حاشیه‌های بازی

حاشیه‌های بازی

ایسناایسنا1 روز قبل
تیم فوتسال سایپا در هفته پانزدهم لیگ فوتسال بانوان با نتیجه پنج بر یک به پیروزی رسید. به گزارش ایسنا، در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان تیم‌ سایپا تهران میزبان دختران کویر مس کرمان بود و با حساب پنج بر یک پیروز شد. با شروع بازی سایپا توانست حملاتی را به سمت دروازه حریف خود تدارک ببیند تا اینکه در دقیقه ۳ یاسمن پاکرو اولین گل سایپا را وارد دروازه حریف کرد. در ادامه آرزو صدقیانی زاده گل سوم تیم سایپا را به ثمر رساند تا این تیم با برتری سه بر یک راهی رختکن شود. در دقیقه ۳۵ بازی ضربه بازیکن سایپا به شهین افلاکی، دیگر بازیکن سایپا برخورد کرد و وارد دروازه مس شد.
نودنود3 هفته قبل
مهند علی بهترین گلزن عراقی‌ها در مقدماتی‌ جام‌جهانی است که در هر سه بازی قبلی گل زده. او با توپ پر اما به تیم ملی بازگشته و با درخشش قصد دارد روزهای دوری‌اش جبران کند. محمد فرحان دروازه‌بان تیم ملی عراق هم تنها بازیکنی بوده که در هر سه بازی در ترکیب اصلی تیمش حضور داشته است. ۵ بازیکن از بازی قبلی احتمالا این بار مقابل تیم ملی به میدان خواهند رفت. این همان تعدادی است که از تیم ملی ایران در آن بازی احتمال حضورشان در این مسابقه وجود دارد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
نایب رییس هیات فوتبال گیلان می‌گوید عوامل اغتشاش بازی تیم‌های سپیدرود رشت و گل‌ریحان در حال بررسی است و قرار است که در این رابطه جلسه‌ای برگزار شود. به گزارش ایسنا، در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال، دو تیم سپیدرود رشت و گل‌ریحان البرز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان محمد نصرتی در گل ریحان به پایان رسید. در اواسط نیمه دوم این بازی، تماشاگران سپیدرود، بعد از گل خوردن تیم‌شان وارد میدان بازی شدند و در زمین مسابقه حاشیه‌هایی را ایجاد کردند که باعث شد بازی متوقف شود و حاشیه‌های مختلفی در این بازی به وجود بیاید. او ادامه داد: ‌ پلیس در جریان شلوغی‌ها و حاشیه‌های این بازی فیلم‌ گرفته است تا به طور مستند کار خود را جلو ببرد. در حال حاضر عوامل اغتشاش در حال بررسی هستند و هم‌چنین نیروهای امنیتی نیز مدارکی دارند که در ادامه قرار است در روزهای آینده جلسه‌ای با حضور مسوولان فوتبال گیلان در این رابطه برگزار شود.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- نایب رییس هیات فوتبال گیلان می‌گوید عوامل اغتشاش بازی تیم‌های سپیدرود رشت و گل‌ریحان در حال بررسی است و قرار است که در این رابطه جلسه‌ای برگزار شود. به گزارش فوتبالی، در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال، دو تیم سپیدرود رشت و گل‌ریحان البرز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان محمد نصرتی در گل ریحان به پایان رسید. در اواسط نیمه دوم این بازی، تماشاگران سپیدرود، بعد از گل خوردن تیم‌شان وارد میدان بازی شدند و در زمین مسابقه حاشیه‌هایی را ایجاد کردند که باعث شد بازی متوقف شود و حاشیه‌های مختلفی در این بازی به وجود بیاید. او ادامه داد: ‌ پلیس در جریان شلوغی‌ها و حاشیه‌های این بازی فیلم‌ گرفته است تا به طور مستند کار خود را جلو ببرد. در حال حاضر عوامل اغتشاش در حال بررسی هستند و هم‌چنین نیروهای امنیتی نیز مدارکی دارند که در ادامه قرار است در روزهای آینده جلسه‌ای با حضور مسوولان فوتبال گیلان در این رابطه برگزار شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
با گذشت دو هفته از لیگ برتر والیبال، یک نکته بیش از هر چیز دیگری توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند؛ اینکه دعوا و بی‌نظمی حرف اول را می‌زند. اعتمادآنلاین|‌ در دو هفته‌ای که از برگزاری لیگ برتر والیبال ۹۸ گذشته، تماشاگران ۲ تیم از حضور در سالن محروم شده‌اند که البته یکی به اتفاقات سال گذشته مربوط می‌شود. امسال هم با اتفاقات به وجود آمده زنگ خطر برای والیبال ایران خیلی زود به صدا درآمده و اگر جلوی این اتفاقات گرفته نشود باید منتظر اتفاقات بدتری بود. اداره فدراسیونی که به دنبال مدال المپیک ۲۰۲۰ توکیو است با سرپرست، عقبگرد بزرگی برای والیبال ایران بود تا جایی که با توجه به نتایج اخیر تیم ملی، دلهره خاصی برای رسیدن به المپیک در مورد تیم ملی والیبال وجود دارد. شرایط آنقدر بد شده که صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک روز گذشته در مورد شرایط والیبال گفت: اشکالات به وضعیت فعلی والیبال وارد است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در دو هفته‌ای که از برگزاری لیگ برتر والیبال ۹۸ گذشته، تماشاگران ۲ تیم از حضور در سالن محروم شده‌اند که البته یکی به اتفاقات سال گذشته مربوط می‌شود. تماشاگران تیم پیام خراسان هم به خاطر حاشیه‌های بازی فصل گذشته مقابل شهرداری ورامین از ۲ بازی خانگی محروم شدند. در سال‌های اخیر با ورود پول‌های میلیاردی برای جذب بازیکنان مطرح ملی، حساسیت‌های مسابقات والیبال به شدت بالا رفته به طوری که کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در مقاطعی به یکی از پرکارترین بخش‌های فدراسیون تبدیل می‌شود. امسال هم با اتفاقات به وجود آمده زنگ خطر برای والیبال ایران خیلی زود به صدا درآمده و اگر جلوی این اتفاقات گرفته نشود باید منتظر اتفاقات بدتری بود. اداره فدراسیونی که به دنبال مدال المپیک ۲۰۲۰ توکیو است با سرپرست، عقبگرد بزرگی برای والیبال ایران بود تا جایی که با توجه به نتایج اخیر تیم ملی، دلهره خاصی برای رسیدن به المپیک در مورد تیم ملی والیبال وجود دارد.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
به‌گونه‌ای که به شکلی غیرمنتظره برخی رسانه‌های ترکیه بازی تیم‌های تراکتور و استقلال در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان را نیز وارد حواشی این اتفاق کردند. اردوغان به سوی انتقامتنها ساعاتی بعد از پایان بازی دو تیم تراکتور و استقلال، روزنامه ینی شفق تیتر می‌زند: «۱۲۰ هزار نفر در ورزشگاه تبریز شعار جانم فدای ترکیه سر دادند». بازتاب هدفمند حاشیه‌های بازی میان استقلال و تراکتور، را نمی‌توان تنها یک حادثه ارزیابی کرد، بلکه می‌توان دست‌های پنهان دولت آنکارا و اردوغان را در میان آن‌ها لمس کرد. برای نمونه، تلویزیونی دولتی TRT نیز بازی تراکتور و استقلال را پوشش می‌دهد و از بازداشت ۷ نفر از طرفداران تیم تبریزی خبر می‌دهد و حمایت هواداران تراکتور از عملیات «چشمه صلح» و سر دادن شعار «ترکیه» را بازتاب می‌دهد. در سطحی دیگر، بسیاری از رسانه‌های کشور ترکیه همانند سایت «www. haberturk. com» با گذاشتن ویدئوهایی از شعار «ترکیه، ترکیه، …»، با تیترهای همچون اشک، احساس و بر حمایت ۸۰ هزار نفر از عملیات ترکیه در شمال سوریه انگشت تایید گذاشتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به طور طبیعی از فدراسیون فوتبال انتظار می‌رود فوتبال را طوری اداره کنند که هیچ کسی فکر نکند قانون و عدالتی در آن وجود ندارد. منتهی مصلحت‌اندیشی و سیاست‌های کدخدامنشانه باعث شد این آرزو برآورده نشود و به روزهای تلخ کنونی برسیم که همه از فدراسیون فوتبال شاکی هستند. وقتی هم پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند، فدراسیون فوتبال اعلام کرد به خاطر تعطیلی رسمی و نبودن تایپیست، در انتشار رأی تأخیر داشتند. منتهی فدراسیون فوتبال هیچ اقدامی در ارتباط با این مسأله انجام نداده است. منتهی فدراسیون فوتبال هم در تمام سال‌های اخیر نسبت به این اتفاقات در بازی‌های خانگی تراکتور اقدام قابل توجهی انجام نداد.
نودنود1 ماه قبل
سیدعلی داور بازی سپاهان و پارس جنوبی در یک تصمیم عجیب در پایان نیمه اول برخورد بازیکن پارس جم با مهدی کیانی را پنالتی تشخیص داد تا محمد نوری با یک گل رکورد سپاهانی‌ها را به پایان برساند. به گزارش وب‌سایت نود، بالاخره رکورد پیام نیازمند شکسته شد و دروازه‌ سپاهان بعد از ۹۴۰ دقیقه باز شد. دروازه‌بان جوان سپاهانی‌ها که آخرین گلش را در بازی یکی مانده به آخر فصل گذشته از روی نقطه پنالتی دریافت کرده بود باز هم از روی نقطه پنالتی گل خورد. سیدعلی داور بازی سپاهان و پارس جنوبی در یک تصمیم عجیب در پایان نیمه اول برخورد بازیکن پارس جم با مهدی کیانی را خطای بازیکن سپاهان و پنالتی تشخیص داد تا محمد نوری با یک گل رکورد سپاهانی‌ها را به پایان برساند. شاید حاشیه‌های بازی استقلال و پارس جنوبی، روی بازی امروز هم تاثیرگذاشته باشد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل
پیام خوزستان - اهواز - تیم فوتبال شهرداری ماهشهر با برتری برابر همشهری خود به مرحله بعد جام حذفی کشور صعود کرد. به گزارش ایرنا تیم‌های شهرداری و استقلال ماهشهر روز پنجشنبه در چارچوب رقابتهای جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک به سود شهرداری به پایان رسید. شاگردان مهدی پاشازاده با پیروزی در این دیدار جواز حضور در مرحله بعدی جام حذفی را به دست آوردند. در این دیدار شیرزاد فرید در دقیقه ۱۲ و محمد سوادکوهی در دقیقه ۴۱ برای شهرداری ماهشهر گلزنی کردند همچنین تک گل استقلال ماهشهر را عیسی موسوی در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند. همچنین در دقیقه ۹۰ این دیدار تیم استقلال ماهشهر یک ضربه پنالتی از دست داد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، تیم سپاهان در دقیقه ۱۰ بازی گل زد. ضربه مرتضی منصوری در دقیقه ۱۰ به گل رسید. تیم‌های فوتبال خیبر خرم‌آباد و سپاهان اصفهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در ورزشگاه تختی خرم‌آباد آغاز شده است. بازی دو تیم خیبر خرم‌آباد و سپاهان اصفهان همچنان بدون گل دنبال می‌شود. مهدی کیانی کاپیتان لر تبار سپاهان نیز در آغاز این بازی، گلونی سربند لرها را که قدمتی بیش از سه هزار سال دارد را به گردن انداخت، همچنین هواداران خیبر با شاخه‌های گل از تیم سپاهان استقبال کردند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
با این وجود دیدار این دو تیم در هفته پنجم لیگ نوزدهم شاید کمی متفاوت باشد. با شروع رقابت‌های این فصل، سپاهان از هفته اول با توپ پر وارد شد و توانست در هفته اول با سه گل از سد شاهین بگذرد. از منظر دیگر در چهار بازی گذشته سپاهان سیر نزولی را داشته است. حالا و در هفته پنجم پرسپولیسی‌ها باز هم به فکر کسب سه امتیاز از آزادی هستند. آنها به خوبی حساسیت‌ها و سختی‌های بازی با سپاهان را می‌دانند و امیدوار هستند، این هفته از بازی‌ها با خوش شانسی به صدر جدول برسند.
ایران ورزشیایران ورزشی2 ماه قبل
برگزاری بازی پرسپولیس - سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر در مقطع ابتدایی خود یکی دیگر از بازی‌های بزرگ، جنجالی و جذاب را تجربه خواهد کرد. پرسپولیس و سپاهان در همین سال ۹۸ و طی ۵ ماه گذشته دو بار با هم بازی کرده‌اند که هر دو مسابقه بشدت جنجالی و حاشیه‌ای شد. بار اول در بازی برگشت لیگ برتر دو تیم روز جمعه ۶ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که بازی بدون گل تمام شد. میکس‌زون آن مسابقه هم جنجالی شد و سیاوش یزدانی با اظهار نظری عجیب و تهدید هواداران پرسپولیس اختتامیه تلخی به آن مسابقه پرتنش تحمیل کرد. دو تیم بعد از پایان لیگ و تعیین تکلیف قهرمانی روز چهارشنبه ۸ خرداد در اصفهان به مصاف هم رفتند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
۳ امتیاز این بازی را مدیون بازیکن جوانی هستیم که آقای‌گل لیگ امید هم بوده است. ۲۰ دقیقه اول بازی به علت فشار زیاد کیفیت خوبی نداشت، اما هرچه از بازی می‌گذشت به کیفیت آن افزوده می‌شد. پیشکسوت پرسپولیس همچنین با بیان اینکه تعویض‌های سرمربی پرسپولیس کاملا بجا بود، گفت: به علت اینکه بازی در زمان‌های مختلف درگیری‌های زیادی داشت، تعویض بشار رسن به عنوان بازیکن تکنیکی موثر بود. صحنه‌هایی مانند شکستن سر کنعانی زادگان بازیکن پرسپولیس و دیگر درگیری‌های بازی که چهره زشتی را از بازی نشان داد. ما انتظار صحنه‌های زیبایی از بازی داریم و می‌خواهیم یک بازی خوب را تماشا کنیم که این صحنه‌ها خرابش می‌کنند.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- پیشکسوت پرسپولیس از گلزنی مهدی عبدی به استقلال تمجید کرد. ۳ امتیاز این بازی را مدیون بازیکن جوانی هستیم که آقای‌گل لیگ امید هم بوده است. ۲۰ دقیقه اول بازی به علت فشار زیاد کیفیت خوبی نداشت، اما هرچه از بازی می‌گذشت به کیفیت آن افزوده می‌شد. صحنه‌هایی مانند شکستن سر کنعانی زادگان بازیکن پرسپولیس و دیگر درگیری‌های بازی که چهره زشتی را از بازی نشان داد. ما انتظار صحنه‌های زیبایی از بازی داریم و می‌خواهیم یک بازی خوب را تماشا کنیم که این صحنه‌ها خرابش می‌کنند.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 ماه قبل
پیام مازند - قائمشهر- کند عمل کردن گیت‌های ورودی، سکوهای خالی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر و اعتراض به اقدام «علیرضا فغانی» از حاشیه‌های دیدار نساجی با شاهین شهرداری بوشهر بود. مرتضی غلامعلی تبار " مدافع سابق تیم نساجی مازندران که دربین هواداران این تیم بسیار محبوب بوده ودر رقابتهای که در تیم شاهین شهرداری بوشهر عضویت دارد به شدت مورد تشویق هواداران تیم نساجی قرارگرفت. فغانی درفصل گذشته در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دو بازی تیم نساجی را برابر حریفان این تیم قضاوت وبه شدت از سوی هواداران تیم نساجی تشویق شده بود. پس از گل اول تیم نساجی توسط «علی شجاعی» در دقیقه ۵۲ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نورگوشی‌های هواداران این تیم جلوه‌های زیبایی را دراین مسابقه به نمایش گذاشتند. تیم نساجی مازندران درچارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جمعه شب در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نتیجه ۲ برصفر تیم شاهین شهرداری بوشهر راشکست داد.
مهرمهر2 ماه قبل
بازیهای خانگی نساجی در فصل گذشته که با جمعیت بیش از ۱۵هزار هوادار را در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در خود جای می‌داد، در دو بازی خانگی این تیم دررقابتهای این فصل به کمتر از ۴هزار نفر رسیده و سکوهای خالی در قسمت‌های مختلف ورزشگاه کاملا مشهود است. مرتضی غلامعلی تبار " مدافع سابق تیم نساجی مازندران که دربین هواداران این تیم بسیار محبوب بوده ودر رقابتهای که در تیم شاهین شهرداری بوشهر عضویت دارد به شدت مورد تشویق هواداران تیم نساجی قرارگرفت. فغانی درفصل گذشته در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دو بازی تیم نساجی را برابر حریفان این تیم قضاوت وبه شدت از سوی هواداران تیم نساجی تشویق شده بود. پس از گل اول تیم نساجی توسط «علی شجاعی» در دقیقه ۵۲ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نورگوشی‌های هواداران این تیم جلوه‌های زیبایی را دراین مسابقه به نمایش گذاشتند. تیم نساجی مازندران درچارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جمعه شب در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نتیجه ۲ برصفر تیم شاهین شهرداری بوشهر راشکست داد.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
** در این دیدار بیش از ۲ هزار هوادار تیم فولاد از نزدیک نظاره‌گر بازی بودند همچنین تعداد ۲۰۰ نفر از هواداران سپاهانی در ورزشگاه شهدای فولاد حضور داشتند. ** هواداران تیم فولاد خوزستان همچون هفته نخست مسابقات با در دست داشتن بنری از عادل فردوسی پور حمایت کردند. ** هواداران تیم سپاهان اصفهان بر خلاف هواداران فولادی از ابتدا تا پایان این دیدار تیم خود را تشویق کردند. ** پس از پایان بازی هواداران ۲ تیم که از نتیجه بازی به نسبت راضی بودند بازیکنان خود را تشویق کردند. ** تماشاگران فولاد در پایان بازی به شدت نسبت به عملکرد تیم معترض بودند و شعار «نکونام هری» سر دادند.

آرشیو: Commandos؛ جنگ جهانی تاکتیکی

4+
زوم‌جیزوم‌جی3 ماه قبل
ایمناایمنا3 ماه قبل
*پزشک در سالن بازی حضور نداشت که با پیگیری‌های انجام شده، پزشکی را به سالن آوردند. *عدم هماهنگی بین هیئت فوتبال و کادر فنی نامی نو وجود داشت. *به علت یک رنگ بودن جوراب‌های ساق‌های دوتیم داور اجازه بازی نداد تا تیم سایپا ساق‌های خودرا عوض کرد و بعد از ۵۶ دقیقه بازی شروع شد. *حدود ۱۵ نفر تماشاگر از تهران برای دیدن بازی تیم سایپا آمده بودند. *در بین تماشاگران بازیکنان فوتبال بانوان سپاهان و ذوب آهن برای تماشای این دیدار در سالن حضور داشتند.
ایمناایمنا3 ماه قبل
*سکو‌های ضلع جنوبی ورزشگاه فولاد شهر در حال آماده سازی است و هنوز تکمیل نشده است. *در این بازی علیرضا منصوریان سرمربی باشگاه ذوب آهن محروم بود و بازی را از جایگاه ویژه تماشا می‌کرد. محمد خرمگاه مربی تیم ذوب آهن هدایت این تیم را برعهد دارد. *حدود ۱۰۰ تماشاگر برای تماشای این بازی به ورزشگاه فولاد شهر آمده بودند. *دیدار ذوب آهن و سایپا اولین بازی است که ابراهیم صادقی به شکل رسمی سرمربی تیم فوتبال سایپا است. *مهدی رجب زاده بازیکن سابق تیم ذوب آهن به تماشای این بازی آمده بود.
فارسفارس5 ماه قبل
عبدالرزاق ممرک سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان در این مورد گفت: احساس خودباوری بسیار بالایی گرفتیم. حضور بانوانی کشورهای اندونزی و افغانستان از دیگر حاشیه‌های بازی روز پایانی مسابقات فوتسال در تبریز است. ممرک سرمربی تیم فوتسال افغانستان در این مورد گفت: ما یک دوره انتخابی در شهر کابل داشتیم و از بازیکنان فعال در تیم‌ها دعوت کردیم که از بین آنها پنج نفر انتخاب کردیم‌. این بازیکنان در تیم‌های مطرح فوتسال ایران بازی نمی‌کردند، اما شاید بعد از درخشش در مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا مورد توجه تیم‌های لیگ برتری و یا دسته یک فوتسال ایران قرار گیرند. این مقام شاید جهشی برای فوتسال افغانستان در جهت تداوم موفقیت در سال‌های بعدی باشد.
فارسفارس5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، دیدار نهایی فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی بین تیم‌های ژاپن و افغانستان در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد. تیم افغانستان در مرحله مقدماتی برابر هنگ کنگ به برتری رسیده و در مصاف با ایران مغلوب شده بود. حدود ۴ هزار تماشاگر افغانستان در سالن مسابقه حضور داشتند که سالن مسابقه را به تسخیر خود در آوردند. تماشاگران افغانستان با شعار «افغانستان قهرمان» تیم خود را تشویق کردند. حضور بانوان که از تماشاگران کشورهای اندونزی و افغانستان بود، از دیگر حاشیه‌های بازی روز پایانی مسابقات فوتسال در تبریز است.
مهرمهر5 ماه قبل
خبرگزاری مهر – گروه استانها: استقبال پرشور هواداران ارومیه و ازدحام تماشاگران داخل سالن در این مسابقه بسیار بیشتر از بازی دیروز ایران مقابل کانادا بود و نه تنها ظرفیت سالن تکمیل بود بلکه هیچ فضای خالی در سالن وجود نداشت. *مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با حضور در سالن غدیر ارومیه، مسابقه تیم‌های ایران و لهستان در قالب هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال را از نزدیک تماشا کرد. *در مسابقه امروز ایران و لهستان اجازه ورود بوق به سالن داده نشد و به همین دلیل تماشاگران بیشتر مشغول تشویق تیم ملی ایران هستند با موج مکزیکی و تشویق ایسلندی به تشویق بی امان تیم ملی پرداختند. * مجری سالن با پیام‌های مکرر در بین مسابقه والیبال، از تماشاگران خواست برای عدم ایجاد مشکل، به سایر تماشاگران هم جای دهند تا اتفاقی به سبب ازدحام رخ ندهد. *به دلیل برخی مشکلات فدراسیون والیبال نتوانست از سیستم جدید ویدئو چک‌ها استفاده کند به همین دلیل از همان سیستم استفاده کردند که کیفیت بالایی نداشت و در امتیازات پایانی دیدار ایران و لهستان دردسر سازد شد.
فارسفارس5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، انگار قرار نیست حاشیه‌های بازی فینال جام حذفی پرسپولیس و داماش گیلان در ورزشگاه شهدای فولاد تمام شود. همان بازی پر سر و صدایی که آ‌وازه بی‌نظمی و سوء‌مدیریتش شهره شهر شد. همان فینال جام حذفی که به علت سوء مدیریت در فروش بلیت و عدم اختصاص صندلی به هواداران داماش به جای اینکه در ساعت ۲۱ آغاز شود بعد از کلی سر و صدا، ‌ اعتراض و قهر و جدال نهایتا در ساعت ۲۳:۲۰ شروع شد و با نتیجه یک گل به نفع پرسپولیس به پایان رسید. انگار نه انگار که یگان ویژه فقط مسؤول برقراری نظم و امنیت در استادیوم‌ بوده است نه مسؤول فروش بلیت و اختصاص جایگاه به هواداران تیم‌ها -که اینها علت اصلی تحریک هواداران و حواشی بوجود آمده بوده است. … بگذریم؛ ای کاش کمی منصف بوده و به جای برچسب زنی و اتهام‌ کمی کنکاش می‌کردیم و عامل همه اتفاقات از طبیعی گرفته تا ماوراء الطبیعه را به پلیس نسبت نمی‌دادیم و انشا نمی‌نوشتیم با موضوع ضد پلیس.
عصر ایرانعصر ایران6 ماه قبل
تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه در یک بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند. به گزارش عصرایران، این دیدار که در حال حاضر نیمه اول آن با نتیجه ۲ بر صفر به نفع ایران به پایان رسیده است با حاشیه هایی همراه بود. برخی از حاسیه‌های دیدار را در ادامه می‌خوانید: - در ابتدا بلیط اینترنتی ۱۰۰ تومانی فروخته می‌شد، اما چند ساعت قبل از مسابقه، رایگان اعلام شد. هزینه پارکینگ: ۵ هزار تومان-قیمت بوق یا کلاه به همراه رنگ صورت: ۱۰ هزارتومان-ورود آب معدنی ممنوع- بازرسی بدنی در دو مرحله انجام می‌شود-تعداد کودکان بسیار زیاد و حضورشان پررنگ و بیش از مسابقات باشگاهی است. بسیاری از آنان بوق به دست، بی توجه به روند بازی، بوق می‌زنند و شادی می‌کنند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین6 ماه قبل
پیام خوزستان - اهواز - عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: حوادث مشابه شب گذشته (یکشنبه‌) در ورزشگاه‌ها درحال افزایش است لذا باید همه دستگاه‌های مسئول بررسی‌های لازم را انجام دهند تا پیشگیری صورت گیرد. به گزارش ایرنا همایون یوسفی روز دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات حواشی دیدار فینال جام حذفی در اهواز اظهار داشت: اتفاقات بازی شب گذشته نشان داد که ورزش کشور نیاز به بازنگری جدی‌تری دارد و باید در جهت پیشگیری گام برداشت. وی ادامه داد: با توجه به حساسیت اتفاقات شب گذشته در جریان فینال جام حذفی، به عنوان عضو فراکسیون ورزش و نماینده اهواز مأمور بررسی این اتفاق و ارائه گزارش شدم چون این فراکسیون می‌خواهد به این موضوع ورود جدی داشته باشد به همین دلیل امروز جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان، استانداری و اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، فدراسیون و هیأت فوتبال برگزار شد و حاشیه‌های بازی دیشب مورد بررسی قرار گرفت تا از بروز این گونه حوادث جلوگیری شود. یوسفی با بیان اینکه از تماشاگران برای داشتن صبر و حوصله زیاد قدردانی می‌کنم و از اتفاقات به وجود آمده نیز عذرخواهی می‌کنیم افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و امنیتی استان پیگیر این موضوع هستند تا مسببان این موضوع شناسایی شوند البته نباید از اقدامات برخی از تماشاگر نماها هم غافل شد. وی افزود: مجلس شورای اسلامی و فراکسیون ورزش آمادگی لازم برای حمایت و تصویب قوانین لازم برای استحکام بخشی به فضاهای ورزشگاه‌ها را دارد.
موجموج6 ماه قبل
وقوع این کوتاهی‌ها در اصفهان و شب گذشته در اهواز، نشان داد برگزاری جلسات مختلف و دادن تذکرات، بی‌نتیجه بوده است. در مقابل این بی قانونی خواهیم ایستاد و از حق مسلم تیم داماش و هواداران متعصب این تیم محبوب دفاع خواهم کرد. ولی چون در مستطیل سبز بازی نمی‌کنند و پخش زنده نمی‌شود به چشم نمی‌آید. همچنین الیاس حضرتی دیگر نماینده تهران در خانه ملت نیز تاکید دارد: اتفاقات بازی پرسپولیس و داماش نشان از سو مدیریت و ناتوانی مسئولان در برگزاری یک مسابقه ساده بود. قطعا از این توهین به مردم گیلان و هواداران تیم داماش نباید گذشت و در مجلس پیگیر این موضوع خواهم شد تا با مقصران برخورد شود.
مهرمهر6 ماه قبل
به دنبال درگیری‌های جزئی در بیرون ورزشگاه نقش‌جهان، از ابتدای مسیر ورودی به ورزشگاه نقش‌جهان، جداسازی هواداران دو تیم شکل گرفت. تفاوت قیمت بلیط هواداران سپاهان و پرسپولیس برای این مسابقه، باعث اعتراضات قابل توجه پرسپولیسی‌ها در ورزشگاه نقش‌جهان شده بود. امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان در میان تشویق‌های هواداران تیم سپاهان حدود ۲ ساعت مانده به آغاز بازی در ورزشگاه نقش‌جهان حضور پیدا کرد. در اطراف ورزشگاه نقش‌جهان بازار سیاه بلیط برپا بود و بلیط بازی تا چند برابر قیمت به هواداران دو تیم به فروش می‌رسید. برخی هواداران پرسپولیس که از جایگاه کم خود گلایه داشتند، با خرید بلیط هواداران سپاهان در جایگاه سپاهانی‌ها در ورزشگاه مستقر شده بودند.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

پرسپولیس