حسین فرکی

حسین فرکی

خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
پیکان تهران بعد از ۲۰ هفته لیگ برتر به عنوان قعرنشین جدید مسابقات رسید. از این رو گل گهر سیرجان هم دیروز نفت آبادان را شکست داد و بر این اساس هردو تیم ۱۶ امتیازی شدند و از پیکان بالا زدند. پیکان در دو هفته گذشته نیز عملکرد چندان خوبی نداشته است. آنها هفته پیش در ثانیه‌های پایانی از شکست فرار کردند و دیروز هم مقابل فولاد بازنده شدند تا قعرنشین جدید لیگ لقب بگیرند. باید دید آیا پیکان می‌تواند سهمیه خود در لیگ برتر را حفظ کند یا اینکه بار دیگر شاهد سقوط این تیم خواهیم بود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، پیکان با شکستی که روز گذشته مقابل فولاد خوزستان در خانه تجربه کرد، مجموع امتیازاتش در لیگ نوزدهم در عدد ۱۴ متوقف شد و با توجه به پیروزی‌های گل گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر خودروسازان به قعرجدول سقوط کردند. از این رو گل گهر سیرجان هم دیروز نفت آبادان را شکست داد و بر این اساس هردو تیم ۱۶ امتیازی شدند و از پیکان بالا زدند. پیکان در دو هفته گذشته نیز عملکرد چندان خوبی نداشته است. آنها هفته پیش در ثانیه‌های پایانی از شکست فرار کردند و دیروز هم مقابل فولاد بازنده شدند تا قعرنشین جدید لیگ لقب بگیرند. باید دید آیا پیکان می‌تواند سهمیه خود در لیگ برتر را حفظ کند یا اینکه بار دیگر شاهد سقوط این تیم خواهیم بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
در برخی از گمانه‌زنی‌ها پیکان و یکی دو تیم دیگر به دنبال جذب منصوریان بودند اما این اتفاق برای همکاری رخ نداده و منصوریان همچنان بیرون از گود، فوتبال را دنبال می‌کند. حالا با گذشت چند هفته اوضاع برای منصوریان متفاوت شده. خواهان جدید منصوریان تیمی است که همه ایده‌آل‌های منصوریان را دارد و شاید حضورش در این تیم این‌بار او را به اهدافش برساند. چند روزی است که زمزمه‌هایی درباره پیشنهاد سرمربیگری تیم پرطرفدار صنعت نفت آبادان به منصوریان، به گوش می‌رسد و این یعنی اینکه منصوریان این‌بار می‌تواند درباره پیشنهاد داده شده به طور جدی فکر کند. این تیم در هفته هجدهم به مصاف پرسپولیس رفت و با یک گل مغلوب شد.
ایلناایلنا2 هفته قبل
سرمربی سابق استقلال اکنون یکی از گزینه‌های نفت آبادان محسوب می‌شود و البته برای این موضوع یک رقیب سرشناس پیش رو دارد. حالا با گذشت چند هفته اوضاع برای منصوریان متفاوت شده. خواهان جدید منصوریان تیمی است که همه ایده‌آل‌های منصوریان را دارد و شاید حضورش در این تیم این‌بار او را به اهدافش برساند. این تیم در هفته هجدهم به مصاف پرسپولیس رفت و با یک گل مغلوب شد. او حتی اگر این فصل از نفتی‌ها چیزی نگیرد، شاید تضمینی برای فصل آینده‌اش باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، صادق درودگر مسؤول سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهاراتی داشت که در ادامه مهمترین بخش‌های آن را در ادامه می‌خوانید: *شرایط فوتبال اصلا وضعیت خوبی نیست، یک روزی فدراسیون فوتبال ۲ میلیارد در حسابش پول داشت و حدود ۶٫۵ میلیون فرانک سوئیس هم از فیفا طلبکار بود، اما حالا بدهکار است. *دلم می‌خواست آدم‌های بزرگی که ما داریم می‌آمدند و ثبت‌نام می‌کردند، متأسفانه نمی‌دانم چرا نیامدند. *تا ۲۵ اسفند باید صبر کنیم تا رئیس فدراسیون بیاید و بعد از آن یک هفته طول می‌کشد تا او مربی تیم ملی را انتخاب کند و تیم ملی ما باید بدون مربی به آنجا برود و احتمالا باید خراطی را بالای سر تیم بگذاریم. *فدراسیون فوتبال یحیی گل‌محمدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌خواست که از شهرخودرو به پرسپولیس رفت. * شرکت آل‌اشپورت طرح‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که سازمان تیم‌های ملی به آنها داده است را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در حال تهیه است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال تأکید کرد: پیش از هر چیز بگویم که حال و روز فوتبال اصلا خوب نیست. وی با تأکید بر اینکه امیدوار است استقلال مجمع فدراسیون فوتبال حفظ شود، افزود: امیدوارم اعضای مجمع با ثبات رأی در مجمع حضور داشته باشند. اول باید دید که ما از سرمربی تیم ملی چه انتظاراتی داریم. حتی وقتی اقوام تماس می‌گیرند که فرزندشان را برای تست فوتبال فوتبال و مربیگری بفرستم، هیچ دخالتی نمی‌کنم تا شائبه ایجاد نشود. دیداری داشتیم که آقای آزمون به جد دنبال کمک به تیم ملی بود و اینکه با حمیت بتوان به تیم ملی کمک کرد تا شاهد صعود به جام جهانی باشیم.
ایمناایمنا2 هفته قبل
‌به گزارش خبرنگار ایمنا، بعد از جدایی اسکوچیچ از صنعت نفت آبادان و پیوستن وی به تیم ملی، مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان به دنبال معرفی جایگزین مربی کروات هستند. فرهانی مربی صنعت نفت در کنفرانس خبری پیش از بازی با ذوب آهن گقت: «من به همراه آقای سراج کار را ادامه خواهیم داد و اگر تصمیم گرفته شود تا مربی دیگری اضافه شود ما در کنارش خواهیم بود.» شنیده‌ها حاکی از این است که برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان بر روی علیرضا منصوریان نظر مثبت دارند؛ علیرضا منصوریان بعد از جدایی از ذوب‌آهن در هیچ تیم دیگری فعالیت نمی‌کند. علیرضا منصوریان با توجه به سابقه مناسبی که در نفت تهران از خود به جا گذاشته، شانس بالایی برای حضور روی نیمکت پیکان و صنعت نفت برخوردار است و باید دید مدیران در نهایت چه تصمیمی خواهند گرفت. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره علیرضا منصوریان رخ می‌دهد و در نهایت هدایت چه تیمی در ادامه لیگ نوزدهم بر عهده علیرضا منصوریان قرار خواهد گرفت.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
وقتی عقب افتاده بودیم آقای ویسی می‌گفت که این بازی را برنده می‌شویم. برخلاف جریان بازی گل دوم را خوردیم اما با تلاشی که داشتیم به تساوی رسیدیم. از آقای ویسی هم تشکر می‌کنم که در اولین بازی به من اعتماد کردند و خوشحالم که گلزنی کردم. کوشکی در واکنش به اینکه گلزنی او به ماشین سازی را با هند معروف دیگو مارادونا مقایسه می‌کنند، گفت: روی صحنه گل من اول ضربه سر زدم و بعد از برگشت به کتفم برخورد کرد و گل شد. ما را چه به مارادونا و باور کنید اگر با دست گل می‌زدم و داور متوجه نمی‌شد خودم اعتراف می‌کردم.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، اسماعیل شریفات، مهاجم باتجربه شاهین بوشهر با ابراز خوشحالی بابت پیروزی مقابل نساجی مازندران درباره این دیدار گفت: بازی خوبی انجام دادیم مستحق برد بودیم باید اعتراف کنم یکی از بهترین تصمیمات فوتبالی‌ام حضور در شاهین بوشهر بود دوست داشتم به جایی بروم که بتوانم فوتبال بازی کنم. مربی تیم ما بسیار خوب است او در ۱۰ بازی اخیر فقط دو باخت دارد شما نگاه کنید ما دیروز تیمی را بردیم که خیلی از بازیکنان آنها سابقه حضور در جام جهانی را دارند و به نوعی بردن این تیم کار هر کسی نیست. شریفات که در نیم فصل اول در پیکان حضور داشت، درباره جدایی حسین فرکی از این تیم گفت: آقا حسین مربی خوبی است اما به هر حال شرایط طوری شد که از تیم پیکان جدا شود من نیم فصل اول در این تیم حضور داشتم اما باید بگویم آنها مشکلات درون تیمی زیادی داشتند. نمی‌توانم قضایا را زیاد باز کنم اما بعضی از بازیکنان از ته دل در این تیم بازی نمی‌کردند و حتی وقتی تیم می‌باخت عین خیال‌شان نبود. پرسپولیس باید در دربی می‌باخت زیرا استقلال شرایط بهتری داشت در مورد شادی گل علیپور نیز باید بگویم به نظرم کار اشتباهی کرد و اگر بعد از گل شادی گل خودش را انجام می‌داد بهتر بود اما به هر حال بابت گلزنی به وی تبریک می‌گویم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
فرکی دهمین مربی لیگ برتری بود که از سمتش کنار رفت، اما آخرین آنها نبود. چون دراگان اسکوچیج هم از هدایت صنعت نفت کنار رفت و سرمربی تیم ملی ایران شد تا تعداد تیم‌هایی که مربیان شأن را تغییر داده‌اند به عدد ۱۱ برسد. این حجم از تغییرات فضایی را ایجاد کرد که دو سرپرست (سرآسیابی و شیخ لاری) وی یک دستیار (الهامی) به سرمربیگری برسند. گل محمدی هم تنها فردی است که قبل از جدایی از تیم قبلی، تیم جدیدش مشخص شده بود. گل محمدی به همراه ویسی افرادی هستند که تاکنون در این فصل هدایت دو تیم لیگ برتری در نقش سرمربی را تجربه کرده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشبا جدایی دراگان اسکوچیچ از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه جانشینی او است تا به جای بهنام سراج که به صورت موقت سرمربی تیم است؛ به نیمکت آبادانی‌ها برسد. اخبار ورزشی- اما زنگ خطر برای محمدرضا مهاجری به صدا در آمده و تیم فوتبال نساجی به دنبال گزینه جانشینی محمدرضا مهاجری است. مهاجری این روز‌ها بابت عملکرد ضعیف خود با مسئولان باشگاه نساجی به مشکل خورده که شنیده می‌شود این باشگاه مازندرانی به حسین فرکی پیشنهاد داده است. همچنین نساجی در صورت ادامه روند کسب نتایج ضعیف توسط مهاجری نیم نگاهی به علی دایی سرمربی سابق سایپا تهران دارد. با این حال سه تیم در آستانه اخراج سرمربیان خود هستند که به احتمال زیاد این ۲ گزینه راهی یکی از این ۳ تیم خواهند شد چرا که به نظر می‌رسد حسین فرکی فعلا تمایلی به مربیگری در لیگ برتر تا انتهای لیگ نوزدهم نخواهد داشت.
ایلناایلنا2 هفته قبل
تیم فوتبال پیکان امروز میهمان ماشین سازی رده نهمی است. به گزارش ایلنا، در مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال تیم پیکان تهران از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی تبریز به مصاف ماشین سازی تبریز رده نهمی خواهد رفت. تیم پیکان تهران هم با تغییر در کادرفنی پا به این بازی گذاشته است. مسابقه برابر ماشین سازی که طی ۵ دیدار گذشته تنها یک برد داشته اولین مسابقه رسمی ویسی در بازگشت به نیمکت تیم پیکان است. عبدالله ویسی با شاهین شهرداری بوشهر وارد لیگ نوزدهم شده بود و با توجه به شرایط مالی این تیم پس از ۱۰ هفته این تیم را ترک کرد.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
در انتهای جدول نیز تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر، گل‌گهر سیرجان و پیکان برای بهبود وضعیت خود تلاش خواهند کرد. سایپا نیز ۱۸ امتیازی و در جایگاه یازدهم جدول قرار دارد. * ذوب‌آهن اصفهان - صنعت نفت آبادانصنعت نفت پس از جدایی دراگان اسکوچیچ با هدایت بهنام سراج میهمان ذوب‌آهن خواهد بود. این تیم در این بازی فرصت صعود به رده چهارم جدول را دارد. شاگردان الهامی که با ۳۳ امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارند، ‌ با برتری در این مسابقه به رتبه سوم صعود می‌کنند و هم‌ امتیاز با سپاهان رده دومی خواهند شد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام ۵ بازی دیگر به پایان می‌رسد و در مهم‌ترین آن‌ها تراکتور میهمان گل گهر سیرجان است. به گزارش ایسنا، هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران امروز (جمعه) با انجام ۵ بازی دیگر به پایان می‌رسد. تیم حسین فرکی ۶ بازی را پشت سر هم باخت تا مدیران پیکان نیمکت تیم فوتبال‌شان را از فرکی بگیرند و به ویسی بسپارند. پیش‌بینی نتایج تیمی که استقلال را می‌برد و هفته بعدش به گل گهر می‌بازد و بعد از آن از سپاهان مدعی یک امتیاز می‌گیرد بسیار سخت است. تراکتور هم برایش در درجه اول بردن همه بازی‌هاست و بعد از آن باید به نتایج سپاهان و پرسپولیس فکر کند.
رکنارکنا3 هفته قبل
در حساس‌ترین بازی نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های پرسپولیس و استقلال امروز پنج‌شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. شاگردان گل محمدی در صورت برتری در این بازی، گام بلندی را برای فتح چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برمی دارند. یحیی گل‌محمدی سرمربی این روز‌های پرسپولیس، دومین دربی خود را به عنوان سرمربی روی نیمکت آغاز می‌کند. پیش از این، گل‌محمدی در لیگ سیزدهم هم به عنوان سرمربی پرسپولیس دربی را تجربه کرد که حاصل آن بازی یک تساوی بدون گل بود. استقلال در ۵ بازی اخیر خود در لیگ برتر، ۵ امتیاز از دست داد و همین موضوع باعث شد تا صدر جدول لیگ را به حریف سنتی‌اش تقدیم کند.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، فراز امامعلی درباره جدایی حسین فرکی از پیکان گفت: حسین آقا مربی زحمت‌کشی است و یک تیم خیلی خوب برای پیکان بست. به‌هرحال شرایط طوری پیش رفت که ما نتایج دلخواه‌مان را نگرفتیم و آقای فرکی هم در نهایت جدا شد. وی در مورد انتخاب ویسی به‌عنوان سرمربی جدید پیکان خاطر نشان کرد: امیدوارم با آمدن مربی جدید شرایط تیم ما بهتر شود. فکر می‌کنم یکی از مشکلات پیکان مشکلات روحی و روانی بازیکنان است و حضور ویسی می‌تواند وضعیت را برای تیم ما تغییر دهد. ما نیاز به برد داریم و باید دست پر از تبریز برگردیم.
آناجآناج3 هفته قبل
گزارش آناج از هفته نوزدهم لیگ نوزدهم؛ تقابل‌ نمایندگان آذربایجان با فانوس به دستان/ فرصت انتقام و ملاقات! دو نماینده فوتبال آذربایجان در ایستگاه نوزدهم لیگ برتر به دیدار با حریفان قعر جدولی خود می‌روند. به گزارش آناج، هفته نوزدهم از نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور تحت‌تاثیر دربی پایتخت قرار دارد و از معدود هفته‌های این مسابقات است که دو نماینده دیار آذربایجان در یک روز به مصاف حریفان خود می‌روند. اما تقابل «گل‌گهر - تراکتور» یک نکته ویژه دارد و آن هم ملاقات مجید جلالی سرمربی گل‌گهری‌ها با تیم سابقش است. این مربی اخلاق‌مدار فوتبال کشورمان در کنار این موضوع، مطمئنا در راه بقای تیمش در لیگ برتر، انگیزه‌های خاصی برای این بازی خواهد داشت.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، عبدالله ویسی که به‌عنوان سرمربی جدید پیکان جانشین حسین فرکی شده است، دستیاران خود در این تیم را انتخاب و معرفی کرد. براین اساس بهروز مکوندی و احمد کعبیان‌پور با تصمیم ویسی به کادر فنی پیکان اضافه شدند و قرار است یک آنالیزور هم به کادر فنی این تیم ملحق شود. ابراهیم میرزاپور، مربی دروازه‌بان‌های پیکان هم فعالیتش را در این تیم ادامه خواهد داد. گفتنی است که شاگردان ویسی برای دیدار با ماشین‌سازی روز پنجشنبه راهی تبریز خواهند شد. قرار است این دیدار از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۸ بهمن ماه در تبریز برگزار شود.
ایلناایلنا3 هفته قبل
سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به مشکلات این تیم گفت: ما بازیکنان بزرگی در اینجا داریم که فوتبال را بسیار خوب می‌فهمند. تیم پیکان از نظر بازیکن و امکانات قابل احترام است ولی از نظر روحی روانی مشکلاتی وجود دارد که درصدد برطرف کردن آن هستیم. ویسی در پاسخ به این سوال که چه فاکتور دلیل اصلی نتایج اخیر تیم پیکان است گفت: روح و روان این تیم خوب نیست. یکی از نشانه‌های بارز آن این است که اگر تیم پیکان ایراد داشت هیچ زمان ۱۵ سرمربی علاقه نداشتند با آن همکاری کنند. مطمئنا تیم ما ماندگار است اما جایگاه ما جایگاه مناسبی نیست و باید خیلی سریعتر به حالت عادی برگردیم.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
۱۱ تیم مربی جابجا کرده‌اند، شاید هم ۱۲ تا! لیگ برتر ایران در آستانه خلق یک رکورد عجیب و غریب است. با استعفای دراگان اسکوچیچ از صنعت نفت آبادان تا امروز مربیان ۱۱ تیم لیگ تغییر کرده‌اند. ورزش سه: امسال نیمکت تیم‌های لیگ برتری لرزان‌تر از همیشه شده‌اند و تا امروز ۱۱ تیم از ۱۶ تیم لیگ برتری کادر فنی. در ادامه فهرست ۱۱ تیمی که از ابتدای فصل مربی خود را تغییر داده‌اند، مرور می‌کنیم.
نودنود3 هفته قبل
عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از امضای قراردادش در محل تمرین به بازیکنان معرفی شد و سپس تمرینات را زیر نظر گرفت. به گزارش وبسایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، عبدالله ویسی ظهر امروز (سه‌شنبه) و پس از اینکه در دیدار با مدیران پیکان قرارداد خود را امضا کرد، در سالن کنفرانس باشگاه به اعضای تیم فوتبال پیکان معرفی شد. در این جلسه معارفه، ابتدا شیعی مدیرعامل باشگاه ضمن تشکر از زحمات حسین فرکی برای تیم فوتبال پیکان به عبدالله ویسی خوشامد گفت. مدیر عامل پیکان یادآور شد: اخیرا صحبت‌هایی شده بود که پیکان در لیگ برتر نمی‌ماند. نخستین تمرین تیم فوتبال پیکان زیر نظر عبدالله ویسی پس از معارفه این مربی در زمین تمرین پیکانشهر برگزار شد.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از امضای قراردادش در محل تمرین به بازیکنان معرفی شد و سپس تمرینات را زیر نظر گرفت. به گزارش روابط عمومی باشگاه پیکان، عبدالله ویسی ظهر امروز (سه‌شنبه) و پس از اینکه در دیدار با مدیران پیکان قرارداد خود را امضا کرد، در سالن کنفرانس باشگاه به اعضای تیم فوتبال پیکان معرفی شد. در این جلسه معارفه، ابتدا شیعی مدیرعامل باشگاه ضمن تشکر از زحمات حسین فرکی برای تیم فوتبال پیکان به عبدالله ویسی خوشامد گفت. مدیر عامل پیکان یادآور شد: اخیرا صحبت‌هایی شده بود که پیکان در لیگ برتر نمی‌ماند. نخستین تمرین تیم فوتبال پیکان زیر نظر عبدالله ویسی پس از معارفه این مربی در زمین تمرین پیکان‌شهر برگزار شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه تیم فوق گزینه سقوط نیست، گفت: تیم نیاز به شوک داشت و باید نفرات را از لحاظ روحی و روانی آماده کنیم تا در مسیر نتیجه‌گیری قرار بگیریم. اعتمادآنلاین| عبدالله ویسی با تاکید بر پذیرش هدایت تیم فوتبال پیکان، گفت: پیکان تیم خوبی است و حسین فرکی زحمات زیادی برای این تیم کشید که این مساله را آمار خوب پیکان در گلزنی ثابت می‌کند. او در مورد قبول هدایت پیکان گفت: پیکان نفرات توانمندی دارد و از آنان شناخت کاملی دارم. سرمربی پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان این تیم را گزینه سقوط دانست، افزود: چشم‌انداز پیکان این‌گونه نیست که تیم برای سقوط‌ نکردن تلاش کند. سرمربی تیم فوتبال پیکان در رابطه دیدار پیش روی تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز گفت: این اولین بازی من خواهد بود و فرصت چندانی تا این مسابقه نداریم.
ایرناایرنا3 هفته قبل
عبدالله ویسی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر پذیرش هدایت تیم فوتبال پیکان، گفت: پیکان تیم خوبی است و حسین فرکی زحمات زیادی برای این تیم کشید که این مساله را آمار خوب پیکان در گلزنی ثابت می‌کند. وی در مورد قبول هدایت پیکان اظهار داشت: پیکان نفرات توانمندی دارد و از آنان شناخت کاملی دارم. همین موضوع بیشتر من را برای قبول هدایت پیکان تشویق کرد. سرمربی پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان این تیم را گزینه سقوط دانست؟ اضافه کرد: چشم انداز پیکان اینگونه نیست که تیم برای سقوط نکردن تلاش کند. سرمربی تیم فوتبال پیکان در رابطه دیدار پیش روی تیمش برابر ماشین سازی تبریز خاطرنشان کرد: این اولین بازی من خواهد بود و فرصت چندانی تا این مسابقه نداریم.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، عبدالله ویسی ظهر امروز (سه‌شنبه) و پس از اینکه در دیدار با مدیران پیکان قرارداد خود را امضا کرد، در سالن کنفرانس باشگاه به اعضای تیم فوتبال پیکان معرفی شد. در این جلسه معارفه، ابتدا شیعی مدیرعامل باشگاه ضمن تشکر از زحمات حسین فرکی برای تیم فوتبال پیکان به عبدالله ویسی خوشامد گفت. وی ادامه داد: عبدالله ویسی گزینه‌ای بود که هم قهرمانی در لیگ برتر دارد و هم سابقه بالا کشیدن تیم‌ها را در لیگ داشته است. مدیر عامل پیکان یادآور شد: اخیرا صحبت‌هایی شده بود که پیکان در لیگ برتر نمی‌ماند. به گزارش تسنیم، نخستین تمرین تیم فوتبال پیکان زیر نظر عبدالله ویسی پس از معارفه این مربی در زمین تمرین پیکانشهر برگزار شد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
با جدایی حسین فرکی، ویسی هدایت تیم فوتبال پیکان را بر عهده گرفت. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پیکان، عبد الله ویسی با حضور در دفتر مدیریت باشگاه پیکان و با امضای قراردادی رسما هدایت تیم فوتبال پیکان را بر عهده گرفت. ویسی سابقه حضور در تیم هایی چون سپاهان، شاهین بوشهر، پیکان و استقلال خوزستان را در کارنامه خود دارد. پیش از این حسین فرکی سرمربی پیکان بود اما پس از کسب نتایج ضعیف از این تیم جدا شد. انتهای پیام
جام نیوزجام نیوز3 هفته قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، عبدالله ویسی در جلسه نهایی که امروز با مدیران باشگاه پیکان تهران برگزار کرد در نهایت سرمربیگری این باشگاه را پذیرفت و به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد. ویسی پس از قبول سرمربیگری تیم پیکان به زودی مربی و دستیارانش را معرفی خواهد کرد تا برای مسابقه هفته نوزدهم آماده شود. تیم پیکان در مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر روی جمعه در تبریز باید با ماشین سازی مصاف بدهد. فرکی طی ۲۳ مسابقه رسمی به عنوان سرمربی روی نیمکت پیکان حضور داشت که به ۷ پیروزی، ۷ تساوی و ۹ شکست دست پیدا کرده بود. تیم پیکان اکنون با کسب ۱۳ امتیاز از ۱۸ مسابقه گذشته لیگ برتر در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی فاصله دارد و تنها سه امتیاز با قعر جدول فاصله دارد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
در حقیقت این استعفا دهمین تغییر روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری از زمان آغاز نوزدهمین دوره آن بوده است! عددی که یک رکورد عجیب در این زمینه ایجاد کرده تا فوتبال ایران نیز تنه به مدیران باشگاه‌های فوتبال حوزه خلیج فارس زده باشد؛ چراکه آنها در این باره همیشه سرآمد بوده‌اند. به جز باشگاه‌های سپاهان، نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، فولاد، نساجی و سایپا، سایر باشگاه‌ها در طول فصل اقدام به تعویض مربی خود کرده‌اند. جالب این که لیگ آزادگان فوتبال کشور نیز در طول فصل اخیر بارها شاهد تغییر مربی‌ها بوده است. نمونه بارز آن تراکتورسازی تبریز است که حالا سومین سرمربی خود از ابتدای فصل را تجربه می‌کند تا لرزان‌ترین نیمکت لیگ برتربه این باشگاه تعلق بگیرد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
فوتبال ایران دست‌ کم در طول یک سال اخیر بارها شاهد تغییر و تعویض سرمربی‌ها بوده که این موضوع حالا تبدیل به یک رکورد شده است. فوتبال ایران دست‌ کم در طول یک سال اخیر بارها شاهد تغییر و تعویض سرمربی‌ها بوده که این موضوع حالا تبدیل به یک رکورد شده است. در حقیقت این استعفا دهمین تغییر روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری از زمان آغاز نوزدهمین دوره آن بوده است! عددی که یک رکورد عجیب در این زمینه ایجاد کرده تا فوتبال ایران نیز تنه به مدیران باشگاه‌های فوتبال حوزه خلیج فارس زده باشد؛ چراکه آنها در این باره همیشه سرآمد بوده‌اند. جالب این که لیگ آزادگان فوتبال کشور نیز در طول فصل اخیر بارها شاهد تغییر مربی‌ها بوده است.

به انتهای لیست رسیدید