مهم‌ترین و تازه‌ترین اخبار حزب مؤتلفه اسلامی
حزب موتلفه اسلامی

حزب موتلفه اسلامی

ایسناایسنا2 ساعت قبل
در درگیری حافظان امنیت مرز در شهرستان سراوان با گروهک تروریستی در مرز پاکستان، دو تن به شهادت رسیدند. مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران از جریمه ۲ میلیارد ریالی متهمی خبر داد که از او تجهیزات الکترونیکی کشف شده است. دادستان کل کشور بخشنامه‌ای مبنی بر ایجاد وحدت رویه درباره سایت‌های قمار یا شرط‌بندی در فضای مجازی را خطاب به دادستان‌های سراسر کشور ابلاغ کرد. معاونت منابع انسانی قوه قضاییه نیز از آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۹۸ از یکم مردادماه خبر داد. * مهمترین اخبار، مصوبات و دستور کارهای امروز (یک شنبه) سی ام تیر ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی را نیز می‌توانید اینجا دنبال کنید.
مهرمهر4 ساعت قبل
بر مبنای حق حاکمیت و حفظ استقلال سرزمینی و دریایی، ایران حق دارد هرگونه تجاوز از هر دولتی باشد را پاسخی بازدارنده بدهد. انگلستان باید بداند که دوران زورگویی استعماری گذشته است و توقیف غیرقانونی نفتکش پاسخ جدی و قاطع ایران را در پی خواهد داشت. در حالی که معلوم است اینستکس بسته‌ای حقارت‌آور و غیرمفید است و ملت ما این نوع پیشنهادهای غیرعملی را قبول ندارد. بادامچیان با تبریک پیروزی‌های ملت شجاع یمن و مقاومت ثمربخش آنها گفت: مسلما ملت قهرمان یمن پیروزی‌های بزرگی را در آینده تجربه خواهد کرد. وی تأکید کرد: نهاد مهم ائمه جمعه، نهادی قوی و مردمی است و امام جمعه از زمره فرهیختگان دینی و علمی است.

احمدی‌نژاد در انتظار فالو کردن ترامپ

3+
ایمناایمنا21 ساعت قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
وی ادامه می‌دهد: یعنی هم به نقش جوانان توجه داشته باشند هم موضوعاتی را بیان کنند که در راستای امیدافزایی نسل جوان و مردم باشد. این فعال سیاسی اصولگرا درباره اینکه ائمه جمعه چگونه بدون تضعیف دستگاه‌ها نقد کنند، توضیح می‌دهد: مقام معظم رهبری بارها نحوه نقد را برای چهره‌های سیاسی و جوانان تبیین کرده‌اند. لذا اگر ائمه جمعه این شیوه را اجرایی کنند، می‌توانند محور وحدت در شهرها باشند و به‌عنوان فردی منصف و عادل عمل کنند. وی تأکید می‌کند: مجموعا از صحبت‌های ایشان این‌گونه برداشت می‌شود که تلاششان این است که این شبکه زنجیره‌ای در کشور از تقابل با دولت پرهیز کند و در راستای رفع نواقص موضع‌گیری کند. ناامید کردن جوان یعنی گرفتن فرصت و قدرت عنصر جوان از کشور و جامعه اسلامی؛ و این خود یک منکر است.» منبع: ایرناپلاس
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: علت شکست اصولگرایان در انتخابات شورا و مجلس، اشتباهات جمنا از جمله برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری آن در استان‌ها بود. این فعال سیاسی اصولگرا اضافه کرد: این امر مورد پذیرش واقع و رعایت شده است. اکنون اثبات شده که هیچ کدام از این جریان‌ها به تنهایی قادر نیستند کف رای اصولگراها را در استان به دست آوردند. اگر ما رای را انسجام دهیم، حتی در کف رای خود موفق هستیم، چه برسد به اینکه جمع دیگری را به این کف رای اضافه کنیم. تلاش کردیم تا با همه عناصر قدرتی که در آرا و ظرفیت‌های مشهد تاثیر دارند، مذاکره کنیم و همواره توصیه آیت‌الله علم‌الهدی وحدت بوده است.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفۀ اسلامی اظهار کرد: برخی نسبت به حزب ابراز تمایل نشان می‌دهند تا نوعی خوشنامی و وجاهت اجتماعی کسب کنند، زیرا می‌دانند حزب مؤتلفۀ اسلامی نزد مردم و علما از سابقه‌ای خوب برخوردار است. میرسلیم گفت: عده‌ای دیگر برای آموزش دیدن و طی کردن راه کمال سیاسی به حزب مؤتلفۀ اسلامی نزدیک می‌شوند. این افراد خودشان را هزینۀ حزب می‌کنند نه اینکه حزب را هزینۀ خود کنند. میرسلیم گفت: مؤتلفۀ اسلامی باید به دور از جنجال‌ها، انعکاس دهندۀ تخصصی مطالبات مردمی باشد. وی گفت: افراد با صلاحیتی که برای نامزدی در انتخابات مجلس معرفی می‌کنیم لزوما عضو حزب مؤتلفۀ اسلامی نیستند؛ افرادی که مناسب ادارۀ کشورند باید شناسایی و برای انتخابات نامزد شوند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-تردید برای حضور و تکاپو برای وحدت خلاصه‌ترین تعریفی است که این روزها می‌توان از تحرکات انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان ارائه کرد. سنگ تمام یا کناره گیری؛ دو منتها علیه نمودار تصمیم گیری انتخاباتی اصلاح طلبان است که از سوی چهره‌های مطرح آنها رسانه‌ای می‌شود. چهره هایی مانند سعید حجاریان تئوریسین اصلاح طلبان، حضور به هر قیمت و کیفیتی در انتخابات را بی معنا دانسته و آن را موجب ریزش پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان ارزیابی کرده است. عملکرد فهرست‌های پیروز منتسب به این جریان در انتخابات مجلس و شورای شهر محل اختلافات کهنه با مصادیق نو است. تازه‌های انتخاباتی اصولگرایانجناح اصولگرایان این روزها خود را میداندار و حتی پیروز انتخابات آینده معرفی می‌کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
برنابرنا1 روز قبل
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: افرادی را برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس انتخاب کنیم که اهل بده بستان با دولت نباشند. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «سید مصطفی میرسلیم» رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در اجلاس دبیران استانی حزب موتلفه اسلامی گفت: برخی دوستان به حزب موتلفه نزدیک می‌شوند تا ما برای آنها هزینه‌های تبلیغات انتخابات را تأمین کنیم؛ آنها با خودشان فکر می‌کنند در مؤتلفه یک مشت افراد پولدار نشسته‌اند و ما می‌توانیم آنها را بدوشیم. اگر شرایط اقتصادی که امروز در کشور رخ داده است، هر زمانی دیگر در تاریخ ما اتفاق می‌افتاد کلی بلوا می‌آفریدکسانی را برای نامزدی در انتخابات مجلس شناسایی کنیم که از استقلال رأی سیاسی برخوردار باشندنمایندگان مجلس نباید ابدا به بده بستان با دولت آلوده نشوند و در این راه تحت نفوذ رئیس جمهوری، رئیس مجلس و سایر مقامات قرار بگیرندافراد با صلاحیتی که برای نامزدی در انتخابات مجلس معرفی می‌کنیم نباید لزوما عضو حزب مؤتلفۀ اسلامی باشند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
سخنگوی شورای نگهبان: باید تلاش کنیم قانون انتخابات اصلاح شودسخنگوی شورای نگهبان که بار‌ها تلویحا و صریحا از ضعف قانون انتخابات، انتقاد کرده است، امروز در پاسخ به سوالی در این مورد گفت: فقط باید تلاش کنیم که ان‌شاءالله قانون انتخابات اصلاح شود. کاهش تعهدات برجامی ایران فرصت دادن به دیپلماسی استسخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: کاهش تعهدات برجامی ایران از روی لجاجت نیست بلکه برای این است که به دیپلماسی فرصتی داده شود تا طرف مقابل به خودش بیاید و وظایفش را انجام دهد. مدت مسئولیت همه دبیران شورای نگهبان۲۶ تیر ماه سالگرد تأسیس شورای نگهبان است و این شورا از ابتدای تأسیس تا کنون چهار، دبیر داشته است. تاکید آیت‌الله جنتی بر ضرورت اصلاح قانون انتخاباتدبیر شورای نگهبان گفت: قانون‌های سرنوشت‌ساز مثل قانون انتخابات را در اولویت کار خود قرار دهید. جوان‌ترین عضو حقوقدان شورای نگهبان را بیشتر بشناسید + عکسهادی طحان نظیف متولد ۱۳۶۱ در دزفول، شهر موشک‌ها است.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
قالیباف یا سعید جلیلی؟ شاید بازهم حدادعادل! با وجود این، محمد عطریانفر، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، روز گذشته به نامه‌نیوز گفته است: «فکر می‌کنم در مقایسه‌ای، تناسب آقای جلیلی با پارلمان بیشتر از آقای قالیباف است؛ کما‌ اینکه تجربه آقای قالیباف در حوزه اجرا از پارلمان بیشتر است. شایعه ورود جلیلی و قالیباف به عرصه انتخابات مجلس، سال ۹۴ نیز مطرح بود؛ اتفاقی که رخ نداد. رئوفیان آن زمان در پاسخ به این پرسش که آیا این امکان هست که جلیلی سرلیست جبهه پایداری باشد، گفته بود ممکن است به این نتیجه برسند که جلیلی سرلیست جبهه پایداری باشد؛ اما با توجه به اختلافاتی که در این مجموعه وجود دارد، ممکن است این اتفاق هم نیفتد. همان زمان هم این بحث مطرح بود که حمایت از جلیلی به موضوعی دیگر نیز بستگی دارد و آن تمایل‌نداشتن برخی افراد مانند حدادعادل، برای سرلیست قرارگرفتن است؛ اتفاقی که نیفتاد و حداد عادل سرلیست ماند و جلیلی هم اصلا وارد بازی انتخابات مجلس نشد.
کرد آنلاینکرد آنلاین3 روز قبل
عصر کرد - قالیباف، سعید جلیلی یا حدادعادل! کدام‌یک سرلیست فهرست انتخاباتی اصولگرایان در تهران می‌شوند؟ آیا دو رقیب درون‌جریانی اصولگرا که زمانی به صندلی پاستور فکر می‌کردند، این‌روزها به صندلی ریاست مجلس فکر می‌کنند؟ تردید اصولگرایان میان جلیلی، حداد و قالیبافآیا قالیباف که این‌روزها شیپور انتخابات را زودتر از هم‌جناحی‌هایش نواخته و در حال جمع‌کردن عده و عده خود برای تسخیر پارلمان است، خودش هم عزم و قصد پارلمان دارد یا همچنان به کمتر از صندلی پاستور قناعت نمی‌کند؟ آیا جبهه پایداری که این‌روزها متحدشدنش با جماعت اصولگرایان محل بحث و نقد است و از الگوی انتخاباتی ویژه خودش سخن می‌گوید، می‌تواند اصولگرایان را وادار به پذیرش سرلیستی سعید جلیلی، نامزد اصلحشان در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۲ کند؟ و اصلا آیا جلیلی حاضر به معامله بر سر انتخابات مجلس یازدهم با انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ هست؟ اگرچه هنوز از اردوگاه اصولگرایی سخن یا تحلیلی مبنی بر چینش نیروها برای مجلس آینده بیرون نیامده، برخی شواهد گویای آن است که احتمالا دوباره غلامعلی حدادعادل میدان‌دار بستن فهرست خواهد شد و در این صورت، خودش سرلیست قرار خواهد گرفت. ترقی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه نیز به‌تازگی گفته بود حضور «محمدباقر قالیباف» در انتخابات آتی مجلس، به اندازه جلیلی محتمل نیست. او گفته بود: «هنوز اطلاعات موثقی از افراد احتمالی برای شرکت در انتخابات به دستمان نرسیده است؛ اما احتمال آمدن آقای «سعید جلیلی» از احتمال حضور آقای «قالیباف» پررنگ‌تر بوده است». منبع: bartarinha. ir
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
آیا قالیباف که این‌روزها شیپور انتخابات را زودتر از هم‌جناحی‌هایش نواخته و در حال جمع‌کردن عده و عده خود برای تسخیر پارلمان است، خودش هم عزم و قصد پارلمان دارد یا همچنان به کمتر از صندلی پاستور قناعت نمی‌کند؟ آیا جبهه پایداری که این‌روزها متحدشدنش با جماعت اصولگرایان محل بحث و نقد است و از الگوی انتخاباتی ویژه خودش سخن می‌گوید، می‌تواند اصولگرایان را وادار به پذیرش سرلیستی سعید جلیلی، نامزد اصلحشان در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۲ کند؟ و اصلا آیا جلیلی حاضر به معامله بر سر انتخابات مجلس یازدهم با انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ هست؟ اگرچه هنوز از اردوگاه اصولگرایی سخن یا تحلیلی مبنی بر چینش نیروها برای مجلس آینده بیرون نیامده، برخی شواهد گویای آن است که احتمالا دوباره غلامعلی حدادعادل میدان‌دار بستن فهرست خواهد شد و در این صورت، خودش سرلیست قرار خواهد گرفت. ترقی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه نیز به‌تازگی گفته بود حضور «محمدباقر قالیباف» در انتخابات آتی مجلس، به اندازه جلیلی محتمل نیست. او گفته بود: «هنوز اطلاعات موثقی از افراد احتمالی برای شرکت در انتخابات به دستمان نرسیده است؛ اما احتمال آمدن آقای «سعید جلیلی» از احتمال حضور آقای «قالیباف» پررنگ‌تر بوده است».
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ترامپ انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتارش شده و آمریکایی‌ها باید راه علاجی برای او پیدا کنند. اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره برنامه حزب موتلفه در آستانه انتخابات مجلس گفت: حزب موتلفه اسلامی همواره حضور داشته است و در صحنه انتخابات انجام وظیفه کرده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: مسئله دوم سلطه‌گری غربی‌ها است که از قرن نوزدهم استعمار را شروع کردند و این موضوع نقطه بسیار تاریکی در کارنامه آن‌هاست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آقای ترامپ از قرارداد‌های آب و هوای بین‌المللی پاریس هم کنار رفته است. او انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتار او شده است و به نظر من آمریکایی‌ها باید بالاخره یک فکری و علاجی برای ترامپ پیدا کنند.
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
دبیرکل حزب موتلفه گفت: ترامپ انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتارش شده و آمریکایی‌ها باید راه علاجی برای او پیدا کنند. اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره برنامه حزب موتلفه در آستانه انتخابات مجلس گفت: حزب موتلفه اسلامی همواره حضور داشته است و در صحنه انتخابات انجام وظیفه کرده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: مسئله دوم سلطه‌گری غربی‌ها است که از قرن نوزدهم استعمار را شروع کردند و این موضوع نقطه بسیار تاریکی در کارنامه آن‌هاست. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آقای ترامپ از قرارداد‌های آب و هوای بین‌المللی پاریس هم کنار رفته است. او انسان آلوده و پلیدی است که آمریکا گرفتار او شده است و به نظر من آمریکایی‌ها باید بالاخره یک فکری و علاجی برای ترامپ پیدا کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب با اشاره به تحولات منطقه گفت: حوادث مهمی در منطقه رخ داده است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درمورد شرارت انگلیس در دزدی دریایی گفت: ملت ما معتقد است انگلیسی‌ها باید هزینه این دزدی دریایی را پرداخت کنند. بادامچیان تصریح کرد: ما همچنان باید گام‌های استوار محدود کردن تعهدات تا به صفر رساندن تعهدات برجامی را بلند برداریم. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درمورد هلاکت تروریست‌ها در اقلیم کردستان توسط سپاه گفت: ما تشکر می‌کنیم از جان برکفان سپاه برای گلوله باران مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان عراق. دولت اقلیم کردستان عراق باید در این باره پاسخگو باشد تا تحرکات تروریستی در خاک عراق علیه ایران تکرار نشود.
فارسفارس1 هفته قبل
وی از وزیر کشور به عنوان رییس کارگروه عفاف و حجاب خواست تا گزارشی در این مورد و پیشرفت کارها به مردم ارائه دهد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درمورد شرارت انگلیس در دزدی دریایی گفت: ملت ما معتقد است انگلیسی‌ها باید هزینه این دزدی دریایی را پرداخت کنند. یک انتظار عمومی در کشور از سوی مردم وجود دارد که حتما باید مقابله به مثلی صورت گیرد. بادامچیان تصریح کرد: ما همچنان باید گام‌های استوار محدود کردن تعهدات تا به صفر رساندن تعهدات برجامی را بلند برداریم. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان تأکید کرد: اگر دولت نمی‌تواند در این زمینه کاری بکند، از دانش و مدیریت صاحب نظرانی که دلسوز و متخصص و دارای تجربه هستند استفاده کند.
رجانیوزرجانیوز1 هفته قبل
مصباحی مقدم: جامعه روحانیت مبارز یک وقتی پیشتاز فعالیت‌های سیاسی و از جمله انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات مجلس بود. مصباحی مقدم: جامعه روحانیت از اول این‌طور بوده. جامعه روحانیت، جامعه روحانیت است. مصباحی مقدم: یک وقت سخن از جامعه روحانیت به عنوان یک تشکل است و یک وقت سخن از یک عضو جامعه روحانیت است. برای لیست واحد در انتخابات، نگاهشان باید مانند آقای مصباحی مقدم باشدتوکلی: نگاهشان هم باید مانند آقای مصباحی مقدم باشد.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
٢١ تیر جنبۀ تاریخى دارد و یادآور قتل عام چند صد نفره اى است که به دستور رضاخان در ١٣١٤ در مسجد گوهرشاد انجام گرفت. و اجبارا نوع خط را به لاتین تبدیل کرد؛ این ظاهربینى و نتیجه گیرى اولیه شاخص حالات روشنفکرى آن زمان بود. طبیعى است که در دوران اسلامى این ویژگى تقویت شود. از این لحاظ فرهنگ عمومى غرب منحط است و ترویج آن در بین ما همچون سم مهلک است. مانند کسانى که در مسیر شکم چرانى و هوسرانى هیچ حدى را مراعات نمى کنند و خود را به کشتن مى دهند.
فارسفارس1 هفته قبل
بانوان حزب موتلفه تاکید کردند: قوه قضاییه و نیروهای امنیتی با رصد عوامل داخلی جریان ضد امنیتی، ضد حجاب و ضد دین، گامی بلند در ناکام گذاشتن تحرکات سازمان‌های تروریستی درعرصه فضای مجازی و فضای سیاسی و اجتماعی و پیشبرد جریان براندازی بردارند. به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، بانوان حزب موتلفه اسلامی به مناسبت هفته حجاب و عفاف با صدور بیانیه‌ای تاکید کردند: «مساله حجاب در جامعه با فعال شدن بهاییان و اعضاء سازمان تروریستی منافقین در این موضوع به یک مساله سیاسی و امنیتی تبدیل شده است». متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: «استعمارگران برای به یوغ کشیدن ما، ابتدا به سراغ زنان ما آمدند. همزمان با تحرکات خارجی، همسویی برخی از جریان‌های لیبرال در کشور که بعضا در مصادر امور در دولت یا مجلس قرار دارند نیز بسیار مشکوک و قابل بررسی است. در پایان خاطر نشان می‌سازد بانوان حزب موتلفه اسلامی همت والای خود را در همکاری با همه قوا در زمینه مقابله با فتنه‌های آمریکایی اعلام کرده و آماده است همه ظرفیت حزبی و سیاسی خود را در این زمینه به صحنه بیاورد.» انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
مدیر کل سیاسی وزارت کشور: ۱۲۰حزب شناسنامه دار در کشور فعال هستندمدیرکل دفتر سیاسی وزارت کشور با اشاره به این که ۱۲۰حزب شناسنامه دار در کشور فعال هستند، گفت: احزاب سیاسی فعال و شناسنامه دار کشور با شناخت کامل از افراد شرکت کننده در انتخابات، به دنبال منافع عمومی کشور هستند. قانون حجاب و عفاف باید رعایت شود و این وظیفه‌ای در برابر خداوند متعال است. جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان برگزار می‌شودششمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری، روز پنجشنبه در تهران برگزار می‌شود. رهبر معظم انقلاب هم به عنوان فرمانده کل قوا در چندین سخنرانی این را به صراحت مطرح کردند. همایش بین المللی چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شودهمایش بین المللی چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به همت پژوهشکده شورای نگهبان برگزار می‌شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
کدخدایی هم از بی فایده بودن فریادهای خود برای اصلاح نظام انتخابات گفت. به گزارش ایسنا، رئیس ستاد انتخابات کشور از توقف تغییر استانداران و فرمانداران خبر داد و تاکید کرد که متولی اصلی برگزاری انتخابات، وزارت کشور است. در ادامه مهم‌ترین اخبار انتخاباتی در روزهای گذشته را مرور می‌کنیم: اجرای انتخابات بر اساس اصلاحیه سال ۹۵با توجه به تصویب نشدن طرح اصلاح قانون انتخابات و لایحه جامع انتخابات، انتخابات پیش‌رو بر اساس اصلاح قانون انتخابات در سال ۹۵ برگزار خواهد شد. سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اعلام این خبر گفت: «یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس اصلاحیه قانون انتخابات مصوب در خردادماه ۹۵ برگزار می‌شود. وی در گفت‌وگویی در پاسخ به این پرسش که چرا قانون انتخابات اصلاح نمی‌شود، گفت: «چون مجلسی‌ها خیلی تمایل ندارند ورود کنند؛ به دلیل اینکه اصلاح قانون دست آنهاست، ما فقط می‌توانیم پیشنهاد دهیم و فریاد بزنیم که قانون نیاز به تغییر دارد که به اندازه کافی حداقل شخص بنده فریادم بلند بوده که قانون انتخابات و نظام انتخاباتی ما باید اصلاح شود.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، شهید بهشتی، هاشمی رفسنجانی، موسوی اردبیلی، احمد جلالی، علی‌اصغر مسعودی و مهندس سحابی از اعضای هیأت مؤسس بنیاد مستضعفان بودند. بنا بر تصویب همین هیأت بود که علینقی خاموشی به‌عنوان اولین رئیس بنیاد مستضعفان منصوب شد. در شهریور ۶۸ و بعد از حذف پست نخست‌وزیری، محسن رفیق‌دوست به ریاست بنیاد مستضعفان منصوب شد. حواشی بنیاد مستضعفین؛ از حقوق نجومی تا باشگاه در دبی و ساختمان ۳۶ طبقه‌ای در آمریکادر طول این مدت، بنیاد مستضعفان با حاشیه‌های بسیاری روبرو بوده است. افتتاح یک باشگاه مجلل برای ایرانیان در دبی یکی دیگر از حاشیه‌های بنیاد مستضعفان بود که در افکار عمومی مطرح شد.
فارسفارس1 هفته قبل
یادداشت| نگاهی به ابعاد دیدار روحانی و مکرونبه گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در یادداشتی به بررسی دیدار۲۴ تیر رئیس جمهورکشورمان با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه پرداخت. متن یادداشت به شرح ذیل است: قرار است در ۲۴ تیر رئیس جمهور با آقای مکرون رئیس جمهور فرانسه دیدار کند. ایران در مذاکرات خود در پی احقاق حقوق حقه ایران و ملت بزرگ ایران است. پذیرش مکرون در ایران برای سازشکاری یا تسلیم در برابر زورگویی‌های استعماری نیست بلکه برای شنیدن سخنان و برنامه‌های اوست. مذاکره هم دو مبنای روشن دارد:۱- حقوق ایران که رعایت نشده است برگردانید، سیاست خود را بر احترام متقابل به استقلال و منافع ملی بگذارید.

به جایی می‌رسیم که تهمت و غیبت را واجب می‌دانیم

10+
ایمناایمنا1 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
وی افزود: جامعه مدرسین گفته حضوری در مسائل انتخاباتی نخواهد داشت اما جامعه روحانیت مبارز حضور دارد. وی افزود: محوریت گفتمان‌ها مطالبات مردم و مشکلاتی فراروی نظام است که به نقش مجلس در رفع آنها باز می‌گردد. ترقی درباره میزان اقبال و رای‌آوری لیست‌ها گفت: در شهرهای کوچک انتخابات به صورت لیستی نیست و باید به اقتضاهای هر منطقه توجه ‌کرد. به علاوه اینکه می‌خواهند در برخی از نقاط سرلیستی داشته باشند که دیگر اعضای لیست را به دنبال خود بکشاند. این فعال سیاسی اصولگرا درباره میزان اقبال اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده گفت: طبیعتا اینگونه نیست که هیچ اقبالی به آنها وجود نداشته باشد، بالاخره یک تعدادی طرفدار دارند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه امام خامنه‌ای همواره مسائل حساس را به خوبی رصد و مدبرانه انقلاب را به پیش می‌برند گفت: مقام معظم رهبری در دیداری که با خانواده‌های شهدا در ۲۱ آذر ۹۷ داشتند فرمودند «همه حواس‌شان را جمع کنند؛ ممکن است دشمن برای سال ۹۸ نقشه کشیده باشد». دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمانشاه افزود: اما بنده تصور می‌کنم که مردم در شرایط کنونی هوشیارتر شده و درک صحیحی از شرایط پیش روی کشور دارند و همانطور که حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی روز قدس امسال، جهانیان را شگفت‌زده کرد شاهد حضور گسترده‌تر مردم در انتخابات خواهیم بود. دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در انتخابات امسال تمامی جناح‌ها و سلایق مختلف سیاسی حضور خواهند داشت گفت: بیش از چهار دهه مردم پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و امام خامنه‌ای به عنوان سکان‌دار اصلی انقلاب هم با ترسیم بیانیه گام دوم انقلاب در راستای مسیر تحقق انقلاب و ختم آن به ظهور امام زمان (عج) گام برمی‌دارد. کرمی‌راد در مورد شرط‌گذاری اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات گفت: سال گذشته مرحوم دکتر حبیبی دبیرکل سابق حزب مؤتلفه اسلامی در اجلاس دبیران سراسر کشور از تمامی دبیران استان‌ها درخواست کرد که در استان‌های خود یک بررسی دقیقی داشته باشند، مبنی بر اینکه مسئولان ادارات دولتی استان‌ها چند درصد اصلاح‌طلب هستند. دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان تمام زور خود در دولت اول و دوم روحانی برای انتخاب وزیران اصلاح‌طلب بکار بردند و در این امر نیز موفق بودند و آنچه که امروز در رابطه با انتخابات مجلس در انتهای سال ۹۸ مطرح می‌کنند نوعی فرافکنی به‌واسطه عدم کارآمدی در مناسب اجرایی است.
فارسفارس1 هفته قبل
در ارتباط با نحوه شهادت و زمانه «آیت‌الله محمدمهدی ربانی املشی» با اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی به گفت‌وگو نشستیم: فارس: شما از دوستان آیت‌الله ربانی املشی بودید. دوستان مؤتلفه‌ بعد از رهایی از زندان با شهید مطهری، شهید بهشتی، شهید باهنر و بزرگان دیگر جلسه داشتند. با آقای ربانی املشی و چند نفر دیگر از عزیزان در منزل شهید اسلامی جلسه داشتیم که بحث تبعید پیش آمد. مرحوم آقای عسگراولادی، شهید عراقی، شهید اسلامی، شهید درخشان، بنده و آقای توکل­ی بینا و حاج­ سعید امام انتخاب شدیم. از بین آن­‌ها آقای بهشتی، آقای باهنر، مقام معظم رهبری، آقای هاشمی رفسنجانی، آقای موحدی کرمانی، آقای ناطق نوری، آقای ربانی املشی، آقای محمد یزدی، آقای مومن و آقای دری نجف‌­آبادی که سرجمع ۲۱ نفر می‌شدند، انتخاب شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
جامعه روحانیت به دنبال تشکیلاتی برای همسو کردن اصولگرایان استحجت الاسلام محمدتقی رهبر درباره کمرنگ شدن نقش و جایگاه جامعه روحانیت مبارز در تحرکات انتخاباتی اصولگرایان در سال‌های اخیر به خبرآنلاین، گفت: من هم قبول دارم که حضور جامعه روحانیت در سال‌های اخیر کمرنگ بوده و من هم به نوبه خودم این ایراد را به جامعه روحانیت دارم. عضو جامعه روحانیت گفت: زمانی که آقای مهدوی‌کنی زنده بودند، جامعه روحانیت فعال بود و در مواقع حساس موضع‌گیری و حضور داشتند و این کاستی و فترت امروز یک واقعیت است و این را باید حتما جبران کرد. رایزنی جامعه روحانیت با موتلفه و جامعه مهندسیناین چهره اصولگرا در پاسخ به این سئوال که «جامعه روحانیت با چه گروه‌هایی نشست داشته است؟»، توضیح داد: آن طور که می‌دانم با حزب موتلفه اسلامی، جامعه مهندسین و طیف آقای باهنر و جامعه مدرسین ارتباط‌های برقرار شده است. جامعه روحانیت در تلاش است تا افرادی که به این مسیر اعتقاد و تمایل دارند را جذب کند. عضو جامعه روحانیت مبارز درباره نقش این تشکل روحانی در شورای وحدت اصولگرایان هم گفت: من کلیت این شورا را می‌دانم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت یازدهم از خصلت پایبند نبودن آمریکا به تعهدات غفلت کرد و به پیشبرد مذاکرات خوشبین شد تا اینکه بعد از سه سال به توافق برجام انجامید و سپس با نقض عهد صریح آمریکا مواجه شد. اعتمادآنلاین| سیدمصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر به راهبرد آمریکا توجه کنیم قطعا باید بگوییم که در شش سال گذشته فرصت سوزى کرده‌ایم، بیان کرد: در دو سال اخیر نیز به‌ویژه در مقابله با خروج آمریکا از برجام تأخیر داشته‌ایم. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: دیگر اقدامات آمریکا، از جمله مذاکره، خدعه اى بیش نیست. رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گقت: دولت یازدهم از این خصلت آمریکا، (عدم پایبندی به تعهدات) غفلت کرد و به پیشبرد مذاکرات خوشبین شد تا اینکه بعد از سه سال به توافق برجام انجامید و سپس با نقض عهد صریح آمریکا مواجه شد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند ایران توانایی مقابله چندجانبه با همه این یورش‌ها را ندارد و از پشتیبانی اعتماد عمومی برخوردار نیست.

به انتهای لیست رسیدید

حزب موتلفه اسلامی

حزب مؤتلفه اسلامی (نام‌های پیشین: جمعیّت مؤتلفه اسلامی و هیئت‌های مؤتلفه اسلامی) یک حزب سیاسی–مذهبی در ایران است که در سال ۱۳۴۲ از ائتلاف ۳ هیئت مذهبی بنام‌های؛ هیئت مسجد امین‌الدوله، هیئت مسجد شیخ‌علی و هیئت اصفهانی‌ها، با پیروی از سید روح‌الله خمینی شکل گرفت. این تشکل به جناح راست و اصول‌گرایان سنتی تمایل دارد و در محیط سیاسی ایران، قشر «بازاری‌های مذهبی» را نمایندگی می‌کند. این حزب همچنین در زمینه امور خیریه و تأسیس نهادهایی نظیر مدرسه اسلامی و صندوق‌های قرض‌الحسنه نیز فعالیت می‌کند. ویکی‌پدیا