حسین فرکی

حسین فرکی

ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
جدال فیروز کریمی و حسین فرکی اما از جهات زیادی جالب توجه خواهد بود. هر دو از پاسی‌های فوتبال ایران محسوب می‌شوند و در دوران فوتبالی نیز تقابل‌های ویژه‌ای روی نیمکت با یکدیگر پشت سر گذاشته‌اند. هرچند این روزها فیروز کریمی برای فرار از سقوط می‌جنگد و در سمت مقابل فرکی نقشه تیمش برای فصل آینده را در ذهن مرور می‌کند. از تقابل‌های جالب توجهی که دو مربی کنونی با یکدیگر داشته‌اند می‌توان به حضور فیروز کریمی روی نیمکت شاهین بوشهر، ملوان بندرانزلی و … و فرکی روی نیمکت نفت تهران و سپاهان اشاره کرد. جایی که فیروز کریمی با طبع طنازانه خود باعث شد فرکی هم قالب خشک همیشگی خودش را بشکند و طرفین به افشاگری علیه هم در زمان تحصیل در مدرسه پرداختند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ‌ حسین فرکی، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده شهرخودرو اظهار داشت: ما در هفته چهارم دور برگشت هستیم، چرا که یک بازی ما با سایپا به تعویق افتاد. ما در سه بازی اول باختیم، اما در تبریز سه امتیاز باارزش کسب کردیم. ادامه دارد …
ایلناایلنا1 ماه قبل
به گزارش ایلنا، در آخرین بازی روز دوم هفته بیست و دوم لیگ برتر پیکان و پرسپولیس روبروی هم قرار می‌گیرند. یکی از جذابیت‌های این دیدار بدون شک قرار گرفتن حسین فرکی برابر برانکو است. اما نقش حسین فرکی در این بازی کاملا متفاوت خواهد بود. برانکو در هفته‌های پایانی لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست که از آن روز سه بار برابر حسین فرکی قرار گرفته‌است. حالا فرکی به دنبال شکست دادن برانکو و رساندن تعداد بردهایش به سرمربی پرسپولیس است.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش ورزش سه، فرکی که امروز تیمش بازی ضعیفی را مقابل استقلال به نمایش گذاشت و با ۴ گل از زمین بیرون آمد در دقایق پایانی و در شرایطی که پیکان ۳ گل به استقلال زده بود، به مراقبت از مهاجم تیمش محمد قاضی پرداخت. قاضی در صحنه پیش از گل سوم استقلال آبی‌ها با یک مدافع آبی پوش درگیر شد و خراشی روی گردنش ایجاد شده بود که داور برای تمیز کردن این زخم او را به بیرون از زمین فرستاد. فرکی که در این زمان امیدی به بهبود بازی نداشت، سمت قاضی آمد و بی خیال آنچه در آن سمت میدان اتفاق می‌افتاد سعی کرد به مراقبت پزشکی از قاضی کمک کند. عکس: سعید زارعیان
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش ورزش سه تیم پیکان و ماشین سازی امروز درحالی به مصاف هم خواهند رفت که سرمربی آن دو تیم رفاقتی دیرینه و زیادی با یکدیگر دارند. رضا مهاجری و حسین فرکی که امروز در یک رقابت جانانه باید به مصاف هم بروند و به ۳ امتیاز این مسابقه نیز نیار مبرمی دارند. حسین فرکی پس از دو قهرمانی با فولاد و سپاهان حالا بعد از یک سال و نیم دوری به تیم پیکان آمده تا روز‌های خوبش در فوتبال ایران را تکرار کند. رضا مهاجری نیز پس از ۳ فصل قابل قبول با تیم پدیده اکنون در تیم ماشین سازی نتایج خوبی را برای سبز پوشان تبریز رقم زده است. روز گذشته در شرایطی که صحبت‌های حسین فرکی به پایان رسیده بود رضا مهاجری به سمت اتاق کنفرانس خبری رفت تا علاوه بر صحبت در میان خبرنگاران با دوست قدیمی اش حسین فرکی دیدار کند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
بازیکنان پرسپولیس قبل از شروع بازی تیم‌شان با پیکان با حسین فرکی دیدار و گفت‌وگو کردند. حاشیه‌های پیش از شروع بازی به شرح زیر است: تعداد زیادی از هواداران با هجوم یکباره قصد ورود به جایگاه VIP را داشتند که با ممانعت مأموران نیروی انتظامی مواجه شدند. بازیکنان پیکان یک ساعت قبل از شروع بازی وارد زمین شدند تا به گرم کردن بپردازند. سروش رفیعی و مهدی ترابی هنگام گرم کردن هم‌تیمی‌های‌شان به سمت حسین فرکی، مربی سابق خود رفته و دقایقی با او با گفت‌وگو پرداختند. کل بازیکنان پرسپولیس به جز نادری، رسن و بودیمیر به سمت نیمکت پیکان رفته و با حسین فرکی خوش‌وبش کردند.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
حجت حق وردی در گفتگو با ورزش سه در خصوص شرایط تیم پیکان با حضور حسین فرکی گفت: دو هفته است که تمرینات خود با حسین فرکی را انجام می‌دهیم، شرایط بسیار خوب است و ما هم تلاش می‌کنیم تا آماده شویم. این روزها تمرینات بدنسازی را پشت سر می‌گذاریم و آقای صالح و آقای فرکی هم هستند، همه چیز خوب است. با این حال خیلی زود آقای حسین فرکی سرمربی تیم شد و به اندازه کافی هم وقت داشتیم که آماده شویم. حالا ما در نیم فصل اول شرایط زیاد خوبی داشتیم، اما فکر می‌کنم با یک مربی قهرمان، می‌توانیم به سهمیه امیدوار باشیم. البته مهم این است که تیم نتیجه بگیرد، یعنی نتیجه گرفتن تیم هم به اعتبار بازیکن کمک می‌کند.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم استقلال و پیکان تهران از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه شهر قدس در حال برگزاری است. حاشیه‌های این دیدار را در ذیل خواهیم خواند: * حسین فرکی به شدت به قضاوت داور معترض بود و بارها بر سر کمک داور فریاد زد. * وینفرد شفر که از عملکرد مدافعینش ناراضی بود، بارها کنار خط آمد و با آنها صحبت کرد. * برخلاف همیشه، وینفرد شفر بیشتر از روی نیمکت نظاره‌گر بازی بود و مرتب فرهاد مجیدی و بیژن طاهری به لب خط آمده و با بازیکنان صحبت می‌کردند. * در پایان نیمه اول این دیدار، فرکی به سمت داور رفت و لحظاتی با او صحبت کرد.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان اظهار داشت: این دومین بازی دور برگشت ما محسوب می‌شود که برابر صدرنشین جدول است و قطعا دشوار خواهد بود. این تیم به نسبت چند سال اخیر بهتر شده است، اما امیدوارم برخلاف بازی هفته گذشته نتیجه قابل قبولی برگزار کنیم. ادامه دارد …
ایلناایلنا3 ماه قبل
رحمانی معتقد است پیکان با حسین فرکی در نیم‌فصل دوم ناکامی‌های بازی‌های ابتدایی را جبران خواهد کرد. رحمانی که خودش این مساله را در خبرها دیده معتقد است پیکان با حسین فرکی در نیم‌فصل دوم ناکامی‌های بازی‌های ابتدایی را جبران خواهد کرد. به نظرت عمده دلیل نتیجه نگرفتن پیکان در نیم فصل اول چه بود؟ در نیم فصل اول تقریبا از هفته دهم به بعد نه خوب بازی کردیم و نه نتایج لازم را به دست آوردیم. من هم در خبرها این موضوع را دیدم که در کنار هافبک عراقی برای این تیم گزینه هستم اما باشگاه استقلال هیچ درخواست رسمی نداده است و به قولی تنها در خبرها دیدم استقلال من را می‌خواهد. قطعا با حسین فرکی و این بازیکنان پرانگیزه پیکان ناکامی‌ها را جبران خواهد کرد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش ایرنا، پس از بررسی کمیته تعیین وضعیت در خصوص پرونده حسین فرکی و باشگاه سایپا، در نهایت این کمیته رای خود را صادر کرد. براساس این حکم باشگاه سایپا محکوم به پرداخت ۳۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بابت اصل خواسته و مبلغ ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان هزینه دادرسی حسین فرکی به این مربی شد. فرکی فصل گذشته هدایت تیم سایپا را برعهده داشت. ورزشی**۹۲۱۹**۹۱۲۹انتهای پیام /*

ویدئو خوش و بش شریفی و فرکی

خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- حسین فرکی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی در هفته بیست‌ و‌ ششم لیگ برتر اظهار داشت: به‌هرحال بازی تمام شده است و نتیجه خوبی را به دست آوردیم، چیزی که شاید در بهترین زمان و بعد از شکست‌هایی که داشتیم اتفاق افتاد، این پیروزی بود.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، ‌تمرینات تیم فوتبال پیکان که به مناسبت سال نو چند روزی تعطیل شده بود، از امروز مجددا آغاز شد. شاگردان حسین فرکی از صبح امروز تمرینات خود را آغاز کردند تا آماده اولین دیدار در سال ۹۸ که مقابل سپیدرود روز پنج‌شنبه در رشت برگزار می‌شود باشند. در حاشیه تمرین امروز تیم پیکان جشن تولد حسین فرکی سرمربی ۶۲ ساله این تیم با حضور بازیکنان برگزار شد و پیکانی‌ها برای سرمربی خود با تهیه کیک جشن تولد گرفتند. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- حسین فرکی پس از تساوی بدون گل پیکان مقابل پدیده شهرخودرو ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: بازی سخت و دشواری را پیش بینی کرده بودیم. حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل پدیده گفت: شاگردان ما چیزی خواسته بودیم را خیلی خوب انجام دادند. امروز کسی نمی‌تواند تعریف کند که توپ به دست هند است یا دست به توپ هند است. این اتفاق چندین بار افتاد و آقای عسگری گفت توپ به دست بازیکن حریف خورد اما هند نبود. به نقل از فارس، فرکی در خصوص تعامل با تیم ملی امید گفت:
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
در آغاز دیدار حدود ۵۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا کردند. از دقیقه سوم بازی بارش باران در ورزشگاه آغاز شده و هواداران تراکتورسازی چترهای خود را باز کردند. پیش از آغاز بازی حسین فرکی به عنوان سرمربی تیم مهمان به سمت نیمکت تراکتورسازی رفته و با سرمربی و نیمکت‌نشینان این تیم خوش‌وبش کرد. ساسان انصاری و احسان حاج صفی، بازیکنان تراکتورسازی نیز به منظور خوش‌آمد گویی به سمت حسین فرکی و نیمکت تیم مهمان رفتند. علی‌رغم آغاز بازی، ورود تماشاگران به ورزشگاه ادامه دارد و با توجه به بارش باران، سرعت ورود آن‌ها به ورزشگاه بیشتر شده است.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
ایلنا: تمرینات پیکان با کادر فنی جدید در حال پیگیری است و شاگردان حسین فرکی برای نیم‌فصل دوم آماده می‌شوند. با آمدن حسین فرکی شرایط تیم تغییر کرده؟ شرایط بهتر شده و بازیکنان با روحیه بالایی تمرین می‌کنند تا آماده نیم‌فصل دوم شوند. نیم‌فصل دوم را چطور می‌بینی؟ نیم‌فصل دوم به مراتب سخت‌تر از نیم‌فصل اول خواهد بود. ما خودمان به دنبال نتایج از دست رفته هستیم که باید جبران کنیم و جایگاه واقعی‌مان را به دست آوریم. کدام تیم را مدعی دیدی؟ هنوز نتوانسته‌ام همه بازی‌ها را کامل ببینم ولی شنیدم عربستان تیم خوبی است و در حد مدعی بازی می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال سایپا در جریان بازی این تیم مقابل سایپا به شدت از عملکرد شاگردانش عصبانی شد. خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال سایپا و پیکان در دیدار معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر رفتند. *علی دایی سرمربی تیم سایپا قبل از شروع بازی به سمت حسین فرکی رفت و با به گرمی خوش و بش کرد. * اعضای تیم فوتبال سایپا هم برای قدرانی از حسین فرکی با دسته گل به سمت سرمربی تیم پیکان رفتند. * محمد صادق بارانی در دقیقه ۳۰ زننده اولین گل بازی برای سایپا بود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, تیم‌های فوتبال سایپا و پیکان در دیدار معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر رفتند. * علی دایی سرمربی تیم سایپا قبل از شروع بازی به سمت حسین فرکی رفت و با گرمی خوش و بش کرد. * اعضای تیم فوتبال سایپا هم برای قدرانی از حسین فرکی با دسته گل به سمت سرمربی تیم پیکان رفتند. * علی دشتی، امین حاج محمدی و محمد سلطانی‌مهر از سایپا در جایگاه ویژه حضور دارند. * محمد صادق بارانی در دقیقه ۳۰ زننده اولین گل بازی برای سایپا بود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
مصاف دو تیم ماشین سازی تبریز و پیکان با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان حسین فرکی پایان یافت. دیدار دو تیم ماشین‌سازی تبریز و پیکان در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود پیکان به پایان رسید. این بازی که در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد، در نیمه اول با حملاتی از تیم ماشین‌سازی همراه بود اما این تیم پیکان بود که گل اول بازی را به ثمر رساند. در دقیقه ۴۴ از روی نقطه کرنر، سعید واسعی موفق شد با ضربه سر دروازه ماشین‌سازی را باز کرد تا نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان حسین فرکی پایان یابد. نیمه دوم باز هم تیم ماشین‌سازی بود که در خانه خود قصد جبران نتیجه را داشت اما نتوانست گل مساوی را به ثمر برساند و در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان حسین فرکی به پایان رسید و این تیم پیکان بود که توانست سه امتیاز خارج از خانه این بازی را به‌دست آورد.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری-حسین فرکی، سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان امروز با حضور در هیات فوتبال استان تهران، قرارداد خود را با این باشگاه به صورت رسمی ثبت کرد. به گزارش فارس، همچنین مجید صالح، غلام حسنوی و علی صالح‌نیا دستیاران فرکی هم قرارداد خود را با پیکان ثبت کردند تا کارت مربیگری آنها برای پیکان آماده شود.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- تیم‌های فوتبال سایپا و پیکان در دیدار معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر رفتند. * علی دایی سرمربی تیم سایپا قبل از شروع بازی به سمت حسین فرکی رفت و با به گرمی خوش و بش کرد. * اعضای تیم فوتبال سایپا هم برای قدرانی از حسین فرکی با دسته گل به سمت سرمربی تیم پیکان رفتند. * علی دشتی، امین حاج محمدی و محمد سلطانی‌مهر از سایپا در جایگاه ویژه حضور دارند. به نقل از تسنیم، محمد صادق بارانی در دقیقه ۳۰ زننده اولین گل بازی برای سایپا بود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال سایپا در جریان بازی این تیم مقابل سایپا به شدت از عملکرد شاگردانش عصبانی شد. تیم‌های فوتبال سایپا و پیکان در دیدار معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر رفتند. * علی دایی سرمربی تیم سایپا قبل از شروع بازی به سمت حسین فرکی رفت و با گرمی خوش و بش کرد. * اعضای تیم فوتبال سایپا هم برای قدرانی از حسین فرکی با دسته گل به سمت سرمربی تیم پیکان رفتند. * محمد صادق بارانی در دقیقه ۳۰ زننده اولین گل بازی برای سایپا بود.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ‌ حسین فرکی پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: خوشحالم از اینکه ۳ امتیاز دیگر را کسب کردیم. این اولین ۳ امتیاز خانگی ما در نیم فصل دوم بود. ادامه دارد …
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی ظهر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی تراکتورسازی تبریز با پیکان گفت: تراکتور تیم خوب و با احترامی است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
سرمربیان دو تیم پیکان و تراکتورسازی در حرکتی جالب به خوش و بش با تمامی اعضای نیمکت تیم حریف پرداختند. به گزارش ورزش سه، جورج لیکنز، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز پیش از آغاز بازی امروز تیمش مقابل پیکان به سمت نیمکت تیم حریف رفته و پس از خوش و بش با حسین فرکی به سمت سایر اعضای نیمکت پیکان رفت و به آنها خوش آمد گفت. حسین فرکی در قامت سرمربی تیم میهمان نیز در حرکتی که چندان معمول نیست همانند همتای خود به سمت نیمکت تیم حریف رفت. فرکی با تمام اعضای نیمکت تیم تراکتورسازی به خوش و بش پرداخته و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: خوشحالم از اینکه ۳ امتیاز دیگر را کسب کردیم، این اولین ۳ امتیاز خانگی ما در نیم فصل دوم بود. حسین فرکی پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: خوشحالم از اینکه ۳ امتیاز دیگر را کسب کردیم. با این حال ما امروز بازی را که نتیجه آن را به خاطر یک ضربه پنالتی عقب بودیم در نهایت با ضربه پنالتی به سود خود به پایان رساندیم. این برد اتفاقی نبود چرا که ما در طول هفته گذشته روی ضدحملات برنامه‌ریزی داشتیم و از این راه امروز به حریفمان ضربه زدیم. اولین دو برد پیاپی پیکان بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 ماه قبل
شرایط زمین هم برای انجام یک فوتبال خوب، مناسب نبود و می‌دانستیم بازی سختی در اینجا خواهیم داشت. پیغامی که سرمربی تیم به بازیکنان داده بود، این بود که شخصیت واقعی سپاهان را نشان دهیم تا به جایگاهی که لیاقتش را داریم برسیم. بازهم می‌گویم شرایط زمین برای فوتبال خوب مناسب نبود، اما توانستیم از اینجا سه امتیاز را بگیریم. پیش از آغاز نشست خبری، مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان پیامی را از جانب امیر قلعه‌نویی، سرمربی این تیم قرائت کرد و گفت: از دست هواداران تیم فوتبال سپاهان بسیار گله‌مندم، چون به حسین فرکی برای دقایقی توهین کردند. حسین فرکی از اسطوره‌های فوتبال ماست که برای سپاهان هم زحمت کشیده و باید حرمت او حفظ شود.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
اما سپاهان مقابل پیکان آن تیم همیشگی نبود و بازیکنان این تیم نتوانستند بازی با کیفیتی را به نمایش بگذارند. تکسیرا: شرایط زمین خوب نبودمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شرایط زمین برای انجام یک فوتبال خوب، مناسب نبود. حسین فرکی: در دیدار مقابل سپاهان تیم برتر میدان بودیم/ توانیم آن‌طور که دل‌مان می‌خواهد کار کنیمسرمربی تیم فوتبال پیکان مدعی است تیمش در مصاف با سپاهان تیم برتر میدان بوده است. حسین فرکی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پیکان برابر سپاهان اظهار داشت: جا دارد از تیم‌مان و بازیکنانم تشکر کنم. سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به مسائل داوری گفت: در مسائل داوری روی یک صحنه که روی آرمان قاسمی خطا شد، صحبت داریم.

به انتهای لیست رسیدید