آخرین و مهم‌ترین اخبار « پیروز حناچی »
حناچی

حناچی

فارسفارس45 دقیقه قبل
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از آغاز به کار مجمع شهرداران پایتخت خبر داد و گفت: از طریق این مجمع سیاست‌گذاری‌های لازم انجام می‌شود. وی افزود: آرزوی امروز شما فردای تهران ما است و امروز فرصتی است که نسل جدید شهرداران مدارس برنامه‌های خود را آغاز کنند. معاون شهردار تهران از آغاز به کار مجمع شهرداران مدارس تهران خبر داد و گفت: شهرداران برتر حکم مشاور جوان در شهرداری خواهند داشت و برای ساختن آینده تهران همکاری می‌کنند. جوادی یگانه خاطرنشان کرد: همچنین از یاری‌، دانش و تجربه شهرداران گذشته مدارس استفاده می‌کنیم و در این مجمع فضای سیاست‌گذاری توسط شهرداران مدارس ایجاد می‌شود. معاون شهردار تهران در پایان به رونمایی از سایت شهرداران مدارس اشاره کرد و گفت: این سایت امروز رونمایی شد و شهرداران مدارس و معاونین می‌توانند برنامه‌های خود را از این طریق اعلام و ایده‌های خود را به اشتراک گذارند.
سینماپرسسینماپرس1 ساعت قبل
سینماپرس: هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه «تصویر شهر» از افزایش ظرفیت پردیس سینمایی «ملت» از سینماهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و بازسازی و تجهیز آن در تمامی بخش‌ها تا دهه فجر امسال خبر داد. میرزاخانی تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۳۹۸ با توجه به وظیفه سازمانی موسسه تصویر شهر مبنی‌بر توسعه و تجهیز فضا و امکانات نمایشی پردیس‌های تابعه، بررسی‌های به عمل آمده و مشورت‌های گرفته شده از مهندسان، طراحان و معماران داخلی به نحوی که مشکلی در فضاهای باز و گرافیک محیطی این سازه ایجاد نشود، ۷ سالن دیگر به ظرفیت نمایش پردیس اضافه شد که در مجموع ظرفیت پردیس ملت به ۱۸۱۵ صندلی افزایش یافت. میرزاخانی درباره فضای نمایشگاه و گالری نیز بیان کرد: گالری پردیس نیز بازسازی و به نورپردازی حرفه‌ای مجهز شده است. افزایش ظرفیت سالن‌ها و تقویت اینترنتمدیرعامل موسسه تصویر شهر درباره بازسازی سالن‌های موجود در پردیس ابراز کرد: در رابطه با سالن‌های موجود، در هر سالن ۲۰ صندلی به ظرفیت کنونی اضافه و نورهای داخلی و سایر امکانات نیز بهسازی شده است. در پایان یادآوری می‌شود که امکانات فوق همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران امسال رسما افتتاح و به ناوگان اکران افزوده خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
رئیس بنیاد مستضعفان و شهردار تهران برای حل برخی مسائل فی ما بین تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. در جلسه عصر دیروز شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان که به میزبانی شهردار پایتخت برگزار شد، بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمامی مسائل فی مابین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: این یک تفاهم کلی بوده و در آینده نه چندان دور، قطعا برای مصادیق ذکر شده، توافق نامه‌های دیگری به امضا خواهد رسید. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، تصریح کرد: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. وی با بیان اینکه موتورسواران عامل بیشترین آمار مرگ و میر در ایران و جهان به شمار می‌روند، عنوان کرد: آمارها میزان نارضایتی از شیوه‌های موتورسواری را حدود ۷۰ درصد، نارضایتی از میزان دزدی و سرقت را ۳۴ درصد، رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله کار را ۵۶ درصد و رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه را ۸۴ درصد بازگو می‌کند که نشان می‌دهد باید برای این قشر از جامعه برنامه جدی در حوزه فرهنگی در نظر گرفته شود. به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دربارۀ بی نظمیها و قانون شکنیهای موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آنها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است. انتهای پیام
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ساعت قبل
هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه «تصویر شهر» از افزایش ظرفیت پردیس سینمایی «ملت» از سینماهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و بازسازی و تجهیز آن در تمامی بخش‌ها تا دهه فجر امسال خبر داد. همچنین این مجموعه علاوه بر در اختیار داشتن بهترین امکانات نمایش با تجهیز شدن به سیستم نمایش Dcinema و صدای دالبی در کلیه سالن‌ها؛ هم مورد توجه مخاطبان خود بوده و هم تهیه‌کنندگان و سینماگران از کیفیت صدا و نمایش فیلم‌هایشان در این پردیس همواره رضایت داشته‌اند. میرزاخانی درباره فضای نمایشگاه و گالری نیز بیان کرد: گالری پردیس نیز بازسازی و به نورپردازی حرفه‌ای مجهز شده است. افزایش ظرفیت سالن‌ها و تقویت اینترنتمدیرعامل موسسه تصویر شهر درباره بازسازی سالن‌های موجود در پردیس گفت: در رابطه با سالن‌های موجود، در هر سالن ۲۰ صندلی به ظرفیت کنونی اضافه و نورهای داخلی و سایر امکانات نیز بهسازی شده است. در پایان یادآوری می‌شود که امکانات فوق همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران امسال رسما افتتاح و به ناوگان اکران افزوده خواهد شد.
انتخابانتخاب2 ساعت قبل
سومین رویداد «تهران هوشمند» با حضور آذری جهرمی برگزار شد. هفته‌ی تهران هوشمند از ۱۲ تا ۱۹ آذر برگزار می‌شود. افتتاح مراکز نوآوری، برپایی گذر نوآوری در پایتخت، برگزاری رویداد دیگری از سلسله رویدادهای اینوتهران و رونمایی از پروژه‌های تهران هوشمند از جمله برنامه‌های این هفته هستند. از جمله‌ این رویدادها می‌توان به همایش دو روزه «تهران هوشمند» در روزهای هجدهم و نوزدهم آذر در مرکز همایش‌های برج میلاد اشاره کرد. در افتتاحیه سومین همایش تهران هوشمند که روز دوشنبه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، پیروز حناچی شهردار تهران، و محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار شد، ۵ اپلیکیشن تهران من، دوچرخه، کیف پول شهروندی، بلیت هوشمند و املاک من رونمایی شدند.
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در جلسه عصر دیروز شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان که به میزبانی شهردار پایتخت برگزار شد، بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمامی مسائل فی مابین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: این یک تفاهم کلی بوده و در آینده نه چندان دور، قطعا برای مصادیق ذکر شده، توافق نامه‌های دیگری به امضا خواهد رسید. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست. فتاح تاکید کرد: این تفاهم نامه هم به نفع مردم تهران و هم به نفع مستضعفان کشور خواهد بود و، چون املاک بنیاد به نام مستضعفان است ما مسئولیت بزرگی داریم و قطعا کاری را خواهیم کرد که به نفع مستضعفان، مردم و کشور باشد.
مهرمهر2 ساعت قبل
همچنین این مجموعه علاوه بر در اختیار داشتن بهترین امکانات نمایش با تجهیز شدن به سیستم نمایش Dcinema و صدای دالبی در کلیه سالن‌ها؛ هم مورد توجه مخاطبان خود بوده و هم تهیه‌کنندگان و سینماگران از کیفیت صدا و نمایش فیلم‌هایشان در این پردیس همواره رضایت داشته‌اند. میرزاخانی درباره فضای نمایشگاه و گالری نیز بیان کرد: گالری پردیس نیز بازسازی و به نورپردازی حرف‌ه‌ای مجهز شده است. افزایش ظرفیت سالن‌ها و تقویت اینترنتمدیرعامل موسسه تصویر شهر درباره بازسازی سالن‌های موجود در پردیس ابراز کرد: در رابطه با سالن‌های موجود، در هر سالن ۲۰ صندلی به ظرفیت کنونی اضافه و نورهای داخلی و سایر امکانات نیز بهسازی شده است. وی در ادامه گفت: با تغییر کلی ساختار اینترنت این مجموعه در حال حاضر امکان برقراری ارتباط اینترنتی در تمامی طبقات و فضاها فراهم شده و به منظور تقویت آنتن تلفن‌های همراه با شرکت‌های مهم در این باره مکاتبه و هم اکنون زیر ساخت آن در مجموعه تعبیه شده است. در پایان یادآوری می‌شود که امکانات فوق همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران امسال رسما افتتاح و به ناوگان اکران افزوده خواهد شد.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
در جلسه عصر دیروز شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان که به میزبانی شهردار پایتخت برگزار شد، بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. به گزارش وانانیوز، رئیس بنیاد مستضعفان و شهردار تهران برای حل برخی مسائل فی ما بین تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمامی مسائل فی مابین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. بنا داریم آنچه به نفع مردم و شهرداری است، خصوصا در زمینه فضای سبز عمومی و پارک‌ها، در قالب این تفاهم نامه حل و فصل شود. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
به گزارش مشرق، در جلسه عصر دیروز شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان که به میزبانی شهردار پایتخت برگزار شد، سید پرویز فتاح بنیاد مستضعفان و پیروز حناچی شهردار تهران، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمام مسائل بین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: این یک تفاهم کلی بوده و در آینده نه چندان دور، قطعا برای مصادیق ذکر شده، توافق نامه‌های دیگری به امضا خواهد رسید. بنا داریم آنچه به نفع مردم و شهرداری است، خصوصا در زمینه فضای سبز عمومی و پارک‌ها، در قالب این تفاهم نامه حل و فصل شود. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، تصریح کرد: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. وی با بیان اینکه موتورسواران عامل بیشترین آمار مرگ و میر در ایران و جهان به شمار می‌روند، عنوان کرد: آمارها میزان نارضایتی از شیوه‌های موتورسواری را حدود ۷۰ درصد، نارضایتی از میزان دزدی و سرقت را ۳۴ درصد، رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله کار را ۵۶ درصد و رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه را ۸۴ درصد بازگو می‌کند که نشان می‌دهد باید برای این قشر از جامعه برنامه جدی در حوزه فرهنگی در نظر گرفته شود. معاون شهردار تهران اظهار کرد: براین اساس «کمپین موتورسوار خوب» به همت اداره کل آموزش‌های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهر تهران با همکاری معاونت حمل و نقل ترافیک و راهور تهران بزرگ، به منظور پیدا کردن راه حلی برای مسائلی چون ایجاد حس ناامنی برای شهروندان به دلیل تردد موتورسواران در پیاده‌روها، آمار بالای مرگ و میر و جراحت موتوسواران در تصادفات شهری، نارضایتی عمومی شهروندان از رفتارهای پرخطر موتورسواران، سهم بالای خودمراقبتی مانند استفاده از کلاه ایمنی در کاهش‌دادن سوانح مربوط به موتورسواران و کمبود آموزش‌های لازم به موتورسواران را طراحی کرده است. به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دربارۀ بی نظمیها و قانون شکنیهای موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آنها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از آغاز به کار کمپین «موتورسوار خوب» خبر داد و گفت: شهرداری برای ۱٫۵ میلیون موتور سوار تهرانی برنامه دارد. به گزارش ایلنا، محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، تصریح کرد: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. وی با بیان اینکه موتورسواران عامل بیشترین آمار مرگ و میر در ایران و جهان به شمار می‌روند، عنوان کرد: آمارها میزان نارضایتی از شیوه‌های موتورسواری را حدود ۷۰ درصد، نارضایتی از میزان دزدی و سرقت را ۳۴ درصد، رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله کار را ۵۶ درصد و رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه را ۸۴ درصد بازگو می‌کند که نشان می‌دهد باید برای این قشر از جامعه برنامه جدی در حوزه فرهنگی در نظر گرفته شود. براساس گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دربارۀ بی نظمی‌ها و قانون شکنی‌های موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آن‌ها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
وی همچنین بر آمادگی ایرانسل برای بررسی پیشنهاد شرکت‌های آماده برای فعالیت در عرصه شهر هوشمند تأکید کرد و در عین حال، تحقق این گونه همکاری‌ها را به دلیل گستردگی سطح فعالیت، منوط به ارائه طرح و مدل تجاری مناسب و کامل دانست. وحید شاه منصوری، از ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی نیز با اشاره لزوم حمایت دولت از پیشرفت پروژه‌های اینترنت اشیا، از برنامه این ستاد برای فعالیت در حوزه کشاورزی و شهر هوشمند خبر داد. علی رحمان‌پور مدیرعامل استارتاپ لینکپ نیز با اشاره به نقش مهم و کلیدی اپراتورها برای جلب اعتماد کاربران نهایی خدمات شهر هوشمند، بر ضرورت مشخص شدن نقش‌ها برای شکل‌گیری همکاری بین بازیگران مختلف این صنعت در راستای رشد بازار تاکید کرد و آن را حلقه گمشده اتصال مجموعه بازیگران دانست. در شهرهای هوشمند، از داده‌ها و فناوری‌های موجود برای ارتقای کارآیی، توسعه اقتصادی و بهبودی کیفیت زندگی شهروندان استفاده می‌شود که با توسعه یافتن تکنولوژی‌های شهر هوشمند، موارد استفاده بیشتری از IoT نیز ایجاد خواهد شد. از جمله خدمات هوشمند شهری که توسط ایرانسل، تا امروز ارائه شده است می‌توان به «پارکینگ هوشمند»، «روشنایی هوشمند معابر»، «دوچرخه اشتراکی»، «کنتور خوانی هوشمند»، «مدیریت هوشمند ناوگان» و «نظارت بر تجهیزات و دارایی‌ها» اشاره کرد.
الفالف2 ساعت قبل
به گزارش فارس، محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، اظهارداشت: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. وی با بیان اینکه موتورسواران عامل بیشترین آمار مرگ و میر در ایران و جهان به شمار می‌روند، عنوان کرد: آمارها میزان نارضایتی از شیوه‌های موتورسواری را حدود ۷۰ درصد، نارضایتی از میزان دزدی و سرقت را ۳۴ درصد، رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله کار را ۵۶ درصد و رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه را ۸۴ درصد بازگو می‌کند که نشان می‌دهد باید برای این قشر از جامعه برنامه جدی در حوزه فرهنگی در نظر گرفته شود. معاون شهردار تهران اظهار کرد: براین اساس «کمپین موتورسوار خوب» به همت اداره کل آموزش‌های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهر تهران با همکاری معاونت حمل و نقل ترافیک و راهور تهران بزرگ، به منظور پیدا کردن راه حلی برای مسائلی چون ایجاد حس ناامنی برای شهروندان به دلیل تردد موتورسواران در پیاده‌روها، آمار بالای مرگ و میر و جراحت موتوسواران در تصادفات شهری، نارضایتی عمومی شهروندان از رفتارهای پرخطر موتورسواران، سهم بالای خودمراقبتی مانند استفاده از کلاه ایمنی در کاهش‌دادن سوانح مربوط به موتورسواران و کمبود آموزش‌های لازم به موتورسواران را طراحی کرده است. جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درباره بی نظمی‌ها و قانون شکنی‌های موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آن‌ها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در جلسه عصر دیروز شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان که به میزبانی شهردار پایتخت برگزار شد، سید پرویز فتاح بنیاد مستضعفان و پیروز حناچی شهردار تهران، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمام مسائل بین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: این یک تفاهم کلی بوده و در آینده نه چندان دور، قطعا برای مصادیق ذکر شده، توافق نامه‌های دیگری به امضا خواهد رسید. بنا داریم آنچه به نفع مردم و شهرداری است، خصوصا در زمینه فضای سبز عمومی و پارک‌ها، در قالب این تفاهم نامه حل و فصل شود. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست.
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، پیروز حناچی شهردار تهران بعدازظهر روز سه‌شنبه در دفتر خود میزبان پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان بود تا تفاهم‌نامه همکاری مشترکی میان دو طرف امضا شود. در قالب این همکاری پروژه‌هایی تعریف خواهیم کرد که هم بنیاد و هم شهر تهران از آنها منتفع شوند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمامی مسائل فی مابین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست. فتاح تاکید کرد: این تفاهم نامه هم به نفع مردم تهران و هم به نفع مستضعفان کشور خواهد بود و چون املاک بنیاد به نام مستضعفان است ما مسئولیت بزرگی داریم و قطعا کاری را خواهیم کرد که به نفع مستضعفان، مردم و کشور باشد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ساعت قبل
محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، تصریح کرد: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. وی با بیان اینکه موتورسواران عامل بیشترین آمار مرگ و میر در ایران و جهان به شمار می‌روند، عنوان کرد: آمارها میزان نارضایتی از شیوه‌های موتورسواری را حدود ۷۰ درصد، نارضایتی از میزان دزدی و سرقت را ۳۴ درصد، رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله کار را ۵۶ درصد و رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه را ۸۴ درصد بازگو می‌کند که نشان می‌دهد باید برای این قشر از جامعه برنامه جدی در حوزه فرهنگی در نظر گرفته شود. معاون شهردار تهران اظهار کرد: براین اساس «کمپین موتورسوار خوب» به همت اداره کل آموزش‌های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهر تهران با همکاری معاونت حمل و نقل ترافیک و راهور تهران بزرگ، به منظور پیدا کردن راه حلی برای مسائلی چون ایجاد حس ناامنی برای شهروندان به دلیل تردد موتورسواران در پیاده‌روها، آمار بالای مرگ و میر و جراحت موتوسواران در تصادفات شهری، نارضایتی عمومی شهروندان از رفتارهای پرخطر موتورسواران، سهم بالای خودمراقبتی مانند استفاده از کلاه ایمنی در کاهش‌دادن سوانح مربوط به موتورسواران و کمبود آموزش‌های لازم به موتورسواران را طراحی کرده است. به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دربارۀ بی نظمیها و قانون شکنیهای موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آنها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی در حوزه موتورسواران شهر، از آغاز به کار کمپین «موتورسوار خوب» خبر داد. به گزارش ایسنا، محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، تصریح کرد: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دربارۀ بی نظمیها و قانون شکنیهای موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آنها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است. انتهای پیام
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، رئیس بنیاد مستضعفان و شهردار تهران برای حل برخی مسائل فی ما بین تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمامی مسائل فی مابین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: این یک تفاهم کلی بوده و در آینده نه چندان دور، قطعا برای مصادیق ذکر شده، توافق نامه‌های دیگری به امضا خواهد رسید. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست. به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، فتاح تاکید کرد: این تفاهم نامه هم به نفع مردم تهران و هم به نفع مستضعفان کشور خواهد بود و، چون املاک بنیاد به نام مستضعفان است ما مسئولیت بزرگی داریم و قطعا کاری را خواهیم کرد که به نفع مستضعفان، مردم و کشور باشد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
در جلسه عصر دیروز شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان که به میزبانی شهردار پایتخت برگزار شد، بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. به گزارش ایسنا، رئیس بنیاد مستضعفان و شهردار تهران برای حل برخی مسائل فی ما بین تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند. وی اضافه کرد: این اراده میان دو طرف وجود دارد که تمامی مسائل فی مابین شهرداری و بنیاد مستضعفان در یک بازه زمانی منطقی حل شود. بنا داریم آنچه به نفع مردم و شهرداری است، خصوصا در زمینه فضای سبز عمومی و پارک‌ها، در قالب این تفاهم نامه حل و فصل شود. رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بنیاد مستضعفان املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با تغییر کاربری به فضای سبز تبدیل شود و اهتمام ما در این بخش به اندازه‌ای است که حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مکان و اثاث کشی هم هست.
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، اظهارداشت: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. وی با بیان اینکه موتورسواران عامل بیشترین آمار مرگ و میر در ایران و جهان به شمار می‌روند، عنوان کرد: آمارها میزان نارضایتی از شیوه‌های موتورسواری را حدود ۷۰ درصد، نارضایتی از میزان دزدی و سرقت را ۳۴ درصد، رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله کار را ۵۶ درصد و رضایت از موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه را ۸۴ درصد بازگو می‌کند که نشان می‌دهد باید برای این قشر از جامعه برنامه جدی در حوزه فرهنگی در نظر گرفته شود. جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درباره بی نظمی‌ها و قانون شکنی‌های موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آن‌ها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
همچنین این مجموعه علاوه بر در اختیار داشتن بهترین امکانات نمایش با تجهیز شدن به سیستم نمایش Dcinema و صدای دالبی در کلیه سالن‌ها؛ هم مورد توجه مخاطبان خود بوده و هم تهیه‌کنندگان و سینماگران از کیفیت صدا و نمایش فیلم‌هایشان در این پردیس همواره رضایت داشته‌اند. میرزاخانی تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۳۹۸ با توجه به وظیفه سازمانی موسسه تصویر شهر مبنی‌بر توسعه و تجهیز فضا و امکانات نمایشی پردیس‌های تابعه، بررسی‌های به عمل آمده و مشورت‌های گرفته شده از مهندسان، طراحان و معماران داخلی به نحوی که مشکلی در فضاهای باز و گرافیک محیطی این سازه ایجاد نشود، ۷ سالن دیگر به ظرفیت نمایش پردیس اضافه شد که در مجموع ظرفیت پردیس ملت به ۱۸۱۵ صندلی افزایش یافت. میرزاخانی درباره فضای نمایشگاه و گالری نیز بیان کرد: گالری پردیس نیز بازسازی و به نورپردازی حرف‌ه‌ای مجهز شده است. افزایش ظرفیت سالن‌ها و تقویت اینترنتمدیرعامل موسسه تصویر شهر درباره بازسازی سالن‌های موجود در پردیس ابراز کرد: در رابطه با سالن‌های موجود، در هر سالن ۲۰ صندلی به ظرفیت کنونی اضافه و نورهای داخلی و سایر امکانات نیز بهسازی شده است. در پایان یادآوری می‌شود که امکانات فوق همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران امسال رسما افتتاح و به ناوگان اکران افزوده خواهد شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین5 ساعت قبل
ایران سومین کشور تربیت کننده مهندس در جهانفرجی دانا مشاور علمی رئیس جمهوری گفت: طبق آمار منتشر شده از سوی یونسکو، جمهوری اسلامی ایران سومین کشور تربیت کننده مهندس در جهان پس از کشورهای روسیه و آمریکا است. شیب تند کاهش جمعیت روستایی کشورمدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اعلام شیب تند کاهش جمعیت روستاها گفت: جمعیت روستایی کشور بر اساس سرشماری سال ۴۵ بالغ بر ۲۰ میلیون نفر بوده و در سال ۹۵ نیز به همین میزان ثبت شده است. مصرف بنزین در مازندران ۴۰ درصد کم شدحسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین مصرف این فراورده نفتی را در این استان در سه روز اخیر حدود ۴۰ درصد کاهش داد. کاهش ۲۰ درصدی مصرف بنزین در خراسان رضویاصغری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی نیز گفت: بعد از اعلام نرخ جدید بنزین مصرف این فرآورده در این منطقه ۲۰ درصد کاهش یافت. سهمیه‌بندی بنزین مرهمی بر تن محیط زیست استکلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در سبزوار گفت: اجرای سهمیه‌بندی بنزین نه تنها از حجم مصرف آن در کشور می‌کاهد بلکه این اقدام تاثیر مثبتی بر محیط زیست به ویژه کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها دارد.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی در حوزه موتورسواران شهر، از آغاز به کار کمپین «موتورسوار خوب» خبر داد. خبرگزاری ایسنا: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی در حوزه موتورسواران شهر، از آغاز به کار کمپین «موتورسوار خوب» خبر داد. محمدرضا جوادی یگانه با اشاره به آغاز کمپین موتورسوار خوب، تصریح کرد: ۱٫۵ میلیون موتورسوار در تهران وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با رفتارهایی ضمن ایجاد حس ناامنی برای شهروندان، براثر سوانح مختلف آسیب‌های جبران ناپذیری را به خود، خانواده و جامعه وارد می‌کنند. به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جوادی یگانه اهداف این کمپین را تشخص دادن و هویت دادن به موتورسواران از طریق تعریف موتورسوار خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دربارۀ بی نظمیها و قانون شکنیهای موتورسواران با رویکرد ایجابی و تاکید بر خانوادۀ موتورسواران و افراد پیرامون آنها عنوان کرد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: ‎هویت بخشی به موتورسوار باید به عنوان قانونی و در زیر ساخت اجتماعی و عمومی محقق شود که این کمپین در سطح شهر تهران و با همکاری سازمان‌های مرتبط در شهرداری، تلاشی نو برای ایجاد فرهنگ سازی برای این جامعه بزرگ است.
تسنیمتسنیم15 ساعت قبل
نژادبهرام تصریح کرد: منطقه ۲۲ توانسته پروژه‌های سال ۹۷ را انجام دهد و پروژه‌های سال جاری را با شتاب به اتمام برساند. وی تأکید کرد: تا زمانیکه پیگیری مناسب سازی اتفاق نیفتد و استمرار نداشته باشد نمی‌توان شاهد اتفاقات خوب در سطح مناطق بود. درحال حاضر هم مدیریت شهری جدید شعار تهران شهری برای همه را اعلام کرده است و در جهت آن اهداف خود را برنامه ریزی می‌کند. منطقه ۲۲ مجموعه‌ای متشکل از مجموعه‌های تجاری، مسکونی، تفریحی، اداری و ورزشی است که باید در چهارچوب قانون معلولان، مناسب سازی شوند. البته ملاحظات مناسب سازی فقط مربوط به ساختمان‌ها نیست و باید در حوزه حمل و نقل هم توجه ویژه به آن شود.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حسن رنجبر بعد از ظهر سه شنبه در مراسم کلنگ زنی پروژه «سه راهی شهریار» که با حضور مسئولان استانی و محلی و عملیاتی شدن کلنگ زنی طی ویدئو کنفرانسی توسط حناچی شهردار تهران صادر شد، اظهار داشت: مشکلات ترافیکی در منطقه سه راهی شهریار، شهرستان‌های غرب استان تهران به ویژه شهرستان‌های شهریار و ملارد و سایر شهرهای هم جوار را با معضلاتی ترافیک مواجه نموده بود که خوشبختانه با هماهنگی‌های انجام شده توسط شهردار تهران، شهردار منطقه ۲۱ تهران، شورای اسلامی شهر تهران، تاکید و پی گیری نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهریار، شورای اسلامی شهر باغستان و همه دست اندرکارانی که دراین طرح ما را همراهی نمودند منجرشد امروز شاهد کلنگ زنی این طرح ارزشمند باشیم. وی ادامه داد: پروژه سه راهی شهریار در تقاطع بین بزرگراه فتح- باغستان و در فاصله ۱۳۰۰ متری از غرب تقاطع بزرگراه فتح با بزرگراه آزادگان قرار گرفته است و یکی از مسیرهای اصلی ارتباط کلان شهر تهران با شهرستانهای شهریار و غرب استان تهران به شمار می‌رود. رنجبر تصریح کرد: با وضع موجود دسترسی شرق به جنوب در محل تقاطع فتح - باغستان از طریق یک دور برگردان هم سطح در فاصله ۸۰۰ متری تقاطع تامین می‌شود که این مسیرعلاوه بر تحمیل گردش اضافی و افزایش مصرف سوخت و مباحث ایمنی لازم برای تردد در بزرگراه فتح را تامین نمی‌کند. وی به برخی از نکات مهم این پروژه اشاره کرد و افزود: خوشبختانه مدیریت شهری استان تهران وعده صادقانه و منطقی برای اجرای این طرح در دستور کار خود قرار داده و امید است با پیمانکار خوب و توانمندی که برای این پروژه در نظر گرفته‌اند بتوانیم در زمان مقرر شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم. وی به میزان اعتبارات این پروژه نیز اشاره کرد افزود: اعتبار این پروژه توسط شهرداری تهران، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، فرمانداری و شهرداری باغستان تامین خواهد شد و هنوز میزان آن به صورت دقیق برآورد نشده است.
مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی یزدانی در سخنان خود در جمع مدیران روابط عمومی شهرداری تهران افزود: شرایط اقتصادی جامعه از دیگر دلایل افزایش اقبال عمومی نسبت به میادین میوه و تره بار است، چنانچه به عنوان نمونه، قیمت پرتقال که در میادین میوه و تره بار بین ۳ تا ۴ هزار تومان است، در فروشگاه‌های شمال شهر ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان و در فروشگاه‌های جنوب شهر ۵ تا ۷ هزار تومان به فروش می‌رسد. وی با اشاره به اینکه علاوه بر میوه و تره بار، در بحث گوشت قرمز، مرغ و آبزیان نیز از شرایط خوبی در میادین میوه و تره بار برخوردار هستیم، اظهار کرد: مردم با مراجعه به این مراکز، می‌توانند مایحتاج روزانه و هفتگی خود را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تهیه کنند. یزدانی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۴۶ میدان و بازار میوه و تره بار داریم و تا پایان سال ۱۰ بازار جدید نیز احداث می‌شود، تصریح کرد: با اولویت محله‌هایی که فاقد بازار هستند، احداث ۲۲ بازار برای سال آینده و ۱۵ بازار برای سال ۱۴۰۰ را در دستور کار داریم. معاون شهردار تهران در پایان، کیفیت مطلوب، مکان یابی مناسب، دسترسی آسان و قیمت ارزان را از جمله دلایل و عوامل استقبال شهروندان از میادین میوه و تره بار بر شمرد و خاطرنشان کرد: همه محله‌های تهران باید بازار میوه و تره بار داشته باشند و از این رو، احداث یک بازار میوه و تره بار در هر محله تهران را هدف‌گذاری کرده‌ایم.
مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه‌ای به منظور تقدیر از عملکرد دبیران کانون معلولین محلات با حضور مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه، سبحانی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، سرپرست اداره سلامت و جمعی از توانیابان در سالن کنفرانس دفتر شهردار برگزار شد. شهردار منطقه۱۳ با اشاره به شعار شهردار تهران مبنی بر تهران، شهری برای همه گفت: شهر باید برای تردد ایمن توام با سهولت همه گروه‌های اجتماعی به خصوص افراد دارای معلولیت و مصدومیت مناسب سازی شود، از این رو از مدتها پیش، عزم جدی در مجموعه شهرداری منطقه ۱۳ با تشکیل کمیته‌های مناسب سازی، تعامل با سایر سازمانها برای اقدامات عمرانی و همچنین اختصاص اعتبار و منابع لازم شکل گرفته است. وی ضمن تقدیر از فعالیت و تلاش دبیران کانون‌های معلول، آنها را از ظرفیت‌های موثر در محلات دانست و گفت: سراهای محلات در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید فعالیت‌های خود را برای هم محله ای‌ها و سایر توانیابان در این مراکز پیگیری کنید. وی با بیان اینکه چندین معبر در محدوده برای توانیابان آماده سازی شده که تا پایان سال، معابر دیگر نیز در دستور کار قرار دارد ابراز امیدواری کرد که با پیشرفت امور، در سال‌های آینده بخش اعظمی از معابر برای تردد آسان معلولان مناسب سازی شده باشد. همچنین شهردار منطقه۱۳ از مناسب سازی کلیه سراهای محلات خبر داد و گفت: اخیرا، اقدامات مناسب سازی سرای محله صفا مورد بهره برداری قرار گرفت که مورد استقبال توانیابان قرار گرفت.

افتتاح طرح ۶۰ میلیارد تومانی برای کاهش ترافیک غرب تهران + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران18 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران، صبح امروز تقاطع غیرهمسطح دو گاز _ شهید لشگری را افتتاح کرد. با ایجاد این تقاطع غیرهمسطح تنها چراغ راهنمایی و رانندگی بزرگراه شهید لشگری در مسیر استان تهران به استان البرز که همواره موجب ترافیک، افزایش مصرف سوخت و افزایش آلایندگی می‌شد، حذف شد. این طرح ۶۰ میلیارد تومان هزینه در بر داشته است. بیشتر بخوانید: جزئیات ماجرای فروش صندلی‌های اتوبوس از زبان رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران + فیلمانتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، محسن هاشمی در آئین بهره‌برداری از ۴۸ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۱ به کمبود بودجه در مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: می‌توانیم در قالب پروژه‌های مشارکتی کارهای بزرگی انجام دهیم که پروژه‌های امروز از نمونه‌های این اقدامات است. سرعت تصمیم گیری مدیران بسیار مهم است که امیدواریم هر چه سریعتر فضای لازم را برای تحقق اهداف فراهم کند. وی افزود: وجود صنایع پدیده‌ای است که امروزه شهرها در دنیا از آن متاثر هستند و مدیریت شهری هوشمند از آن به عنوان فرصت بهره می‌گیرد. وی افزود: وجود صنایع پدیده‌ای است که امروزه شهرها در دنیا از آن متاثر هستند و مدیریت شهری هوشمند از آن به عنوان فرصت بهره می‌گیرد. وی تاکید کرد: یکی از کارهای خوب منطقه ۲۱ توسعه فضای سبز است که قطعا این توسعه ثمرات ارزشمندی برای مردم تهران در بر خواهد داشت.

به انتهای لیست رسیدید

حناچی

پیروز حناچی (زادهٔ ۱۳۴۳ تهران) شهردار تهران از ۷ آذر ۹۷، معاون پیشین شهرسازی و معماری شهرداری تهران از خرداد تا آبان ۹۷ و سیاستمدار اصلاح طلب ایرانی است. او در دولت یازدهم معاون شهرسازی و معماری و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری وزیر وقت راه و شهرسازی عباس آخوندی بود. حناچی دانش‌آموخته معماری از دانشگاه تهران و فارغ‌التحصیل دکتری تخصصی مرمت شهری و باززنده‌سازی شهرهای تاریخی است. او در تاریخ ۲۲ آبان سال ۱۳۹۷ در رقابت با عباس آخوندی با ۱۱ رای از مجموع ۲۱ رای اعضای شورای شهر به عنوان شهردار منتخب تهران معرفی شد. از ۲۷ آبان ۹۷ به عنوان سرپرست شهرداری کارش را آغاز کرد و پس از جنجالی کم سابقه برای تأیید صلاحیت او سرانجام حکم وی در تاریخ هفتم آذر ۱۳۹۷ به عنوان چهاردهمین شهردار تهران پس از انقلاب رسماً صادر شد. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار مرتبط با پیروز حناچی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا