حاجیلو

فراروفرارو3 هفته قبل
وحید حاجیلو ضارب از فعالان اینستاگرامی بودضارب کیست؟ ضارب پس از حمله به مرحوم قاسمی در صفحه اینستاگرام خود اعلام که که یک آخوند را به قتل رسانده است. ضارب بهروز حاجیلو نام دارد، ساکن منطقه قاسم آباد همدان. براساس برخی گزارش‌ها او از دوستان و هواداران وحید مرادی ضارب بهروز حاجیلو نام دارد، ساکن منطقه قاسم آباد همدان. آخرین پست اینستاگرامی بهروز حاجیلو ویدئویی است که چند ساعت قبل از حادثه منتشر شده. در کنار این دیدگاه‌ها، اما فضای مجازی مملو از اظهار نظر درباره بهروز حاجیلو است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
تمام پستهای بهروز حاجیلویی قاتل طلبه همدانی که به طرز وحشتناکی حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی را به شهادت رسانده بود ازاینستاگرام حذف شد. گفتنی است صبح شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه «مصطفی قاسمی» روحانی ۴۶ساله همدانی وقتی از حوزه علمیه خارج شده است، از پشت به‌ضرب دو گلوله توسط ضارب به‌قتل رسید. او امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به‌عنوان مسئول کتابخانه فعالیت می‌کرد. بعد از وقوع این قتل، ضارب که «بهروز حاجیلویی» نام داشت، در صفحه اینستاگرام خود نسبت به قتل این روحانی اعتراف کرد و پلیس هم که بلافاصله در صحنه وقوع جرم حاضر شده بود، بعد از انتشار مطلب در صفحه اینستاگرام این ضارب، خبر از شناسایی او می‌دهد. بهروز حاجیلویی روز بعد از قتل در درگیری با مأموران نیروی انتظامی و بعد از مجروح کردن دو تن از نیروهای ناجا، کشته شد.
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
سرویس اجتماعی فردا: صبح امروز ۷ اردیبهشت ۹۸ بهروز حاجیلو به دلایل نامشخص به یک روحانی حمله کرده و با شلیک گلوله به سمت او موجب مرگ این روحانی شده استبا این حال کمتر از ۱۲ ساعت بهروز حاجیلو قاتل طلبه همدانی توسط پلیس دستگیر شده استبهروز حاجیلو قاتل طلبه همدانی همانطور که از صفحه شخصی اش مشخص است ضد انقلاب و یکی از کوچه‌های وحید مرادی است که او نیز به دلیل قتل خود به زندان افتاده بودهنوز جزئیات بیشتری از زندگی و دلایل قتل روحانی همدانی توسط وحید حاجیلو منتشر نشده است با این حال محتویات صفحه شخصی و نشان می‌دهد که ضدیت با نظام دلیل این قتل وحشیانه بوده است
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
بهروز حاجیلو شرور معروف و وچه وحید مرادی ساعت ۵ صبح امروز در محاصره پلیس کشته شد. بهروز حاجیلو که صبح دیروز با شلیک مرگبار به سوی یک روحانی در همدان وی را کشته بود، تحت تعقیب پلیس بود. رکنا: بهروز حاجیلو شرور معروف و وچه وحید مرادی ساعت ۵ صبح امروز در محاصره پلیس کشته شد. بهروز حاجیلو که صبح دیروز با شلیک مرگبار به سوی یک روحانی در همدان وی را کشته بود، تحت تعقیب پلیس بود. یک منبع آگاه پیش از این اعلام کرده بود که عامل قتل طلبه همدانی با انتشار پستی در حساب اینستاگرامی خود به قتل این روحانی اعتراف کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
باشگاه خبرنگاران جوان: تمام پستهای بهروز حاجیلویی قاتل طلبه همدانی که حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی را به شهادت رسانده بود از اینستاگرام حذف شد. گفتنی است صبح شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه «مصطفی قاسمی» روحانی ۴۶ساله همدانی وقتی از حوزه علمیه خارج شده است، از پشت به‌ضرب دو گلوله توسط ضارب به‌قتل رسید. او امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به‌عنوان مسئول کتابخانه فعالیت می‌کرد. بعد از وقوع این قتل، ضارب که «بهروز حاجیلویی» نام داشت، در صفحه اینستاگرام خود نسبت به قتل این روحانی اعتراف کرد و پلیس هم که بلافاصله در صحنه وقوع جرم حاضر شده بود، بعد از انتشار مطلب در صفحه اینستاگرام این ضارب، خبر از شناسایی او می‌دهد. بهروز حاجیلویی روز بعد از قتل در درگیری با مأموران نیروی انتظامی و بعد از مجروح کردن دو تن از نیروهای ناجا، کشته شد.
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
به قتل رسیدن یک روحانی در همدان باعث خدشه دار شدن احساسات و عواطف بسیاری از مردم شده است. این روحانی توسط بهروز حاجیلو به قتل رسیده است که نگاهی به صفحه شخصی او نشان می‌دهد حاجیلو به ترویج تیراندازی و کار با اسلحه گرم می‌پرداخته است با این حال هیچ گونه نظارتی بر روی این صفحات مروج خشونت انجام نشده است. تصاویر تیراندازی بهروز حاجیلو قاتل روحانی همدانی و ترویج خشونت توسط او علی رغم داشتن ده‌ها هزار فالوور هیچ واکنشی از سوی متولیان فضای نداشته است.
رکنارکنا1 هفته قبل
سرهنگ حسین بشری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان با اشاره به وجود شایعات و گمانه زنی‌های بسیار در رابطه با علت و انگیزه بهروز حاجیلو از به قتل رساندن یک روحانی در روز شنبه ۷ اردیبهشت، مطرح کرد: تمامی اخبار منتشر شده در فضای مجازی تنها براساس حدسیات و گمانه زنی‌های موجود در جامعه بوده و از هیچ‌گونه اعتبار برخوردار نیستند؛ چراکه هنوز هیچ سرنخی توسط پلیس یافت نشده است. وی ادامه داد: پلیس همچنان در پی یافتن چرایی علت قتل بوده و به زودی نتیجه تحقیقات خود را مخابره خواهد کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فراروفرارو2 هفته قبل
اتفاقی که باعث شد مهناز افشار و توئیت جنجالی اش بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، قتل اتفاقی که باعث شد مهناز افشار و توئیت جنجالی اش بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، قتل روحانی همدانی بود. مطالب زیادی در این باره در فضای مجازی منتشر شده است و هشتگ «مهناز افشار باید محاکمه شود» فعال گردید. حجت الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه نیز به ماجرای مهناز افشار واکنش نشان داد. او هم توئیت افشار را مرتبط با قتل روحانی همدانی می‌داند. به این ترتیب به نظر می‌رسد باید در قضاوت درباره واقعه غم انگیز قتل روحانی همدانی فعلا خودداری کرد.
فراروفرارو3 هفته قبل
کامرانی صالح گفته است هنوز انگیزه قتل طلبه همدانی روشن نیست و چهار نفر از اقوام بهروز حاجیلو نیز دستگیر شده‌اند. ارتباط بهروز حاجیلو با وحید مرادی؟ این جرم‌شناس درباره ارتباط حاجیلو با وحید مرادی، شرور دیگری که سال گذشته در زندان رجایی‌شهر کشته شد، اضافه کرد: موضوع دیگر این است که گفته می‌شود آقای حاجیلو با وحید مرادی ارتباط داشته و مرید او بوده است. شما اگر شبکه‌های اجتماعی را بررسی کنید، می‌فهمید کسانی که مرید وحید مرادی بودند، رفتار آقای حاجیلو را سرزنش می‌کنند. آن‌ها می‌گویند شعار وحید مرادی این بوده است: «خط بنداز، اما نکش؛ چون از جوانمردی به دور است.» تنها قتلی که از وحید مرادی در پرونده‌اش بود، همان قتلی بود که در مهمانی ولنجک اتفاق افتاد، اما شرارتش را کسی منکر نیست. وقتی که مرحوم قاسمی از حوزه علمیه خارج می‌شود، آقای حاجیلو او را صدا می‌زند و می‌گوید: ببخشید شما آقای قاسمی هستید؟ بعد آقای قاسمی می‌گوید: بله!
فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
توییت مهناز افشار درباره یک اکانت فیک باعث شد تا برخی او را مسبب قتل طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلو بدانند. ماجرا از آن جا شروع شد که یکی از دوستان بهروز حاجیبو در استوری خود نوشت که دلیل قتل طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلو این بوده است که او توییت مهناز افشار درباره یک اکانت فیک را دیده است. این توییت با کمک مهناز افشار، بازیگر پرحاشیه سینما که آن را در صفحه شخصی توییترش قرار داد، بیشتر و بیشتر دیده شد. وحید یامین پور هم در توییتی نوشت: بی‌سواد یا ابله دانستن امثال #مهناز_افشار تقلیل نقش آن‌ها در جنایات و فجایع استهم چنین صدها نفر با امضای یک کمپین خواستار رسیدگی قضائی به توئیت مهناز افشار شدند. امضاکنندگان می‌گویند اظهارات حاشیه‌ساز این سلبریتی در فضای مجازی زمینه‌ساز کشته شدن طلبه همدانی شده است.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، فرمانده نیروی انتظامی استان همدان همچنین گفت: هیچ کدام از این افراد به این فرد جانی مربوط نبوده و هیچ شناختی از این فرد نداشتند. همچنین تعدادی از این افراد در مشهد، شیراز و دیگر شهرها بودند. روحانی مقتول، امام جماعت مسجد «حاج کربعلی» بود و در حوزه علمیه دامغانی همدان، به عنوان مسئول کتابخانه کار می‌کرد. بعد از انتشار خبر قتل مصطفی قاسمی شخصی به نام بهروز حاجیلو در اینستاگرام مسئولیت قتل این روحانی را پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

#از_تسنیم_بپرسید: قتل طلبه همدانی چه ارتباطی با «مهناز افشار» دارد؟

7+
تسنیمتسنیم2 هفته قبل

آخرین فیلم بهروز حاجیلو از خودش قبل از کشته شدن! +فیلم و عکس

رکنارکنا2 هفته قبل
بهروز حاجیلو بعد از این جنایت مسلحانه در صفحه اینستاگرامی‌اش از شهادت روحانی همدانی خبر داد. بهروز حاجیلو پس از فرار صبح روز یکشنبه ساعت ۵ وقتی خود را در محاصره پلیس گرفتار دید اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد و ۲ مامور پلیس را مجروح کرد که در این درگیری بهروز حاجیلو به هلاکت رسید. سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز یکشنبه بیان کرد: پس از قتل طلبه همدانی و انتشار تصاویری در این زمینه در اینستاگرام قاتل، برخی اقدام به اظهار نظرهای غیرکارشناسانه در این زمینه کردند. وی اضافه کرد: طبق بررسی‌های کارشناسان پلیس فتای همدان، قاتل طلبه همدان سال ۹۶ اقدام به ایجاد یک صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده بود. سرهنگ سرخوش نهاد بیان کرد: این فرد پس از قتل طلبه همدانی اقدام به انتشار تصاویری در اینستاگرام کرده است که برخی رسانه‌ها و جراید با تمرکز بر روی این تصاویر ناآگانه آنها را تحلیل کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
صبح روز شنبه ۷ اردیبهشت، مصطفی قاسمی روحانی ۴۶ساله همدانی بر اثر وقوع تیراندازی مقابل حوزه علمیه همدان به شهادت رسید. بهروز حاجیلویی با انتشار عکسی از پیکر غرق در خون این طلبه در صفحه اینستاگرامش به قتل او اعتراف کرد. قاتل صبح روز بعد در درگیری با نیروهای انتظامی به هلاکت رسید. پس از انتشار خبر قتل طلبه همدانی، گمانه‌زنی‌ها برای انگیزه اصلی قتل آغاز شد. انتشار فیلمی توسط یکی از دوستان حاجیلویی و متاثر دانستن این قتل از دستور رضا پهلوی جزو اولین واکنش‌ها بود.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا؛ روحانی ۴۶ساله همدانی بر اثر وقوع تیراندازی مقابل حوزه علمیه همدان به شهادت رسید. بهروز حاجیلویی با انتشار عکسی از پیکر غرق در خون این طلبه در صفحه اینستاگرامش به قتل او اعتراف کرد. قاتل صبح روز بعد در درگیری با نیروهای انتظامی به هلاکت رسید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
بهروز حاجیلو که روحانی همدانی را با شلیک گلوله به قتل رسانده است با مقتول بچه محل بود. با به قتل رسیدن نوچه وحید مرادی مشخص نیست راز این قتل و انگیزه بهروز حاجیانی فاش شود. مأموران انتظامی همدان که در تعقیب بهروز حاجیانی بودند و قدم به قدم خود را به محل‌های تردد این قاتل می‌رساندند ساعت ۴ صبح به یک فرد مشکوک در منطقه دستور ایست دادند که با عدم توجه وی به دستور پلیس، و هنگام تیراندازی کشته شد. قاتل ۱ عدد اسلحه و چند خشاب پر همراه داشته است! در این درگیری یکی از سربازان وظیفه و یک درجه‌دار انتظامی زخمی شدند. (درباره انگیزه قاتل مجرم دارای سوابق کیفری و تحمل زندان زیادی بوده و با حجت‌الاسلام «مصطفی قاسمی» در یک محله زندگی می‌کردند) پلیس در حال بررسی علت این موضوع است.

نوچه‌های بهروز حاجیلو راز قتل روحانی همدانی را لو می‌دهند! / دادستان خبر داد

رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، کامران حمزه، دادستان همدان با بیان اینکه پس از دستگیری برخی از همدستان قاتل روحانی همدانی هنوز اعترافی انجام نشده است اظهار کرد: افرادی که دستگیر شدند به طور مستقیم در قتل دست نداشتند و تحقیقات ادامه دارد. وی با اشاره به اینکه خوشبختانه قاتل به درک واصل شد افزود: تحقیقات بر سر نفر دوم ادامه دارد تا به انگیزه‌های قتل پی ببریم. دادستان همدان با بیان اینکه یکی از مضنون‌ها برادر قاتل است تصریح کرد: هنوز درباره انگیزه قتل نمی‌توانیم اظهار نظر قطعی کنیم تا تحقیقات کامل شود. وی با اشاره به اینکه انتصاب این افراد به گروه‌های خارج از کشور محلی از اعراب ندارد ادامه داد: این افراد در فضای مجازی خود را بزرگ می‌کنند که باید مدیریت صحیح بر این فضا اعمال شود. حمزه بیان کرد: ما فضای مجازی را رها کردیم و باید نسبت به مدیریت آن اقدامات لازم انجام شود تا خانواده‌ها آسیب نبینند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بلاخره انگیزه قتل فجیع طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلو مشخص شد+ فیلم و عکس

رکنارکنا2 هفته قبل
سرهنگ زارعی ادامه داد: با توجه به اینکه سرنشین این خودرو با این باور که رد پایی از خود به جا نگذاشته آزادانه می‌گشت اما پلیس او را شناسایی و به دام انداخت. وی در ادامه گفت: به گفته این فرد، قاتل طبق نقشه از پیش تعیین شده تنها قصد ایجاد رعب و وحشت و مطرح کردن خود را داشت و شلیک به طرف طلبه همدانی جزو نقشه نبود. سرهنگ زارعی ادامه داد: قاتل با این کار، قصد کسب یک جایگاه کاذب در بین اراذل اوباش را داشت تا به این وسیله معروف شده تا بتواند به کشور دیگر فرار کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نقش مهناز افشار در قتل روحانی همدانی به دست بهروز حاجیلو! / موضع قوه قضاییه چیست؟

رکنارکنا2 هفته قبل
مقام قضایی در پست سخنگو می‌گوید هیچ پرونده‌ای برای مهناز افشار تشکیل نشده است و این درحالی بیان می‌شود معاون قوه قضاییه این اقدام مهناز افشار را مورد نکوهش قرار داده است! و برخی‌ها اصرار به محاکمه خانم بازیگر ایرانی جنجال ساز در این پرونده هستند. در پی این اتفاق جنایی؛ عده‌ای از افراد در فضای مجازی ایجاد موج خبری کرده و مدعی شدند توئیتی که یکی از بازیگران زن سینمای ایران منتشر کرده؛ قاتل را به سمت این جنایت سوق داده است. و اما شروع این موج خبری از پخش یک ویدئوی چند ثانیه‌ای در فضای مجازی و شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز شد که در آن دوست قاتل این طلبه همدانی مدعی شده بود؛ قاتل توییت مهناز افشار را در فضای مجازی دیده و به همین دلیل راغب به قتل این روحانی شده است و در نهایت نیز این عمل را انجام داده است. اغلب از مجازات‌های بازدارنده استفاده خواهد شد.

در خانه طلبه همدانی چه می‌گذرد؟ / بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس

10+
رکنارکنا2 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری مهر: کهبد تاراج از روی صحنه بردن نمایش «غلامرضا لبخندی» در بهار ۹۸ خبر داد. کهبد تاراج نویسنده و کارگردان نمایش «غلامرضا لبخندی» درباره اجرای این اثر نمایش گفت: این نمایش قرار است از ۱۸ فروردین ماه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود. وی درباره مضمون نمایش توضیح داد: نمایش «غلامرضا لبخندی» به قتل‌های سریالی غلامرضا خوشرو معروف به خفاش شب در سال ۷۶ می‌پردازد که ۹ فقره قتل زنجیره‌ای انجام داد و به قصاص محکوم شد،. «غلامرضا لبخندی» اثری مستند اجتماعی است و من برای نگارش آن تحقیق و پژوهش بسیاری کردم و به سراغ خانواده‌های این قربانیان رفتم. این کارگردان در پایان درباره گروه بازیگران نمایش بیان کرد: تینو صالحی، بهروز پناهنده، الهام شعبانی، غزاله رشیدی، لبخند بدیعی، رضا بهرامی، حمید ملاحسینی، مسعود انتظاری، حمید برجی، نجلا نظریان بازیگران نمایش هستند که بهروز پناهنده در نقش خفاش شب بازی می‌کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
سیمای مرکز استان‌ها که در تدارک ساخت چندین سریال جدید با حضور کارگردانان شناخته شده سینما و تلویزیون است، به‌تازگی خبر ساخت سریال «روایت ناتمام» به کارگردانی بهروز شعیبی را اعلام کرده است. بهروز شعیبی پس از سریال «پرده‌نشین» در تلویزیون، این روزها در تدارک ساخت سریال «روایت ناتمام» است که متن آن به‌تازگی به اتمام رسیده است. سیدعباس فاطمی، رییس مرکز سیمای استان‌ها از تصویب سریال پوران درخشنده برای ساخت در مرکز سیمای استان‌ها خبر داد. او درباره جزئیات «روایت ناتمام» به کارگردانی بهروز شعیبی گفت: «این سریال که متن آن به اتمام رسیده است، در حال حاضر مشکل اسپانسر دارد و با توجه به اینکه باید حتما ۵۰ درصد بودجه سریال‌ها از نهادهای بیرونی و استان‌ها تامین شود، هنوز این اتفاق نیفتاده است. این مجموعه حدود ۳۰ قسمت با موضوع اقتصاد مقاومتی است و نگاهی تاریخی به ۱۳۰ سال قبل دارد.
فراروفرارو3 هفته قبل
روایت شاهدان عینی از جزئیات قتل روحانی همدانیبه گزارش فارس بنا به گفته یکی از شاهدان عینی حادثه زمانی وقتی مصطفی قاسمی (مقتول) از حوزه علمیه خارج شد از پشت به ضرب دو گلوله توسط ضارب به قتل می‌رسد. مقتول کیست؟ «مصطفی قاسمی» امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به عنوان مسؤول کتابخانه فعالیت می‌کرد. ضارب و مضروب هر دو ساکن یک منطقه بودند. همین موضوع شاید وجود انگیزه شخصی را قوت بخشد، هر چند مراجع رسمی هنوز این مورد را تایید نکرده‌اند. قاتل کیست؟ بهروز حاجیلو (قاتل) در منطقه قاسم‌آباد همدان زندگی می‌کند و به گفته برخی از طرفداران «وحید مرادی» از اراذل و اوباش معروف همدان است که سال گذشته کشته شد؛ این فرد پیش از این عکس‌ها و فیلم‌هایی با انواع سلاح‌های گرم در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، چندی پیش انجمن نمایش عروسکی خانه تئاتر، در جریان برگزاری هفته تئاتر اقدام به اهدای نشان بهروز غریب‌پور کرد. من به درک‌شان آفرین می‌گویم.» وی افزود: «از دید من اهدای نشان غریب‌پور حرکتی قدرشناسانه و دلنشینی بود. غریب‌پور همچنین به جایزه دستان طلایی اشاره کرد که یک جایزه درون گروهی است. وی گفت: «در گروه تئاتر آران جایزه‌ای به نام دستان طلایی به اعضای گروه اهدا می‌شود که دو سال پیش این جایزه به هنگامه سازش اهدا شد. وی همچنین افزود: «دکتر ناصر فکوهی، استاد انسان‌شناسی دانشگاه تهران کتابی با عنوان بهروز غریب‌پور به رشته نگارش درآورده است که به دلایل مشکلاتی هنوز منتشر نشده است.» انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبر ورزشی: بهروز رهبری‌فرد دیروز مصاحبه تندی علیه علی پروین انجام داد و گفت با مشت به صورت بهنام طاهرزاده زده است! اما طاهرزاده در توضیح اتفاقات رخ داده گفت: وظیفه انسانی ماست به افرادی نظیر بهروز رهبری‌فرد کمک کنیم. طاهرزاده ادامه داد: آقای پروین هم دلش برای بهروز می‌سوزد و علی‌رغم خشونت عمدی او در جریان بازی به بچه‌ها گفت واکنش نشان ندهید. در واقع بهروز نیاز به دلسوزی دارد تا با کمک خداوند به شرایط روحی بهتری دست پیدا کند. این کمبود‌ها به او فشار می‌آورد و به خاطر همین می‌گویم گناه دارد و باید کمکش کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
ساعت۲۴ - بهروز افخمی بار دیگر به جشنواره کن برچسب زده است. او پس از «هفت» در برنامه جدید سینمایی‌اش یعنی «نقد سینما» هم به این جشنواره سینمایی تاخت. بهروز افخمی بار دیگر به جشنواره کن برچسب زده است. او پس از «هفت» در برنامه جدید سینمایی‌اش یعنی «نقد سینما» هم به این جشنواره سینمایی تاخت. بهروز افخمی، جمعه شب و در برنامه سینمایی «نقد سینما» در بخشی که خبر مربوط به برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم‌های ایرانی در استرالیا خوانده شد، بار دیگر از این گفت که جشنواره کن در تصرف عقاید همجنسگرایی و دگرباشی است. افخمی چندی قبل در ماجرای انتقادات از فیلم «تختی» هم گفته بود، گروهی از لات و لوت‌های تهران قدیم هم‌عصر با جهان پهلوان، مشکلات اخلاقی میان‌شان رواج داشته است. به نظر می‌رسد در میان مجریان تلویزیون، افخمی بیش از همه درباره دگرباشی و مواردی از این دست بحث‌های انتقادی روی آنتن زنده داشته است!

پشت پرده ماجرای قتل روحانی همدانی از زبان شاهدان عینی+ عکس

رکنارکنا3 هفته قبل
صبح امروز بر اثر وقوع تیراندازی در کوچه آخوند در خیابان شهدای همدان، یک روحانی ۴۶ ساله جان خود را از دست داد. این روحانی «مصطفی قاسمی» نام دارد که بنا به گفته یکی از شاهدان عینی حادثه وقتی از حوزه علمیه خارج شده است از پشت به ضرب دو گلوله توسط ضارب به قتل می‌رسد. این در حالی است که بعد از وقوع قتل، ضارب که «بهروز حاجیلویی» نام دارد در صفحه اینستاگرام خود نسبت به قتل این روحانی اعتراف می‌کند. اما موضوع دیگر اینکه منبع آگاه دیگری عنوان می‌کند «هم ضارب و هم مضروب هر دو ساکن یک منطقه هستند». رئیس کل دادگستری استان همدان نیز در خصوص پرونده قتل طلبه همدانی اظهار کرد: رسیدگی به این پرونده به صورت فوق‌العاده انجام خواهد شد.

از صفر تا صد پرونده بهروز حاجیلو از شهادت روحانی همدانی تا هلاکت در محاصره پلیس

رکنارکنا2 هفته قبل
فرمانده انتظامی استان همدان افزود: پس از این قتل، پرونده را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادیم، با توجه به مشخص شدن پلاک خودروی ضارب، در مدت زمان حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه مالک خودرو‌شناسایی قرار گرفت، در ادامه تحقیقات مشخص شد مالک خودرو، خودرو را به برادر قاتل فروخته و پلاک خودرو هنوز تعویض نشده بود. به گفته کامرانی هویت ضارب، حدود ۱۵ دقیقه پس از حادثه برای پلیس محرز شد، در این فاصله زمانی دوستان ضارب مورد‌شناسایی و تحت رصد قرار گرفتند، پس از‌شناسایی قاتل باید دستگیری وی را در دستور کار قرار می‌دادیم که زمان نیز برای ما به سرعت می‌گذشت. وی متذکر شد: تماسهای ضارب با دوستانش در رصد کاری پلیس قرار گرفت و چهار نفر از دوستان وی‌شناسایی و بازداشت شدند همچنین برادر وی که خودرو را در اختیار ضارب قرار داده بود، بازداشت شد. فرمانده انتظامی استان همدان یادآور شد: احتمالی مبنی بر خروج ضارب از استان همدان وجود داشت که تمام محورهای خروجی منتهی به برخی از استانها را تحت رصد قرار دادیم، نکته مهم این است که ضارب در هیچکدام از این نقاط حضور نداشت و حضور وی در حاشیه شهر یا بخشهای دیگر نیز محتمل بود. فرمانده انتظامی استان همدان از مجروحیت سطحی دو مأمور انتظامی همدان در جریان درگیری با قاتل روحانی همدانی خبر داد و گفت: حال عمومی این مأموران خوب است.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
چندی پیش سید عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس پیشین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، با غلامعلی کویتی‌پور مداح و خواننده قطعات حماسی و مذهبی زمان جنگ، دیدار کرد. غلام ژاندارم! غلام ژاندارم، رو خواستند به زور تو کت مردم کنند، آخرش هم قربون صدقه‌ی اون «قزاق» برن، نشد! ***پی نوشت***۱- داش غلام بسیجی، ملودی را خوب می‌فهمد و می‌داند که برای ماندگاری ترانه، ملودی آن، کلیدی است. ۶- می‌گوید در فضای مجازی به او حمله می‌کنند که چرا به دلیل تشجیع رزمندگانی که باعث شهادت آنان شد؟!

به انتهای لیست رسیدید