مهم‌ترین و تازه‌ترین اخبار حزب مؤتلفه اسلامی
حزب موتلفه

حزب موتلفه

فراروفرارو2 ساعت قبل
قالیباف عطای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را به لقایش بخشید فقط به یک علت؛ از فرصت یک‌ساله باقی‌مانده دولت روحانی استفاده کند. او همچنین با اشاره به حضور سه نفر از اعضای جامعه روحانیت مبارز در شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: اعضای شورای ائتلاف با جبهه پایداری جلساتی نیز داشته و گفتگو‌هایی انجام شد تا در این فرایند شورای ائتلاف را همراهی کنند. مشابه چنین سازوکاری را اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ با چیزی که قبلا نامش «جمنا» بود، به کار برده بودند. آن بار هم مجمع جمنا نامزد‌ها را به رأی گذاشت تا در نهایت به پنج نامزد نهایی (سیدابراهیم رئیسی، علیرضا زاکانی، مهرداد بذرپاش، محمدباقر قالیباف و پرویز فتاح) رسید. حضور افراد نزدیک به علیرضا زاکانی در سطح استان‌ها به‌عنوان مرکزیت استانی اصولگرایان جمنا با اعتراض برخی اعضای هیئت مؤسس این گروه سیاسی مواجه شده بود.
عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
وقتی می‌گیرند، آقای نیک‌نژاد از آن‌ور ماشین شروع می‌کند به تیراندازی‌کردن، گارد فرار می‌کند، آقای بخارایی هم فرار می‌کند. دادگاه ترور منصور؛ به ترتیب از راست: محمد بخارایی، رضا صفار هرندی و مرتضی نیکخواهروایت لاجوردی از ترور منصورخود لاجوردی هم درباره نقش‌داشتن یا نداشتنش در ترور منصور در اوایل انقلاب در سخنانی که از سوی مؤسسه مطالعات و تحقیقات تاریخی ضبط شده بود، چنین گفته بود: «اولین‌باری که من دستگیر شدم، در رابطه با مسئله ترور منصور بود. مهدی عراقی در خاطرات خود آورده است: «برای این کار [ترور منصور] کسانی فرستاده شده‌ [‌اند] پهلوی آقای خمینی که در این جریانات فتوا بگیرند و آقای خمینی فتوا نداده در مرحله اول. این فتوا زمینه ترور حسنعلی منصور را فراهم کرد و در پی این فتوا بخش مسلحانه جمعیت مؤتلفه طرح ترور را اجرائی کردند. __________________بیشتر بخوانیدسالگرد قتل حسنعلی منصور/ روایت ترور در رمان تاریخی «سیصد و بیست و پنج» اعدام انقلابی حسنعلی منصور با اسلحه‌ آیت‌الله هاشمی‌ انجام شددفتر هاشمی حرف‌های بادامچیان را تکذیب کرد: اسلحه ترور منصور را آیت‌الله هاشمی نداده بود______________________________
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
شورای نگهبان نتایج اولیه احراز صلاحیت‌ها را به داوطلبان شرکت در انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت کشور ابلاغ کرده است. در این میان بیش از ۹۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس هم رد صلاحیت و بیش از ۹۰ درصد داوطلبان اصلاح‌طلب رد صلاحیت شده‌اند. بر اساس این بند یک ماده ۲۸ قانون انتخابات، نمایندگان باید التزام عملی به اسلام داشته ‌باشند که گویا این بند برای زرآبادی احراز نشده است. چه آنکه عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان روز گذشته خبر داده، نمایندگان رد صلاحیت شده در حال ملاقات با اعضای شورای نگهبان هستند. اصلاح‌طلبان اعتراض‌شان به رد صلاحیت‌ها را از هر مجرای رسانه‌ای و مجازی که در اختیار دارند، نشان می‌دهند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴18 ساعت قبل
ساعت ۲۴-یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعداد اصلاح‌طلبان مجلس یازدهم قطعا از مجلس دهم کمتر خواهد بود، گفت: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند به طور جدی در انتخابات رقابت کنند، چون از همین حالا نتیجه انتخابات را به نفع خود نمی‌دانند. احتمال دارد اصلاح‌طلبان معتدل بتوانند اقلیتی را در مجلس بدست آورند ولی تعداد اصلاح طلبان مجلس یازدهم قطعا از مجلس دهم کمتر خواهد بود. اصلاح طلبان چون از همین حالا نتیجه انتخابات را به نفع خود نمی‌دانند، رقابت خیلی جدی و گسترده ندارند. اصولگرایان حتی در شرایطی که اصلاح‌طلبان حضور جدی ندارند، با ارائه چند لیست ریسک نمی‌کنند. این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در پاسخ به این پرسش که آیا اصولگرایان خود را از الان پیروز انتخابات می‌دانند، اظهار کرد: خیر اصولگرایان هنوز چنین برداشتی ندارند که پیروز انتخابات مجلس یازدهم هستند.
ایمناایمنا20 ساعت قبل
وی اولین رئیس مجلس شورای اسلامی، دومین رئیس مجلس خبرگان رهبری و از تعیین کننده‌ترین چهره‌های سیاسی کشور بود. از بین دختران وی تنها فائزه هاشمی وارد سیاست شد و در مجلس ششم وارد مجلس شورای اسلامی شد. سال‌های پس از پیروزی انقلابوی در اولین انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان نفر اول تهران وارد مجلس شد و ریاست مجلس را بر عهده گرفت. انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸تنش بین هاشمی رفسنجانی و محمود احمدی‌نژاد در جریان انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸ به صورت علنی نمود پیدا کرد. چند روز بعد نیز لیست نامزدان خبرگان مورد حمایت هاشمی رفسنجانی برای انتخابات مجلس خبرگان با عنوان خبرگان مردم، در رسانه‌ها منتشر شد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایشان از جوانان اروپایی و آمریکایی درخواست کردند تا اجازه ندهند آنان را در مرزهای ساختگی و ذهنی محصور کنند. به گفته رهبر انقلاب اسلامی برخورد دوگانه‌ی غرب با جنبش بیداری در جهان اسلام نمونه‌ی گویایی از تضاد در سیاست‌های غرب است. صادق خرازی، سفیر سابق ایران در فرانسه هم گفت: نامه رهبری در مقطع بسیار مهمی و بسیار دقیق و حساس مطرح شده است. البته نه ارتباطات از هم گسسته بلکه ارتباطات بین جوان متفکر جهان اسلام و غرب. رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس هم گفت: امپریالیسم با تبلیغات سوء در مورد معنویت و ادیان به دنبال ایجاد فاصله بین جوانان غربی و ادیان الهی است.
ایمناایمنا1 روز قبل
خبرگزاری ایمنا، در بسته سیاسی خود به ارائه گزیده اخبار منتشر شده طی بیست و چهار ساعت گذشته می‌پردازد: آمریکا از مردم ما می‌ترسد نه از موشک مامسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی از طرف آمریکا هستیم. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با قرائت بخش‌هایی از نامه حضرت علی (ع) در منشور حکومتی به مالک اشتر گفت: شاخص مردم هستند و حق با مردم است. بنابراین این نهاد، نهاد کمی نیست و شورای نگهبان باید بررسی کند که آیا افرادی که می‌خواهند به نهاد راه یابند صلاحیت احراز این مسئولیت را دارند یا ندارند. اگر شورای نگهبان به این موضوع عمل کند، مردم خوشحال خواهند بود. این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم کشور بحث زنان است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
فعال اصولگرا گفت: به این یوم الله هایی که مقام معظم رهبری برشمردند باید یوم الله برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و نطق‌های آگاهی بخش ایشان را نیز اضافه کرد. محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران که روز تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی و روز حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد آمریکا را یوم الله و نقاط عطف تاریخی نامیدند، گفت: البته به این یوم الله هایی که مقام معظم رهبری برشمردند باید یوم الله برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و نطق‌های آگاهی بخش مقام معظم رهبری را نیز اضافه کرد. او ادامه داد: این نماز جمعه بزرگ‌ترین اجتماع بعد از پیروزی انقلاب و نماز جمعه در طول تاریخ انقلاب بود که مردم در تهران با این حضور و با چنین شکوه شگفت انگیزی آن را برگزار کردند و این را باید یوم الله دیگری دانست. انبارلویی افزود: مجموع موضوعاتی که مقام معظم رهبری در نماز جمعه درباره آن دو رخداد بزرگ مطرح فرمودند بیان حقیقتی است که از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون ما تاکنون ما شاهد تجلی آن هستیم و آن حقیقت این است که دست خدا بر سر ملت ماست و ما را در مهم‌ترین طوفان‌ها و مهم‌ترین حوادث به وجود آمده هدایت می‌کند. انبارلویی خاطر نشان کرد: برگزاری این اجتماعات عظیم نشان داد که ملت ما در یک رفراندوم سراسری به مقاومت آری و به سازش نه گفته و این دستاورد زیادی در تاریخ معاصر ایران است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتمادآنلاین، در جواب پرسشی که به رد صلاحیت‌ها گسترده شورای نگهبان و راهکار افزایش مشارکت مردم در انتخابات اشاره داشت، گفت: مسائل قانونی و اختیارات هر نهاد قانونی مربوط به خود آنهاست. ما نمی‌توانیم به شورای نگهبان بگوییم موارد قانونی را رعایت نکند تا مشارکت مردم در انتخابات بالا برود. کسانی که خلاف قانون عمل کرده‌اند نباید خلاف قانون عمل می‌کردند تا رد صلاحیت نشونداو ادامه داد: کسانی که خلاف قانون عمل کرده‌اند نباید خلاف قانون عمل می‌کردند تا رد صلاحیت نشوند. بنابراین نمی‌توانیم به نهاد قانونی‌ای که کار قانونی‌اش را انجام می‌دهد بگوییم کار قانونی‌ات را انجام نده تا مشارکت مردم بالا برود. او با اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات خوب خواهد بود ادامه داد: شرکت مردم در انتخابات خوب خواهد بود.
ایلناایلنا1 روز قبل
دبیرکل حزب موتلفه گفت: ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی مقام معظم رهبری نیز یک یوم الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود. مردم جهان پاسخ سئوالی که در ذهن داشتند را دانستند که «تروریسم چیست و تروریسم کیست؟». بادامچیان با ترسیم چشم انداز آینده منطقه گفت: منطقه چشم انداز روشنی دارد که ان شاءالله نیروی منطقه بدون سلطه آمریکا خواهد بود و ملت‌های مسلمان با چشم باز و امیدبخش، تحولات سیاسی و نظامی را در غرب آسیا دنبال خواهند کرد. ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند.
ایسناایسنا1 روز قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها از تلفات خود در عین الاسد به تدریج و قطره چکانی پرده بر می‌دارند، گفت: ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند. انهدام پایگاه نظامی عین الاسد و بازتاب‌های سنگین آن در جهان، یک یوم الله در تاریخ مبارزات رهایی بخش ملت‌ها با آمریکای جهان‌خوار است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی مقام معظم رهبری نیز یک یوم الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود. مردم جهان پاسخ سئوالی که در ذهن داشتند را دانستند که «تروریسم چیست و تروریسم کیست؟». ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، «اسدالله بادامچیان» در پایان نشست دبیران حزب به مواضع سه دولت اروپایی در فعال کردن مکانیزم ماشه اشاره کرد و گفت: سه دولت اروپایی یعنی انگلیس، فرانسه و آلمان در پیروی از خط ترامپ، خود را به بد مهلکه‌ای انداخته‌اند. دبیرکل موتلفه اسلامی ادامه داد: آنها برجامی را که امضا کرده بودند، پاره کردند و حالا خیلی مضحک در پی جایگزین کردن توافق ترامپ به جای برجام برآمده‌اند. آیا این سه سیاستمدار اروپایی می‌توانند پاسخ این سئوال را بدهند که اگر برجام ترامپی قرارداد شد و امضا کردند، آیا خود ترامپ یا رییس جمهور بعدی آن را پاره نخواهد کرد؟ و چه اعتمادی به آمریکا است؟ بادامچیان در ادامه افزود: سه دولت انگلیس، فرانسه و آلمان، امتحان خوبی در برجام و روابط با ایران نداده‌اند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه گفت: قطعا تشییع باشکوه شهید قاسم سلیمانی و شهید المهندس و یارانشان یک یوم‌الله در تاریخ ملت ما و ملت‌های منطقه است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی رهبر معظم انقلاب نیز یک یوم‌الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
در نگاه مردم ما او یک سرباز فداکار بود که عمر عزیزش را در پاسداری از امنیت و اقتدار ملی گذراند. مردم ایران و منطقه و جهان مدیون او هستند چرا که شر عظیمی، چون داعش را از سر کشور‌های جهان کم کرد. وی همچنین مصوبه مجلس عراق در اخراج نیرو‌های آمریکا به عنوان ارتش اشغالگر را مهم توصیف کرد و گفت: از این پس حضور ارتش آمریکا در عراق حضور یک ارتش اشغالگر است. بادامچیان با اشاره به توطئه‌های نرم آمریکا در لبنان، سوریه و عراق و ایران تأکید کرد: خون پاک سردار سلیمانی و یارانش، چون سیلابی توطئه‌های آمریکا را از بین برد. مردم نمایندگانی غیر وامدار می‌خواهند تا بتوانند بر امور کشور نظارت کنند و مجلس را در رأس امور قرار دهند.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: قطعا تشییع باشکوه شهید سلیمانی و شهید المهندس و یارانشان یک یوم الله در تاریخ ملت ما و ملت‌های منطقه است. انهدام پایگاه نظامی عین الاسد و بازتاب‌های سنگین آن در جهان، یک یوم الله در تاریخ مبارزات رهایی بخش ملت‌ها با آمریکای جهان‌خوار است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی مقام معظم رهبری نیز یک یوم الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود. ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به مواضع سه دولت اروپایی در فعال کردن مکانیزم ماشه گفت: سه دولت اروپایی یعنی انگلیس، فرانسه و آلمان در پیروی از خط ترامپ، خود را به بد مهلکه‌ای انداخته‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشاسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: قطعا تشییع باشکوه شهید سلیمانی و شهید المهندس و یارانشان یک یوم الله در تاریخ ملت ما و ملت‌های منطقه است. انهدام پایگاه نظامی عین الاسد و بازتاب‌های سنگین آن در جهان، یک یوم الله در تاریخ مبارزات رهایی بخش ملت‌ها با آمریکای جهان‌خوار است. همچنین برگزاری نماز جمعه هفته گذشته و ایراد خطبه‌های تاریخی مقام معظم رهبری نیز یک یوم الله در تاریخ ایران و جهان خواهد بود. مردم جهان پاسخ سئوالی که در ذهن داشتند را دانستند که «تروریسم چیست و تروریسم کیست؟». ایران و سرتاسر خطوط مقاومت آمادگی دارند تا با هر شرارت تروریستی آمریکا مقابله کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
اگر در فاصله یک ماه مانده تا انتخابات نگران حضور حداکثری مردم هستیم، باید فریاد را بر سر مدیرانی بکشیم که نتوانستند در مسئولیت‎های خود به موفقیت برسند. این اتفاقات دست به دست هم دادند و به جایی رسیدیم که امروز سؤال می‎کنیم با توجه به شرایط فعلی آیا حضور حداکثری می‌تواند محقق شود یا خیر. در شرایط امروز کشور بهترین کار این است که بداخلاقی را کنار بگذاریم و با احترام به قانون، فضای سیاسی کشور را تلطیف کنیم. اما در این میان کسانی هم هستند که عدم یا کاهش مشارکت مردم در انتخابات آینده را به ماجرای رد صلاحیت‌های صورت گرفته از سوی شورای نگهبان مربوط می‌دانند. در صورتی که ماجرای رد صلاحیت‌ها هیچ ارتباطی با مشارکت مردم ندارد چرا که مردم فرای نگاه حزبی و سیاسی به مقوله انتخابات، به دنبال انتخاب افراد کارآمد هستند.
فردا نیوزفردا نیوز2 روز قبل
عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مجلس به هر میزان که قوی و کارآمد باشد، نقش مردم در سرنوشت کشور افزایش پیدا می‌کند. باشگاه خبرنگاران: حمیدرضا ترقی عضو حزب مؤتلفه اسلامی درباره مجلس آینده گفت: مجلس آینده باید متناسب با اهداف و مراحل گام دوم انقلاب شکل بگیرد. او ادامه داد: مجلس به هر میزان که قوی و کارآمد باشد، نقش مردم در سرنوشت کشور افزایش پیدا می‌کند. عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: احزاب از مراجع تاثیزگذار هستند که می‌توانند مردم را به سمت نامزد‌های توانمند و دارای ویژگی‌های مناسب برای این مقطع از انقلاب هدایت کنند. او در پایان تاکید کرد: مجلس در این دوره باید زیرساخت گام دوم را پی‌ریزی کند، به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/همدان دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان همدان با بیان اینکه در تأیید صلاحیت‌ها تابع قانون هستیم، گفت: اولویت همه احزاب و تشکلات انقلابی افزایش مشارکت عمومی در انتخابات است. الفت با بیان اینکه لازم است قانون اجازه دهد فضای گرم انتخاباتی ایجاد شود، افزود: در مردم هنوز فضای انتخاباتی ایجاد نشده است و به‌نظر می‌رسد هم سیاسیون و صداوسیما و قانون اجازه دهند این فضا ایجاد شود. وی افزود: اصولگرایان نیز طبق سنوات قبل لیست ارائه می‌دهند اما با توجه به اینکه هنوز فرآیند انتخابات قانونی نشده است به طور چراغ خاموش کار می‌شود به‌طوریکه در فضای خارج از مجموعه فعالیت دارند تا زمانی که قانون اجازه بدهد لیست را ارائه خواهیم کرد. دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه هر زمان که قانون اجازه دهد لیست کاندیدای شاخص را اعلام خواهیم کرد، یادآور شد: در برخی از شهرستان‌ها کاندیدای شاخص برای ما محرز شده است اما هنوز نمی‌توانیم اعلام کنیم. در مجلس دهم شفافیت دست ندادالفت درباره شفافیت هزینه‌های تبلیغاتی کاندیداهای مجلس نیز تأکید کرد: شفافیت در همه جای دنیا لحاظ می‌شود و انتظار می‌رفت در ایران نیز این شفافیت لحاظ شود اما متأسفانه قانون انتخابات ما هنوز نقص دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
یک فعال سیاسی اصولگرا در مورد اعتراض‌های صورت گرفته در چند ماه اخیر گفت: در مجموع به نظر می‌رسد برخی از اعتراض‌هایی نیز که صورت می‌گیرد به دلیل عدم یک دستی و هماهنگی بین قوا در کشور و نوعا گراهایی است که برخی به این قشار مختلف مردم می‌دهند. اگر مواضع مسوولان یکدست و منطبق بر مبانی که رهبری انقلاب مشخص می‌کنند، باشد قطعا افراد هم از این شکاف‌ها سو استفاده نمی‌کنند. طبیعتا اگر با این افراد، برخورد توجیهی شود، احتمال اینکه آنها هم از راه و روش خود صرف نظر کنند، زیاد است.» ترقی همچنین افزود: «در مجموع به نظر می‌رسد برخی از اعتراض‌هایی نیز که صورت می‌گیرد به دلیل عدم یک دستی و هماهنگی بین قوا در کشور و نوعا گراهایی است که برخی به این قشار مختلف مردم می‌دهند. نکته دوم این است که در جهت اقناع افکار عمومی نباید فقط رهبری عمل کنند بلکه مسئولان هم باید در راستای اقناع افکار عمومی تلاش کنند. نظام باید در این مورد فکر اساسی کرده و بررسی کند که دشمن چگونه از فضای مجازی بر ضد نظام استفاده می‌کند تا بتواند از همان راه به آنها وارد کند.» منبع: پارسینه
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشحمیدرضا ترقی عضو حزب مؤتلفه اسلامی درباره مجلس آینده گفت: مجلس آینده باید متناسب با اهداف و مراحل گام دوم انقلاب شکل بگیرد. اخبار سیاسی- او ادامه داد: مجلس به هر میزان که قوی و کارآمد باشد، نقش مردم در سرنوشت کشور افزایش پیدا می‌کند. مجلس وکیل الدوله نقش مردم را کمرنگ می‌کند. عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: احزاب از مراجع تاثیزگذار هستند که می‌توانند مردم را به سمت نامزد‌های توانمند و دارای ویژگی‌های مناسب برای این مقطع از انقلاب هدایت کنند. او در پایان تاکید کرد: مجلس در این دوره باید زیرساخت گام دوم را پی‌ریزی کند، به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.
الفالف3 روز قبل
وی افزود: متهم کردن شورای نگهبان به عملکرد جناحی، از سوی کسانی که بیش از ۶ سال قوه مجریه را با تنگ نظری و تعصب جناحی اداره کرده و حتی مورد اعتراض هم جناحان خود قرارگرفته‌اند، کمال بی‌انصافی است. سید محمد حسینی، عضو شورای مرکزی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هم به باشگاه خبرنگاران گفت: هنوز درباره سرلیستی بحثی مطرح نشده، اما قالیباف بعنوان یک گزینه، مطرح است. این کارشناس اقتصادی خاطرنشان کرد: … بنده بر بینش حاکم بر شورای نگهبان در داوری افراد بسیار متاسفم. برخی در برخورد با دولت کنونی به فکر سقوط آن یا استعفا رئیس دولت هستند و برخی دیگر نیز با آن برخوردی انفعالی دارند. رئیس شورای شهر تهران گفت: البته پیشنهاد من این بود که چون دولت‌ها همیشه قرار است یک دور دیگر نیز از مردم رای بگیرند، گاهی تصمیمات درستی نمی‌گیرند مگر احساس کنند رای آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تضعیف ارکان نظام به‌ویژه از زبان مسئولان ارشد در رسانه‌های عمومی، باعث خشنودی آمریکا و تحقق اهداف بدخواهان و منافقان است. دست اندرکاران اجرایی و نظارتی انتخابات شود. خبرگزاری آنا: رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تضعیف ارکان نظام به‌ویژه از زبان مسئولان ارشد در رسانه‌های عمومی، باعث خشنودی آمریکا و تحقق اهداف بدخواهان و منافقان است. دست اندرکاران اجرایی و نظارتی انتخابات شود. وی افزود: متهم کردن شورای نگهبان به عملکرد جناحی، از سوی کسانی که بیش از ۶ سال قوه مجریه را با تنگ نظری و تعصب جناحی اداره کرده و حتی مورد اعتراض هم جناحان خود قرارگرفته‌اند، کمال بی‌انصافی است. رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با ارائه راهکاری جایگزین برای جلوگیری از انتقادات صرف، تصریح کرد: آن‌ها بهتر است به جای موضع‌گیری انتخاباتی و شفاهی، اسناد خود را تقدیم شورای نگهبان کنند. میرسلیم خاطرنشان کرد: دولتی که بیش از سه سال است سیاست‌های کلی ابلاغی انتخابات را معطل گذارده و لایحه قانونی جامع انتخابات را تدوین و تصویب آن را پیگیری نکرده حق ندارد مدعی ضعف‌های دست اندرکاران اجرایی و نظارتی انتخابات شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تاثیر حضور مردم برای کمک به مسئولان برای ادامه مقاومت در مقابل دشمنان گفت: در شرایطی که به انتخابات نزدیک می‌شویم، راهبرد وحدت باید با قوت بیشتری دنبال شود زیرا این راهبرد می‌تواند به برگزاری انتخاباتی بهتر و با مشارکت بیشتر کمک کند. تقویت قدرت سیاسی کشور، می‌تواند توان چانه‌زنی کشور را بالا ببرد. ایران برپایه قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی خود در برابر دشمنان خود مقاومت می‌کند. حضور مردم پشتوانه‌ای برای نظام است و این حضور به مسئولان برای ادامه مقاومت کمک می‌کند. ان شاءالله انتخابات خوبی خواهیم داشت که به تقویت قدرت سیاسی کشور کمک می‌کند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، سید مصطفی میرسلیم در گفتگو با آنا، با اشاره به سخنان رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت مبنی بر اینکه با یک جناح نمی‌توان کشور را اداره کرد، اظهار کرد: تضعیف ارکان نظام به‌ویژه از زبان مسئولان ارشد در رسانه‌های عمومی، باعث خشنودی آمریکا و تحقق اهداف بدخواهان و منافقان است. وی افزود: متهم کردن شورای نگهبان به عملکرد جناحی، از سوی کسانی که بیش از ۶ سال قوه مجریه را با تنگ نظری و تعصب جناحی اداره کرده و حتی مورد اعتراض هم جناحان خود قرارگرفته‌اند، کمال بی‌انصافی است. رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با ارائه راهکاری جایگزین برای جلوگیری از انتقادات صرف، تصریح کرد: آنها بهتر است به جای موضع‌گیری انتخاباتی و شفاهی، اسناد خود را تقدیم شورای نگهبان کنند. میرسلیم خاطرنشان کرد: دولتی که بیش از سه سال است سیاست‌های کلی ابلاغی انتخابات را معطل گذارده و لایحه قانونی جامع انتخابات را تدوین و تصویب آن را پیگیری نکرده حق ندارد مدعی ضعف‌های دست اندرکاران اجرایی و نظارتی انتخابات شود. انتهای پیام/بازگشت به صفحه رسانه‌ها
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه تشییع پیکر سردار سلیمانی تشییع یک شهید نبود بلکه میثاق با یک آرمان بود، تصریح کرد: سردار سلیمانی ابدیت پیدا کرد و سپهسالار اسلام و علم هدایت شد. وی افزود: آنچه برای حاج قاسم شکل گرفت تشیع جنازه نبود، چرا که اصلا جنازه نبود و تشییع جنازه مفهومی دارد. حیثیت نظام سلطه قبل از آن که بدن سردار سلیمانی از روی زمین برداشته شود لکه دار شد. کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: فتنه‌هایی که در ایران و عراق بصورت مشترک مدیریت واحد می‌شد در سایه نسیم خون پاک و مقدس شهید سلیمانی و یارانش آرام آرام به یک جوشش شگفت انگیز تبدیل شد. وی با تاکید بر اینکه تشییع پیکر سردار سلیمانی تشییع یک شهید نبود بلکه میثاق با یک آرمان بود، تصریح کرد: سردار سلیمانی چون سرباز ولایت بود و راست می‌گفت، ماند، ابدیت پیدا کرد و سپهسالار اسلام و علم هدایت شد.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
دبیر کل حزب موتلفه گفت: دشمنان و احمق‌های خارجی که تصور می‌کنند با شیطنت و فتنه‌های خود می‌توانند سپاه ما را شکست دهند، بدانند که قطعا به هدفشان نخواهند رسید. دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه سفیر انگلیس مرتکب جرایم حقوقی بین المللی شده است که باید با وی برخورد شود، تصریح کرد: این اقدام سفیر انگلیس، دخالت آشکار در مسائل داخلی کشورمان و اقدامی ناشیانه است. بادامچیان با تأکید بر ضرورت برخورد قاطع با سفیر انگلیس، گفت: وزارت امور خارجه به اندازه کافی قوانین و مقررات برای برخورد با این اقدام خلاف قانون سفیر انگلیس در اختیار دارد که باید از این ابزار‌های قانونی خود به خوبی استفاده کند. بادامچیان گفت: دشمنان و احمق‌هایی که در خارج از کشور تصور می‌کنند با شیطنت و فتنه‌های خود می‌توانند سپاه ما را شکست دهند، بدانند که قطعا به هدفشان نخواهند رسید و اقتدار سپاه روز به روز افزایش می‌یابد. وی تاکید کرد: موفقیت‌های متعدد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دشمنان را عصبانی کرده است و کسانی که در داخل و خارج در مقابل سپاه پاسداران می‌ایستند، باید بدانند با این اقدام خود نه تنها تاثیری در کاهش اقتدار سپاه نمی‌توانند بگذارند، بلکه خودشان را رسوا می‌کنند.
مهرمهر4 روز قبل
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه سفیر انگلیس مرتکب جرایم حقوقی بین المللی شده است که باید با وی برخورد شود، تصریح کرد: این اقدام سفیر انگلیس، دخالت آشکار در مسائل داخلی کشورمان و اقدامی ناشیانه است. بادامچیان با تأکید بر ضرورت برخورد قاطع با سفیر انگلیس، گفت: وزارت امور خارجه به اندازه کافی قوانین و مقررات برای برخورد با این اقدام خلاف قانون سفیر انگلیس در اختیار دارد که باید از این ابزارهای قانونی خود به خوبی استفاده کند. عظمت و اقتدار سپاه پاسداران باعث عصبانیت دشمنان شده استوی با انتقاد از کسانی که سقوط هواپیمای مسافربری ایران –اوکراینی را دستاویزی برای رسیدن به اهداف سیاسی خود قرار داده‌اند، اظهار داشت: حمایت انگلیس استعمارگر و رئیس جمهور آمریکا از اغتشاش‌گران بهترین دلیلی است که نشان می‌دهد این کشورها با نظام جمهوری اسلامی دشمنی دارند. بادامچیان گفت: دشمنان و احمق‌هایی که در خارج از کشور تصور می‌کنند با شیطنت و فتنه‌های خود می‌توانند سپاه ما را شکست دهند، بدانند که قطعا به هدفشان نخواهند رسید و اقتدار سپاه روز به روز افزایش می‌یابد. وی تاکید کرد: موفقیت‌های متعدد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دشمنان را عصبانی کرده است و کسانی که در داخل و خارج در مقابل سپاه پاسداران می‌ایستند، باید بدانند با این اقدام خود نه تنها تاثیری در کاهش اقتدار سپاه نمی‌توانند بگذارند، بلکه خودشان را رسوا می‌کنند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 روز قبل
واکنش ایران چه خواهد بود؟ با توجه به اقدام اخیر اروپا، طبیعی است که با تشدید فشار از سوی این کشورها ایران بخواهد واکنش مقتضی را نشان دهد. با این وجود گروهی از محافظه کاران تلاش دارند، ایران را به ورطه لغو اجرای پروتکل الحاقی و قطع همکاری با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بکشانند. سید مصطفی میرسلیم از اعضای ارشد حزب مؤتلفه می‌افزاید: «ایران می‌تواند با تعلیق اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی پاسخ مناسبی به غرب بدهد». عدم همکاری با آژانس و عواقب آنهمکاری ایران با آژانس در قالب توافق پادمانی و بخش‌های نظارتی برجام از جمله پروتکل الحاقی صورت می‌گیرد. از جمله کشورهای مهمی که تاکنون از امضای این پروتکل خودداری کرده‌اند می‌توان به مصر و برزیل اشاره کرد.
ایسناایسنا6 روز قبل
ایسنا/قزوین دبیر ائتلاف پیروان ولایت قزوین گفت: در شرایط فعلی انتخابات دارای اهمیت بالایی است چراکه در تقابل علنی با کشور آمریکا هستیم، بخشی دیگر از اهمیت انتخابات در درون کشور و مربوط به تصمیم مردم است؛ نیاز است که در این دوره انتخاب مردم درست باشد تا مجلس ضعیف روی کار نیاید. دبیر ائتلاف بزرگ پیروان ولایت قزوین یادآور شد: سقوط هواپیمای اوکراینی داغ بزرگی بر دل مردم گذاشت، جمهوری اسلامی در پاسخ به تعرض یکی از سرداران انقلابی با موشک دوربرد پایگاه عین الاسد را مورد تهاجم قرارداد می‌توان گفت شاید کسی انتظار چنین پاسخ دندان‌شکنی را نداشت. اهمیت انتخابات در داخل و خارج از کشوردبیر ائتلاف بزرگ پیروان ولایت قزوین با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات تأکید کرد: در شرایط فعلی انتخابات دارای اهمیت بالایی است چراکه در تقابل علنی با کشور آمریکا هستیم، دشمن درصدد است که نشان دهد مردم پای انقلاب نیستند، اما مردم پای انقلاب هستند و این را از حوادث اخیر می‌شود دید. وی بیان کرد: بخشی دیگر از اهمیت انتخابات در درون کشور و مربوط به تصمیم مردم است؛ نیاز است که در این دوره انتخاب مردم درست باشد تا مجلس ضعیف روی کار نیاید. دبیر ائتلاف بزرگ پیروان ولایت قزوین تأکید کرد: اگر مردم در انتخابات امسال به‌درستی انتخاب نکنند مجلس به‌عنوان ریل‌گذار اصلی سیاست‌های نظام به انحراف رفته و کشور تا چهار سال دیگر با کجی راه خودش را ادامه می‌دهد.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه عنوان کرد: به‌کار انداختن ساز و کار ماشه، نشان همدستی با آمریکاست و ایران می‌تواند با تعلیق اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی پاسخ مناسبی به غرب بدهد. سیدمصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در صفحه شخصی خود در توییت به اجرای «مکانیزم ماشه» از سوی سه کشور اروپایی واکنش نشان داد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این باره نوشت: «ادعای بکار انداختن ساز و کار ماشه، نشان همدستی فرانسه و انگلیس و آلمان با آمریکا و بی‌شرمی آنها درباره اختلاف در اجرای برجام است که خود مفتضح‌ترین بدعهدی را نسبت بدان نشان داده‌اند. ایران می‌تواند با تعلیق اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی پاسخ مناسبی به غرب بدهد». روز گذشته، آلمان، انگلیس و فرانسه با انتشار بیانیه‌ای در بروکسل، مکانیسم موسوم به حل اختلاف در برجام را فعال کردند.

به انتهای لیست رسیدید

حزب موتلفه

حزب مؤتلفه اسلامی (نام‌های پیشین: جمعیّت مؤتلفه اسلامی و هیئت‌های مؤتلفه اسلامی) یک حزب سیاسی–مذهبی در ایران است که در سال ۱۳۴۲ از ائتلاف ۳ هیئت مذهبی بنام‌های؛ هیئت مسجد امین‌الدوله، هیئت مسجد شیخ‌علی و هیئت اصفهانی‌ها، با پیروی از سید روح‌الله خمینی شکل گرفت. این تشکل به جناح راست و اصول‌گرایان سنتی تمایل دارد و در محیط سیاسی ایران، قشر «بازاری‌های مذهبی» را نمایندگی می‌کند. این حزب همچنین در زمینه امور خیریه و تأسیس نهادهایی نظیر مدرسه اسلامی و صندوق‌های قرض‌الحسنه نیز فعالیت می‌کند. ویکی‌پدیا