آخرین و مهم‌ترین اخبار حسین هدایتی
حسین هدایتی

اخبار « حسین هدایتی »

فراروفرارو1 روز قبل
وکیل مدافع حسین هدایتی انتشار خبر صدور حکم اعدام برای موکلش را رد کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، سیامک مدیرخراسانی وکیل تسخیری حسین هدایتی، در واکنش به انتشار خبر صدور حکم اعدام برای هدایتی در فضای مجازی اظهار کرد: هنوز حکم حسین هدایتی ابلاغ نشده است. وی گفت: احتمال صدور حکم اعدام برای حسین هدایتی وجود ندارد، زیرا در کیفرخواست هیچ درخواستی مبنی بر صدور حکم اعدام مطرح نشده است. گفتنی است؛ قاضی مسعودی مقام رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی درباره رأی پرونده حسین هدایتی در موضوع ارتباط با بانک سرمایه اظهار کرد: رأی دادگاه حسین هدایتی صادر شده است و چند روز دیگر جزئیات آن از طریق سخنگوی قوه قضاییه اعلام می‌شود. قاضی مسعودی مقام در خصوص ادعای حسین هدایتی مبنی براینکه تا پایان رسیدگی به پرونده بدهی خود را تسویه می‌کند، اظهار کرد: هدایتی تا این لحظه چیزی پرداخت نکرده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، حسین هدایتی در آخرین دفاعیاتش در دادگاه خطاب به قاضی پرونده گقت: به موضوع موسوی نژاد اشاره‌ای نمی‌کنم و خطاب به دادگاه می‌گویم تا قبل از صدور رأی بدهی خود را می‌پردازم. الان هم به جای ۱۵ دقیقه تقاضای ۲۵ دقیقه زمان برای دفاع می‌خواهم. وی افزود: در جلسه قبل ۳موضوع مطرح شد که به آن اشاره می‌کنم. حسین هدایتی در ادامه در رابطه با اظهارات رئیس ستاد دیه کشور در خصوص عدم آزادی ۱۳ هزار زندانی گفت: آقای جولایی پیشکسوت بنده است بنده در جلسه قبل توضیح دادم که هزاران زندانی آزاد کردم. هدایتی خطاب به قاضی گفت: تقاضای بنده این است که قبل از صدور رای کارشناسی انجام شود برخی خریداران منصرف شده و پیامک‌های تهدید آمیزی را رد و بدل می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، اسدالله مسعودی مقام درباره ارزیابی خود از نخستین جلسه محاکمه پرونده موسوم به «گروه حسین هدایتی» اظهار کرد: نباید الان ارزیابی خود را اعلام کنم اما باید مستندات طرفین بررسی شود زیرا برخی از اظهارات ممکن است فاقد مستندات لازم باشد. قاضی شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی ادامه داد: باید ردیابی پول‌ها، رابطه هدایتی و ضیایی و نحوه واگذاری شرکت‌ها و بهره‌گیری از آنها، بررسی شود بنابراین صرف ادعا ملاک و کافی نیست. در حال حاضر دادستانی مستنداتی ارائه کرده که مغایر اظهارات هدایتی است و هدایتی نیز می‌گوید مستنداتی مبنی بر بیگناهی خود دارد؛ بنابراین همه این موارد باید مورد ارزیابی قرار گیرد و ان‌شاء‌الله در پایان دفاعیات متهمان، تعارضات مشخص می‌شود. مسعودی مقام درباره سایر متهمان این پرونده هم گفت: سایر متهمان این پرونده به جز هدایتی و موسوی‌نژاد به دلیل اینکه وثایق خود را تودیع کردند، آزاد هستند. وی ادامه داد: باید از یک به یک متهمان این پرونده تحقیق شود و برخی از عناوین اتهامی منتسبه به متهمان تغییر یابد که در جلسات آتی نسبت به این مسئله اقدام می‌شود.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا از قوه قضاییه اولین جلسه رسیدگی به اتهامات یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور از جمله حسین هدایتی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی اسدالله مسعودی‌ مقام برگزار می‌شود. حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، محتبی کیان پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی و هانیه پهلوان متهمان اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند که چهارشنبه هشتم اسفندماه محاکمه خواهند شد. به گزارش ایرنا در اول بهمن ماه و در دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان بانک سرمایه مهدی صفری نماینده دادستان تهران از عدم ثبات مدیریتی و اعمال نفوذ برای پرداخت امتیازات به اشخاص خاص به عنوان یکی از ضعف‌های این بانک یاد کرد و با ارائه دلائلی اعلام کرد که متهمان در تخلفات خود سوء نیت داشته و با آگاهی مرتکب این جرایم شده‌اند که از این جرایم می‌توان به پرداخت تسهیلات بانک سرمایه به حسین هدایتی برای شرکت جاوید گشت هیرمند، پرداخت تسهیلات به گروه جهانبانی و سامان مدلل اشاره کرد. وی اضافه کرد: پرونده‌های حسین هدایتی، سامان مدلل، محمد امامی و حسین شاملو که با همکاری متهمان این پرونده تسهیلات کلان گرفته‌اند، در شعبه اول بازپرسی دادسرای ۳۶ تهران بررسی خواهد شد. اجتمام*۱۰۰۳*۱انتهای پیام /*
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
حسین هدایتی که معروف شده بود به عابربانک پرسپولیس حالا به دلیل کسب اموال غیرقانونی و اخلال در نظام بانکی کشور محاکمه شد. یکی از نکات مهمی که نماینده داستان در کیفرخواستش درباره او گفته، این است که افراد باید اموالی که او در اختیارشان قرار داده است را پس بدهند. برترین‌ها: حسین هدایتی که معروف شده بود به عابربانک پرسپولیس حالا به دلیل کسب اموال غیرقانونی و اخلال در نظام بانکی کشور محاکمه شد. نماینده دادستان تهران در پرونده حسن هدایتی گفت: فهرست بلندبالایی از کسانی که از هدایتی پول گرفته‌اند داریم؛ این افراد بدانند پول هدایتی مشکل دارد و باید برگردانند بنابراین قبل از اینکه احضار شوند خودشان پول‌ها را برگردانند. روزنامه سازندگی در شماره امروز خود به این اتهام خاص در پرونده حسین هدایتی واکنش نشان داد و با تیتر درشت نوشت: «علیجناب سرخ پوش».
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
وی افزود: کارهایی بر حسب ادعاهای خودشان در حال انجام دادن هستند؛ اما ما اطلاعی از این موضوعات نداریم. می‌توانند مالک ملک جاده مخصوص را راضی کنند تا بفروشد، تازه اگر هم مالک ملک جاده مخصوص ملک را بدهد به اندازه قیمت واقعی ملک برمیداریم. وی افزود: ما می‌گوییم که پول بانک را بدهید، حالا یا با ملک جاده مخصوص یا با هرچیز دیگری، در هر صورت بدهی بانک را پرداخت کنید. نماینده دادستان گفت: حسین هدایتی چیزی از بدهی‌هایشان را پس نداده‌اند و یک ریال هم تا الان پرداخت نکرده‌اند. کل بدهی هدایتی و شرکت‌های وی اصلش مبلغ ۵۸۶ میلیارد تومان بوده که با احتساب سود پول، مبلغ هزار و پانصد میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بدهی وی به بانک می‌باشد. وی افزود: ۱۵ میلیارد تومان هم از کل این مبلغ تا الان پس داده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده حسین هدایتی و هم‌دستانش به صورت علنی در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در حال برگزاری است. خبرگزاری مهر: پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی از دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام آغاز شد. قاضی مسعودی مقام در ابتدای پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و سایر متهمان پرونده گفت: در جلسه قبل آقای حسین هدایتی دولابی بخشی از دفاعیات خود را در قالب آخرین دفاعیان بیان کرد. هدایتی خطاب به دادگاه گفت: بر اساس قولی که جلسه اول دادم تسویه حساب ریالی را انجام می‌دهم. قاضی در ادامه دادگاه در خصوص پرونده بانک سرمایه گفت: رأی مدیران صادر شده و تا امشب اعلام می‌شود.

«حسین هدایتی» محاکمه شد

مهرمهر2 ماه قبل
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰متهم اخلال در نظام اقتصادی برگزار شد. هدایتی مدتها به عنوان یکی از اسپانسرها باشگاه پرسپولیس مطرح بود و رسانه‌ها به او لقب «عابربانک» داده بودند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور، در شعبه سوم دادگاه ویژه به ریاست قاضی مسعودی‌ مقام برگزار می‌شود. خبرگزاری مهر: نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار خواهد شد. حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، محتبی کیان پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی، هانیه پهلوان یازده متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند که چهارشنبه هشتم اسفندماه محاکمه خواهند شد.
الفالف1 هفته قبل
حکم حسین هدایتی صادر شدگروه اجتماعی الف، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۴ ۳۹۸۰۲۲۴۰۶۵۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشاربا اعلام قاضی مسعوی مقام، رأی پرونده حسین هدایتی در ارتباط با بانک سرمایه صادر شده است و چند روز دیگر جزئیات آن اعلام می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم دیگر این پرونده به اتهام اخلال در نظام اقتصادی دقایقی پیش به ریاست قاضی مسعودی مقام آغاز شد. باشگاه خبرنگاران: ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم دیگر این پرونده به اتهام اخلال در نظام اقتصادی دقایقی پیش در شعبه سوم رسیدگی به جرایم اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام آغاز شد. گفتنی است؛ در پنجمین جلسه رسیدگی به این پرونده در تاریخ ۲۷ اسفندماه ۱۳۹۷ حسین هدایتی و وکیل مدافع وی مطالبی را تحت عنوان آخرین دفاع بیان کردند و نماینده دادستان نیز در واکنش به اظهارات مطرح شده به تشریح کیفرخواست پرداخت. در حال تکمیل …
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
نماینده دادستان تهران در پرونده حسین هدایتی گفت: شگرد هدایتی این است که هیچ ردپایی از خود به جا نمی‌گذارد و الان هم شما هیچ ردپایی از او نمی‌بینید. قهرمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره پرونده حسین هدایتی اظهار کرد: شگرد هدایتی این است که هیچ ردپایی از خود به جا نمی‌گذارد و الان هم شما هیچ ردپایی از او نمی‌بینید. قهرمانی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که یک ریال از وجوهی که حسین هدایتی از بانک سرمایه دریافت کرده، در تولید و ارائه خدمات هزینه نشده و صرفا برای مسائل شخصی و شهرت‌طلبانه اختصاص یافته است. هدایتی در پاسخ به سئوال که اگر اتهام اخلال در نظام اقتصادی، مطرح در کیفرخواست، برای دادگاه محرز شود، چه مجازاتی در انتظار هدایتی خواهد بود اظهار کرد: اشد مجازات اخلال در نظام اقتصادی، ۲۰ سال حبس است. نخستین جلسه محاکمه حسین هدایتی هشتم اسفند ماه جاری در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، قاضی مسعودی‌مقام در پایان جلسه امروز رسیدگی به پرونده حسین هدایتی و سایر متهمان این پرونده، از ختم رسیدگی به این پرونده خبر داد. مسعودی‌مقام همچنین گفت: متهمان و وکلای‌ آنها می‌توانند تا یک هفته آینده لایحه دفاعیه ارائه کنند و پس از آن، دادگاه اقدام به صدور حکم خواهد کرد. انتهای پیام/
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
وکیل حسین هدایتی: ادامه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم دیگر در پرونده بانک سرمایه ۲۵ فروردین برگزار می‌شودسیامک مدیرخراسانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ افزود: دادگاه موکلم و متهمان دیگر در این پرونده قبل از سال نو برگزار شد و بخشی از دفاعیات باقی مانده است. وی گفت: در جلسه بعدی دفاعیات دیگر حسین هدایتی و سایر متهمان اخذ خواهد شد. حسین هدایتی ۲۵ تیر ۹۷ به دلیل بدهی به بانک سرمایه بازداشت و برای وی قرار وثیقه صادر شد که به علت عجز در تودیع وثیقه راهی اوین شد. جلسات رسیدگی به اتهامات وی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور، در روز‌های هشتم، سیزدهم و بیست و هفتم اسفند سال گذشته در شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی برگزار شد.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی گفت: هدایتی با تبانی با مدیران بانک ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوه بانک سرمایه را خارج نموده است. در ابتدای جلسه قاضی مسعودی مقام اظهار کرد: جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، مجتبی کیان پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی و هانیه پهلوان تشکیل و رسمی است. نماینده دادستان اظهار کرد: در پرونده حاضر موسوم به پرونده گروه هدایتی، آقای حسین هدایتی دولابی در پوشش ۸ فقره شرکت‌های صوری به نام طراحی پویان پاسارگاد، سروش تجارت سیمرغ، جاوید گشت هیرمند، جاوید گشت آرکا و چند شرکت دیگر اقدامات مجرمانه انجام داده است. وی افزود: حسین هدایتی از طریق گماردن برخی اشخاص بی‌بضاعت به عنوان مدیران این شرکت‌ها به مقدار ۵۸۶ میلیارد تومان از وجوهات دریافتی از بانک سرمایه را خارج نموده و تسهیلات دریافت کرده است. ‌نماینده دادستان گفت: اتهام متهم ردیف اول با تبانی با یکی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان و مدیران ارشد بانک جهت اخذ اعتبارات غیر قانونی از بانک محرز است.
الفالف2 ماه قبل
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به پایان رسید و طی آن اعلام شد که جلسه بعدی صبح روز سه شنبه برگزار می‌شود. گروه اقتصادی الف، ۱۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۰۹ ۳۹۷۱۲۱۹۱۳۱به گزارش ایسنا، در سومین جلسه دادگاه تعدادی از متهمان و وکلای انها به ارایه دفاعیات پرداختند. ‌اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه - ۸ اسفندماه - به صورت علنی برگزار شد. در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمین این پرونده تفهیم کرد و حسین هدایتی به ارایه دفاعیات خود پرداخت. در جلسه دوم دادگاه نیز در ۱۳ اسفندماه نماینده دادستان بر فرار مالیاتی حسین هدایتی تاکید کرد و موسوی نژاد یکی دیگر از متهمان این پرونده به ارایه دفاعیات خود پرداخت.
الفالف3 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۱ ۳۹۸۰۲۳۱۰۸۹فارس نوشت: سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری گفت: حسین هدایتی به جرم اخلال در نظام اقتصادی به تحمل ۲۰ سال حبس و رد مال معادل ۴۸۸ میلیارد تومن به نفع بانک سرمایه و ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شد. در حال تکمیل …
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
قاضی مسعودی مقام در پاسخ به این سوال که آیا حکم حسین هدایتی صادر شده است؟ گفت: بخشی از حکم این پرونده صادر شده و تا قبل از ماه رمضان اعلام می‌شود. وی درباره تعداد متهمان این پرونده‌ها اظهار کرد: اعضای هیات مدیره هشت نفر هستند و ۳_۴ پرونده مربوط به بدهکاران بانک سرمایه می‌شود. قاضی مسعودی مقام همچنین در پاسخ به این سوال که آیا حکم حسین هدایتی صادر شده است؟ گفت: بخشی از حکم این پرونده صادر شده و تا قبل از ماه رمضان اعلام می‌شود. وی در پاسخ به این سوال که آیا حکم سه تن از مدیران بانک سرمایه اجرا شد؟ گفت: زمانی که متهمان برای اجرای حکم احضار شدند، نمی‌دانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند. رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی افزود: از پزشکی قانونی خواستیم موضوع را بررسی کند.

دومین جلسه دادگاه حسین هدایتی

36+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
پیشنهاد ماتعدد احزاب نشان دهنده روحیه استبداد زدگی است/ مسیح علی‌نژاد زبان گویای جامعه زنان نیست/ لزوم نگرش جنسیتی برای حل آسیب‌های اجتماعیروایت خبرفوری از زندگی‌هایی که به گل نشستند/ «او» که آمد، انگار آخرالزمان شدواکنش هادی غفاری به صحبت‌های جنجالی سعید قاسمی/ امثال ایشان خاله خرسه‌هایی هستند که انقلاب را به زیر می‌کشند/ به مردم بگوید زمان جنگ کجا بوده؟ شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بودمروی: سال ۵۳ یک حالت عاطفی بین من و آقای رئیسی به وجود آمد/ آقای رئیسی اگر اراده می‌کرد، از راه قانونی می‌توانست خانه آنچنانی داشته باشد اما …ما حتی به بیت رهبری هم پیامک ارسال کردیم/ کجای قانون پیام دادن را جرم تلقی کرده است؟ / وقتی کارد به استخوان مردم برسد، فعالیت‌هایمان را عمومی می‌کنیم
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
وکیل حسین هدایتی گفت: قتل حاجیان هیچ ارتباطی به این پرونده ندارد. وکیل حسین هدایتی در ارتباط با این موضوع که آیا رابطه‌ای بین حاجیان که شب گذشته به ضرب گلوله به قتل رسیده بود و پرونده آقای هدایتی که در دادگاه از وی نام برده بود وجود دارد یا خیر، گفت: قتل حاجیان هیچ ارتباطی به این پرونده ندارد. در واکنش به انتشار خبر قتل حاجیان وکیل پایه یک دادگستری و اینکه نام وی در یکی از دادگاه‌های موکل شما (حسین هدایتی) آورده شده بود، گفت: از خبر قتل وی اطلاع ندارم. حاجیان گفت بود که اگر اسمش را در دادگاه ببرم از من شکایت می‌کند»، آیا ارتباطی بین این قتل و این موضوع وجود دارد؟ گفت: به هیچ عنوان ارتباطی میان موکل من و حاجیان وجود ندارد. اما آن چیزی که می‌دانم این است که بین هدایتی و قتل حاجیان ارتباطی وجود ندارد.

پنجمین جلسه دادگاه حسین هدایتی

24+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 ماه قبل

سومین جلسه دادگاه حسین هدایتی

6+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 ماه قبل
ایران‌جیبایران‌جیب2 ماه قبل
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی از بدهکاران بانک سرمایه …رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی از بدهکاران بانک سرمایه را اعلام کرد و گفت: یقینی متهم این پرونده با وثیقه آزاد شده بود که متواری شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، قاضی مسعودیمقام در پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده حسین هدایتی و تعدادی دیگر از بدهکاران بانک سرمایه اظهار کرد: آقای یقینی از متهمان این پرونده که با وثیقه آزاد بود متواری شده و ضمن صدور دستور ضبط وثیقه ۵ میلیاردی دستور دستگیری و جلب متهم صادر شده است. پیش از پایان جلسه دادگاه نیز حسین هدایتی گفت: قول می‌دهم قبل از صدور رأی با بانک سرمایه تسویه‌حساب کنم؛ سعی می‌کنم به صورت نقدی و اگر نشد با واگذاری املاک تهران، شمیران و یا لواسانات با بانک سرمایه تسویه حساب کنم. در حین اظهارات هدایتی نماینده دادستان گفت: وکیل هدایتی هفته پیش اوراق سپرده موسسه آرمان را برای تسویه حساب ارائه کرده که این موسسه مالی بدهی شدید دارد و پرونده مدیران آن به اتهام افساد در حال رسیدگی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
باشگاه خبرنگاران نوشت: با اعلام قاضی مسعوی مقام، رأی پرونده حسین هدایتی در موضوع ارتباط با بانک سرمایه صادر شده است و چند روز دیگر جزئیات آن اعلام می‌شود.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور صبح امروز (یکشنبه) - ۱۹ اسفندماه- در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی آغاز شد. به گزارش ایسنا، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه - ۸ اسفندماه - بصورت علنی برگزار شد. در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمین این پرونده تفهیم کرد و حسین هدایتی به ارایه دفاعیات خود پرداخت. در جلسه دوم دادگاه نیز در ۱۳ اسفندماه نماینده دادستان بر فرار مالیاتی حسین هدایتی تاکید کرد و موسوی نژاد یکی دیگر از متهمان این پرونده به ارایه دفاعیات خود پرداخت.
فراروفرارو1 ماه قبل
قاضی مسعودی مقام در ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی مطرح کرد که در جلسه قبل آخرین دفاع را از آقای هدایتی اخذ کردیم که این گفته با واکنش حسین هدایتی مواجه شد. به گزارش ایسنا، قاضی مسعودی مقام در ابتدای ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم دیگر این پرونده پس از تفهیم مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب ۱۳۹۲ به متهمین، اظهار کرد: در جلسه قبل آخرین دفاع را از آقای هدایتی اخذ کردیم و نوبت به آقای سید مهدی موسوی نژاد رسید که این گفته با واکنش حسین هدایتی مبنی بر اینکه «از ما آخرین دفاع گرفته نشده است» مواجه شد. در همان جلسه به شما تفهیم شد که آخرین دفاعیات از شما اخذ می‌شود. در ادامه قاضی رسیدگی کننده به پرونده از موسوی‌نژاد خواست تا با حضور در جایگاه آخرین دفاعیات خود را بیان کند. قاضی مسعودی مقام در واکنش به اظهارات موسوی‌نژاد، گفت: از خودتان دفاع کنید و به کسی توهین نکنید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
حسین هدایتی دولابی، سید مهدی موسوی نژاد، محتبی کیان پیشه، علی اکبر یقینی، حسین شریعتی، امیر توللی، احمد رفیعی، مهدی فتحی، حسین حدادان، نورالدین مقصودیانی، هانیه پهلوان یازده متهم این پرونده هستند. قاضی خطاب به متهم موسوی نژاد گفت: این موارد در پرونده وجود دارد به دفاعیات خود بپردازید. وی خطاب به متهم هدایتی گفت: علی هدایتی کیست؟ امضای پسر شما در اسناد موجود است. آقای هدایتی با اختفای دارایی‌های ایجاد شده دراثر استفاده از منابع بانکی سعی در فرار از مسئولیت قانونی خود دارد. در این بخش از جلسه دادگاه نماینده بانک سرمایه با ارائه توضیحاتی گفت: تاکنون هیچ مبلغی از وجوه به بانک بازنگشته است.

به انتهای لیست رسیدید

حسین هدایتی

حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در دولاب، تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تأسیس باشگاه فوتبال استیل‌آذین تهران است. دولابی متولد تهران و محله دولاب است. پدر حسین هدایتی کارخانه‌دار بوده‌است. به گفتهٔ هدایتی پدرش برایش مغازه‌ای می‌خرد و او با یک سرمایهٔ ۱۳هزار تومانی کار خود را شروع می‌کند. او در این مغازه واشرها و لولاهای کابینت تولید می‌کرده‌است. بعدها به تولید تزیینات پرده روی می‌آورد. سپس یک سولهٔ ۱۱ هزار متری در شهرک صنعتی علی‌آباد خریداری می‌کند. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسین هدایتی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا