آخرین و مهم‌ترین اخبار حسین هدایتی
حسین هدایتی

اخبار « حسین هدایتی »

تابناکتابناک2 هفته قبل
به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ در اردیبهشت ماه سال گذشته بود که سرانجام رئیس جمهور آمریکا بعد از مدت‌ها تهدید به خروج از برجام، تهدید خود را عملی کرد و از این توافقنامه بین المللی خارج شد. حتی صحبت‌هایی شد تا تبادلات تجاری ایران با عراق به ۲۰ میلیارد دلار افزایش یابد. محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه طی مصاحبه‌ای در هفدهم مهر ماه سال جاری در این رابطه گفت: سه منبع جایگزین نفت خواهد شد. به دلیل تامین عمده درآمد‌های دولت از طریق صادرات نفت بسیاری از دارایی‌های دولت در این سال‌ها بلااستفاده بوده است. با اعمال تحریم‌ها، دولت به فکر مولدسازی این دارایی‌ها افتاده است.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از علی‌آبادکتول، حسین هدایتی کتولی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: سیل امسال و رانش زمین حدود ۷۰ میلیارد تومان خسارت به بخش‌های مختلف این شهرستان وارد کرده بود. وی افزود: بازسازی خسارت‌ها از طریق منابع داخلی انجام شده و هنوز اعتبارات ملی برای جبران این آسیب‌ها به شهرستان اختصاص نیافت. فرماندار علی‌آبادکتول گفت: در بخش بنیادمسکن و راهداری اعتبارات خوبی داریم و کارها هم با روند مطلوبی در حال انجام است. وی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی در دهه فجر گفت: ۱۱۴ پروژه عمرانی و اقتصادی در ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود. از این تعداد ۲۳ پروژه عمرانی و اقتصادی با ۱۴۵ میلیاردریال کلنگ‌زنی و ۹۱ پروژه نیز با اعتبار ۵۲۷ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.
ایسناایسنا4 هفته قبل
ایسنا/گلستان فرماندار علی‌آباد کتول گفت: ۱۱۴ پروژه عمرانی و طرح تولید در دهه فجر در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهد شد. حسین هدایتی در جمع خبرنگاران در گروه خبری فجر اظهار کرد: ۶۵۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در دهه فجر در شهرستان علی‌آباد کتول برگزار می‌شود. وی افزود: برگزاری گفتمان دینی، همایش حجاب، همایش بزرگ نقش زنان در انقلاب اسلامی، گفتمان سیاسی، همایش آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و … در دهه فجر برگزار خواهد شد. فرماندار علی‌آباد کتول بیان کرد: در دهه فجر ۱۱۴ پروژه عمرانی و طرح تولیدی در سطح شهرستان داریم که ۹۱ مورد افتتاح و ۲۳ مورد آن کلنگ‌زنی است. وی خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از گازرسانی به ۳ روستا، تأمین آب شرب ۷ روستا، طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی جهاد کشاورزی و … را در دهه فجر خواهیم داشت.
رکنارکنا1 ماه قبل
پیشروفراز سپاهان، فولادسازان دماوند و فولادسازان امیرآباد شرکت‌هایی هستند که مدلل از طریق آنها از بانک سرمایه تسهیلات دریافت کرده است. اما مدلل و همکارانش برای دریافت این مبالغ کلان، ۴۶۱ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده‌اند که شامل ۱۱۰ میلیارد تومان سفته و ۳۵۱ میلیارد تومان چک بانکی است. وثایق ارائه‌شده از سوی شاملو نیز بسیار جالب‌توجه هستند، به‌طوری که وی برای دریافت این میزان وام بانکی، ۶۱۵ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده که شامل ۱۸۲ میلیارد تومان سند اموال منقول، ۵۷ میلیارد تومان سند ملکی، ۲۶۸ میلیارد تومان چک بانکی و ۱۰۷ میلیارد تومان سفته است. بدهی ۵۴۳ میلیاردی مالک پنجره‌های دوجدارههفتمین بدهکار بزرگ بانک سرمایه محمدجواد اقدامیان، مالک برندهای مشهوری همچون «ویستا و ینابست» است. وثایق اقدامیان نیز درمجموع ۱۹۵ میلیارد تومان شامل ۹۸ میلیارد تومان چک بانکی، ۸۷ میلیارد تومان سفته و ۱۰ میلیارد تومان سند ملکی است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
این رقم براساس استانداردها و عرف بین‌المللی بین ۲ تا ۵ درصد تسهیلات اعطایی است و معوقات بیش از ۵ درصد تسهیلات بانکی به‌عنوان ریسک پرخطر محسوب می‌شود (مطالعات پژوهشکده پولی و بانکی، ۱۳۹۳: ص۶). پیشروفراز سپاهان، فولادسازان دماوند و فولادسازان امیرآباد شرکت‌هایی هستند که مدلل از طریق آنها از بانک سرمایه تسهیلات دریافت کرده است. اما مدلل و همکارانش برای دریافت این مبالغ کلان، ۴۶۱ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده‌اند که شامل ۱۱۰ میلیارد تومان سفته و ۳۵۱ میلیارد تومان چک بانکی است. وثایق ارائه‌شده از سوی شاملو نیز بسیار جالب‌توجه هستند، به‌طوری که وی برای دریافت این میزان وام بانکی، ۶۱۵ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده که شامل ۱۸۲ میلیارد تومان سند اموال منقول، ۵۷ میلیارد تومان سند ملکی، ۲۶۸ میلیارد تومان چک بانکی و ۱۰۷ میلیارد تومان سفته است. وثایق اقدامیان نیز درمجموع ۱۹۵ میلیارد تومان شامل ۹۸ میلیارد تومان چک بانکی، ۸۷ میلیارد تومان سفته و ۱۰ میلیارد تومان سند ملکی است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
وثایق ارائه‌شده از سوی شاملو نیز بسیار جالب‌توجه هستند، به‌طوری که وی برای دریافت این میزان وام بانکی، ۶۱۵ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده که شامل ۱۸۲ میلیارد تومان سند اموال منقول، ۵۷ میلیارد تومان سند ملکی، ۲۶۸ میلیارد تومان چک بانکی و ۱۰۷ میلیارد تومان سفته است. ۷۷۹ میلیارد دست شرکت‌های بانک استبراساس اطلاعات صورت مالی بانک سرمایه، بخش قابل‌توجهی از مشکلات این بانک مربوط به ضرر و زیان‌هایی است که شرکت‌های زیرمجموعه برای این بانک به ارمغان آورده‌اند. وثایق اقدامیان نیز درمجموع ۱۹۵ میلیارد تومان شامل ۹۸ میلیارد تومان چک بانکی، ۸۷ میلیارد تومان سفته و ۱۰ میلیارد تومان سند ملکی است. ۶۰ نفر با ۸٫۴ هزار میلیارد تومان بدهی به بانک سرمایهبررسی اطلاعات تسهیلات و تعهدات کلان بانک سرمایه نشان می‌دهد حدود ۵۳ درصد از مطالبات بانک سرمایه مربوط به ۱۰ بدهکار اول این بانک است که درمجموع ۹ هزار و ۴۳۶ میلیارد تومان به این بانک بدهکارند. طبق اطلاعات یادداشت توضیحی شماره «۱۰» صورت‌های مالی بانک سرمایه، مطالبات راکد سنواتی بانک سرمایه از موسسه مالی و اعتباری مولی‌الموحدین حدود ۳۵۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است که تاکنون عایدی خاصی برای بانک در پی نداشته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
همانند جهانبانی، یکی از نکات جالب‌توجه در تسهیلات دریافتی هدایتی، عدم تطابق وثایق ارائه‌شده از سوی او با حجم تسهیلات دریافتی است؛ به‌طوری که هدایتی برای دریافت تسهیلات کلان خود ۱۴۳۲ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده که ۹۹۰ میلیارد تومان آن چک (معادل ۶۹ درصد کل ارزش وثایق)، ۴۰۷ میلیارد تومان سند ملکی (معادل ۲۸ درصد کل ارزش وثایق) و ۳۵ میلیارد تومان الباقی نیز سفته است. اما مدلل و همکارانش برای دریافت این مبالغ کلان، ۴۶۱ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده‌اند که شامل ۱۱۰ میلیارد تومان سفته و ۳۵۱ میلیارد تومان چک بانکی است. وثایق ارائه‌شده از سوی شاملو نیز بسیار جالب‌توجه هستند، به‌طوری که وی برای دریافت این میزان وام بانکی، ۶۱۵ میلیارد تومان وثیقه ارائه داده که شامل ۱۸۲ میلیارد تومان سند اموال منقول، ۵۷ میلیارد تومان سند ملکی، ۲۶۸ میلیارد تومان چک بانکی و ۱۰۷ میلیارد تومان سفته است. وثایق اقدامیان نیز درمجموع ۱۹۵ میلیارد تومان شامل ۹۸ میلیارد تومان چک بانکی، ۸۷ میلیارد تومان سفته و ۱۰ میلیارد تومان سند ملکی است. تسهیلات ۱۶۰ میلیون تومانی زوجین به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافته و امید برای خانه‌دار شدن نیز بالاتر رفته بود.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
با این همه فاکتوری که تصمیم‌سازان تراکتور آن را نادیده گرفته بودند، سن و سال بالای افندی بود. عجیب است که محمدرضا زنوزی مطلق، مالک باشگاه تنها پای قرارداد مربیانی را امضا می‌کند که در حوالی ۷۰ سالگی باشند! توشاک و لیکنس چنین بودند و دنیزلی هم در ۷۰ سالگی روی نیمکت تراکتور نشست. فایل صوتی نگران‌کنندهدر همین فضا یک فایل صوتی از مالک تراکتور منتشر شده که قابل تامل است. تهدید اخیر زنوزی، بهانه خوبی برای تامل در این مورد است.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 ماه قبل
چجوریه این هوادار، صاحبای اصلی تیم‌ان، شش ماهه، هفت ماهه، هشت ماهه می‌گن «حیا کن رها کن»، چجوری شما نمی‌شنوی؟ ببخشید شما چیکاره‌ای که برای مردم تصمیم می‌گیری؟» این جمله‌ها را وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال بعد بازی بدون سرمربی تیمش مقابل پیکان، خطاب به خبرنگاران گفت. سوال وریا غفوری که این روزها بسیار محکم و استوار است، بسیار روشن و دقیق بود. چه فرقی می‌کند؟ همه می‌دانند که تیم‌های دولتی هیچ‌وقت از این چرخه تکراری خارج نمی‌شوند، و این خواسته نمی‌تواند پاسخی برای مشکلات باشد. این جمله زیرمتن بسیاری از گفته‌های سر تا ذیل این روزهای فوتبال ایران است؛ «تیم دولتی باشد، پاسخ‌گو نیستند، نبودند، نخواهند بود». کسانی که هشت ماه فریاد می‌زنند «حیا کن، رها کن» اما هیچ کس توجه نمی‌کند.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
من هم می‌گویم اما انشاالله باشگاه مستند اینها را بگوید. همین هم پایه‌ای در دادگاه طارمی شد که از طریق اسپانسر پول به بازیکن دادید اما من گفتم و نشان دادم که هیچ پولی نگرفتیم. ضمن اینکه من همه را ارجاع می‌دهم به صحبت‌های قبلی و اسناد و صورت‌های مالی باشگاه پرسپولیس. معلوم است از یک جایی پول می‌آید دیگر. طاهری افزود: ما در پرسپولیس فنداسیونی درست کرده بودیم برای ایجاد محتوا، اعم از تلویزیون و بخش‌های هواداری.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- این امیر قلعه نویی است مربی شناخته‌شده فوتبال ایران که همواره تهاجمی بودن را انتخاب کرده است، حتی در زمانی که به نظرمی رسد باید در وضعیت تدافعی باشد! قلعه نویی در این پست اینستاگرامی مفصل، به نکات مختلفی اشاره‌کرده و البته تیم‌های رقیب را از کنایه‌های خودش مصون باقی نگذاشته است. حرف امیر قلعه نویی این است که این سناریوها را بارها دیده و اتفاقا زمانی رخ می‌دهد که تیمش در حال قربانی شدن است، اما نکته جالب این پست اینستاگرامی کنایه او به قهرمانی تیمی است که از پول معلمان و فرهنگیان وام گرفته است و رانت حکومتی دارد. قلعه نویی در صفحه شخصی خود نوشت: «می‌دانم حق این را داشتم تا جواب آن دو جوان خبرنگار را بدهم. لابد بعد از کارشناسی داوری بازی در دو برنامه تلویزیونی و دیگر رسانه‌ها کمی به حرف‌هایشان فکر کردند.
تابناکتابناک2 ماه قبل
افرادی که مثلا چهره شان شبیه فلان فرد شرور است یا گرفتار تشابه اسمی شده‌اند. البته همیشه پای چنین تشابهات کاملی در میان نیست و گاه برخی بی‌دقتی‌ها موجب می‌شود که بعضی افراد گرفتار دردسر‌هایی بی پایان شوند. مثل «محسن پهلوان» که ظاهرا با یکی از محکومان پرونده پدیده شاندیز هم نام است. تشابه اسمی‌ای که مدتی است گریبان محسن پهلوان، نویسنده و مولف خوش نام را گرفته و رهایش نمی‌کند، در حالی که متهم پرونده پدیده شاندیز که به اعدام محکوم شده، «محسن پهلوان مقدم» نام دارد. اشتباهی به ظاهر ساده که می‌تواند گذشته، حال و آینده افراد را تحت الشعاع قرار داده و موجبات رنجش ایشان را فراهم آورد.
فارسفارس2 ماه قبل
شورای تأمین استان و در رأس آن استاندار و معاون سیاسی-امنیتی وی چه پاسخی برای این امر دارند؟! بلکه دل‌ در گرو انقلاب دارند و تنها انتظارشان از مسئولان این است که به وعده خود مبنی بر جلوگیری از افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها عمل کنند. شورای تأمین استان و در رأس آن استاندار و معاون سیاسی-امنیتی وی چه پاسخی برای این امر دارند؟! چرا مسئولین نظارتی از مدیران انتظامی و امنیتی در این زمینه پرس‌وجو نمی‌کنند و مقصرین مورد مواخذه و بازخواست قرار نمی‌گیرند؟! بلکه دل‌ در گرو انقلاب دارند و تنها انتظارشان از مسئولان این است که به وعده خود مبنی بر جلوگیری از افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها عمل کنند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
گزارش خردادماه همان سال بانک مرکزی، نشان می‌داد که میزان کل معوقات بانکی ۶٫۹ هزار میلیارد تومان است. او گفته است: «یکی از اقدامات افتخارآمیز قوه قضائیه این است که به سراغ بدهکاران بانکی رفتیم، در‌حالی‌که بانک‌ها دنبال وصول مطالباتشان نبودند. یکی از بدهکاران بانک اقتصاد نوین بازداشت شده است و در بازداشت هست. رقم بدهی او ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود و تا امروز دو هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان را تسویه کرد و به‌زودی باقی‌مانده بدهی این فرد تسویه خواهد شد. برخی بررسی‌ها نشان می‌دهد یکی از معروف‌ترین بانک‌های خصوصی از ۱۳۰ هزار میلیارد تومان منابع خود برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی استفاده کرده است.

فیلم | افشاگری درباره شیوه پولشویی حسین هدایتی، هادی رضوی و سلطان سکه با حساب زنان خانه‌دار

خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
شیراز میزبان یکی از نام‌آوران بی‌نظیر ایران است، خواجه شمس‌ الدین محمد که به حافظ شیرازی مشهور است، از بزرگترین شاعران نغزگوی و گویندگان بزرگ جهان بشمار می‌آید. او متولد سال ۷۲۷ هجری قمری است و در سال ۷۹۲ هجری قمری به دیار باقی شتافت.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
اما خدمت به نظامی که کلیدواژه تمامی دفاعیات متهمان بوده از منظر دادگاه چیزی جز اخلال در نظام اقتصادی کشور نیست و تاکنون هم برخی از آنان بالای چوبه دار رفته، یا در نوبت اجرای اعدام هستند یا با احکام حبس‌های چند ساله راهی زندان شده‌اند. مه آفرید و ستاد ویژه تحریممه آفرید امیرخسروی از معروف‌ترین مفسدان اقتصادی است که در مرداد سال ۹۰ بازداشت شد. من و همکارانم غیر از خدمت به نظام هدف دیگری نداشتیم و اگر در زندان نبودم بدهی جاری‌ام را تسویه می‌کردم. او طی ۲۶ جلسه دادگاه خود، از خدمت‌هایش به نظام این‌گونه یاد کرد: «زمانی به کشور خدمت کردم و پول‌های ‌انتقال‌ناپذیر را در آن هنگام انتقال دادم. یکی دیگر از پرونده‎های در دست رسیدگی در دادگاه مفاسد اقتصادی، مربوط به گروه «عظام» است.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
محمد پروین، پدر را سربلند نکرد؟ علی پروین کسی است که خیلی‌ها عقیده دارند اگر او نبود، پرسپولیسی هم ساخته نمی‌شد و البته برعکس! محمد، اما آن‌طور که باید نتوانست افتخارات پدر را کسب کند و اصلا جزء ستاره‌های درجه یک فوتبال ایران لقب نگرفت. اردلان آشتیانی مدتی را به‌عنوان مربی تیم‌های پایه پرسپولیس گذراند و بعد مربی تیم ملی نونهالان ایران شد. مریم ایراندوست، ژن خوب قدرشناسفوتبال انزلی را با «ایراندوست» ‌ها می‌شناسند که هم در فوتبال مردان و هم فوتبال زنان خوش درخشیدند. پگاه، خواهر پژمان، هم‌تراز با برادرش فوتبالش را از ملوان آغاز کرد و از همین تیم نیز به تیم ملی فوتبال زنان رسید و دوران درخشانی را بیش از یک دهه سپری کرد.

ابر بدهکاران نظام بانکی را بشناسید/ رسول دانیال زاده و تصاویر برج‌ها و شرکت‌های سلطان فولاد / پای فریدون درمیان است؟

13+
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
دانیال‌زاده از طریق اسناد و مدارک بنگاه‌های اقتصادی خود و با ارائه وثایق ناکافی توانسته بود میلیاردها تومان تسهیلات ارزی و ریالی از شبکه‌ بانکی کشور دریافت کند. بخشی از تسهیلاتی که دانیال زاده گرفته و ارزی که دانیال زاده از کشور خارج کرده بود تبدیل به اموال و املاک زیادی در داخل و خارج از کشور از جمله شرکت گلد فیرو در امارات و شرکت LCS، در هامبورگ آلمان شد. دانیال زاده مالک یکی از مجلل و مجهزترین برج‌های ایران در تهران به نام برج روما رزیدنت است و خود وی نیز در یک آپارتمان‌ دوبلکس به متراز ۱۴۰۰ متر مربع ساکن است. در ابتدای مهرماه امسال بود که خبرهایی درخصوص فراری شدن رسول دانیال زاده از کشور گوش به گوش می‌شد. همین امر فرار رسول دانیال زاده را قطعی کرده و باعث شد موضوع فرار وی صحت پیدا کند.
فراروفرارو3 ماه قبل
محمد پروین، پدر را سربلند نکرد؟ علی پروین کسی است که خیلی‌ها عقیده دارند اگر او نبود، پرسپولیسی هم ساخته نمی‌شد و البته برعکس! محمد، اما آن‌طور که باید نتوانست افتخارات پدر را کسب کند و اصلا جزء ستاره‌های درجه یک فوتبال ایران لقب نگرفت. اردلان آشتیانی مدتی را به‌عنوان مربی تیم‌های پایه پرسپولیس گذراند و بعد مربی تیم ملی نونهالان ایران شد. مریم ایراندوست، ژن خوب قدرشناسفوتبال انزلی را با «ایراندوست» ‌ها می‌شناسند که هم در فوتبال مردان و هم فوتبال زنان خوش درخشیدند. پگاه، خواهر پژمان، هم‌تراز با برادرش فوتبالش را از ملوان آغاز کرد و از همین تیم نیز به تیم ملی فوتبال زنان رسید و دوران درخشانی را بیش از یک دهه سپری کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
موارد ذکرشده در این مطلب از این هم می‌توانست بیشتر باشد، ولی تلاش شده مطرح‌ترین این ژن‌ها معرفی شوند. محمد پروین، پدر را سربلند نکرد؟ علی پروین کسی است که خیلی‌ها عقیده دارند اگر او نبود، پرسپولیسی هم ساخته نمی‌شد و البته برعکس! محمد اما آن‌طور که باید نتوانست افتخارات پدر را کسب کند و اصلا جزء ستاره‌های درجه یک فوتبال ایران لقب نگرفت. اردلان آشتیانی مدتی را به‌عنوان مربی تیم‌های پایه پرسپولیس گذراند و بعد مربی تیم ملی نونهالان ایران شد. پگاه، خواهر پژمان، هم‌تراز با برادرش فوتبالش را از ملوان آغاز کرد و از همین تیم نیز به تیم ملی فوتبال زنان رسید و دوران درخشانی را بیش از یک دهه سپری کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 ماه قبل
اختصاصی | حسین هدایتی باز هم در کانون توجهات قرار گرفته است. ورزش ۱۱ - به‌گفته یک منبع آگاه؛ حسین هدایتی در تازه‌ترین اعترافات خود در پرونده مفسدان اقتصادی، از یکی از مسئولین سرشناس لیگ برتر نام به میان آورده که این موضوع به شدت باعث حساسیت فدراسیون فوتبال شده است تا آنها نیز سریعا در این باره مجبور به ارائۀ واکنش شوند. حسین هدایتیپس از این روز گذشته به طور غیره منتظره‌ای فرد نامبرده از سوی حسین هدایتی از سمت خود برکنار شد تا شایعات پیرام. ن این ماجرا بیش از پیش شود!

تصاویر منتخب هفته گذشته

8+
الفالف3 ماه قبل
برنابرنا3 ماه قبل
رییس فدراسیون فوتبال گفت: اردوی تیم ملی فوتبال از روز یکشنبه آغاز خواهد شد. تیم ملی در اردو است و یک دوره مسابقات چهارجانبه هم قرار است در مشهد با حضور سه تیم برتر دنیا و ایران در دی ماه برگزار کنیم. وی ادامه داد: در تیم ملی جوانان هم باز مسابقات شروع شده است. رئیس فدراسیون درباره موضوعات حول تیم ملی بزرگسالان در آستانه بازی با عراق گفت: سرمربی تیم ملی ما آقای مارک ویلموتس است و ایشان می‌آید و هیچ مشکلی نیست. به خصوص برای تیم ملی نوجوانان و یا تیم ملی امید که بیشترین مسابقات تدارکاتی را دارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
پسر کروبی: سران اصلاحات نگذاشتند پدرم رئیس‌جمهور شودپسر مهدی کروبی می‌گوید سران اصلاحات نمی‌خواستند پدرم رئیس‌جمهور شود. وی افزود: ایشان پس از مجلس ششم این هشدار را به اصلاح‌طلبان داده بودند که جریان اصلاحات به‌دلیل عملکرد خود، شورا و مجلس شورای اسلامی را از دست داده است. برجام می‌گوید ایران حتی می‌تواند در صورتی که همه اعضا از آن خارج شده‌اند، در برجام بماند (!) اما با این همه، تازه آقای آخوندی می‌گوید حتی اگر همه اعضای برجام از آن خارج شدند، دولت باید در برجام بماند!! اصلاح‌طلبان در انتخابات دیگر ائتلاف نمی‌کنندعضو مرکزیت حزب اتحاد ملت گفت راهبرد اصلاح‌طلبان در انتخابات، عدم ائتلاف است.
ایسناایسنا3 ماه قبل
به گزارش ایسنا، مراسم افتتاح دوره‌های آموزشی نیروهای واکنش سریع در خصوص بازطراحی یگان‌های نیروی زمینی ارتش برگزار شد. فرمانده نیروی زمینی ارتش (نزاجا) در این مراسم اظهار کرد: در راستای منویات فرمانده معظم کل قوا، امروز نیروی زمینی تغییرات ساختاری را در خود ایجاد کرده است. در حاشیه همین مراسم فرمانده کل ارتش با بیان اینکه یکی از اهدافی که ما در نیروی زمینی ارتش دنبال می‌کنیم، تربیت افراد چند مهارته و یگان‌های چند منظوره است، گفت: نیروی زمینی امروز نسبت به سه چهار سال پیش کاملا متحول شده است. فرمانده کل ارتش هم با بیان اینکه ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد، یادآورشد: تهدیدات پیچیده و متنوع و غیر قابل پیش بینی هستند و مهارت‌ها هم باید دائم در حال ارتقا باشند. رسانه‌های عربی نیز بیانات رهبری را با تیتر «مخالفت دوباره رهبر انقلاب با مذاکره تهران - واشنگتن» منتشر کردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
به گزارش مشرق، حسین هدایتی که اردیبهشت ماه امسال به جرم «اخلال عمده در نظام اقتصادی و پولی کشور از طریق تحسیل نامشروع» به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از به‌کارگیری خدمات دولتی و رد مال معادل ۴ هزار و ۸۸۹ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال به نفع بانک سرمایه و تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده‌ بود صبح امروز در بخش اجرای احکام دادگاه مفاسد اقتصادی حاضر شد.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حسین هدایتی که اردیبهشت ماه امسال به جرم «اخلال عمده در نظام اقتصادی و پولی کشور از طریق تحسیل نامشروع» به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از به‌کارگیری خدمات دولتی و رد مال معادل ۴ هزار و ۸۸۹ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال به نفع بانک سرمایه و تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده‌ بود صبح امروز در بخش اجرای احکام دادگاه مفاسد اقتصادی حاضر شد. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری ایسنا: حسین هدایتی به همراه یک زندانی دیگر با دستبند و ماسک بر صورت در دادگاه کیفری یک تهران مشاهده شد. حسین هدایتی از متهمان پرونده بانک سرمایه به همراه یک متهم دیگر امروز در راهروی دادگاه‌های کیفری یک تهران با ماسکی که بر صورت و دستبندی بر دست داشت دیده شد. براساس این گزارش غلامحسین اسماعیلی ۳۱ اردیبهشت ماه از صدور رای پرونده مربوط به حسین هدایتی خبر داد و گفت: طبق رأی صادره از دادگاه ویژه مبارزه با جرایم اقتصادی، حسین هدایتی فرزند علی اکبر به جرم اخلال عمده در نظام پولی کشور به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از بکارگیری در خدمات دولتی و رد مال معادل ۴۸۸ میلیارد تومان به نفع بانک سرمایه و تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده است.

به انتهای لیست رسیدید

حسین هدایتی

حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در دولاب، تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تأسیس باشگاه فوتبال استیل‌آذین تهران است. دولابی متولد تهران و محله دولاب است. پدر حسین هدایتی کارخانه‌دار بوده‌است. به گفتهٔ هدایتی پدرش برایش مغازه‌ای می‌خرد و او با یک سرمایهٔ ۱۳هزار تومانی کار خود را شروع می‌کند. او در این مغازه واشرها و لولاهای کابینت تولید می‌کرده‌است. بعدها به تولید تزیینات پرده روی می‌آورد. سپس یک سولهٔ ۱۱ هزار متری در شهرک صنعتی علی‌آباد خریداری می‌کند. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسین هدایتی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا