حاجیلو

حاجیلو

ایمناایمنا3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا؛ نایب رئیس اول شورای عالی نظام پزشکی، گفت: ۸۰ درصد جامعه پزشکی از کارت خوان استفاده می‌کنند. عزت اله گل علیزاده، در بیست و دومین کنگره سراسری اپتومتری ایران که در مرکز همایش‌های رازی برگزار می‌شود، با اشاره به مسائل مبتلا به جامعه پزشکی، اظهار کرد: تعرفه، یکی از موضوعاتی است که جامعه پزشکی همواره درگیر آن بوده و هست. استفاده از کفش‌های پنجه باریک به تدریج باعث به وجود آمدن تغییر شکل در انگشت شست پا می‌شود. البته کفش‌هایی که دارای لژ کلی هستند و در نهایت میان کف پا تا سینه پا اختلاف ارتفاع همان دو سانتی‌متر است نیز مناسب‌اند. البته مصرف داروهای استروژن در زمان یائسگی می‌تواند از بروز کبد چرب جلوگیری کند، اما باید توجه کرد که مصرف مقادیر زیاد این هورمون‌ها نیز خود سبب بروز کبد چرب می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز3 ماه قبل
در حالیکه گفته می‌شد مهناز افشار به ایران بازگشته و مجددا به آلمان سفر کرده است، مشخص شد او هرگز پایش به ایران نرسیده است. رکنا: در حالیکه گفته می‌شد مهناز افشار به ایران بازگشته و مجددا به آلمان سفر کرده است، مشخص شد او هرگز پایش به ایران نرسیده است. پرونده‌های جدید مهناز افشار با شکایت مدعی العموم به دلیل اظهار نظر‌های خلاف واقع در فضای مجازی در دادسرای فرهنگ و رسانه استان تهران تشکیل شده است. گرچه پس از آشکار شدن واقعیت مجبور به حذف آن توئیت و عذرخواهی شد، اما کاربران تکرار این‌گونه رفتار‌ها از سوی وی را مغرضانه دانسته از مسئولان خواستار برخورد قضایی با مهناز افشار شدند. بعد از این حادثه، روز ۱۱ اردیبهشت ماه امسال در پی شکایت سید غفار دریاباری از مهناز افشار به دلیل انتساب اظهارات خلاف واقع، وی به دادگاه احضار شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، دکتر بهروز حاجیلو اظهار داشت: در پرداختن علمی به این معضل جسمانی، تحرک نداشتن همواره باعث افزایش چربی ارزیابی می‌شود و امروزه براساس آمارهای رسمی نیمی از جمعیت کشور اضافه وزن دارند. این مدرس فدراسیون ورزش‌های همگانی یادآور شد: دلیل اصلی چاقی عصبی نیز استرس است و مصرف الکل نیز عضلات را نابود و چربی‌های بدن را افزایش می‌دهد. وی خاطرنشان کرد: کم خوابی نیز باعث تجمع چربی به ویژه در ناحیه شکم و پهلوها خواهد شد. مدرس تربیت بدنی و علوم ورزشی همدان اظهار داشت: در مجموع کم تحرکی، هورمون‌ها، ژنتیک، جنسیت، پرخوری، استرس، مصرف الکل، کم خوابی و افزایش سن ۹ عامل رایج در افزایش تجمع چربی در بدن است. وی با اشاره به عواقب تجمع چربی در بدن گفت: بروز انواع بیماری‌های قلبی، دیابت نوع دوم، ناباروری، زوال عقل، مرگ زودرس و پوکی استخوان مهمترین عوارض چربی بیش از حد و غیرطبیعی در بدن ارزیابی می‌شود.
برنابرنا3 ماه قبل
یک مدرس تربیت بدنی و علوم ورزشی همدان گفت: ۹ عامل رایج در افزایش تجمع چربی در بدن تاثیر مستقیم دارند که افراد برای جلوگیری از عوارض آن باید توجه جدی داشته باشند. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ دکتر بهروز حاجیلو اظهار داشت: در پرداختن علمی به این معضل جسمانی، تحرک نداشتن همواره باعث افزایش چربی ارزیابی می‌شود و امروزه براساس آمارهای رسمی نیمی از جمعیت کشور اضافه وزن دارند. این مدرس فدراسیون ورزش‌های همگانی یادآور شد: دلیل اصلی چاقی عصبی نیز استرس است و مصرف الکل نیز عضلات را نابود و چربی‌های بدن را افزایش می‌دهد. مدرس تربیت بدنی و علوم ورزشی همدان اظهار داشت: در مجموع کم تحرکی، هورمون‌ها، ژنتیک، جنسیت، پرخوری، استرس، مصرف الکل، کم خوابی و افزایش سن ۹ عامل رایج در افزایش تجمع چربی در بدن است. وی با اشاره به عواقب تجمع چربی در بدن گفت: بروز انواع بیماری‌های قلبی، دیابت نوع دوم، ناباروری، زوال عقل، مرگ زودرس و پوکی استخوان مهمترین عوارض چربی بیش از حد و غیرطبیعی در بدن ارزیابی می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
معروف شدنی که البته درآمد مالی خوبی هم برای شخص پر فالوئر قابل تصور است. سرانجام پس از جست‌وجوهای پلیس «بهروز حاجیلو» هنگام فرار از مرزهای غربی توسط پلیس محاصره شد و به هلاکت رسید. بررسی‌ها نشان می‌دهد صفحه او پیش از قتل حدود ۲۰ هزار فالوئر داشته و یک روز بعد از قتل این تعداد به بیش از ۹۰ هزار نفر رسیده است! مجموع این اتفاقات باعث شد فالوئرهای صفحه این جوان در فاصله کوتاهی از دو هزار نفر به ۱۳ هزار نفر برسد. صفحه اینستاگرامی او پیش از این اتفاق ۲۰۰ هزار فالوئر داشت و پس از آن اکنون به بالای سه میلیون نفر رسیده است.
رکنارکنا5 ماه قبل
دادستان همدان با بیان اینکه تحقیقات درباره انگیزه قاتل روحانی همدانی به زودی تکمیل می‌شود گفت: قاتل به دنبال ایجاد رعب و وحشت بوده است. کامران حمزه با بیان اینکه قاتل طلبه همدانی به دنبال ایجاد رعب و وحشت بوده است تصریح کرد: هنوز مسأله خاصی جز این مورد مبرهن نشده است. وی با بیان اینکه افرادی در رابطه با این موضوع بازداشت شدند ادامه داد: تحقیقات به سرعت در حال انجام است و به زودی تکمیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع داده می‌شود. صبح روز هفتم اردیبهشت‌ماه حجت‌الاسلام «مصطفی قاسمی» روحانی ۴۶ ساله همدانی وقتی از حوزه علمیه خارج شد از پشت به‌ ضرب دو گلوله توسط «بهروز حاجیلویی» به‌ قتل رسید، قاتل نیز بعد از شناسایی مخفیگاهش توسط پلیس شروع به تیراندازی به سمت آنها کرد که در جریان تبادل آتش بین او و نیروهای انتظامی کشته شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
عصر ایرانعصر ایران5 ماه قبل
یک مدرس تربیت بدنی و علوم ورزشی همدان به والدین توصیه کرد از فعالیت کودکان زیر ۶ سال در رشته فوتبال خودداری کنند. وی اضافه کرد: بنابراین توصیه می‌شود در این محدوده سنی ورزش هایی مانند دویدن و شنا را به کودکان آموزش داد. حاجیلو بیان کرد: در مجموع ورزش هایی برای این رده سنی مناسب هستند که تکنیک‌های کمی داشته باشند و در عین حال لذت بالایی در کودکان ایجاد کنند. حاجیلو افزود: براین اساس می‌توانند به صورت محدود و ساده در سطح ابتدایی در ورزش‌های سازمان یافته‌ای مانند فوتبال شرکت کنند. وی تاکید کرد: ورزش هایی مثل وزنه برداری و پاورلیفتینگ برای رده سنی ۱۲ سال به پایین ممنوع است و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
ایرناایرنا6 ماه قبل
بهروز حاجیلو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کودکان ۶ سال به بالا تا رده سنی نونهالان و حتی نوجوانان برای فعالیت موفقیت آمیز در عرصه ورزش نیاز به استعدادیابی دارند. وی بیان کرد: با پیکرسنجی این کودکان و اخذ آزمایش‌های مختلف نظیر ترکیب بدنی با استفاده از دستگاه‌های بادی کامپوزیشن ساخت کشور هلند درصد چربی و عضله بدن، میزان چربی درون احشایی، وزن چربی و عضله بدن، چگالی بدن، متابولیسم پایه، وزن مطلوب و میزان پروتئین ضروری روزانه محاسبه می‌شود. حاجیلو اظهار داشت: همچنین پیکرسنجی و شناسایی ناهنجاری‌های اسکلتی – عضلانی شامل کف پای صاف، زانوی پرانتزی و ضربدری، گودی کمر و سایر علائم به خوبی شناسایی و راه درمان آن به فرد مراجعه کننده ارایه می‌شود. وی گفت: والدین می‌توانند با مراجعه به مرکز خدمات پیکرسنجی کلینیک مهر واقع در خیابان تختی همدان نسبت به انجام تست‌های استعدادیابی و مشاوره ورزشی اقدام کنند. رییس کمیته استعدادیابی هیات ورزش‌های همگانی همدان خاطرنشان کرد: در این تست گیری نیز ورزش هایی که برای فرد مفید است و می‌تواند به او کمک کند، شناسایی و معرفی می‌شوند.
رکنارکنا6 ماه قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، عصر دیروز سربازان گمنام امام زمان (عج) در یک عملیات ضربتی ابراهیم محمدیان سرکرده گروه پاشاخان هندی را که از نزدیکان بهروز حاجیلو قاتل طلبه همدانی بود به هلاکت رساندند. این شرور تاحدی امنیت را از مردم غرب مازندران سلب کرده بود و اقدامات پلید وی باعث پایان زندگی اش شد. اقدام شرارت این شرور در شبکه‌های مجازی به حدی بود که اینستاگرام بعد از قتل طلبه همدانی صفحه شخصی ابراهیم محمدیان را به دلیل ترویج خشونت بست. «ابراهیم محمدیان در کنار دو تن از دوستانش» «ابراهیم محمدیان در یکی از مهمانی‌های شبانه» «تسلیت یکی از پیج‌های طرفدار اشرار» در ادامه اداره کل اطلاعات استان مازندران و شهرستان نوشهر با انتشار بیانیه‌ای به افراد شرور و اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت هشدار جدی داد: آرامش و امنیت مردم و جامعه خط قرمز وزارت اطلاعات است و هرکس که بخواهد از آن عبور کند برخورد با وی شدید و قاطعانه خواهد بود. همچنین در ادامه این بیانیه از آحاد مختلف مردم به ویژه شهروندان فهیم و متدین و حزب اللهی خواسته شده هرگونه اخبارضدامنیتی و تحرکات مشکوک را در اسرع وقت به ستاد خبری وزارت اطلاعات که به صورت شبانه روزی با شماره تماس تلفنی (۱۱۳) اطلاع بدهند تا در خصوص گزارشات مطروحه بررسی و رسیدگی شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، جولان باند شرارت معروف به پاشاخان هندی در غرب مازندران دیگر تاب و تحمل مردم منطقه را به تنگ آورده بود که ورود به‌موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) وزارت اطلاعات منجر به متلاشی شدن این باند مخوف شد. ابراهیم محمدیان سرکرده این باند به همراه تعدادی از اعضا قصد داشتند در یکی از ویلا‌های منطقه وازیوار در شرق نوشهر محفل دورهمی و بزمی شبانه تدارک ببینند، که مورد شناسایی قرار گرفته و به درگیری مسلحانه با سربازان گمنام پرداختند که طی تعقیب و گریز در محدوده ساحلی زیر پل وازیوار در مسیر جاده مواصلاتی نوشهر رویان، ابراهیم محمدیان کشته و ۱۰ نفر دیگر از اعضای باند دستگیر و ۲ نفر دیگر نیز متواری شدند. در بازرسی از منزل و محل جاسازی خودروی گران‌قیمت سرکرده باند، ۵۰۰ گرم شیشه کشف و ضبط شد؛ در پرونده این باند درگیری مسلحانه، سرقت، آدم‌ربایی، تجاوز به عنف، خرید و فروش اسلحه و مواد مخدر نیز مشاهده می‌شود. در پی این اقدام، علی‌اکبر علیزاده دادستان عمومی و انقلاب نوشهر با اعلام اینکه شرور کشته‌شده پیش از این سابقه زورگیری، حمله مسلحانه و تشکیل باند‌های تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی در مناطق همجوار شهرستان و همچنین مناطق اطراف تهران را نیز دارد، گفت: ابراهیم محمدیان ارتباط و دوستی نزدیکی با بهروز حاجیلو قاتل طلبه همدانی داشت.

جزییات قتل روحانی همدانی به دست بهروز حاجیلو از زبان نوچه هایش / بزودی اعلام خواهد شد + تصویر

رکنارکنا6 ماه قبل
حسین بشری با اشاره به نتایج بررسی‌ها در خصوص انگیزه قاتل روحانی همدانی اظهار کرد: تحقیقات و بررسی‌ها از همدستان وی به منظور حصول نتیجه قطعی در این خصوص همچنان ادامه دارد. وی با بیان اینکه تیم جنایی به منظور بررسی دقیق این پرونده از تهران در حال بررسی موضوع است گفت: طی چند روز آینده نتایج بررسی‌های دقیق از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد. بهروز حاجیلو که از نوچه‌های وحید مرادی بود بعد زا شلیک گلوله به روحانی همدانی او را به قتل رساند و خیلی زود توسط پلیس هدف گلوله قرار گرفته و کشته شد. بشری با بیان اینکه مقتول از اهالی یکی از روستاهای همدان است تصریح کرد: قاتل پس از شناسایی و دستگیری به قتل اعتراف کرده و انگیزه وی در دست بررسی است. وی در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان در خصوص پیگیری‌های حوادث و اتفاقات رخ داده و نتایج بررسی آنها، تنها به اطلاع‌رسانی از طریق مراجع معتبر پلیس و رسانه‌ها توجه داشته باشند.
مهرمهر6 ماه قبل
وی همچنین از ارتباط و دوستی نزدیک ابراهیم محمدیان سرکرده باند منهدم شده پاشاخان با بهروز حاجیلو شرور معروف و قاتل طلبه همدانی که ۲ هفته پیش در جریان درگیری مسلحانه با مأموران ناجا کشته شد خبر داد. به گزارش مهر، باند مخوف موسوم به پاشاخان هندی در غرب مازندران در درگیری مسلحانه با سربازان گمنام امام زمان (عج) متلاشی و سرکرده این باند به هلاکت رسید. باند شرارت معروف به پاشاخان هندی در غرب مازندران دیگر تاب و تحمل مردم منطقه را به تنگ آورده و ورود به هنگام وزارت اطلاعات برای تأمین امنیت مردم و دفاع از حق مظلومین منجر به متلاشی شدن این باند و هلاکت سرکرده آن شد. باند موسوم «پاشاخان هندی» در پرونده خود درگیری مسلحانه، سرقت، آدم ربایی و تجاوز به عنف، قمه کشی و خرید و فروش اسلحه و موادمخدر را دارد و متلاشی شدن این باند باعث رضایتمندی مردم منطقه شده است. با متلاشی شدن این باند و کشته شدن سرکرده آن، موجی از ابزار شادمانی میان شهروندان و قشرهای مختلف در غرب مازندران به راه افتاد و از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در این زمینه تقدیر کردند.
ایرناایرنا6 ماه قبل
کار اصلی مفاصل زانو خم و راست شدن، تحمل وزن بدن همراه با مچ پا و لگن است اما جالب است بدانیم درست استفاده نکردن از زانو می‌تواند دردهای متفاوتی را ایجاد کند. درد زانو ممکن است ناشی از ساختار ضعیف استخوان یا پیری باشد اما از سایر علل رایج زانو درد می‌توان به شکستگی، آسیب‌های رباتی، سفتی مفصل به علت آرتریت، آسیب‌های منیسک یا جابه‌جایی مفصل زانو اشاره کرد. بهروز حاجیلو اظهار داشت: یکی دیگر از شایع‌ترین علت‌های درد زانو در جوانان ایرانی بیماری کندرومالاسی کشکک (Chondromalacia patella) است. حاجیلو افزود: همچنین یکی دیگر از علت‌های زانو درد که به (juvenile idiopathic arthritis) مشهور است علل ناشناخته دارد، همچنین روماتیسم نیز باید در بعضی افراد بررسی شود و تحت درمان قرار گیرد. این مدرس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور با اشاره به بارزترین نشانه‌های درد زانو گفت: قرمزی و احساس داغی زانو، ناتوانی در دراز کردن زانو، سخت راه رفتن به دلیل ناپایداری زانو، لنگ زدن به دلیل تحمل درد و ناراحتی، قفل شدن زانو (ناتوانی در خم کردن زانو)، تورم و خشکی، صدا دادن زانو و حساسیت به لمس کردن زانو از علایم آن است.
رکنارکنا6 ماه قبل
سرهنگ حسین بشری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان با اشاره به وجود شایعات و گمانه زنی‌های بسیار در رابطه با علت و انگیزه بهروز حاجیلو از به قتل رساندن یک روحانی در روز شنبه ۷ اردیبهشت، مطرح کرد: تمامی اخبار منتشر شده در فضای مجازی تنها براساس حدسیات و گمانه زنی‌های موجود در جامعه بوده و از هیچ‌گونه اعتبار برخوردار نیستند؛ چراکه هنوز هیچ سرنخی توسط پلیس یافت نشده است. وی ادامه داد: پلیس همچنان در پی یافتن چرایی علت قتل بوده و به زودی نتیجه تحقیقات خود را مخابره خواهد کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا6 ماه قبل
‌معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان تمامی اخبار منتشر شده مبنی بر انگیزه و چرایی قتل روحانی کشته شده مصطفی قاسمی را تکذیب کرد. ‌سرهنگ حسین بشری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به وجود شایعات و گمانه زنی‌های بسیار در رابطه با علت و انگیزه بهروز حاجیلو از به قتل رساندن یک روحانی در روز شنبه ۷ اردیبهشت، مطرح کرد: تمامی اخبار منتشر شده در فضای مجازی تنها براساس حدسیات و گمانه زنی‌های موجود در جامعه بوده و از هیچ‌گونه اعتبار برخوردار نیستند؛ چراکه هنوز هیچ سرنخی توسط پلیس یافت نشده است. وی ادامه داد: پلیس همچنان در پی یافتن چرایی علت قتل بوده و به زودی نتیجه تحقیقات خود را مخابره خواهد کرد. انتهای پیام
رکنارکنا6 ماه قبل
روزنامه کیهان او را «بیسواد» و «دروغ‌‌‌‌‌پراکن» خوانده و روزنامه جوان دیگر رسانه اصولگرایان مهناز افشار را «وطن‌فروش» نامیده است. روزنامه اصولگرای صبح نو که از مواضع قالیباف حمایت می‌‌‌‌‌کند و حمایت او را پشت خود دارد، درباره تعداد فالوئرهای مهناز افشار نوشت: «طبق یک بررسی، ۵۵ درصد فالوئر‌‌‌‌‌های خانم مهناز افشار فالوئر‌‌‌‌‌های فیک هستند. تصویر صفحه‌ مهناز افشار دست به دست می‌‌‌‌‌چرخید و به شبکه تلگرام نیز راه پیدا کرده بود. درخواست پدرشوهر: محاکمه‌اش کنیددر این شرایط، خبری هم از محمدعلی رامین، پدرشوهرمهناز افشار منتشر شد که خواستار محاکمه عروسش شده بود. پس این تنها مهناز افشار نبود که کنشگری را برای خود انتخاب کرده بود.
فراروفرارو6 ماه قبل
فرارو- پس از جنجال توئیت‌های مهناز افشار حملات سنگین به او در فضای مجازی سوسن صفاوردی همسر محمدعلی رامین و مادر مادر یاسین رامین با انتشار پستی اینستاگرامی به دفاع از عروسش پرداخت. مهناز افشار پس از قتل طلبه همدانی از سوی دادستانی احضار شده است. بیشتر بخوانید: سوسن صفاوردی همسر محمد علی رامین رابطه خوبی با مهناز افشار داردسوسن صفاوردی کیست؟ خانواده محمد علی رامین، پرحاشیه است. او در آلمان با محمد علی رامین آشنا شده است. مهناز افشار و همسرش یاسین رامینصفاوردی بر خلاف محمد علی رامین ظاهرا رابطه خوبی با عروسش دارد و در مصاحبه هایش می‌گوید به مهناز افشار علاقه دارد.
ایسناایسنا6 ماه قبل
کامرانی صالح عملکرد کلی پلیس فتا را مناسب و قابل تقدیر دانست و گفت: خوشبختانه ۹۳ درصد جرایم صورت گرفته در یکسال گذشته در فضای مجازی توسط این بخش از پلیس شناسایی و پرونده مختومه شده است. سرهنگ سرخوش تصریح کرد: پس از انجام این عمل مجرمانه این فرد، برخی از افراد با انتقاد بر اینکه پلیس فتا نسبت به این تصاویر و فیلم‌ها بی توجه بوده است فضای مجازی را ناامن خواندند. وی یادآور شد: پلیس فتا در هر لحظه در حال رصد افرادی است که در فضای مجازی مخل نظم و امنیت هستند و تا کنون بسیاری از آنها دستگیر و به سزای اعمال خود رسیدند. مریم غفوری در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا، مبنی بر علت افزایش لحظه‌ای دنبال کننده‌های بهروز حاجیلو گفت: متأسفانه عدم آگاهی و فرهنگ درست استفاده از فضای مجازی و همچنین بخش کوچکی از کنجکاوی مردم می‌تواند علت این روند باشد. وی با تأکید بر رسالت مهم رسانه‌ها افزود: در این بحران، رسانه نقش مهمی در راستای آموزش سواد رسانه‌ای و فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی و همچنین گوشزد مداوم آثار مخرب آن به کاربران را دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و دادستان نظامی استان همدان از سرباز وظیفه نیروی انتظامی که در جریان درگیری با قاتل طلبه شهید همدانی مجروح شده بود، عیادت کردند. به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و دادستان نظامی استان همدان از سرباز وظیفه نیروی انتظامی که در جریان درگیری با قاتل طلبه شهید همدانی مجروح شده بود، عیادت کرد. این سرباز وظیفه در جریان دستگیری قاتل به همراه سایر مأموران انتظامی با رشادت به مقابله با این شرور مسلح پرداخت و بر اثر تیراندازی قاتل از ناحیه کتف راست مجروح شد. شهبازی ادامه داد: به لحاظ مقاومت مسلحانه و عدم تسلیم، قاتل هدف گلوله حافظان نظام و امنیت قرار گرفت و قبل از فرار به قتل رسید. وی تأکید کرد: سازمان قضایی نیرو‌های مسلح حمایت همه جانبه خود را از نیرو‌های مسلح برای حفظ نظام و امنیت در جامعه در چهارچوب قانون اعلام می‌کند و مطمئنا مأمورانی که وفق مقررات با هنجارشکنان مقابله می‌کنند باید تشویق شوند.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ماه قبل
تمام پستهای بهروز حاجیلویی قاتل طلبه همدانی که به طرز وحشتناکی حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی را به شهادت رسانده بود ازاینستاگرام حذف شد. گفتنی است صبح شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه «مصطفی قاسمی» روحانی ۴۶ساله همدانی وقتی از حوزه علمیه خارج شده است، از پشت به‌ضرب دو گلوله توسط ضارب به‌قتل رسید. او امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به‌عنوان مسئول کتابخانه فعالیت می‌کرد. بعد از وقوع این قتل، ضارب که «بهروز حاجیلویی» نام داشت، در صفحه اینستاگرام خود نسبت به قتل این روحانی اعتراف کرد و پلیس هم که بلافاصله در صحنه وقوع جرم حاضر شده بود، بعد از انتشار مطلب در صفحه اینستاگرام این ضارب، خبر از شناسایی او می‌دهد. بهروز حاجیلویی روز بعد از قتل در درگیری با مأموران نیروی انتظامی و بعد از مجروح کردن دو تن از نیروهای ناجا، کشته شد.

زمان افشای رازهای هاشمی رفسنجانی فرا رسیده است

3+
نامه‌نیورنامه‌نیور6 ماه قبل
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی6 ماه قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
باشگاه خبرنگاران جوان: تمام پستهای بهروز حاجیلویی قاتل طلبه همدانی که حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی را به شهادت رسانده بود از اینستاگرام حذف شد. گفتنی است صبح شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه «مصطفی قاسمی» روحانی ۴۶ساله همدانی وقتی از حوزه علمیه خارج شده است، از پشت به‌ضرب دو گلوله توسط ضارب به‌قتل رسید. او امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به‌عنوان مسئول کتابخانه فعالیت می‌کرد. بعد از وقوع این قتل، ضارب که «بهروز حاجیلویی» نام داشت، در صفحه اینستاگرام خود نسبت به قتل این روحانی اعتراف کرد و پلیس هم که بلافاصله در صحنه وقوع جرم حاضر شده بود، بعد از انتشار مطلب در صفحه اینستاگرام این ضارب، خبر از شناسایی او می‌دهد. بهروز حاجیلویی روز بعد از قتل در درگیری با مأموران نیروی انتظامی و بعد از مجروح کردن دو تن از نیروهای ناجا، کشته شد.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
این سخن رئیس بنیاد شهید بر مبنای چه قانونی صورت گرفته است؟ آیین نامه تعیین مصادیق احراز شهید و ایثارگر در ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۳ به پیشنهاد بنیاد شهید، وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح در دولت یازدهم تصویب شد. بر اساس قانون و مقررات احراز مصادیق عملی شهید، شهادت فرد تعیین می‌شود. فرهادی با اشاره به تشکیل کمیسیون احراز شهادت برای طلبه همدانی طبق قانون می‌گوید: کمیسیونی به نام کمیسیون احراز شهادت تشکیل می‌شود که استاندار، مدیر کل بنیاد شهید استان، مدیر کل اطلاعات، فرمانده سپاه استان، فرمانده نیروی انتظامی استان و دادستان عضو آن هستند. این افراد در کمیسیون، مدارک و مستندات را بررسی می‌کنند و در مورد احراز یا عدم احراز شهادت فرد تصمیم گیری می‌کنند. مصوبه این کمیسیون به بنیاد شهید ارسال شده و مراحل اداری تشکیل پرونده برای شهید و تحت پوشش قرار دادن خانواده او انجام می‌گیرد.

اعترافات قاتل روحانی همدانی

تابناکتابناک6 ماه قبل
هفتم اردیبهشت یک خودروی سواری ۲۰۶ در محله آخوند همدان با شلیک دو گلوله به سمت حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی روحانی ۴۶ ساله، او را به قتل رساند. بهروز حاجیلو قاتل این روحانی، پس از این حادثه در اینستاگرامش، خود را عامل این جنایت معرفی کرد و تلاش پلیس برای بازداشتش آغاز شد که ساعاتی بعد چند نفر از دوستانش (متهمان این پرونده) دستگیر شدند. در نهایت ساعت ۵ صبح هشتم اردیبهشت ۹۸، قاتل روحانی همدانی شناسایی و در درگیری با مأموران انتظامی کشته شد. در لحظات نخست درگیری تیم ما با وی درگیر شد و ضارب از کوچه‌ای به کوچه دیگر متواری می‌شد، تیم بعدی از قسمت شمالی کوچه و خیابان فرعی وارد شد و حدود ۲۰ دقیقه درگیری و تیراندازی متقابل ادامه داشت تا اینکه مورد هدف پلیس قرار گرفت. مجموعه ویدیوهای قدرت نمایی این قاتل با اسلحه، روحانی پس از قتل و اعترافات قاتل نسبت به قتل این روحانی همدانی را در تابناک می‌بینید.

بلاخره انگیزه قتل فجیع طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلو مشخص شد+ فیلم و عکس

رکنارکنا6 ماه قبل
سرهنگ زارعی ادامه داد: با توجه به اینکه سرنشین این خودرو با این باور که رد پایی از خود به جا نگذاشته آزادانه می‌گشت اما پلیس او را شناسایی و به دام انداخت. وی در ادامه گفت: به گفته این فرد، قاتل طبق نقشه از پیش تعیین شده تنها قصد ایجاد رعب و وحشت و مطرح کردن خود را داشت و شلیک به طرف طلبه همدانی جزو نقشه نبود. سرهنگ زارعی ادامه داد: قاتل با این کار، قصد کسب یک جایگاه کاذب در بین اراذل اوباش را داشت تا به این وسیله معروف شده تا بتواند به کشور دیگر فرار کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
برترین‌ها: قتل روحانی ۴۶ ساله همدانی ابعادی بیش از یک قتل پیدا کرد. در این نوشته آمده، در ماجرای شهادت طلبه همدانی رد پای یک شبکه خزنده و تکرار خط رسانه‌ای تابستان ۹۷ دوباره دیده می‌شود. چه ربطی به مهناز افشار دارد؟ مهناز افشار بازیگر سینمای ایران از جمله سلبریتی‎هایی است که در شبکه‌های اجتماعی فعالیت زیادی دارد. بعد از انتشار خبر قتل طلبه همدانی، هشتگ‌های مختلفی علیه مهناز افشار در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت. این اولین بار نیست که اظهارنظر‌ها و پست‌های مهناز افشار مورد انتقاد شدید برخی کاربران قرار می‌گیرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ماه قبل
صبح روز شنبه ۷ اردیبهشت، مصطفی قاسمی روحانی ۴۶ساله همدانی بر اثر وقوع تیراندازی مقابل حوزه علمیه همدان به شهادت رسید. بهروز حاجیلویی با انتشار عکسی از پیکر غرق در خون این طلبه در صفحه اینستاگرامش به قتل او اعتراف کرد. قاتل صبح روز بعد در درگیری با نیروهای انتظامی به هلاکت رسید. پس از انتشار خبر قتل طلبه همدانی، گمانه‌زنی‌ها برای انگیزه اصلی قتل آغاز شد. انتشار فیلمی توسط یکی از دوستان حاجیلویی و متاثر دانستن این قتل از دستور رضا پهلوی جزو اولین واکنش‌ها بود.
رکنارکنا6 ماه قبل
به گزارش رکنا؛ روحانی ۴۶ساله همدانی بر اثر وقوع تیراندازی مقابل حوزه علمیه همدان به شهادت رسید. بهروز حاجیلویی با انتشار عکسی از پیکر غرق در خون این طلبه در صفحه اینستاگرامش به قتل او اعتراف کرد. قاتل صبح روز بعد در درگیری با نیروهای انتظامی به هلاکت رسید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

همدان
روحانی