آخرین و مهم‌ترین اخبار حسن روحانی
حسن روحانی

حسن روحانی، هفتمین رئیس جمهور ایران

ایرناایرنا1 روز قبل
ظرف مدت سه روز اخیر با توجه موارد مشکوک به کرونا در بابل و مراجعه زیاد شهروندان بابلی برای دریافت ماسک، بعضی از داروخانه‌های این شهرستان اقدام به گران فروشی اقلام بهداشتی و یا احتکار آن کردند. بر اساس این گزارش، بازدید از داورخانه‌های استان به همراه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بابل و کارشناسان مربوطه صورت گرفت و پلمپ و جریمه متخلفان هم به دستور دادستان این شهرستان صورت گرفت. معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بابل در این باره به خبرنگار ایرنا گفت که در مجموع از ۹ داروخانه در سطح شهر بابل بازرسی شد که در خصوص توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده، تخلف سه داروخانه محرز و با هماهنگی دستگاه قضایی یک داروخانه پلمپ و ۲ داروخانه دیگر به تعزیرات معرفی شدند. دکتر محسن رضا زاده افزود: کشور در تولید و توزیع ماسک هیچ گونه محدودیتی ندارد و ظرف چند روز آینده به صورت گسترده‌تر این اقلام توزیع خواهد شد تا سودجویان از این شرایط سوء استفاده نکنند. این مسئول گفت: بازدیدها هر روزه و به طور مستمر در داروخانه‌های سطح شهرستان بابل در حال انجام است و با هرگونه تخلف و عدم ارائه ماسک و مواد ضد عفونی کننده برخورد می‌شود.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه اقدام آمریکا در خروج از برجام به ضرر ملت‌های منطقه و جهان بوده است، گفت: همه باید تلاش کنیم برجام حفظ شود و ما در این زمینه راه گفتگو با اتحادیه اروپا را نبسته‌ایم. روحانی خاطرنشان کرد: سیاست خارجی ما برمبنای تعامل سازنده با کشورهاست و علاقمندیم روابط با اتحادیه اروپا گرم‌تر باشد. روحانی تصریح کرد: اگر آمریکا دست از اقدامات تروریستی و دخالت‌های نادرست خود بردارد، منطقه ما به طور طبیعی امن خواهد بود. «استف بلوک» با تاکید بر ضرورت حفظ برجام به عنوان یک توافق بین المللی، افزود: ما به صورت آشکار و خصوصی به آمریکایی‌ها گفته‌ایم که خروج آنها از برجام کار درستی نبوده است. وزیر امور خارجه هلند با بیان اینکه کشورش برای حفظ برجام تلاش خواهد کرد، اظهار داشت: برای این منظور باید به گفت و گوها ادامه دهیم و مذاکره می‌تواند راه حل مشکلات و اختلافات باشد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - ساری - دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد که سه داروخانه در این شهرستان به خاطر عدم ارائه ماسک و گرانفروشی پلمپ و جریمه شدند. بر اساس این گزارش، بازدید از داورخانه‌های استان به همراه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بابل و کارشناسان مربوطه صورت گرفت و پلمپ و جریمه متخلفان هم به دستور دادستان این شهرستان صورت گرفت. دکتر محسن رضا زاده افزود: کشور در تولید و توزیع ماسک هیچ گونه محدودیتی ندارد و ظرف چند روز آینده به صورت گسترده‌تر این اقلام توزیع خواهد شد تا سودجویان از این شرایط سوء استفاده نکنند. این مسئول گفت: بازدیدها هر روزه و به طور مستمر در داروخانه‌های سطح شهرستان بابل در حال انجام است و با هرگونه تخلف و عدم ارائه ماسک و مواد ضد عفونی کننده برخورد می‌شود. برچسب‌هاویروس کرونا مازندران داروخانه بابلپروندهٔ خبریکرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
الفالف1 روز قبل
گروه سیاسی الف، ۳ اسفند ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۱۲۰۳۱۰۹نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و تحلیل آنفهرست وحدت اصولگرایان در تهران به سرلیستی محمدباقر قالیباف با اختلاف از سایر فهرست‌های انتخاباتی پیشتاز است. محمد قوچانی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران طی یادداشتی در شماره امروز روزنامه سازندگی ضمن پیش‌بینی نتیجه انتخابات روز گذشته مجلس شورای اسلامی، به تحلیل دلایل شکست اصلاح‌طلبان در این انتخابات پرداخته است. سقف پیروزی ما به ۵۰ کرسی هم نمی‌رسد، هرچند هنوز ناامید نیستم و ممکن است دستی از آستین خلق برآید و کاری کند. قوچانی می‌نویسد: باید شورای‌عالی اصلاحات که نتوانست تنها وظیفه خود را انجام دهد بازسازی شود. اصلاحات ملک شخصی نیست که هر وقت بخواهند درش را بگشایند یا ببندند اصلاحات زنده است حتی اگر اصلاح‌طلبان شکست بخورند.
ایرناایرنا1 روز قبل
آموزش لازم برای همه معلمان، والدین، مربیان و عوامل مدرسه و …‌ باید ارائه شود. تعطیلی مدارس فقط با هماهنگی حوزه‌های سیاسی و بهداشتی انجام می‌شودوزیرآموزش‌وپرورش بابیان اینکه برخی پیشنهاد تعطیلی مدارس را داده‌اند، گفت: تعطیلی مدارس باید شورای تأمین استان‌ها با هماهنگی وزارت بهداشت تصمیم گیرد و برای تعطیلی مدارس باید موارد را با حوزه‌های سیاسی و بهداشتی مطرح کنیم. «مهرزاد حمیدی» ادامه داد: دستورالعمل‌های پیشگیری از بیماری کرونا ارسال‌شده و ارتباط ویژه‌ای با معاونان استان‌ها داشته‌ایم. معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: با هماهنگی معاون بهداشتی وزارت بهداشت اعلام کرده‌ایم که مدارسی که محل انتخابات بوده امروز باید ضدعفونی شوند. مدیرکل سلامت وزارت بهداشت همچنین تصریح کرد: به‌جز برخی از موارد ضروری، کلیه کارگاه‌ها و سیمنارهای این وزارتخانه لغو شده است.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
انتخابات این دوره مجلس با پیشتازی نیروهای انقلاب همراه بود و اکثریت مردم نمایندگان مجلس آینده را از میان نیروهای انقلابی، ارزشی و کارآمد انتخاب کردند. پایگاه خبری فردا: انتخابات این دوره مجلس با پیشتازی نیروهای انقلاب همراه بود و اکثریت مردم نمایندگان مجلس آینده را از میان نیروهای انقلابی، ارزشی و کارآمد انتخاب کردند. عباس سلیمی نمین درباره این موضوع گفت: «مهم‌ترین علت کاهش آراء به ناامیدی مردم نسبت به تأثیر مشارکت در انتخابات بازمی‌گردد و این کاهش مشارکت چندان ارتباطی به دعوت یا عدم دعوت جریان‌های سیاسی به حضور در انتخابات ندارد. حقیقتا عملکرد اصلاح‌طلبان و دولت آقای روحانی که مورد حمایت شدید اصلاح‌طلبان بود مردم را از کنشگری سیاسی ناامید کرد». او یکی دیگر از عوامل کاهش کاهش مشارکت را اینگونه برشمرد: «دیگر آنکه نباید وحدت دیرهنگام نیروهای انقلاب را در کاهش مشارکت عمومی نادیده بگیریم.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «استف بلوک» وزیر امور خارجه دولت پادشاهی هلند ظهر امروز شنبه با حضور در محل وزارت امور خارجه ایران، با «محمدجواد ظریف» دیدار کرد. آقای استف بلوک وزیر امور خارجه هلند که در راس هیاتی به تهران سفر کرده است بعدازظهر امروز با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار طرفین با اشاره به روابط خوب و سنتی دو کشور خواهان گسترش روابط دو جانبه شدند. وزیر امور خارجه هلند با هدف رایزنی‌های دوجانبه و همزمان با بحبوحه تنش‌ها به ایران، عربستان و امارات متحده عربی سفر می‌کند. بلوک علاوه بر دیدار با «محمد جواد ظریف» با حجت‌الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران هم دیدار می‌کند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
وزیر خارجه هلند با حسن روحانی رئیس‌جمهور دیدار و گفتگو کرد. «استف بلوک» وزیر خارجه هلند عصر امروز با حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور دیدار کرد. وزیر خارجه هلند که در راس هیاتی به ایران سفر کرده است، پیش از این با محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. برجام، «اینستکس»، ابعاد ترور سردار شهید سلیمانی، شرایط جاری در عراق، افغانستان، یمن و سوریه و نیز سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی از مهمترین محورهای گفتگوی وزیر خارجه با همتای هلندی خود بود.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
روحانی خاطرنشان کرد: سیاست خارجی ما برمبنای تعامل سازنده با کشورهاست و علاقمندیم روابط با اتحادیه اروپا گرم‌تر باشد. روحانی تصریح کرد: اگر آمریکا دست از اقدامات تروریستی و دخالت‌های نادرست خود بردارد، منطقه ما به طور طبیعی امن خواهد بود. وی تاکید کرد: اصول سیاست ما این است که امنیت منطقه باید توسط خود کشورهای منطقه حفظ شود و حضور نیروهای خارجی در منطقه خلیج فارس تحت عنوان ائتلاف‌های مختلف را برای امنیت منطقه مفید نمی‌دانیم. «استف بلوک» با تاکید بر ضرورت حفظ برجام به عنوان یک توافق بین المللی، افزود: ما به صورت آشکار و خصوصی به آمریکایی‌ها گفته‌ایم که خروج آنها از برجام کار درستی نبوده است. وزیر امور خارجه هلند با بیان اینکه کشورش برای حفظ برجام تلاش خواهد کرد، اظهار داشت: برای این منظور باید به گفت و گوها ادامه دهیم و مذاکره می‌تواند راه حل مشکلات و اختلافات باشد.

دیدار وزیر امور خارجه هلند با رییس جمهوری

11+
ایسناایسنا1 روز قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
بر اساس همین رصد و نظارت، گروه کاری اقدام مالی کشورها را به سه دسته تقسیم کرده است. دستۀ یک کشورهایی هستند که از نظر این گروه کاملا بر توصیه ‌های FATF منطبق بوده و آنها را اجرا کرده‌اند. در بحث FATF نیز برای کشورها در کمک مالی به گروهای شبه نظامی یا بقول آنان گروهای تروریستی ممنوعیت صادر شده است.!! در این راستا از گروه حزب الله و منافقین میتوان نام برد که محل مناقشۀ ایران و غرب میباشند. در همین راستا یکی دو بار به کشورمان فرصت چند ماهه دادند تا رسما ایران عضو FATF بشود که در نهایت پس از چند بار تمدید این زمان، شب گذشته در نشست خود در باره کشورمان تصمیم گرفتند و نهایتا ایران را مجددا به لیست سیاه FATF باز گرداندند!!
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
نخستین ملاحظه‌ای که باید به آن پرداخت، نحوه تعامل مجلس یازدهم با روحانی است. مجلس یازدهمی‌ها از همان ابتدای تشکیل مجلس، آتش حملات را بسیار سنگین‌تر از گذشته بر سر روحانی و وزرایش خواهند ریخت. یقینا دولت دوازدهم، روزگار دشواری با مجلس یازدهم پیش‌رو خواهد داشت. هدف بعدی نمایندگان مجلس یازدهم، برجام خواهد بود. اما پرسش اساسی از مجلس یازدهم آن است که در قبال سیاست خارجی که تحریم‌ها را برای ایران رقم زده، با روحانی یا بدون روحانی، چه می‌خواهد بکند؟
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
بر اساس بیانیه گروه ویژه اقدام مالی، در صورت پیوستن ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و CFT، نام تهران دوباره از لیست سیاه حذف خواهد شد. این اما تنها تخفیف در نظر گرفته شده از سوی گروه ویژه اقدام مالی به ریاست چین برای ایران نیست. در نقطه مقابل نیز FATF نام ایران را به‌طور موقت از لیست سیاه خارج و اقدامات تقابلی علیه تهران را متوقف کرد. علی احمدی، پرویز داوودی، احمد توکلی و احمد وحیدی از دیگر مجمع‌نشینانی بودند که در اظهاراتی رسمی مخالفت خود با لوایح FATF را اعلام کرده‌اند. بدین‌ترتیب به نظر می‌رسد ایران دست‌کم تا نشست بعدی گروه ویژه اقدام مالی و با اتکا به ۲ تخفیف در نظر گرفته شده توسط FATF فرصت دارد تا نسبت به تصویب این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام اقدام کند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
رئیس جمهور فرا رسیدن روز ملی کشور برونئی دارالسلام را تبریک گفت. به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور با تبریک فرا رسیدن روز ملی کشور برونئی دارالسلام، گفت: در پرتو پیوندهای مشترک اسلامی، فرهنگی و سیاسی، مناسبات دوستانه فیمابین در راستای منافع دو کشور بیش از پیش توسعه و گسترش یابد. متن پیام رئیس جمهور به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیماعلی‌حضرت سلطان حسن البولکیاهپادشاه برونئی دارالسلامالسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاتهفرا رسیدن روز ملی کشور برونئی دارالسلام را صمیمانه تبریک می‌گویم. امیدوارم در پرتو پیوندهای مشترک اسلامی، فرهنگی و سیاسی، مناسبات دوستانه فیمابین در راستای منافع دو کشور بیش از پیش توسعه و گسترش یابد. از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن‌جناب و بهروزی مردم برونئی دارالسلام را مسألت دارم.
ایلناایلنا1 روز قبل
وی ادامه‌ داد: من می‌پذیرم که مشکلات ما با FATF برطرف نمی‌شود اما با این تصمیم می‌توانستیم به جامعه جهانی سیگنال مثبت بدهیم. فرض کنید فردا تحریم‌های آمریکا برداشته شود و حتی سفارت امریکا در تهران راه‌اندازی شود اگر ما جزء همکار FATF نباشیم، نمی‌توانیم با همسایگان خود هم رابطه داشته باشیم. پازوکی ادامه‌ داد: احتمالا از فردا نرخ ارز در بازار افزایش خواهد یافت و این سیگنال منفی به بازار است یعنی کاهش ارزش پول ملی دوباره روی خواهد داد. باید بدانیم همه دنیا آمریکا نیست مثلا مقر همین FATF در پاریس است، ما با این تصمیمات ممکن است به سمت کره شمالی شدن پیش برویم. وی یادآور شد: قرار بود بر اساس سند چشم‌انداز ایران شاگرد اول منطقه شود اما باید بدانیم که در اقتصاد بسته بهترین اقتصاددانان و برندگان جایزه نوبل هم نمی‌تواند کاری کند.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در پیامی خطاب به اعلی‌حضرت سلطان حسن البولکیاه پادشاه برونئی دارالسلام اظهار داشت: فرا رسیدن روز ملی کشور برونئی دارالسلام را صمیمانه تبریک می‌گویم. رییس جمهوری تصریح کرد: امیدوارم در پرتو پیوندهای مشترک اسلامی، فرهنگی و سیاسی، مناسبات دوستانه فیمابین در راستای منافع دو کشور بیش از پیش توسعه و گسترش یابد. روحانی در این پیام از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن‌جناب و بهروزی مردم برونئی دارالسلام را مسألت کرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
رییس‌جمهور با تبریک فرا رسیدن روز ملی کشور برونئی دارالسلام اظهار امیدواری کرد در پرتو پیوندهای مشترک اسلامی، فرهنگی و سیاسی، مناسبات دوستانه فیمابین در راستای منافع دو کشور بیش از پیش توسعه و گسترش یابد. به گزارش ایسنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیماعلی‌حضرت سلطان حسن البولکیاهپادشاه برونئی دارالسلامالسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاتهفرا رسیدن روز ملی کشور برونئی دارالسلام را صمیمانه تبریک می‌گویم. امیدوارم در پرتو پیوندهای مشترک اسلامی، فرهنگی و سیاسی، مناسبات دوستانه فیمابین در راستای منافع دو کشور بیش از پیش توسعه و گسترش یابد. از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن‌جناب و بهروزی مردم برونئی دارالسلام را مسألت دارم. رئیس جمهوری اسلامی ایرانانتهای پیام
تسنیمتسنیم1 روز قبل
این گروه میزان پیشرفت کشورهای عضو در زمینه پیاده‌سازی توصیه‌های ارائه‌شده را رصد و همچنین به پیشرفت تصویب و اجرای توصیه‌های گروه در سطح جهان نیز نظارت می‌کند. این گروه بیشتر کشورهای توسعه‌یافته می‌باشند. مورد ذکرشده یکی از دهها مواردی است که می‌تواند منشأ اختلاف و حتی منجربه صدور رأی علیه کشورمان گردد. در بحث FATF نیز برای کشورها در کمک مالی به گروه‌های شبه‌نظامی یا به‌قول آنان گروهای تروریستی ممنوعیت صادر شده است. در همین راستا یکی دو بار به کشورمان فرصت چندماهه دادند تا رسما ایران عضو FATF بشود که در نهایت پس از چند بار تمدید این زمان، شب گذشته در نشست خود درباره کشورمان تصمیم گرفتند و نهایتا ایران را مجددا به لیست سیاه FATF بازگرداندند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-بر اساس نتایج غیر رسمی تا کنون در اکثر حوزه‌های انتخابیه خوزستان اصولگرایان پیروز میدان انتخابات یازدهم بوده‌اند. به جز دزفول که آوایی اصلاح طلب توانست عباس پاپی زاده اصولگرا را شکست دهد در اکثر حوزه‌های انتخابیه خوزستان اصولگرایان پیروز میدان بوده‌اند. براساس این گزارش، غلامرضا نوری که دوره نهم مجلی سابقه نماینده بستان آباد را در کارنامه خودش دارد در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه به صورت مستقل وراد این رقابت‌ها شده بود. مرتضی خاتمی، از حوزه ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی راهی مجلس شدمرتضی خاتمی، از حوزه ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی برای دومین دومین دور پیاپی راهی مجلس شورای اسلامی شد. حسن شجاعی، از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه راهی مجلس شدحجت‌الاسلام حسن شجاعی، منتسب به اصولگرایان از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه راهی مجلس یازدهم شد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
«نامه‌نیوز» از پشت پرده اصرار جریان‌های سیاسی برای استعفای روحانی گزارش می‌دهدگروه سیاست نامه‌نیوز: استعفا یا ماندن در پاستور مسئله‌ای است که این روزها زیاد شنیده شد. اما برای اولین بار چه کسی پیشنهاد روحانی را مطرح کرد؟ برخلاف آنچه این روزها گفته می‌شود که حامیان دیروز روحانی یعنی اصلاح‌طلبان روحانی را به سمت استعفا جلو می‌برند، نخستین بار این چهره‌های اصولگرا بودند که خواستار استعفای رئیس‌جمهور شدند. و الا می‌شود آقای روحانی استعفا دهد و برود؛ یک نفر را هم بدون انتخابات جایگزین ایشان کنند. بعد از سخنان عبدی جمع کثیری از اصلاح‌طلبان درباره استعفا سخن گفتند و تا مدتی خبر نخست جریان اصلاح‌طلبی دیدگاه‌های فعالان این جبهه درباره استعفای روحانی بود. همه این‌ها گذشت تا آنکه حسن روحانی، رئیس‌جمهور جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه ۲۷اسفند با قاطعیت گفت که تا ساعت پایانی دولت در پاستور می‌مانم.
ایلناایلنا1 روز قبل
رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران عقیده دارد رئیس آینده فوتبال باید از پیکره فوتبال باشد. عابدینی به رد صلاحیت علی دایی هم اشاره دارد و می‌گوید مگر فوتبالی‌تر از دایی داریم که او را رد صلاحیت می‌کنند. او سرپرست پرسپولیس، بعد قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس، بعد دبر کل فدراسیون، سرپرست تیم ملی و ….. پست‌های دیگر در فوتبال داشته که باعث می‌شود از بقیه یک‌قدم جلوتر باشد. شما با دایی مشکل شخصی دارید چرا به تیم ملی ضربه می‌زنید؟ دایی آدم باهوشی است. بازهم تأکید می‌کنم آدم‌هایی مثل آقا کریم باید مواظب یحیی و تیم باشند تا آدم‌های ناپاک به تیم ضربه نزنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، شبکه خبری المیادین در ادامه پوشش ویژه تحولات ایران و انتخابات مجلس، پنجشنبه‌شب به موضوع انتخابات و مشارکت مردم و تحریم جدید آمریکا پرداخت. در این برنامه مشارکت مردمی در انتخابات، خواسته‌های مردم از ورای شرکت در انتخابات و دلایل اقدام آمریکا در تحریم شورای نگهبان قانون اساسی، بررسی شد. دو هدف آمریکا؛ ناراحتی از شورا و تلاش برای تحریم انتخابات! حتی شما ببینید که در آستانه انتخابات، ‌ آمریکا در اقدامی جدید دبیر شورای نگهبان آیت‌الله احمد جنتی و شورای نگهبان را در لیست تحریم قرار می‌دهد. اما در خصوص اهداف آمریکا باید گفت که زمان انجام این کار خودش کاملا گویاست؛ اول این اقدام نشان‌دهنده میزان انزجار آمریکا و نارضایتی آن از عملکرد شورای نگهبان است و در چارچوب تحرکات آمریکا برای تحریم انتخابات است.
ایرناایرنا2 روز قبل
وی تصریح کرد: امسال در بخش داستان ۲ هزار و ۷۹۶ اثر، شعر یک هزار و ۷۲ اثر، فیلم داستانی۲۴ اثر؛ پونمایای ۱۷ اثر، فیلم مستند ۵۲ اثر، وب نوشت ۱۴۷۰ اثر، نمایشنامه نویسی ۲۷۶ اثر، پوستر ۱۳۳۴ اثر، خوشنویسی و نستعلیق ۱۵۰۸ اثر، خوشنویسی شکسته ۴۱۶ اثر، طراحی ۴۹۲ اثر، عکاسی ۱۶۵۵ اثر، نقاشی ۲۵۵ اثر، مجسمه ۳۳ اثر، کاریکاتور ۲۳۵ اثر، نقاشی رنگ و روغن ۲۰۶ اثر، تصویرسازی ۲۲۹ اثر، هنر مفهومی ۱۲۲ اثر و آبرنگ ۲۸۶ اثر ارسال شده است. وی یکی دیگر از اقدامات جشنواره پرسش مهر بیستم را دریافت الکترونیکی آثار عنوان کرد و افزود: امسال آثار به صورت الکترونیکی دریافت می‌شود تا مصرف کاغذ کم شود. امسال اول مهرماه ۹۹-۹۸ هم رییس جمهوری به مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) منطقه ۱۸ تهران رفت و پرسش مهر را تحت عنوان «محیط مدرسه از نظر شما چگونه است» مطرح کرد. رییس جمهوری در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند. پرسش مهر بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش، توسط عالی‌‌ترین مقام اجرایی کشور برای دانش‌آموزان و معلمان سراسر کشور اجرا می‌شود و رییس جمهوری وقت متناسب با مطالعات و پژوهش‌های دفتر رییس جمهوری یکی از مهم‌ترین مسائل کشور یا تعلیم و تربیت را به عنوان پرسش مهر مطرح می‌کند.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
پیام مازند - نوشهر- مدیر شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نوشهر با تکذیب مشاهده مشکوک کرونا در این شهرستان گفت که تصویر در حال دست به دست شدن در شبکه‌های اجتماعی مربوط به یک فرد مبتلا به آنفلوانزا است. تصاویری از صبح امروز جمعه در فضای مجازی شهرستان نوشهر دست به دست و ادعا می‌شود که یک فرد مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان شهید بهشتی نوشهر بستری شده است. پیش بینی وزارت بهداشت این است که اکثر این بیماران به ویروس کرونا مبتلا نیستند. با توجه به نوع ویروس کرونا، علایم آن می‌تواند از نشانه‌های سرماخوردگی عادی تا تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی باشد. در مجموع دانشمندان تاکنون موفق شده‌اند زمان کمی پس از شیوع هر نوع ویروس کرونا راههای درمان‌ آن را پیدا کنند.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
وی اظهار داشت: بنابراین از کارفرمایان خواهش می‌کنیم تا جایی که امکان دارد از اخراج کارگران خودداری کنند و با حداقل‌ها آن‌ها را حفظ کنند. فرامرز توفیقی، رئیس کمیته دستمزد کانون‌عالی شوراها در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با ارائه یادداشتی نسبت به اظهارات وزیرکار واکنش نشان داد و با گلایه از رئیس جمهور درخواست توجه به مشکلات متعدد جامعه کارگری کرد. حرکت در دود و مه و غبار تهیدستان را آزار می‌دهد و باید راهی برای بیرون آمدن از این روزگار آشفته جستجو کرد. او باید فاش و آشکار بگوید چه شد که به اینجا رسیدیم و کسب وکارایرانیان به زلف آشفته دلار بسته شده است. آیا رییس جمهور راه را نشان می‌دهد و چراغ را روشن می‌کند؟ شهروندانی که به آقای روحانی رای دادند از او طلب دارند و باید او بدهی‌اش را با گفتن همه راستی‌ها و درستی‌ها بپردازد.
ایسناایسنا2 روز قبل
اگر سال ۹۸ را سال انتخابات بنامیم، گزاف نگفته‌ایم، از ابتدای سال‌جاری زمزمه‌های از انتخابات مجلس شورای اسلامی به گوش همه مردم ایران و جهان می‌رسید. * اما مدیریت‌ها در استان کرمان دست‌خوش تغییر و تحولاتی شد به‌طوری‌که خلیل همایی‌راد مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان بازنشسته و حمید شمس‌الدینی مدیرکل امور اتباع خارجی استانداری کرمان بر این کرسی تکیه زد و حسین زین‌الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان کرمان به تهران رفت و جای خود را به معاون خود محمد قاسمی داد. شایان ذکر است که این آمار فقط افرادی که در استان کرمان ثبت‌نام کردند، که در مجموع ۳۶۲ نفر برای ۱۰ کرسی خانه ملت استان کرمان نام‌نویسی کردند. * ۲۳ زن و ۱۶۷ مرد به عنوان نامزدهای نهایی انتخابات در این دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان تایید صلاحیت شدند که خود را آماده رقابت در ۹ حوزه انتخابیه اصلی در استان برای ۱۰ کرسی استان کرمان در خانه ملت، کردند. * عباس تقی‌زاده رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان نیز در گفت‌وگو با ایسنا گفت: از ۸۷ نفری که خود را برای رقابت آماده کرده‌اند ۷۵ نفر آنها مرد و ۱۲ نفر دیگر زن هستند.
مهرمهر3 روز قبل
پنجشنبه بازار ساری، دیدنی‌تر از هر وقت دیگری است، بازار رنگ و بوی انتخابات گرفته بود، مردم مشغول خریدهای روزانه بودند از ماهی گرفته تا میوه و سایر اقلام مورد نیاز. با آنکه شایعه ویروس کرونا بین شهروندان بابل در ساری نیز شنیده شده است، اما زندگی با همه زیروبم‌هایش در بازار ساری جریان دارد و مردم مشغول خریدهای همیشگی شأن هستند. شهروند دیگری می‌گوید: شورو حال نوروزی را می‌توان از همین اول اسفند در بازار مشاهده کرد و انتخابات سبب گرمی بازار شده است. ابتلای به ویروس کرونا در بابل تأیید نشدرئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: تاکنون ابتلاء به ویروس کرونا در دو بیمار بستری شده در بیمارستان آیت الله روحانی بابل تأیید نشده است. ابتلای به کرونا در نوشهر نیز هنوز تأیید نشددرحالی که هنوز ویروس کرونا در بابل تأیید نشده، از نوشهر نیز خبر ابتلای یک شهروند به کرونا شایعه شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، در چارچوب بازتاب فضای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران در رسانه‌های خارجی٬ روزنامه لبنانی «الاخبار» تحلیل کرد که شکست اصلاح‌طلبان در این دوره قطعی است. این روزنامه نوشته است: چند ساعت تا رفتن مردم ایران به پای صندوق‌های رای برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده و «اصلاح‌طلبان» وارد یک بحران سیاسی شده‌اند. شکست اصلاح‌طلبان قطعیستدر میان اصلاح‌طلبان٬ دو لیست بیشتر از سایر لیست‌ها ارائه شد. حزب کارگزاران با عنوان «یاران هاشمی» با سرلیستی «مجید انصاری» لیست خود را صادر کرده و ۸ حزب اصلاح‌طلب دیگر نیز لیست انتخاباتی خود را ارائه کردند. اصول‌گرایان امیدوارند که از خلال پیروزی در انتخابات مجلس و فشار بر دولت روحانی٬ راه را برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده هموار کنند.

به انتهای لیست رسیدید

حسن روحانی

حسن روحانی روحانی و سیاست‌مدار ایرانی، رئیس‌جمهوری فعلی جمهوری اسلامی ایران، استاد پژوهشی مرکز تحقیقات استراتژیک و همچنین نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری از سال ۱۳۷۸ است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسن روحانی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا