حسینیه امام خمینی

حسینیه امام خمینی

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، احد کریم‌خانی معاون سیاسی نیروی قدس سپاه طی یادداشت اختصاصی با عنوان «آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت!» درباره ولایتمداری شهید حاج قاسم سلیمانی نوشت: مقام معظم رهبری، بهتر از هرکسی به ویژگی ولایتمداری و اعتقاد قلبی و راسخ حاج قاسم به «ولایت فقیه» واقف بودند، اما از آنجا که این موضوع به شخص و جایگاه والای ایشان برمی‌گشت از اشاره مستقیم به آن خودداری فرمودند. آن موضوع اعتقاد قلبی و راسخ حاج قاسم به «ولایت فقیه» و مسئله ولایتمداری بالای ایشان بود. والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت به خیری همین است. والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت به خیری، رابطه قلبی و دلی و حقیقی ما با این حکیمی است که امروز سکان انقلاب را به دست دارد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
احد کریم‌خانی معاون سیاسی نیروی قدس سپاه طی یادداشت اختصاصی با عنوان «آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت!» احد کریم‌خانی معاون سیاسی نیروی قدس سپاه طی یادداشت اختصاصی با عنوان «آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت!» آن موضوع اعتقاد قلبی و راسخ حاج قاسم به «ولایت فقیه» و مسئله ولایتمداری بالای ایشان بود. والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت به خیری همین است. والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت به خیری، رابطه قلبی و دلی و حقیقی ما با این حکیمی است که امروز سکان انقلاب را به دست دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
نیروی مقاومت با فلش داخلی و نیروی قدس با فلش خارجی، ابتکار عمل استراتژیک به حساب می‌آمد. مواجهه نیروی قدس با اشغال کشورهای مسلماندر دوره حیات نیروی قدس هفت اشغال سرزمینی در قلمرو کشورهای اسلامی اتفاق افتاده است. اما عملکرد نیروی قدس در مواجهه با تروریسمی که امروزه یک تهدید عمومی و حتی جهانی خوانده می‌شود، این تبلیغات را به حاشیه برده است و از این رو در کنار ادامه اقدامات تبلیغاتی وهم انگیز علیه نیروی قدس شاهد اعترافات فراوان و فراگیر نسبت به قانونی عمل کردن نیروی قدس و فرمانده نام آشنای آن هستیم. نحوه عمل نیروی قدسعمل نیروی قدس براساس «جهاد»، بنا گذاشته شده است این جهاد دارای دو جنبه جهاد با نفس و جهاد با دشمنان مردم است. یکی از مزیت‌های مهم نیروی قدس، وجود نیروی ماهر و تجربه دیده است.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
نیروی مقاومت با فلش داخلی و نیروی قدس با فلش خارجی، ابتکار عمل استراتژیک به حساب می‌آمد. مواجهه نیروی قدس با اشغال کشورهای مسلماندر دوره حیات نیروی قدس هفت اشغال سرزمینی در قلمرو کشورهای اسلامی اتفاق افتاده است. اما عملکرد نیروی قدس در مواجهه با تروریسمی که امروزه یک تهدید عمومی و حتی جهانی خوانده می‌شود، این تبلیغات را به حاشیه برده است و از این رو در کنار ادامه اقدامات تبلیغاتی وهم انگیز علیه نیروی قدس شاهد اعترافات فراوان و فراگیر نسبت به قانونی عمل کردن نیروی قدس و فرمانده نام آشنای آن هستیم. نحوه عمل نیروی قدسعمل نیروی قدس براساس «جهاد»، بنا گذاشته شده است این جهاد دارای دو جنبه جهاد با نفس و جهاد با دشمنان مردم است. یکی از مزیت‌های مهم نیروی قدس، وجود نیروی ماهر و تجربه دیده است.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، نصرت‌الله لطفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به جایگاه برجسته راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: به دلیل اهمیت راهپیمایی این روز تا ۲۲ بهمن هیچ راهپیمایی در سطح استان نخواهیم داشت. وی افزود: یوم الله ۲۲ بهمن روز نفی نظام سلطه است و هم زمانی این روز با اربعین سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به این روز ظرفیت دو چندانی برای نفی استکبار جهانی بخشیده است. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم گفت: نظام سلطه و دنباله روهای داخلی آن به دنبال تضعیف روز۲۲ بهمن هستند، برای تمام روزهای دهه فجر برنامه ریزی‌های منسجمی صورت گرفته و روز ۲۲ بهمن با عنوان حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار دل‌ها نقطه و کانون محوری این دهه در مبارزه و نفی با نظام سلطه خواهد بود. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به برنامه‌های دهه فجر امسال گفت: برگزاری تور روایت انقلاب اسلامی، تئاترهای خیابانی، نمایشگاه عکس، اجرای سرودهای انقلابی، المپیاد ورزشی، تجمع ۲ هزار نفری دختران دانش آموز با عنوان دختران حاج قاسم از جمله این برنامه‌ها است. لطفی ادامه داد: دهه فجر امسال با شعار انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت پرشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/همدان مردم همدان امروز -جمعه ۲۷ دی- در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار، دفاع از سپاه و تکریم جانباختگان هواپیمای اوکراینی شرکت کردند. این راهپیمایی امروز پس از اقامه نمازجمعه با حضور نمازگزاران همدانی برگزار شد. در این راهپیمایی مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی، حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران اعلام کردند. مردم متدین همدان در حمایت از ولایت، نظام مردم سالار دینی و نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام به تظاهرات علیه آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عوامل خودباخته داخلی آنها کردند و شعارهایی را علیه آنها سر دادند. راهپیمایان همدانی پس از اقامه نماز جمعه، مسیر حسینیه امام خمینی (ره)، میدان شریعتی، خیابان شریعتی تا میدان امام خمینی (ره) شهر همدان را با سردادن شعارهایی طی کردند.
فارسفارس5 روز قبل
پدر شهید حادثه سقوط هواپیمایی اوکراین در مراسم تشییع فرزندش از مردم خواست تا شعار «آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو، خون جوانان ما می‌چکد از چنگ تو» سر دهند. به گزارش خبرگزاری فارس از تفت مراسم استقبال و تشییع شهید امیرحسین قربانی که در سانحه سقوط هواپیمایی اوکراین به شهادت رسید صبح امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان استان و شهرستان در تفت تشییع شد. حوالی ساعت ۹ صبح پیکر شهید قربانی به تفت رسید و مورد استقبال قرار گرفت و از بلوار آیت‌الله خامنه‌ای شهر به سمت منزل شهید بر دوش مردم تشییع شد. پیکر شهید امیرحسین قربانی در سه‌راه خیابان شهدا شهر تفت مورد ادای نظامی قرار گرفت و بر دوش شهروندان تفتی به سمت حسینیه امام خمینی (ره) تفت تشییع شد. پس از تشییع باشکوه مردم تفت پیکر شهید امیرحسین قربانی روانه بهاباد شد تا عصر امروز در زادگاهش آرام گیرد.
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشسید محمد حسینی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش تخصصی پیامد‌های منطقه‌ای و بین‌المللی ترور سردار قاسم سلیمانی که صبح امروز در مرکز آموزش و پرورش بانک توسعه تعاون برگزار شد، اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی با پیروزی انقلاب اسلامی وارد سپاه شد و با هوش و ذکاوت بی‌نظیر خودش، مدارج ترقی و پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کرد. اخبار سیاسی- او با بیان این که حاج قاسم سلیمانی یک روستازاده بود ادامه داد: دامنه تاثیرگذاری شهید سلیمانی منحصر به روستا و شهر و کشور نبود بلکه جهانی بود. وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: اگرچه آمریکایی‌ها سعی کردند ابعاد حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به پایگاه هوایی عین‌الاسد را کاهش دهند، اما دیدیم که همه جهانیان فهمیدند که این شلیک، شلیکی به هیمنه آمریکا بود. حسینی ادامه داد: شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا اعتراف کرد که ترامپ بعد از حمله موشکی ایران به عین الاسد، خاورمیانه را باخت. هدف از پخش مستقیم این دیدار‌ها این بود که به آمریکایی‌ها گفته شود که مسئولان جمهوری اسلامی ایران در این ثانیه و لحظه در این مکان هستند و اگر شما جرئت و جسارت زدن ایران را دارید، اینجا را بزنید.
ایرناایرنا6 روز قبل
«سیدمحمد حسینی» صبح چهارشنبه در همایش تخصصی «پیامدهای منطقه‌ای و بین‌المللی ترور سردار سلیمانی»، گفت: حاج قاسم سلیمانی با پیروزی انقلاب اسلامی وارد سپاه شد و با هوش و ذکاوت بی‌نظیر، مدارج ترقی و پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کرد. وی‌ افزود: حاج قاسم‌ سلیمانی یک روستازاده بود اما دامنه تاثیرگذاری او منحصر به روستا و شهر و کشور نبود بلکه جهانی بود. وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: اگرچه آمریکایی‌ها سعی کردند ابعاد حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به پایگاه هوایی عین‌الاسد را کاهش دهند، اما دیدیم که همه جهانیان فهمیدند که این شلیک، شلیکی به هیمنه آمریکا بود. حسینی ادامه داد: خود شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا اعتراف کرد که ترامپ بعد از حمله موشکی ایران به عین الاسد، خاورمیانه را باخت. وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: هدف از پخش مستقیم این دیدارها این بود که به آمریکایی‌ها گفته شود ما مسئولان جمهوری اسلامی ایران در این ثانیه و این لحظه در این مکان هستیم و اگر شما جرات و جسارت زدن ایران را دارید، اینجا را بزنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
خبرگزاری میزان- وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: حاج قاسم‌ سلیمانی یک روستازاده بود اما دامنه تاثیرگذاری او‌ منحصر به روستا و شهر و کشور نبود بلکه جهانی بود. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، «سید محمد حسینی» در همایش تخصصی پیامدهای منطقه‌ای و بین‌المللی ترور سردار سلیمانی که امروز چهارشنبه ۲۵ دی برگزار شد اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی با پیروزی انقلاب اسلامی وارد سپاه شد و با هوش و ذکاوت بی‌نظیر خودش، مدارج ترقی و‌ پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کرد. وی‌افزود: حاج قاسم‌ سلیمانی یک روستازاده بود اما دامنه تاثیرگذاری او‌ منحصر به روستا و شهر و کشور نبود بلکه جهانی بود. حسینی ادامه داد: خود شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا اعتراف کرد که ترامپ بعد از حمله موشکی ایران به عین الاسد، خاورمیانه را باخت. هدف از پخش مستقیم این دیدارها این بود که به آمریکایی‌ها گفته شود ما مسئولان جمهوری اسلامی ایران در این ثانیه و این لحظه در این مکان هستیم و اگر شما جرئت و جسارت زدن ایران را دارید، اینجا را بزنید.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، ۵۷۰ استاد دانشگاه در نامه‌ای از سردار اسماعیل قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخواست کردند تا شرایط عضویتشان برای جهاد با ارتش تروریستی آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل فراهم شود. پس اگر بازایستند [به جنگ با آنان پایان دهید و از آن پس] تجاوزی جز بر ضد ستمکاران جایز نیست. الگویی که توحیدی، انسانی، مردمگرا، دانش محور و حکمت بنیان بوده و بدیلی برای آن متصور نیست. موفقیت روزافزون شما در فرماندهی سپاه قدس و شبکه سازی‌های نوین گروه‌های مقاومت در جهان اسلام و مستضعفین با توجه به الگوی برجای مانده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از خدای بزرگ خواستاریم. جمعی از اعضای داوطلب جنبش استادی ایران در دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور برای پیوستن به نیروی قدس سپاه برای جهاد با ارتش تروریست آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
به گفته خدابخش، سازمان بورس و اوراق بهادار از این به بعد هم رصدهای لازم را انجام خواهد داد تا سرمایه‌گذاران در فضای آرام به معامله بپردازند و مطمئن باشند که سرمایه‌هایشان مورد صیانت قرار می‌گیرد؛ ضمن اینکه آنها باید وارد خرید سهام شرکت‌هایی شوند که سودآوری آتی آنها را رصد کرده باشند. این مقام مسوول در بازار سرمایه با بیان اینکه بانک‌مرکزی موضوع خرید اعتباری سهام را پذیرفته است، اظهار کرد: بحث خرید اعتباری یکی از مواردی است که می‌تواند به‌عنوان یک ابزار موثر در بازار سرمایه مطرح باشد؛ به نحوی که افراد حرفه‌ای و نهادهای مالی در این دوره‌های گذرای افت و خیز بازار، بتوانند حضور داشته و از این امکان استفاده کنند. وی افزود: بانک‌مرکزی شرایط لازم را فراهم خواهد کرد تا سهامداران بتوانند خرید اعتباری سهام انجام دهند. معاون سازمان بورس و اوراق بهادار از موافقت بانک‌مرکزی با موضوع خرید اعتباری سهام و اعطای وام در این رابطه خبر داد و گفت: بانک‌مرکزی عدم مخالفت خود را با خرید اقساطی سهام، در جلسه روز جمعه شورای‌عالی بورس اعلام کرد و این هفته نیز راهکارهای اجرایی شدن این تصمیم را به لحاظ فنی و اعتباری اعلام خواهد کرد تا مشخص شود در قالب چه عقود اسلامی، این امکان در بازار سرمایه باید فراهم شود. وی افزود: بحث‌های مربوط به اعطای تسهیلات بانک‌های مجاز به مشتریان برای خرید سهام نهایی شده و به‌زودی سهامداران می‌توانند از تسهیلات بانک‌ها برای خرید سهام استفاده کنند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 هفته قبل
به گفته خدابخش، سازمان بورس و اوراق بهادار، از این به بعد هم رصدهای لازم را انجام خواهد داد تا سرمایه‌گذاران در فضای آرام به معامله بپردازند و مطمئن باشند که سرمایه‌هایشان مورد صیانت قرار می‌گیرند؛ ضمن اینکه آنها باید وارد خرید سهام شرکت‌هایی شوند که سودآوری آتی آنها را رصد کرده باشند. این مقام مسئول در بازار سرمایه با بیان اینکه بانک مرکزی موضوع خرید اعتباری سهام را پذیرفته است، اظهار داشت: بحث خرید اعتباری یکی از مواردی است که می‌تواند به عنوان یک ابزار مؤثر در بازار سرمایه مطرح باشد؛ به نحوی که افراد حرفه‌ای و نهادهای مالی در این دوره‌های گذرای افت و خیز بازار، بتوانند حضور داشته و از این امکان استفاده نمایند. وی افزود: بانک مرکزی شرایط لازم را فراهم خواهد کرد تا سهامداران بتوانند خرید اعتباری سهام انجام دهند. معاون سازمان بورس و اوراق بهادار از موافقت بانک مرکزی با موضوع خرید اعتباری سهام و اعطای وام در این رابطه خبر داد و گفت: بانک مرکزی عدم مخالفت خود را با خرید اقساطی سهام، در جلسه روز جمعه شورای عالی بورس اعلام کرد و این هفته نیز راهکارهای اجرایی شدن این تصمیم را به لحاظ فنی و اعتباری اعلام خواهد کرد تا مشخص شود که در قالب چه عقود اسلامی، این امکان در بازار سرمایه باید فراهم شود. وی افزود: بحث‌های مربوط به اعطای تسهیلات بانک‌های مجاز به مشتریان برای خرید سهام نهایی شده و به زودی سهامداران می‌توانند از تسهیلات بانک‌ها برای خرید سهام استفاده کنند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی رضوی نسب شامگاه پنج‌شنبه در مراسم سالروز شهادت حضرت زهرا (س) به میزبانی حسینیه امام خمینی (ره) شاهرود با اشاره به ویژگی‌های حضرت صدیقه کبرا (س) بیان کرد: امام زمان (عج) که تمام صفات جمال و عصمت را در درون خویش داشته و تمام راه‌های نرفته را باید برود چراکه منتقم جهانی و یگانه مدیرکل جهان بشریت است می‌فرمایند مادر زهرا (س) بهترین الگو است که توضیح آن نیازمند نوشتن کتاب‌ها است. وی بابیان اینکه عبادت، ولایتمداری، انفاق و … ویژگی‌های حضرت زهرا (س) هستند، بیان کرد: سه سوره قرآن طبق تفاسیر شیعه در شأن حضرت زهرا (س) نازل‌شده که بر طبق بیان امام صادق (ع) حتی لیله‌القدر همان حضرت زهرا (س) است. نسل کوثر تا امروز ادامه داردامام‌جمعه بسطام بابیان اینکه حضرت زهرا (س) آسمانی است که ۱۱ ستاره نورانی در درون آن درخشیده است، بیان کرد: یکی دیگر از جاهایی که به عظمت حضرت زهرا (س) اشاره‌شده سوره کوثر است که عظمت آن بانوی بزرگ را به رخ می‌کشد، خداوند به پیامبر اعظم (ص) می‌گوید وقتی کافران فوج فوج به تو ایمان آوردند خداوند را تسبیح بگو اما وقتی کوثر را به تو عنایت کردم نماز بخوان و این نه یک حوض کوثر در میان بهشت بلکه وجود نازنین حضرت فاطمه (س) است. رضوی نسب، کوثر جهان امروز را خط ولایت امام حسین (ع) و حضرت زهرا (س) دانست و بیان کرد: تنها قومی که مشت گره‌کرده و تجمع‌های اربعین و عاشورا و … دارد شیعیان هستند و لذا امروز کوثر همین شیعیان هستند. وی افزود: در حدیثی آمده که وقتی انبیا داخل بهشت شدند و استقرار یافتند اولین وظیفه‌ای که دارند زیارت صدیقه کبرا (س) است و این نشان از کوثر دارد، لذا حضرت زهرا (س) شخصیتی است که رسول‌الله (س) درباره ایشان می‌فرمایند خداوند حضرت فاطمه (سر) را از نور عظمت خودش خلق کرد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/همدان معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) گفت: مهربانی خدا به شهدای ما است که به این عزت و جایگاه و مقام رسیده‌ایم که برای حمایت و سوگواری شهید سلیمانی حماسه بزرگی رخ می‌دهد. وی ادامه داد: همین مهربانی خدا به شهدای ما است که به این عزت و این جایگاه و مقام رسیده‌اند که وقتی این مردم انقلابی متدین خبر شهادت یکی از سرداران نام آور خود را می‌شوند چنین حماسه بزرگ برای حمایت و سوگواری وی رخ می‌دهند. وی ادامه داد: شهید اسلامیان به معنای واقعی یکی از شهدای شاخص استان همدان است و برای معرفی بهتر وی به نسل جوان کتابی با محوریت خاطرات او جمع آوری شده و به زودی رونمایی خواهد شد. سردار سلیمانی چه کرد که در قلب‌های این ملت اینگونه جا گرفته است. همسر سردار اسلامیان بیان کرد: هنگامی که سردار اسلامیان به علت مجروحیت در بیمارستان بستری بود تمام پرسنل بخش از صبوری او در تعجب بودند که چگونه می‌شود به این شدت مجروح بود و هرگاه از درد از او سوال کنیم به ما لبخند بزند و این شهید برای ما کلاس اخلاق است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد بزرگ شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان جنایت تروریستی آمریکا با حضور رهبر انقلاب و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام خمینی برگزار شد.
مهرمهر1 هفته قبل
پس از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این اولین سخنرانی رهبر معظم انقلاب در یک جمع عمومی است که از این منظر این دیدار بسیار مهم ارزیابی می‌شد. به همه افرادی که وارد می‌شدند تصویری از حاج قاسم که پشت آن سرود جمع خوانی نوشته بود داده می‌شد. بعد از آن حسن مالکی‌نژاد برای همخوانی سرود پشت تریبون رفت، او بعد از سلام شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به رهبر معظم انقلاب تسلیت گفت. همخوانی سرود که شروع شد، حضرت آقا برگه‌ای که سرود در آن نوشته شده بود را در دست گرفتند و با دقت اشعار را دنبال می‌کردند. رهبر انقلاب اسلامی سخنانشان را در دو محور، تبیین و تشریح اهمیت قیام خونین مردم قم در ۱۹ دی سال ۵۶ و همچنین تبیین شخصیت حاج قاسم سلیمانی ایراد فرمودند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
این گزارش در حال تکمیل است … مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت با حضور مقام معظم رهبریمراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهیدان جنایت تروریستی آمریکا، ‌ در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حال برگزارشد. در این مراسم هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، مسئولان قوای سه‌گانه، مسئولان لشکری و کشوری، تعدادی از وزیران و مسئولان عراقی، جمعی از نمایندگان گروههای مقاومت عراق و دیگر کشورهای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی حضور داشتند. ۱۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۵
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه امروز در مراسم بزرگداشت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید این نیرو که در حسینیه امام خمینی برگزار شد، پیامی خطاب به فرمانده کل قوا قرائت کرد. با کمال ادب و نهایت احترام، به عنوان سربازی کوچک از حسن ظن حضرتعالی و اعتمادی که در واگذاری فرماندهی نیروی قدس به اینجانب نمودید سپاسگزارم و همواره و در همه حال خود را محتاج دعای خیر و هدایت‌های حکیمانه تان می‌دانم. ضمن تشکر از برگزاری مراسم تشییع این مهمان خدمتگذار اهل بیت (علیهم السلام) و همراهانش توسط مردم قدرشناس شهرهای مختلف عراق و سپاس بیکران از ملت انقلابی ایران که با حضور بی حد و باورنکردنی خود در مراسم تشییع و دیگر راهپیمایی‌های بزرگی که در تمام نقاط کشور برگزار شد عظمت وجود یک کشور انقلابی تمام‌عیار را به رخ دشمن کشیدند. برگزاری راهپیمایی‌های گسترده و مراسمات با عظمت توسط ملت‌های مختلف جهان در شهادت این شهید بین الملل، رای گسترده‌ای به قبول مقاومت در مقابل استکبار جهانی بود. سرباز کوچک شما، اسماعیل قاآنی۱۹ دی ماه ۱۳۹۸
فارسفارس1 هفته قبل
رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق با تسلیت به ملت، رهبر و دولت ایران، اعلام کرد که راه شهدایی مثل سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس را ادامه خواهد داد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فالح الفیاض» رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق امروز پنجشنبه در مراسم یادبود سردار قاسم سلیمانی و همرزمانش در «حسینیه امام خمینی (ره)» در تهران، شهادت سردار را تسلیت گفت و افزود که فکر نمی‌کرد روزی برای بیان این سخنان در تهران باشد. الفیاض با بیان اینکه دشمن «با پستی تمام» او را شهید کرد، گفت که وی «در خاک حسین و در خاک مقدسات» شهید شد. رئیس الحشد الشعبی که سخنانش به شکل زنده از تلویزیون پخش شد، گفت که او حامل تعزیت و تسلیت مردم و دولت عراق برای ایران است، «در اینجا از حاج ابومهدی المهندس نیز یاد کنم. شهید عزیزی که خیلی برای عراق تلاش کرد و یکی از بارزترین افراد همراه حاج قاسم بود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و دیگر همرزمان شهیدشان دقایقی پیش در حسینیه‌ امام خمینی (ره) آغاز شد. همچنین مراسم دیگری از طرف معظم‌له شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ پس از نماز مغرب و عشاء در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار خواهد شد. انتهای پیام/
الفالف1 هفته قبل
از میان ۱۷۹نفری که بنابر اعلام رییس اورژانس کشور در پی سقوط هواپیمای اوکراینی در جنوب تهران جان خود را از دست دادند، ۱۴۷ نفر ایرانی بودند که نیمی از آنان در رده سنی جوان بودند. ایسنا نوشت: امروز حادثه‌ای تلخ بار دیگر جامعه علمی ایران را عزادار کرد و چندین دانشجو و دانش‌آموخته کشورمان در سقوط صبح امروز هواپیمای بوئینگ اوکراینی جان خود را از دست دادند. علی عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده اوکراینی را به کشور سازنده آن و آمریکایی‌ها نخواهیم داد. رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: هواپیمای سقوط کرده هواپیمای ۷۳۷ مکس نبوده چون این تایپ هواپیما اجازه پرواز در دنیا ندارد و ما اجازه پرواز این نوع هواپیما را از آسمان ایران نداده‌ایم. هیوندای استارکس و تویوتا آوالون پیش از آن که هدف قرار بگیرند حرکتی نداشتند … هیوندای استارک که در فاصله ۱۰۰-۱۲۰ متری خودرو اصلی حرکت می‌کرد، ابتدا با یک موشک مورد حمله قرار گرفت.
ایرناایرنا1 هفته قبل
براساس اطلاعیه روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دهها موشک زمین به زمین به پایگاه آمریکایی عین الاسد اصابت کرده است. در پایان سال ٢٠١٤، به بهانه مبارزه با داعش، بار دیگر این پایگاه تحت اختیار نظامیان آمریکایی قرار گرفت. پایگاه عین الاسد در عراق، یک فرودگاه نظامی با باند فرود به‌طول ۴۰۰۰ متر است. کار ساخت پایگاه هوایی عین الاسد، ۷ سال طول کشید (۱۹۸۷ ۱۹۸۰) و مهندسین یوگوسلاو در آن مشارکت داشتند. آن‌طور که در تصاویر گوگل ارث مشخص است، حداقل ۲۰ بالگرد و ۲۵ جنگنده – بمب افکن در این پایگاه قرار دارد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی تاکید کرد: اصل خون بهای سردار سلیمانی، خروج آمریکا و سربازان آن از منطقه خواهد بود و انتقام خون او از دشمنان گرفته خواهد شد. امام جمعه مرند افزود: دشمنان می‌خواستند بین ایران و عراق با اکثریت شیعه در بین کشورهای مسلمان اختلاف بیندازند، اما با شهادت ۱۰ نفر از ایران و عراق در این حادثه اخیر، وحدت بین این دو کشور مستحکم‌تر شود. ‌نعمت زاده همچنین با اشاره به اینکه نه تنها ایران بلکه جهان اسلام با شهادت حاج قاسم سلیمانی، سرمایه بزرگی را از دست دادند، گفت: شخصیت حاج قاسم سلیمانی روز جمعه ۱۳ دی امسال متولد شد و دنیا تازه او را شناخت. امام جمعه مرند با اشاره به تأثیر شهادت سردار سلیمانی در کشورهای همسایه خاطرنشان کرد: او در زمان مناسبی به شهادت رسید در ایام تبلیغات انتخاباتی تا به همه کاندیداهای ورود به مجلس، رسالت سنگین آن‌ها را یادآوری کند. امام جمعه مرند با اشاره به عظمت شهادت سردار سلیمانی گفت: وطن سردار سلیمانی تنها ایران نبود، هر کجا ندای مظلومی به گوش می‌رسید چه در عراق، چه در یمن، کشمیر، پاکستان و یا سوریه، سردار سلیمانی آنجا حضور پیدا می‌کرد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
به گزارش ایسنا، خبر در هم کوبیده شدن پایگاه آمریکایی عین الاسد در عراق از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آغاز انتقام سخت ایران، پربازدیدترین خبر امروز سرویس سیاسی ایسنا بود. مخاطبان بسیاری با انتشار کامنتهایی زیر این خبر از این اقدام انتقام جویانه سپاه حمایت کردند. خبر بازتاب انتقام ایران در رسانه‌های بین المللی هم مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. مهتاب هم تاکیدکرد: منتظر انتقام سخت هستیم. گزارش کامل ایسنا از تحولات «انتقام سخت» از دیگر اخبار پر بازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود.

مزاح رهبر انقلاب با نحوه تکبیر گفتن افراد حاضر در حسینیه امام خمینی (ره) + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، رهبر معظم انقلاب پس از تکبیر گفتن افراد حاضر در حسینیه امام خمینی (ره)، با لحنی مزاح‌گونه خطاب کردند: این تکبیر گفتن نشان داد که خسته شدید. بیشتر بخوانید: نقش غیرت دینی و ایمان در حماسه آفرینی، از نگاه رهبر معظم انقلاب + فیلمانتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید