آخرین و مهم‌ترین اخبار حسین هدایتی
حسین هدایتی

اخبار « حسین هدایتی »

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
محمد پروین، پدر را سربلند نکرد؟ علی پروین کسی است که خیلی‌ها عقیده دارند اگر او نبود، پرسپولیسی هم ساخته نمی‌شد و البته برعکس! محمد، اما آن‌طور که باید نتوانست افتخارات پدر را کسب کند و اصلا جزء ستاره‌های درجه یک فوتبال ایران لقب نگرفت. اردلان آشتیانی مدتی را به‌عنوان مربی تیم‌های پایه پرسپولیس گذراند و بعد مربی تیم ملی نونهالان ایران شد. مریم ایراندوست، ژن خوب قدرشناسفوتبال انزلی را با «ایراندوست» ‌ها می‌شناسند که هم در فوتبال مردان و هم فوتبال زنان خوش درخشیدند. پگاه، خواهر پژمان، هم‌تراز با برادرش فوتبالش را از ملوان آغاز کرد و از همین تیم نیز به تیم ملی فوتبال زنان رسید و دوران درخشانی را بیش از یک دهه سپری کرد.

ابر بدهکاران نظام بانکی را بشناسید/ رسول دانیال زاده و تصاویر برج‌ها و شرکت‌های سلطان فولاد / پای فریدون درمیان است؟

13+
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دانیال‌زاده از طریق اسناد و مدارک بنگاه‌های اقتصادی خود و با ارائه وثایق ناکافی توانسته بود میلیاردها تومان تسهیلات ارزی و ریالی از شبکه‌ بانکی کشور دریافت کند. بخشی از تسهیلاتی که دانیال زاده گرفته و ارزی که دانیال زاده از کشور خارج کرده بود تبدیل به اموال و املاک زیادی در داخل و خارج از کشور از جمله شرکت گلد فیرو در امارات و شرکت LCS، در هامبورگ آلمان شد. دانیال زاده مالک یکی از مجلل و مجهزترین برج‌های ایران در تهران به نام برج روما رزیدنت است و خود وی نیز در یک آپارتمان‌ دوبلکس به متراز ۱۴۰۰ متر مربع ساکن است. در ابتدای مهرماه امسال بود که خبرهایی درخصوص فراری شدن رسول دانیال زاده از کشور گوش به گوش می‌شد. همین امر فرار رسول دانیال زاده را قطعی کرده و باعث شد موضوع فرار وی صحت پیدا کند.
فراروفرارو2 روز قبل
محمد پروین، پدر را سربلند نکرد؟ علی پروین کسی است که خیلی‌ها عقیده دارند اگر او نبود، پرسپولیسی هم ساخته نمی‌شد و البته برعکس! محمد، اما آن‌طور که باید نتوانست افتخارات پدر را کسب کند و اصلا جزء ستاره‌های درجه یک فوتبال ایران لقب نگرفت. اردلان آشتیانی مدتی را به‌عنوان مربی تیم‌های پایه پرسپولیس گذراند و بعد مربی تیم ملی نونهالان ایران شد. مریم ایراندوست، ژن خوب قدرشناسفوتبال انزلی را با «ایراندوست» ‌ها می‌شناسند که هم در فوتبال مردان و هم فوتبال زنان خوش درخشیدند. پگاه، خواهر پژمان، هم‌تراز با برادرش فوتبالش را از ملوان آغاز کرد و از همین تیم نیز به تیم ملی فوتبال زنان رسید و دوران درخشانی را بیش از یک دهه سپری کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
موارد ذکرشده در این مطلب از این هم می‌توانست بیشتر باشد، ولی تلاش شده مطرح‌ترین این ژن‌ها معرفی شوند. محمد پروین، پدر را سربلند نکرد؟ علی پروین کسی است که خیلی‌ها عقیده دارند اگر او نبود، پرسپولیسی هم ساخته نمی‌شد و البته برعکس! محمد اما آن‌طور که باید نتوانست افتخارات پدر را کسب کند و اصلا جزء ستاره‌های درجه یک فوتبال ایران لقب نگرفت. اردلان آشتیانی مدتی را به‌عنوان مربی تیم‌های پایه پرسپولیس گذراند و بعد مربی تیم ملی نونهالان ایران شد. پگاه، خواهر پژمان، هم‌تراز با برادرش فوتبالش را از ملوان آغاز کرد و از همین تیم نیز به تیم ملی فوتبال زنان رسید و دوران درخشانی را بیش از یک دهه سپری کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 روز قبل
اختصاصی | حسین هدایتی باز هم در کانون توجهات قرار گرفته است. ورزش ۱۱ - به‌گفته یک منبع آگاه؛ حسین هدایتی در تازه‌ترین اعترافات خود در پرونده مفسدان اقتصادی، از یکی از مسئولین سرشناس لیگ برتر نام به میان آورده که این موضوع به شدت باعث حساسیت فدراسیون فوتبال شده است تا آنها نیز سریعا در این باره مجبور به ارائۀ واکنش شوند. حسین هدایتیپس از این روز گذشته به طور غیره منتظره‌ای فرد نامبرده از سوی حسین هدایتی از سمت خود برکنار شد تا شایعات پیرام. ن این ماجرا بیش از پیش شود!

تصاویر منتخب هفته گذشته

8+
الفالف6 روز قبل
برنابرنا6 روز قبل
رییس فدراسیون فوتبال گفت: اردوی تیم ملی فوتبال از روز یکشنبه آغاز خواهد شد. تیم ملی در اردو است و یک دوره مسابقات چهارجانبه هم قرار است در مشهد با حضور سه تیم برتر دنیا و ایران در دی ماه برگزار کنیم. وی ادامه داد: در تیم ملی جوانان هم باز مسابقات شروع شده است. رئیس فدراسیون درباره موضوعات حول تیم ملی بزرگسالان در آستانه بازی با عراق گفت: سرمربی تیم ملی ما آقای مارک ویلموتس است و ایشان می‌آید و هیچ مشکلی نیست. به خصوص برای تیم ملی نوجوانان و یا تیم ملی امید که بیشترین مسابقات تدارکاتی را دارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
پسر کروبی: سران اصلاحات نگذاشتند پدرم رئیس‌جمهور شودپسر مهدی کروبی می‌گوید سران اصلاحات نمی‌خواستند پدرم رئیس‌جمهور شود. وی افزود: ایشان پس از مجلس ششم این هشدار را به اصلاح‌طلبان داده بودند که جریان اصلاحات به‌دلیل عملکرد خود، شورا و مجلس شورای اسلامی را از دست داده است. برجام می‌گوید ایران حتی می‌تواند در صورتی که همه اعضا از آن خارج شده‌اند، در برجام بماند (!) اما با این همه، تازه آقای آخوندی می‌گوید حتی اگر همه اعضای برجام از آن خارج شدند، دولت باید در برجام بماند!! اصلاح‌طلبان در انتخابات دیگر ائتلاف نمی‌کنندعضو مرکزیت حزب اتحاد ملت گفت راهبرد اصلاح‌طلبان در انتخابات، عدم ائتلاف است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
به گزارش ایسنا، مراسم افتتاح دوره‌های آموزشی نیروهای واکنش سریع در خصوص بازطراحی یگان‌های نیروی زمینی ارتش برگزار شد. فرمانده نیروی زمینی ارتش (نزاجا) در این مراسم اظهار کرد: در راستای منویات فرمانده معظم کل قوا، امروز نیروی زمینی تغییرات ساختاری را در خود ایجاد کرده است. در حاشیه همین مراسم فرمانده کل ارتش با بیان اینکه یکی از اهدافی که ما در نیروی زمینی ارتش دنبال می‌کنیم، تربیت افراد چند مهارته و یگان‌های چند منظوره است، گفت: نیروی زمینی امروز نسبت به سه چهار سال پیش کاملا متحول شده است. فرمانده کل ارتش هم با بیان اینکه ارتقاء مهارت در نیروی زمینی سقفی ندارد، یادآورشد: تهدیدات پیچیده و متنوع و غیر قابل پیش بینی هستند و مهارت‌ها هم باید دائم در حال ارتقا باشند. رسانه‌های عربی نیز بیانات رهبری را با تیتر «مخالفت دوباره رهبر انقلاب با مذاکره تهران - واشنگتن» منتشر کردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، حسین هدایتی که اردیبهشت ماه امسال به جرم «اخلال عمده در نظام اقتصادی و پولی کشور از طریق تحسیل نامشروع» به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از به‌کارگیری خدمات دولتی و رد مال معادل ۴ هزار و ۸۸۹ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال به نفع بانک سرمایه و تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده‌ بود صبح امروز در بخش اجرای احکام دادگاه مفاسد اقتصادی حاضر شد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حسین هدایتی که اردیبهشت ماه امسال به جرم «اخلال عمده در نظام اقتصادی و پولی کشور از طریق تحسیل نامشروع» به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از به‌کارگیری خدمات دولتی و رد مال معادل ۴ هزار و ۸۸۹ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال به نفع بانک سرمایه و تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده‌ بود صبح امروز در بخش اجرای احکام دادگاه مفاسد اقتصادی حاضر شد. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: حسین هدایتی به همراه یک زندانی دیگر با دستبند و ماسک بر صورت در دادگاه کیفری یک تهران مشاهده شد. حسین هدایتی از متهمان پرونده بانک سرمایه به همراه یک متهم دیگر امروز در راهروی دادگاه‌های کیفری یک تهران با ماسکی که بر صورت و دستبندی بر دست داشت دیده شد. براساس این گزارش غلامحسین اسماعیلی ۳۱ اردیبهشت ماه از صدور رای پرونده مربوط به حسین هدایتی خبر داد و گفت: طبق رأی صادره از دادگاه ویژه مبارزه با جرایم اقتصادی، حسین هدایتی فرزند علی اکبر به جرم اخلال عمده در نظام پولی کشور به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از بکارگیری در خدمات دولتی و رد مال معادل ۴۸۸ میلیارد تومان به نفع بانک سرمایه و تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده است.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
یکی از متداول‌ترین اقداماتی که متهمان پرونده فساد بانک سرمایه انجام دادند، استفاده از حساب‌های نیابتی برخی از افراد در این پرونده بود. به گزارش خبر فوری، یکی از متداول‌ترین کار‌ها و اقداماتی که متهمان پرونده فساد بانک سرمایه انجام دادند، استفاده از حساب‌های نیابتی بود، اقدامی که با هدف گمراه کردن دستگاه قضایی انجام شد و از عده بسیاری سوء استفاده شد. استفاده از حساب‌های نیابتی در پرونده متهمان و مجرمان بانک سرمایه به وفور دیده می‌شود، برای مثال پرونده کارتن‌خواب‌ها یا پرونده افتتاح ۲۴۰ حساب توسط موسوی‌نژاد در موضوع پرونده حسین هدایتی از جمله این حساب‌های نیابتی هستند که به نام مظلومان اما به کام مفسدان اقتصادی باز شدند. در جلسات دادرسی به پرونده بانک سرمایه، قهرمانی نماینده دادستان به طور کامل از اقدام این گروه پرده‌برداری کرد و نمونه‌هایی از حساب‌های نیابتی را مثال زد. معتادانی که خام وعده‌های پر زرق و برق مفسدان بانکی شدندمجرمان پرونده حساب‌های نیابتی، افراد فقیر را سوار بر ماشین‌های لوکس می‌کردند و آن‌ها را به عنوان مدیران عامل شرکت معرفی می‌کردند؛ البته تعداد این افراد که حساب‌های نیابتی برای آن‌ها باز شده است، مشخص نیست، اما شواهد نشان از آن دارد که تعداد زیادی از افراد خام و قربانی مجرمان بانک سرمایه شده‌اند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به نظر من اگر همان روز سپاهان، سایپا را می‌برد این مسائل نبود، اما قلعه‌نویی همیشه وقتی احساس خطر می‌کند سعی می‌کند مشکلات را به گردن تماشاچی، حریف و یا حتی بازیکن خودش بیندازد تا این معادلات را به نفع خودش تمام کند. *سپاهان بدشانس نباشد تیم قلعه‌نویی می‌تواند اولویت قهرمانی باشداقبالی تصریح کرد: البته امسال سپاهان اگر بدشانسی نیاورد، امیر قلعه‌نویی می‌تواند اولویت قهرمانی باشد. واکنش امیر قلعه‌نویی این است که دستش را روی قلبش بگذارد و بگوید بله! من نمی‌دانم، شاید واقعا خیلی‌ها دوست دارند امیر قلعه‌نویی از فوتبال کنار برود، اما به هر حال این شعارها در حال تکراری شدن هستند و تداوم پیدا کرده‌اند. * قلعه نویی نباید با این ادبیات واکنش نشان دهداقبالی در خصوص واکنش امیر قلعه‌نویی در کنفرانس خبری عنوان کرد: به هر حال شعارهایی روی سکوها داده می‌شود اما قلعه‌نویی نباید با این ادبیات واکنش نشان بدهد.
جام نیوزجام نیوز2 هفته قبل
*فساد بانک سرمایه، ویترین حساب‌های نیابتیپس از مفسدانی همچون وحید مظلومین و حمید باقری درمنی، حال در پرونده بانک سرمایه نیز حساب‌های نیابتی نقش‌آفرینی می‌کنند. یکی از اولین شکل‌های بهره بردن مجرمان پرونده بانک سرمایه از حساب‌های نیابتی، استفاده از حساب کودکان و نوجوانان برای انتقال‌ پول‌های کلان است. به‌عنوان مثال، یکی از متهمین پرونده، حساب خواهر همسر موقت دوم خود برای انجام تراکنش‌های بانکی انتخاب کرده بود. *باز هم ردپای حساب‌های اجاره‌ای در یک ابر فسادروش دیگری که در پرونده بانک سرمایه قابل‌مشاهده است استفاده از حساب‌های اجاره‌ای است. در شانزدهمین جلسه بانک سرمایه، قهرمانی، نماینده دادستان به سوءاستفاده از افراد بی‌بضاعت برای دریافت تسهیلات کلان اشاره کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، بیش از دو ماه از راه‌اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی می‌گذرد و اکنون قاضی اسدالله مسعودی‌مقام به عنوان سرپرست این مجتمع ویژه انتخاب شده است. مسعودی‌مقام پیش از این رئیس شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر استان تهران بود که با تشکیل شعب ویژه برای رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی در دوره ریاست آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، به عنوان رئیس شعبه سوم این دادگاه‌ها انتخاب شد؛ کسی که از همان ابتدا به خاطر صبوری در شنیدن حرف‌های متهمان، نفوذناپذیری و صدور احکام قاطع و اشد برای آقازاده‌ها و افراد معروف متهم به اخلال در نظام اقتصادی و انتشار آرایش، سر زبان‌ها افتاد. مسعودی مقام تاکنون به پرونده تعداد زیادی از متهمان اخلال در نظام اقتصادی در قالب شعب ویژه رسیدگی و افرادی همچون حسین هدایتی، هادی رضوی، علی بخشایش و پرویز کاظمی را به ۲۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم کرده و این روزها نیز مشغول رسیدگی به پرونده شبنم نعمت‌زاده یک آقازاده دیگر است. مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی مرکب از دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، دادسرای پولی و بانکی، شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلال در نظام اقتصادی و همچنین دادگاه کیفری یک و دو و شعب تجدید نظر است که در قالب مجتمع قضایی تخصصی شامل دادسرا و دادگاه در ساختمان مجتمع قضایی امام خمینی (ره) ایجاد شده است. بر اساس تبصره یک این ماده، در جرایم مذکور به پرونده‌هایی در مجتمع رسیدگی می‌شود که میزان مال موضوع جرایم ارتکابی یا عوائد حاصله، یکصد میلیون تومان یا بیش از آن باشد.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، بیش از دو ماه از راه‌اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی می‌گذرد و اکنون قاضی اسدالله مسعودی‌مقام به عنوان سرپرست این مجتمع ویژه انتخاب شده است. مسعودی‌مقام پیش از این رئیس شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر استان تهران بود که با تشکیل شعب ویژه برای رسیئدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی در دوره ریاست آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، به عنوان رئیس شعبه سوم این دادگاه‌ها انتخاب شد؛ کسی که از همان ابتدا به خاطر صبوری در شنیدن حرف‌های متهمان، نفوذناپذیری و صدور احکام قاطع و اشد برای آقازاده‌ها و افراد معروف متهم به اخلال در نظام اقتصادی و انتشار آرایش، سر زبان‌ها افتاد. مسعودی مقام تاکنون به پرونده تعداد زیادی از متهمان اخلال در نظام اقتصادی در قالب شعب ویژه رسیدگی و افرادی همچون حسین هدایتی، هادی رضوی، علی بخشایش و پرویز کاظمی را به ۲۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم کرده و این روزها نیز مشغول رسیدگی به پرونده شبنم نعمت‌زاده یک آقازاده دیگر است. مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی مرکب از دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، دادسرای پولی و بانکی، شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلال در نظام اقتصادی و همچنین دادگاه کیفری یک و دو و شعب تجدید نظر است که در قالب مجتمع قضایی تخصصی شامل دادسرا و دادگاه در ساختمان مجتمع قضایی امام خمینی (ره) ایجاد شده است. بر اساس تبصره یک این ماده، در جرایم مذکور به پرونده‌هایی در مجتمع رسیدگی می‌شود که میزان مال موضوع جرایم ارتکابی یا عوائد حاصله، یکصد میلیون تومان یا بیش از آن باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
قاضی اسدالله مسعودی‌مقام که این روزها نامش با دادگاه‌های ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی و صدور احکام سنگین برای اخلالگران نظام اقتصادی و بانکی گره خورده، رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی شد. اعتمادآنلاین| ایجاد مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی از جمله دستاوردهای حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه‌ قضائیه است که دستورالعمل تشکیل آن نیز اواسط مرداد امسال توسط وی به دادگستری کل استان تهران ابلاغ شد. او از جمله اهداف دستگاه قضایی برای راه‌اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی را اینگونه اعلام کرده است: «با تجمیع دادگاه‌ها در مجتمع ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی، از طولانی شدن رفت و برگشت پرونده‌ها جلوگیری خواهد شد؛ از طرفی با تجمیع شعب، نشست‌های تخصصی و تبادل نظر بین رسیدگی‌کنندگان به پرونده صورت خواهد گرفت و بنا داریم در اسرع وقت به پرونده‌های مفاسد اقتصادی در این مجتمع رسیدگی کنیم.» مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی مرکب از دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، دادسرای پولی و بانکی، شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلال در نظام اقتصادی و همچنین دادگاه کیفری یک و ۲ و شعب تجدیدنظر است که در قالب مجتمع قضایی تخصصی شامل دادسرا و دادگاه در ساختمان مجتمع قضایی امام خمینی (ره) ایجاد شده است. بر اساس تبصره یک این ماده، در جرایم مذکور به پرونده‌هایی در مجتمع رسیدگی می‌شود که میزان مال موضوع جرایم ارتکابی یا عوائد حاصله، یکصد میلیون تومان یا بیش از آن باشد. بیش از دو ماه از راه‌اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی می‌گذرد و اکنون قاضی اسدالله مسعودی مقام به عنوان سرپرست این مجتمع ویژه انتخاب شده است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم؛ ایجاد مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی از جمله دستاوردهای حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه‌ قضائیه است که دستورالعمل تشکیل آن نیز اواسط مرداد امسال توسط وی به دادگستری کل استان تهران ابلاغ شد. بر اساس آنچه غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه پیشتر اعلام کرده، پرونده جرائم اقتصادی در این مجتمع با سرعت و دقت و با قاطعیت رسیدگی می‌شود و قضات برجسته در این مجتمع حاضر خواهند شد و آموزش‌های لازم را نیز فراخواهند گرفت تا به پرونده‌های فساد رسیدگی کنند. بر اساس تبصره یک این ماده، در جرایم مذکور به پرونده‌هایی در مجتمع رسیدگی می‌شود که میزان مال موضوع جرایم ارتکابی یا عوائد حاصله، یکصد میلیون تومان یا بیش از آن باشد. بیش از دو ماه از راه‌اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی می‌گذرد و اکنون قاضی اسدالله مسعودی مقام به عنوان سرپرست این مجتمع ویژه انتخاب شده است. مسعودی مقام تاکنون به پرونده تعداد زیادی از متهمان اخلال در نظام اقتصادی در قالب شعب ویژه رسیدگی و افرادی همچون حسین هدایتی، هادی رضوی، علی بخشایش و پرویز کاظمی را به ۲۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم کرده و این روزها نیز مشغول رسیدگی به پرونده شبنم نعمت‌زاده یک آقازاده دیگر است.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
متهم متواری‌شده پرونده بانک سرمایه که حتی بر سر حضور و متواری شدنش میان قاضی و دادستان اختلاف بود. نام آن‌ها که شرکت‌های اقماری‌شان از اعضای هیات‌مدیره شرکت‌های بانک سرمایه و خود بانک سرمایه بود، به‌خصوص در پرونده پتروشیمی اصفهان، خصوصی‌سازی بیستون و فساد در بانک سرمایه مطرح است؛ شهروز، بهروز، فیروز و امیرحسین. نام بهروز ریخته‌گران به کرات در جلسات رسیدگی به پرونده بانک سرمایه مطرح شده بود. اوج داستان ریخته‌گران از خرید بخش قابل توجهی از سهام بانک سرمایه شروع می‌شود. ۴۷ درصد از سهام بانک سرمایه مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان و ۳۸ درصد از سهام مربوط به گروه ریخته‌گران بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
اما آن سیاسیون پر اصرار حرفی درباره این مقولات ندارند و طوری وانمود می‌کنند که جمهوری اسلامی ایران یک جمهوری فاسد و دچار فساد سیستماتیک است! / اوضاع جمهوری اسلامی تا این اندازه بد است؟ حرف‌های آن سیاسیون پر اصرار که دائما از شیوع فساد در ایران می‌گویند، هرگز تمامی ندارد. *آنچه رهبری در خشت خام می‌دید …/ «ما وقتی گناهکاریم که با فساد مبارزه نکنیم» مسئله مفسدنمایی از کشور و نظام اسلامی سال‌هاست که مورد هشدار رهبر معظم انقلاب قرار دارد. در نظام اسلامی یک نفر هم نباید فاسد باشد؛ اما آنچه وجود دارد، مثلا ده فاسد است، نه ده هزار فاسد؛ خب اینها خیلی تفاوت دارد؛ این را توجه داشته باشید. ممکن است روزنامه‌ای بردارد یک مورد فساد را درشت کند؛ مگر همه جا فساد هست؟ فساد در گوشه‌هایی وجود دارد.
فوتبالیفوتبالی4 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی – حسین هدایتی تنها عامل پرسپولیسی شدن وحید امیری و علیرضا بیرانوند نبوده است. حالا و بعد از گذشت سالها از آن ماجرا مشخص شده که یکنفر دیگر هم در پرسپولیسی شدن این دو بازیکن نقش داشته است. مهرداد خانبان آنالیزور جدید باشگاه پرسپولیس که سابقه حضور در کادر فنی تیم ملی را داشته، در بخشی از گفتگویش با ایران‌ورزشی به نکته مهمی اشاره کرده: " در شروع لیگ پانزدهم بودیم که من با آقای نژادفلاح هم جلسه داشتم. همان زمان در لیست تیم و انتقال رامین رضاییان، بیرانوند و امیری هم به باشگاه پرسپولیس کمک کردم اما فدراسیون و کادر فنی تیم ملی موافقت نکردند که همزمان با تیم ملی برای پرسپولیس هم کار کنم. چون کار تیم ملی دائمی نیست من با فدراسیون توافق کرده بودم که در یک باشگاه هم کار کنم اما گفتند با باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نمی‌توانی کار کنی. "
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
این اولین بار نیست که مدیران فوتبال برای راضی نگه داشتن افکار عمومی دست به تصمیم‌های غیرمنطقی می‌زنند و به همین بهانه برخی از این تصمیمات را در فوتبال ایران مرور می‌کنیم. طلایی‌ترین نسل فوتبال ایران می‌توانستند علاوه بر شکست آمریکا مقابل یوگسلاوی و آلمان تضعیف شده هم قد علم کنند و با نتایجی درخشان راهی دور دوم جام جهانی شوند اما سرنوشت چیز دیگری بود. نابودی پاس تهران، آخرین تیم ایرانی قهرمان آسیا بارزترین نمونه آن بود که به خاطر یک مشت رای از قله فوتبال آسیا به دسته دوم فوتبال ایران پرتاب شد. بخش خصوصیتا همین چند سال پیش حسین هدایتی نماد باشگاه‌داری خصوصی در فوتبال ایران بود. مالکان خصوصی و نوظهور در فوتبال ایران بیش از هرکس دیگری در معرض قرار گرفتن در این دور تسلسل هستند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت ۲۴-یکی از مهم‌ترین خبرهای هفته گذشته فوتبال ایران صدور رای پرونده سوپرجام بود که با شکست بزرگ مدیران استقلال همراه بود. این اولین ‏بار نیست که مدیران فوتبال برای راضی نگهداشتن افکار عمومی دست به تصمیم‌های غیرمنطقی می‌زنند و به همین بهانه برخی از این تصمیمات را در فوتبال ایران مرور می‌کنیم. نابودی پاس تهران، آخرین تیم ایرانی قهرمان آسیا بارزترین نمونه آن بود که به‏خاطر یک مشت رای از قله فوتبال آسیا به دسته دوم فوتبال ایران پرتاب شد. بخش خصوصیتا همین چند سال پیش حسین هدایتی نماد باشگاه‌داری خصوصی در فوتبال ایران بود. مالکان خصوصی و نوظهور در فوتبال ایران بیش از هرکس دیگری در معرض قرار گرفتن در این دور تسلسل هستند.
نودنود1 ماه قبل
یکی از مهم‌ترین خبرهای هفته گذشته فوتبال ایران صدور رای پرونده سوپرجام بود که با شکست بزرگ مدیران استقلال همراه بود. این اولین بار نیست که مدیران فوتبال برای راضی نگه داشتن افکار عمومی دست به تصمیم‌های غیرمنطقی می‌زنند و به همین بهانه برخی از این تصمیمات را در فوتبال ایران مرور می‌کنیم. طلایی‌ترین نسل فوتبال ایران می‌توانستند علاوه بر شکست آمریکا مقابل یوگسلاوی و آلمان تضعیف شده هم قد علم کنند و با نتایجی درخشان راهی دور دوم جام جهانی شوند اما سرنوشت چیز دیگری بود. بخش خصوصیتا همین چند سال پیش حسین هدایتی نماد باشگاه‌داری خصوصی در فوتبال ایران بود. مالکان خصوصی و نوظهور در فوتبال ایران بیش از هرکس دیگری در معرض قرار گرفتن در این دور تسلسل هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
سرویس فرهنگ و هنر مشرق، مبارزه با فساد موضوعی است که به صورت محوری توسط دستگاه‌های نظارتی دنبال می‌شود. اما مبارزه با فساد، در قالب تولیدات نمایشی، برای رسانه و مدیا باید یک امر پیوسته باشد. در شرایطی که اغلب سریال‌های شبکه نمایش خانگی با محتواهای هنجارشکن غیرمتعارف تولید می‌شوند، یکی از این سریال‌هایی که در حال حاضر با محتوای فساد ستیزی در حال تولید است، سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی است. کانال‌هایی که اغلب وابسته به جریان‌های مختلفی از مافیا سینما و تولید کنندگان در شبکه نمایش خانگی هستند. آیا نباید شک کرد که در مورد سریال‌های فساد ستیز، شاخک‌های خودمنتقدپنداران تیز می‌شود؟ آیا این نوشتار نوعی شیرین زدن برای مبارزه با فساد نیست؟ تیغ دادن در کف زنگی مستبه که آید علم ناکس را به دست
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
محمد دادکان از گذشته گفت، از دوران ریاستش بر فدراسیون فوتبال و البته درد ورزش در مقطع فعلی. همه هم تعجب می‌کردند که چرا دادکان در دوران ریاست فدراسیون فوتبال کمکی از هدایتی نگرفته. الان اما تیم ملی به بوسنی که می‌رود، هم پول بازی می‌دهد، هم پول هواپیما. این باشگاه قرار بود با تیم ملی بازی کند اما چون آقای علی کریمی در آن تیم عضویت داشت، گفتیم با پرسپولیس بازی کند. در آن زمان هم سرمربی تیم ملی دوست نداشت با بایرن‌مونیخ بازی کند و هم بازی یک تیم ملی با یک باشگاه کمی سخت بود.

به انتهای لیست رسیدید

حسین هدایتی

حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در دولاب، تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تأسیس باشگاه فوتبال استیل‌آذین تهران است. دولابی متولد تهران و محله دولاب است. پدر حسین هدایتی کارخانه‌دار بوده‌است. به گفتهٔ هدایتی پدرش برایش مغازه‌ای می‌خرد و او با یک سرمایهٔ ۱۳هزار تومانی کار خود را شروع می‌کند. او در این مغازه واشرها و لولاهای کابینت تولید می‌کرده‌است. بعدها به تولید تزیینات پرده روی می‌آورد. سپس یک سولهٔ ۱۱ هزار متری در شهرک صنعتی علی‌آباد خریداری می‌کند. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسین هدایتی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا