آخرین اخبار محمد نبی حبیبی
حبیبی

حبیبی

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
شورای نگهبان نتایج اولیه احراز صلاحیت‌ها را به داوطلبان شرکت در انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت کشور ابلاغ کرده است. در این میان بیش از ۹۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس هم رد صلاحیت و بیش از ۹۰ درصد داوطلبان اصلاح‌طلب رد صلاحیت شده‌اند. بر اساس این بند یک ماده ۲۸ قانون انتخابات، نمایندگان باید التزام عملی به اسلام داشته ‌باشند که گویا این بند برای زرآبادی احراز نشده است. چه آنکه عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان روز گذشته خبر داده، نمایندگان رد صلاحیت شده در حال ملاقات با اعضای شورای نگهبان هستند. اصلاح‌طلبان اعتراض‌شان به رد صلاحیت‌ها را از هر مجرای رسانه‌ای و مجازی که در اختیار دارند، نشان می‌دهند.
ایسناایسنا1 روز قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها از تلفات خود در عین الاسد به تدریج و قطره چکانی پرده بر می‌دارند، گفت: ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند. انهدام پایگاه نظامی عین الاسد و بازتاب‌های سنگین آن در جهان، یک یوم الله در تاریخ مبارزات رهایی بخش ملت‌ها با آمریکای جهان‌خوار است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی مقام معظم رهبری نیز یک یوم الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود. مردم جهان پاسخ سئوالی که در ذهن داشتند را دانستند که «تروریسم چیست و تروریسم کیست؟». ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، «اسدالله بادامچیان» در پایان نشست دبیران حزب به مواضع سه دولت اروپایی در فعال کردن مکانیزم ماشه اشاره کرد و گفت: سه دولت اروپایی یعنی انگلیس، فرانسه و آلمان در پیروی از خط ترامپ، خود را به بد مهلکه‌ای انداخته‌اند. دبیرکل موتلفه اسلامی ادامه داد: آنها برجامی را که امضا کرده بودند، پاره کردند و حالا خیلی مضحک در پی جایگزین کردن توافق ترامپ به جای برجام برآمده‌اند. آیا این سه سیاستمدار اروپایی می‌توانند پاسخ این سئوال را بدهند که اگر برجام ترامپی قرارداد شد و امضا کردند، آیا خود ترامپ یا رییس جمهور بعدی آن را پاره نخواهد کرد؟ و چه اعتمادی به آمریکا است؟ بادامچیان در ادامه افزود: سه دولت انگلیس، فرانسه و آلمان، امتحان خوبی در برجام و روابط با ایران نداده‌اند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه گفت: قطعا تشییع باشکوه شهید قاسم سلیمانی و شهید المهندس و یارانشان یک یوم‌الله در تاریخ ملت ما و ملت‌های منطقه است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی رهبر معظم انقلاب نیز یک یوم‌الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
اعتمادآنلاین|‌ اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: قطعا اگر خواسته عمومی برآورده شود؛ مردم هم در ادوار مختلف انتخابات‌ شرکت خواهند کرد. بادامچیان افزود: همگان شاهد بودند که در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی جمعیت میلیونی حضور داشتند و دلیل هم این بود که مطالبه مردم در زمینه‌ها نظامی، دفاعی و … عملیاتی می‌شود. وی افزود: مردم به دنبال انتخاب افرادی هستند که اگر کرسی‌های مجلس را تصاحب کنند به فکر حل مشکلات و پر کردن جیب مردم خواهند بود نه اینکه در فکر پیشبرد اهداف خود باشند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان گفت: مردم در این از دوره انتخابات مجلس به جناح بندی‌های سیاسی اعتنایی نمی‌کنند و البته دیگر گوش شنوایی هم نسبت به حرف دیگران برای اینکه به چه کسی رای بدهند، نخواهند داشت. منبع: خانه ملت
خانه ملتخانه ملت1 هفته قبل
اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به راه‌های مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش‌رو مجلس اشاره کرد و گفت: قطعا اگر خواسته عمومی برآورده شود؛ مردم هم در ادوار مختلف انتخابات‌ شرکت خواهند کرد. وی در ادامه افزود: همگان شاهد بودند که در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی جمعیت میلیونی حضور داشتند و دلیل هم این بود که مطالبه مردم در زمینه‌ها نظامی، دفاعی و … عملیاتی می‌شود. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: اگر در مجلس احزاب و گروه‌ها یک فهرست قوی از نمایندگان پاک، مسلط، قوی، انقلابی و کارآمد به دور از افراد افراط‌‌‌گرا و باندباز معرفی کنند و مردم احساس امید داشته باشند که این افراد در صورت ورود به مجلس مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … آنها را حل خواهند کرد، بدون شک مردم پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و به این فهرست رای خواهند داد. این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی به راه‌های مشارکت مردم در انتخابات اشاره و تصریح کرد: مردم به دنبال انتخاب افرادی هستند که اگر کرسی‌های مجلس را تصاحب کنند به فکر حل مشکلات و پر کردن جیب مردم خواهند بود نه اینکه در فکر پیشبرد اهداف خود باشند و مردم هم این‌ها را می‌بینند و به آنها رای می‌دهند. بادامچیان تاکید کرد: مردم در این از دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به جناح بندی‌های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا اعتنایی نمی‌کنند و البته دیگر گوش شنوایی هم نسبت به حرف دیگران برای اینکه به چه کسی رای بدهند، نخواهند داشت؛ چرا که مردم خودشان می‌خواهند تصمیم بگیرند. /پایان پیام
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشاسدالله بادامچیان به راه‌های مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش‌رو مجلس اشاره کرد و گفت: قطعا اگر خواسته عمومی برآورده شود؛ مردم هم در ادوار مختلف انتخابات‌ شرکت خواهند کرد. اخبار سیاسی- وی در ادامه افزود: همگان شاهد بودند که در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی جمعیت میلیونی حضور داشتند و دلیل هم این بود که مطالبه مردم در زمینه‌ها نظامی، دفاعی و … عملیاتی می‌شود. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: اگر در مجلس احزاب و گروه‌ها یک فهرست قوی از نمایندگان پاک، مسلط، قوی، انقلابی و کارآمد به دور از افراد افراط‌‌‌گرا و باندباز معرفی کنند و مردم احساس امید داشته باشند که این افراد در صورت ورود به مجلس مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … آنها را حل خواهند کرد، بدون شک مردم پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و به این فهرست رای خواهند داد. این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی به راه‌های مشارکت مردم در انتخابات اشاره و تصریح کرد: مردم به دنبال انتخاب افرادی هستند که اگر کرسی‌های مجلس را تصاحب کنند به فکر حل مشکلات و پر کردن جیب مردم خواهند بود نه اینکه در فکر پیشبرد اهداف خود باشند و مردم هم این‌ها را می‌بینند و به آنها رای می‌دهند. بادامچیان تاکید کرد: مردم در این از دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به جناح بندی‌های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا اعتنایی نمی‌کنند و البته دیگر گوش شنوایی هم نسبت به حرف دیگران برای اینکه به چه کسی رای بدهند، نخواهند داشت؛ چرا که مردم خودشان می‌خواهند تصمیم بگیرند.
ایرناایرنا2 هفته قبل
بنابراین سلامت انتخابات جزو جدانشدنی انتخابات آزاد و منصفانه است و بدون ابزارها و مکانیسم‌های نظارتی و تضمینی، امکان تحقق یک انتخابات دموکراتیک، مشارکتی و رقابتی وجود ندارد. آنها می‌کوشند مشارکت سیاسی مردم پایین بیاید تا عده‌ای خاص که مد نظرشان است مثل دوره قبل وارد مجلس شوند. هزینه‌های انتخاباتی: هزینه‌های مادی است که نامزدهای انتخابات و احزاب وگروه‌های سیاسی در انجام فعالیت‌های انتخاباتی و تبلیغات صرف می‌کنند. تلویزیون در گام اول، قدم‌هایش را با رنگ و بوی اطلاع‌رسانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان برداشت. از طرفی دیگر ویژه‌برنامه‌ها، براساس مخاطبان هر شبکه تولید شده و برای پاسخگویی به نیازهای رسانه‌ای آنان، انتخابات مجلس یازدهم و مجلس خبرگان رهبری را از زوایای مختلف بررسی می‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
سردار سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم است و او بود که داعش را سرنگون کرد. وی تشییع باشکوه پیکر‌های شهدا در عراق را بیانگر پای‌بندی ملت عراق به پاسداران واقعی امنیت و اقتدار ملی تلقی کرد و گفت: قطعا ملت عراق انتقام سخت فرزندان خود را از آمریکایی‌ها خواهد گرفت. از نظر صاحب‌نظران، ملت عراق در صدد پاسخ به حمله آمریکایی‌ها به مراکز نظامی حشدالشعبی بودند که این جنایت اخیر آن‌ها را مصمم‌تر کرد و انتقام را جلو می‌اندازد. وی با اشاره به اینکه مأموریت‌های سپاه قدس حتی یک لحظه در منطقه دچار وقفه نخواهد شد، گفت: فرمانده کل قوا در فاصله چند ساعت فرمانده جدید سپاه قدس را منصوب فرمودند و پرچم پرافتخار این سپاه آزادیبخش را به سرداری توانا سپردند. ما معتقدیم بیداری اسلامی در منطقه شتاب می‌گیرد و نیرو‌های مقاومت، سلطه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را در غرب آسیا خواهند شکست.
فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
باشگاه خبرنگاران جوان: اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در کانون حزب موتلفه اسلامی استان تهران با بیان اینکه انتخابات مجلس یازدهم از حساس‌ترین انتخابات‌های ماست، گفت: هر سال انتخابات ما حساس‌تر بوده اما این انتخابات، انتخابات اولین مجلس گام دوم انقلاب است و ولی امرمان می‌خواهند در گام دوم مشکلات کشور رفع شود، پیشرفت تحقق یابد و همه معضلات رفع شود و جمهوری اسلامی به مرحله جامعه نمونه اسلامی برسد و آن نظام کامل اسلامی که ان‌شاءالله زمینه‌ساز ظهور مولایمان باشد، به تحقق بپیوندد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اروپا کاملا در بحران است، تصریح کرد: از خروج انگلستان تا مسئله شورش‌های عمیق فرانسه و ورشکستگی ایتالیا، اسپانیا و یونان موجب شده که ما امروز دنیای آرامی نداشته باشیم. این بحران‌ها در مناطقی است که در گذشته سلطه‌گر بودند و این بسیار مسئله مهم و مؤثری است. او می‌خواهد سخنرانی کند، یک موشک در نزدیکی محل سخنرانی‌اش فرود می‌آید و مجبور به فرار می‌شود در حالی که می‌خواستند از نیل تا فرات را بگیرند نکته حائز اهمیتی است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه بیداری اسلامی به جایی رسیده که امروز آمریکا هیچ‌کدام از ملاحظات گذشته را رعایت نمی‌کند، اظهار داشت: آخرین حمله به شمال عراق و سوریه نمونه یک تجاوز بزرگ بین‌المللی بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با بیان اینکه اروپا کاملا در بحران است، تصریح کرد: از خروج انگلستان تا مسئله شورش‌های عمیق فرانسه و ورشکستگی ایتالیا، اسپانیا و یونان موجب شده که ما امروز دنیای آرامی نداشته باشیم. این بحران‌ها در مناطقی است که در گذشته سلطه‌گر بودند و این بسیار مسئله مهم و موثری است. بیداری اسلامی به جایی رسیده که امروز آمریکا هیچ‌ کدام از ملاحظات گذشته را رعایت نمی‌کند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رئیس قوه قضاییه که منصوب ولی امر است یک امیدواری در بین مردم ایجاد کرده است، اظهار کرد: به نظر من دیگر کاری از این دولت بر نمی‌آید؛ چون برجام به پایان رسیده و نه آمریکا به برجام برمی‌گردد و نه اروپا مستقل از آمریکا تصمیم می‌گیرد. بادامچیان در پایان با اشاره به ضرورت وحدت نیروهای انقلاب تاکید کرد: در بالاترین سطح در شورای ائتلاف همراهی و همفکری کرده‌ایم.
صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ این مراسم از ساعت ۱۵ در مسجد امام صادق علیه السلام واقع در میدان فلسطین برگزار شد. مرحوم پرورش سال۱۳۲۱درمحله چهارسوق اصفهان به دنیا آمد و در دوران مبارزات قبل از انقلاب همراه با شهید بهشتی و آیت الله خادمی نقش مهمی در آگاهی جامعه داشت. وی وزارت آموزش پرورش، نمایندگی مجلس خبرگان قانون اساسی، عضویت شورای عالی دفاع، نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دوره‌های اول، سوم و چهارم، نایب رییسی اول مجلس شورای اسلامی در دو دوره را درکارنامه دوران خدمت خود داشته است. محوریت در مبارزات قبل از انقلاب اصفهان، عضویت درشورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی و موتلفه اسلامی و قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از سوابق سیاسی مرحوم پرورش بود. وی۶ دی سال ۱۳۹۲ بعد از گذراندن یک دوره طولانی بیماری در بیمارستان صدوقی اصفهان دار فانی را وداع گفت.
همشهریهمشهری4 هفته قبل
این اظهارات در حالی مطرح شده که بنابر مستندات ارائه شده به دیده‌بان ایران مهندس بازرگان فقط از دانشگاه حقوق می‌گرفته است. مهندس بازرگان در دورۀ نخست وزیری، حقوق بازنشستگی دانشگاه تهران را دریافت می‌کرده است و اساسا حقوقی بابت نخست وزیری نمی‌گرفته که ۲۰ هزار تومان باشد یا کمتر! به احتمال زیاد مرحوم رجایی هم چنین بوده و حقوق معلمی می‌گرفته است، ولی چون بحث بر سر بازرگان است با قاطعیت می‌توان گفت مرحوم بازرگان بابت نخست وزیری حقوق نمی‌گرفته است و این ادعا از اساس نادرست است. می توان حدس زد ادعای آقای بادامچیان بر اساس دریافتی‌های مهندس بازرگان در اجرای «لایحۀ قانونی رفع آثار محکومیت‌های سیاسی مصوب شورای انقلاب اسلامی» بوده است. ادعای «ثروت عظیم» بازرگان، هم از آن دست حرف هاست که از عهدۀ هر کسی بر نمی‌آید.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
آن مسئول گفت نمی‌شود، اینها برای مردم است و نمی‌توانم و آقای رجایی هم اجازه نمی‌دهد. از نظر شما چطور می‌توان از طریق مراجعه به صندوق رای جلوی حوادث مشابه را در آینده گرفت؟ بله من هم معتقدم علاج کار در انتخابات مجلس آینده است. خب چرا مردم به کسانی رای می‌دهند که ناتوان هستند؟ در همین انتخابات آینده بیایند و به کسانی رای بدهند که مطمئن باشند می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند. دیده شده که فرد اسما نماینده مجلس است ولی زد و بند می‌کند، مردم به چنین فردی رأی ندهند. در این کشور در ده مجلس گذشته، دو مجلس دست اصلاح‌طلبان، لیبرال‌ها، چپ‌ها و داغ‌ها بوده، یکی مجلس سوم و دیگری مجلس ششم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به تحرکات عوامل باقی مانده اشرار و سران فتنه در سال ۸۸ تأکید کرد: برخی بیانیه می‌دهند که «ریشه و بستر اعتراضات در داخل است نه آن سوی آب‌ها». دشمن در یارگیری از مردم شکست خورده است و همین امر فتنه را خاموش کرد. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. اگر لحن و سخن میانجی این باشد، آقایان چه امیدی به فرانسه برای بیرون آوردن برجام از مسلخ نقض پیمان آمریکایی‌ها دارند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
دشمن در یارگیری از مردم شکست خورده است و همین امر فتنه را خاموش کرد. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. اگر لحن و سخن میانجی این باشد، آقایان چه امیدی به فرانسه برای بیرون آوردن برجام از مسلخ نقض پیمان آمریکایی‌ها دارند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم نسبت به بی‌تدبیری دولت در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند و از آن‌ها می‌خواهند جلوی گرانی افسارگسیخته را بگیرند. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
فارسفارس1 ماه قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم نسبت به بی‌تدبیری دولت در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند و از آن‌ها می‌خواهند جلوی گرانی افسارگسیخته را بگیرند. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
خدمات و آثار و نتایج بسیج در همه عرصه‌ها از جمله رونق تولید ملی و حفظ امنیت و اقتدار کشور، مثال زدنی است. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
فارسفارس1 ماه قبل
خطاب به مسئولان و دولت هم فرمودند که با تدابیر ویژه، گرانی‌‌های بلاجهت را که ممکن است در اثر اجرای غلط منطقی کردن قیمت سوخت پدید آید مراقبت کنند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: از همه نیروهای حاضر تقدیر و به آنها خسته نباشید و خداقوت ومی‌گوییم و به روح شهدا درود می‌فرستیم و برای مرحومین طلب رحمت و به بازماندگان تسلیت و از خدمات خدمتگزاران تقدیر می‌کنیم. مهم آن است که رئیس جمهور در یک تحول جدی با تغییرات موثر در سیاست‌ها و همکارانش اقدام کند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: چشم امید ما باید به بازوان کارگران زحمتکش از سایر قشرها مانند کشاورزان و کارآفرینان باشد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در همین زمینه افزود: آنها می‌دانند که دولت ایران با همه کشورها به‌جز آمریکا و رژیم اشغالگر و غاصب قدس روابط عادی دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
«اسدالله بادامچیان» با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید در تراز گام دوم انقلاب اسلامی باشد، یادآور شد: گام نخست را ایران با قدرت و اقتدار پشت سر گذاشت اما هنوز مشکلاتی دارد. برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. اگر این شاخص را در نظر بگیریم طبعا مجلس یازدهم جزو بهترین مجالس خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 ماه قبل
ساعت۲۴- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید براینکه مساله کشور جناح‌بندی و گروه‌بندی‌ها نیست، گفت: مساله این است چه کسی می‌تواند مشکلات کشور را حل و آنرا به سمت پیشرفت و توسعه رهنمون کند، تسلیم دشمنان نشود و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند حالا می‌خواهد هر اسمی روی خود بگذارد. برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. اگر این شاخص را در نظر بگیریم طبعا مجلس یازدهم جزو بهترین مجالس خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند. بادامچیان اصولگرایان را به علنی نکردن اختلافات خود توصیه کرد و گفت: دعوا و جدل چه فایده‌ای دارد باید حرفی بزنیم که به نفع مردم باشد. این اختلافات را مفید نمی‌بینیم اگرچه اختلاف نظرها وجود دارد اما با نزدیک شدن انتخابات، همه به وظایف خود عمل می‌کنند.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
من جلسه گذشته رای آورده بودم اما به دلیل اینکه تعدادی از اصولگرایان در جلسه حضور نداشتند این رای نادیده گرفته شد. ملانوری هم در پاسخ گفت: هیات رئیسه را خود شما انتخاب کرده‌اید و وقت تنفس یک هفته‌ای هم نظر هیات رئیسه بود، ‌ پس به وزارت کشور مربوط نمی‌شود. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پس از اظهارات این دبیران کل گفت: عضو هستم نه نامزد. هیات رئیسه با احساس مسئولیت گفته است میان دو نفر تنفس انجام شود اگر تنفس را باطل می‌دانید باید مستند مطالب خود را بیان کنید وگرنه انتخاب باید بین غفوری فرد و حشمتیان برگزار شود. در مرحله دوم انتخابات قدرتعلی حشمتیان با کسب بیشترین رای به عنوان نماینده احزاب ملی در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب و معرفی شد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ١٠ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در حال برگزار است. انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ١٠ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در محل وزارت کشور در حال برگزاری است. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام (ره)، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری، قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، منوچهر متکی وزیر اسبق خارجه، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران، علی احمدی دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی، حسن غفوری‌فرد، احمد شریف، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، شهیندخت مولاوردی، پروانه مافی، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، حجت الاسلام فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، محمد حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز، حبیب الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، علیرضا وکیل پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران و حمید ملانوری دبیر کمیسیون ماده ١٠ احزاب و جمعی از اعضای احزاب ایران حضور دارند. قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، حسن غفوری‌فرد، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار و حجت کمالی نامزدهای دور دوم انتخابات هستند. آقایان ایرانی، حداقلی زاده، کواکبیان، کنعانی مقدم و خانم نقی‌ئی به عنوان کاندیداهای هیات رئیسه مطرح شدند که به ترتیب آقایان کواکبیان با ٣۴ رای به عنوان رئیس، کنعانی مقدم با ٢٧ رای به عنوان منشی هیأت رئیسه، ایرانی با ٢۴ رای به عنوان منشی و خانم نقی‌ئی با ٣۴ رای به عنوان نائب رئیس هیات رئیسه دائمی کمیسیون ماده ١٠ احزاب انتخاب شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین| انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در محل وزارت کشور در حال برگزاری است. در این مراسم سیدهادی خامنه‌ای، دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام (ره)، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، حسین کمالی، دبیرکل حزب اسلامی کار، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری، قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، منوچهر متکی وزیر اسبق خارجه، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران، علی احمدی دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی، حسن غفوری‌فرد، احمد شریف، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، شهیندخت مولاوردی، پروانه مافی، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، حجت الاسلام فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، محمد حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز، حبیب الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، علیرضا وکیل پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران و حمید ملانوری دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب و جمعی از اعضای احزاب ایران حضور دارند. قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، حسن غفوری‌فرد، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار و حجت کمالی نامزدهای دور دوم انتخابات هستند. آقایان ایرانی، حداقلی زاده، کواکبیان، کنعانی مقدم و خانم نقی‌ئی به عنوان کاندیداهای هیات رئیسه مطرح شدند که به ترتیب آقایان کواکبیان با ۳۴ رای به عنوان رئیس، کنعانی مقدم با ۲۷ رای به عنوان منشی هیأت رئیسه، ایرانی با ۲۴ رای به عنوان منشی و خانم نقی‌ئی با ۳۴ رای به عنوان نائب رئیس هیات رئیسه دائمی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب شدند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ایسناایسنا2 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: FATF هم مثل برجام است و از قراردادهای مشکوک و تفسیرپذیر بوده و نتیجه آن براساس کارهای کارشناسی که صورت گرفته است، با منافع ملی ایران مغایرت دارد. از طرفی این دستگاه‌ها و از جمله آژانس باید مراقبت کنند که ابزار خرابکاری و خرابکاران نباشد و با قاطعیت، نفوذی‌ها را محکوم سازد. منافع ملی ملت‌های اروپایی در جدایی از آمریکا و ارتباط احترام آمیز متقابل با ایران است نه اینکه رئیس‌جمهور فرانسه به شکل نوکر آمریکا جلوه کند. وی درباره اصرار بعضی از جناح‌های سیاسی درباره تسلیم ایران در برابر FATF افزود: این هم مثل برجام است و از قراردادهای مشکوک و تفسیرپذیر بوده و نتیجه آن براساس کارهای کارشناسی که صورت گرفته است، با منافع ملی ایران مغایرت دارد. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی از دفاتر حزب در استان هایی که زلزله موجب صدمه به مردم شده خواست همه نوع همراهی و مساعدت و جمع آوری کمک‌های مورد لزوم را در حد امکانات حزب پیگیری کنند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
علی مطهری هم هنوز برای حضور در انتخابات به جمع‌بندی نرسیده است. جبهه پیروان تابع لیست اصولگرایانسیدکمال سجادی اعلام کرد که جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات مجلس لیست جداگانه ارائه نکرده و از لیست اصولگرایان حمایت می‌کند. بلاتکلیفی علی مطهریعلی مطهری هنوز برای شرکت در انتخابات مجلس به جمع‌بندی نرسیده است. در جایی که کاندیدا نداریم فردی را معرفی نمی‌کنیم.» عارف هم پیش از این گفته بود در انتخابات مجلس امسال دنبال ائتلاف نخواهند بود. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند برگزار می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، گفت: رئیس‌جمهور باید هوشیار باشد و آمریکایی‌ها را ناامید سازد. اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، در پایان نشست دبیران حزب گفت: این دولت که نتوانسته در ۶ سال بودجه کشور را مطابق با درآمد و هزینه واقعی ارائه دهد و در سال‌های گذشته بخش‌های مؤثری از بودجه عمرانی کشور را هزینه بودجه جاری کرده است، حالا به طور تعجب‌آور می‌خواهد بودجه دوسالانه به مجلس ارائه دهد. بادامچیان با اشاره به اینکه بودجه شرکت‌ها در یکسال مالی مورد حسابرسی و بازرسی قرار می‌گیرد گفت: دوسوم بودجه، بودجه شرکت‌های دولتی است. اگر دوسالانه کردن بودجه شکل بگیرد، تکلیف بودجه شرکت‌های دولتی کاملا مبهم می‌شود. بادامچیان از مجلس خواست که به مغایرت طرح بودجه دوسالانه با قانون اساسی و اصل ۵۲ توجه کرده، بودجه دوسالانه را نپذیرند و آن را به دولت بازگردانند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
محمد‌باقر قالیباف از جمله چهره‌های سیاسی است که حضورش در عرصه‌های مختف قدرت با حواشی همراه است فردی که ۱۲ سال پشت میز بهشت تهران تکیه زده بود. سه بار در سالهای ۸۴ -۹۲ و ۹۶ برای انتخابات ریاست جمهوری خود را در معرض رای مردم قرار داد، ولی نتوانست به ساختمان سفید پاستور راه یابد. قالیباف به دنبال چیست؟ قالیباف این روزها روزها سخت در مشهد مشغول فعالیت‌هایی است که هرکس از الفبای سیاست چیزی بداند خواهد فهمید که این فعالیت‌ها با چه هدفی انجام می‌گیرد. او با معرفی پایگاه اینترنتی «جهاد» از همفکرانش خواسته افراد شناخته شده را به انتخابات دعوت کنند. قالیباف احتمالا از تهران کاندیدا خواهد شدامروز- جمعه - نیز در خبرها آمد که دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت با تأکید بر حضور و تأثیر قطعی قالیباف در انتخابات مجلس یازدهم گفت که قالیباف احتمالا از حوزه انتخابیه تهران در انتخابات شرکت خواهد کرد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی می‌گوید: خلاء افرادی مانند مرحوم عسگراولادی طبیعی است و تا کسی بیاید عسگراولادی بشود، طول می‌کشد. با اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه سالگشت درگذشت حبیب الله عسگراولادی به گفتگو نشستیم. *به نظر شما مشخصا جای مرحوم عسگراولادی را چه کسی میتواند پر کند؟ این را باید بررسی کنیم تا بگوییم چه کسی جای ایشان را پر کرده است، اما به هر حال مرحوم عسگراولادی در کارهایی که می‌کردند، امداد بودند و این امداد ادامه یافته است. مرحوم عسگراولادی در بسیاری مقاطع و اتفاقات جایگاه میانجی‌گری داشتند باعث نزدیکی نیروها می‌شدند یا اینکه مرحوم مهدوی کنی محوریتی داشتند و در زمان انتخابات خیلی راحت‌تر می‌توانستند اصولگراها را دور هم جمع کنند. اصطلاحی که داریم به این نسل، نسل مبعوث می‌گوییم.

به انتهای لیست رسیدید

حبیبی

محمدنبی حبیبی (۲۸ آذر ۱۳۲۴ خورشیدی – ۹ بهمن ۱۳۹۷) سیاستمدار ایرانی بود. وی از ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ تا زمان درگذشتش، ۹ بهمن ۱۳۹۷ دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بود. وی استانداری تهران، فارس و خراسان بزرگ را در کارنامه سوابق خود دارد. محمدنبی حبیبی دارای فوق لیسانس جامعه‌شناسی از دانشگاه تهران بود و طی سال‌های ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۶ به مدت ۴۴ ماه شهردار تهران بود. در دوره شهرداری وی ساخت مترو بعد از توقفی چندساله به علت انقلاب و جنگ دوباره از سر گرفته شد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با محمد نبی حبیبی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا