حسن روحانی

حسن روحانی، هفتمین رئیس جمهور ایران

خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
تنها یک سال و نیم از دومین دوره ریاست جمهوری حسن روحانی گذشته اما نسبت او با بخش‌های مختلف تغییرات اساسی داشته است. روحانی و بدنه اجتماعیسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ حسن روحانی رییس جمهور یک طبقه خاص نبوده است. روحانی و اصلاح طلبانسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ نسبت روحانی و اصلاح طلبان هم مثل قبل نمانده است. روحانی و اصولگرایانسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ رنجش اصلاح طلبان از روحانی موجب خرسندی جریان رقیب از او نشده است. روحانی و مجموعه حاکمیتسرنوشت متفاوت آقای رییس جمهور؛ روزگار حسن روحانی در پاستور چگونه می‌گذرد؟ برخی تحلیگران سیاسی معتقدند که حسن روحانی به خصوص در دولت دوم خود بدنه اجتماعی و جریان سیاسی حامی خود را فدای ترمیم روابط خود با نهادهای حاکمیتی کرد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس جمهور موریتانی، در پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک گفت. به گزارش ایسنا و به نقل از سفارت ایران در موریتانی، متن این پیام به شرح زیر است: برادر عزیز جناب آقای دکتر روحانیرئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایرانخوشوقتم به مناسبت برگزاری جشن روز ملی جمهوری اسلامی ایران گرم‌ترین درودها و بهترین آرزوها را به جناب‌عالی تقدیم کرده و برای ملت ایران افزونی رفاه و پیشرفت آرزو کنم. از این فرصت استفاده کرده، شوق و تاکید خود جهت اقدام برای تحکیم و توسعه روابط موجود بین دو کشور در راستای منافع دوجانبه را تکرار و یادآوری می‌کنم. برادر عزیزم، خواهشمندم بالاترین مراتب احترام مرا بپذیرید. برادرتان - محمد ولد عبدالعزیزانتهای پیام
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس جمهور موریتانی، در پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: برادر عزیز جناب آقای دکتر روحانیرئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایرانخوشوقتم به مناسبت برگزاری جشن روز ملی جمهوری اسلامی ایران گرم‌ترین درودها و بهترین آرزوها را به جناب‌عالی تقدیم کرده و برای ملت ایران افزونی رفاه و پیشرفت آرزو کنم. از این فرصت استفاده کرده، شوق و تاکید خود جهت اقدام برای تحکیم و توسعه روابط موجود بین دو کشور در راستای منافع دوجانبه را تکرار و یادآوری می‌کنم. برادر عزیزم، خواهشمندم بالاترین مراتب احترام مرا بپذیرید. برادرتان - محمد ولد عبدالعزیز
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
آخرین حضور حسن روحانی، رییس‌جمهوری به روایت تصویر و اخباری که تا به حال در رسانه‌ها منتشر شده است به ۱۶ مردادماه سال ۹۵ بازمی‌گردد. اعتمادآنلاین| براساس جست‌وجو‌هایی که سایت «اعتمادآنلاین» بین اخبار و عکس‌های منتشر شده از جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام داده است، آخرین عکس و خبری که از حضور حسن روحانی، رییس‌جمهوری در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام به چشم می‌‌خورد، مربوط به شنبه ۱۶ مردادماه سال ۱۳۹۵ است. بعد از این جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام تا فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تنها دو جلسه تشکیل داده که روحانی در هیچ یک از این جلسات شرکت نداشته است. به گزارش اعتمادآنلاین؛ از تاریخ ۱۶ مردادماه ۱۳۹۵ تا امروز حسن روحانی رییس‌جمهوری در هیچ یک جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور نیافته است. در جدول زیر تاریخ‌های حضور و غیبت حسن روحانی در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام از سال ۹۵ را ببینید.
الفالف2 ماه قبل
علی صوفی، از فعالان اصلاح‌طلب به تازگی گفته است: آقای روحانی از پایین‌ترین سطح سرمایه اجتماعی در میان روسای جمهور گذشته برخوردار است. اما اینطور اظهار کرده است که در حال حاضر، رئیس دولت اصلاحات بالاترین جایگاه را در بین مردم دارد! ** نکته بارز اینست که نه آقای صوفی و نه همه دوستان ایشان نخواهند توانست با فحاشی و ناسزاگویی به حسن روحانی از او عبور کنند. این حسن روحانی همان حسن روحانی ۹۶ و همان حسن روحانی ۹۲ است. علی صوفی در حالی که مدعیست حسن روحانی از احمدی‌نژاد هم در سرمایه اجتماعی پایین‌تر است اما باید به‌خاطر بیاورد روزهایی را که دوستانش می‌گفتند ما تضمین روحانی هستیم، ما فدائیان روحانی هستیم و روحانی حتی اگر نخواهد هم اما به زور از او حمایت می‌کنیم.
ایلناایلنا1 ماه قبل
رییس‌جمهوری روسیه از ادامه همکاری با کشورمان در راستای حل بحران سوریه خبر داد. به گزارش ایلنا، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در دیدار با «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران پیش از نشست سه جانبه در سوچی گفت: «با ایران برای حل بحران سوریه تلاش می‌کنیم، اما هنوز همه مسائل حل نشده است.» نشست سوچی برای بررسی بحران سوریه امروز-پنجشنبه- در سوچه و به میزبانی روسیه برگزار می‌شود. روحانی، پوتین و «رجب طیب اردوغان» رییس‌جمهوری ترکیه در این نشست حضور دارند.
فراروفرارو1 هفته قبل
فرارو - با تشدید فشار‌های اقتصادی و سیاسی آمریکا بر ایران، روابط ایران و عراق، به رغم مخالفت آمریکایی‌ها، محکم‌تر شده است. به گزارش فرارو، محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، برای فراهم کردن زمینه سفر سه روزه رئیس‌جمهور حسن روحانی به عراق، عازم بغداد شد. ایران برای تسهیل روابط با عراق، ویزا را برای شهروندان عراقی لغو کرده است و پیش‌بینی می‌شود که در سفر روحانی به بغداد، عراق هم اقدام مشابهی انجام دهد. ظریف، که اکنون در عراق به سر می‌برد، در گفتگو با خبرگزای عراقی الفرات نیوز، گفته یکی از اهداف اصلی سفر روحانی به عراق، ایجاد امکانات مشترک اقتصادی است. رهبران جدید عراق، به دنبال این هستند که روابط عراق را با همه همسایگان بهبود بخشند.
آخرین خبرآخرین خبر1 هفته قبل
واکاوی سفر حسن روحانی به عراقفرارو/ با تشدید فشار‌های اقتصادی و سیاسی آمریکا بر ایران، روابط ایران و عراق، به رغم مخالفت آمریکایی‌ها، محکم‌تر شده است. محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، برای فراهم کردن زمینه سفر سه روزه رئیس‌جمهور حسن روحانی به عراق، عازم بغداد شد. ایران برای تسهیل روابط با عراق، ویزا را برای شهروندان عراقی لغو کرده است و پیش‌بینی می‌شود که در سفر روحانی به بغداد، عراق هم اقدام مشابهی انجام دهد. ظریف، که اکنون در عراق به سر می‌برد، در گفتگو با خبرگزای عراقی الفرات نیوز، گفته یکی از اهداف اصلی سفر روحانی به عراق، ایجاد امکانات مشترک اقتصادی است. رهبران جدید عراق، به دنبال این هستند که روابط عراق را با همه همسایگان بهبود بخشند.

دیدار حسن روحانی با مسئولین و نخبگان عراق

21+
الفالف1 هفته قبل
فارسفارس1 ماه قبل
جمعی از سفرای کشورهای مختلف به حجت الاسلام حسن روحانی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، جمعی از سفرای کشورهای مختلف به حجت الاسلام حسن روحانی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبریک گفتند. در این مراسم محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و محمود واعظی رئیس دفتر روحانی؛ رئیس جمهور را همراهی می‌کردند. انتهای پیام/
افتصادنیوزافتصادنیوز1 هفته قبل
اقتصادنیوز؛ سفر ۳ روزه حسن روحانی، رئیس‌جمهوری به عراق که امروز دوشنبه آغاز شد، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشته‌است. این روزنامه مصری در ادامه با پوشش خبر این سفر، نوشت که انگیزه‌های سفر روحانی مسائل اقتصادی و تبادلات تجاری است. شبکه الجزیره نیز با اشاره به اهداف سفر رئیس جمهور کشورمان به عراق نوشت: روحانی در بغداد برای مقابله با تحریم‌های آمریکا حضور یافته است. فرانسه ۲۴ نیز در این راستا نوشت که حسن روحانی در میان فشار تحریم‌های آمریکا به عراق سفر کرد. این شبکه با اشاره به اهداف سفر روحانی به عراق نوشت: این اولین سفر روحانی به عراق با دعوت رسمی برهم صالح، رئیس جمهور این کشور به شمار می‌رود.
فارسفارس1 ماه قبل
۱۵۰ نماینده مجلس نامه‌ای درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان خطاب به حسن روحانی نوشتند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ۱۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور خواستار رسیدگی وی به شرایط نامطلوب بیمه تکمیلی فرهنگیان شدند. ادامه دارد …
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
رئیس جمهور کشورمان امروز دوشنبه در سفری سه روزه راهی عراق شد که این سفر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشت. این روزنامه مصری در ادامه با پوشش خبر این سفر، نوشت که انگیزه‌های سفر روحانی مسائل اقتصادی و تبادلات تجاری است. اسکای نیوز عربی نیز نوشت: در سایه فشارهای واشنگتن بر بغداد برای کاهش روابط عراق با ایران، حسن روحانی امروز دوشنبه به پایتخت عراق رفت. فرانسه ۲۴ نیز در این راستا نوشت که حسن روحانی در میان فشار تحریم‌های آمریکا به عراق سفر کرد. این شبکه با اشاره به اهداف سفر روحانی به عراق نوشت: این اولین سفر روحانی به عراق با دعوت رسمی برهم صالح، رئیس جمهور این کشور به شمار می‌رود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرآنلاین: مجله نیوزویک روی جلد شماره جدیدش تصویری از رئیس جمهور روحانی را چاپ کرده است. نیوزویک روی جلد شماره جدیدش تصویری از رئیس جمهور روحانی را چاپ کرده و نوشته است: جنگ بر مبنای دروغ بعدی آمریکا / آیا ایران، عراق ترامپ خواهد شد؟ نیوزویک هفته‌نامه‌ای است که توسط مؤسسه واشینگتن پست در شهر نیویورک ایالات متحده از سال ۱۹۳۳ تا پایان سال ۲۰۱۲۲ به صورت چاپی و پس از آن به‌صورت آنلاین منتشر می‌شود. نیوزویک، پس از مجله تایمز، دومین هفته‌نامه آمریکایی است که قدمت آن به هشتاد سال می‌رسد.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 روز قبل
گروه اقتصاد نامه نیوز: تلاطم‌های اقتصاد ایران تمامی ندارد. آلبرت بغزیان در گفتگو با نامه نیوز ضمن تأیید این دیدگاه جهانگیری گفت: تلاطم‌های عرصه اقتصادی ایران معمولا دلایل غیراقتصادی دارد. به عبارت دیگر همانطور که ریشه مسائل سیاسی است، راه حل شان هم سیاسی است و نمی‌شود از طریق اقتصادی آنها را حل کرد چون خود همین عوامل سیاسی مجدد باعث می‌شود این مسائل حل نشود. پس تا آن عوامل سیاسی اصلاح نشود، راهکاری هم برای حل مسائل اقتصادی پیدا نخواهد شد. وی درباره این گفته جهانگیری که اعلام کرده دولت تنهای تنهاست، افزود: دولت را نباید مقصر وضعیت موجود اقتصاد کشور دانست، اطرافیان دولت و نهادهای عمومی می‌توانند در اقتصاد دخالت کنند و با دولت همراه نباشند چون دنبال منافع خودشان هستند در عوض تنها دولت دنبال منافع و رفاه جمعی است.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
انگار آقای رئیس جمهور عادت کرده‌اند به جای تلاش برای بهبود وضعیت نابهنجار و عذرخواهی از مردم به واسطه آنچه دولت برایشان فراهم کرده است، از بالا به پایین نگاه کند و از آنها بخواهد شاکر همین وضعیت موجود باشند! بر مبنای شاخص تورم نیز می‌توان از ۵۶درصد تورم در انتهای دوران زمامداری احمدی‌نژاد نسبت به ابتدای دوران تصدی‌گری وی اشاره کرد. کارشناسان این عدم موفقیت احمدی‌نژاد در تحقق وعده‌هایش را تحت تأثیر چند عامل می‌بینند: سیاست‌های اقتصادی نادرست، فقدان انضباط مالی و تحریم‌های علیه ایران. پس از پایان دولت احمدی نژاد گزارش‌های تکان‌دهنده‌ای از سوی مجلس و دولت «حسن روحانی» دربارهٔ تخلفات دولتمردان منتشر شد و رئیس جمهور جدید به کارگیری تیم باتجربه و توانمند در کابینه‌اش را دلیلی برای جلوگیری از اتفاقات تلخ اقتصادی خواند. این نگاه و راه غلط هم جای عذرخواهی دارد و هم اصلاح.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
اقتصادنیوز: رییس جمهور با اشاره به این که وزارت امور خارجه، بانک مرکزی و وزارت نفت در خط مقدم مبارزه در برابر آمریکا هستند، گفت: من از هر سه وزیر امور خارجه، وزیر نفت و رییس بانک مرکزی بابت تلاش‌هایشان تشکر می‌کنم. امروز خط مقدم ما در برابر آمریکا وزارت امور خارجه، بانک مرکزی و وزارت نفت است. سایر وزرای اقتصادی هم در خط دوم قرار دارند. وی افزود: از وزیر امور خارجه، وزیر نفت و رییس بانک مرکزی به خاطر ایستادگی و توانمندی‌شان تشکر می‌کنم. ظریف، همتی و زنگنه نیروهایی بودند که در خط مقدم ایستاده‌اند. در همین رابطه: محبوب‌ترین عضو کابینه استعفا کردغیبت قابل تامل ظریف در دیدار مقام معظم رهبری و بشار اسدروحانی با استعفای ظریف موافقت می‌کند؟ استعفای ظریف دلواپسان را ذوق‌زده کردمحمدجواد ظریف چرا استعفا داد؟ ‌بعد از استعفای ظریف، ایران هم از برجام خارج می‌شود؟ اولین اظهارنظر ظریف پس استعفاسن روحانی هم استعفا می‌دهد؟
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
دیدار حسن روحانی، رییس‌جمهوری با آیت‌الله سیستانی در عراق، تاکید شمخانی به اینکه تفکر انقلابی سال ۹۸ را سال مایوس‌سازی دشمن قرار می‌دهد و ادامه حواشی دیدار رییس دولت اصلاحات با نمایندگان فراکسیون امید از جمله مهم‌ترین خبرهای سیاسی امروز بود. *حسن روحانی، رییس‌جمهوری در ادامه سفر خود به عراق صبح روز چهارشنبه از کربلا عازم نجف شد و براساس برنامه قبلی اعلام شده با آیت‌الله سیستانی دیدار کرد. آیت‌الله سیستانی در این دیدار تاکید کرد از هر اقدامی که برای تقویت روابط عراق با همسایگانش که مطابق با منافع دو طرف و بر اساس احترام استقلال کشورها و عدم دخالت در امور داخلی کشورها باشد، استقبال می‌کند. روحانی هم در این دیدار توضیحاتی درباره نتایج دیدارهایش با مقام‌های عراقی به آیت‌الله سیستانی ارائه و بر لزوم گسترش روابط و حسن همجواری تاکید کرد. *آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه مردم از دستگاه قضایی ناراضی هستند، ابراز امیدواری کرد: رئیس جدید قوه قضاییه تحولی در دستگاه قضایی ایجاد کند.
فراروفرارو13 ساعت قبل
به نظر می‌‍‌رسد آقای رئیس جمهور فراموش کرده است که در ایام انتخابات چه وعده‌های به مردم دادند. یعنی مردم انتظار دارند که نشانه‌هایی از تعهد فرد به وعده‌های انتخاباتی خود را مشاهده کنند. این همان مسئله‌ای است که حسن روحانی چه سال ۹۶ و چه سال ۹۷ نادیده گرفت و بدون توجه به آن مسیر خود را ادامه داد و اینگونه بزرگترین اشتباه خود را مرتکب شد. اشتباه دیگر حسن روحانی این بود که گمان کرد که با تحکیم رابطه خود با نهاد‌های قدرت می‌تواند زمینه‌های افزایش قدرت خود را در جهت شکل دادن به یک کلونی قدرت، فراهم کند. با همه این‌ها حالا دولت با چنین وضعیتی وارد سال ۹۸ شده است.

اشتباه جالب روحانی در دیدار با مدیران وزارت ارتباطات +فیلم

رکنارکنا2 ماه قبل
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز با حضور در جمع مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حاضر شد و سخنرانی کرد. حسن روحانی در بخشی از این جلسه می‌گوید وزیری به جوانی محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تاریخ کشور کم داشتیم. این اظهارنظر روحانی با واکنش حضار مواجه شد. پس از این صحبت‌های رئیس‌جمهور حاضران پاسخ‌های جالبی به وی می‌دهند که موجب خنده روحانی و سایرین می‌شود. اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید
فارسفارس1 ماه قبل
حسن روحانی فردا به منظور افتتاح چند طرح و رونمایی زیر دریایی فاتح به بندرعباس سفر می‌کند. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور فردا به منظور افتتاح چند طرح و رونمایی از زیر دریایی فاتح به بندرعباس سفر می‌کند. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران صبح چهارشنبه در نجف اشرف با آیت الله محمد اسحاق الفیاض از مراجع عظام دیدار و گفتگو کرد. در جریان سفر سه روزه رییس‌جمهوری به عراق: اعتمادآنلاین| حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه بعدازظهر چهارشنبه با حضور در بیت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف با وی دیدار و گفتگو کرد. رئیس جمهوری صبح چهارشنبه وارد نجف اشرف شد و ابتدا به زیارت حرم‌ مطهر و نورانی امام علی (ع) وارد این شهر مقدس مشرف شد. وی سپس به دیدار آیت الله سیدعلی سیستانی مرجعیت عالی عراق رفت و با وی گفتگو کرد. روحانی سپس به دیدار آیت الله محمد اسحاق الفیاض از مراجع تقلید نجف اشرف رفت و با وی دیدار و گفتگو کرد.
فارسفارس6 روز قبل
فردا یکشنبه ۲۶ اسفند ماه حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور برای دیدار مردمی و افتتاح طرح‌های نفتی به استان بوشهر سفر می‌کند. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، فردا یکشنبه ۲۶ اسفند ماه حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور برای دیدار مردمی و افتتاح طرح‌های نفتی به استان بوشهر سفر می‌کند. ۱۶ نفر از اعضای کابینه دولت نیز همزمان با سفر رییس جمهوری به بوشهر به مناطق مختلف این استان سفر می‌کنند. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
حسن روحانی، رییس‌جمهوری امروز استوارنامه‌های سفرای کشورهای میانمار، هند، کنگو و عراق در تهران را دریافت کرد. اعتمادآنلاین| سفرای جدید کشورهای میانمار، هند، کنگو و عراق امروز استوارنامه‌های خود را به حسن روحانی، رییس‌جمهوری تقدیم و بر این اساس کار خود را به عنوان سفیر در تهران آغاز کردند. روحانی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای توسعه روابط دو کشور وجود دارد که امیدواریم از این ظرفیت‌ها استفاده شود. رییس جمهوری در این دیدار با بیان این که روابط با کشورهای آفریقایی برای ما بسیار اهمیت دارد، گفت: تلاش جمهوری اسلامی ایران توسعه روابط با کشورهای آفریقایی است. سفیر عراق در تهران گفت: ایران یکی از مهمترین کشورها برای عراق محسوب می‌شود و تلاش ما توسعه و تحکیم بیش از پیش روابط تهران – بغداد است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
حسن روحانی، رییس‌جمهوری در سفر به استان گیلان: اعتمادآنلاین| حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به گیلان در فرودگاه سردار جنگل در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که مهمان مردم مهمان‌نواز استان گیلان هستیم. این سفر برای افتتاح پروژه‌های بسیار مهمی است که در سفر استانی قبلی قول داده شده بود که اجرایی شوند. روحانی گفت: بخش بزرگی از پروژه‌های عمرانی گیلان امروز و فردا به بهره‌برداری می‌رسند. همچنین طرح‌ها و پروژه‌هایی که برای این سفر مدنظر قرار دادیم، فردا در شورای اداری استان مطرح می‌شوند. امیداواریم این سفر مایه خیر و برکت برای گیلان باشد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
رئیس جمهور الجزایر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به رئیس جمهور کشورمان تبریک گفت. به گزارش ایلنا، عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور الجزایر در پیامی به حسن روحانی، رئیس جمهور ایران نوشت: بسیار خرسندم که جمهوری اسلامی ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خود را جشن می‌گیرد. وی در این پیام ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از سوی دولت و ملت الجزایر خطاب به حسن روحانی نوشت: امیدوارم که خداوند به شما صحت و سلامتی عطا فرماید و امیدوارم در مأموریت خود موفق باشید و ملت برادر ما یعنی ایران به رشد و پیشرفت گسترده‌ای دست یابد. در این پیام آمده است: این فرصت را غنیمت می‌شمارم و احساس خرسندی خود نسبت به کیفیت روابط دوستانه و همکاری میان دو کشور در تمامی زمینه‌ها را ابراز می‌کنم و بر تداوم همکاری با شما برای گسترش این روابط تاکید می‌کنم. در پیام رئیس جمهور الجزایر آمده است: از این فرصت استفاده می‌کنم و از طریق شما بار دیگر بر آرزوهای برادرانه و احساس دوستانه خود به برادر عزیزمان آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید می‌کنم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
اعتمادآنلاین| حسن روحانی، رییس‌جمهوری در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون «تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون شوراهای حل اختلاف» را ابلاغ کرد. روحانی امروز- شنبه- قانون «تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون شوراهای حل اختلاف» را برای اجرا به قوه قضائیه و وزارت دادگستری ابلاغ کرد. منبع: ایرنا

حسن روحانی با مراجع تقلید عراق دیدار کرد

14+
الفالف1 هفته قبل
ایسناایسنا2 هفته قبل
حجت‌الاسلام روحانی، رئیس جمهور فردا ۱۵ اسفندماه به همراه هیات همراه در سفری دو روزه به گیلان سفر می‌کند. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور فردا، ۱۵ اسفندماه به همراه جمعی از وزرا و معاونین طی سفری دو روزه به گیلان سفر می‌کند. نخستین برنامه حسن روحانی حضور در جمع مردم استان است که در شهرستان لاهیجان برگزار می‌شود، در همین راستا ورزشگاه تختی شهر لاهیجان از ساعت ۹ صبح فردا آماده حضور ارزشمند مردم فهیم گیلان برای دیدار با رئیس جمهور است. عصر فردا، راه آهن قزوین - رشت با حضور رئیس جمهور به صورت رسمی افتتاح می‌شود که پس از افتتاح رسمی، ۱۲۰ نفر از خانواده معزز شهدا عازم مشهد مقدس می‌شوند. شامگاه فردا نشست توسعه و دیدار با جمعی از نخبگان و فعالان سیاسی، اقتصادی و اجتماعی استان با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید

حسن روحانی

حسن روحانی روحانی و سیاست‌مدار ایرانی، رئیس‌جمهوری فعلی جمهوری اسلامی ایران، استاد پژوهشی مرکز تحقیقات استراتژیک و همچنین نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری از سال ۱۳۷۸ است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسن روحانی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا