حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد

رکنارکنا1 روز قبل
جناب آقای حجت السلام پژمانفر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، من حمید فرخ نژاد بازیگر سینمای ایران به جهت تهدید حضرتعالی در جلوگیری از فعالیت هنری آن دسته از همکارانی که در همصدایی با مردم عزادار و معترض ایران جشنواره فجر را تحریم کرده‌اند، علیرغم نداشتن اثر در جشنواره فیلم فجر، در جهت حمایت از همکارانم و مردم معترض این جشنواره را تحریم مینمایم، باشد که یاد بگیرید با اصحاب هنر با زبان زور و تهدید صحبت ننماید. ‌⁧ پیش از این نصرالله_پژمان‌فر ⁩، عضو جبهه پایداری و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، در واکنش به موج کناره‌گیری اعتراضی ⁧ هنرمندان ⁩ از جشنواره‌های دولتی و حکومتی، تهدید کرد که هنرمندان معترض را با ارائه طرحی به مجلس برای همیشه از فعالیت هنری در ایران محروم می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
برترین‌ها: حمید فرخ‌نژاد هم باتوجه تهدید حجت السلام پژمانفر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، با داشتن اثر در جشنواره فجر این جشنواره را تحریم کرد. وی در این باره در اینستاگرام خود نوشت: جناب آقای حجت السلام پژمانفر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، من حمید فرخ نژاد بازیگر سینمای ایران به جهت تهدید حضرتعالی در جلوگیری از فعالیت هنری اندسته از همکارانی که در همصدایی با مردم عزادار و معترض ایران جشنواره فجر را تحریم کرده‌اند، علیرغم نداشتن اثر در جشنواره فیلم فجر، در جهت حمایت از همکارانم و مردم معترض این جشنواره را تحریم مینمایم، باشد که یاد بگیرید با اصحاب هنر با زبان زور و تهدید صحبت ننماید. ‏⁧ پیش از این نصرالله_پژمان‌فر ⁩، عضو جبهه پایداری و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، در واکنش به موج کناره‌گیری اعتراضی ⁧ هنرمندان ⁩ از جشنواره‌های دولتی و حکومتی، تهدید کرد که هنرمندان معترض را با ارائه طرحی به مجلس برای همیشه از فعالیت هنری در ایران محروم می‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
انصراف برخی هنرمندان از جشنواره فیلم فجر سویه سیاسی داردتهیه کننده فیلم سینمایی «خون شد» گفت: انصراف برخی هنرمندان از جشنواره فیلم فجر معنای دیگری داشته و سمت و سویی دیگری دارد، هنرمندان می‌توانند اعتراض کنند اما اینکه این جشنواره را زیر سوال برده و بقیه را به انصراف از آن تحریک کنند سویه سیاسی دارد. اما در کنار هنرمندانی که امسال شانس نامزدی و یا دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم را دارا هستند، بازیگرانی هم وجود دارند که امسال آثاری در این رویداد سینمایی نداشته و یا به دلایل فنی و کیفی آثارشان به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر نرسیده و یا توسط هیات انتخاب رد شده است. برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیدترامپ امروز یک چهره منفور جهانی استدبیر مسابقه کارتون و کاریکاتور «ترامپیسم» گفت: تلاش ما این است که مسابقه کارتون و کاریکاتور «ترامپیسم» را به خارج از مرز‌های کشور کشیده و در سایر کشور‌ها نیز آثار را به نمایش بگذاریم. بیشتر بخوانید: برای مطالعه آخرین خبرها از مسابقه کارتون و کاریکاتور ترامپیسم اینجا کلیک کنید سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیر مسابقه کارتون و کاریکاتور «ترامپیسم» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون کیفیت مسابقه «ترامپیسم» گفت: دومین مسابقه کارتون و کاریکاتور «ترامپیسم» حاصل یک تلاش شش ماهه است که به لحاظ کمی و کیفی از ویژگی‌های بسیار خاصی برخوردار بود. وی به چرایی استقبال از برگزاری مسابقه کارتون و کاریکاتور ترامپیسم اشاره و ابراز کرد: شخصیت ترامپ به عنوان شخصی منفور و منفی حتی در جامعه آمریکا مطرح است لذا مسابقه کارتون و کاریکاتور «ترامپیسم» توانست مورد استقبال قرار بگیرد.
رکنارکنا4 روز قبل
با اعلام اسامی آثار بخش سودای سیمرغ و بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور و یا غیاب بازیگران، کارگردانان و سایر عوامل سینما در جشنواره امسال مسجل شد و حال می‌توان شانس‌های اصلی دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را مورد بررسی قرار داد. شبنم مقدمیشبنم مقدمی سال گذشته درخشش خیره کننده‌ای را با فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» برای خود به ثبت رساند اما امسال هیچ فیلمی را در دو بخش جشنواره ندارد. مصطفی زمانیمصطفی زمانی هم دیگر بازیگری است که در جشنواره فجر امسال فیلم ندارد، البته زمانی امسال در هیچ فیلمی هم بازی نکرد تا شانسی برای حضور در جشنواره فیلم فجر داشته باشد. همچنان از مراحل ساخت دبیت اطلاعات درستی در دست نیست اما زنبور کارگر با وجود تمایل به حضور در جشنواره فیلم فجر در این رویداد سینمایی پذیرفته نشد. نوید محمدزادهنوید محمدزاده دیگر بازیگری است که در جشنواره فیلم فجر امسال فیلم ندارد، وی که طی سالهای گذشته همواره یک پای نامزدی و یا دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر بوده همچون دیگر بازیگران این فهرست درگیر حضور در شبکه نمایش خانگی بوده است.

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر را بشناسید

4+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشدر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، بازیگران معروفی هستند که به دلایل مختلف حضور ندارند و برخی از آن‌ها سال هاست که جزء غایبان محسوب می‌شوند و حضور کمرنگی دارند. اخبار چهره‌ها - این موضوع در بیشتر مواقع امری طبیعی است چرا که تعداد فیلم‌ها به اندازه‌ای نیست که از تمام بازیگران مطرح استفاده شود. از دیگر دلایل نبود بازیگران حرفه‌ای سینما، دور ماندن از دید مخاطب به علت تکراری نشدن، نبود فیلمنامه‌های قوی، درگیری در پروژه‌های دیگر به جز آثار سینمایی، پذیرفته نشدن فیلم هایی که در آن بازی کرده‌اند از سوی جشنواره فیلم فجر و … است. تعداد زیادی از این بازیگران فقط در جشنواره فیلم فجر حضور ندارند اما در آثار نمایش خانگی، سریال‌های تلویزیونی، فیلم‌های خارج از جشنواره فجر حضور پررنگی دارند و برخی‌ها هم اکنون روی پرده سینما دیده می‌شوند. بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، مصطفی زمانی، نوید محمدزاده، حامد بهداد، پارسا پیروزفر، نیکی کریمی، ترانه علیدوستی، رامبد جوان، نگار جواهریان، مهناز افشار، مهتاب کرامتی، هومن سیدی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، رضا عطاران، امین حیایی، حمید فرخ نژاد، محمدرضا فروتن، ساره بیات، بهرام افشاری، پرویز پرستویی، رضا کیانیان، شبنم مقدمی، فرشته صدرعرفایی، ماهورالوند، میلادکی مرام، لیلا حاتمی از غایبان در جشنواره سی و هشتم فیلم فجر هستند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
فراروفرارو1 هفته قبل
فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» به کارگردانی مهدی نادری از پنجشنبه، ۱۹ دی ماه در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد. برای خرید قانونی و دانلود حلال فیلم سامورایی در برلین اینجاکارگردان سامورایی در برلین کیه؟ مهدی نادری برای اکثر سینمادوستان ایرانی با فیلم تجربی و مهم کارنامه اش٬ بدرود بغداد شناخته می‌شود. سامورایی در برلین مهدی نادری سرشار از لحظات ناب٬ دسته اول و بکری است که با هنرنمایی حمیدفرخ نژاد تأثیر بیشتری بر روی ذهن آمادهٔ خندهٔ مخاطبش در سالن می‌گذارد. داستان سامورایی در برلین از نقطهٔ درستی آغاز می‌شود. ضمنا نادر مشایخی موزیسین سرشناس ایرانی و فرزند ارشد مرحوم جمشید مشایخی نقشی هم در فیلم سامورایی در برلین دارد که در کنار بقیهٔ اعضای هنرپیشگان فیلم بازی سرشار و دلنشینی دارد.
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
سینماپرس: فیلمبرداری جدیدترین فیلم سینمایی احسان عبدی پور پایان یافت. به گزارش سینماپرس، فیلمبرداری «میجر» جدیدترین ساخته بلند سینمایی احسان عبدی پور به پایان رسید تا مراحل فنی آن برای رسیدن به نسخه نهایی انجام شود این خبر را حمید فرخ نژاد در صفحه اینستاگرام خود گذاشته است. حمید فرخ نژاد در این اثر نقش اصلی مرد را ایفا می‌کند همچنین تهیه کنندگی آن را برعهده دارد و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می‌شود. لوکیشن‌های «میجر» در بوشهر است و از بازیگران محلی این منطقه نیز استفاده شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
بیشتر بخوانید: برای آشنایی با ۳۵ فیلمی که راهی جشنواره فیلم فجر می‌شوند اینجا کلیک کنید «سعید آقاخانی» بازیگر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از سی و سومین جشنواره فیلم فجر برای فیلم «خداحافظی طولانی» امسال با دو فیلم راهی جشنواره فیلم فجر شده تا بتواند موفقیت خود در کسب سیمرغ بلورین را تکرار کند. ***زنبور کارگرفیلم سینمایی زنبور کارگر از جمله آثاری است که می‌تواند با توجه به عوامل و بازیگران از شانس‌های این دوره از جشنواره فیلم فجر باشد. فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی و کارگردانی افشین صادقی چندی پیش در تهران آغاز شده و همچنان در حال انجام است. «خون شد» برای نمایش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. سعید آقاخانی در فیلم سینمایی «خون شد» با بازیگرانی همچون سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق‌نورد، سیامک صفری همبازی شده و باید دید می‌تواند با ایفای نقشی که همه آن را متفاوت خوانده‌اند سیمرغ دوم جشنواره فیلم فجر را از آن خود نماید یا نه.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
حسن مصطفوی با اشاره به تفاوت دستمزد بازیگران در ژانر کمدی و اجتماعی گفت: دستمزد بازیگران در هر ژانری که کار می‌کنند تفاوتی ندارد. او ادامه داد: از کل هزینه‌هایی که صرف یک پروژه می‌شود یک سوم آن به دستمزد بازیگران اختصاص می‌یابد. مدیر تولید فیلم «قلاده‌های طلا» در ادامه با اشاره به دستمزد بازیگران بیان داشت: دستمزد بازیگران در ژانر کمدی یا اجتماعی تفاوتی ندارد. معیار تعیین قیمت بازیگرانعبدالله علیخانی با اشاره به تفاوت هزینه ساخت فیلم در ژانر‌های گوناگون گفت: اینکه یک تهیه کننده در چه ژانری فیلم می‌سازد تاثیری بر هزینه‌ها ندارد. تهیه کننده فیلم «دختر شاه پریون» با اشاره به دستمزد بازیگران تصریح کرد: علاوه بر هزینه‌های تولید، میزان دستمزد بازیگران هم در ژانر‌های گوناگون تفاوتی ندارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
در این میان با شروع فصل تولید، بسیاری از آثار سینمایی برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شده و متعاقبا بازیگران نیز برای حضور در این آثار وارد قرارداد می‌شوند، همین عاملی است تا فهرست پرکارترین و یا غایبان سینما در جشنواره فیلم فجر به یکی از اخبار جذاب سینما در فصل پاییز مبدل شود. وی هم‌اکنون در چرخه اکران سینماها فیلم سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» را دارد، فیلمی که در آن با افشین هاشمی همبازی شده است، این اثر از چهارشنبه اکران خود در سینماهای کشور را آغاز کرده است. مقدمی امسال با فیلم «زنبور کارگر» آماده حضور در فجر خواهد شد. فیلم سینمایی زنبور کارگر از جمله آثاری است که می‌تواند با توجه به عوامل و بازیگران از شانس‌های این دوره از جشنواره فیلم فجر باشد. فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی و کارگردانی افشین صادقی چندی پیش در تهران آغاز شده و همچنان در حال انجام است.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 ماه قبل
عصر کرد - در آستانه اکران «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی، پوستر رسمی این فیلم رونمایی و منتشر شدپوستر جدید «سمفونی نهم» فیلم سینمایی «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی از ۱۵ آبان در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود. به همین مناسبت، پوستر رسمی این فیلم که توسط عرفان بهکار طراحی شده است، رونمایی و منتشر شد. پوستر فیلم سینمایی سمفونی نهمحمیدفرخ‌نژاد، ساره بیات، محمدرضا فروتن، پژمان بازغی، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، هدی زین‌العابدین، مارین ون‌هولک و حمیدرضا مولانا، بازیگران فیلم «سمفونی نهم» هستند. بیشتر بدانید: ساره بیات, فروتن و حمید فرخ نژاد در سمفونی نهم + عکسبیشتر بدانید: ساره بیات، حمید فرخ‌نژاد و محمدرضا فروتن روی پوستر «سمفونی نهم» با حال و هوای وسترنی! بیشتر بدانید: توصیف حمید فرخ نژاد از بازی در نقش عزرائیل + عکسمنبع: khabaronline. ir
رجانیوزرجانیوز1 ماه قبل
این درحالی است که طبق بند ۷۹ پیش‌نویس «لایحه اصلاح برخی قوانین و مقررات مالیاتی» وزارت امور اقتصاد و دارایی هم خواستار حذف معافیت مالیاتی هنرمندان یعنی بند «ل» ماده ۱۳۹ قانون مالیات‌های مستقیم شده‌ بود. این دستور موجی از انتقادات نسبت به تصمیم جدید دولت مبنی بر معافیت هنرمندان از پرداخت مالیات، شکل گرفته است. - می‌دونید چرا نوبخت دستور داده که مالیات سلبریتی‌ها حذف بشه؟! - بیایم بدبین نباشیم شاید از سلبریتی‌ها مالیات نمی‌گیرن که پول بیت‌المال به پولهای کثیف بازیگرا آلوده نشه! مثلا گفته شود افرادی که در سال درآمدی کمتر از ۵۰ میلیون تومان دارند از پرداخت مالیات معاف هستند، نه‌ آنکه همگی را از پرداخت مالیات معاف کنند!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
این دستور موجی از انتقادات نسبت به تصمیم جدید دولت مبنی بر معافیت هنرمندان از پرداخت مالیات، شکل گرفته است. - خیلی دوست داشتم بدانم که چرا سلبریتی‌ها از اغتشاشگران حمایت کرده وبه نیروهای نظامی حمله می‌کنند تا اینکه امروز فهمیدم رئیس‌سازمان برنامه وبودجه اعلام کرده سلبریتی‌ها از پرداخت مالیات معافند. - می‌دونید چرا نوبخت دستور داده که مالیات سلبریتی‌ها حذف بشه؟! - بیایم بدبین نباشیم شاید از سلبریتی‌ها مالیات نمی‌گیرن که پول بیت‌المال به پولهای کثیف بازیگرا آلوده نشه! مثلا گفته شود افرادی که در سال درآمدی کمتر از ۵۰ میلیون تومان دارند از پرداخت مالیات معاف هستند، نه‌ آنکه همگی را از پرداخت مالیات معاف کنند!
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «موسی» به کارگردانی احسان عبدی‌پور در اسکله فجر بوشهر، با عوامل فیلم دیدار و گفتگو کرد. علیرضا تابش در این دیدار گفت: فیلم «موسی» یک فیلم بومی - محلی مفید و تاثیرگذار است که ضمن پرداختن به موضوع بومی از بازیگران و عوامل بومی بهره ‌برده است. تابش در ادامه ضمن تشکر از تلاش و زحمات همه عوامل اجرایی فیلم «موسی»، برای آنها در ادامه فیلمبرداری آرزوی موفقیت کرد. فیلم «موسی» چهارمین ساخته بلند سینمایی احسان عبدی‌پور کارگردان بوشهری است که به تهیه‌کنندگی حمید فرخ‌نژاد و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می‌شود. اغلب بازیگران فیلم بومی هستند و حمید فرخ نژاد و چند تن از بازیگران شناخته شده کشور در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «موسی» به کارگردانی احسان عبدی‌پور در اسکله فجر بوشهر، با عوامل فیلم دیدار و گفت‌وگو کرد. اعتمادآنلاین| علیرضا تابش در این دیدار گفت: فیلم «موسی» یک فیلم بومی محلی مفید و تأثیرگذار است که ضمن پرداختن به موضوع بومی، از بازیگران و عوامل بومی بهره ‌برده است. تابش در ادامه ضمن تشکر از تلاش و زحمات همه عوامل اجرایی فیلم «موسی»، برای آنها در ادامه فیلبمرداری فیلم آرزوی موفقیت کرد. فیلم «موسی» چهارمین ساخته بلند سینمایی احسان عبدی‌پور کارگردان بوشهری است که به تهیه‌کنندگی «حمید فرخ‌نژاد» و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می‌شود. اغلب بازیگران فیلم بومی هستند و حمید فرخ نژاد و چند تن از بازیگران شناخته شده کشور در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «موسی» به کارگردانی احسان عبدی‌پور با عوامل فیلم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «موسی» به کارگردانی احسان عبدی‌پور در اسکله فجر بوشهر، با عوامل فیلم دیدار و گفتگو کرد. علیرضا تابش در این دیدار گفت: فیلم «موسی» یک فیلم بومی - محلی مفید و تاثیرگذار است که ضمن پرداختن به موضوع بومی از بازیگران و عوامل بومی بهره ‌برده است. تابش در ادامه ضمن تشکر از تلاش و زحمات همه عوامل اجرایی فیلم «موسی»، برای آنها در ادامه فیلمبرداری آرزوی موفقیت کرد. فیلم «موسی» چهارمین ساخته بلند سینمایی احسان عبدی‌پور کارگردان بوشهری است که به تهیه‌کنندگی حمید فرخ‌نژاد و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می‌شود.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی و کارگردانی افشین صادقی فرم حضور در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر را پر کرد. این فیلم آخرین مراحل فنی خود را سپری می‌کند. بهرنگ قدرتی به تازگی آهنگسازی پروژه را آغاز کرده است. جلوه‌های کامپیوتری فیلم نیز توسط فرید ناظر فصیحی در حال انجام است و صداگذاری را امین شریفی و بابک شکیبا بر عهده دارند. در خلاصه قصه این فیلم آمده است: بیوک که سال‌ها پیش زنش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده، در نزاعی کشته می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
فیلم سینمایی «زنبور کارگر» متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی و کارگردانی افشین صادقی فرم حضور در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر را پر کرد. این فیلم آخرین مراحل فنی خود را سپری می‌کند. جلوه‌های کامپیوتری فیلم نیز توسط فرید ناظر فصیحی در حال انجام است و صداگذاری را امین شریفی و بابک شکیبا بر عهده دارند. در خلاصه قصه این فیلم آمده است: بیوک که سال‌ها پیش زنش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده، در نزاعی کشته می‌شود.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور به پشت صحنه فیلم سینمایی «موسی» به کارگردانی احسان عبدی‌پور در اسکله فجر بوشهر رفت. به گزارش سینماپرس، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «موسی» گفت: این فیلم بومی محلی، مفید و تأثیرگذار است که ضمن پرداختن به موضوع بومی، از بازیگران و عوامل بومی هم بهره برده است. تابش در ادامه ضمن تشکر از تلاش و زحمات همه عوامل اجرایی فیلم «موسی» برای آن‌ها در ادامه فیلمبرداری، آرزوی موفقیت کرد. فیلم «موسی» چهارمین ساخته بلند سینمایی احسان عبدی‌پور کارگردان بوشهری است که به تهیه‌کنندگی «حمید فرخ‌نژاد» و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می‌شود. اغلب بازیگران فیلم بومی هستند و حمید فرخ نژاد و چند تن از بازیگران شناخته شده کشور در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «موسی» به کارگردانی احسان عبدی‌پور در اسکله فجر بوشهر، با عوامل فیلم دیدار و گفتگو کرد. علیرضا تابش در این دیدار گفت: فیلم «موسی» یک فیلم بومی - محلی مفید و تاثیرگذار است که ضمن پرداختن به موضوع بومی از بازیگران و عوامل بومی بهره ‌برده است. تابش در ادامه ضمن تشکر از تلاش و زحمات همه عوامل اجرایی فیلم «موسی»، برای آنها در ادامه فیلمبرداری آرزوی موفقیت کرد. فیلم «موسی» چهارمین ساخته بلند سینمایی احسان عبدی‌پور کارگردان بوشهری است که به تهیه‌کنندگی حمید فرخ‌نژاد و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می‌شود. اغلب بازیگران فیلم بومی هستند و حمید فرخ نژاد و چند تن از بازیگران شناخته شده کشور در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایسنا: به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی و کارگردانی افشین صادقی فرم حضور در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر را پر کرد. این فیلم آخرین مراحل فنی خود را سپری می‌کند. جلوه‌های کامپیوتری فیلم نیز توسط فرید ناظر فصیحی در حال انجام است و صداگذاری را امین شریفی و بابک شکیبا بر عهده دارند. در خلاصه قصه این فیلم آمده است: بیوک که سال‌ها پیش زنش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده، در نزاعی کشته می‌شود. در این میان تنها شاهد، دوست دختر قاتل است…

۳۵ فیلم متقاضی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را بشناسید

31+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
این فیلم با نقش آفرینی حمید فرخ نژاد، ساره بیات، محمدرضا فروتن، پژمان بازغی، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، هدی زین‌العابدین، منوچهر آذر، مارین ون هولک و حمیدرضا مولانا یک فیلم نسبتا گرانقیمت محسوب می‌شود که بازگشت سرمایه‌اش نیازمند اکران گسترده است. اکران این فیلم در هفته سوم با حواشی همراه شده که احتمالا متاثر از تیزر این فیلم است. بر اساس اطلاع «تابناک»، از سازندگان سمفونی نهم خواسته شده صحنه‌های هیتلر و اوا براون (فرم و سپس صدای بوسه) و آن دیالوگ اوا براوان به ملک الموت از نسخه در حال اکران حذف شود تا حساسیت‌ها نسبت به این فیلم کاهش یابد. از سوی دیگر برخی عوامل فیلم می‌گویند اکران فیلم در قم متوقف شده که نشان می‌دهد برخی نسبت به این فیلم گارد گرفته‌اند و شرایط برای این فیلم دشوارتر شده و دور از انتظار نیست در برخی شهرستان‌های دیگر نیز شاهد واکنش‌های مشابهی باشیم. همچنین مصوبه شورای عالی اکران مبنی بر تمدید یک هفته‌ای اکران فیلم‌های روی پرده به واسطه ناآرامی‌های اخیر و تاثیر منفی بر گیشه سینما، شامل این فیلم نشده است؛ اقدامی که نشان می‌دهد برخی متولیان امیدوارند این فیلم با سرعت بیشتری به پایان دوره اکران برسد و پیش از آنکه حواشی منجر به اتفاقات دیگری شود، زمان کار خودش را انجام دهد و فیلم به پایان دوره اکران خود برسد.
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید