حسن روحانی

حسن روحانی، هفتمین رئیس جمهور ایران

ایلناایلنا3 هفته قبل
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی (رییس جمهور) روز جمعه برای بررسی وضعیت سیلاب در خوزستان از طریق فرودگاه بین‌المللی اهواز وارد این استان شد. به گزارش ایلنا، حسن روحانی در این سفر که تعدادی از وزرا نیز وی را همراهی می‌کنند، از سدهای دز و کرخه بازدید کرده و وضعیت ورودی و خروجی سیلاب به این سدها را مشاهده و بررسی می‌کند. پس از بازدید از این سدها و نیز نقاط حادثه‌خیز استان نشست ستاد هماهنگی مقابله با بحران استان خوزستان در استانداری تشکیل خواهد شد تا تصمیمات لازم برای جلوگیری از سیل احتمالی در استان گرفته شود. وزیران کشور، نیرو، جهاد کشاورزی، دادگستری و راه و شهرسازی رییس‌جمهور را در سفر به استان خوزستان همراهی می‌کنند. با افزایش دبی خروجی آب سدهای کرخه و دز از روز گذشته خطر به زیر آب رفتن ۳۵ روستا در مسیر رودخانه‌های کارون و کرخه تهدید می‌کند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
تنها یک سال و نیم از دومین دوره ریاست جمهوری حسن روحانی گذشته اما نسبت او با بخش‌های مختلف تغییرات اساسی داشته است. روحانی و بدنه اجتماعیسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ حسن روحانی رییس جمهور یک طبقه خاص نبوده است. روحانی و اصلاح طلبانسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ نسبت روحانی و اصلاح طلبان هم مثل قبل نمانده است. روحانی و اصولگرایانسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ رنجش اصلاح طلبان از روحانی موجب خرسندی جریان رقیب از او نشده است. روحانی و مجموعه حاکمیتسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ برخی تحلیگران سیاسی معتقدند که حسن روحانی به خصوص در دولت دوم خود بدنه اجتماعی و جریان سیاسی حامی خود را فدای ترمیم روابط خود با نهادهای حاکمیتی کرد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
رئیس جمهور موریتانی، در پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک گفت. به گزارش ایسنا و به نقل از سفارت ایران در موریتانی، متن این پیام به شرح زیر است: برادر عزیز جناب آقای دکتر روحانیرئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایرانخوشوقتم به مناسبت برگزاری جشن روز ملی جمهوری اسلامی ایران گرم‌ترین درودها و بهترین آرزوها را به جناب‌عالی تقدیم کرده و برای ملت ایران افزونی رفاه و پیشرفت آرزو کنم. از این فرصت استفاده کرده، شوق و تاکید خود جهت اقدام برای تحکیم و توسعه روابط موجود بین دو کشور در راستای منافع دوجانبه را تکرار و یادآوری می‌کنم. برادر عزیزم، خواهشمندم بالاترین مراتب احترام مرا بپذیرید. برادرتان - محمد ولد عبدالعزیزانتهای پیام
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
رئیس جمهور موریتانی، در پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: برادر عزیز جناب آقای دکتر روحانیرئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایرانخوشوقتم به مناسبت برگزاری جشن روز ملی جمهوری اسلامی ایران گرم‌ترین درودها و بهترین آرزوها را به جناب‌عالی تقدیم کرده و برای ملت ایران افزونی رفاه و پیشرفت آرزو کنم. از این فرصت استفاده کرده، شوق و تاکید خود جهت اقدام برای تحکیم و توسعه روابط موجود بین دو کشور در راستای منافع دوجانبه را تکرار و یادآوری می‌کنم. برادر عزیزم، خواهشمندم بالاترین مراتب احترام مرا بپذیرید. برادرتان - محمد ولد عبدالعزیز
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
آخرین حضور حسن روحانی، رییس‌جمهوری به روایت تصویر و اخباری که تا به حال در رسانه‌ها منتشر شده است به ۱۶ مردادماه سال ۹۵ بازمی‌گردد. اعتمادآنلاین| براساس جست‌وجو‌هایی که سایت «اعتمادآنلاین» بین اخبار و عکس‌های منتشر شده از جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام داده است، آخرین عکس و خبری که از حضور حسن روحانی، رییس‌جمهوری در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام به چشم می‌‌خورد، مربوط به شنبه ۱۶ مردادماه سال ۱۳۹۵ است. بعد از این جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام تا فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تنها دو جلسه تشکیل داده که روحانی در هیچ یک از این جلسات شرکت نداشته است. به گزارش اعتمادآنلاین؛ از تاریخ ۱۶ مردادماه ۱۳۹۵ تا امروز حسن روحانی رییس‌جمهوری در هیچ یک جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور نیافته است. در جدول زیر تاریخ‌های حضور و غیبت حسن روحانی در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام از سال ۹۵ را ببینید.
الفالف3 ماه قبل
علی صوفی، از فعالان اصلاح‌طلب به تازگی گفته است: آقای روحانی از پایین‌ترین سطح سرمایه اجتماعی در میان روسای جمهور گذشته برخوردار است. اما اینطور اظهار کرده است که در حال حاضر، رئیس دولت اصلاحات بالاترین جایگاه را در بین مردم دارد! ** نکته بارز اینست که نه آقای صوفی و نه همه دوستان ایشان نخواهند توانست با فحاشی و ناسزاگویی به حسن روحانی از او عبور کنند. این حسن روحانی همان حسن روحانی ۹۶ و همان حسن روحانی ۹۲ است. علی صوفی در حالی که مدعیست حسن روحانی از احمدی‌نژاد هم در سرمایه اجتماعی پایین‌تر است اما باید به‌خاطر بیاورد روزهایی را که دوستانش می‌گفتند ما تضمین روحانی هستیم، ما فدائیان روحانی هستیم و روحانی حتی اگر نخواهد هم اما به زور از او حمایت می‌کنیم.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
نامه نیوز گزارش می‌دهد؛ روحانی تنهاتر از تنها خواهد شد اگر خیلی زود به خود نیامده و از فراز و فرودهای سال ۹۷ درس نگیرد. مجلس یازدهم اگر توسط مخالفان و منتقدان روحانی قرق شده باشد دیگر از خیر طرح عدم کفایت، سوال یا استیضاح رئیس جمهور نمی‌گذرد و حسن روحانی به عنوان یک سیاستمدار کهنه کار باید خوب این را بداند. نسبت روحانی و اصولگرایان ثابت می‌کند که آقای رئیس جمهور هرچقدر در رنجاندن دوستانش موفق بود در خرسند و راضی کردن رقبا ناکام ماند. روحانی تنهاتر از تنها خواهد شد اگر خیلی زود به خود نیامده و از فراز و فرودهای سال ۹۷ درس نگیرد. مجلس یازدهم اگر توسط مخالفان و منتقدان روحانی قرق شده باشد دیگر از خیر طرح عدم کفایت، سوال یا استیضاح رئیس جمهور نمی‌گذرد و حسن روحانی به عنوان یک سیاستمدار کهنه کار باید خوب این را بداند.

سلام نظامی ارتشی‌ها به حسن روحانی

23+
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
فراروفرارو2 هفته قبل
رابطه دولت و مجمع تشخیص مصلحت نظام به وضوح از زمان درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی متحول یا حتی زیرورو شده است. اما در دوره جدید و پررنگ‌شدن نقش و حضور محسن رضایی در مجمع، ماجرا کاملا برعکس شده است. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هم یکی از همان مخالفان سرسخت یکی از این لوایح چهارگانه یعنی cft است. ادامه دادم: ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام وظیفه مشورت به رهبری را در تدوین سیاست‌های معیشتی و اقتصادی به عهده داشتیم. نکته تأمل‌برانگیز این بود که پاسخ دولت را نه شخص رضایی؛ بلکه دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام داد، بدون اینکه خبری از مستندات مورد انتظار دولت باشد.
آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
واکاوی سفر حسن روحانی به عراقفرارو/ با تشدید فشار‌های اقتصادی و سیاسی آمریکا بر ایران، روابط ایران و عراق، به رغم مخالفت آمریکایی‌ها، محکم‌تر شده است. محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، برای فراهم کردن زمینه سفر سه روزه رئیس‌جمهور حسن روحانی به عراق، عازم بغداد شد. ایران برای تسهیل روابط با عراق، ویزا را برای شهروندان عراقی لغو کرده است و پیش‌بینی می‌شود که در سفر روحانی به بغداد، عراق هم اقدام مشابهی انجام دهد. ظریف، که اکنون در عراق به سر می‌برد، در گفتگو با خبرگزای عراقی الفرات نیوز، گفته یکی از اهداف اصلی سفر روحانی به عراق، ایجاد امکانات مشترک اقتصادی است. رهبران جدید عراق، به دنبال این هستند که روابط عراق را با همه همسایگان بهبود بخشند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
حسین فریدون با تکذیب ادعای تقلید صدای رییس جمهور گفت: این ادعای فردی است که به دروغگویی شهره شده و در چند سال گذشته تقریبا همه ادعاهای او تکذیب شده است، البته این فرد ظاهرا حصار آهنی دارد و شکایت از او هم به جایی نمی‌رسد به همین دلیل تنها راه اثبات دروغ هایش درخواست انتشار سند است تا مردم بدانند چقدر این فرد حرف‌های بی پایه و اساس می‌زند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
رییس‌جمهوری روسیه از ادامه همکاری با کشورمان در راستای حل بحران سوریه خبر داد. به گزارش ایلنا، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در دیدار با «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران پیش از نشست سه جانبه در سوچی گفت: «با ایران برای حل بحران سوریه تلاش می‌کنیم، اما هنوز همه مسائل حل نشده است.» نشست سوچی برای بررسی بحران سوریه امروز-پنجشنبه- در سوچه و به میزبانی روسیه برگزار می‌شود. روحانی، پوتین و «رجب طیب اردوغان» رییس‌جمهوری ترکیه در این نشست حضور دارند.
فراروفرارو1 ماه قبل
فرارو - با تشدید فشار‌های اقتصادی و سیاسی آمریکا بر ایران، روابط ایران و عراق، به رغم مخالفت آمریکایی‌ها، محکم‌تر شده است. به گزارش فرارو، محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، برای فراهم کردن زمینه سفر سه روزه رئیس‌جمهور حسن روحانی به عراق، عازم بغداد شد. ایران برای تسهیل روابط با عراق، ویزا را برای شهروندان عراقی لغو کرده است و پیش‌بینی می‌شود که در سفر روحانی به بغداد، عراق هم اقدام مشابهی انجام دهد. ظریف، که اکنون در عراق به سر می‌برد، در گفتگو با خبرگزای عراقی الفرات نیوز، گفته یکی از اهداف اصلی سفر روحانی به عراق، ایجاد امکانات مشترک اقتصادی است. رهبران جدید عراق، به دنبال این هستند که روابط عراق را با همه همسایگان بهبود بخشند.

دیدار حسن روحانی با مسئولین و نخبگان عراق

21+
الفالف1 ماه قبل
فارسفارس2 ماه قبل
جمعی از سفرای کشورهای مختلف به حجت الاسلام حسن روحانی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، جمعی از سفرای کشورهای مختلف به حجت الاسلام حسن روحانی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبریک گفتند. در این مراسم محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و محمود واعظی رئیس دفتر روحانی؛ رئیس جمهور را همراهی می‌کردند. انتهای پیام/
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
اقتصادنیوز؛ سفر ۳ روزه حسن روحانی، رئیس‌جمهوری به عراق که امروز دوشنبه آغاز شد، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشته‌است. این روزنامه مصری در ادامه با پوشش خبر این سفر، نوشت که انگیزه‌های سفر روحانی مسائل اقتصادی و تبادلات تجاری است. شبکه الجزیره نیز با اشاره به اهداف سفر رئیس جمهور کشورمان به عراق نوشت: روحانی در بغداد برای مقابله با تحریم‌های آمریکا حضور یافته است. فرانسه ۲۴ نیز در این راستا نوشت که حسن روحانی در میان فشار تحریم‌های آمریکا به عراق سفر کرد. این شبکه با اشاره به اهداف سفر روحانی به عراق نوشت: این اولین سفر روحانی به عراق با دعوت رسمی برهم صالح، رئیس جمهور این کشور به شمار می‌رود.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرآنلاین: مجله نیوزویک روی جلد شماره جدیدش تصویری از رئیس جمهور روحانی را چاپ کرده است. نیوزویک روی جلد شماره جدیدش تصویری از رئیس جمهور روحانی را چاپ کرده و نوشته است: جنگ بر مبنای دروغ بعدی آمریکا / آیا ایران، عراق ترامپ خواهد شد؟ نیوزویک هفته‌نامه‌ای است که توسط مؤسسه واشینگتن پست در شهر نیویورک ایالات متحده از سال ۱۹۳۳ تا پایان سال ۲۰۱۲۲ به صورت چاپی و پس از آن به‌صورت آنلاین منتشر می‌شود. نیوزویک، پس از مجله تایمز، دومین هفته‌نامه آمریکایی است که قدمت آن به هشتاد سال می‌رسد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
شرق نوشت: رابطه دولت و مجمع تشخیص مصلحت نظام به وضوح از زمان درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی متحول یا حتی زیرورو شده است. اما در دوره جدید و پررنگ‌شدن نقش و حضور محسن رضایی در مجمع، ماجرا کاملا برعکس شده است. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هم یکی از همان مخالفان سرسخت یکی از این لوایح چهارگانه یعنی cft است. ادامه دادم: ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام وظیفه مشورت به رهبری را در تدوین سیاست‌های معیشتی و اقتصادی به عهده داشتیم. نکته تأمل‌برانگیز این بود که پاسخ دولت را نه شخص رضایی؛ بلکه دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام داد، بدون اینکه خبری از مستندات مورد انتظار دولت باشد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
گروه اقتصاد نامه نیوز: تلاطم‌های اقتصاد ایران تمامی ندارد. آلبرت بغزیان در گفتگو با نامه نیوز ضمن تأیید این دیدگاه جهانگیری گفت: تلاطم‌های عرصه اقتصادی ایران معمولا دلایل غیراقتصادی دارد. به عبارت دیگر همانطور که ریشه مسائل سیاسی است، راه حل شان هم سیاسی است و نمی‌شود از طریق اقتصادی آنها را حل کرد چون خود همین عوامل سیاسی مجدد باعث می‌شود این مسائل حل نشود. پس تا آن عوامل سیاسی اصلاح نشود، راهکاری هم برای حل مسائل اقتصادی پیدا نخواهد شد. وی درباره این گفته جهانگیری که اعلام کرده دولت تنهای تنهاست، افزود: دولت را نباید مقصر وضعیت موجود اقتصاد کشور دانست، اطرافیان دولت و نهادهای عمومی می‌توانند در اقتصاد دخالت کنند و با دولت همراه نباشند چون دنبال منافع خودشان هستند در عوض تنها دولت دنبال منافع و رفاه جمعی است.

حسن روحانی آمریکا را تهدید کرد +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
افتصادنیوزافتصادنیوز2 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، لحظاتی پیش با حضور رئیس جمهور کشورمان، مراسم استقبال رسمی از عادل عبدالمهدی نخست‌وزیر عراق در مجموعه کاخ سعدآباد برگزار شد. عبدالمهدی صبح امروز در رأس یک هیأت از مقامات دولت عراق وارد تهران شد.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 ماه قبل
انگار آقای رئیس جمهور عادت کرده‌اند به جای تلاش برای بهبود وضعیت نابهنجار و عذرخواهی از مردم به واسطه آنچه دولت برایشان فراهم کرده است، از بالا به پایین نگاه کند و از آنها بخواهد شاکر همین وضعیت موجود باشند! بر مبنای شاخص تورم نیز می‌توان از ۵۶درصد تورم در انتهای دوران زمامداری احمدی‌نژاد نسبت به ابتدای دوران تصدی‌گری وی اشاره کرد. کارشناسان این عدم موفقیت احمدی‌نژاد در تحقق وعده‌هایش را تحت تأثیر چند عامل می‌بینند: سیاست‌های اقتصادی نادرست، فقدان انضباط مالی و تحریم‌های علیه ایران. پس از پایان دولت احمدی نژاد گزارش‌های تکان‌دهنده‌ای از سوی مجلس و دولت «حسن روحانی» دربارهٔ تخلفات دولتمردان منتشر شد و رئیس جمهور جدید به کارگیری تیم باتجربه و توانمند در کابینه‌اش را دلیلی برای جلوگیری از اتفاقات تلخ اقتصادی خواند. این نگاه و راه غلط هم جای عذرخواهی دارد و هم اصلاح.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
اقتصادنیوز: رییس جمهور با اشاره به این که وزارت امور خارجه، بانک مرکزی و وزارت نفت در خط مقدم مبارزه در برابر آمریکا هستند، گفت: من از هر سه وزیر امور خارجه، وزیر نفت و رییس بانک مرکزی بابت تلاش‌هایشان تشکر می‌کنم. امروز خط مقدم ما در برابر آمریکا وزارت امور خارجه، بانک مرکزی و وزارت نفت است. سایر وزرای اقتصادی هم در خط دوم قرار دارند. وی افزود: از وزیر امور خارجه، وزیر نفت و رییس بانک مرکزی به خاطر ایستادگی و توانمندی‌شان تشکر می‌کنم. ظریف، همتی و زنگنه نیروهایی بودند که در خط مقدم ایستاده‌اند. در همین رابطه: محبوب‌ترین عضو کابینه استعفا کردغیبت قابل تامل ظریف در دیدار مقام معظم رهبری و بشار اسدروحانی با استعفای ظریف موافقت می‌کند؟ استعفای ظریف دلواپسان را ذوق‌زده کردمحمدجواد ظریف چرا استعفا داد؟ ‌بعد از استعفای ظریف، ایران هم از برجام خارج می‌شود؟ اولین اظهارنظر ظریف پس استعفاسن روحانی هم استعفا می‌دهد؟
فارسفارس3 ماه قبل
۱۵۰ نماینده مجلس نامه‌ای درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان خطاب به حسن روحانی نوشتند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ۱۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور خواستار رسیدگی وی به شرایط نامطلوب بیمه تکمیلی فرهنگیان شدند. ادامه دارد …
فراروفرارو1 ماه قبل
به نظر می‌‍‌رسد آقای رئیس جمهور فراموش کرده است که در ایام انتخابات چه وعده‌های به مردم دادند. یعنی مردم انتظار دارند که نشانه‌هایی از تعهد فرد به وعده‌های انتخاباتی خود را مشاهده کنند. این همان مسئله‌ای است که حسن روحانی چه سال ۹۶ و چه سال ۹۷ نادیده گرفت و بدون توجه به آن مسیر خود را ادامه داد و اینگونه بزرگترین اشتباه خود را مرتکب شد. اشتباه دیگر حسن روحانی این بود که گمان کرد که با تحکیم رابطه خود با نهاد‌های قدرت می‌تواند زمینه‌های افزایش قدرت خود را در جهت شکل دادن به یک کلونی قدرت، فراهم کند. با همه این‌ها حالا دولت با چنین وضعیتی وارد سال ۹۸ شده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس جمهور کشورمان امروز دوشنبه در سفری سه روزه راهی عراق شد که این سفر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشت. این روزنامه مصری در ادامه با پوشش خبر این سفر، نوشت که انگیزه‌های سفر روحانی مسائل اقتصادی و تبادلات تجاری است. اسکای نیوز عربی نیز نوشت: در سایه فشارهای واشنگتن بر بغداد برای کاهش روابط عراق با ایران، حسن روحانی امروز دوشنبه به پایتخت عراق رفت. فرانسه ۲۴ نیز در این راستا نوشت که حسن روحانی در میان فشار تحریم‌های آمریکا به عراق سفر کرد. این شبکه با اشاره به اهداف سفر روحانی به عراق نوشت: این اولین سفر روحانی به عراق با دعوت رسمی برهم صالح، رئیس جمهور این کشور به شمار می‌رود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
دیدار حسن روحانی، رییس‌جمهوری با آیت‌الله سیستانی در عراق، تاکید شمخانی به اینکه تفکر انقلابی سال ۹۸ را سال مایوس‌سازی دشمن قرار می‌دهد و ادامه حواشی دیدار رییس دولت اصلاحات با نمایندگان فراکسیون امید از جمله مهم‌ترین خبرهای سیاسی امروز بود. *حسن روحانی، رییس‌جمهوری در ادامه سفر خود به عراق صبح روز چهارشنبه از کربلا عازم نجف شد و براساس برنامه قبلی اعلام شده با آیت‌الله سیستانی دیدار کرد. آیت‌الله سیستانی در این دیدار تاکید کرد از هر اقدامی که برای تقویت روابط عراق با همسایگانش که مطابق با منافع دو طرف و بر اساس احترام استقلال کشورها و عدم دخالت در امور داخلی کشورها باشد، استقبال می‌کند. روحانی هم در این دیدار توضیحاتی درباره نتایج دیدارهایش با مقام‌های عراقی به آیت‌الله سیستانی ارائه و بر لزوم گسترش روابط و حسن همجواری تاکید کرد. *آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه مردم از دستگاه قضایی ناراضی هستند، ابراز امیدواری کرد: رئیس جدید قوه قضاییه تحولی در دستگاه قضایی ایجاد کند.
فارسفارس2 ماه قبل
حسن روحانی فردا به منظور افتتاح چند طرح و رونمایی زیر دریایی فاتح به بندرعباس سفر می‌کند. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور فردا به منظور افتتاح چند طرح و رونمایی از زیر دریایی فاتح به بندرعباس سفر می‌کند. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید

حسن روحانی

حسن روحانی روحانی و سیاست‌مدار ایرانی، رئیس‌جمهوری فعلی جمهوری اسلامی ایران، استاد پژوهشی مرکز تحقیقات استراتژیک و همچنین نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری از سال ۱۳۷۸ است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسن روحانی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا