جهانگیری

اخبار مرتبط با «اسحاق جهانگیری»

ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهار نیروگاه خورشیدی، ۲ واحد صنعتی فروسیلیس، یک کارخانه دارو سازی و یک کارخانه فولاد در استان همدان توسط معاون اول رییس جمهوری بهره برداری شد. جهانگیری در این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودراهنگ، علاوه بر بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد، چهار نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی را به طور همزمان در سطح استان افتتاح کرد. وی در ادامه برنامه‌های این سفر یک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تویسرکان را بهره برداری و سپس از شهرک مبل و منبت شهرستان ملایر بازدید کرد. افتتاح ۲ واحد صنعتی فروسیلیس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملایر و شرکت در جلسه شورای اداری استان که با حضور کارآفرینان، نخبگان و جوانان این استان برگزار می‌شود از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون اول رییس جمهوری در سفر به استان همدان است. انتهای پیام /*
فارسفارس2 هفته قبل
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای کنترل و مدیریت وضعیت سیل وارد خوزستان شد. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، صبح امروز اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای کنترل و مدیریت وضعیت بحرانی احتمالی وارد خوزستان شد. شرکت در نشست ستاد مدیریت بحران استانداری خوزستان، بازدید از سدهای استان و حضور در مناطق سیل زده از برنامه‌های معاون اول ریاست جمهوری در سفر به خوزستان است. روز جمعه (۹ فروردین‌ماه) حسن روحانی رئیس جمهور برای بررسی شرایط و بازدید از مناطق سیل‌زده به خوزستان سفر کرد. اخبار تکمیلی متعاقبا مخابره خواهد شد.
فارسفارس3 هفته قبل
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برای بازدید از مناطق سیل‌زده دقایقی پیش وارد استان گلستان شد. به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری دقایقی پیش برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده و مراحل امدادرسانی به سیل‌زدگان دقایقی پیش وارد استان گلستان شد. در این سفر چند نفر از اعضای هیأت دولت نیز معاون اول رئیس جمهور را همراهی می‌کنند. جهانگیری ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده در جلسه مدیریت بحران استان گلستان نیز شرکت می‌کند. گفتنی است پیشتر رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر کشور، وزیر امور اقتصاد و دارایی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و جمعی دیگر از مسؤولان برای بررسی وضعیت استان گلستان در سیلاب اخیر و تسریع در امدادرسانی وارد استان گلستان شده بودند.

سفر معاون اول رئیس جمهور به سوریه

9+
ایسناایسنا2 ماه قبل
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری همراه با تعدادی از کابینه دولت برای بررسی وضعیت سیل در گلستان وارد فرودگاه گرگان شد. بازدید از مناطق سیل زده و شرکت در جلسه مدیریت بحران استان در استانداری از جمله برنامه‌های معاون اول ریاست جمهوری است. پیش از این وزیر کشور، وزرای اقتصاد و دارایی، بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، نیرو وارد گلستان شدند و به بررسی حادثه سیل در گلستان پرداختند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهور به منظور رایزنی و تبادل دیدگاه‌ها با مقامات بلندپایه سوریه، دقایقی پیش وارد دمشق شد. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در بدو ورود به فرودگاه دمشق از سوی وزرای حمل و نقل و اقتصاد سوریه، وزیر راه و شهرسازی کشورمان و رئیس نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه مورد استقبال قرار گرفت. قرار است تا ساعتی دیگر مراسم استقبال رسمی از معاون اول رئیس جمهور کشورمان از سوی عماد خمیس نخست وزیر سوریه در ساختمان نخست وزیری این کشور برگزار شود. دکتر جهانگیری در جریان این سفر دو روزه با بشار اسد رئیس جمهور، عماد خمیس نخست وزیر، ولید معلم وزیر خارجه و برخی دیگر از مقامات سوری دیدار و گفتگو خواهد کرد. گفتنی است وزیر نیرو، مدیرکل بانک مرکزی، رئیس اتاق بازرگانی ایران، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در این سفر همراه معاون اول رئیس جمهور هستند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
معاون اول رئیس جمهور پس از بازدید از مناطق سیل‌خیز کرمانشاه و تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران این استان، برای مدیریت میدانی پیامدهای احتمالی بارش کم‌نظیر باران در استان لرستان، وارد خرم‌آباد شد. خبرگزاری ایسنا: اسحاق جهانگیری در بدو ورود به لرستان با بیان اینکه هم‌اکنون شاهد بارش رحمت الهی در کشور هستیم که به آن نیاز فراوان داشتیم، گفت: متأسفانه در برخی مناطق از جمله لرستان این بارندگی‌ها سبب وقوع سیل شده و خساراتی به تأسیسات کشور و اموال مردم وارد آورده است. معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه در مورد مسائل کشاورزی و دامداری نیز تصمیماتی گرفته شده است، گفت: امیدواریم که از همین امروز کار اجرایی و پرداخت خسارات آغاز شود. جهانگیری بیان کرد: سدها می‌توانند حجم قابل توجهی آب را نگهداری کنند و امیدواریم تمامی آنهایی که از نظر زیست‌محیطی مشکلی ندارند به بهره‌برداری برسند. معاون اول رئیس جمهوری در سفر به لرستان، علاوه بر تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران، از مناطق سیل‌خیز نیز بازدید کرده و اقدامات و آمادگی‌های ایجاد شده برای مقابله با پیامدهای احتمالی سامانه بارشی که تا دو روز دیگر استان را تحت تأثیر قرار خواهد داد، مورد بررسی قرار می‌دهد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
معاون اول رئیس جمهور پس از بازدید از مناطق سیل‌خیز کرمانشاه و تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران این استان، برای مدیریت میدانی پیامدهای احتمالی بارش کم‌نظیر باران در استان لرستان، وارد خرم‌آباد شد. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، اسحاق جهانگیری در بدو ورود به لرستان با بیان اینکه هم‌اکنون شاهد بارش رحمت الهی در کشور هستیم که به آن نیاز فراوان داشتیم، گفت: متأسفانه در برخی مناطق از جمله لرستان این بارندگی‌ها سبب وقوع سیل شده و خساراتی به تأسیسات کشور و اموال مردم وارد آورده است. معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه در مورد مسائل کشاورزی و دامداری نیز تصمیماتی گرفته شده است، گفت: امیدواریم که از همین امروز کار اجرایی و پرداخت خسارات آغاز شود. جهانگیری بیان کرد: سدها می‌توانند حجم قابل توجهی آب را نگهداری کنند و امیدواریم تمامی آنهایی که از نظر زیست‌محیطی مشکلی ندارند به بهره‌برداری برسند. معاون اول رئیس جمهوری در سفر به لرستان، علاوه بر تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران، از مناطق سیل‌خیز نیز بازدید کرده و اقدامات و آمادگی‌های ایجاد شده برای مقابله با پیامدهای احتمالی سامانه بارشی که تا دو روز دیگر استان را تحت تأثیر قرار خواهد داد، مورد بررسی قرار می‌دهد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، اسحاق جهانگیری به همراه چند نفر از اعضای هیئت دولت برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده و مراحل امدادرسانی وارد استان گستان شد. معاون اول رئیس جمهور قرار است از مناطق سیل‌زده بازدید کرده و در جلسه مدیریت بحران استان در استانداری شرکت کند. وزرای بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، نیرو و برخی معاونین نیز جهانگیری را در این سفر همراهی می‌کنند. وزیر کشور و وزیر اقتصاد و دارایی نیز از صبح امروز وارد استان گلستان شده‌اند و در مناطق سیل زده حضور دارند. انتهای پیام/ ز

افتتاح پردیس مغز با حضور معاون اول رییس جمهور

22+
الفالف1 ماه قبل
فارسفارس2 ماه قبل
معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و صنعتی، فردا (دوشنبه) به استان کرمان سفر می‌کند. معاون اول رییس جمهور به استان کرمان سفر می‌کندبه گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و صنعتی، فردا (دوشنبه) به استان کرمان سفر می‌کند. اسحاق جهانگیری در این سفر دو روزه، با حضور در شهرستان جیرفت، طرح گازرسانی به جنوب استان کرمان را مورد بهره برداری قرار خواهد داد. معاون اول رییس جمهور همچنین کارخانه گندله سازی ایرانیان میدکو، بهره برداری از مجتمع فولادسازی سیرجان ایرانیان و نیز گندله سازی سیرجان را به طور همزمان در شهرستان بردسیر افتتاح خواهد کرد. گفتنی است ظرفیت تولید سالانه دو طرح گندله سازی ۵ میلیون تن و ظرفیت تولید مجتمع فولادسازی سیرجان ایرانیان یک میلیون تن در سال خواهد بود.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهار نیروگاه خورشیدی، ۲ واحد صنعتی فروسیلیس، یک کارخانه دارو سازی و یک کارخانه فولاد در استان همدان توسط اسحاق جهانگیری بهره برداری می‌شود. معاون اول رییس جمهوری در این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودراهنگ، علاوه بر بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد، چهار نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی را به طور همزمان در سطح استان افتتاح خواهد کرد. وی در ادامه برنامه‌های این سفر یک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تویسرکان را بهره برداری و سپس از شهرک مبل و منبت شهرستان ملایر بازدید می‌کند. افتتاح ۲ واحد صنعتی فروسیلیس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملایر و شرکت در جلسه شورای اداری استان که با حضور کارآفرینان، نخبگان و جوانان این استان برگزار می‌شود از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون اول رییس جمهوری در سفر به استان همدان است. ۷۵۲۶/۲۰۸۷انتهای پیام /*
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در احکامی جداگانه مهدی علیخانی را به عنوان «معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری‌های منطقه‌ای» و سعید شیرکوند را به عنوان «معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی» خود منصوب کرد. متن این احکام به شرح زیر است: جناب آقای دکتر مهدی علیخانینظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری‌های منطقه‌ای معاون اول رییس جمهور» منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، ضمن بهره گیری از توانایی‌های مجموعه دولت و اهتمام لازم در سایه تعامل و همکاری همکاران و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف و پیگیری و نظارت بر امور محوله موفق و موید باشید. اسحاق جهانگیریجناب آقای دکتر سعید شیرکوندنظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور» منصوب می‌شوید. اسحاق جهانگیری

سفر معاون اول رییس جمهور به شیراز

21+
ایسناایسنا2 ماه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ایران پیامی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت نوروز منتشر کرد. پیام جهانگیری به شرح زیر است: بر لشگر زمستان نوروز نامدارکرده است رای تاختن و قصد کارزار 'منوچهری'فرارسیدن نوروز، جشن ملی ما ایرانیان بر همگان مبارکاین روز پرمعنا را که روز زندگی، روز زیبایی، روز آشتی، روز گفتگو و روز عید اجتماعی است به همه ایرانیان در همه جای ایران و در دور و نزدیک جهان و به همه همسایگان، اقوام و ملت‌های خویشاوندی که به نوروز می‌اندیشند و در نوروز می‌زیند، صمیمانه شادباش می‌گویم. نوروز در فرهنگ ما ایرانیان زمان مقدس است، اما با نام مبارک مولای متقیان علی (ع) قداست و جلایی ویژه دارد که جا دارد که به همه مسلمانان و عموم شیعیان در سراسر جهان نیز این تقارن خجسته را تبریک بگویم. امیدوارم همه ما بتوانیم با آموختن از آیین و آداب و سنت نوروزی، دل‌ها و دیده‌ها و اندیشه‌های خویش را نو کنیم و با ذهن و زبان و رفتار نوروزی که ما را به دوستی و اعتماد و گفتگو و تفاهم فرا می‌خواند بر توان ملی برای چیرگی بر همه مسائل و تنگناها و سختی‌های پیش رو بیفزائیم.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پیام اسحاق جهانگیری خطاب به حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی آمده است: وظیفه می‌دانم انتصاب جنابعالی به عنوان رییس قوه قضاییه از سوی مقام معظم رهبری و آغاز مسئولیت خطیر اداره دستگاه قضایی کشور را صمیمانه تبریک بگویم. در این پیام آمده است: انتظار بحق جامعه از تحقق عدالت، اجرای قانون، دفاع از حقوق شهروندان، مبارزه فراگیر با فساد و ارتقای سطح اعتماد اجتماعی و امید به آینده، نقش و مسئولیت قوه قضاییه را در شرایط حساس کنونی دوچندان می‌کند که امید است با لطف خداوند و همت، تدبیر و تجربه جنابعالی افق‌های جدیدی در این زمینه‌ها گشوده شود. جهانگیری در پیام خود آورده است: دولت در این مسیر آماده هرگونه مساعدت و همکاری است تا انشاء الله با هماهنگی هرچه بیشتر همه قوا و نهادها باری از مسائل و مشکلات مردم و کشور کاسته شود. سیام**۱۷۵۱**۱۵۳۵انتهای پیام /*
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، در نشست شهرداران کلان‌شهر‌های ایران که بعدازظهر امروز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه تشکیل می‌شود، شهرداران کلان‌شهر‌ها پیرامون چالش‌ها و مشکلات شهرداری‌ها و نحوه‌ی تعامل با دولت در اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری، بررسی راهکار‌های توسعه حمل و نقل ریلی درون شهری و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی کلانشهر‌ها به بحث و بررسی می‌پردازند. کمال مرادی دبیر کل این مجمع، دیدار شهرداران کلانشهر‌ها با دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با حضور وزیران کشور و راه و شهرسازی را از دیگر برنامه‌های این نشست عنوان کرد و افزود: در یکصدمین نشست همچنین در خصوص تقویم سالانه ۱۳۹۸، انتخاب نماینده شهرداران کلانشهر‌ها در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تصمیم گیری می‌شود. شهرداران ۱۷ کلانشهر تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، قم، کرج، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، رشت، زاهدان، همدان، کرمان، اراک، اردبیل و یزد اعضای مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران را تشکیل می‌دهند. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهور در پیامی به سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح، در گذشت برادر وی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح زیر است: سردار سرتیپ پاسدار جناب آقای دکتر حسین دهقانمشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلحضایعه غم انگیز درگذشت برادر ارجمندتان به همراه همسر و فرزند گرامی‌شان در حادثه دلخراش تصادف خودرو موجب تأثر و تأسف فراوان شد. این مصیبت تلخ و ناگوار را به جنابعالی صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن عزیزان رحمت و غفران واسعه الهی و برای شما که بحمدالله اهل صبر و استقامتید و سایر بستگان عزادار صبر و اجر مسألت دارم. اسحاق جهانگیریمعاون اول رئیس جمهورانتهای پیام

تقدر از دانشجویان نمونه با حضور معاون اول رییس جمهور

58+
ایسناایسنا1 ماه قبل

تقدیر از دانشجویان نمونه با حضور معاون اول رییس جمهور

10+
الفالف1 ماه قبل
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمد جواد فدائی افزود: اسحاق جهانگیری به منظور افتتاح چندین طرح و پروژه مهم صنعتی و عمرانی روز دوشنبه یکم بهمن ماه ۹۷ به استان کرمان سفر می‌کند. وی تصریح کرد: معاون اول رئیس جمهور طبق برنامه برای افتتاح پروژه گازرسانی به مناطق جنوب و شرق استان، ظهر دوشنبه وارد فرودگاه جیرفت خواهد شد. استاندار کرمان ادامه داد: افتتاح پروژه آب رسانی و تأمین آب شهر جبالبارز با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال برنامه پایانی سفر معاون رئیس جمهور به جنوب استان است. استاندار کرمان با اشاره به برنامه‌های روز دوم سفر جهانگیری به استان کرمان افزود: معاون اول رئیس جمهور صبح سه شنبه دوم دی ماه برای افتتاح پروژه فولادسازی میدکو با ظرفیت یک میلیون تن و با سرمایه گذاری ۳۰ هزار میلیارد ریالی به شهرستان بردسیر سفر می‌کند. فدائی با اشاره به برنامه معاون رئیس جمهور برای شرکت در مجمع ملی جوانان کشور اظهار داشت: نخستین مجمع ملی جوانان کشور با حضور جهانگیری در شهر کرمان برگزار می‌شود.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش جمعه شب ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، اسحاق جهانگیری در این سفر یک روزه کشتارگاه صنعتی طیور سیمرغ گرمسار با ظرفیت دو هزار قطعه در ساعت را مورد بهره برداری قرار خواهد داد. معاون اول‌ رئیس جمهوری همچنین بخش تولید مس و سرب در مجموعه صنعتی فجر دو شهرستان آرادان را نیز افتتاح خواهد کرد. جهانگیری همچنین قرار است در یکی از مساجد روستایی با مردم دیدار و گفت وگو کند. شبد**۱۹۵۳**۱۳۷۹انتهای پیام /*
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری طی ایام دهه فجر و به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح عمرانی و صنعتی به استان همدان سفر می‌کند. افتتاح طرح‌های بزرگ فولاد، کارخانه تولید دارو، نیروگاه خورشیدی و شرکت‌های سیلیس ملایر در سفر معاون اول رئیس جمهور به استان همدان گنجانده شده است. همچنین بیمارستان جدیدالاحداث آیت‌الله بهاری در شهرستان بهار نیز به دست معاون اول رئیس جمهور افتتاح می‌شود. بازدید تعدادی از پروژه‌های حوزه سلامت نیز در برنامه حضور معاون اول رئیس جمهور در شهرستان بهار مدنظر است. گفتنی است؛ زمان قطعی سفر وی به استان همدان اعلام نشده اما به احتمال زیاد سه شنبه هفته جاری استان همدان میزبان معاون اول رئیس جمهور است.
ایرناایرنا2 هفته قبل
به گزارش ایرنا بازدید از سدهای دز و کرخه و شرکت در نشست هماهنگی مدیریت بحران در استانداری خوزستان از جمله برنامه‌های معاون رییس جمهوری به خوزستان است. حضور در برخی روستاهای در معرض خطر سیلاب در حاشیه رودخانه‌های دز، کرخه و کارون از دیگر برنامه‌های معاون اول رییس جمهوری عنوان شده است. سه وزیر بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، و راه و شهرسازی، جهانگیری را در این سفر همراهی می‌کنند. حجت الاسلام روحانی رییس جمهوری نیز روز جمعه هفته گذشته در سفر به خوزستان همراه با چند وزیر، وضعیت نقاط سیلابی این استان را بررسی و دستور پیگیری حل مشکلات را داد؛ اردکانیان وزیر نیرو به دستور رییس جمهوری برای مدیریت سیلاب در خوزستان ماند. در چند روز گذشته ۶هزار نفر از سیل زدگان خوزستانی در اردوگاه‌های جمعیت هلال احمر استان خوزستان اسکان داده شده‌اند.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ایرنا، اسحاق جهانگیری شنبه شنبه در نشست هماهنگی مدیریت بحران استانداری گلستان اظهار داشت: مردم از ما مسوولان باید پیام وحدت دریافت کنند. وی گفت: تمام امکانات نظام در سطح استان گلستان و حتی از استان‌های همجوار برای حل مشکل سیل زدگان بکار گرفته خواهد شد. معاون اول رییس جمهوری افزود: تصمیم دولت هم این است که تسهیلات کافی برای مسکن و کشاورزی اختصاص دهد تا سیل زدگان از مشکلات گذر کنند. این خبر تکمیل می‌شود …۶۲۰۴/۲۷۲۹انتهای پیام /*
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
به گزارش مهر، اسحاق جهانگیری همراه با تعدادی از کابینه دولت برای بررسی وضعیت سیل در گلستان وارد فرودگاه گرگان شد. بازدید از مناطق سیل زده و شرکت در جلسه مدیریت بحران استان در استانداری از جمله برنامه‌های معاون اول ریاست جمهوری است. پیش از این وزیر کشور، وزرای اقتصاد و دارایی، بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، نیرو وارد گلستان شدند و به بررسی حادثه سیل در گلستان پرداختند.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در راستای آمادگی برای ورود سامانه بارشی و احتمال وقوع سیل در هرمزگان را پیگیری و بررسی نمود. معاون اول رئیس جمهور در این تماس بر لزوم آمادگی همه جانبه دستگاه‌ها و پیش بینی تمامی تمهیدات مورد نیاز جهت مقابله با سیل و حوادث احتمالی تاکید کرد. استاندار هرمزگان نیز در این تماس تلفنی گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته و میزان آمادگی دستگاه‌های اجرایی در تمامی شهرستان‌های استان هرمزگان برای ورود سامانه بارشی و احتمال وقوع سیل در استان را ارائه نمود. دکتر فریدون همتی بیان داشت: ستاد مدیریت بحران در تمامی شهرستان‌های هرمزگان در آماده باش کامل است و تمامی موارد به صورت لحظه‌ای پایش می‌گردد. معاون اول رئیس‌جمهور نیز در پایان این تماس تلفنی به دلیل آمادگی خوب استان هرمزگان جهت مقابله با سیل احتمالی، از استاندار و دیگر مسئولان هرمزگان تشکر و قدردانی نمود.
ایسناایسنا2 ماه قبل
شیراز در چهلمین سالگی انقلاب‌ و ایام فجر فاطمی، میزبان معاون اول رئیس‌جمهوری خواهد بود؛ میهمانی که سفر او به حتم همراه با تبعات مثبتی در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و البته سیاسی همراه خواهد بود. ‌به گزارش ایسنا‌، اعلام نام اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری به‌عنوان مسافر شیراز در فجر فاطمی انقلاب اسلامی و سخنران اصلی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، اگرچه با نواهای ناکوکی همراه بود، اما به حتم می‌تواند پیام‌ها و تبعات مثبت فراوانی را برای شیراز و استان فارس به همراه داشته باشد. جهانگیری، به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اعضای هیئت دولت، به حتم در بسیاری از زمینه‌هایی که امروز مسئولان فارس و شیراز را دغدغه‌مند کرده، می‌تواند کارگشا باشد. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری، قرار است یکشنبه ۲۱ بهمن و در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب ایران به شیراز سفر کند. به گزارش ایسنا‌، اسحاق جهانگیری در سفر دو روزه خود به شیراز قرار است ضمن شرکت در مراسم افتتاح پروژه‌های کلان در شیراز و استان فارس، سخنران تجمع پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز باشد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، اسحاق جهانگیری در دیدار با استاندار و مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری خواستار رفع موانع توسعه این استان شد. براساس این گزارش، استاندار چهارمحال و بختیاری و مجمع نمایندگان استان با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی دیدار و گزارشی از وضعیت استان در حوزه‌ها و بخش‌های گوناگون ارائه کردند. استاندار چهارمحال و بختیاری و مجمع نمایندگان استان با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی دیدار و گزارشی از وضعیت استان در حوزه‌ها و بخش‌های گوناگون ارائه کردند. عباسی موقعیت استراتژیک استان، وجود مناظر بکر و طبیعی، معادن، جنگل‌های انبوه و جاذبه‌های گردشگری را بخشی از ظرفیت‌های مهم اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد. استاندار چهارمحال و بختیاری در این دیدار تأکید کرد: شرایط لازم برای انجام سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف این استان فراهم است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
اسحاق جهانگیری در مراسم یادبود حاج عباس چهره گشا پدر رییس دفتر معاون اول رییس جمهور شرکت کرد. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری عصر امروز (چهارشنبه) با حضور در مسجد نور تهران، در مراسم یادبود این پدر شهید حضور یافت و با قرائت فاتحه از خداوند برای آن مرحوم غفران و رحمت مسالت کرد. حاج عباس چهره گشا پدر شهید ناصر چهره گشا و پدر رییس دفتر معاون اول رییس جمهور بود که روز یکشنبه دعوت حق را لبیک گفت. انتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید

جهانگیری

اسحاق جهانگیری (زادهٔ ۲۰ دی ۱۳۳۶ سیرجان) سیاست‌مدار اصلاح طلب و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است، که هم‌اکنون در دولت دوازدهم، به‌عنوان معاون اول رئیس‌جمهور فعالیت می‌نماید. او پیش‌تر در دولت یازدهم نیز عهده‌دار معاون اولی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران بود. وی دانش‌آموخته کارشناسی فیزیک از دانشگاه کرمان، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران (واحد علوم و تحقیقات) است و فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۵۸ در جهاد سازندگی آغاز نمود. جهانگیری در ادوار دوم و سوم مجلس شورای اسلامی، به عنوان نمایندهٔ جیرفت در مجلس حضور داشت. در فاصله سال‌های ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۶ استاندار اصفهان بود. وی از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ در کابینه نخست سیدمحمد خاتمی؛ وزیر معادن و فلزات بود و از سال ۱۳۷۹ در پی ادغام این وزارتخانه با وزارت صنایع و تشکیل وزارتخانه جدید، تا سال ۱۳۸۴ در جایگاه وزیر صنایع و معادن فعالیت نمود. وی رئیس پیشین شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با اسحاق جهانگیری را می‌خوانید. ویکی‌پدیا