حزب کارگزاران

حزب کارگزاران

ایمناایمنا5 ساعت قبل
حرف آقایان این است که با ۱۵ درصد می‌شود جامعه را مدیریت کرد، بله می‌شود ولی با ۱۵ درصد نمی‌شود مشروعیت کسب کرد و با ۱۵ درصد نمی‌شود حوادث اجتماعی را کنترل کرد. مجلس یازدهم مسیری متفاوت از مجلس دهم را خواهد رفت؟ حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه که حزبش تاکید بر جوانگرایی دارد، معتقداست امکان تحقق مجلس جوان وجود دارد. فضای بیرون مجلس با فضای داخل مجلس متفاوت است و نمی‌شود از بیرون یک آهنگی را بزنید و بیاید داخل مجلس همان آهنگ‌را قطعی کنید، مستند این سخن آقایان حدادعادل و عارف هستند. تصویب طرح مشاغل حساس در کمیسیون اجتماعی مجلسحمیدرضا بادامچی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در خصوص جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز قرار بود چندین موضوع را رسیدگی کنیم اما فقط توانستیم به بحث و بررسی طرح مشاغل حساس بپردازیم. این طرح مصوب و قرار شد که به صحن علنی مجلس شورای اسلامی برود.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزان سازندگی در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین گفت: اگر به سپهر سیاسی ایران نگاه کنیم فقط دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا نیستند و این ترکیب کاملا تغییر پیدا کرده است. برادران ارزشی! وی افزود: پس اگر این سه بخش جامعه و این سپهر سیاسی ایران با هم حرکت کند ۶۰ درصد مردم را ما قانع می‌کنیم و این ۶۰ درصد مردم را در صحنه نگه می‌داریم، ولی دوستان ارزشی! اگر شما به تنهایی بخواهید سپهر سیاسی ایران را در اختیار بگیرید و جای کل این لشکر را بگیرید، شما تنها می‌توانید ۱۵ درصد جامعه را تحت تاثیر قرار دهید. حرف آقایان این است که با ۱۵ درصد می‌شود جامعه را مدیریت کرد، بله می‌شود ولی با ۱۵ درصد نمی‌شود مشروعیت کسب کرد و با ۱۵ درصد نمی‌شود حوادث اجتماعی را کنترل کرد.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم- علیرغم ‌آنکه اصلاح‌طلبان حضور روشنی در ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم داشته‌اند، اما نزاع‌های پس از ثبت‌نام برخی عناصر این جناح نشان می‌دهد که با مسائل عدیده‌ای روبرو هستند. بلافاصله پس از پایان ثبت‌نام‌ها آقای محمد قوچانی سردبیر روزنامه سازندگی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران نوشت که حتی از ناراحتی نتوانسته برای روزنامه‌اش تیتر بزند! او در مطلبی که در اینستاگرامش منتشر کرد عملا آقای عارف را مسئول این نابسامانی در اصلاح‌طلبان توصیف کرد و نوشت که آنچه در ثبت‌نام‌ها بر اصلاح‌طلبان گذشته را حاصل «بی‌کفایتی شورای عالی اصلاح طلبان» در راهبری انتخاباتی آنان می‌داند. اصلاح‌طلبان در درون خود می‌گویند شورای عالی سیاستگذاری باید بابت مجلسی که بسته و شورای شهری که عملا منتظر باد است و صرفا به فکر نامگذاری! را بپذیرد و بداند که محوریت او در قبال تعیین لیست و مسائل ثبت‌نامی اصلاح‌طلبان پذیرفته نیست؛ اما این شورای عالی دقیقا همانگونه با طیف‌های منتقد اصلاح‌طلب مواجه می‌شود که اصلاح‌طلبان با سیستم و مردم مواجهند!
الفالف11 ساعت قبل
در آن مقطع، تقریبا همه سران و نیروهای درجه یک حزب مشارکت بازداشت و به احکام طویل‌المدت محکوم شده بودند. حزب مشارکت هم رسما منحل شد (اگرچه اعضای مشارکت این انحلال را نپذیرفته‌اند و آن را قانونی نمی‌دانند). بنابراین، حزب اتحاد ملت به‌عنوان حزبی که تقریبا تداوم حزب مشارکت شناخته می‌شود و اغلب اعضای آن اعضایی هستند که در حزب مشارکت سابقه داشتند، در چنین شرایطی شکل گرفت. البته، برخی از این افراد همانند آقایان میردامادی و رمضان‌زاده بعدها به شکل کمرنگ به حزب اتحاد ملت اضافه شدند. به‌عبارتی، حزب اتحاد ملت نسبت به حزب مشارکت ژنرال‌های کمتری داشت.
فردا نیوزفردا نیوز14 ساعت قبل
روزنامه خراسان: ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم در آخرین روز خود با شگفتی‌ها و خبرهای غیر منتظره‌ای همراه شد. پیشتر هم چهره‌های شناخته شده‌ای چون حمید رسایی، علی مطهری، مصطفی میرسلیم، پروین احمدنژاد و … برای رقابت انتخاباتی بهارستان ثبت نام کردند. همچنین جواد امام و ابراهیم اصغرزاده فعالان سیاسی اصلاح طلب نیز در ستاد انتخابات وزارت کشور و فرمانداری تهران برای ثبت نام حاضر شدند. در نهایت گروه نهم چهره‌های مرتبط با رئیس جمهور سابق اند که مستقیم یا غیرمستقیم به او منسوب هستند. * همچنین بنا به گزارش مهر، از حاشیه‌های جالب آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم، ثبت نام خواهر «فریده اولاد قباد» نماینده مردم تهران در مجلس دهم و عضو فراکسیون امید بود.
برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
محمدرضا تاجیک، دو روز پیش در مصاحبه‌ای از اصلاح طلبان در مقطع و شرایط فعلی ابراز ناامیدی کرد و خواستار انجام یک پالایش جدی درون این جریان شد. تابناک: محمدرضا تاجیک، دو روز پیش در مصاحبه‌ای از اصلاح طلبان در مقطع و شرایط فعلی ابراز ناامیدی کرد و خواستار انجام یک پالایش جدی درون این جریان شد. چرا تاجیک به انتقاد از اصلاح‌طلبان پرداخت؟ به نظر می‌رسد آنچه تاجیک در خصوص شرایط فعلی اصلاح طلبان گفته، به رویکرد آنها در مجلس و همچنین ائتلافی که این جریان با اعتدالگرایان برای تشکیل دولت ائتلافی داشته‌اند، برمی گردد. به فاصله یک روز از صحبت هایی که تاجیک مطرح کرده است، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و سردبیر روزنامه سازندگی با انتقاد از سیاست‌های انتخاباتی شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، انتخابات مجلس یازدهم را «آغاز پایان اصلاح‌طلبان خسته» دانست. «آغاز پایان اصلاح طلبان‌» خسته و نااستواری که فقط در زمین هموار می‌توانند سیاست ورزی کنند.
فراروفرارو17 ساعت قبل
هر سه این سیاستمداران پیشتر تلاش‌هایی ناموفق برای رسیدن به کرسی ریاست جمهوری داشته‌اند، حالا با کنار کشیدن آن‌ها از انتخابات مجلس این گمانه تقویت شده است که آن‌ها به دنبال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری هستند. این اندیشه پس از انتخابات سال ۹۲ از سوی برخی نزدیکان و همراهان او مطرح شد و در جریان انتخابات سال ۹۶ به اوج خود رسید. احتمالا خود را برای بازی بزرگتری آماده می‌کند، بازی انتخابات ریاست جمهوری. حالا هم ظاهرا تقسیم کار این دو سیاستمدار اصولگرا به اینجا رسیده که قالیباف در انتخابات مجلس نامزد شود و جلیلی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آماده نماید. قالیباف پس از سه بار شکست در انتخابات ریاست جمهوری حالا شانس خود را برای انتخابات مجلس امتحان می‌کند.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در شرایطی در حال تدارک است که با جنگ ترکیبی (رسانه‌ای، اقتصادی، سیاسی و امنیتی) دشمن رو‌به‌رو هستیم. این جنگ درست مانند جنگ احزاب، با هم‌پوشانی «منافقین، مرجفین و بیماردلان سیاسی» همراه است. مردم به توفیق الهی، ۷۴ روز دیگر پای صندوق‌های رای می‌روند تا مجلس و نمایندگان آن را نو کنند. مجلس امانتدار و قوی و رشید، دولت را رشد و ارتقا می‌دهد اما مجلس ضعیف و منفعل، موجب تنازل و پسرفت دولت می‌شود. ناصری مشاور خاتمی هم گفته «بزرگ‌ترین ‌اشتباه مجلس، همراهی با دولت روحانی بود».

تغییر از «خانه ملت» آغاز می‌شود/ فکری برای ارزش پول ملی بکنید

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
از جمله جوانان اصلاح‌طلب هم می‌توان به افرادی چون حسین نقاشی و امیر آریازند اشاره کرد، اما با این‌حال در مجموع به نظر می‌رسد اصولگرایان با جوانان بیشتری به میدان آمده‌اند. مانند اتفاقی که در انتخابات مجلس دهم و لیست امید افتاد. اما علاوه بر جوانان اصلاح‌طلب، سایر چهره‌های این جریان سیاسی نیز ظاهرا چندان به صورت سازماندهی شده در انتخابات حضور نیافته‌اند. وی همچنین در تابستان ۹۶ از جریانی به نام نواصولگرایی با حضور جوانان گفته بود. درباره چرایی بی‌انگیزگی اصلاح‌طلبان برای انتخابات اسفند، دلایل زیادی وجود دارد که شاید یکی از مهم‌ترین آنها شرایط اقتصادی امروز کشور باشد.
رجانیوزرجانیوز19 ساعت قبل
رفتار پارادوکسیکالی برخی مدعیان اصلاحات به حدی توهین آمیز بود که داد برخی اصلاح‌طلبان را هم در آورد. نوع ورود عجیب و غریب مدعیان اصلاحات؛ استعفاها در جیب؛ شناسنامه‌ها در دست! در این بین نوع ورود مدعیان اصلاحات به انتخابات مجلس دهم قابل تأمل است؛ آنها از یک سو سعی کردند وانمود کنند که مایل به ثبت‌نام در انتخابات نیستند اما در انتخابات به طور خیلی جدی شرکت کردند. نگاه اصلاح‌طلبان به مردم؛ محرومین پایگاه رأی ما نیستند! چون استدلال آنها این است که اعتراضات اخیر، علیه نظام و حاکمیت اسلامی و اساسا اصولگرایان بوده است نه دولت!
جام نیوزجام نیوز21 ساعت قبل
به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره بیانیه اخیر میرحسین موسوی پس از اعتراضات به افزایش قیمت بنزین گفت: آقای موسوی در بیانیه‌شان سه مطلب بود؛ یک نکته این بود که بالاخره ایشان یک مرزبندی با سلطنت طلب‌ها کرد که این به نظر من جدید بود که کسی تا به حال با این صراحت این مرزبندی را نکرده بود. نکته دومش که از نظر من دقیق نبود و آن مقایسه این حوادث با حادثه ۱۷ شهریور میدان ژاله بود. سومین نکته‌ای که از آن برداشت می‌شود این است که آقای موسوی از نظر خودش خواسته این اعتراضی را که حالا در جامعه ایران اتفاق افتاده است را مدیریتش را از خارج به داخل منتقل کند، ممکن است که این واقعی بوده باشد، ولی من این را واقعی نمی‌دانم. چون اعتراضاتی که اتفاق افتاد از جنس سیاسی نبود و به سیاسیون ملی هم اعتنایی نخواهد داشت. او در پاسخ به این سوال که آیا این بیانیه به معنای گذر از نظام است، افزود: اگر این طور باشد خیلی خطرناک است، هیچ راهی جز متعادل شدن موازین جمهوری اسلامی در عرصه سیاست داخلی و خارجی و پایداری جمهوری اسلامی نیست، همه راه‌های دیگر به سیاه چاله منتهی می‌شود، ما فقط و فقط یک راه داریم و آن هم جمهوری اسلامی تعدیل شده‌ای که مردم ایران بتوانند به عنوان نظام واقعی که خودشان در استقرارش نقش داشتند آن را یکبار دیگر باورش کنند و بپذیرند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
نوع ورود عجیب و غریب مدعیان اصلاحات استعفاها در جیب؛ شناسنامه‌ها در دست! چند روز پیش شنیده شد که رئیس دولت اصلاحات دست به تلفن شده و شخصا با این و آن تماس می‌گیرد و از آنها می‌خواهد در انتخابات شرکت کنند. به نظر می‌رسد که اصلاح‌طلبان تنها ژست انتقادی گرفته مگرنه چه کسی است که نداند یکی از انتقادات به مجلس دهم این بوده که بخش قابل توجهی از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس، بیشتر وکیل‌الدوله بوده‌اند تا وکیل ملت. چون استدلال آنها این است که اعتراضات اخیر، علیه نظام و حاکمیت اسلامی و اساسا اصولگرایان بوده است نه دولت! گفتنی است که این بخش از اظهارات وی، واکنش بسیاری از کاربران مجازی را برانگیخت و با هشتگ «اصلاح‌طلبی بدون روتوش» در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی معتقد است که اگر بیانیه موسوی به اعتراضات بنزین با هدف گذر از نظام بوده باشد بسیار خطرناک است چراکه همه راه‌های دیگر ایران را وارد سیاهچاله می‌کند. حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره بیانیه اخیر میرحسین موسوی پس از اعتراضات به افزایش قیمت بنزین گفت: آقای موسوی در بیانیه‌شان سه مطلب بود؛ یک نکته این بود که بالاخره ایشان یک مرزبندی با سلطنت طلب‌ها کرد که این به نظر من جدید بود که کسی تا به حال با این صراحت این مرزبندی را نکرده بود. نکته دومش که از نظر من دقیق نبود و آن مقایسه این حوادث با حادثه ۱۷ شهریور میدان ژاله بود. سومین نکته‌ای که از آن برداشت می‌شود این است که آقای موسوی از نظر خودش خواسته این اعتراضی را که حالا در جامعه ایران اتفاق افتاده است را مدیریتش را از خارج به داخل منتقل کند، ممکن است که این واقعی بوده باشد، ولی من این را واقعی نمی‌دانم. چون اعتراضاتی که اتفاق افتاد از جنس سیاسی نبود و به سیاسیون ملی هم اعتنایی نخواهد داشت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
امشب برای نخستین بار عاجز شدم از تیتر زدن برای خبر کسالت‌باری که ناگزیر بودم بر صفحه یک سازندگی بنشانم: نه اینکه به رسم این روزگار از انتخابات عبور کرده باشم، بلکه بدان سبب که بی‌کفایتی شورای عالی اصلاح طلبان در راهبری انتخاباتی آنان را باید روایت می‌کردم. حتی اگر فکر کنیم مردم رای نمی‌دهند حق نداشتیم در برابر آرمان‌های اصلاح طلبی این قدر بی‌مسئولیت و باری به هر جهت باشیم. این «آغاز یک پایان» است. «آغاز پایان اصلاح طلبان‌» خسته و نااستواری که فقط در زمین هموار می‌توانند سیاست ورزی کنند. ما به یک شکست نیاز داریم تا به خود آییم و اصلاح‌طلبی را اصلاح کنیم … ما اصلاح طلب می‌مانیم، حتی اگر در اقلیت باشیم … این بی‌تدبیری است که ما را اقلیت می‌کند، نه رای اکثریت ….
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، حوالی ساعت ۶ عصر روز گذشته، آمارهای ثبت‌نامی نشان می‌داد تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در مجلس شورای اسلامی مرز ۱۴ هزار نفر را در نوردیده است، رقمی قابل‌توجه که حدود دوهزار نفر بیشتر از دور قبلی انتخابات یعنی سال ۹۴ و انتخابات مجلس دهم است. طبق آمار وزارت کشور، قریب به سه‌هزار تن از این افراد برای ورود به مجلس از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کرده‌اند و مابقی برای شهرهای دیگر هستند. نزدیکان دولت روحانیکامبیز مهدی‌زاده داماد رئیس‌جمهور، توحید نوبخت فرزند رئیس سازمان برنامه و بودجه. جامعه اکنون به‌لحاظ سیاسی به بلوغی رسیده که حساب کلیات ابوالبقا را از حساب برنامه‌های قابل پیگیری در پارلمان جدا سازد. در این چهار سال نمایندگان دوره دهم نتوانستند ایده جدیدی را وارد دایره حکمرانی کنند و سطح اداره کشور را ارتقا دهند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
گروه رسانه‌ای امید (همراهان عارف) به انتقاد تند محمد قوچانی سردبیر روزنامۀ سازندگی واکنش نشان داد. نمی شود هم حرف‌های انقلابی زد و هم حرف‌های انتخاباتی. نمی‌توان هم اپوزیسون بود و هم چشمی به حاکمیت داشت. این «آغاز یک پایان» است. " آغاز پایان اصلاح طلبان "خسته و نااستواری که فقط در زمین هموار می‌توانند سیاست ورزی کنند.
فراروفرارو1 روز قبل
قالیباف پس از سه دوره ناکامی در انتخابات ریاست جمهوری برای اولین بار نامزد انتخابات مجلس شدفرارو- ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی مانند تمام انتخابات‌های دیگر در روز آخر به اوج خود رسید. سیاستمداران، نامدار و گمنام یکی پس از دیگری به وزارت کشور و یا فرمانداری رفتند تا نامزد انتخابات شوند. به گزارش فرارو، پس از هفت روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس به پایان رسید و وزارت کشور آمار اولیه تعداد نامزد‌ها را اعلام کرد. سخنگوی ستاد انتخابات کشور از نهایی شدن نام‌نویسی ۱۳ هزار و ۸۹۶ داوطلب در انتخابات مجلس یازدهم خبر داد. نامزدی دو چهره مشهور دانشگاهی در انتخابات مجلس از اتفاقات جالب توجه بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
آقای عارف فکر کردند چون خودشان نامزد نمی‌شوند نیاز نیست در مقام رییس شورای عالی اصلاح طلبان از دیگران دعوت کنند و دیگر بزرگان. آغاز پایان اصلاح طلبان‌" خسته و نااستواری که فقط در زمین هموار می‌توانند سیاست ورزی کنند‌. * به زبانی دیگر راهی که اصلاح طلبان هلو انجیری، همچون قوچانی و دبیر کل کینه توزش، در درون جبهه‌ی اصلاحات، ترسیم کرده بودند، به آنچنان بیراهه‌ای تبدیل شده است که ایشان را به بستن نعل‌های وارونه رهنمون ساخته است. قوچانی‌ها بهتر است قبل از نسخه برای اصلاحات، بن بستی که جناب رئیس دفتر برای اصلاحات به ارمغان آورده است، بازشناسند. * هلو انجیری‌ها، قبل از ادعای اینکه هلو یا انجیرند، می‌بایست ریشه و مبانی هویتی خود را بازشناسند و از تقلای بی نتیجه برای گفتمان سازی‌های بی ریشه و بی اصالت دوری جویند.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم در آخرین روز خود با شگفتی‌ها و خبرهای غیر منتظره‌ای همراه شد. پیشتر هم چهره‌های شناخته شده‌ای چون حمید رسایی، علی مطهری، مصطفی میرسلیم، پروین احمدنژاد و … برای رقابت انتخاباتی بهارستان ثبت نام کردند. همچنین جواد امام و ابراهیم اصغرزاده فعالان سیاسی اصلاح طلب نیز در ستاد انتخابات وزارت کشور و فرمانداری تهران برای ثبت نام حاضر شدند. در نهایت گروه نهم چهره‌های مرتبط با رئیس جمهور سابق اند که مستقیم یا غیرمستقیم به او منسوب هستند. * همچنین بنا به گزارش مهر، از حاشیه‌های جالب آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم، ثبت نام خواهر «فریده اولاد قباد» نماینده مردم تهران در مجلس دهم و عضو فراکسیون امید بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
عضو فراکسیون امید ضمن ثبت‌نام مجدد برای انتخابات مجلس می‌گوید: آمدم اما با عرق شرم. غرض این بود که گره‏‏ای از کار کشور بگشاییم. سخنان عبداله ناصری در حالی است که اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس، با دولت ائتلاف کرده و فهرست مشترک ارائه کرده بودند. یادآور می‌شود عبداله ناصری عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و از جمله کسانی است که می‌گفت دولت روحانی رحم اجاره‌ای و صلح‌طلب است. واقعیت این است که دولت روحانی، دولتی اصلاح‌طلب نبوده و نیست لذا هنوز اصلاح‌طلبان هنوز خود را ملزم به کمک و حمایت از دولت روحانی می‌دانند.
الفالف1 روز قبل
ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که از روز یکشنبه هفته گذشته (دهم آذر) شروع شده بود، روز گذشته به پایان رسید. بنا بر اعلام سخنگوی ستاد انتخابات کشور تا پایان روز ششم ٩٨٠٦ نفر شامل ٨٧٥٣ مرد و ١٠٥٣ زن در سراسر کشور ثبت‌نام کرده بودند. محمدباقر قالیباف مشهورترین چهره‌ای بود که در روز آخر ثبت‌نام‌ها و بلکه در این دوره، اقدام به نام‌نویسی کرد. همچنین علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس، احمد امیرآبادی‌فراهانی و مجتبی ذوالنور نمایندگان فعلی قم در مجلس شورای اسلامی، برای شرکت از حوزه انتخابیه قم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند. کلید واقعی حل مشکلات کشور دست شماست که همان روحیه کار و تلاش است، ‌ نه کلید قلابی آقای روحانی.

چهره‌های شناخته‌شده‌ای که برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند

4+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رجانیوزرجانیوز1 روز قبل
گروه سیاسی-رجانیوز: دولت، مجلس و شورای شهر را در دست گرفتند اما فردای تکیه زدن بر صندلی قدرت وعده‌های خود را فراموش کردند. در همین زمینه الیاس حضرتی در هنگام ثبت نام خود برای مجلس گفت: به دستور کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی برای انتخابات مجلس یازدهم آمدم! البته برخی خبرها حاکی است او با تماس‌های تلفنی از اصلاح طلبان خواسته تا کاندیدا شوند. در جلسات مختلفی که برگزار شد، سفارش جدی کردند که حتما اصلاح طلبان کاندیدا شوند. «آغاز پایان اصلاح طلبان» خسته و نااستواری که فقط در زمین هموار می‌توانند سیاست ورزی کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
روزنامه اصولگرای فرهیختگان ترکیب کاندیداها برای انتخابات مجلس یازدهم را بررسی کرده است. نزدیکان دولت روحانیکامبیز مهدی‌زاده داماد رئیس‌جمهور، توحید نوبخت فرزند رئیس سازمان برنامه و بودجه. انگاره‌ای که گویا خیلی جدی به باور زعمای جریان منتقد دولت تبدیل شده و بسیاری از آنها را از بابت پیروزی در انتخابات خاطرجمع کرده است. صرف نقد عملکرد دولت آن‌هم با دستانی خالی از ایده حکمرانی، نه آینده سیاسی اصلاح‌طلبان در مجلس را تضمین می‌کند و نه می‌تواند استراتژی انتخاباتی قابل اتکایی برای اصولگرایان باشد. جامعه اکنون به‌لحاظ سیاسی به بلوغی رسیده که حساب کلیات ابوالبقا را از حساب برنامه‌های قابل پیگیری در پارلمان جدا سازد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- هفتمین و آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم امروز در حالی پایان یافت که نسبت به ۶ روز قبل، چهره‌های زیادی برای ورود به مجلس شورای اسلامی احساس تکلیف کردند. الیاس حضرتی عضو فراکسیون امید۲۰ پروانه مافی عضو فراکسیون امید مجلس۲۱. عباس جدیدی عضو پیشین شورای شهر تهران۳۰. شهیندخت مولاوردی فعال حزبی موسوم به اصلاح‌طلب۴۱. جلال جلالی زاده فعال حزبی موسوم به اصلاح طلب۷۵.

حضور پرتعداد اصلاح طلبان؛ خاتمی دستور داد؟ | کاندیداتوری به خاطر دستور کروبی | قالیباف بدون نوبت ثبت نام کرد

4+
همشهریهمشهری2 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
حسن کامران و همسرش نیره اخوان در کنار حیدرعلی عابدی و ناهید تاج الدین نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اصفهان برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند. احمد نقیب زاده عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری تهران حضور یافت. همچنین محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی مجلس نیز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای شرکت در انتخابات دوره یازدهم مجلس از حوزه انتخابیه کبودرآهنگ ثبت نام کرد. حجت‌الاسلام مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. سید شمس‌الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد و حسین راغفر کارشناس مسائل اقتصادی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شدند.
فردا نیوزفردا نیوز2 روز قبل
خبرآنلاین: حسن کامران و همسرش نیره اخوان در کنار حیدرعلی عابدی و ناهید تاج الدین نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اصفهان برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند. احمد نقیب زاده عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری تهران حضور یافت. حجت‌الاسلام مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. سمیع‌الله حسینی مکارم، که مدتی به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شده بود، برای ثبت‌نام حوزه انتخابیه کاشان به ستاد انتخابات کشور آمد. سید شمس‌الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد و حسین راغفر کارشناس مسائل اقتصادی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
همچنین قاسم میرزایی نکو نماینده فعلی دماوند در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید با حضور در ستاد انتخابات کشور برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد. احمد نقیب زاده عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری تهران حضور یافت. همچنین محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی مجلس نیز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای شرکت در انتخابات دوره یازدهم مجلس از حوزه انتخابیه کبودرآهنگ ثبت نام کرد. حجت‌الاسلام مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. سید شمس‌الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد و حسین راغفر کارشناس مسائل اقتصادی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شدند.

به انتهای لیست رسیدید