حسین جابری انصاری

حسین جابری انصاری

ایرناایرنا1 هفته قبل
در تداوم برگزاری نشست‌های تخصصی کارگروه‌های شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور، روز گذشته (سه‌شنبه) کارگروه کنسولی شورای عالی در محل وزارت امور خارجه و به ریاست حسین جابری انصاری معاون امور مجلس و ایرانیان آن وزارت برگزار شد. معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت خارجه در ابتدای این جلسه که با شرکت مسئولان و نمایندگان مرتبط با امور ایرانیان مقیم خارج از کشور اعضای کار گروه کنسولی و با حضور مدیران کل کنسولی و ایرانیان وزارت خارجه برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران همراهش، نگاه فرصت محور به ایرانیان مقیم خارج را از فلسفه‌های تشکیل شورای عالی قلمداد کرد. وی بازنگری در آیین‌نامه شورا برای عضویت نهادهای تاثیرگذار و مرتبط در کارگروه کنسولی و سایر کارگروه‌ها، نگاه مساله‌شناسانه به موضوع ایرانیان با هدف حل مشکلات موجود، ابلاغ قوانین و دستورالعمل‌های مرتبط با ایرانیان مقیم خارج به وزارتخانه‌ها و نهادهای شورای عالی را از اهم موضوعاتی برشمرد که دبیرخانه شورای عالی موظف به پیگیری آن است. شرکت کنندگان در این نشست با طرح پیشنهاداتی نظیر ایجاد سامانه یکپارچه خدمات الکترونیک از طریق اتصال سامانه‌های دستگاه‌های مختلف مرتبط با امور ایرانیان مقیم خارج به یکدیگر برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر، اصلاح فرایندهای انجام امور، برگزاری نشست‌های دوره‌ای کارگروه (حداقل ۶ ماه یکبار) بر استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت ایرانیان مقیم خارج به‌خصوص در شرایط تحریمی کنونی تاکید کردند. در این نشست نمایندگان قوه قضاییه، وزارت کشور، وزارت اطلاعات، نیروهای انتظامی (سازمان وظیفه عمومی)، سازمان ثبت احوال کشور و کارشناسان و روسای ادارات ذیربط وزارت خارجه حضور داشتند.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، «حسین جابری انصاری» معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران با «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که «محمود ادیب» رئیس دبیرخانه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور نیز حضور داشت، درباره فعال سازی کارگروه اقتصادی و بازرگانی شورای عالی ایرانیان گفتگو و تبادل نظر شد.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
در دیدار معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه با وزیر امور اقتصادی و دارایی، درباره فعال سازی کارگروه اقتصادی و بازرگانی شورای‌ عالی‌ ایرانیان گفت‌وگو شد. «حسین جابری انصاری» معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران با «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار که «محمود ادیب» رئیس دبیرخانه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور نیز حضور داشت، درباره فعال سازی کارگروه اقتصادی و بازرگانی شورای عالی ایرانیان گفت‌وگو و تبادل نظر شد.
فارسفارس2 هفته قبل
در دیدار معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه با وزیر امور اقتصادی و دارایی، درباره فعال سازی کارگروه اقتصادی و بازرگانی شورای‌ عالی‌ ایرانیان گفتگو شد. به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «حسین جابری انصاری» معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران با «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که «محمود ادیب» رئیس دبیرخانه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور نیز حضور داشت، درباره فعال سازی کارگروه اقتصادی و بازرگانی شورای‌ عالی‌ ایرانیان گفتگو و تبادل نظر شد. انتهای پیام/

پشت پرده اصرار دولت بر تصویب لوایح FATF +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
این اندیشکده نفوذ بسیار عمیقی در ساختار حکومتی آمریکا دارد و به عنوان بازوی اثرگذار وزارت خارجه آمریکا و سازمان سیا شناخته می‌شود. جالب است بدانید یکی از اعضای اصلی هیئت مشاورین گروه بین المللی بحران، شیمون پرز رئیس سابق رژیم صهیونیستی است. چند ماه بعد خبری منتشر شد که نشان داد این توصیه گروه بین المللی بحران هم توسط دولت روحانی در حال اجراست. *ارتباطات گروه بین المللی بحران با مقامات دولت روحانی و حامیانشبرای اینکه نقش گروه بین المللی بحران در سیاست خارجی دولت روحانی را بهتر درک کنیم، مناسب است نگاهی به ارتباطات اعضای این گروه با مقامات دولت روحانی و حامیانش بیندازیم. این جملات گزارش گروه بین المللی بحران دقیقا یادآور ادعاهای مقامات ارشد دولتی درباره ضرورت تصویب لوایح درخواستی FATF است.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه «دیلی صاباح Daily Sabah» ترکیه از استانبول، کشور‌های ضامن روند آستانه برای بحث درباره سوریه در قزاقستان دیدار می‌کنند. قرار است ترکیه، روسیه و ایران روز سه شنبه در چهاردهمین نشست روند صلح آستانه در نورسلطان پایتخت قزاقستان شرکت کنند. مقامات سه کشور ضامن روند آستانه در این نشست درباره تازه‌ترین تحولات سوریه بحث و این تحولات را ارزیابی خواهند کرد. نخستین نشست روند آستانه ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ به منظور تسهیل گفتگو‌های صلح مورد حمایت سازمان ملل در ژنو، در ترکیه برگزار شد. وی افزود گیر پدرسن نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه نیز در این نشست شرکت خواهد کرد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
در این ملاقات معاون وزیر خارجه با تمجید از رویکرد روزنامه «دنیای‌اقتصاد» در ارائه گزارش‌های تحلیلی فارغ از جناح‌بازی‌ها و دسته‌بندی‌های سیاسی گفت: گروه رسانه‌ای «دنیای‌اقتصاد» توانسته از محدودیت‌ها و کلیشه‌های سنتی عبور و یک هویت خاص و مستقل برای خود ایجاد کند. این دیپلمات ارشد کشورمان به همراه محمود ادیب، رئیس دبیرخانه شورای‌عالی ایرانیان خارج از کشور دستگاه دیپلماسی کشور در این دیدار از بخش‌های مختلف گروه رسانه‌ای دنیای اقتصاد (روزنامه دنیای‌اقتصاد، روزنامه فایننشال تریبیون، هفته‌نامه تجارت فردا و پایگاه اینترنتی اقتصادنیوز) بازدید و با سردبیران و هیات تحریریه این مجموعه دیدار کردند. در حاشیه این دیدار، گفت‌وگوی تفصیلی با صادق حسین جابری انصاری درباره امور کنسولی وزارت خارجه و وضعیت ایرانیان دوتابعیتی انجام و همچنین آخرین تحولات خاورمیانه و سیاست منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران به بحث گذاشته شد. متن کامل این گفت‌وگو در روزهای آینده در روزنامه «دنیای اقتصاد» منتشر می‌شود.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که برای حضور در صدوچهل و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) به بلگراد سفر کرده با همتایان خود از ایرلند و مقدونیه دیدار و در موضوعات مختلف با آنان گفتگو کرد. نمایندگان اعزامی کشورمان علاوه بر شرکت در مجمع عمومی و شورای بین‌المجالس، در کمیته‌های دائمی صلح و امنیت بین‌الملل، توسعه پایدار، امور مالی و تجارت، دموکراسی و حقوق بشر، امور سازمان ملل، نشست زنان، نشست جوانان، نشست گروه آسیاپاسفیک و پنل‌های تخصصی حضور خواهند یافت. هیئت اعزامی مجلس شورای اسلامی ایران شامل سیده‌فاطمه حسینی، مصطفی کواکبیان، محمدمهدی زاهدی، مسعود گودرزی، شهرام کوسه غراوی و جلیل مختار هستند. همچنین کاظم جلالی نیز به عنوان عضو کمیته اجرایی و کمیته مبارزه با تروریسم و افراطی‌گری خشونت‌بار (HLAG) در اجلاس مذکور حضور دارد. هیئت ایرانی را حسین جابری انصاری معاون مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه کشورمان همراهی می‌کند.
ایلناایلنا3 ماه قبل
دور جدید نشست‌های کارگروه تخصصی علمی و آموزشی شورای عالی ایرانیان برگزار و زمینه سیاستگذاری‌های لازم برای تسهیل همکاری‌ علمی میان وزیر علوم با معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت خارجه بررسی شد. به گزارش ایلنا، حسین جابری انصاری، معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه با غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری و رئیس کارگروه علمی و آموزشی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور دیدار و در خصوص برنامه‌های این کارگروه و زمینه‌های موجود برای بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان، نخبگان و دانش آموختگان ایرانی مقیم خارج در جهت پیشبرد اهداف دیپلماسی علمی کشور گفتگو و تبادل نظر کرد. در این دیدار که قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس دبیرخانه شورای عالی ایرانیان نیز حضور داشتند، توافق شد با همکاری و هماهنگی وزارت امور خارجه و وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری دور جدید نشست‌های کارگروه تخصصی علمی و آموزشی شورای عالی ایرانیان برگزار و زمینه سیاستگذاری‌های لازم در جهت تسهیل همکاری‌های علمی، بین المللی و توسعه و ارتقا بخش‌های علمی و تحقیقاتی کشور با استفاده از تجربه، دانش و ارتباطات علمی ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم شود.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری، معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه با غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری و رئیس کارگروه علمی و آموزشی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور دیدار و در خصوص برنامه‌های این کارگروه و زمینه‌های موجود برای بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان، نخبگان و دانش آموختگان ایرانی مقیم خارج در جهت پیشبرد اهداف دیپلماسی علمی کشور گفتگو و تبادل نظر کرد. در این دیدار که قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس دبیرخانه شورای عالی ایرانیان نیز حضور داشتند، توافق شد با همکاری و هماهنگی وزارت امور خارجه و وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری دور جدید نشست‌های کارگروه تخصصی علمی و آموزشی شورای عالی ایرانیان برگزار و زمینه سیاستگذاری‌های لازم در جهت تسهیل همکاری‌های علمی، بین المللی و توسعه و ارتقا بخش‌های علمی و تحقیقاتی کشور با استفاده از تجربه، دانش و ارتباطات علمی ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم شود.
ایسناایسنا3 ماه قبل
حسین جابری انصاری معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه با منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری و رئیس کارگروه علمی و آموزشی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور دیدار و رایزنی کرد. به گزارش ایسنا، در این دیدار طرفین در خصوص برنامه‌های این کارگروه و زمینه‌های موجود برای بهره‌گیری از ظرفیت فرهیختگان، نخبگان و دانش آموختگان ایرانی مقیم خارج در جهت پیشبرد اهداف دیپلماسی علمی کشور گفتگو و تبادل نظر کردند. در این دیدار که قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس دبیرخانه شورای عالی ایرانیان نیز حضور داشتند، توافق شد با همکاری و هماهنگی وزارت امور خارجه و وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری دور جدید نشست‌های کارگروه تخصصی علمی و آموزشی شورای عالی ایرانیان برگزار و زمینه سیاستگذاری‌های لازم در جهت تسهیل همکاری‌های علمی، بین المللی و توسعه و ارتقا بخش‌های علمی و تحقیقاتی کشور با استفاده از تجربه، دانش و ارتباطات علمی ایرانیان مقیم خارج از کشور فراهم شود. انتهای پیام
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه ایران در آخرین روز سفر خود به عراق با «لؤی الیاسری» استاندار نجف در مورد آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری راهپیمایی اربعین دیدار و گفتگو کرد. جابری انصاری همچنین صبح امروز با آیت الله العظمی اسحاق فیاض از مراجع عظام تقلید مقیم نجف دیدار و گزارشی از اقدامات جاری برای اربعین را به ایشان ارائه کرد. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه که از پنج شنبه گذشته به عراق سفر کرده، تاکنون با برخی از مقامات این کشور از جمله رئیس مجلس و وزیر کشور عراق و همچنین استاندار بصره دیدار کرده است.
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشحسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه ایران در آخرین روز سفر خود به عراق با «لؤی الیاسری» استاندار نجف در مورد آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری راهپیمایی اربعین دیدار و گفت‌وگو کرد. اخبار سیاسی- جابری انصاری همچنین صبح امروز با آیت الله العظمی اسحاق فیاض از مراجع عظام تقلید مقیم نجف دیدار و گزارشی از اقدامات جاری برای اربعین را به ایشان ارائه کرد. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه که از پنج شنبه گذشته به عراق سفر کرده، تاکنون با برخی از مقامات این کشور از جمله رئیس مجلس و وزیر کشور عراق و همچنین استاندار بصره دیدار کرده است.

تاکید رییسی بر تعامل جدی دستگاهها/اظهارات لاریجانی درباره مذاکره با آمریکا/روحانی در ارمنستان

6+
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسناایسنا3 ماه قبل
حسین جابری انصاری که به عراق سفر کرده است در حاشیه نشست ستاد اربعین در کربلا گفت که امسال تعداد زائران ایرانی شرکت کننده در راهپیمایی اربعین سه میلیون و نیم تخمین زده می‌شود. به گزارش ایسنا، دیروز (دوشنبه) نشستی در رابطه با راهپیمایی اربعین با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، حسین جابری انصاری معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه، ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد و دیگر مسئولین و دیپلمات‌های ایرانی در شهر کربلا برگزار شد. وی افزود: امسال در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی تغییراتی ایجاد شده است؛ یکی از این تغییرات لغو ویزا میان ایران و عراق در ماه‌های محرم و صفر است که این تغییر بسیار مهم است و نتایج آن بر روی تعداد زائران منعکس خواهد شد. جابری انصاری گفت: در سال‌های پیش و تا این لحظه بیشترین تعداد زائران شرکت کننده در راهپیمایی اربعین به دو میلیون و نیم می‌رسید اما امسال تعداد زائران امام حسین در مراسم اربعین سه میلیون و یا سه میلیون و نیم و حتی بیشتر تخمین زده می‌شود. انتهای پیام
صدا و سیماصدا و سیما3 ماه قبل
رئیس ائتلاف دولت قانون, همکاری عراق، ایران و کشورهای همسایه را برای بازگرداندن ثبات و آرامش به منطقه خاورمیانه خواستار شدبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون, همکاری عراق و ایران را با کشورهای همسایه برای بازگرداندن ثبات و آرامش به منطقه خاورمیانه خواستار شد. نوری المالکی روز یکشنبه در دیدار با حسین جابری انصاری معاون امور سیاسی وزیر خارجه ایران درباره تحولات مربوط به مسایل سیاسی و امنیتی در دو حوزه منطقه‌ای و بین المللی و روابط دوجانبه دو کشور گفتگو کردند. نوری المالکی نخست وزیر اسبق عراق در این دیدار گفت عراق، ایران و کشورهای همسایه برای بازگرداندن ثبات به خاورمیانه باید همکاری کنند. حسین جابری انصاری هم گفت: ایران نمی‌خواهد عراق صحنه درگیری میان ایران و کشورهای دیگر باشد. معاون سیاسی وزیر خارجه ایران همچنین از نقش و اهمیت عراق در حل اختلاف‌ها ونزدیک کردن کشورهای منطقه به یکدیگر قدردانی کرد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امورخارجه کشورمان با رئیس ائتلاف دولت قانون عراق دیدار و گفت‌وگو کرد. نوری مالکی در این دیدار با اشاره به بحران‌های منطقه گفت: این بحران‌ها باید از طریق راه‌های مسالمت آمیز و به دور از زبان تنش حل شوند. از سوی دیگر حسین جابری انصاری ضمن تقدیر و تشکر از نقش عراق در نزدیک کردن دیدگاه کشورهای منطقه به یکدیگر گفت: ما نمی‌خواهیم که عراق به میدان جنگی میان ایران و دیگر کشورها تبدیل شود. بر اساس این گزارش، ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق نیز در این دیدار حضور داشت. به گزارش ایسنا، جابری انصاری دیروز نیز با عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق دیدار و گفت‌وگو کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان که به عراق سفر کرده است، امروز با «نوری‌المالکی» نخست وزیر اسبق عراق دیدار کرد. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان که به عراق سفر کرده است، امروز یکشنبه ششم مهر با «نوری‌المالکی» دبیر کل حزب الدعوة الإسلامیة و نخست وزیر اسبق عراق دیدار کرد. جابری انصاری که برای تسهیل حضور هموطنانمان در راهپیمایی اربعین به عراق سفر کرده، در دیدار با نوری مالکی روابط و همکاری‌های تهران و بغداد، تحولات عراق، منطقه و جهان گفت‌وگو کرد. وی همچنین با «ابوحسن هادی العامری» نماینده مجلس عراق و رئیس فراکسیون پارلمانی فتح نیز دیدار و درباره راهپیمایی میلیونی اربعین، روابط و همکاری‌های دو کشور و تحولات عراق، منطقه و جهان گفت‌وگو کرد. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی‌های خود قرار است به کربلا و نجف نیز سفر کند.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان با ابواسراء نوری المالکی دبیر کل حزب الدعوة الإسلامیة و نخست وزیر اسبق عراق دیدار کرد. جابری انصاری که برای تسهیل حضور هموطنانمان در راهپیمایی اربعین به عراق سفر کرده، در دیدار با نوری مالکی روابط و همکاری‌های دو کشور، تحولات عراق، منطقه و جهان گفتگو کرد. وی در سفر خود به عراق با مقام‌های این کشور ازجمله رئیس مجلس، وزیر کشور، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق و رهبر فراکسیون پارلمانی فتح نیز دیدار و درباره مسائل دوجانبه به گفتگو پرداخته بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان با رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق دیدار و گفتگو کرد. اعتمادآنلاین| «حسین جابری انصاری» معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه سفر خود به عراق برای تسهیل در روند حضور هموطنانمان در راهپیمایی اربعین، با «شیخ همام الحمودی» رئیس مجلس اعلای اسلامی این کشور دیدار و گفتگو کرد. او همچنین با ابوحسن هادی العامری نماینده مجلس عراق و رئیس فراکسیون پارلمانی فتح نیز دیدار و درباره راهپیمایی میلیونی اربعین، روابط و همکاری‌های دو کشور و تحولات عراق، منطقه و جهان گفتگو کرد. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی‌های خود قرار است به کربلا و نجف نیز سفر کند. جابری انصاری در سفر خود به عراق با تنی چند از مقامات این کشور ازجمله رئیس مجلس، وزیر کشور و رئیس جریان حکمت ملی عراق نیز دیدار و گفتگو کرده است.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه سفر خود به عراق برای تسهیل در روند حضور هموطنانمان در راهپیمایی اربعین، با شیخ همام الحمودی رئیس مجلس اعلای اسلامی این کشور دیدار و گفتگو کرد. وی همچنین با ابوحسن هادی العامری نماینده مجلس عراق و رئیس فراکسیون پارلمانی فتح نیز دیدار و درباره راهپیمایی میلیونی اربعین، روابط و همکاری‌های دو کشور و تحولات عراق، منطقه و جهان گفتگو کرد. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی‌های خود قرار است به کربلا و نجف نیز سفر کند. جابری انصاری در سفر خود به عراق با تنی چند از مقامات این کشور ازجمله رئیس مجلس، وزیر کشور و رئیس جریان حکمت ملی عراق نیز دیدار و گفتگو کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین| «حسین جابری انصاری» معاون وزیر امور خارجه ایران در مطلبی نوشت: از بیماری همکار نازنین و باصفا، خادم بی‌ریای ملت ایران، مجید تخت‌روانچی عزیز که حقیقتا انسانی دوست داشتنی است، از صمیم دل غمگینم و برای سلامت او، از عمق جان دعا می‌کنم. «هر کجا هست خدایا به سلامت دارش». منبع: ایسنا
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه سفر به عراق، با محمد الحبوسی رئیس مجلس عراق دیدار و گفتگو کرد. حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه روز گذشته با سرلشکر «یاسین الیاسری» وزیر کشور عراق دیدار و گفتگو کرد. وی که به منظور ایجاد برخی هماهنگی‌ها برای برگزاری راهپیمایی اربعین به عراق سفر کرده، با «محمد الحلبوسی» رئیس مجلس عراق نیز دیدار و درباره مسائل دوجانبه و همکاری‌های اقتصادی گفتگو کرد. شرکت در جشن سی و هشتمین سالگرد تاسیس مجلس اعلای اسلامی عراق، دیدار با سیدعمار حکیم رئیس جریان ملی حکمت این کشور و سخنرانی در جمع کارکنان سفارت کشورمان در بغداد، از دیگر برنامه‌های کاری جابری انصاری بود. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه قرار است با سفر به کربلا و نجف، آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری راهپیمایی اربعین را انجام دهد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه روز گذشته با سرلشکر «یاسین الیاسری» وزیر کشور عراق دیدار و گفتگو کرد. وی که به منظور ایجاد برخی هماهنگی‌ها برای برگزاری راهپیمایی اربعین به عراق سفر کرده، با «محمد الحلبوسی» رئیس مجلس عراق نیز دیدار و درباره مسائل دوجانبه و همکاری‌های اقتصادی گفتگو کرد. شرکت در جشن سی و هشتمین سالگرد تاسیس مجلس اعلای اسلامی عراق، دیدار با سیدعمار حکیم رئیس جریان ملی حکمت این کشور و سخنرانی در جمع کارکنان سفارت کشورمان در بغداد، از دیگر برنامه‌های کاری جابری انصاری بود. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه قرار است با سفر به کربلا و نجف، آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری راهپیمایی اربعین را انجام دهد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
معاون وزیر خارجه کشورمان برای سلامتی مجید تخت روانچی، نماینده ایران در سازمان ملل دعا کرد. به گزارش ایسنا، حسین جابری انصاری در مطلبی نوشت: از بیماری همکار نازنین و با صفا، خادم بی ریای ملت ایران، مجید تخت روانچی عزیز که حقیقتا انسانی دوست داشتنی است، از صمیم دل غمگینم و برای سلامت او، از عمق جان دعا می‌کنم. «هر کجا هست خدایا به سلامت دارش». انتهای پیام
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از دفتر رهبر جریان حکمت ملی عراق، ‌ سیدعمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق و حسین جابری انصاری، معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند که طی آن تازه‌ترین تحولات سیاسی منطقه و روابط عراق و ایران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این دیدار که در دفتر رهبر جریان حکمت ملی عراق در بغداد انجام شد، حکیم بر ضرورت پیش گرفتن گفت‌وگو و مذاکره برای حل اختلافات منطقه تأکید کرد و درباره نقشی که عراق در نزدیک کردن دیدگاه‌های نیروهای منطقه بر عهده دارد، توضیح داد. موضوع زیارت اربعین امام حسین (ع) و تدارکات عراق برای انجام این مراسم و ارائه بهترین خدمات به زائران از دیگر موضوعات مورد بحث در این دیدار بود. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 ماه قبل
معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امورخارجه ایران با رئیس جریان حکمت ملی عراق دیدار کرد. به گزارش ایلنا، سیدعمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق پس از سفر هفته گذشته به امارات عربی متحده و گفت‌وگو با مقامات این کشور، طی نشستی در بغداد با حسین جابری انصاری، معاون وزیر امور خارجه جمهوری ایران دیدار کرد. حکیم در دیدار با جابر انصاری بر ضرورت در پیش گرفتن گفت‌وگو و مذاکره برای حل اختلافات تأکید و نقش عراق در نزدیک کردن دیدگاه‌های نیروهای منطقه به یکدیگر را تبیین کرد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امورخارجه کشورمان با رئیس جریان حکمت ملی عراق دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش ایسنا، حسین جابری انصاری، معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت خارجه کشورمان که به عراق سفر کرده است با عمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق دیدار و دو طرف در رابطه با آخرین تحولات سیاسی منطقه، روابط دوجانبه ایران و عراق و راه‌های گشترش آن بحث و تبادل نظر کردند. در این دیدار در رابطه با لزوم انجام گفت‌وگو برای حل اختلافات و نقشی که کشور عراق در این راستا می‌تواند ایفا کند، تاکید شد. جابری انصاری و عمار حکیم در رابطه با برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین حسینی و خدمات رسانی به زائران نیز گفت‌وگو کردند. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه، جهت هماهنگی با مقامات عراقی درباره ترتیبات راهپیمایی میلیونی اربعین و تسهیل در مورد حضور هموطنان ایرانی در این گردهمایی عظیم به عراق سفر کرده است. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه، جهت هماهنگی با مقامات عراقی درباره ترتیبات راهپیمایی میلیونی اربعین و تسهیل حضور هموطنان ایرانی در این گردهمایی عظیم به عراق سفر کرده است. جابری انصاری روز گذشته در بصره با مقام‌های اجرایی این استان کشور عراق دیدار کرد. وی در دیدارهای جداگانه‌ای با سرتیپ علی المالکی فرمانده پایانه مرزی شلمچه (در بخش عراق)، اسعد العیدانی استاندار بصره و صباح البزونی رئیس شورای استان بصره درباره تسهیل در برگزاری گردهمایی عظیم اربعین گفت‌وگو کرد. جابری انصاری در ادامه سفر خود به عراق جهت هماهنگی با مقامات عراقی درباره ترتیبات راهپیمایی میلیونی اربعین و تسهیل حضور هموطنان ایرانی در این گردهمایی عظیم بعد از بصره، به بغداد، کربلا و نجف سفر خواهد کرد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابری انصاری معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه روز گذشته در عراق با مقام‌های اجرایی استان بصره دیدار کرد. وی در دیدارهای جداگانه‌ای با سرتیپ علی المالکی فرمانده پایانه مرزی شلمچه (در بخش عراق)، اسعد العیدانی استاندار بصره و صباح البزونی رئیس شورای استان بصره درباره تسهیل در برگزاری گردهمایی عظیم اربعین گفتگو کرد. جابری انصاری همچنین با سیدعلی السید عبدالحکیم الصافی از علمای برجسته بصره دیدار و با حضور در جمع خبرنگاران به پرسش‌های آنان پاسخ داد. معاون امور ایرانیان و مجلس وزارت امور خارجه کشورمان جهت هماهنگی با مقامات عراقی درباره ترتیبات راهپیمایی میلیونی اربعین و تسهیل در مورد حضور هموطنان ایرانی در این گردهمایی عظیم به بصره، بغداد، کربلا و نجف سفر خواهد کرد.

به انتهای لیست رسیدید