حزب کارگزاران سازندگی

حزب کارگزاران سازندگی

اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمد قوچانی سردبیر روزنامه سازندگی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در یادداشتی که در صفحه شخصی خود منتشر کرد، به بی‌برنامگی محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اعتراض کرده و این شورا را در راهبری انتخاباتی اصلاح‌طلبان بی‌کفایت دانست. حتی اگر فکر کنیم مردم رای نمی‌دهند حق نداشتیم در برابر آرمانهای اصلاح طلبی این قدر بی مسئولیت و باری به هر جهت باشیم. این «آغاز یک پایان» است. " آغاز پایان اصلاح طلبان‌" خسته و نااستواری که فقط در زمین هموار می‌توانند سیاست ورزی کنند‌. ما به یک شکست نیاز داریم تا به خود آییم و اصلاح طلبی را اصلاح کنیم … ما اصلاح طلب می‌مانیم، حتی اگر در اقلیت باشیم … این بی تدبیری است که ما را اقلیت می‌کند، نه رای اکثریت ….
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، محمد قوچانی سردبیر روزنامه سازندگی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در یادداشتی که در صفحه شخصی خود منتشر کرد، به بی‌برنامگی محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اعتراض کرده و این شورا را در راهبری انتخاباتی اصلاح‌طلبان بی‌کفایت دانست. حتی اگر فکر کنیم مردم رای نمی‌دهند حق نداشتیم در برابر آرمانهای اصلاح طلبی این قدر بی مسئولیت و باری به هر جهت باشیم. این «آغاز یک پایان» است. " آغاز پایان اصلاح طلبان‌" خسته و نااستواری که فقط در زمین هموار می‌توانند سیاست ورزی کنند‌. صفحه اول روزنامه سازندگی در شماره فردا (۱۷ آذر) انتهای پیام/

حضور پرتعداد اصلاح طلبان؛ خاتمی دستور داد؟ | کاندیداتوری به خاطر دستور کروبی | قالیباف بدون نوبت ثبت نام کرد

4+
همشهریهمشهری4 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴9 ساعت قبل
حسن کامران و همسرش نیره اخوان در کنار حیدرعلی عابدی و ناهید تاج الدین نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اصفهان برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند. احمد نقیب زاده عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری تهران حضور یافت. همچنین محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی مجلس نیز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای شرکت در انتخابات دوره یازدهم مجلس از حوزه انتخابیه کبودرآهنگ ثبت نام کرد. حجت‌الاسلام مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. سید شمس‌الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد و حسین راغفر کارشناس مسائل اقتصادی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شدند.
فردا نیوزفردا نیوز9 ساعت قبل
خبرآنلاین: حسن کامران و همسرش نیره اخوان در کنار حیدرعلی عابدی و ناهید تاج الدین نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اصفهان برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند. احمد نقیب زاده عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری تهران حضور یافت. حجت‌الاسلام مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. سمیع‌الله حسینی مکارم، که مدتی به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شده بود، برای ثبت‌نام حوزه انتخابیه کاشان به ستاد انتخابات کشور آمد. سید شمس‌الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد و حسین راغفر کارشناس مسائل اقتصادی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
همچنین قاسم میرزایی نکو نماینده فعلی دماوند در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید با حضور در ستاد انتخابات کشور برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد. احمد نقیب زاده عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری تهران حضور یافت. همچنین محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی مجلس نیز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای شرکت در انتخابات دوره یازدهم مجلس از حوزه انتخابیه کبودرآهنگ ثبت نام کرد. حجت‌الاسلام مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. سید شمس‌الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد و حسین راغفر کارشناس مسائل اقتصادی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس وارد ستاد انتخابات فرمانداری تهران شدند.
نامه‌نیورنامه‌نیور11 ساعت قبل
در این شرایط، کسانی مانند محمدرضا عارف با انتقاد از سیاست ائتلاف گرایی اصلاح‌طلبان، مقابل جریاناتی مانند کارگزاران ایستادند. هرچند خود حزب کارگزاران سازندگی نیز حضور فعالی در روزهای ثبت نام نداشته است. از هفته گذشته که ثبت نام‌ها در انتخابات مجلس شروع شد، بسیاری از شخصیت‌های اصلاح‌طلب از ثبت نام در این میدان رقابت سیاسی سر باز زدند. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که ضعف عملکرد دولت و فراکسیون امید در مجلس عامل اصلی این تصمیمات بوده است. وی که سابقا از اعضای حزب اعتماد ملی نیز بوده است، در روزهای اول این مهلت اعلامی ثبت نام کرد.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگویی رسما از علی لاریجانی دعوت کرد که تا در انتخابات آتی مجلس اعلام کاندیداتوری کند. البته این اولین بار نیست که کارگزارانی‌ها در نقش سمپاتی لاریجانی به میدان می‌آیند. یدالله طاهرنژاد عضو شورای مرکزی کارگزاران سال گذشته در گفت‌و‌گویی که با تسنیم داشت، گفته بود: "اگر به این نتیجه برسیم که امور زندگی و معیشت مردم با حمایت ما از آقای لاریجانی بهتر می‌شود، احتمال دارد که از آقای لاریجانی حمایت کنیم. البته حمایت گاه‌ و بیگاه کارگزارانی‌ها از لاریجانی از سوی برخی چهره‌های اصلاح‌طلب بی‌پاسخ نمانده است. شاید هم اجرایش به انتخابات ریاست جمهوری برسد.
ایلناایلنا13 ساعت قبل
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: در مجلس دهم یک سری فعالیت‌هایی انجام دادیم که متاسفانه هنوز به اتمام نرسیده است، فلذا اگر توفیق حضور در مجلس یازدهم را داشته باشم اولویت بنده دنبال کردن این برنامه‌ها است. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، پروانه مافی پس از ثبت‌نام در انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از جلسات متعدد شورای مرکزی حزب کارگزاران این حزب تصمیم گرفت که بنده وارد عرصه انتخابات شوم. وی ادامه داد: در مجلس دهم یک سری فعالیت‌هایی انجام دادیم که متاسفانه هنوز به اتمام نرسیده است فلذا اگر توفیق حضور در مجلس یازدهم را داشته باشم اولویت بنده دنبال کردن این برنامه‌ها است. یکی از برنامه‌های اساسی من در آینده پیگیری این قانون است این قانون هم برای جوانان و زوج‌هایی که ازدواج می‌کنند هم حوزه شغل و اشتغال فرصت‌های خوبی ایجاد کرده همین طور در حوز مسکن جوانانی که تازه ازدواج می‌کنند پیشنهادات مناسبی دارد. از جمله اینکه یک زوج به مدت سه سال با یک پرداخت جزئی از این خانه‌ها استفاده کرده و پس از سه سال آن را به زوج بعدی تحویل می‌دهند.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین روز ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سایت فرمانداری تهران واقع در مجموعه چهل سرای مصلای تهران آغاز شد. از افراد شناخته شده در سایت دو فرمانداری تهران در روز گذشته می‌توان به «محسن پیرهادی»، «علی عباسپور طهرانی فرد»، «غلامرضا انصاری»، «حسین نقاشی»، «اقبال شاکری»، «داود تاجران»، «بهرام شکوری»، «غلامرضا خواجه سروی»، «ابراهیم سحرخیز» اشاره کرد. * ثبت نام چهره‌های سیاسی در «چهل سرا» امروز و در آخرین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات ۲ اسفند، «مسعود زریبافان» رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت دهم با حضور در سایت دو فرمانداری نسبت به ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام کرد. «محمد حسین مقیمی» استاندار سابق تهران که به دلیل اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان از قطار دولت تدبیر و امید پیاده شد امروز خود را به فرمانداری تهران رساند تا مراحل ثبت نام در انتخابات مجلس یازدهم را طی کند. «ابراهیم انصاریان» داماد آیت الله مهدوی کنی (ره) و ناظی اردکانی وزیر اسبق تعاون نیز دو چهره اصولگرا محسوب می‌شوند، با حضور در «چهل سرا» می‌خواهند شانس خود را برای حضور در رقابت انتخابات مجلس یازدهم امتحان کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل
***********کیهانروحانی گفت سرمان کلاه رفت بزک‌کنندگان برجام سانسور کردندروزنامه‌های حامی دولت، سخنان مهم رئیس‌جمهور را در تیترهای خود سانسور کردند. اما در سال‌های اخیر دولت تلاشی جهت بازتوزیع ثروت در جامعه به‌ دور از تنش‌های طبقاتی انجام نداده است. ثانیا انتخابات سال ۸۴ چگونه مهندسی شده بود که تا پایان رقابت، ۳ نامزد منتخب جریان اصولگرا شامل لاریجانی، قالیباف و احمدی‌نژاد در گود انتخابات باقی ماندند؟! طرح سرا یعنی گریه کردن بر قبر بی‌جنازهحسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران گفت: به‌عنوان سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی از آقای لاریجانی دعوت می‌کنم تا برای انتخابات مجلس ثبت نام کنند. وی افزود: بعد از انتخابات مجلس دهم دوستانی که نتوانستند در این مجلس حاضر شوند و رای لازم را کسب کنند به دنبال این بودند که از همان روز اول، مجلس را ناکارآمد نشان دهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
***سر روحانی داد نکشید آقای مرعشی! سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود در اشاره به دولت روحانی می‌گوید: (اصلاح‌طلبان) برگ برنده‌شان سابقه دو دولت موفق است که در خاطر ملت ایران داریم، دولت آقای هاشمی و دولت آقای خاتمی؛ بعد از آن دو دوره دولت دست اصولگرایان بوده است که چه آقای احمدی‌نژاد و چه آقای روحانی موفق نبوده‌اند. و پیش‌بینی می‌کرد: من معتقدم دولت روحانی در عرصه سیاست داخلی و اجرای برنامه‌هایش موفق خواهد شد. [۷] فلذاست که باید هم‌اکنون به آقای مرعشی یادآوری کرد که طبق گفته خودشان در چند سال قبل؛ هم‌اکنون وقت بهانه‌تراشی نیست …***این تصمیمات بدون توجیه کار کیست؟! همشهری در این باره می‌نویسد: لایحه جدید دولت، دومین اقدامی است که دولت روحانی بعد از یک سلسله اعتراض‌های معیشتی برای ساماندهی اعتراض‌ها و شنیدن صدای معترضان به‌کار می‌گیرد.
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
خبرآنلاین: حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی تأکید کرد که باید یک دعوت عامی برای حضور طیف‌های مختلف در انتخابات مجلس انجام شود. مرعشی در بخشی از گفت‌وگوی خود جریان‌های سیاسی را به سه بخش تقسیم کرد؛ اصلاح‌طلبان که از نظر او ۳۰ درصد بدنه اجتماعی را با خود همراه دارند، اصولگرایان که ۱۵ درصد و ارزشی‌ها که ۱۵ درصد بدنه اجتماعی را همراه خود دارند. وی با بیان اینکه نیاز داریم که مشروعیت را به مقبولیت برسانیم و جمهوری اسلامی را بازسازی کنیم، گفت: به نظر من آقای لاریجانی و آقای باهنر و آقای مجید انصاری و آقای موسوی لاری باید ثبت نام کنند؛ بزرگان باید به صحنه بیایند. امروز برای ایران هیچ اشکالی ندارد که در یک انتخابات حتی با اصولگرایان هم ائتلاف کنیم. چرا که برادران ارزشی هم می‌خواهند ما را حذف کنند و هم آن‌ها را.
ایلناایلنا1 روز قبل
فرماندار شیراز گفت: در پایان ششمین روز ثبت‌نام یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان ۲۰۹ نفر ثبت نام کرده‌اند. به گزارش ایلنا محمدرضا امیری گفت: در مجموع ۶ روز گذشته در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان ۲۰۹ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۸۵ نفر مرد و ۲۴ نفر زن بوده‌اند. داوطلبی که با ۱۸۰ همراه به فرمانداری آمدیکی از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس که پنج‌شنبه در حوزه انتخابیه شیراز و رزقان نام نویسی کرد، ۱۸۰ نفر از همراهانش را با اتوبوس به ستاد انتخابات شیراز آورد. رضایی دوباره ثبت نام کردمسعود رضایی نماینده فعلی شیراز در مجلس با حضور در ستاد انتخابات شیراز برای حضور مجدد در رقابت انتخاباتی مجلس ثبت نام کرد. دو نماینده فعلی شیراز تاکنون ثبت نام نکرده اندبهرام پارسایی نماینده کنونی شیراز در مجلس روز پنج شنبه اعلام کرده که نظر شخصی اش حضور نیافتن در انتخابات است.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
الان جامعه ایران خودش را به زحمت با فشارهایی که سال قبل به او وارد شده تطبیق داده است پس دیگر به آن دست نزنید. اصلا در جمهوری اسلامی سابقه ندارد که در سالی که منتهی به انتخابات است ما دست به اصلاحات ساختاری زده باشیم. ما در جمهوری اسلامی همیشه بی‌خردی داشته‌ایم اما این اوج بی خردی است. اگر نیروهای توانمند، با تجربه، امین و وفاداربه جمهوری اسلامی در جناح اصلاح طلب یا در جناح اصولگرا به صحنه نیایند و ثبت نام نکنند، فاجعه است. اینکه عده‌ای به اسم دفاع از ایران به دنبال براندازی و انحلال جمهوری اسلامی هستند نمی‌دانند که بعد از آن چه خطراتی ایران را تهدید می‌کند. اگر یک روزی جمهوری اسلامی از آقای خاتمی و موسوی و کروبی و ما باقی مانده‌های آقای هاشمی بگذرد از احمدی نژاد نمی‌گذرد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مهمترین محورهای اظهارات این فعال سیاسی اصلاح‌طلب را در ادامه بخوانید: - به عنوان سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی از آقای لاریجانی دعوت می‌کنم تا برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کنند. - طرح سرا مثل گریه کردن سر قبری است که درآن جنازه‌ای وجود ندارد. - پیام نیامدن آقای باهنر، آقای لاریجانی و..، خیلی پیام خطرناکی است و من نمی‌دانم چرا جامعه سیاسی ایران متوجه این فاجعه نیست. - جریان ارزشی همان جریان احمدی نژاد هستند منهای احمدی نژاد. یعنی اصلا احمدی نژاد کاره‌ای نیست.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل
برای مردم بیان می‌کرد و در واقع به شخصیت مردم احترام می‌گذاشت نه اینکه آنها را غافلگیر کند». در همین حال کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، در توییتی نوشت که سخنان همراه با قهقهه جناب رئیس‌جمهوری پاک ناامیدمان کرد. برخی هم نوشتند که چنین رئیس‌جمهوری بی‌اختیاری چرا باید بر مسند ریاست تکیه بزند. یکی از کاربران اصولگرای فضای مجازی نوشت: «معاون وزیر کشور گفته که زمان‌بندی اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، دو بار؛ یک‌بار با ارسال صورت‌جلسه شورای امنیت کشور و یک بار با تلفن وزیر کشور به اطلاع رئیس‌جمهور رسیده است. برخی سیبل حملات خود را متوجه اجرای بد این طرح از سوی وزیر کشور کردند و برخی دیگر نوشتند که همچنان رئیس‌جمهور مقصر حوادث چند روز گذشته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
پروانه مافی، عضور شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، گفت: باتوجه به اینکه اظهارنظر افراد آزاد است لذا در مورد طرح‌هایی نظیر سرا، هر کسی می‌تواند نظر شخصی خود را بیان کند. اعتمادآنلاین| پروانه مافی، عضور شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در واکنش به صحبت‌های اخیر یک فعال سیاسی مبنی بر اینکه «هماهنگی میان مجموعه حزب کارگزاران وجود ندارد‌» گفت: در درون حزب تضادی وجود ندارد. در این ایام که باید احزاب فعال و موثر در صحنه حاضر شوند، این قبیل صحبت‌ها منجر به دلسردی گروه‌ها و هواداران حزبی می‌شود و انسجامی که لازمه شرایط است، متاسفانه دچار اختلال می‌شود. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه «نباید در امور داخلی احزاب دخالت کرد» تصریح کرد: باتوجه به اینکه اظهارنظر افراد آزاد است لذا در مورد طرح‌هایی نظیر سرا، هر کسی می‌تواند نظر شخصی خود را بیان کند. او در پایان افزود: نباید نگاه موشکافانه نسبت به نظرات داشت و مباحثی را مطرح کرد که انسجام و وحدت را نشانه گرفته باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگوی ویدئویی با «اعتمادآنلاین» به پرسش‌هایی درباره موسسه خیریه مولی‌الموحدین پاسخ داد. حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگوی ویدئویی با «اعتمادآنلاین»: اعتمادآنلاین| حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگوی ویدئویی با برنامه رادیکال اعتمادآنلاین به پرسش‌هایی درباره موسسه خیریه مولی‌الموحدین پاسخ داد. چکیده اظهارات مرعشی به شرح زیر است:
رجانیوزرجانیوز4 روز قبل
مدعیان اصلاحات در حالی این روزها «طلبکار» شده و «از پاسخگویی فرار می‌کنند» که مشکلات اقتصادی و معضلات معیشتی کشور ماحصل سیاست‌ها و حمایت‌های آنها از دولت تدبیر و امید است. گروه سیاسی-رجانیوز: بیانیه‌های سریالی که این روزها از سوی سران فتنه و برخی مدعیان اصلاحات و سمپادهای آنان منتشر می‌شود، حامل یک روایت است؛ مشکلات امروز کشور «تقصیر همه و کلیت نظام جمهوری اسلامی است الا اصلاح‌طلبان!»؛ روایتی که ادامه همان خط «طلبکاری» و «فرار از پاسخگویی» است. بیانیه مدعیان اصلاحات به حدی مشمئزکننده بود که بازتاب چندانی حتی در رسانه‌های اصلاح‌طلب هم پیدا نکرد و حتی حزب کارگزاران نیز از این بیانیه اعلام برائت کرد. بسیاری از مسئولان چون آن مشکلات را ندارند، حس کارگر را نمی‌فهمند، حس آن حاشیه‌نشین را نمی‌فهمند. کارن همایون‌فر آهنگساز ایرانی در پستی در اینستاگرام خود درباره بیانیه عده‌ای از سلبریتی‌ها نوشت: «بیانیه آبان را امضا نکردم.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
برخی لیست‌های انتخاباتی بسته شده اما هنوز در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب (شانا) حاضران در پی حضور غایبان هستند. درباره تاثیر انصراف لاریجانی از حضور در انتخابات مجلس هم تحلیل‌ها متفاوت است. «حشمت الله فلاحت پیشه» نماینده کنونی مجلس و «محمد قسیم عثمانی» دیگر نماینده مجلس از حضور در رقابت‌های انتخاباتی مجلس یازدهم کناره گرفته‌اند. این شورا در تازه‌ترین بیانیه خود از همه چهره‌های اصولگرا، با تاکید بر محوریت زنان و جوانان دعوت کرده است تا در انتخابات مجلس ثبت نام کنند. چمران معتقد است در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای معرفی لیست و سرلیست نهایی رای‌گیری درون جریانی صورت می‌گیرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
فرض کنیم آقای روحانی تصمیم بگیرد با رئیس‌جمهوری آمریکا دیدار کند و ترامپ را به آرزوی دیرینه‌اش یعنی عکس یادگاری برساند. آقای روحانی در این ۲سال و نیم حتی یک کنش سیاسی، اقتصادی، و فرهنگی از خودش نشان نداد و هیچ چیز را تغییر نداد. جنابعالی همراه با خنده توضیح دادید که مانند مردم از افزایش قیمت بنزین صبح جمعه که از خواب بیدار شده‌اید، مطلع شده‌اید. بر این باورم اگر این اتفاق بیفتد دیگر امکان ندارد شما چندین ساعت پس از مردم از افزایش قیمت بنزین مطلع شوید. آنچه در نگاه اول به چشم می‌خورد این‌که ایرانی‌ها در نظرسنجی سال ۲۰۱۸، ۸۶ درصدشان مشخصا با افزایش قیمت بنزین مخالفت کردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
صادق زیباکلام، به «نامه‌نیوز» گفت: «من به‌عنوان کسی که آرای بسیاری برای آقای روحانی جذب کردم و نزدیک به ۳ماه به این استان و آن استان رفتم تا مردم را تشویق به رأی‌دادن به او کنم اکنون اذعان می‌کنم که به این رویه‌های او انتقاد دارم. باور کنید که رویم نمی‌شود در چشم کسانی که با تشویق من به روحانی رأی دادند، نگاه کنم؛ شرمنده آنهایم. آقای روحانی در این ۲سال و نیم حتی یک کنش سیاسی، اقتصادی، و فرهنگی از خودش نشان نداد و هیچ چیز را تغییر نداد. بعد از افزایش قیمت بنزین روحانی آن‌قدر بی‌تفاوت بود که انگار آب از آب تکان نخورده است و اصلا دغدغه هزینه‌هایی که بر کشور وارد شد را نداشت و این واقعا حیرت‌انگیز است». زیباکلام گفت: «بی‌توجهی به افکار عمومی فقط داستان امروز نیست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
بیانیه مدعیان اصلاحات به حدی مشمئزکننده بود که بازتاب چندانی حتی در رسانه‌های اصلاح‌طلب هم پیدا نکرد و حتی حزب کارگزاران نیز از این بیانیه اعلام برائت کرد. در توجیه تشکیل این شورا گفته می‌شود این شورا موقتی است و پس از رفع تحریم‌ها تعطیل خواهد شد. مگر خارجی‌ها چند شهر ما را می‌توانند به هم بریزند؟ باید بپذیریم مردم مشکل معیشتی دارند و به‌واسطه همین مشکل معیشتی معترض‌اند. بسیاری از مسئولان چون آن مشکلات را ندارند، حس کارگر را نمی‌فهمند، حس آن حاشیه‌نشین را نمی‌فهمند. کارن همایون‌فر آهنگساز ایرانی در پستی در اینستاگرام خود درباره بیانیه عده‌ای از سلبریتی‌ها نوشت: «بیانیه آبان را امضا نکردم.
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی5 روز قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
بماند که درست ۱۲ ساعت بعد از تکذیب سفت و سخت سهمیه بندی بنزین از سوی این شرکت، اطلاعیه رسمی آغاز سهمیه بندی بنزین منتشر شد و بعد از آن بنزین ۳ هزار تومان شد! به نمایندگان گفته بودم روزهای آینده طرحی (برای افزایش قیمت بنزین) اجرا می‌شود. برخی از نمایندگان پیش از این گفته بودند که هیچ اطلاعی از اصلاح قیمت بنزین پیش از اعلام رسمی آن نداشته‌اند. این درحالی است که دولت همزمان با افزایش ۳ برابری قیمت بنزین اعلام کرده بود تمام درآمد حاصل از اصلاح قیمت بنزین به مردم برمی گردد. اما خیلی نگذشت که وزیر صمت اعلام کرد: افزایش قیمت بنزین باعث افزایش کرایه‌ها شد که نباید می‌شد؛ رحمانی گفت: افزایش قیمت بنزین باعث افزایش قیمت در حوزه حمل و نقل شده که این افزایش قیمت نباید اتفاق بیفتد و تاثیر گرانی بنزین در این حد نیست که یک عده کرایه افزایش می‌دهند.
نامه‌نیورنامه‌نیور5 روز قبل
عضو فراکسیون امید در مطلبی نوشت: «ورود مجمع تشخیص مصلحت نظام به روند قانون‌گذاری هم باعث محدود کردن مجلس شده است. آنها به راحتی می‌توانند هر مصوبه‌ای را مخالف یکی از سیاست‌های کلی اعلام و آن را متوقف کنند. در حالی که اساسا سیاست‌های کلی نظام عین قانون اساسی یا متمم آن نیست که بگوییم مغایرت با آن مغایرت با قانون اساسی است. مصوبه مجلس تنها توسط شورای نگهبان آن‌هم صرفا از جهت مغایرت با شرع و قانون اساسی قابل بررسی است. بنابراین، بررسی انطباق مصوبات مجلس با سیاست‌های کلی نظام از سوی هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، امری استوار بر مبنای قانون اساسی است و مخالفت مدعیان اصلاحات با آن، مخالفت با قانون اساسی.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، گفت: آقای هاشمی بسیار پرکار بود، ایشان بسیار اهل گذشت بود و نسبت به مسائل ایران دلسوزانه‌تر برخورد می‌کرد. آقای هاشمی یک استثنا بود. هیچ‌کس نمی‌تواند آقای هاشمی شود. آقای هاشمی یک استثنا بود. هیچ‌کس نمی‌تواند آقای هاشمی شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
اگر در جریان افزایش قیمت بنزین و حواشی آن از شورای امنیت کشور و شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا انتقاد می‌شد، با طرح بی‌اطلاعی از زمان اجرای اصلاح قیمت بنزین پیکان انتقادها به سمت رئیس‌جمهوری چرخید. اعتمادآنلاین| صحبت‌های حسن روحانی، رئیس‌جمهوری، که عصر چهارشنبه در مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی مطرح شد، پس از حواشی افزایش قیمت بنزین، باز هم حاشیه‌ ساخت. اگر در جریان افزایش قیمت بنزین و حواشی آن از شورای امنیت کشور و شورای عالی هماهنگی قوا انتقاد می‌شد، در این مورد خاص انتقادها متوجه شخص رئیس‌جمهوری است. علاوه بر موافقان و مخالفان که همه بر صحبت‌های رئیس‌جمهوری نقد داشته‌اند، روز جمعه نیز تریبون‌های نمازجمعه منتقد صحبت‌های رئیس دولت دوازدهم شدند. مهار مصرف بنزین تنها عارضه‌اش مسائل امنیتی نیست که مساله را به شورای امنیت کشور واگذار کنیم.

به انتهای لیست رسیدید