حوادث اصفهان

حوادث اصفهان

رکنارکنا1 ماه قبل
غفور راستین ادامه داد: در این سانحه رانندگی پنج زن مصدوم و برای طی مراحل درمانی به بیمارستان آیت‌الله کاشانی اصفهان منتقل شدند. مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: هشت نفر شامل چهار مرد ۲۲ تا ۷۰ ساله، سه زن ۲۰ تا ۵۷ ساله و یک کودک ۱۰ ساله دچار مصدومیت و توسط چهار دستگاه آمبولانس به بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر منتقل شدند. فرهاد کاوه‌آهنگران افزود: آتش‌سوزی بامداد پنجشنبه در انبار علوفه یک دامداری در محدوده روستای دشتی کلارتان و سرایت آن به یک دستگاه تراکتور هیچ مصدومی نداشت و دام‌ها نیز آسیبی ندیدند. وی عنوان کرد: نیروهای ایستگاه‌های شماره ۵ و ۲۳ در این عملیات حضور داشتند و آتش را مهار و خاموش کردند. دشتی روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان اصفهان است؛ این روستا در مسیر جاده اصفهان ورزنه واقع شده‌است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اصفهان امروزاصفهان امروز1 ماه قبل
۱۸ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ / کد خبر:۷۷۲۸۲ ۲ فقره حادثه رانندگی، یک انفجار و آتش‌سوزی در استان اصفهان در یک هفته گذشته موجب مصدومیت ۱۴ نفر شد. مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: بامداد روز گذشته یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام با یک دستگاه تریلی در جاده اصفهان- شیراز بعد از مرکز خرید سیتی سنتر به سمت مرغ با یکدیگر برخورد کردند که پس از اعلام به اورژانس ۱۱۵ دو واحد امدادی برای امدادرسانی اعزام شدند. غفور راستین ادامه داد: در این سانحه رانندگی پنج زن مصدوم و برای طی مراحل درمانی به بیمارستان آیت‌الله کاشانی اصفهان منتقل شدند. وی همچنین درباره تصادفی که ساعت یک و ۵۰ دقیقه بامداد امروز در جاده شاهین شهر پس از پل گز رخ داد اظهارداشت: در این حادثه ۲ دستگاه خودروی سواری سمند و پژو ۲۰۶ با یکدیگر برخورد کردند. مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: هشت نفر شامل چهار مرد ۲۲ تا ۷۰ ساله، سه زن ۲۰ تا ۵۷ ساله و یک کودک ۱۰ ساله دچار مصدومیت و توسط چهار دستگاه آمبولانس به بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر منتقل شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیز درباره حادثه انفجار منزل مسکونی که روز پنجشنبه در شهر اصفهان رخ داد گفت: در این حادثه یک مرد ۴۵ ساله مصدوم شد که تیم‌های عملیاتی ایستگاه ۱۶ پس از حضور در محل، وی را برای اعزام به بیمارستان به تکنسین‌های اورژانس تحویل دادند. فرهاد کاوه‌آهنگران افزود: آتش‌سوزی بامداد پنجشنبه در انبار علوفه یک دامداری در محدوده روستای دشتی کلارتان و سرایت آن به یک دستگاه تراکتور هیچ مصدومی نداشت و دام‌ها نیز آسیبی ندیدند. وی عنوان کرد: نیروهای ایستگاه‌های شماره ۵ و ۲۳ در این عملیات حضور داشتند و آتش را مهار و خاموش کردند. دشتی روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان اصفهان است؛ این روستا در مسیر جاده اصفهان ورزنه واقع شده‌است.
ایمناایمنا4 ماه قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسماعیل حسن زاده رییس کمیته انضباطی در خصوص رای پرونده بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: در خصوص حوادث اصفهان درباره تخلفات و خسارت هایی که وارد شده بود آنچه که در صلاحیت ما در کمیته انضباطی بود رای دادیم. مطمئنا همانطوری که مراجع قضائی در اصفهان پیگیر موضوع هستند بررسی خسارت جانی و دیه در صلاحیت آن مرجع محترم می‌باشد. رئیس کمیته انضباطی گفت: تاجایی که من اطلاع دارم مسئولین سازمان لیگ و رئیس فدراسیون در خصوص وی پیگیری‌های مستمر را تا زمان صدور رای و حتی زمان مصدومیتش انجام داده‌اند. رئیس کمیته انضباطی ادامه داد: ایشان هر وقت به کمیته مراجعه کرده، همکاران ما راهنمایی‌های لازم را در خصوص خواسته شان داشته و از هیچ کمکی دریغ نکرده‌اند. گلایه هوادار عزیز از مقامات اورژانس و باشگاه سپاهان است که امیدوارم این موضوع حل شود.
فارسفارس6 ماه قبل
رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد تعهدات فدراسیون فوتبال اجرایی نشده است، گفت: یکی از دلایل استیضاح وزیر ورزش خشونت‌های میادین ورزشی و به‌ویژه فوتبال است. وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: باید کسانی که دست اندرکار فوتبال هستند از فدراسیون فوتبال تا سازمان لیگ و هیأت‌های اجرایی با مصوباتی که سال قبل بین فدراسیون فوتبال و کمیسیون فرهنگی و تعهدات مندرج در آن از سوی مدیران فوتبالی داشته باشند، هماهنگ شوند. رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ‌‌‌‌‌‌‌‌ متأسفانه هماهنگی لازم بین مدیران فوتبالی، اعضای کمیسیون فرهنگی و نص صریح تعهدات آنها در کمیسیون وجود ندارد. سیاوشی گفت: تا زمانی که تماشاگر در ورزشگاه مستقر شود و صندلی‌اش را پیدا کند، مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ متولی امورات اجرایی هستند. رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی با اشاره به استیضاح سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان که هم‌اکنون در حال جمع‌آوری امضا است، گفت: یکی از دلایل این استیضاح به همین خشونت‌های میادین ورزشی بازمی‌گردد ولی دلایل دیگری هم دارد.
موجموج6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، انجمن رسانه‌های ورزشی ایران طی بیانیه‌ای درباره حوادث اصفهان از مسئولان ذیربط خواست نسبت به جبران خسارت‌های عکاسان و خبرنگاران اقدام کنند. متن این بیانیه به شرح زیر است: حوادث رخ داده در پایان بازی سپاهان و پرسپولیس یک بار دیگر عمق مظلومیت خبرنگاران و عکاسان ورزشی را به نمایش گذاشت. این بار هم در حوادث ورزشگاه نقش جهان اتومبیل خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های ورزشی خسارت دید. قطعا رسانه هایی که نمایندگان اعزامی شان در این حادثه خسارت دیدند، از مجاری قانونی موضوع را پیگیری می‌کنند و به موازات این پیگیری‌ها، انجمن رسانه‌های ورزشی ایران از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاه سپاهان و نهادهای ورزشی و غیر ورزشی استان اصفهان توقع دارد اجازه ندهند حق خبرنگاران و عکاسان خسارت خورده پایمال شود. برای بهبود وضعیت فرهنگی ورزشگاه‌ها نیز، خسته از هشدارهای هزارباره به مسوولان، این بار دست به دعا برمی داریم چرا که بی تعارف دیگر به تدابیر مسوولان محترم ورزش و ورزشگاه‌ها امیدی نداریم.
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، متن این بیانیه به شرح زیر است: انجمن رسانه‌های ورزشی ایران طی بیانیه‌ای درباره حوادث اصفهان از مسئولان ذیربط خواست نسبت به جبران خسارت‌های عکاسان و خبرنگاران اقدام کنند. متن این بیانیه به شرح زیر است: حوادث رخ داده در پایان بازی سپاهان و پرسپولیس یک بار دیگر عمق مظلومیت خبرنگاران و عکاسان ورزشی را به نمایش گذاشت. همیشه در ورزش ایران همین رسم غلط جریان داشته که آب و دان و نام و نان ورزش برای دیگران باشد و جشن و شادی اش برای این و آن و در عوض سنگش پیش پای لنگ خبرنگاران و عکاسان این بار هم در حوادث ورزشگاه نقش جهان اتومبیل خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های ورزشی خسارت دید. قطعا رسانه‌هایی که نمایندگان اعزامی شان در این حادثه خسارت دیدند، از مجاری قانونی موضوع را پیگیری می‌کنند و به موازات این پیگیری‌ها، انجمن رسانه‌های ورزشی ایران از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاه سپاهان و نهاد‌های ورزشی و غیر ورزشی استان اصفهان توقع دارد اجازه ندهند حق خبرنگاران و عکاسان خسارت خورده پایمال شود. برای بهبود وضعیت فرهنگی ورزشگاه‌ها نیز، خسته از هشدار‌های هزارباره به مسوولان، این بار دست به دعا برمی داریم چرا که بی تعارف دیگر به تدابیر مسوولان محترم ورزش و ورزشگاه‌ها امیدی نداریم.
ایرناایرنا6 ماه قبل
به گزارش گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش‌های خبری ایرنا، یکی از جرایمی که در هر بار ارتکاب، انزجار عمومی را به شدت بر می‌انگیزد، اسید پاشی است. در سال‌های گذشته بارها شاهد اسید پاشی در کشور بودیم، با این وجود مجازاتی که برای این جرم در قانون تعیین شده است متناسب با شدت جرم نبود و نمی‌توانست مانع تکرار اسید پاشی در آینده شود. در سال ۹۶ طرحی به عنوان تشدید مجازات اسید پاشی و متناسب نمودن مجازات با عمل تدوین و پس از مدتی در کمیسیون حقوقی به تصویب رسید اما به دلیل تراکم طرح‌های مختلف، نوبت رسیدگی آن در صحن علنی فراهم نشد. تا اینکه در جلسه علنی ۲۳ اردیبهشت گذشته با کلیات طرح طرح تشدید مجازات اسیدپاشی با ۲۰۶ رأی موافق، ۴ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر در جلسه موافقت شد. لازم به توضیح است در شهرهای بزرگ و کشورهای پیشرفته در بسیاری از سالها، آمار قربانیان زن و مرد بسیار نزدیک به یکدیگر است.
تسنیمتسنیم7 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ۱۹ مرداد ۱۳۵۷ هجری شمسی مصادف با ۵ رمضان سال ۱۳۹۸ هجری قمری، برگی از تاریخ انقلاب در اصفهان ورق خورد. نخستین حکومت نظامیحجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن رحیمیان در خاطرات خود می‌گوید: در ایام حکومت نظامی در اصفهان، اعلامیه‌های تیمسار ناجی، فرماندار حکومت نظامی اصفهان، پی‌درپی از رادیو اصفهان پخش می‌شد. آغاز تحصن در منزل آیت الله خادمیمصطفی خلیل اکبر از پیشگامان انقلاب اصفهان می‌گوید: خبر دستگیری بزرگان شهر در بازار پیچید. دوستانی که از بازار جمع شده بودند گفتند ما در منزل آیت‌الله خادمی می‌مانیم و تحص می‌کنیم تا این کار عملی شود. در این مدت بزرگانی مانند استاد پرورش، حاج آقا سالک در جوار منزل آیت‌الله خادمی ستادی را تشکیل داده بودند و برنامه‌های تحصن را هدایت می‌کردند.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
آیت‌الله خادمی رهبر حوزه اصفهان طرف مکاتبه علمای شهر‌های قم، عتبات و مراکز علمی تشیع و سایر مراکز دیگر بوده است. در جریان سازماندهی مراسم عاشورای سال ۱۳۴۲ و قیام ۱۵ خرداد آقایان اردکانی و زند کرمانی در کنار آیت‌الله خادمی نقش محوری داشتند. گذشته از این ارتباطات حساسیت نشان دادن آیت‌الله خادمی نسبت به امور اجتماعی مردم نیز شایان توجه است. بدیهی است اجرای چنین سیاست‌هایی تأثیر بسیار نامطلوب و محدودکننده‌ای بر تلاش‌های سیاسی آیت‌الله خادمی به‌جا گذاشت. او با صراحت از نهضت امام خمینی حمایت و افکار و اندیشه ایشان را ترویج می‌کرد.

به انتهای لیست رسیدید