آخرین و مهم‌ترین اخبار اسحاق جهانگیری
جهانگیری

اخبار مرتبط با «اسحاق جهانگیری»

ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش ایرنا، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهار نیروگاه خورشیدی، ۲ واحد صنعتی فروسیلیس، یک کارخانه دارو سازی و یک کارخانه فولاد در استان همدان توسط معاون اول رییس جمهوری بهره برداری شد. جهانگیری در این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودراهنگ، علاوه بر بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد، چهار نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی را به طور همزمان در سطح استان افتتاح کرد. وی در ادامه برنامه‌های این سفر یک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تویسرکان را بهره برداری و سپس از شهرک مبل و منبت شهرستان ملایر بازدید کرد. افتتاح ۲ واحد صنعتی فروسیلیس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملایر و شرکت در جلسه شورای اداری استان که با حضور کارآفرینان، نخبگان و جوانان این استان برگزار می‌شود از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون اول رییس جمهوری در سفر به استان همدان است. انتهای پیام /*
فارسفارس2 ماه قبل
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای کنترل و مدیریت وضعیت سیل وارد خوزستان شد. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، صبح امروز اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای کنترل و مدیریت وضعیت بحرانی احتمالی وارد خوزستان شد. شرکت در نشست ستاد مدیریت بحران استانداری خوزستان، بازدید از سدهای استان و حضور در مناطق سیل زده از برنامه‌های معاون اول ریاست جمهوری در سفر به خوزستان است. روز جمعه (۹ فروردین‌ماه) حسن روحانی رئیس جمهور برای بررسی شرایط و بازدید از مناطق سیل‌زده به خوزستان سفر کرد. اخبار تکمیلی متعاقبا مخابره خواهد شد.
فارسفارس2 ماه قبل
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برای بازدید از مناطق سیل‌زده دقایقی پیش وارد استان گلستان شد. به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری دقایقی پیش برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده و مراحل امدادرسانی به سیل‌زدگان دقایقی پیش وارد استان گلستان شد. در این سفر چند نفر از اعضای هیأت دولت نیز معاون اول رئیس جمهور را همراهی می‌کنند. جهانگیری ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده در جلسه مدیریت بحران استان گلستان نیز شرکت می‌کند. گفتنی است پیشتر رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر کشور، وزیر امور اقتصاد و دارایی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و جمعی دیگر از مسؤولان برای بررسی وضعیت استان گلستان در سیلاب اخیر و تسریع در امدادرسانی وارد استان گلستان شده بودند.

سفر معاون اول رئیس جمهور به سوریه

9+
ایسناایسنا4 ماه قبل
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری همراه با تعدادی از کابینه دولت برای بررسی وضعیت سیل در گلستان وارد فرودگاه گرگان شد. بازدید از مناطق سیل زده و شرکت در جلسه مدیریت بحران استان در استانداری از جمله برنامه‌های معاون اول ریاست جمهوری است. پیش از این وزیر کشور، وزرای اقتصاد و دارایی، بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، نیرو وارد گلستان شدند و به بررسی حادثه سیل در گلستان پرداختند.
ایسناایسنا4 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهور به منظور رایزنی و تبادل دیدگاه‌ها با مقامات بلندپایه سوریه، دقایقی پیش وارد دمشق شد. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در بدو ورود به فرودگاه دمشق از سوی وزرای حمل و نقل و اقتصاد سوریه، وزیر راه و شهرسازی کشورمان و رئیس نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه مورد استقبال قرار گرفت. قرار است تا ساعتی دیگر مراسم استقبال رسمی از معاون اول رئیس جمهور کشورمان از سوی عماد خمیس نخست وزیر سوریه در ساختمان نخست وزیری این کشور برگزار شود. دکتر جهانگیری در جریان این سفر دو روزه با بشار اسد رئیس جمهور، عماد خمیس نخست وزیر، ولید معلم وزیر خارجه و برخی دیگر از مقامات سوری دیدار و گفتگو خواهد کرد. گفتنی است وزیر نیرو، مدیرکل بانک مرکزی، رئیس اتاق بازرگانی ایران، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در این سفر همراه معاون اول رئیس جمهور هستند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهور پس از بازدید از مناطق سیل‌خیز کرمانشاه و تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران این استان، برای مدیریت میدانی پیامدهای احتمالی بارش کم‌نظیر باران در استان لرستان، وارد خرم‌آباد شد. خبرگزاری ایسنا: اسحاق جهانگیری در بدو ورود به لرستان با بیان اینکه هم‌اکنون شاهد بارش رحمت الهی در کشور هستیم که به آن نیاز فراوان داشتیم، گفت: متأسفانه در برخی مناطق از جمله لرستان این بارندگی‌ها سبب وقوع سیل شده و خساراتی به تأسیسات کشور و اموال مردم وارد آورده است. معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه در مورد مسائل کشاورزی و دامداری نیز تصمیماتی گرفته شده است، گفت: امیدواریم که از همین امروز کار اجرایی و پرداخت خسارات آغاز شود. جهانگیری بیان کرد: سدها می‌توانند حجم قابل توجهی آب را نگهداری کنند و امیدواریم تمامی آنهایی که از نظر زیست‌محیطی مشکلی ندارند به بهره‌برداری برسند. معاون اول رئیس جمهوری در سفر به لرستان، علاوه بر تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران، از مناطق سیل‌خیز نیز بازدید کرده و اقدامات و آمادگی‌های ایجاد شده برای مقابله با پیامدهای احتمالی سامانه بارشی که تا دو روز دیگر استان را تحت تأثیر قرار خواهد داد، مورد بررسی قرار می‌دهد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهور پس از بازدید از مناطق سیل‌خیز کرمانشاه و تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران این استان، برای مدیریت میدانی پیامدهای احتمالی بارش کم‌نظیر باران در استان لرستان، وارد خرم‌آباد شد. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، اسحاق جهانگیری در بدو ورود به لرستان با بیان اینکه هم‌اکنون شاهد بارش رحمت الهی در کشور هستیم که به آن نیاز فراوان داشتیم، گفت: متأسفانه در برخی مناطق از جمله لرستان این بارندگی‌ها سبب وقوع سیل شده و خساراتی به تأسیسات کشور و اموال مردم وارد آورده است. معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه در مورد مسائل کشاورزی و دامداری نیز تصمیماتی گرفته شده است، گفت: امیدواریم که از همین امروز کار اجرایی و پرداخت خسارات آغاز شود. جهانگیری بیان کرد: سدها می‌توانند حجم قابل توجهی آب را نگهداری کنند و امیدواریم تمامی آنهایی که از نظر زیست‌محیطی مشکلی ندارند به بهره‌برداری برسند. معاون اول رئیس جمهوری در سفر به لرستان، علاوه بر تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران، از مناطق سیل‌خیز نیز بازدید کرده و اقدامات و آمادگی‌های ایجاد شده برای مقابله با پیامدهای احتمالی سامانه بارشی که تا دو روز دیگر استان را تحت تأثیر قرار خواهد داد، مورد بررسی قرار می‌دهد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، اسحاق جهانگیری به همراه چند نفر از اعضای هیئت دولت برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده و مراحل امدادرسانی وارد استان گستان شد. معاون اول رئیس جمهور قرار است از مناطق سیل‌زده بازدید کرده و در جلسه مدیریت بحران استان در استانداری شرکت کند. وزرای بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، نیرو و برخی معاونین نیز جهانگیری را در این سفر همراهی می‌کنند. وزیر کشور و وزیر اقتصاد و دارایی نیز از صبح امروز وارد استان گلستان شده‌اند و در مناطق سیل زده حضور دارند. انتهای پیام/ ز

افتتاح پردیس مغز با حضور معاون اول رییس جمهور

22+
الفالف3 ماه قبل
فارسفارس4 ماه قبل
معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و صنعتی، فردا (دوشنبه) به استان کرمان سفر می‌کند. معاون اول رییس جمهور به استان کرمان سفر می‌کندبه گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و صنعتی، فردا (دوشنبه) به استان کرمان سفر می‌کند. اسحاق جهانگیری در این سفر دو روزه، با حضور در شهرستان جیرفت، طرح گازرسانی به جنوب استان کرمان را مورد بهره برداری قرار خواهد داد. معاون اول رییس جمهور همچنین کارخانه گندله سازی ایرانیان میدکو، بهره برداری از مجتمع فولادسازی سیرجان ایرانیان و نیز گندله سازی سیرجان را به طور همزمان در شهرستان بردسیر افتتاح خواهد کرد. گفتنی است ظرفیت تولید سالانه دو طرح گندله سازی ۵ میلیون تن و ظرفیت تولید مجتمع فولادسازی سیرجان ایرانیان یک میلیون تن در سال خواهد بود.
ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش ایرنا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهار نیروگاه خورشیدی، ۲ واحد صنعتی فروسیلیس، یک کارخانه دارو سازی و یک کارخانه فولاد در استان همدان توسط اسحاق جهانگیری بهره برداری می‌شود. معاون اول رییس جمهوری در این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودراهنگ، علاوه بر بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد، چهار نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی را به طور همزمان در سطح استان افتتاح خواهد کرد. وی در ادامه برنامه‌های این سفر یک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تویسرکان را بهره برداری و سپس از شهرک مبل و منبت شهرستان ملایر بازدید می‌کند. افتتاح ۲ واحد صنعتی فروسیلیس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملایر و شرکت در جلسه شورای اداری استان که با حضور کارآفرینان، نخبگان و جوانان این استان برگزار می‌شود از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون اول رییس جمهوری در سفر به استان همدان است. ۷۵۲۶/۲۰۸۷انتهای پیام /*
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری هنگام ورود، از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و مسوولان محلی مورد استقبال قرار گرفت. بر اساس برنامه اعلام شده، هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت روز دوشنبه با سخنرانی معاون اول رییس جمهوری درباره ظرفیت‌های نظام سلامت ایران و برنامه‌های دولت برای ارتقای جایگاه سلامت کشور آغاز خواهد شد. برگزاری نشستی با حضور مدیران مناطق آزاد کشور و تبیین برنامه‌ها و رویکردهای دولت برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت مناطق آزاد در جهت توسعه اقتصادی و مقابله با تحریم‌ها، از دیگر برنامه‌های معاون اول رئیس جمهوری در این سفر خواهد بود. هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت، برای نخستین بار در منطقه غرب آسیا با میزبانی مشترک دانشگاه علوم پزشکی تهران و سازمان منطقه آزاد کیش در این جزیره برگزار می‌شود. نشست منطقه ‌ای مجمع جهانی سلامت، نهم و دهم اردیبهشت (۲۹ و ۳۰ آوریل ۲۰۱۹) در جزیره کیش برگزار می‌‌شود.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در احکامی جداگانه مهدی علیخانی را به عنوان «معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری‌های منطقه‌ای» و سعید شیرکوند را به عنوان «معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی» خود منصوب کرد. متن این احکام به شرح زیر است: جناب آقای دکتر مهدی علیخانینظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری‌های منطقه‌ای معاون اول رییس جمهور» منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، ضمن بهره گیری از توانایی‌های مجموعه دولت و اهتمام لازم در سایه تعامل و همکاری همکاران و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف و پیگیری و نظارت بر امور محوله موفق و موید باشید. اسحاق جهانگیریجناب آقای دکتر سعید شیرکوندنظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور» منصوب می‌شوید. اسحاق جهانگیری

سفر معاون اول رییس جمهور به شیراز

21+
ایسناایسنا4 ماه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ایران پیامی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت نوروز منتشر کرد. پیام جهانگیری به شرح زیر است: بر لشگر زمستان نوروز نامدارکرده است رای تاختن و قصد کارزار 'منوچهری'فرارسیدن نوروز، جشن ملی ما ایرانیان بر همگان مبارکاین روز پرمعنا را که روز زندگی، روز زیبایی، روز آشتی، روز گفتگو و روز عید اجتماعی است به همه ایرانیان در همه جای ایران و در دور و نزدیک جهان و به همه همسایگان، اقوام و ملت‌های خویشاوندی که به نوروز می‌اندیشند و در نوروز می‌زیند، صمیمانه شادباش می‌گویم. نوروز در فرهنگ ما ایرانیان زمان مقدس است، اما با نام مبارک مولای متقیان علی (ع) قداست و جلایی ویژه دارد که جا دارد که به همه مسلمانان و عموم شیعیان در سراسر جهان نیز این تقارن خجسته را تبریک بگویم. امیدوارم همه ما بتوانیم با آموختن از آیین و آداب و سنت نوروزی، دل‌ها و دیده‌ها و اندیشه‌های خویش را نو کنیم و با ذهن و زبان و رفتار نوروزی که ما را به دوستی و اعتماد و گفتگو و تفاهم فرا می‌خواند بر توان ملی برای چیرگی بر همه مسائل و تنگناها و سختی‌های پیش رو بیفزائیم.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پیام اسحاق جهانگیری خطاب به حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی آمده است: وظیفه می‌دانم انتصاب جنابعالی به عنوان رییس قوه قضاییه از سوی مقام معظم رهبری و آغاز مسئولیت خطیر اداره دستگاه قضایی کشور را صمیمانه تبریک بگویم. در این پیام آمده است: انتظار بحق جامعه از تحقق عدالت، اجرای قانون، دفاع از حقوق شهروندان، مبارزه فراگیر با فساد و ارتقای سطح اعتماد اجتماعی و امید به آینده، نقش و مسئولیت قوه قضاییه را در شرایط حساس کنونی دوچندان می‌کند که امید است با لطف خداوند و همت، تدبیر و تجربه جنابعالی افق‌های جدیدی در این زمینه‌ها گشوده شود. جهانگیری در پیام خود آورده است: دولت در این مسیر آماده هرگونه مساعدت و همکاری است تا انشاء الله با هماهنگی هرچه بیشتر همه قوا و نهادها باری از مسائل و مشکلات مردم و کشور کاسته شود. سیام**۱۷۵۱**۱۵۳۵انتهای پیام /*
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، در نشست شهرداران کلان‌شهر‌های ایران که بعدازظهر امروز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه تشکیل می‌شود، شهرداران کلان‌شهر‌ها پیرامون چالش‌ها و مشکلات شهرداری‌ها و نحوه‌ی تعامل با دولت در اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری، بررسی راهکار‌های توسعه حمل و نقل ریلی درون شهری و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی کلانشهر‌ها به بحث و بررسی می‌پردازند. کمال مرادی دبیر کل این مجمع، دیدار شهرداران کلانشهر‌ها با دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با حضور وزیران کشور و راه و شهرسازی را از دیگر برنامه‌های این نشست عنوان کرد و افزود: در یکصدمین نشست همچنین در خصوص تقویم سالانه ۱۳۹۸، انتخاب نماینده شهرداران کلانشهر‌ها در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تصمیم گیری می‌شود. شهرداران ۱۷ کلانشهر تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، قم، کرج، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، رشت، زاهدان، همدان، کرمان، اراک، اردبیل و یزد اعضای مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران را تشکیل می‌دهند. انتهای پیام/
ایسناایسنا4 ماه قبل
معاون اول رئیس جمهور در پیامی به سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح، در گذشت برادر وی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح زیر است: سردار سرتیپ پاسدار جناب آقای دکتر حسین دهقانمشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلحضایعه غم انگیز درگذشت برادر ارجمندتان به همراه همسر و فرزند گرامی‌شان در حادثه دلخراش تصادف خودرو موجب تأثر و تأسف فراوان شد. این مصیبت تلخ و ناگوار را به جنابعالی صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن عزیزان رحمت و غفران واسعه الهی و برای شما که بحمدالله اهل صبر و استقامتید و سایر بستگان عزادار صبر و اجر مسألت دارم. اسحاق جهانگیریمعاون اول رئیس جمهورانتهای پیام

تقدر از دانشجویان نمونه با حضور معاون اول رییس جمهور

58+
ایسناایسنا3 ماه قبل

تقدیر از دانشجویان نمونه با حضور معاون اول رییس جمهور

10+
الفالف3 ماه قبل
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمد جواد فدائی افزود: اسحاق جهانگیری به منظور افتتاح چندین طرح و پروژه مهم صنعتی و عمرانی روز دوشنبه یکم بهمن ماه ۹۷ به استان کرمان سفر می‌کند. وی تصریح کرد: معاون اول رئیس جمهور طبق برنامه برای افتتاح پروژه گازرسانی به مناطق جنوب و شرق استان، ظهر دوشنبه وارد فرودگاه جیرفت خواهد شد. استاندار کرمان ادامه داد: افتتاح پروژه آب رسانی و تأمین آب شهر جبالبارز با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال برنامه پایانی سفر معاون رئیس جمهور به جنوب استان است. استاندار کرمان با اشاره به برنامه‌های روز دوم سفر جهانگیری به استان کرمان افزود: معاون اول رئیس جمهور صبح سه شنبه دوم دی ماه برای افتتاح پروژه فولادسازی میدکو با ظرفیت یک میلیون تن و با سرمایه گذاری ۳۰ هزار میلیارد ریالی به شهرستان بردسیر سفر می‌کند. فدائی با اشاره به برنامه معاون رئیس جمهور برای شرکت در مجمع ملی جوانان کشور اظهار داشت: نخستین مجمع ملی جوانان کشور با حضور جهانگیری در شهر کرمان برگزار می‌شود.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش جمعه شب ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، اسحاق جهانگیری در این سفر یک روزه کشتارگاه صنعتی طیور سیمرغ گرمسار با ظرفیت دو هزار قطعه در ساعت را مورد بهره برداری قرار خواهد داد. معاون اول‌ رئیس جمهوری همچنین بخش تولید مس و سرب در مجموعه صنعتی فجر دو شهرستان آرادان را نیز افتتاح خواهد کرد. جهانگیری همچنین قرار است در یکی از مساجد روستایی با مردم دیدار و گفت وگو کند. شبد**۱۹۵۳**۱۳۷۹انتهای پیام /*
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، فاز اول موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک عصر امروز (دوشنبه) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور مهمان ویژه این مراسم افتتاح شد. در این مراسم که در کمیته ملی المپیک برگزار شد، مسئولان کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش، محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، اعضای کمیسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، استاندار تهران، برخی از روسا و دبیران پیشین کمیته ملی المپیک، اعضای هیئت اجرایی کمیته، جمعی از قهرمانان، پیشکسوتان ورزشی و روسای فدراسیون‌ها حضور داشتند. گفتنی است فدراسیون‌های ورزشی و ورزشکاران با حضور در کمیته ملی المپیک مدال‌ها و یادبودهای خود را به این موزه اهدا کرده بودند. انتهای پیام/
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری طی ایام دهه فجر و به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح عمرانی و صنعتی به استان همدان سفر می‌کند. افتتاح طرح‌های بزرگ فولاد، کارخانه تولید دارو، نیروگاه خورشیدی و شرکت‌های سیلیس ملایر در سفر معاون اول رئیس جمهور به استان همدان گنجانده شده است. همچنین بیمارستان جدیدالاحداث آیت‌الله بهاری در شهرستان بهار نیز به دست معاون اول رئیس جمهور افتتاح می‌شود. بازدید تعدادی از پروژه‌های حوزه سلامت نیز در برنامه حضور معاون اول رئیس جمهور در شهرستان بهار مدنظر است. گفتنی است؛ زمان قطعی سفر وی به استان همدان اعلام نشده اما به احتمال زیاد سه شنبه هفته جاری استان همدان میزبان معاون اول رئیس جمهور است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایرنا، اسحاق جهانگیری شنبه شنبه در نشست هماهنگی مدیریت بحران استانداری گلستان اظهار داشت: مردم از ما مسوولان باید پیام وحدت دریافت کنند. وی گفت: تمام امکانات نظام در سطح استان گلستان و حتی از استان‌های همجوار برای حل مشکل سیل زدگان بکار گرفته خواهد شد. معاون اول رییس جمهوری افزود: تصمیم دولت هم این است که تسهیلات کافی برای مسکن و کشاورزی اختصاص دهد تا سیل زدگان از مشکلات گذر کنند. این خبر تکمیل می‌شود …۶۲۰۴/۲۷۲۹انتهای پیام /*
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی در نشست معتمدین، نخبگان و برگزیدگان استان که ظهر چهارشنبه با حضور معاون سیاسی وزیر کشور و در محل استانداری زنجان برگزار شد، از حضور جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در زنجان برای افتتاح سه واحد تولیدی طی هفته آینده خبر داد و افزود: این سه واحد تولیدی با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان راه‌اندازی خواهد شد. وی در ادامه از احزاب به عنوان ضامن امنیت جامعه یاد کرد و با بیان اینکه اعتقاد راسخ به این مهم داریم که باید از احزاب در چارچوب قانون حمایت‌های لازم به عمل آید، تصریح کرد: یکی از کارهای خوبی که در استان صورت گرفت، موضوع تشکیل مجمع مشورتی جوانان در استان بود که امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های این بخش نیز برای توسعه استان بهره‌مند شویم. استاندار زنجان با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های استان، استفاده از ظرفیت بانوان در رده‌های مختلف مدیریتی است، ادامه داد: در همین راستا ۳۵ حکم مدیریتی برای بانوان زنجانی صادر شده و مراسم اعطای این احکام نیز با حضور یک مسئول کشوری در اواخر تیرماه امسال برگزار خواهد شد. حقیقی در ادامه با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت جوانان نیز یکی از تأکیدات ما بوده و بعد از تشکیل مجمع مشورتی جوانان، بنا داریم به هنگام اعمال تغییرات در رده‌های مدیریتی، از مدیرانی استفاده کنیم که نسبت به مدیران قبلی جوان‌تر بوده‌اند، گفت: این روند باعث خواهد شد تا تفکرات نسل جوان که تفکرات سازنده‌ای است، در راستای توسعه استان برنامه‌ریزی شود.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا بازدید از سدهای دز و کرخه و شرکت در نشست هماهنگی مدیریت بحران در استانداری خوزستان از جمله برنامه‌های معاون رییس جمهوری به خوزستان است. حضور در برخی روستاهای در معرض خطر سیلاب در حاشیه رودخانه‌های دز، کرخه و کارون از دیگر برنامه‌های معاون اول رییس جمهوری عنوان شده است. سه وزیر بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، و راه و شهرسازی، جهانگیری را در این سفر همراهی می‌کنند. حجت الاسلام روحانی رییس جمهوری نیز روز جمعه هفته گذشته در سفر به خوزستان همراه با چند وزیر، وضعیت نقاط سیلابی این استان را بررسی و دستور پیگیری حل مشکلات را داد؛ اردکانیان وزیر نیرو به دستور رییس جمهوری برای مدیریت سیلاب در خوزستان ماند. در چند روز گذشته ۶هزار نفر از سیل زدگان خوزستانی در اردوگاه‌های جمعیت هلال احمر استان خوزستان اسکان داده شده‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- جلسه هیئت دولت امروز چهارشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ جلسه هیئت دولت امروز چهارشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار شد. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ جلسه هیئت دولت امروز چهارشنبه (۱۱ اردیبهشت ماه) به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار شد. رئیس جمهور، برای بهره برداری از چند طرح عمرانی آبی و نیروگاهی در سفری یک روزه به کرمانشاه سفر کرده است. انتهای پیام/
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، عزیزاله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که قرار بود بعد از برگزاری مراسم یکصدمین سال تأسیس دانشگاه انجام شود موضوعات مهمی مطرح شد، نامه‌ای از سوی دانشگاه برای پیگیری موضوع مالکیت دانشکده تربیت بدنی در مجموعه شهید کشوری به معاون اول رئیس جمهور ارائه شد. معاون اول رئیس جمهور قول داد از طریق وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین وزیر ورزش و جوانان این مسئله پیگیری شود. همچنین در این دیدار درخواست اختصاص اعتبار تکمیلی برای مرمت ساختمان پروین اعتصامی، مسجد دانشگاه، توسعه شهر سلول و مرکز رشد و کمک جهت تهیه زمین برای اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه مطرح و مقرر شد که از سوی معاون اول رئیس جمهور این موارد مورد پیگیری شود.

به انتهای لیست رسیدید

جهانگیری

اسحاق جهانگیری (زادهٔ ۲۰ دی ۱۳۳۶ سیرجان) سیاست‌مدار اصلاح طلب و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است، که هم‌اکنون در دولت دوازدهم، به‌عنوان معاون اول رئیس‌جمهور فعالیت می‌نماید. او پیش‌تر در دولت یازدهم نیز عهده‌دار معاون اولی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران بود. وی دانش‌آموخته کارشناسی فیزیک از دانشگاه کرمان، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران (واحد علوم و تحقیقات) است و فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۵۸ در جهاد سازندگی آغاز نمود. جهانگیری در ادوار دوم و سوم مجلس شورای اسلامی، به عنوان نمایندهٔ جیرفت در مجلس حضور داشت. در فاصله سال‌های ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۶ استاندار اصفهان بود. وی از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ در کابینه نخست سیدمحمد خاتمی؛ وزیر معادن و فلزات بود و از سال ۱۳۷۹ در پی ادغام این وزارتخانه با وزارت صنایع و تشکیل وزارتخانه جدید، تا سال ۱۳۸۴ در جایگاه وزیر صنایع و معادن فعالیت نمود. وی رئیس پیشین شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با اسحاق جهانگیری را می‌خوانید. ویکی‌پدیا