جنایت

الفالف1 ماه قبل
گروه حوادث الف، ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰ ۳۹۷۱۱۱۶۱۰۲در اولین جنایت جوانی برادرش را به قتل رساند. تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای تحقیقات ابتدایی وارد عمل شدند و مشخص شد پسر جوان از ناحیه پهلو و ساعد دست چپ، هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته است. پدر خانواده ادعا کرد پسرش از سوی افراد ناشناس هدف ضربات چاقو قرار گرفته است اما تناقض‌گویی‌های پدر مقتول کافی بود تا در بازجویی‌های فنی واقعیت را بگوید. با ثبت این موضوعات در پرونده و مراجعه ماموران به محل وقوع قتل، مشخص شد متهم برادرکش متواری شده است. با بررسی جسد نوجوان به‌قتل‌رسیده مشخص شد او با دو ضربه به کتف و یک ضربه چاقو به قلب مجروح شده و پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخته است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
متن کامل بیانیه به شرح زیر است. بسمه تعالیدست پنهان اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی سیاستمداران غربی از دستکش گروه‌های افراطی نژادپرست مجددا بیرون آمد و جنایت دیگری را رقم زد. جنایت تروریستی در دو مسجد نیوزیلند بار دیگر واقعیت فرهنگ غربی را نشان داد. هندسه قدرت جهانی در حال تغییر است و هژمونی غرب در حال رنگ باختن است. اسلام و مسلمانان بی‌شک در هندسه جدید قدرت جهانی نقش برجسته‌ای ایفا خواهند کرد. جمعی از مدیران مسوول روزنامه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا
الفالف1 ماه قبل
به گزارش شرق، این درگیری در سال ۹۰ اتفاق افتاد و در آن جوانی به نام امیر به قتل رسید. در تحقیقات مشخص شد یکی از عاملان اصلی این درگیری متواری شده‌ است. دو متهم بازداشت‌شده به نام‌های امید و کاوه گفتند فردی به نام افشین در این درگیری حضور داشت که به محض آمدن پلیس متواری شد. گفته‌های متهمان در حالی بود که پزشکی قانونی گزارش کرده‌ بود مقتول با ضربه چاقو جانش را از دست داده ‌است. متهمان واردکردن ضربه با چاقو را رد کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، وزارت دفاع استرالیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که دو جنگنده استرالیایی (در سال ۲۰۱۷) به دنبال درخواست کمک نیروهای امنیتی عراق برای هدف قرار دادن محله‌ای در غرب موصل که عناصر تروریستی داعش در آن حضور داشتند، ساختمان «وفناء» را هدف قرار دادند. وزارت دفاع استرالیا در زمان این حمله گفته بود که به دلیل شرایط اضطراری نیروهای عراقی فهمیدن اینکه در آن ساختمان غیرنظامیان عراقی حضور دارند یا خیر ممکن نبود اما این وزارتخانه پس از اتمام تحقیقات در این باره در دسامبر تاکید کرد که اتهامات مطرح شده در این زمینه «معتبر» است. در همین راستا، مل هاپفلد، یکی از مقامات رده بالای نیروی هوایی استرالیا گفت: ما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که احتمالا حملات ما بدون هیچ قصدی به کشته شدن شهروندان عراقی منجر شده باشد. کشته شدن هر غیرنظامی بسیار ناراحت‌کننده است و با تمامی اتهامات مطرح شده در این باره با جدیت رفتار می‌کنیم و ائتلاف تعدادغیرنظامیان کشته شده احتمالی در این حمله را شش تا ۱۸ تن تخمین زده است. استرالیا حملات هوایی خود را در عراق و سوریه در ژانویه پایان داد.
رکنارکنا2 هفته قبل
در این میان، یکی از اهالی سکوت حیرت انگیز دیگران را شکست و گفت: «حتما کابل‌های برق داخل فروشگاه اتصالی دارد!» اما با خروج دو برادر خون آلود از داخل فروشگاه، اهالی سایه نشین وحشت زده به سوی مجروحانی دویدند که هدف اصابت ضربه چاقو قرار گرفته بودند. آثار خون‌های ریخته شده در محل حکایت از درگیری خونینی داشت که یکی از گلوله‌ها نیز به مایع ۴لیتری ظرف شویی داخل فروشگاه اصابت کرده بود. متهم جنایت مسلحانه ادامه داد: من در این باره به برادرم چیزی نگفتم چون می‌خواستم به تنهایی او را بترسانم. البته قبل از این ماجرا با «ح- ر» صحبت کردم اما او گفت: هر غلطی نکردی بکن! من با افراد دیگر کاری نداشتم فقط قصدم «ح- ر» بود که پیامک‌های زشت را می‌فرستاد!
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
سه متهم پرونده جنایت هولناک در خیابان خرمشهر مشهد هنگام بازسازی صحنه قتل در حضور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، زوایای پنهان و جزئیات قتل مرد ۵۲ ساله را فاش کردند. کارگران شهرداری بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتند اما دیگر دیر شده و مرد ۵۲ ساله بر اثر وارد آمدن ضربات چاقو جان باخته بود. گزارش خراسان حاکی است، دقایقی بعد نیروهای کلانتری فیاض بخش، ماجرای این جنایت خیابانی را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور شبانه قاضی کاظم میرزایی در محل جنایت، بررسی‌ها در این باره آغاز شد. بنابر گزارش خراسان، کارآگاهان با واکاوی این موضوعات خانوادگی به سرنخ هایی از جوان ۳۱ ساله به نام «م-م» رسیدند که ارتباط خانوادگی با مقتول داشت. می دانستیم که او شب‌ها را در سوئیت خودش می‌گذراند به همین دلیل شب قبل از وقوع جنایت به محل رفتیم اما آن شب نتوانستیم نقشه خودمان را عملی کنیم!
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهوری ترکیه در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی اعلام کرد که عربستان سعودی باید پاسخگوی این جنایت باشد. وی همچنین تصریح کرد: شواهد صوتی جنایت خاشقجی وحشتناک و غیرقابل تحمل است. رئیس‌جمهوری ترکیه در خصوص آخرین وضعیت در شمال سوریه، گفت: چهاردهم فوریه در سوچی با پوتین دیدار خواهم کرد. فرایند مربوط به ادلب به شکل قاطعانه ادامه دارد ولی در خصوص منبج مسأله‌ای وجود دارد. اردوغان همچنین گفت: سیاست ترکیه در شمال سوریه بر مبنای تمامیت ارضی و یکپارچگی سیاسی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
در حالی که فعالان مجازی از کشف بیانیه ۸۷ صفحه‌ای تروریست عامل کشتار مسلمانان در نیوزیلند خبر دادند برخی دیگر از آنها از شیفتگی شدید او نسبت به ترامپ سخن گفتند. اعتمادآنلاین| در حالی که فعالان مجازی از کشف بیانیه ۸۷ صفحه‌ای تروریست عامل کشتار مسلمانان در نیوزیلند خبر دادند برخی دیگر از آنها از شیفتگی شدید او نسبت به ترامپ سخن گفتند. او در مورد انگیزه‌های این اقدام خود هم تاکید کرد مهم‌ترین آن مقابله با ورود مهاجران مسلمان به کشورهای اسلامی است. او ضمن توصیف این مهاجرت به حمله مسلمانان آن را زمینه‌ساز از بین رفت سفیدپوستان دانست. تارنت در مورد علت انتخاب نیوزیلند به عنوان محل انجام اقدام تروریستی‌اش هم تاکید کرده با انتخاب این محل به مسلمانان نشان می‌دهد در هیچ جای دنیا در امان نخواهند بود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم سابقه دار مشهور به «ابلیس سیاه» که پس از آزادی‌اش از زندان اقدام به قتل کرده بود، خبر داد. وی ادامه داد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات از پسر مقتول اطلاع پیدا کردند که علی. الف» وی طی یک عملیات پلیسی و قبل از هرگونه اقدام به فرار در روز گذشته دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد. همچنین در همان تحقیقات مقدماتی صورت گرفته از سارقان و در بازرسی از مخفیگاه‌های آن‌ها، مقادیری از طلا که از خانه مقتول سرقت شده بود کشف شد. علاوه بر طلاجات سرقت شده از خانه مقتول، اموال باارزش دیگری از قبیل فرش و طلاجات نیز کشف شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
وقتی مأموران به بیمارستان رفتند، مشخص شد که مرد جوان به نام سپهر و برادرش سینا با دو برادر دیگر درگیر شده‌اند. به مکان خلوتی که رسیدیم، امین و آرش به ما حمله کردند و ضرباتی به من و برادرم سینا زدند. آنها به قتل اعتراف کردند و گفتند به دلیل رابطه این دو برادر با عروس خانواده دست به این قتل زدند. داشتم به سمت پایین می‌آمدم که تصمیم گرفتم به خانه برادرم آرمان سر بزنم. موضوع را با برادرم آرش در میان گذاشتم.
ایسناایسنا6 روز قبل
آیت الله مکارم شیرازی با محکوم کردن جنایت تروریستی در نیوزلند و کشتار مسلمانان گفت: غربی‌ها باید بفهمند این جنایات نتیجه اسلام هراسی و اسلام ستیزی آنهاست. آمریکایی‌ها تصور می‌کردند که عراقی‌ها سرسپرده آنها هستند اما این سفر نشان داد که عراقی‌ها استقلال خودشان را کاملا حفظ کرده‌اند. آیت الله مکارم شیرازی جنایت تروریستی در نیوزلند و کشتار مسلمانان را محکوم کرد و گفت: غربی‌ها باید بفهمند این جنایات نتیجه اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی آنهاست. عده‌ای در فقر و نداری دست و پا می‌زنند، عده‌ای هم در غنا و رفاه عجیبی به سر می‌برند. اینها نتیجه ضعف نظارت است که باید برای آن فکری جدی و عاجل کرد.
رکنارکنا2 هفته قبل
این جوان افزود: پدرم ملکی در حاشیه بولوار توس دارد که مغازه‌های آن را به تعمیرکاران خودرو اجاره داده است. این درحالی بود که خودروی مذکور متعلق به مالک گمشده مغازه‌ها بود و اکنون اثری از خودرو دیده نمی‌شد. آن شب مقداری قرص خواب آور درون چای و خوراک عدسی ریختیم تا او را هنگام خواب بکشیم! ولی روز بعد با تصور مرگ پیرمرد وقتی پا به درون اتاق گذاشتیم او هنوز زنده بود. بعد هم جسد او را نیمه شب با خودروی پژو ۴۰۵ (متعلق به مقتول) به جاده چناران بردیم تا کسی متوجه نشود.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
روزنامه ایران: عامل قتل یک راننده پیکان که ۱۴ سال در زندان است از قضات خواست تا برای پرونده‌اش تعیین تکلیف کنند. تحقیقات نشان می‌داد این پسر با پیکان مسافرکشی می‌کرد و آخرین بار سه نفر از دوستانش را سوار ماشین کرده بود تا به جاجرود ببرد اما دیگر بازنگشت. به این ترتیب خانواده‌اش به سردخانه پزشکی قانونی رفتند و جنازه پسرشان را شناسایی کردند. ردیابی عامل یا عاملان جنایت در دستور کار پلیس قرار گرفت و در بررسی‌ها روشن شد خودروی پیکان وی نیز دزدیده شده است. پلیس در نخستین گام از تحقیق‌ به پرس و جو از دوستان قربانی پرداخت و رد سه پسر ۱۸ساله به‌نام‌های حسین، مهدی و حامد را یافت. وقتی به جاجرود رسیدیم حسین و حامد دست و پای سهیل را با طناب بستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
برنابرنا1 هفته قبل
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت؛ جنایت بی‌سابقه در کشور آرامی مثل نیوزیلند نشان از اقدامی سازمان یافته دارد. به گزارش گروه خبرخبرگزاری برنا، «محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در اینستاگرام خود نوشت: «جنایت بی‌سابقه در کشور آرامی مثل نیوزیلند نشان از اقدامی سازمان یافته دارد. عوامل این اقدام، با دولت‌هایی که در ده سال گذشته، میلیاردها دلار علیه اسلام و مسلمانان تبلیغ کردند، در ارتباط هستند. تشدید اسلام هراسی در جهان با محوریت اسرائیل از علل اصلی این جنایت است. به زودی دست‌های پشت پرده این جنایت ضد بشری، وقوع آن را به انگیزه‌های داخلی جامعه نیوزیلند از جمله ضدیت با مهاجران نسبت خواهند داد؛ حال آن که شیوه عملیات، تجهیزات به کار رفته و استفاده از منابع مالی در انجام آن نشان می‌دهد که اقدام صورت گرفته، فراتر از انگیزه‌های داخلی است.»
آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
واکنش وزیر اطلاعات به جنایت تروریستی زاهدانفارس/ وزیر اطلاعات گفت: اقدام جنایت کارانه تروریست‌ها در شهادت مرزبانان سپاه در جاده خاش را بی پاسخ نخواهیم گذاشت. حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش-زاهدان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این اقدام تروریست‌ها را بی پاسخ نخواهیم گذاشت، گفت: قطعا روی این مساله برنامه ریزی خواهیم کرد و این انتظار ملت است. وزیر اطلاعات افزود: در این زمینه هم افزایی بین دستگاههای موثر در امنیت وجود دارد و از لحظه این اتفاقات عملیات‌ها و بررسی‌ها در شورای عالی امنیت ملی آغاز شده است تا پاسخی قاطع بدهیم.
ایرناایرنا2 ماه قبل
وی افزود: سعید چندسالی بود که از همسر اولش جدا شده بود و با خانمی به نام سمیرا «۳۴» ازدواج کرده بود که با وی نیز اختلافات شدیدی داشت. گودرزی اظهارداشت: در بازجویی از همسر مقتول پی بردیم که سال گذشته برای پیدا کردن خانه‌ای استیجاری به املاک یکی از دوستان سعید به نام فرزاد رفته بودند و از آنجا با وی اشنا شد. وی ادامه داد: با معرفی فرزاد، پلیس برای ادامه تحقیقات به سراغ فرزاد رفت و وی در همان ابتدا به جنایت با همدستی سمیرا اعتراف کرد. گودرزی با بیان اینکه قاتل صراحتا به جنایت خود اعتراف کرده است گفت: تحقیقات جهت کشف جسد مقتول در دستور کار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در تاریخ ۲۹ دی ماه سال جاری مامورین آگاهی با وجود بررسی میدانی محل جنایت موفق به کشف جسد یا بقایای جسد نشده و تنها چند تکه لباس آغشته به خون متعلق به مقتول در محل جنایت کشف شد. معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: در حال حاضر نیز هر دو متهم با قرار بازداشت موقت صادره جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، دو سال قبل خانواده مرد جوانی به نام آرش به پلیس گزارش دادند که پسرشان گم شد‌ه است. زمانی که پلیس تلفن همراه آرش را بررسی کرد، متوجه شد این تلفن دست فرد دیگری به نام حامد است. حامد به مأموران گفت گوشی را از آرش گرفته اما از سرنوشت او خبری ندارد. این جوان که به‌شدت معتاد بود، بعد از چند ساعت اعتراف کرد و گفت گوشی را از آرش سرقت کرده است. پزشکی قانونی بعد از بررسی جسد اعلام کرد آرش به دلیل خفگی جان خود را از دست داده ‌است.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
جوان ۲۰ ساله‌ای که به دنبال توهین در «لایو اینستاگرامی» دست به جنایتی هولناک زده بود روز گذشته هنگام بازسازی صحنه جنایت به تشریح ماجرای جوان معروف به «تیمپوزن» پرداخت و او را سر منشأ وقوع این جنایت مسلحانه دانست. سپس احسان با معرفی کامل خود به تشریح ماجرای جنایت مسلحانه پرداخت و گفت: شب حادثه به همراه چند تن از دوستانم به منزل یکی از آن‌ها رفته بودم تا در دورهمی و شب نشینی، مشروبات الکلی هم استفاده کنیم. من هم بلافاصله شماره سجاد را گرفتم و از او خواستم تا شماره تلفن «تیمپوزن» را به من بدهد! در این هنگام من از دوستانم خواستم سوار خودرو شوند تا به در منزل سجاد برویم! متهم در ادامه اعترافاتش افزود: وقتی به جاده سیمان و مقابل منزل سجاد رسیدیم، او در حیاط را گشود و مقابل من قرار گرفت.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از سانا، یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه، حمله تروریستی بزدلانه به نمازگزاران مسلمان در دو مسجد نیوزیلند در حین ادای نماز جمعه را با شدیدترین عبارات محکوم کرد. این منبع گفت: «این جنایت تروریستی نژادپرستانه نیاز شدید به هماهنگ کردن تمامی تلاش‌ها برای سرکوب تروریسم، مبارزه با ایدئولوژی افراط‌گرایانه و رویکردهای نفرت، که دین اسلام را هدف قرار می‌دهد، مورد تأکید قرار می‌دهد.» روز جمعه مهاجمانی مسلح با حمله به دو مجسد در شهر «کرایست چرچ» در نیوزیلند، مردم و نمازگزاران را به گلوله بستند. در این حادثه که یکی از افراد مهاجم آن را به صورت زنده در صفحه فیس‌بوک خود پخش می‌کرد، دست‌کم ۴۹ تن کشته و نزدیک به ۵۰ نفر دیگر زخمی شدند. مظنون اصلی یک مرد ۲۸ ساله اهل استرالیا با اصالت انگلیسی است که پیشتر بارها در صفحات مجازی خود از حضور مهاجران مسلمان در سرزمین‌های اروپایی ابراز خشم کرده بود. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
ما به هیچ وجه نتوانستیم اردویی را برگزار کنیم و در مسجد سلیمان ماندیم. فکر نمی‌کنید نفت مسجد سلیمان مشکل گلزنی دارد؟ ما بازیکنانی گرفتیم که توان گل زدن را دارند. -قبل از بازی با فولاد در حالی که انتظار می‌رفت درباره این بازی و یا جدالتان با قطبی صحبت کنید به شرایط تیم و عدم همکاری مسئولان اعتراض کردید. بعد از بازی اما خود قطبی آمد و با من دست داد و از بازی تیم ما تعریف کرد. هم باید بگویم من وقتی به رختکن آمدم و قطبی به من گفت که کسی روی لپ تاپم پا گذاشته است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
حزب عدالت و توسعه حاکم در ترکیه، آل سعود را به عدم همکاری با مقام­‌های استانبول در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی متهم و تأکید کرد که اجازه نمی‌­دهد بر این جنایت فجیع سرپوش گذاشته شود. وی تأکید کرد که اختصاصی کردن تحقیق نسبت به سرپوش گذاشتن بر جنایت قتل خاشقجی شک و شبهه فراوانی ایجاد می‌­کند. وی با تأکید بر اینکه جنایت قتل در استانبول اتفاق افتاده و عاملان این جنایت باید در دادگاه‌­های استانبول محاکمه شوند، گفت: «ما به وضوح تأکید کردیم که اجازه نمی‌­دهیم بر این جنایت سرپوش گذاشته شود». وی همچنین بر لزوم انجام تحقیقات کامل در چارچوب افشای عاملان اصلی این جنایت که جنبه بین‌المللی داشته باشد، ‌تأکید کرد». سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه در پایان گفت که بدون شک ترکیه به پیگیری این جنایت وحشیانه که هیچ انسانی نمی‌­تواند آن را بپذیرد، ادامه خواهد داد».
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
اصغر جدائی امام جمعه بیله سوار اردبیل یکی از مخالفان کودک همسری است و این پدیده را به شدت منع می‌کند. جدائی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا گفت: هم از نظر عقل و هم فطرت، کودک همسری خوب نیست. جدائی با اشاره به سن ازدواج تاکید کرد: من چند سال پیش در تلویزیون بحثی درباره ازدواج داشتم. من گفتم اصراری به سن ازدواج ندارم. گرچه ممکن است عامل طلاق‌ها فقط کودک همسری نباشد اما طلاق هایی هم به این دلیل رخ داده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
اصغر جدائی امام جمعه بیله سوار اردبیل یکی از مخالفان کودک همسری است و این پدیده را به شدت منع می‌کند. جدائی با اشاره به سن ازدواج تاکید کرد: من چند سال پیش در تلویزیون بحثی درباره ازدواج داشتم. گرچه ممکن است عامل طلاق‌ها فقط کودک همسری نباشد اما طلاق هایی هم به این دلیل رخ داده است. حتی بعید می‌دانم افرادی که با این موضوع مخالفت می‌کنند حاضر شوند، دخترانشان در این شرایط ازدواج کنند. باید برای سن ازدواج محدودیت هایی در نظر بگیریم که این موضوع منجر به سوء استفاده‌های جنسی نشود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس‌جمهوری ترکیه در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی اعلام کرد که عربستان سعودی باید پاسخگوی این جنایت باشد. وی همچنین تصریح کرد: شواهد صوتی جنایت خاشقجی وحشتناک و غیرقابل تحمل است. رئیس‌جمهوری ترکیه در خصوص آخرین وضعیت در شمال سوریه، گفت: چهاردهم فوریه در سوچی با پوتین دیدار خواهم کرد. فرایند مربوط به ادلب به شکل قاطعانه ادامه دارد ولی در خصوص منبج مسأله‌ای وجود دارد. اردوغان همچنین گفت: سیاست ترکیه در شمال سوریه بر مبنای تمامیت ارضی و یکپارچگی سیاسی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
آن‌ها اختلاف کهنه‌ای داشتند و از یکدیگر دلخور بودند، بنابراین با موتورسیکلت به سمت یکدیگر حرکت کردند که گویی قصد تصادف دارند. در همین حال عمو سیلی به گوش برادرزاده‌اش نواخت که این ماجرا جرقه یک نزاع مرگبار شد. آن‌ها که از این رفتار به شدت عصبانی شده بودند با چماق و چاقو به سوی منزل «عمو» رفتند. بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد راننده ۲۵ ساله با وارد آمدن بیش از ۲۰ ضربه قمه و تبر به نقاط مختلف بدنش کشته شده است. مهاجمان سپس درهای جلوی خودرو را گشوده و با تبر و چاقو به جان راننده افتاده‌اند به طوری که دستان راننده که به عنوان سپر جلوی تیغه‌های برنده تبر و قمه قرار گرفته بود، شکاف‌های عمیقی داشت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق شهرستان خرمشهر، بلافاصله ماموران پلیس تحقیق و بررسی موضوع را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس مشخص شد که مقتول بوسیله ضربه یک چاقو به گردن به قتل رسیده است. سردار عباس زاده بیان کرد: مأموران پلیس شهرستان خرمشهر با انجام اقدامات تخصصی و بررسی آثار بجای مانده از صحنه جرم بلافاصله قاتل به هویت «م -د» که از بستگان مقتول بوده را که پس از ارتکاب جرم متواری شده بود، را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی کمتر از ۲ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند. وی ادامه داد: متهم در تحقیقات اولیه پلیس به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را اختلافات مالی عنوان کرد. فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی شد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
محمدحسین شاهکوئی روز یکشنبه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر لاهیجان اظهارداشت: اولویت اول ستاد مبارزه با مواد مخدر، پیشگیری اولیه از اعتیاد با تکیه بر آموزش و ارتقای سطح آگاهی عمومی است. فرماندارشهرستان لاهیجان نیز در این جلسه گفت: موادمخدر موضوعی بین المللی، منطقه‌ای و داخلی است و کشور ما ناخواسته در مسیر حمل و نقل مواد مخدر قرار گرفته است. سیداسماعیل میرغضنفری افزود: شکل مواد مخدر مدام در حال تغییر است و این موضوع موجب می‌شود که ما باید بیشتر روی پیشگیری کار کنیم و به استحکام روابط خانوادگی توجه بیشتری داشته باشیم. وی افزود: در این مدت ۵۵ قاچاقچی، ۲۰۰خرده فروش در این رابطه دستگیر شده‌اند و چهارباند مواد مخدر نیز در شهرستان لاهیجان متلاشی شده است. وی اظهارداشت: از ابتدای امسال تاکنون ۷۵۱مورد پرونده قضایی در رابطه مواد مخدر در این شهرستان تشکیل و ۳۰ماموریت مهم در شهرستان لاهیجان و اطراف آن با همکاری استان در این رابطه انجام شده است.
الفالف1 ماه قبل
امام‌جمعه مریوان گفت: تروریست‌های نوکر و حلقه به‌گوش آمریکا چون چشم دیدن چهل‌سالگی انقلاب را نداشتند، دست به اقدام تروریستی زاهدان زدند و چهره پلید خود را نمایان کردندگروه سیاسی الف، ۲۶ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۵۰ ۳۹۷۱۱۲۶۰۸۷ماموستا مصطفی شیرزادی در گفت‌وگو با تسنیم در مریوان در محکومیت حمله انتحاری علیه اتوبوس نیروهای سپاه در محور زاهدان-خاش اظهار داشت: بنده نیز مراتب تاثر عمیق و همدردی صمیمانه‌ خود را با بازماندگان ابراز می‌دارم و از خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل برای آنان و برای شهیدان رحمت، مغفرت الهی و علو درجات مسئلت می‌نمایم. وی درباره جایگاه اخروی شهدا به فرموده خداوند در قرآن اشاره کرد و افزود: فکر نکنید شهیدان مرده‌اند بلکه شهدا زنده و در پیشگاه خداوند از جایگاه والای برخوردارند. امام جمعه مریوان تصریح کرد: استکبار جهانی همیشه توطئه‌ها و نقشه‌های زیادی برای نابودی ملت ایران کشیده‌اند، بنابراین نباید از دسیسه‌هایشان غافل شویم بلکه باید همواره با بصیرت و هوشیاری در برابر نقشه‌های آنان ایستادگی کنیم.

به انتهای لیست رسیدید