حوادث گلستان

حوادث گلستان

ایرناایرنا1 ماه قبل
به گفته عبدالرضا چراغعلی؛ روزآمد کردن اطلاعات دستگاه‌های استان گلستان در زمان سیل امسال می‌توانست آسیب‌های این حادثه قهری را کاهش دهد. وی با تاکید بر اینکه افزایش کارآیی پدافند غیرعامل با به‌روز کردن اطلاعات میسر بوده و استفاده از داشته‌های قدیمی دیگر کارساز نیست، دستگاه‌های اجرایی استان گلستان را به سرمایه گذاری بیش از پیش در روزآمد کردن اطلاعات بویژه در حوزه اجرایی پدافند غیرعامل توصیه کرد. معاون استاندار افزود: طبق بررسی‌ها، گلستان در حوزه‌های مختلفی همچون محیط زیست، کشاورزی و بهداشت آسیب پذیر بوده و ضعف‌های زیادی دارد. مدیرکل پدافند غیرعامل گلستان هم در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل مانند سطح بندی و ثقل بندی مراکز، اماکن و زیرساخت‌های گلستان از اولویت مهم دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها برای صیانت از زیرساخت‌ها در برابر تهدیدات مختلف دشمن است. رمضانعلی مقدم که پیش از حوزه فنی سالها به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان تجربه کاری دارد؛ اضافه کرد: پهنه بندی زلزله و تدوین سند جامع در حوزه حوادث می‌تواند منطقه را در حوزه پیشگیری و پدافند غیرعامل تقویت کند.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
نوید مازندرانی مسوول روابط عمومی مرکز حوادث گلستان شامگاه چهارشنبه اظهار داشت: در این حادثه که عصردیروزرخ داد، یک دستگاه تریلی با سه خودرو سمند، وانت و پراید برخورد کرد. وی افزود: این سانحه در حدفاصل روستاهای پنج پیکر و خواجه لر اتفاق افتاد و به جز کشته شدگان ۲ نفر نیز مصدوم شدند که حال یکی از آن‌ها مساعد نیست. به گفته مسوول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های دانشگاه علوم پزشکی گلستان در بین کشته شدگان دو کودک ۲ و ۴ ساله قرار دارند. گفتنی است عرض کم و نداشتن شانه خاکی مناسب در جاده بندرترکمن - آق قلا باعث وقوع سوانح زیادی می‌شود. شهریور امسال نیز سانحه برخورد مینی‌بوس با تریلی در جاده اینچه‌برون - گنبد ۱۸ مصدوم و ۱۵ کشته داشت که جان باختگان بعلت آتش سوزی و سوختگی کامل از طریق آزمایش پیشرفته دی ان ای روی دندان شناسایی شدند.
آناجآناج8 ماه قبل
ماجرای ادامه‌دار یک ادعا؛ تایید واسطه‌گری، برای بازگشایی خانقاه از زبان یک درویش! ماجرای پیشنهاد رشوه دراویش گنابادی به پدر شهید حدادیان فاز جدیدی به خود گرفته و به نظر می‌رسد ارتباطاتی خاص در این بین نقش ایفا می‌کنند. به گزارش آناج، هفته گذشته یکی از کاربران در فضای مجازی اقدام به انتشار دردودل‌های پدر شهید حدادیان کرد و پرده از اقدامات اخیر عده‌ای برداشت که نشان می‌داد برخی مسئولین هم در کنار آنها قرار دارد. امین فرج که از دیدارش با پدر شهید حدادیان روایت کرده بود مدعی واسطه‌گری پزشکیان برای پرداخت رشوه از سوی دراویش به پدر شهید شده بود. جمعی از اراذل و اوباش درویش درمقابل کلانتری تجمع کرده و نیم ساعت فرصت می‎دهند تا سارق آزاد شود!

به انتهای لیست رسیدید