حمله ببر

حمله ببر

لحظه شکار انسان توسط یک ببر + فیلم / هند

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه‌های هند به انتشار گذاشته شد که حمله وحشیانه یک ببر بنگال را به روستایی در هند به تصویر کشیده است. در این ویدیو لحظه حمله ببر را نشان می‌دهد که در پی آن سه نفر از روستاییان زخمی و به بیمارستان منتقل شدند. گفتنی است که این ببر به مدت هشت روز در اطراف این روستا دیده شده بود و با این که ببر به سه نفر حمله کرد، اما مردم حاضر در صحنه اقدام به کشتن این حیوان درنده نکردند و فقط اقدام به فراری دادن ببر کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حمله ببر غول پیکر به سلطان جنگل+فیلم

رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در فضای مجازی و رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که فرار شیر را از چنگال ببری غول پیکر و گرسنه به تصویر کشیده است. در این ویدیو که توسط مامور جنگلبانی هند تهیه و منتشر کرده است فرار یک شیر را از حمله ببر غول پیکر نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدیو در حالی که ببر غول پیکر روی زمین نشسته شیر به آن نزدیک می‌شود و در حالی که شیر با هر دو پنجه قدرت خود را روی سر و صورت ببر می‌کشد، ناگهان ببر روی زمین غلتیده و پنچه مرگبار خود را مانند یک بوکسور به سمت صورت شیر پرتاب می‌کند و سلطان جنگل در آخرین لحظه و برای فرار از پنجه قدرت ببر خود را به عقب و هوا پرتاب کرده و موفق می‌شود از این حمله جان سالم بدر ببرد. پس از انتشار این ویدیو در فضای مجازی تاکنون با بازدید زیادی از سوی کاربران رو به رو گشت و ۱۵۰ مرتبه نیز بازنشر شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لحظه حمله ببر به پسر خردسال در باغ وحش+ فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
باغ وحش برای کودکان محلی جذاب به نظر می‌رسد و رفتن با خانواده به آنجا می‌تواند خاطره خوشی برای آن‌ها رقم بزند، اما مطمئنا برای یک کودک اهل دوبلین آخرین باری که به باغ وحش رفت، اینگونه نبود. این کودک که نامش مشخص نشده هنگامی که در پشت حفاظ شیشه محل نگهداری یک ببر نشسته بود توسط این حیوان مورد حمله قرار گرفت. در ابتدای این ویدئو این کودک در حالی که پشت به حفاظ شیشه‌ای نشسته است دیده می‌شود. خوشبختانه حفاظ شیشه‌ای مانع آسیب به این پسر شد و او با وجود ترس شدید از این حادثه جان سالم بدر برد. این ویدئو توسط پدر این کودک در توئیتر با کپشن «پسرم امروز در منوی باغ وحش دوبلین بود» منتشر شد.

لحظه دلهره‌آور حمله ببر به انسان + فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
این ویدئو نشان می‌دهد که این ببر برای لحظاتی در مجاورت خودروی گردشگران دویده و اقدام به تعقیب آنها می‌کند. در ادامه این ببر از تعقیب خودروی حامل گردشگران منصرف شد و آنها توانستند از محل حادثه Incident بگریزند. بنا به گفته یکی از مسئولان پارک این تعقیب و گریز گردشگران توسط ببر در ناحیه ۱ این پارک که منطقه‌ای حفاظت شده است، رخ داد. به گفته این منبع این ببر به‌خاطر جراحت از ناحیه پا که موجب شده بود برای مدتی نتواند شکار کند خشمگین بود. در این حادثه به گردشگران و راننده و راهنما آسیبی وارد نشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لحظه دلهره‌آور حمله ببر به گردشگران+ فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر و تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شده است، لحظه تعقیب گردشگران توسط یک ببر در پارک ملی حیات وحش «رانتامبور» هند را به تصویر می‌کشد. این ویدئو نشان می‌دهد که این ببر برای لحظاتی در مجاورت خودروی گردشگران دویده و اقدام به تعقیب آنها می‌کند. در ادامه این ببر از تعقیب خودروی حامل گردشگران منصرف شد و آنها توانستند از محل حادثه بگریزند. بنا به گفته یکی از مسئولان پارک این تعقیب و گریز گردشگران توسط ببر در ناحیه ۱ این پارک که منطقه‌ای حفاظت شده است، رخ داد. در این حادثه به گردشگران و راننده و راهنما آسیبی وارد نشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

(ویدئو) حمله ببر تربیت شده به اسب در سیرک

فراروفرارو2 ماه قبل
در یک سیرک ناگهان یک ببر تربیت شده به اسب سیرک حمله می‌کند. دست اندرکاران سیرک با زدن ضربه‌های مهلک و پی در پی شلاق سعی می‌کنند اسب را از چنگال ببر برهانند. پس از تلاش فراوان در نهایت ببر اسب را رها می‌کند، ولی به اسب جراحات زیادی وارد شده است.

وحشت اهالی یک روستا از حمله احتمالی ببر + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 ماه قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک ببر نر در روستای وستوک در سرزمین پریمورسکی روسیه جان ساکنان این روستا را به خطر انداخته است. کارشناسان حدس می‌زنند دلیل حضور این حیوان دردنده در روستا بیماری و یا جراحت است. گفته می‌شود چند سال پیش یک ببر با توله‌هایش به نزدیکی این روستا آمده است و هم اکنون فرزندان آن ببر به دام‌های ساکنان روستا حمله می‌کنند. این ببر چند بار هم در جلوی مدرسه روستای وستوک دیده شده است. بیشتر بخوانید: خطر پشت کردن به گربه سانان بزرگ + فیلمانتهای پیام/حمله ببر به انسان‌ها + فیلم
همشهریهمشهری4 ماه قبل
پارک ملی گلستان، گلستانک در نزدیکی چالوس و دودانگه در مازندران، اصلی‌ترین زیستگاه گوزن قرمز است. افزایش گاوبانگی در پارک ملی گلستانپارک ملی گلستان از ذخیره‌گاه‌های زیست‌کره در ایران و از مهم‌ترین زیستگاه‌های مرال در ایران است. هوشنگ ضیایی که خود از اعضای این شوراست و اکنون برای مطالعه وضعیت مرال‌ها در فصل گاوبانگی در پارک ملی گلستان حضور دارد، می‌گوید: ‌امسال در فصل گاوبانگی حتی جمعیت قوچ و میش‌های پارک ملی گلستان نیز افزایش یافته است. ۲سال قبل صدای نعره مرال‌ها در پارک ملی گلستان کمتر شنیده می‌شد، اما حالا و با تلاش‌های صورت‌ گرفته در حفاظت از این پارک ملی کشور صدای بیشتری از نعره مرال‌ها ثبت شده است. این متخصص حیات‌وحش اقدام پارک ملی گلستان در تشکیل این شورا و حضور و مشارکت مردم و اهالی برای حفاظت از پارک ملی گلستان و گونه‌های حیات‌وحش موجود در این پارک را یک اقدام ارزشمند خواند.

۲۲ پیش‌بینی انیمیشن سیمپسون‌ها که تبدیل به واقعیت شدند

11+
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل

۱۳ اتفاقی که انیمیشن The Simpsons درست آن‌ها را پیش بینی کرده است

10+
زوم‌جیزوم‌جی5 ماه قبل
فردا نیوزفردا نیوز6 ماه قبل
نگهبان زن باغ وحش «هامرتون» در کمبریج شایر انگلیس بر اثر ضربه ببر وحشی به ستون فقراتش کشته شد. رکنا: نگهبان زن باغ وحش «هامرتون» در کمبریج شایر انگلیس بر اثر ضربه ببر وحشی به ستون فقراتش کشته شد. به گزارش دیلی میل، جسد «رزا کینگ» ۳۳ ساله توسط همکارانش مقابل قفس ببر پیدا شده است. بنابر گزارش‌های موجود رزا از پنجره قفس با پنجه‌های ببر مورد حمله قرار گفته و موفق به فرار نشده است. به گفته پدرو مادر قربانی «رزا» از ۱۳ سالگی در باغ وحش فعالیت داشته و به دلیل علاقه به حیوانات به کار خود ادامه و آن‌ها نیز مانع ادامه کارش نشده‌اند.

فیلم | حمله ببر بنگال به موتورسواران هندی

خبرآنلاینخبرآنلاین6 ماه قبل
برنابرنا6 ماه قبل
موتورسواری که در یک جاده جنگلی در هندوستان مشغول رانندگی بود با حمله یک ببر مواجه شد و پا به فرار گذاشت. در حالی که این موتورسوار در منطقه کرالا موتانگ‌ها در حال رانندگی بود با حمله غافلگیرانه یک ببر روبرو شد. ویدئویی که توسط این موتورسوار تهیه شده است لحظه حمله ببر را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که ببر تلاش می‌کند خود را به موتورسوار برساند، او با افزایش سرعت موتور موفق به فرار از چنگ این حیوان می‌شود. گفتنی است؛ حمله این ببر به این موتورسوار هندوستانی در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز ورود یک پلنگ به یک روستا و حمله آن به یک مامور حیات وحش این کشور خبرساز شد.

لحظه وحشتناک حمله ببر به یک موتورسوار! +فیلم

رکنارکنا6 ماه قبل
موتورسواری که در یکی از جاده‌های جنگلی هندوستان در حال رانندگی بود هرگز تصور نمی‌کرد با چه صحنه وحشتناکی روبرو می‌شود. در حالی که این موتورسوار در منطقه کرالا موتانگ‌ها در حال رانندگی بود با حمله غافلگیرانه یک ببر روبرو شد. ویدئویی که توسط این موتورسوار تهیه شده است لحظه حمله ببر را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که ببر تلاش می‌کند خود را به موتورسوار برساند، او با افزایش سرعت موتور موفق به فرار از چنگ این حیوان می‌شود. گفتنی است؛ حمله این ببر به این موتورسوار هندوستانی در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز ورود یک پلنگ به یک روستا و حمله آن به یک مامور حیات وحش این کشور خبرساز شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حمله ببر به موتورسوار + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ماه قبل
اعتمادآنلاین| موتورسواری که در یکی از جاده‌های جنگلی هندوستان در حال رانندگی بود، هرگز تصور نمی‌کرد با چه صحنه وحشتناکی روبرو می‌شود. در حالی که این موتورسوار در منطقه کرالا موتانگ‌ها در حال رانندگی بود، با حمله غافلگیرانه یک ببر روبرو شد. ویدئویی که توسط این موتورسوار تهیه شده است، لحظه حمله ببر را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که ببر تلاش می‌کند خود را به موتورسوار برساند، او با افزایش سرعت موتور موفق به فرار از چنگ این حیوان می‌شود. گفتنی است؛ حمله این ببر به این موتورسوار هندوستانی در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز ورود یک پلنگ به یک روستا و حمله آن به یک مامور حیات‌وحش این کشور خبرساز شد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

حمله ببر