حسین هدایتی

اخبار « حسین هدایتی »

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، اسدالله مسعودی مقام درباره ارزیابی خود از نخستین جلسه محاکمه پرونده موسوم به «گروه حسین هدایتی» اظهار کرد: نباید الان ارزیابی خود را اعلام کنم اما باید مستندات طرفین بررسی شود زیرا برخی از اظهارات ممکن است فاقد مستندات لازم باشد. قاضی شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی ادامه داد: باید ردیابی پول‌ها، رابطه هدایتی و ضیایی و نحوه واگذاری شرکت‌ها و بهره‌گیری از آنها، بررسی شود بنابراین صرف ادعا ملاک و کافی نیست. در حال حاضر دادستانی مستنداتی ارائه کرده که مغایر اظهارات هدایتی است و هدایتی نیز می‌گوید مستنداتی مبنی بر بیگناهی خود دارد؛ بنابراین همه این موارد باید مورد ارزیابی قرار گیرد و ان‌شاء‌الله در پایان دفاعیات متهمان، تعارضات مشخص می‌شود. مسعودی مقام درباره سایر متهمان این پرونده هم گفت: سایر متهمان این پرونده به جز هدایتی و موسوی‌نژاد به دلیل اینکه وثایق خود را تودیع کردند، آزاد هستند. وی ادامه داد: باید از یک به یک متهمان این پرونده تحقیق شود و برخی از عناوین اتهامی منتسبه به متهمان تغییر یابد که در جلسات آتی نسبت به این مسئله اقدام می‌شود.
ایرناایرنا4 هفته قبل
به گزارش ایرنا از قوه قضاییه اولین جلسه رسیدگی به اتهامات یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور از جمله حسین هدایتی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی اسدالله مسعودی‌ مقام برگزار می‌شود. حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، محتبی کیان پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی و هانیه پهلوان متهمان اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند که چهارشنبه هشتم اسفندماه محاکمه خواهند شد. به گزارش ایرنا در اول بهمن ماه و در دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان بانک سرمایه مهدی صفری نماینده دادستان تهران از عدم ثبات مدیریتی و اعمال نفوذ برای پرداخت امتیازات به اشخاص خاص به عنوان یکی از ضعف‌های این بانک یاد کرد و با ارائه دلائلی اعلام کرد که متهمان در تخلفات خود سوء نیت داشته و با آگاهی مرتکب این جرایم شده‌اند که از این جرایم می‌توان به پرداخت تسهیلات بانک سرمایه به حسین هدایتی برای شرکت جاوید گشت هیرمند، پرداخت تسهیلات به گروه جهانبانی و سامان مدلل اشاره کرد. وی اضافه کرد: پرونده‌های حسین هدایتی، سامان مدلل، محمد امامی و حسین شاملو که با همکاری متهمان این پرونده تسهیلات کلان گرفته‌اند، در شعبه اول بازپرسی دادسرای ۳۶ تهران بررسی خواهد شد. اجتمام*۱۰۰۳*۱انتهای پیام /*

«حسین هدایتی» محاکمه شد

مهرمهر3 هفته قبل
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰متهم اخلال در نظام اقتصادی برگزار شد. هدایتی مدتها به عنوان یکی از اسپانسرها باشگاه پرسپولیس مطرح بود و رسانه‌ها به او لقب «عابربانک» داده بودند.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور، در شعبه سوم دادگاه ویژه به ریاست قاضی مسعودی‌ مقام برگزار می‌شود. خبرگزاری مهر: نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار خواهد شد. حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، محتبی کیان پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی، هانیه پهلوان یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند که چهارشنبه هشتم اسفندماه محاکمه خواهند شد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
حسین هدایتی که معروف شده بود به عابربانک پرسپولیس حالا به دلیل کسب اموال غیرقانونی و اخلال در نظام بانکی کشور محاکمه شد. یکی از نکات مهمی که نماینده داستان در کیفرخواستش درباره او گفته، این است که افراد باید اموالی که او در اختیارشان قرار داده است را پس بدهند. برترین‌ها: حسین هدایتی که معروف شده بود به عابربانک پرسپولیس حالا به دلیل کسب اموال غیرقانونی و اخلال در نظام بانکی کشور محاکمه شد. نماینده دادستان تهران در پرونده حسن هدایتی گفت: فهرست بلندبالایی از کسانی که از هدایتی پول گرفته‌اند داریم؛ این افراد بدانند پول هدایتی مشکل دارد و باید برگردانند بنابراین قبل از اینکه احضار شوند خودشان پول‌ها را برگردانند. روزنامه سازندگی در شماره امروز خود به این اتهام خاص در پرونده حسین هدایتی واکنش نشان داد و با تیتر درشت نوشت: «علیجناب سرخ پوش».
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده حسین هدایتی و هم‌دستانش به صورت علنی در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در حال برگزاری است. خبرگزاری مهر: پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی از دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام آغاز شد. قاضی مسعودی مقام در ابتدای پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و سایر متهمان پرونده گفت: در جلسه قبل آقای حسین هدایتی دولابی بخشی از دفاعیات خود را در قالب آخرین دفاعیان بیان کرد. هدایتی خطاب به دادگاه گفت: بر اساس قولی که جلسه اول دادم تسویه حساب ریالی را انجام می‌دهم. قاضی در ادامه دادگاه در خصوص پرونده بانک سرمایه گفت: رأی مدیران صادر شده و تا امشب اعلام می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
نماینده دادستان تهران در پرونده حسین هدایتی گفت: شگرد هدایتی این است که هیچ ردپایی از خود به جا نمی‌گذارد و الان هم شما هیچ ردپایی از او نمی‌بینید. قهرمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره پرونده حسین هدایتی اظهار کرد: شگرد هدایتی این است که هیچ ردپایی از خود به جا نمی‌گذارد و الان هم شما هیچ ردپایی از او نمی‌بینید. قهرمانی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که یک ریال از وجوهی که حسین هدایتی از بانک سرمایه دریافت کرده، در تولید و ارائه خدمات هزینه نشده و صرفا برای مسائل شخصی و شهرت‌طلبانه اختصاص یافته است. هدایتی در پاسخ به سئوال که اگر اتهام اخلال در نظام اقتصادی، مطرح در کیفرخواست، برای دادگاه محرز شود، چه مجازاتی در انتظار هدایتی خواهد بود اظهار کرد: اشد مجازات اخلال در نظام اقتصادی، ۲۰ سال حبس است. نخستین جلسه محاکمه حسین هدایتی هشتم اسفند ماه جاری در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی گفت: هدایتی با تبانی با مدیران بانک ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوه بانک سرمایه را خارج نموده است. در ابتدای جلسه قاضی مسعودی مقام اظهار کرد: جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، مجتبی کیان پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی و هانیه پهلوان تشکیل و رسمی است. نماینده دادستان اظهار کرد: در پرونده حاضر موسوم به پرونده گروه هدایتی، آقای حسین هدایتی دولابی در پوشش ۸ فقره شرکت‌های صوری به نام طراحی پویان پاسارگاد، سروش تجارت سیمرغ، جاوید گشت هیرمند، جاوید گشت آرکا و چند شرکت دیگر اقدامات مجرمانه انجام داده است. وی افزود: حسین هدایتی از طریق گماردن برخی اشخاص بی‌بضاعت به عنوان مدیران این شرکت‌ها به مقدار ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوهات دریافتی از بانک سرمایه را خارج نموده و تسهیلات دریافت کرده است. ‌نماینده دادستان گفت: اتهام متهم ردیف اول با تبانی با یکی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان و مدیران ارشد بانک جهت اخذ اعتبارات غیر قانونی از بانک محرز است.

پنجمین جلسه دادگاه حسین هدایتی

24+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
الفالف2 هفته قبل
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به پایان رسید و طی آن اعلام شد که جلسه بعدی صبح روز سه شنبه برگزار می‌شود. گروه اقتصادی الف، ۱۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۰۹ ۳۹۷۱۲۱۹۱۳۱به گزارش ایسنا، در سومین جلسه دادگاه تعدادی از متهمان و وکلای انها به ارایه دفاعیات پرداختند. ‌اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه - ۸ اسفندماه - به صورت علنی برگزار شد. در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمین این پرونده تفهیم کرد و حسین هدایتی به ارایه دفاعیات خود پرداخت. در جلسه دوم دادگاه نیز در ۱۳ اسفندماه نماینده دادستان بر فرار مالیاتی حسین هدایتی تاکید کرد و موسوی نژاد یکی دیگر از متهمان این پرونده به ارایه دفاعیات خود پرداخت.

سومین جلسه دادگاه حسین هدایتی

6+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 هفته قبل
ایران‌جیبایران‌جیب3 هفته قبل
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی از بدهکاران بانک سرمایه …رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی از بدهکاران بانک سرمایه را اعلام کرد و گفت: یقینی متهم این پرونده با وثیقه آزاد شده بود که متواری شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، قاضی مسعودیمقام در پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده حسین هدایتی و تعدادی دیگر از بدهکاران بانک سرمایه اظهار کرد: آقای یقینی از متهمان این پرونده که با وثیقه آزاد بود متواری شده و ضمن صدور دستور ضبط وثیقه ۵ میلیاردی دستور دستگیری و جلب متهم صادر شده است. پیش از پایان جلسه دادگاه نیز حسین هدایتی گفت: قول می‌دهم قبل از صدور رأی با بانک سرمایه تسویه‌حساب کنم؛ سعی می‌کنم به صورت نقدی و اگر نشد با واگذاری املاک تهران، شمیران و یا لواسانات با بانک سرمایه تسویه حساب کنم. در حین اظهارات هدایتی نماینده دادستان گفت: وکیل هدایتی هفته پیش اوراق سپرده موسسه آرمان را برای تسویه حساب ارائه کرده که این موسسه مالی بدهی شدید دارد و پرونده مدیران آن به اتهام افساد در حال رسیدگی است.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور صبح امروز (یکشنبه) - ۱۹ اسفندماه- در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی آغاز شد. به گزارش ایسنا، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه - ۸ اسفندماه - بصورت علنی برگزار شد. در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمین این پرونده تفهیم کرد و حسین هدایتی به ارایه دفاعیات خود پرداخت. در جلسه دوم دادگاه نیز در ۱۳ اسفندماه نماینده دادستان بر فرار مالیاتی حسین هدایتی تاکید کرد و موسوی نژاد یکی دیگر از متهمان این پرونده به ارایه دفاعیات خود پرداخت.

دومین جلسه دادگاه حسین هدایتی

36+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 هفته قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
حسین هدایتی در راستای ادامه رسیدگی به پرونده فساد در بانک سرمایه امروز در دادگاه انقلاب محاکمه می‌شود. قطار رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ایستگاه حسین هدایتی رسیده است تا وی نیز پای میز محاکمه قرار گیرد. قرار است از دقایقی دیگر رسیدگی به پرونده این فرد که در پرونده فساد اقتصادی نقش داشته است در دادگاه انقلاب تهران آغاز شود. رسیدگی به این پرونده در شعبه سوم و به ریاست قاضی مسعودی مقام صورت می‌گیرد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
متهم پرونده حسین هدایتی گفت: هدایتی در بازداشتگاه به من می‌گفت هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و ۲۰۰ هزار فالور دارم و همانطور که کارگران لوله نورد اهواز را به خیابان آوردم، این یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر را نیز به خیابان می‌آورم. خبرگزاری تسنیم: سید مهدی موسوی‌نژاد در ادامه دومین جلسه محاکمه متهمان پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی اظهار کرد: هدایتی به‌راحتی دروغ می‌گوید و ایجاد شبهه، تنها حربه دفاعی او است. متهم ردیف دوم پرونده ادامه داد: هدایتی به‌علت اینکه نتوانسته در بازپرسان پرونده اعمال نفوذ یا آنها را تطمیع کند، اقدام به بیان آن سخنان در جلسه قبلی کرد. متهم اظهار کرد: ‌ آقای هدایتی، من نیز در جبهه حضور داشتم و برادرم شهید شده اما آیا این دادگاه برای این است که درمورد مقدسات صحبت کنیم. وی بار دیگر خطاب به هدایتی گفت: اینجا حاشیه فوتبال نیست که در قبال بذل سکه شاهد طرفداران اجاره‌ای خود باشی.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
متهم پرونده حسین هدایتی گفت: هدایتی در بازداشتگاه به من می‌گفت هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و ۲۰۰ هزار فالور دارم و همانطور که کارگران لوله نورد اهواز را به خیابان آوردم، این یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر را نیز به خیابان می‌آورم. به گزارش تسنیم؛ سید مهدی موسوی‌نژاد در ادامه دومین جلسه محاکمه متهمان پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی اظهار کرد: هدایتی به‌راحتی دروغ می‌گوید و ایجاد شبهه، تنها حربه دفاعی او است. متهم ردیف دوم پرونده ادامه داد: هدایتی به‌علت اینکه نتوانسته در بازپرسان پرونده اعمال نفوذ یا آنها را تطمیع کند، اقدام به بیان آن سخنان در جلسه قبلی کرد. متهم اظهار کرد: ‌ آقای هدایتی، من نیز در جبهه حضور داشتم و برادرم شهید شده اما آیا این دادگاه برای این است که درمورد مقدسات صحبت کنیم. وی بار دیگر خطاب به هدایتی گفت: اینجا حاشیه فوتبال نیست که در قبال بذل سکه شاهد طرفداران اجاره‌ای خود باشی.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
اقتصادنیوز: دومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور صبح امروز (دوشنبه) - ۱۳ اسفندماه- در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی برگزار شد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جلسه اول رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه - ۸ اسفندماه - بصورت علنی برگزار شد. در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمین این پرونده تفهیم کرد. همچنین در جلسه اول حسین هدایتی به ارائه قسمتی از دفاعیات خود پرداخت.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
اقتصادنیوز: رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی از بدهکاران بانک سرمایه را اعلام کرد و گفت: یقینی متهم این پرونده با وثیقه آزاد شده بود که متواری شده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، قاضی مسعودیمقام در پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده حسین هدایتی و تعدادی دیگر از بدهکاران بانک سرمایه اظهار کرد: آقای یقینی از متهمان این پرونده که با وثیقه آزاد بود متواری شده و ضمن صدور دستور ضبط وثیقه ۵ میلیاردی دستور دستگیری و جلب متهم صادر شده است. پیش از پایان جلسه دادگاه نیز حسین هدایتی گفت: قول می‌دهم قبل از صدور رأی با بانک سرمایه تسویه‌حساب کنم؛ سعی می‌کنم به صورت نقدی و اگر نشد با واگذاری املاک تهران، شمیران و یا لواسانات با بانک سرمایه تسویه حساب کنم. در حین اظهارات هدایتی نماینده دادستان گفت: وکیل هدایتی هفته پیش اوراق سپرده موسسه آرمان را برای تسویه حساب ارائه کرده که این موسسه مالی بدهی شدید دارد و پرونده مدیران آن به اتهام افساد در حال رسیدگی است.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و سایر متهمانی که از بانک سرمایه تسهیلات گرفته بودند، امروز یکشنبه به ریاست اسدالله قاضی مسعودی مقام در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، علی دایی سرمربی سایپا در جدیدترین گفت و گویش از این گفته که سرمربی تیم ملی ایرانی باشد یا خارجی. او گفته فرقی ندارد. در پاسخ به تعارف سردار آزمون به خودش برای سرمربیگری هم گفته: «او لطف دارد ولی من درگیر سایپا هستم.» مهمترین گفته‌اش اما درباره حسین هدایتی است که گفته او تنها کسی نیست که در ایران از این پول‌ها خورده و البته گفته با پول‌هایی که هدایتی خورده می‌شد یک استان را از نو ساخت و تجهیز کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

مشروح دومین جلسه محاکمه حسین هدایتی

برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
ایسناایسنا2 هفته قبل
چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور صبح امروز (سه شنبه) - ۲۱ اسفندماه- در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی آغاز شد. به گزارش ایسنا، چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور دقایقی پیش آغاز شد. براساس این گزارش، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه - ۸ اسفندماه - به صورت علنی برگزار شد. در جلسه دوم دادگاه نیز که روز ۱۳ اسفندماه برگزار شد نماینده دادستان بر فرار مالیاتی حسین هدایتی تاکید کرد و موسوی نژاد یکی دیگر از متهمان این پرونده به ارائه دفاعیات خود پرداخت. در سومین جلسه دادگاه که روز یکشنبه -۱۹ اسفندماه- برگزار شد تعدادی از متهمان و وکلای آنها به ارائه دفاعیات پرداختند. ‌انتهای پیام
فراروفرارو3 هفته قبل
فرارو- صبح امروز حسین هدایتی دولابی، مشهور به عابر بانک فوتبال با لباس راه راه زندان در دادگاه حاضر شد. این اولین جسله دادگاه او و ده متهم دیگر پرونده فساد مالی در بانک سرمایه است. حسین هدایتی متهم به پرداخت رشوه‌های کلان به مدیران ارشد بانک سرمایه است. هدایتی سال گذشته نیز پس از چند ماه بازداشت با وثیقه‌ای ۲۰۰ میلیارد تومانی از زندان آزاد شد. هدایتی و حاج منصور ارضی مداح مشهورروابط گرم با مداحان و برخی سیاستمدارانبه غیر از فوتبال او روابط بسیار گرمی هم با جامعه مداحان کشور دارد.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، هدایتی به خصوص به دلیل اشتهار بیش از اندازه در ورزش و فوتبال از ثروتمندانی بوده که مردم با علاقه اخبار مربوط به او را پیگیری می‌کنند. هدایتی به خصوص در دوره دوم سرمربیگری افشین قطبی به عنوان عضو هیئت مدیره به فرد اصلی در اداره این باشگاه بدل شد و با عزل داریوش مصطفوی، عباس انصاری فر را مدیرعامل کرد و سپس تیم را به نلووینگادا سپرد. مسیری که البته مثل اغلب اوقات بدون توفیق به اتمام رسید. دادستان در این جلسه اعلام کرده همه کسانی که از هدایتی پول گرفتند باید این مبلغ را به خزانه بازگردانند و الا به موضوع آنها رسیدگی خواهد شد و این یک جمله تهدید آمیز خطاب به کسانی است که از نظر مالی با هدایتی درارتباط بوده‌اند. در نهایت به نظر می‌رسد این دادگاه در روزهای آینده همچنان درصدر توجهات رسانه‌ها باشد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
پیگیری‌های تیم مدیریتی فعلی بانک سرمایه کار دست هدایتی داد و پای او را با وجود همه سیاهه هایی که در حمایت از او امضا کرده بودند، به دادگاه باز کرد. این روزها وصول مطالبات تبدیل به یکی از اولیت‌های اصلی مدیران بانک سرمایه شده است تا جایی که آمارها هم این تمرکز مدیریتی را تایید می‌کنند. البته حسین هدایتی یک نفرنبود و مدیران پیشین بانک سرمایه هم در رسیدگی به حساب‌های او کوتاهی کرده بودند اما در همیشه به روی یک پاشنه نمی‌چرخد. پیگیری‌های تیم مدیریتی فعلی بانک سرمایه کار دست هدایتی داد و پای او را با وجود همه سیاهه هایی که در حمایت از او امضا کرده بودند، به دادگاه باز کرد. همچنین تغییر سیاست گذاری بانک موجب شده که نماد بانک سرمایه پس از مدت‌ها در فرابورس بازگشایی شود.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی اسداله مسعودی مقام، پنجمین جلسه محاکمه هدایتی، روز دوشنبه هفته آتی ۲۷ اسفند برگزار می‌شود. در جلسه امروز، حسین هدایتی دفاعیات آخر خود را آغاز کرد که ادامه آن به جلسه بعد موکول شد. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
دست نوشته حسین هدایتی در حاشیه سومین جلسه رسیدگی به پرونده وی در دادگاه انقلاب؛ بزرگ‌ترین گلریزان تاریخ ایران آن هم به صورت قرض‌الحسنه را خواهم گرفت و فورا تسویه حساب می‌کنم. پنج میلیون نفر پرسپولیسی نفری هزار تومان بدهی من را تسویه می‌کنند، ولی لازم نیست؛ خودم تسویه می‌کنم.

به انتهای لیست رسیدید

حسین هدایتی

حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در دولاب، تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تأسیس باشگاه فوتبال استیل‌آذین تهران است. دولابی متولد تهران و محله دولاب است. پدر حسین هدایتی کارخانه‌دار بوده‌است. به گفتهٔ هدایتی پدرش برایش مغازه‌ای می‌خرد و او با یک سرمایهٔ ۱۳هزار تومانی کار خود را شروع می‌کند. او در این مغازه واشرها و لولاهای کابینت تولید می‌کرده‌است. بعدها به تولید تزیینات پرده روی می‌آورد. سپس یک سولهٔ ۱۱ هزار متری در شهرک صنعتی علی‌آباد خریداری می‌کند. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسین هدایتی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا