مهم‌ترین و تازه‌ترین اخبار حزب مؤتلفه اسلامی
حزب موتلفه اسلامی

حزب موتلفه اسلامی

تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، بامداد امروز محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بر اثر ایست قلبی درگذشت. حبیبی پس از حبیب‌الله عسگراولادی به عنوان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی انتخاب شده بود. زمان و مکان تشییع پیکر دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی متعاقبا اعلام خواهد شد. خبرگزاری تسنیم از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارد. انتهای پیام/
موجموج1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی طی حکمی محمد علی امانی را به عنوان قائم مقام، مجتبی همدانی به عنوان دبیر اجرایی، حسین انواری به عنوان معاون مطالعات و برنامه‌ریزی، محمد کاظم انبارلویی به عنوان معاون سیاسی، محمدحسین نیکنام به عنوان معاون بین الملل، میثم زرندی به عنوان معاون تبلیغات و روابط عمومی، محمدحسین هوشنگی به عنوان سرپرست اداری و مالی و محسن قناعت را به عنوان سرپرست سازماندهی و آموزش منصوب کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
محمدنبی حبیبی در حالی درگذشت که جامه دبیر کلی حزب موتلفه را بر تن داشت. اما او فعالیت سیاسی و تشکیلاتی خود را از سال ۶۹ و با پیوستن به هیات‌‌های جمعیت موتلفه اسلامی آغاز می‌کند. موتلفه اسلامی از کجا شروع کرد؟ موتلفه را در واقع بازاری‌هایی که در قالب هیات‌های مذهبی کار سیاسی می‌کردند، در سال ۱۳۴۲ پایه‌گذاری کردند. برهمین اساس جمعیت هیات‌های مؤتلفه اسلامی در دی ماه سال ۱۳۸۲ به «حزب مؤتلفه اسلامی» تغییر نام می‌دهد. حبیبی در موتلفه چه کرد؟ با وجود حضور حبیبی از سال ۸۲ در قامت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اما پس از فوت حبیب‌الله عسگراولادی در سال ۹۲ نقش و جایگاه او در این حزب پررنگ شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد: ما باید این اقدامات را همان دو سال پیش باید انجام می‌دادیم، اما حالا حجت بر آمریکا و اروپا تمام شده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: آمریکا فاقد همراهی جامعه جهانی با توطئه‌های ضد ایران است. واشنگتن محور شرارت در جهان است و عقلای بین المللی، و دولت‌های مستقل با شرارت‌ها همراهی نمی‌کنند. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: دولت باید نظارت کند و جلوی حرص و طمع سوء استفاده کنندگان بایستد و از منافع مصرف کننده حمایت کند. وی افزود: ما باید به سمت تشکیل دولت اسلامی برویم تا این دولت بتواند جامعه نمونه اسلامی را تحقق بخشد و حوزه‌ها در این باره مسئولیت سنگینی برعهده دارند.
رجانیوزرجانیوز3 هفته قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تلاش آمریکا مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت ایران گفت: دولت باید به طور جدی شرارت نفتی آمریکا را بی‌پاسخ نگذارد. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تلاش آمریکا مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت ایران گفت: دولت باید به طور جدی شرارت نفتی آمریکا را بی‌پاسخ نگذارد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران گفت: اینکه رهبری تأکید می‌کنند اقدام آمریکایی‌ها بدون پاسخ نمی‌ماند اخطار به آنهاست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه روز کارگر تأکید کرد: دولت باید هرچه زودتر تکلیف کارگاه‌های رو به تعطیل و نیمه تعطیل را روشن کند و در تقویت کارگاه‌های فعال نیز از هیچ کوششی دریغ نکند. مسئولان حزب موتلفه اسلامی مسئولیت یافته‌اند که با رصد این اقدامات گزارش کارهای انجام شده را برای تشویق فعالان و رفع نقائص و نکات منفی ارائه دهند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از ارگان حزب موتلفه، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پیامی خطاب به سید حسن سیدی دبیر این حزب در استان گلستان، با ابراز تأسف عمیق ازصدمات وارده بر مردم شریف استان گلستان، بر لزوم همراهی همگانی و بویژه اعضای حزب برای امدادرسانی بهتر به مردم آسیب‌دیده از سیل و تلاش برای جبران خسارات وارده تأکید کرد. وی خاطر نشان کرد: نکته مهم این است که تدابیر لازم از سوی مسئولان مربوطه انجام نشده بود. وی به عنوان نمونه به عدم لایروبی رودخانه اشاره کرد که در صورت اقدام به موقع، کشش تخلیه آب از منطقه را بیشتر می‌کرد و از شدت آسیب‌ها می‌کاست. سیدی تصریح کرد: در مهندسی منطقه تدابیر لازم در نظر گرفته نشده است و عدم آینده نگری موجب این حجم خسارات شد. انتظار آن است که ضمن رسیدگی به مقصران حادثه کنونی و اقدام برای رفع خسارات، برای جلوگیری از حوادث مشابه در آینده نیز تدابیر کافی در نظر گرفته شود.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، صبح امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت. امروز نه فقط حزب موتلفه اسلامی، بلکه جبهه پیروان خط امام و رهبری و جریان اصولگرایی و همه دوستداران انقلاب یک همسنگر فرزانه را از دست داده است. جبهه پیشرفت و عدالت نیز در پی درگذشت دبیرکل فقید حزب موتلفه پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد: خبر درگذشت آقای مهندس محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی موجب تاثر و اندوه شد. مرحوم حبیبی، از چهره‌های موثر و پیشکسوت در خدمت رسانی به مردم و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و همچنین از افراد شاخص و موثر در حوزه تشکیلات و تحزب در سال‌های پس از انقلاب اسلامی بود. الیاس حضرتی، قائم مقام حزب اعتمادملی، در پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، را تسلیت گفت که به این شرح است: محمد نبی حبیبی، از نیروهای باسابقه انقلابی و دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از میان ما رفت.
فارسفارس3 ماه قبل
این فعال سیاسی درگذشت مرحوم حبیبی را برای مؤتلفه خسران‌بار توصیف کرد و افزود: وی مدیری با روحیه انقلابی و جهادی بود که تمام وجود خود را به تمام معنا وقت مؤتلفه کرده بود و اعتقاد داشت کار در مؤتلفه عبادت است و با تقوای سیاسی و مدیریت انقلابی و جهادی، مؤتلفه را اداره می‌کرد. عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی مرحوم حبیبی را مدیری کاملا تشکیلاتی دانست و خاطرنشان کرد: وی با همت خود در انسجام‌بخشی و تشکیلاتی کردن مؤتلفه کاملا موفق عمل کرد و اعتقاد داشت مؤتلفه نباید قائم به شخص باشد، بلکه باید سیستمی عمل کند، لذا همانطور که رئیس محترم شورای مرکزی حزب، دکتر بادامچیان ذکر کردند، خلأ به وجود آمده از فقدان انسان خدومی همچون مرحوم حبیبی را با جهاد و تلاش و با استفاده از نسل جوان به بهترین نحو جبران می‌کنیم. وی با بیان اینکه مرحوم حبیبی با اعتقاد به اینکه مؤتلفه اسلامی حزب الهی است و تا لحظه آخر برای جلب رضایت خدا به آن خدمت کرد، عنوان داشت: وی از هیچ کوششی در این حزب دریغ نورزیدند که به نظر بنده اجر شهید را خواهند داشت و به شهدای مؤتلفه پیوستند. عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد: مرحوم حبیبی کار در مؤتلفه را یک تکلیف دینی و الهی می‌دانست و معتقد بود، هرکس به کار در این حزب دنیوی فکر کند، ضرر کرده است. وی کار در مؤتلفه را اخروی محسوب می‌کرد و مؤتلفه را یک جایگاه مقدس می‌دانست، لذا تا آخرین لحظات عمر پربرکت خود روی این اعتقاد عملا ایستاد و تا پاسی از شب تمام وقت خود را صرف کار در مؤتلفه می‌کرد.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، در پی درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی، روابط عمومی این حزب در اطلاعیه‌ای، جزئیاتی از مراسم تشییع آن اعلام کرد. وی از یاران باوفای امام و رهبری بود و کارنامه انقلابی او نزد انقلابیون شفاف و روشن است. حزب مؤتلفه اسلامی فقدان دبیرکل و همکار پرتلاش خود را به ملت ایران و مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران و خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوید. بر این اساس، مراسم تشییع آن فقید سعید، پنجشنبه (۱۱ بهمن) ساعت ۸:۳۰ صبح از مسجد امام صادق (ع) در میدان فلسطین برگزار می‌گردد. جزئیات مراسم ترحیم و بزرگداشت آن مرحوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بر لزوم بسیج اعضای حزب مؤتلفه اسلامی برای امدادرسانی بهتر به مردم آسیب‌دیده از سیل تأکید کرد. دبیر استان گلستان حزب موتلفه اسلامی هم با اشاره به تقویت حضور نیروهای مردمی برای یاری به سیل زدگان، گفت: در شرایط فعلی خط راه آهن را منفجر کرده‌اند و اقدامات دیگری نیز برای تخلیه آب از منطقه آق قلا انجام شده است. وی به عنوان نمونه به عدم لایروبی رودخانه اشاره کرد که در صورت اقدام به موقع، کشش تخلیه آب از منطقه را بیشتر می‌کرد و از شدت آسیب‌ها می‌کاست. سیدی تصریح کرد: در مهندسی منطقه تدابیر لازم در نظر گرفته نشده است و عدم آینده نگری موجب این حجم خسارات شد. انتظار آن است که ضمن رسیدگی به مقصران حادثه کنونی و اقدام برای رفع خسارات، برای جلوگیری از حوادث مشابه در آینده نیز تدابیر کافی در نظر گرفته شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 هفته قبل
ساعت۲۴ - دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی خواستار برخورد جدی دولت با شرارت نفتی آمریکا در عدم تمدید معافیت‌های نفتی کشورمان شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران گفت: اینکه رهبری تأکید می‌کنند اقدام آمریکایی‌ها بدون پاسخ نمی‌ماند اخطار به آنهاست. بادامچیان افزود: واشنگتن باید بداند ایران در مقابله با او دست بسته نیست. ملت ایران کمربندها را محکم بسته تا ضرب شصت خود را به دشمن بچشاند. مسئولان حزب موتلفه اسلامی مسئولیت یافته‌اند که با رصد این اقدامات گزارش کارهای انجام شده را برای تشویق فعالان و رفع نقائص و نکات منفی ارائه دهند.
قدس آنلاینقدس آنلاین3 هفته قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تلاش آمریکا مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت ایران گفت: دولت باید به طور جدی شرارت نفتی آمریکا را بی‌پاسخ نگذارد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران گفت: اینکه رهبری تأکید می‌کنند اقدام آمریکایی‌ها بدون پاسخ نمی‌ماند اخطار به آنهاست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه روز کارگر تأکید کرد: دولت باید هرچه زودتر تکلیف کارگاه‌های رو به تعطیل و نیمه تعطیل را روشن کند و در تقویت کارگاه‌های فعال نیز از هیچ کوششی دریغ نکند. مسئولان حزب موتلفه اسلامی مسئولیت یافته‌اند که با رصد این اقدامات گزارش کارهای انجام شده را برای تشویق فعالان و رفع نقائص و نکات منفی ارائه دهند. این اولین بار نیست که دولت جنایتکار آل سعود دست به چنین جنایاتی می‌زند.
فارسفارس3 هفته قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تلاش آمریکا مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت ایران گفت: دولت باید به طور جدی شرارت نفتی آمریکا را بی‌پاسخ نگذارد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران گفت: اینکه رهبری تأکید می‌کنند اقدام آمریکایی‌ها بدون پاسخ نمی‌ماند اخطار به آنهاست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه روز کارگر تأکید کرد: دولت باید هرچه زودتر تکلیف کارگاه‌های رو به تعطیل و نیمه تعطیل را روشن کند و در تقویت کارگاه‌های فعال نیز از هیچ کوششی دریغ نکند. مسئولان حزب موتلفه اسلامی مسئولیت یافته‌اند که با رصد این اقدامات گزارش کارهای انجام شده را برای تشویق فعالان و رفع نقائص و نکات منفی ارائه دهند. این اولین بار نیست که دولت جنایتکار آل سعود دست به چنین جنایاتی می‌زند.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
برخی مراجع عظام تقلید با صدور پیامی، درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفتند. در پی درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی، برخی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. پیام تسلیت «حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی» بسم الله الرحمن الرحیمخبر ارتحال مرحوم حاج محمد نبی حبیبی را دریافت داشتم و بسیار متأسف شدم. نامبرده که از یاران وفادار و پراستقامت انقلاب اسلامی بود، مناصب مختلفی را در طول عمر خود در خدمت نظام اسلامی داشت و اخیرا دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بود. مرحوم حبیبی به معنای حقیقی یک سیاست مدار متین و با تقوی و انقلابی بود که همیشه در خط امام و رهبری و روحانیت اصیل گام برمی داشت.
ایسناایسنا3 ماه قبل
مرحوم حبیبی مردی متدین و با تقوا، سخت کوش و مخلص، با استقامت و هوشیار بود و به همین دلیل علاقمندان زیادی داشت. به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت آیت‌الله مکارم شیرازی به مناسبت ارتحال دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، به این شرح است: خبر ارتحال مرحوم حاج محمدنبی حبیبی را دریافت داشتم و بسیار متأسف شدم. نامبرده که از یاران وفادار و پراستقامت انقلاب اسلامی بود، مناصب مختلفی را در طول عمر خود در خدمت نظام اسلامی داشت و اخیرا دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بود. مردی متدین و با تقوا، سخت کوش و مخلص، با استقامت و هوشیار بود و به همین دلیل علاقمندان زیادی داشت. این ضایعۀ بزرگ را به اعضای محترم حزب مؤتلفه اسلامی و تمام علاقمندان ایشان، مخصوصا خانواده محترمشان تسلیت عرض می‌کنم.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پیامی خطاب به سید حسن سیدی دبیر این حزب در استان گلستان، با ابراز تأسف عمیق از صدمات وارده بر مردم شریف استان گلستان، بر لزوم همراهی همگانی و بویژه اعضای حزب برای امدادرسانی بهتر به مردم آسیب‌دیده از سیل و تلاش برای جبران خسارات وارده تأکید کرد. وی خاطر نشان کرد: نکته مهم این است که تدابیر لازم از سوی مسئولان مربوطه انجام نشده بود. وی به عنوان نمونه به عدم لایروبی رودخانه اشاره کرد که در صورت اقدام به موقع، کشش تخلیه آب از منطقه را بیشتر می‌کرد و از شدت آسیب‌ها می‌کاست. سیدی تصریح کرد: در مهندسی منطقه تدابیر لازم در نظر گرفته نشده است و عدم آینده نگری موجب این حجم خسارات شد. انتظار آن است که ضمن رسیدگی به مقصران حادثه کنونی و اقدام برای رفع خسارات، برای جلوگیری از حوادث مشابه در آینده نیز تدابیر کافی در نظر گرفته شود.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مجمع فوق العاده حزب موتلفه با حضور تعدادی از اعضاء و به منظور انتخاب جایگزین مرحوم «محمد نبی حبیبی» و اصلاح و تصویب برخی مواد اساسنامه حزب موتلفه اسلامی برگزار شد. در این نشست، اعضای حاضر در مجمع «حبیب‌الله توسلی» را به عنوان جایگزین مرحوم محمد نبی حبیبی در هیات داوری حزب موتلفه اسلامی انتخاب کردند. دستور کار دیگر مجمع فوق‌العاده حزب موتلفه، انتخاب بازرسان بود که با رای اکثریت اعضا «سید محمد شاهنگیان» بعنوان بازرس اصلی و «محمد مهماندوست» بعنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. در این نشست، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه «موتلفه وظیفه دارد در گام دوم کارهای زیادی انجام دهد»، گفت: «وحدت و یکدلی مسئولان حزب موتلفه اسلامی نعمت بسیار بزرگی است و با این وحدت و صمیمیت می‌توان در خدمت ولایت و ملت خدمات ارزشمندی را تقدیم کرد.» به گزارش ایرنا، دوازدهمین مجمع عمومی حزب موتلفه اسلامی با شعار «احیای مدیریت جهادی، حل مشکلات کشور با مسوولیت پذیری حزبی» پانزدهم آذر ماه در مجتمع آدینه تهران برگزار شد. در جلسه روز هشتم دی ماه ۹۷ شورای مرکزی حزب موتلفه، محمد نبی حبیبی باردیگر به دبیرکلی حزب موتلفه برگزیده شد اما با درگذشت وی، «اسدالله بادامچیان» ۲۷ بهمن ماه به دبیرکلی این حزب انتخاب شد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مراسم چهلمین روز در گذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی با حضور تعدادی از فعالان سیاسی برگزار شد. به گزارش ایسنا، در مراسم چهلمین روز درگذشت محمدنبی حبیبی - دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی - که عصر پنجشنبه (۲۳ اسفند) در مسجد فخرآباد تهران برگزار شد. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه، سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان، محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم حضور داشتند. محمدنبی حبیبی نهم بهمن درگذشت. وی در سال‌های اخیر مسئولیت دبیرکلی حزب مؤتلفه اسلامی را عهده‌دار بود.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
مراسم چهلمین روز در گذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی با حضور تعدادی از فعالان سیاسی برگزار شد. در مراسم چهلمین روز درگذشت محمدنبی حبیبی - دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی - که عصر پنجشنبه (۲۳ اسفند) در مسجد فخرآباد تهران برگزار شد. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه، سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان، محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم حضور داشتند. محمدنبی حبیبی نهم بهمن درگذشت. وی در سال‌های اخیر مسئولیت دبیرکلی حزب مؤتلفه اسلامی را عهده‌دار بود.
فارسفارس1 ماه قبل
دیبرکل حزب موتلفه اسلامی در پیامی خطاب به دبیر این حزب در استان گلستان، با ابراز تأسف عمیق ازصدمات وارده بر مردم شریف این استان، بر لزوم همراهی همگانی و بویژه اعضای حزب برای امدادرسانی بهتر به مردم آسیب‌دیده از سیل و تلاش برای جبران خسارات وارده تأکید کرد. به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌ها خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان در پیامی خطاب به سید حسن سیدی دبیر این حزب در استان گلستان، با ابراز تأسف عمیق از صدمات وارده بر مردم شریف استان گلستان، بر لزوم همراهی همگانی و بویژه اعضای حزب برای امدادرسانی بهتر به مردم آسیب‌دیده از سیل و تلاش برای جبران خسارات وارده تأکید کرد. وی خاطر نشان کرد: نکته مهم این است که تدابیر لازم از سوی مسئولان مربوطه انجام نشده بود. وی به عنوان نمونه به عدم لایروبی رودخانه اشاره کرد که در صورت اقدام به موقع، کشش تخلیه آب از منطقه را بیشتر می‌کرد و از شدت آسیب‌ها می‌کاست. سیدی تصریح کرد: در مهندسی منطقه تدابیر لازم در نظر گرفته نشده است و عدم آینده نگری موجب این حجم خسارات شد.
الفالف3 ماه قبل
محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بامداد امروز بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت. گروه سیاسی الف، ۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۸:۰۰ ۳۹۷۱۱۰۹۰۲۳فارس نوشت: «محمدنبی حبیبی» دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بامداد امروز سه‌شنبه ۹ بهمن بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت. مرحوم حبیبی، همچنین از سال ۱۳۸۳ و پس از حبیب‌الله عسگراولادی دبیرکل حزب موتلفه شد. براساس این گزارش، زمان و مکان تشییع پیکر دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی متعاقبا اعلام خواهد شد. جامعه خبری تحلیلی الف درگذشت این فعال سیاسی را به خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوید.
ایلناایلنا3 ماه قبل
رئیس قوه قضائیه با صدور پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، متن پیام تسلیت آیت‌الله صادق آملی لاریجانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم «انا لله و انا الیه راجعون» خبر درگذشت یار دیرین انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی که عمر خود را در راه دفاع از اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی سپری کرد، موجب تأسف اینجانب گردید. ضمن عرض تسلیت به بیت محترم ایشان و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی، برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.
ایسناایسنا3 ماه قبل
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه با صدور پیامی درگذشت آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت آملی لاریجانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم «انا لله و انا الیه راجعون» خبر درگذشت یار دیرین انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی که عمر خود را در راه دفاع از اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی سپری کرد، موجب تأسف اینجانب گردید. ضمن عرض تسلیت به بیت محترم ایشان و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی، برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم. صادق آملی لاریجانیرئیس قوه قضائیهانتهای پیام
فارسفارس1 هفته قبل
نرگس قدیری عضو شورای مرکزی حزب، از سوی سرپرست معاونت سازماندهی و آموزش به عنوان مدیریت بانوان حزب موتلفه معرفی شد. به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، طی مراسمی خانم نرگس قدیری عضو شورای مرکزی حزب، از سوی سرپرست معاونت سازماندهی و آموزش به عنوان مدیریت بانوان حزب موتلفه معرفی شد. خانم قدیری یکی از فعالین اجتماعی در حوزه زنان و رسانه است که مسئولیت‌هایی همچون مدیریت بانوان استان و شهر تهران را نیز برعهده دارد. گفتنی است، در مراسم معرفی خانم قدیری، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از زحمات سرکار خانم گائینی‌پور مدیریت سابق بانوان حزب تشکر و قدردانی کرد. انتهای پیام/
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سومین روز درگذشت شادروان سید محمود محتشمی پور عصر امروز دوشنبه با حضور چهره هایی مانند سید هادی خامنه‌ای، عمادالدین باقی، سراج الدین موسوی، علی اکبر محتشمی پور، علی اصغر پورمحمدی، اسدالله بادامچیان، محسن رفیق دوست، سید محمد صدر، سید مصطفی تاجزاده، عبدالله ناصری، محسن میردامادی، عیسی سحرخیز، محمد علی امانی، احمدمنتظری، شهیندخت مولاوردی، حسین شریعتمداری، سعید شریعتی، عبدالله رمضانزاده، سید محمد رضا خاتمی، جواد امام، هادی غفاری، کاظم انبارلویی، غلامحسین کرباسچی، محسن آرمین، محمد عطریانفر، حسین جابری انصاری، حسین مرعشی، محمد قوچانی، ایرج حسابی، لطف الله میثمی، عبدالعلی زاده، سید محمد حسینی، سید محمود دعایی، مرتضی حاجی، فیض الله عرب سرخی و محمد رضا راه چمنی در مسجد بلال صداوسیما برگزار شد. به گزارش ایرنا، ﺳﯿﺪ ﻣﺤﻤﻮﺩ ﻣﺤﺘﺸﻤﯽ ‌ﭘﻮﺭ از پیشکسوتان حزب موتلفه اسلامی، پسر عموی علی اکبر محتشمی پور وزیر کشور کابینه مرحوم هاشمی رفسنجانی و پدر همسر سید مصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب و مرتضی رفیق دوست روز جمعه در ۸۹ سالگی درگذشت. وی ﺍﺯ همراهان شهید نواب صفوی در فداییان اسلام و از ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺍﺻﻠﯽ ﻭ ﻣﻮﺳﺲ جمعیت‌های ﻣﻮﺗﻠﻔﻪ ﻭ ﺍﺯ ﻋﻨﺎﺻﺮ ﻓﻌﺎﻝ ﻧﻬﻀﺖ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ بود که ﺑﺎﺭﻫﺎ توسط ساواک بازداشت ﻭ ﺷﮑﻨﺠﻪ ﺷﺪ. ‌سیام**۹۴۰۲**۳۲۰۲**۱۵۳۵انتهای پیام /*
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی درگذشت آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت. متن کامل پیام تسلیت آیت الله آملی لاریجانی به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم «انا لله و انا الیه راجعون» خبر درگذشت یار دیرین انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی که عمر خود را در راه دفاع از اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی سپری کرد، موجب تأسف اینجانب گردید. ضمن عرض تسلیت به بیت محترم ایشان و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی، برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم. صادق آملی لاریجانیرئیس قوه قضاییهانتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به مناسبت درگذشت یار دیرین و صدیق امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، حاج محمدنبی حبیبی، دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی کشور مراسم یادبود این مرحوم در تبریز برگزار می‌شود. مجلس یادبود دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی کشور، روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه امسال، از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد آیت الله شهید مدنی واقع در خیابان دارایی تبریز برگزار می‌شود. به گزارش تسنیم، حجت الاسلام میرتاج الدینی به عنوان سخنران، در پایان این مراسم سخنرانی خواهد کرد. ‌انتهای پیام/ش

ویدئو / درگذشت حبیبی، دبیرکل بعد از حبیب‌الله

ایسناایسنا3 ماه قبل
محمدنبی حبیبی - فعال سیاسی اصولگرا و از اعضای باسابقه حزب مؤتلفه اسلامی - صبح سه‌شنبه نهم بهمن در سن ۷۳ سالگی درگذشت. او که بعد از استعفای مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی، دبیرکلی حزب موتلفه را بر عهده گرفت، بین سال‌های ۶۲ تا ۶۶ شهردار تهران بود و مدیریت شرکت پست، استانداری تهران، خراسان و فارس و ریاست ستاد اقامه نماز را نیز در کارنامه خود داشت. حبیبی که از منتقدان دولت‌های یازدهم و دوازدهم محسوب می‌شد، در آخرین اظهارنظر سیاسی‌اش، برای چندمین‌بار از برجام و اصرار دولت برای تصویب لوایح مربوط به FATF انتقاد کرده بود.
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، مراسم ترحیم محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی دقایقی پیش در مسجد امام صادق (ع) تهران آغاز شد. در این مراسم، علی اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، علی‌محمد بشارتی وزیر اسبق کشور، محمدمهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، حسن بیادی دبیرکل جبهه آبادگران، محمدرضا یزدانی خرم حضور یافته‌اند. این خبر تکمیل می‌شود …

به انتهای لیست رسیدید

حزب موتلفه اسلامی

حزب مؤتلفه اسلامی (نام‌های پیشین: جمعیّت مؤتلفه اسلامی و هیئت‌های مؤتلفه اسلامی) یک حزب سیاسی–مذهبی در ایران است که در سال ۱۳۴۲ از ائتلاف ۳ هیئت مذهبی بنام‌های؛ هیئت مسجد امین‌الدوله، هیئت مسجد شیخ‌علی و هیئت اصفهانی‌ها، با پیروی از سید روح‌الله خمینی شکل گرفت. این تشکل به جناح راست و اصول‌گرایان سنتی تمایل دارد و در محیط سیاسی ایران، قشر «بازاری‌های مذهبی» را نمایندگی می‌کند. این حزب همچنین در زمینه امور خیریه و تأسیس نهادهایی نظیر مدرسه اسلامی و صندوق‌های قرض‌الحسنه نیز فعالیت می‌کند. ویکی‌پدیا