمند کمک کرد صدقه تلفنی با شماره ۷۷۲۸ است.

به انتهای لیست رسیدید