جنایت

ایرناایرنا3 هفته قبل
اقدامی که به گفته رییس سازمان 'اروپایی - سعودی حقوق بشر' نشان داد که دولت ریاض نمی‌خواهد دست از جنایت‌های خود بردارد. الدبیسی به این شبکه لبنانی افزود که اکثریت افراد اعدام شده را شهروندان شیعه عربستان تشکیل می‌دادند. بیشتر به نظر می‌رود این یک پروژه تحول و دگرگونی مد نظر آل سعود باشد. دولت سعودی برای سرکوب شیعیان از هر گونه اقدام خصومت‌آمیز ممانعت نمی‌کند. گویا عضویت در 'تیم ب' شامل 'بولتون، بن سلمان، بن زاید و بی بی (نتانیاهو) ' به هر جنایتی مصونیت می‌دهد.
الفالف3 ماه قبل
گروه حوادث الف، ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰ ۳۹۷۱۱۱۶۱۰۲در اولین جنایت جوانی برادرش را به قتل رساند. تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای تحقیقات ابتدایی وارد عمل شدند و مشخص شد پسر جوان از ناحیه پهلو و ساعد دست چپ، هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته است. پدر خانواده ادعا کرد پسرش از سوی افراد ناشناس هدف ضربات چاقو قرار گرفته است اما تناقض‌گویی‌های پدر مقتول کافی بود تا در بازجویی‌های فنی واقعیت را بگوید. با ثبت این موضوعات در پرونده و مراجعه ماموران به محل وقوع قتل، مشخص شد متهم برادرکش متواری شده است. با بررسی جسد نوجوان به‌قتل‌رسیده مشخص شد او با دو ضربه به کتف و یک ضربه چاقو به قلب مجروح شده و پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخته است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
متن کامل بیانیه به شرح زیر است. بسمه تعالیدست پنهان اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی سیاستمداران غربی از دستکش گروه‌های افراطی نژادپرست مجددا بیرون آمد و جنایت دیگری را رقم زد. جنایت تروریستی در دو مسجد نیوزیلند بار دیگر واقعیت فرهنگ غربی را نشان داد. هندسه قدرت جهانی در حال تغییر است و هژمونی غرب در حال رنگ باختن است. اسلام و مسلمانان بی‌شک در هندسه جدید قدرت جهانی نقش برجسته‌ای ایفا خواهند کرد. جمعی از مدیران مسوول روزنامه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا
ایرناایرنا1 هفته قبل
هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. گرچه بخش قابل توجهی از پزشکان فعال در شهر اراک در عقد قراردادی با شهری بستر جمع آوری بهداشتی زباله‌های عفونی را در شهر اراک فراهم کرده‌اند اما در این بین ۳۱۵ مطب و کلینیک هموز کیسه‌های زرد زباله‌های عفونی شان را در تاریکی شب به آغوش شهر می‌اندازند. اجرای طرح ضیافت در ۷ بقعه استان مرکزی، ثبت ملی آیین پخت سمنوی آشتان و شهرداری پیشانی شورا از دیگر عنوان‌های خبری هفته نامه «نامه اراک» است. این هفته نامه با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «سمیه بصیرت» هر هفته در استان مرکزی توزیع می‌شود. استان مرکزی دارای سه روزنامه، ۳۲ هفته نامه، ۱۱ دو هفته نامه، ۲۶ ماهنامه، سه ۲ ماهنامه، ۱۸ فصل نامه است.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ، از دستگیری عامل جنایت دریاچه چیتگر تهران پیش از فرار وی از کشور خبر داد. سرهنگ علی ولی پور گودرزی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۲۲:۳۰ مورخه ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ وقوع درگیری منجر به جرح در مقابل یکی از برج‌های مسکونی محدوده دریاچه چیتگر به کلانتری ۱۸۱ عوارضی اعلام شد. برابر اظهارات شاهدان صحنه جنایت (همراهان مقتول) با حضور یکی از بستگان این خانم، مقتول با وی درگیر و از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته است. الف" (۳۰ ساله) به عنوان عامل جنایت، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی محل سکونت وی در شهرستان اسلامشهر شده و در مراجعه به این محل اطلاع پیدا کردند که وی پس از ارتکاب جنایت، همان شب از محل سکونت خود نیز متواری شده است. تحقیقات و اقدامات ویژه پلیسی جهت دستگیری "امیر.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، پلیس عراق اعلام کرد هشت نفر در حمله یک فرد انتحاری که کمربند انفجاری اش را در مرکز بازار جمیل در شرق بغداد منفجر کرد کشته و ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند. نیروهای امنیتی مکان حمله را به محاصره در آوردند و به جستجوی گسترده در منطقه اقدام و یک کمربند انفجاری را کشف کردند.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
وزارت بهداشت عمومی و مسکن یمن امروز در جدیدترین بیانیه خود اعلام کرد که شمار قربانیان حمله هوایی متجاوزان به خانه‌های مردمی در به یک محله مسکونی پرجمعیت حدفال خیابان‌های الرباط و الرقاص در شهر صنعا به شش شهید از جمله چهار کودک و ۵۲ زخمی رسید که دو نفر از زخمی‌ها دو زن روس هستند. جراحت اکثر آنها نیز شدید است. این بیانیه افزود: احتمال افزایش قربانیان در ساعات آینده به علت کمبود دارو و تجهیزات پزشکی ناشی از ۵۰ ماه محاصره و تجاوزگری علیه یمن وجود دارد. وزارت بهداشت عمومی یمن این جنایت ائتلاف متجاوز سعودی و اماراتی را که تحت حمایت آشکار آمریکا و انگلیس و در سایه سکوت دائم و مداوم سازمان ملل و نهادهای وابسته به آن صورت می‌گیرد، محکوم کرد. براساس اعلام این وزراتخانه، برخلاف ادعای ائتلاف متجاوز که مدعی است به یک منطقه نظامی ساخت پهپاد حمله کرده است، این منطقه مسکونی و پرجمعیت است و از سازمان ملل و همه نهادهای سازمان ملل و جامعه بین المللی می‌خواهیم که به اینجا بیاند و این جنایت را مستندسازی کنند و حقیقت را برای جهانیان تشریح کنند.
الفالف2 ماه قبل
به گزارش شرق، این درگیری در سال ۹۰ اتفاق افتاد و در آن جوانی به نام امیر به قتل رسید. در تحقیقات مشخص شد یکی از عاملان اصلی این درگیری متواری شده‌ است. دو متهم بازداشت‌شده به نام‌های امید و کاوه گفتند فردی به نام افشین در این درگیری حضور داشت که به محض آمدن پلیس متواری شد. گفته‌های متهمان در حالی بود که پزشکی قانونی گزارش کرده‌ بود مقتول با ضربه چاقو جانش را از دست داده ‌است. متهمان واردکردن ضربه با چاقو را رد کردند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
شرق نوشت: پرونده درگیری مسلحانه که منجر به قتل جوانی شده ‌بود، در حالی در دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت که متهم پرونده ادعا کرد با اینکه کلاشنیکف داشته اما او ضارب نیست. این درگیری سال ۹۳ در ورامین اتفاق افتاد و اهالی محل به پلیس خبر دادند جوانی به شدت زخمی شده است. پلیس در تحقیقات فهمید مقتول جوانی ۲۰ساله به نام رامین بود که همراه برادرش در یک هیئت عزاداری شرکت کرده‌ بود. در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه ۷ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و خواستار صدور حکم قانونی برای ۹ متهم پرونده شد. در زمان درگیری من، رامین و برادرش را دیدم اما به سمت آنها شلیک نکردم؛ به سمت دیگری شلیک کردم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
دقایقی بعد مشخص شد پسر جوان جانش را از دست داده ‌است. پلیس در تحقیقات فهمید مقتول جوانی ۲۰ساله به نام رامین بود که همراه برادرش در یک هیئت عزاداری شرکت کرده‌ بود. در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه ۷ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و خواستار صدور حکم قانونی برای ۹ متهم پرونده شد. من و دوستانم وقتی برای درگیری رفتیم ۹ نفر بودیم و من کلاشنیکف داشتم و فرد دیگری هم بود که کلت داشت. در زمان درگیری من، رامین و برادرش را دیدم اما به سمت آنها شلیک نکردم؛ به سمت دیگری شلیک کردم.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدر پی حمله جنگنده‌های ائتلاف سعودی به مدرسه‌ای دخترانه و منازل نزدیک آن ۱۴ دانش آموز شهید و ۹۵ تن زخمی شدند که بخشی از آن‌ها ساکنان خانه‌های نزدیک مدرسه بودند. محمد علی الحوثی، رئیس کمیته عالی انقلابی یمن در واکنش به حمله جنگنده‌های سعودی به مدرسه الراعی یمن، خواستار تشکیل یک کمیته تحقیق بین‌المللی درباره جنایات آمریکا، انگلیس، عربستان و امارات در یمن شد. او گفته است جنایتی که به تازگی ائتلاف متجاوز سعودی در صنعا مرتکب شده نتیجه حمایت و سلاح‌های آمریکا و انگلیس است اما بمباران شهرهای یمن توسط ائتلاف سعودی تنها عاملی نیست که جان مردم بی گناه این کشور را می‌گیرد. کمبود دارو، آلودگی آب و گرسنگی از عوامل مرگ و میر در این کشور تحت محاصره است. یوسف الحاضری سخنگوی وزارت بهداشت دولت (نجات ملی) یمن می‌گوید از ابتدای سال ۲۰۱۹، حدود ۲۹ هزار و ۷۵۰ مورد مشکوک ابتلا به بیماری وبا در پایتخت (صنعا) مشاهده شده است و تا تاریخ ۴ آوریل (۱۵ فروردین) دست کم ۲۹ نفر در اثر این بیماری در صنعا جان باختند.
رکنارکنا2 هفته قبل
ثانیه شمار ساعت نیمه شب را پشت سر گذاشته بود که خبر هولناکی در بی سیم‌های پلیس پیچید. نیروهای کلانتری شهید باهنر مشهد آژیرکشان وارد جاده سرخس شدند و به سمت روستای سالارآباد حرکت کردند. لحظاتی بعد ماموران انتظامی ماجرای این جنایت هولناک را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی کاظم میرزایی در محل وقوع جنایت، تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد. جسد خون آلود راننده ۴۰ ساله نیز به سمت شاگرد خمیده بود و آثار شلیک چند گلوله و همچنین حدود ۲۰ ضربه چاقو بر پیکر وی خودنمایی می‌کرد به طوری که گویی جنایتی گانگستری در سیاهی شب رخ داده است. تحقیقات بیشتر با توجه به سرنخ‌های موجود و با صدور دستورات خاص قضایی از سوی قاضی میرزایی، همچنان ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، وزارت دفاع استرالیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که دو جنگنده استرالیایی (در سال ۲۰۱۷) به دنبال درخواست کمک نیروهای امنیتی عراق برای هدف قرار دادن محله‌ای در غرب موصل که عناصر تروریستی داعش در آن حضور داشتند، ساختمان «وفناء» را هدف قرار دادند. وزارت دفاع استرالیا در زمان این حمله گفته بود که به دلیل شرایط اضطراری نیروهای عراقی فهمیدن اینکه در آن ساختمان غیرنظامیان عراقی حضور دارند یا خیر ممکن نبود اما این وزارتخانه پس از اتمام تحقیقات در این باره در دسامبر تاکید کرد که اتهامات مطرح شده در این زمینه «معتبر» است. در همین راستا، مل هاپفلد، یکی از مقامات رده بالای نیروی هوایی استرالیا گفت: ما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که احتمالا حملات ما بدون هیچ قصدی به کشته شدن شهروندان عراقی منجر شده باشد. کشته شدن هر غیرنظامی بسیار ناراحت‌کننده است و با تمامی اتهامات مطرح شده در این باره با جدیت رفتار می‌کنیم و ائتلاف تعدادغیرنظامیان کشته شده احتمالی در این حمله را شش تا ۱۸ تن تخمین زده است. استرالیا حملات هوایی خود را در عراق و سوریه در ژانویه پایان داد.
رکنارکنا2 ماه قبل
در این میان، یکی از اهالی سکوت حیرت انگیز دیگران را شکست و گفت: «حتما کابل‌های برق داخل فروشگاه اتصالی دارد!» اما با خروج دو برادر خون آلود از داخل فروشگاه، اهالی سایه نشین وحشت زده به سوی مجروحانی دویدند که هدف اصابت ضربه چاقو قرار گرفته بودند. آثار خون‌های ریخته شده در محل حکایت از درگیری خونینی داشت که یکی از گلوله‌ها نیز به مایع ۴لیتری ظرف شویی داخل فروشگاه اصابت کرده بود. متهم جنایت مسلحانه ادامه داد: من در این باره به برادرم چیزی نگفتم چون می‌خواستم به تنهایی او را بترسانم. البته قبل از این ماجرا با «ح- ر» صحبت کردم اما او گفت: هر غلطی نکردی بکن! من با افراد دیگر کاری نداشتم فقط قصدم «ح- ر» بود که پیامک‌های زشت را می‌فرستاد!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، وزارت بهداشت یمن اعلام کرد در حملات جنگنده‌های دشمن سعودی به منازل مردم در صنعاء، دست‌کم ۳۲ غیرنظامی شهید و زخمی شده‌اند. بر اساس گزارش المنار، جنگنده‌های رژیم سعودی امروز یک محله مسکونی در صنعاء را بمباران کردند تا جنایت دیگری علیه مردم بی دفاع یمن رقم بخورد.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
سه متهم پرونده جنایت هولناک در خیابان خرمشهر مشهد هنگام بازسازی صحنه قتل در حضور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، زوایای پنهان و جزئیات قتل مرد ۵۲ ساله را فاش کردند. کارگران شهرداری بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفتند اما دیگر دیر شده و مرد ۵۲ ساله بر اثر وارد آمدن ضربات چاقو جان باخته بود. گزارش خراسان حاکی است، دقایقی بعد نیروهای کلانتری فیاض بخش، ماجرای این جنایت خیابانی را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور شبانه قاضی کاظم میرزایی در محل جنایت، بررسی‌ها در این باره آغاز شد. بنابر گزارش خراسان، کارآگاهان با واکاوی این موضوعات خانوادگی به سرنخ هایی از جوان ۳۱ ساله به نام «م-م» رسیدند که ارتباط خانوادگی با مقتول داشت. می دانستیم که او شب‌ها را در سوئیت خودش می‌گذراند به همین دلیل شب قبل از وقوع جنایت به محل رفتیم اما آن شب نتوانستیم نقشه خودمان را عملی کنیم!
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهوری ترکیه در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی اعلام کرد که عربستان سعودی باید پاسخگوی این جنایت باشد. وی همچنین تصریح کرد: شواهد صوتی جنایت خاشقجی وحشتناک و غیرقابل تحمل است. رئیس‌جمهوری ترکیه در خصوص آخرین وضعیت در شمال سوریه، گفت: چهاردهم فوریه در سوچی با پوتین دیدار خواهم کرد. فرایند مربوط به ادلب به شکل قاطعانه ادامه دارد ولی در خصوص منبج مسأله‌ای وجود دارد. اردوغان همچنین گفت: سیاست ترکیه در شمال سوریه بر مبنای تمامیت ارضی و یکپارچگی سیاسی است.

جدیدترین جنایت آمریکایی‌ها در افغانستان + فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
چهارده غیرنظامی از جمله زنان و کودکان براثر حمله هوایی نظامیان آمریکایی به استان قندوز در شمال افغانستان جان خود را از دست دادند. یک سخنگوی نظامیان آمریکایی در افغانستان کشته شدن غیرنظامیان براثر عملیات مشترک نیروهای افغان و آمریکایی را در استان قندوز تایید کرد. سخنگوی استانداری قندوز نیز کشته شدن غرنظامیان براثر حمله هوایی در حومه شهر قندوز را تایید اما از ارائه آمار کشته شدگان غیرنظامی خودداری کرد. «حامد کرزی» رییس جمهور سابق افغانستان بمباران نظامیان آمریکایی در قندوز را که سبب کشته شدن چهارده غیرنظامی شد محکوم کرد و در بیانیه‌ای بر توقف عملیات نظامی که در آن غیرنظامیان کشته و زخمی می‌شوند، تاکید کرد. سازمان ملل متحد شمار تلفات غیرنظامیان براثر عملیات هوایی نظامیان خارجی در سال گذشته را نزدیک به پانصد نفر اعلام کرد.
فراروفرارو1 ماه قبل
به گزارش «ایران»، این حادثه دریکی از خواربارفروشی‌های خیابان اسلامشهر که برنج کوپنی می‌فروخت، رخ داد. در پی درگیری، کریم - پسر مغازه دار- یکی از مشتری‌هایی را که برای خرید برنج کوپنی آمده بود به قتل رساند و متواری شد. برادر مقتول به قضات گفت: برادرم برای خرید برنج کوپنی به مغازه کریم رفته بود، اما بازگشت و گفت: او را مسخره کرده و گفته‌اند فردا برای خرید برنج به او مراجعه کند. او دو شیشه نوشابه در دست داشت که به سمت من حمله کرد. در پایان آن جلسه قضات دادگاه با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده کریم را به قصاص محکوم کردند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
این حادثه دریکی از خواربارفروشی‌های خیابان‌ اسلامشهر که برنج کوپنی می‌فروخت، رخ داد. در پی درگیری، کریم - پسر مغازه دار- یکی از مشتری‌هایی را که برای خرید برنج کوپنی آمده بود به قتل رساند و متواری شد. درآغاز جلسه اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند. برادر مقتول به قضات گفت: برادرم برای خرید برنج کوپنی به مغازه کریم رفته بود اما بازگشت و گفت او را مسخره کرده و گفته‌اند فردا برای خرید برنج به او مراجعه کند. او دو شیشه نوشابه در دست داشت که به سمت من حمله کرد. در پایان آن جلسه قضات دادگاه با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده کریم را به قصاص محکوم کردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق به تقل از شبکه تلویزیونی ان. تی. وی٬ دیروز در برابر یکی از ساختمان‌های شبه‌نظامیان منبج انفجاری روی داد و بر اثر این انفجار یکی از فرماندهان شبه نظامیان وابسته به پ. ک. ک کشته شده و ۱۰ تن نیز مجروح شدند که سه تن از مجروحین از کودکان خردسال منبج هستند. گروه تروریستی داعش دو ساعت پس از این عملیات انتحاری اعلام کرد که یکی از اعضای این گروه٬ خودرو خود را در برابر ساختمان فرماندهی منبج منفجر کرده است. مقامات ترکیه تاکنون چندین بار از آمریکا خواسته‌اند که کنترل این شهر کوچک به ترکیه سپرده شود و نیروهای موسوم به ی. پ. گ از منبج بیرون رانده شوند، اما هنوز در این مورد بین واشنگتن و آنکارا توافقی به وجود نیامده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
روزنامه ایران: عامل قتل یک راننده پیکان که ۱۴ سال در زندان است از قضات خواست تا برای پرونده‌اش تعیین تکلیف کنند. تحقیقات نشان می‌داد این پسر با پیکان مسافرکشی می‌کرد و آخرین بار سه نفر از دوستانش را سوار ماشین کرده بود تا به جاجرود ببرد اما دیگر بازنگشت. به این ترتیب خانواده‌اش به سردخانه پزشکی قانونی رفتند و جنازه پسرشان را شناسایی کردند. ردیابی عامل یا عاملان جنایت در دستور کار پلیس قرار گرفت و در بررسی‌ها روشن شد خودروی پیکان وی نیز دزدیده شده است. پلیس در نخستین گام از تحقیق‌ به پرس و جو از دوستان قربانی پرداخت و رد سه پسر ۱۸ساله به‌نام‌های حسین، مهدی و حامد را یافت. وقتی به جاجرود رسیدیم حسین و حامد دست و پای سهیل را با طناب بستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
برنابرنا2 ماه قبل
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت؛ جنایت بی‌سابقه در کشور آرامی مثل نیوزیلند نشان از اقدامی سازمان یافته دارد. به گزارش گروه خبرخبرگزاری برنا، «محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در اینستاگرام خود نوشت: «جنایت بی‌سابقه در کشور آرامی مثل نیوزیلند نشان از اقدامی سازمان یافته دارد. عوامل این اقدام، با دولت‌هایی که در ده سال گذشته، میلیاردها دلار علیه اسلام و مسلمانان تبلیغ کردند، در ارتباط هستند. تشدید اسلام هراسی در جهان با محوریت اسرائیل از علل اصلی این جنایت است. به زودی دست‌های پشت پرده این جنایت ضد بشری، وقوع آن را به انگیزه‌های داخلی جامعه نیوزیلند از جمله ضدیت با مهاجران نسبت خواهند داد؛ حال آن که شیوه عملیات، تجهیزات به کار رفته و استفاده از منابع مالی در انجام آن نشان می‌دهد که اقدام صورت گرفته، فراتر از انگیزه‌های داخلی است.»

حشد الشعبی کمک می‌کند یا جنایت؟

مهرمهر1 هفته قبل
با وجود اینکه چند هفته‌ای است از وقوع سیل در استان خوزستان میگذرد اما همچنان نیروهای بسیج مردمی عراق که نام حشد الشعبی را برای خود برگزیدند، برای کمک به مردم سیل‌زده کوتاهی نکرده‌اند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
آیت الله مکارم شیرازی با محکوم کردن جنایت تروریستی در نیوزلند و کشتار مسلمانان گفت: غربی‌ها باید بفهمند این جنایات نتیجه اسلام هراسی و اسلام ستیزی آنهاست. آمریکایی‌ها تصور می‌کردند که عراقی‌ها سرسپرده آنها هستند اما این سفر نشان داد که عراقی‌ها استقلال خودشان را کاملا حفظ کرده‌اند. آیت الله مکارم شیرازی جنایت تروریستی در نیوزلند و کشتار مسلمانان را محکوم کرد و گفت: غربی‌ها باید بفهمند این جنایات نتیجه اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی آنهاست. عده‌ای در فقر و نداری دست و پا می‌زنند، عده‌ای هم در غنا و رفاه عجیبی به سر می‌برند. اینها نتیجه ضعف نظارت است که باید برای آن فکری جدی و عاجل کرد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم سابقه دار مشهور به «ابلیس سیاه» که پس از آزادی‌اش از زندان اقدام به قتل کرده بود، خبر داد. وی ادامه داد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات از پسر مقتول اطلاع پیدا کردند که علی. الف» وی طی یک عملیات پلیسی و قبل از هرگونه اقدام به فرار در روز گذشته دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد. همچنین در همان تحقیقات مقدماتی صورت گرفته از سارقان و در بازرسی از مخفیگاه‌های آن‌ها، مقادیری از طلا که از خانه مقتول سرقت شده بود کشف شد. علاوه بر طلاجات سرقت شده از خانه مقتول، اموال باارزش دیگری از قبیل فرش و طلاجات نیز کشف شد.

به انتهای لیست رسیدید