خامس رودریگز

خامس رودریگز

روزنوروزنو6 ساعت قبل
عملکرد بنزما، خامس و هازارد باعث شده تا بعد از یک فصل ناامید کننده، دوباره لبخند روی لبان هواداران رئال مادرید بنشیند. کریم بنزما بعد از جدایی رونالدو، مسئولیت گل زنی در رئال را به عهده گرفته و به اصلی‌ترین مهاجم سفیدپوشان تبدیل شده است. بنزما انتخاب اول زیدان برای خط حمله است و در سن ۳۱ سالگی همچنان اشتیاق زیادی برای درخشش و کسب موفقیت با پیراهن رئال دارد. خامس در این بازی چندین موقعیت گل ایجاد کرد و یک پاس گل هم به بنزما داد. ماندن خامس و البته خرید یک ستاره بزرگ به نام هازارد باعث شده که رئالی‌ها به فصل جاری امیدوار بمانند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی- فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید در مجمع این باشگاه صحبتهای جالب توجهی را برزبان آورد. این بازیکنان سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و سه قهرمانی متوالی در جام باشگاه‌های جهان به دست آوردند. باید درک کرد که این تیم بعد از ثبت دوره‌ای تاریخی و فتح تمام جامهای ممکن فصل گذشته را آغاز کرد. ما باید عطش فتح جام را مثل همان دوره عملا تکرارنشدنی دوباره باز بیابیم. ما ادن هازارد را به خدمت گرفتیم که یکی از بهترین بازیکنان دنیاست.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - رئال مادرید موفق شد در هفته چهارم رقابت‌های لالیگا با درخشش کریم بنزما لوانته را از سر راه بردارد. پاس گل اول را کارواخال و پاس گل دوم را خامس رودریگز برای او ارسال کرد. در ابتدای نیمه دوم بورخا مایورال، بازیکن سابق رئال مادرید، موفق شد دروازه این تیم را باز کند. از سوی دیگر وینیسیوس نیز روی یک کار تیمی دروازه لوانته را باز کرد که به دلیل آفساید مردود اعلام شد. در نهایت بازی با نتیجه ۳ - ۲ به پایان رسید تا رئال مادرید با ۸ امتیاز موقتا به رتبه دوم صعود کند.

رئال زیدان با ۱۰ مصدوم +عکس

6+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
لواندوفسکی هم در حال حاضر بهترین گلزن بوندس‌لیگا است و در سه بازی بایرن شش گل به ثمر رسانده است. تیاگو تا اینجا در دو بازی بایرن فیکس بوده و در بازی تیم ملی کشورش اسپانیا مقابل جزایر فارو هم عملا در تک تک حملات لاروخا نقش مهمی داشت. این مدافع ۲۰ساله فصل گذشته در ۲۷ بازی بوندس‌لیگا برای لایپزیش فیکس بازی کرد و نشان داد مدافع قدرقدرتی است. نیکلاس سوله هم در مرکز خط دفاعی بایرن امید کوواچ برای بسته نگه داشتن دروازه این تیم است. خط دفاعی لایپزیش به رهبری او در فصل جاری هم بهترین خط دفاعی بوندس‌لیگا است و تا کنون دو گل دریافت کرده است.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی – لیست مصدومان رئال مادرید رو به افزایش است و زین‌الدین زیدان حالا با دردسر بزرگی مواجه است. او گزینه چهارم خط میانی سه‌نفره زیدان در این فصل بوده است و در بازی مقابل ویارئال به عنوان بازیکن جانشین به زمین رفت. به این ترتیب زیدان تنها دو هافبک میانی اصلی برای بازی مقابل لوانته دارد: تونی کروس و کاسمیرو. زیدان البته برای پست هافبک می‌تواند روی لوکاس واسکز حساب کند. اما ادن هازارد مشتاق اولین بازی‌اش با پیراهن رئال مادرید است و زیدان شاید در سیستم تیمش تغییراتی بدهد تا هازارد به مرکز زمین متمایل‌تر شود.

زیدان را هم در بیمارستان بستری کنید!

6+
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، کارلوس کی روش که از سال گذشته هدایت تیم ملی کلمبیا را بر عهده گرفت، حالا یک منتقد جدید در فوتبال این کشور دارد. والدراما سال‌ها کاپیتان کلمبیا بود و در قلب خط میانی این تیم رهبری مقتدر نشان می‌داد. سیستم مورد علاقه کی روش برای کلمبیا ۳-۳-۴ است بدون یک بازیکن شماره ۱۰ تخصصی. والدراما در این رابطه گفت: «کی روش سبک بازی کلمبیا را تغییر داده است و از هر نظر که تصور بکنید، جای خالی یک شماره ۱۰ در کلمبیا حس می‌شود. شماره ۱۰ نباید هرگز از کلمبیا حذف شود ولی هر مربی دیدگاه خاص خود را دارد و باید به آن احترام گذاشت.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
ستاره کلمبیایی رئال مادرید خوشبین است که یک فصل به یادماندنی را رقم بزند. دوم شهریور خامس رودریگز پس از ۸۳۲ روز به برنابئو بازگشت و در ترکیب ابتدایی رئال مقابل وایادولید به میدان رفت. خامس که میان هواداران رئال بسیار محبوب است، در شروع بازی و زمان اعلام اسامی بازیکنان بیشتر از هر بازیکنی مورد تشویق قرار گرفت. خامس که پس از دو سال حضور قرضی در بایرن به رئال برگشت و توانست نظر زیدان را نسبت به خود تغییر دهد، امیدوار است تا بتواند بهترین فصل ممکن را رقم بزند. خامس پیش از شروع تمرین روز گذشته رئال و در محاصره هواداران به خبرنگار ال چیرینگیتو گفت: «امسال می‌تواند سال من در رئال باشد و امیدوارم در نهایت چنین شود.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
ورزش سه: ستاره کلمبیایی رئال مادرید خوشبین است که یک فصل به یادماندنی را رقم بزند. دوم شهریور خامس رودریگز پس از ۸۳۲ روز به برنابئو بازگشت و در ترکیب ابتدایی رئال مقابل وایادولید به میدان رفت. خامس که میان هواداران رئال بسیار محبوب است، در شروع بازی و زمان اعلام اسامی بازیکنان بیشتر از هر بازیکنی مورد تشویق قرار گرفت. خامس که پس از دو سال حضور قرضی در بایرن به رئال برگشت و توانست نظر زیدان را نسبت به خود تغییر دهد، امیدوار است تا بتواند بهترین فصل ممکن را رقم بزند. خامس پیش از شروع تمرین روز گذشته رئال و در محاصره هواداران به خبرنگار ال چیرینگیتو گفت: «امسال می‌تواند سال من در رئال باشد و امیدوارم در نهایت چنین شود.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، دوم شهریور خامس رودریگز پس از ۸۳۲ روز به برنابئو بازگشت و در ترکیب ابتدایی رئال مقابل وایادولید به میدان رفت. خامس که میان هواداران رئال بسیار محبوب است، در شروع بازی و زمان اعلام اسامی بازیکنان بیشتر از هر بازیکنی مورد تشویق قرار گرفت. او یکی از بهترین‌های رئال نیز بود اما به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد. خامس که پس از دو سال حضور قرضی در بایرن به رئال برگشت و توانست نظر زیدان را نسبت به خود تغییر دهد، امیدوار است تا بتواند بهترین فصل ممکن را رقم بزند. خامس پیش از شروع تمرین روز گذشته رئال و در محاصره هواداران به خبرنگار ال چیرینگیتو گفت: «امسال می‌تواند سال من در رئال باشد و امیدوارم در نهایت چنین شود.
فوتبالیفوتبالی6 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - خامس رودریگز امیدوار است که امسال فصل او باشد و پس از دو سال دوری بتواند به بازیکن مهمی در رئال مادرید تبدیل شود. به گزارش فوتبالی، اتلتیکو مادرید و ناپولی به شدت خواهان جذب این بازیکن بودند اما هافبک کلمبیایی در نهایت در رئال مادرید ماندگار شد. او در تساوی ۱ - ۱ برابر وایادولید پس از گذشت دو سال برای اولین بار با پیراهن رئال مادرید به میدان رفت. او در گفتگو با الچیرینگیتو اظهار داشت: «واقعا امیدوارم این فصل، فصل من با رئال مادرید باشد.» رئال مادرید در سه بازی ابتدایی خود در لالیگا تنها یک پیروزی داشته و دو دیدار دیگر را با تساوی پشت سر گذاشته و ۴ امتیاز با اتلتیکو مادرید صدرنشین فاصله دارد.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی- خامس رودریگز ستاره کلمبیایی رئال مادرید در گفتگویی ویژه با برنامه تلویزیونی ال چیرینگیتو شرکت کرد. او که در سال ۲۰۱۷ به صورت قرضی به بایرن مونیخ منتقل شده بود، در صحبتهایی گفت: «امیدوارم که امسال، سال درخشان من در رئال مادرید باشد.» به گزارش فوتبالی، خامس که دو فصل به صورت قرضی پیراهن بایرن را به تن می‌کرد، تابستان امسال بعد از اتمام مهلت قرارداد قرضی اش به رئال مادرید بازگشته است. این در حالی بود که با بازگشت او به رئال مادرید، شواهد و قراین حکایت از آن داشت که رئالی‌ها خامس را به تیم دیگری واگذار خواهند کرد. چرا که زیدان برروی او حسابی باز نمی‌کرد. اما حالا و با پشت سرگذاشتن دوران مصدومیت، خامس به روزهای اوج بازگشته و می‌تواند در بازیهای آتی رئال، شاگردان زیدان را همراهی کند.
نودنود1 هفته قبل
شاید تا زمان حضور زین الدین زیدان در رئال، دنی سبایوس رنگ بازی برای این تیم را نبیند. در نتیجه، واکنشی که سبایوس به خروج زیدان از برنابئو در تابستان ۲۰۱۸ نشان داد منطقی به نظر می‌رسید. جولن لوپتگی مدتی بعد از انتصاب خود در رئال مادرید از سبایوس تمجید کرد و سبایوس نیز از او با عنوان «بهترین مربی که می‌توانیم داشته باشیم» یاد کرد. سبایوس برای جلب نظر زیدان، راهی طولانی در پیش دارد. راهی که شاید او ترجیح می‌دهد با خروج زیدان از رئال، اصلا طی نشود و او در بازگشت به مادرید، یک مربی جدید را در مقابل خود ببیند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
اما این هافبک آینده دار در شروع فصل با لباس توپچی‌ها نمایش امیدوار کننده‌ای داشته و همین روند در تیم ملی اسپانیا نیز ادامه یافته است. نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد هیچگونه بند خرید برای آرسنال در قرارداد دنی سبایوس وجود ندارد و وی تحت هر شرایطی در تابستان سال بعد به رئال مادرید بازخواهد گشت. در گذشته اخباری در مورد اختلاف بین زین الدین زیدان و دنی سبایوس به دلیل نیمکت نشینی‌های مکرر هافبک جوان اسپانیایی در آخرین فصل حضور زیزو در برنابئو شنیده شده بود، اما مدیران رئال مادرید امیدوارند زیدان در مورد دنی سبایوس نیز رویه‌ای همانند گرت بیل و خامس رودریگز را پیش رو گیرد. در ابتدای تابستان کمتر کسی تصور می‌کرد زیدان اجازه ماندن این دو بازیکن را در رئال مادرید بدهد، اما برنامه‌های نقل و انتقالاتی مطابق میل زیزو پیش نرفت و در نهایت گرت بیل و خامس ماندنی شدند. هر دوی این بازیکنان شروع خوبی در فصل جاری داشته و فلورنتینو پرز امیدوار است همین روال در مورد دنی سبایوس نیز تکرار شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
ادن هازارد که پیش از اولین بازی رسمی رئال در فصل جاری مصدوم شده بود، امروز به تمرینات گروهی برگشت. ورزش سه: ادن هازارد که پیش از اولین بازی رسمی رئال در فصل جاری مصدوم شده بود، امروز به تمرینات گروهی برگشت. او البته بنا به صلاحدید زیدان در مرحله دوم تمرین حاضر نشد و انفرادی تمرین کرد. خامس رودریگز دیگر مصدوم رئال نیز شرایط مشابه ادن هازارد داشت. همچنین براهیم دیاز نیز امروز بدون مشکل تمرین کرد ولی ایسکو فعلا شانس حضور در تمرینات گروهی را پیدا نکرده و انفرادی تمرین می‌کند.
نودنود1 هفته قبل
بازیکنان تیم ملی برزیل شرایط روحی این روزهای نیمار را با این کلمات توصیف می‌کنند. نیمار در شرایطی به میامی، محل اردوی تیم ملی برزیل، رسید که هنوز هم بازیکن برزیل بود. اکنون باید دید در بازگشت به پاریس نیمار چگونه مورد استقبال هم تیمی‌ها، سران و مربیان باشگاه و البته طرفداران پاریسن‌ژرمن قرار خواهد گرفت. تیته سرمربی تیم ملی برزیل در پاسخ به این سوال که چگونه قصد دارد روحیات بازیکن خود را عوض کند، چنین پاسخی به آاس می‌دهد: "این یک مسئله شخصی نیست. اکنون مشتریان برای خرید پیراهن‌های کیلیان ام‌باپه صف می‌کشند و کسی در پاریس مشتاق حضور نیمار نیست.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
ادن هازارد می‌تواند برابر لوانته به میدان برود. بازی رئال مادرید و لوانته در هفته پس از دیدارهای ملی برگزار خواهد شد. هازارد از تیم ملی بلژیک برای دیدارهای مقدماتی جام ملت‌های اروپا خط خورده بود، چرا که مشکل همسترینگ او هنوز کامل حل نشده بود. حالا هازارد می‌تواند برابر لوانته نشان دهد که چرا رئال ۱۰۰ میلیون یورو برای او خرج کرده است. همچنین خامس رودریگز و براهیم دیاز هم در نیمی از تمرینات جمعه حضور داشته‌اند و احتمالا به بازی با لوانته می‌رسند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
هازارد که در روزهای اخیر انفرادی تمرین می‌کرد، امروز به تمرینات گروهی اضافه شد و مرحله اول تمرین را بدون مشکل پشت سر گذاشت. او البته بنا به صلاحدید زیدان در مرحله دوم تمرین حاضر نشد و انفرادی تمرین کرد. خامس رودریگز دیگر مصدوم رئال نیز شرایط مشابه ادن هازارد داشت. رئال در غیاب هازارد و خامس رودریگز تیم سرحال و مورد انتظار هوادارانش نشان نداده است. همچنین براهیم دیاز نیز امروز بدون مشکل تمرین کرد ولی ایسکو فعلا شانس حضور در تمرینات گروهی را پیدا نکرده و انفرادی تمرین می‌کند.
نودنود1 هفته قبل
CIES فهرست ۲۰ تیم پرهزینه فوتبال از سال ۲۰۱۰ تاکنون را منتشر کرد. منچسترسیتی فاتح سه گانه داخلی انگلستان در فصل ۱۹-۲۰۱۸ با هزینه‌ای ۱٫۶۳۸ میلیارد یورو از سال ۲۰۱۰ تاکنون، پرهزینه‌ترین تیم دنیای فوتبال در دومین دهه از هزاره سوم لقب گرفته است. بعد از منچسترسیتی نام دو باشگاه بارسلونا (۱٫۵۲۵ میلیارد یورو) و چلسی (۱٫۴۲۸ میلیارد یورو) به چشم می‌خورد. از سال ۲۰۱۲ تاکنون، موناکو تنها تیمی بوده که توانسته به جز پاریسن‌ژرمن قهرمان لیگ یک لقب گیرد. مطابق انتظار باشگاه‌های انگلیسی در رده بندی‌های مالی همواره خودنمایی کرده‌اند و در ۱۰ رده ابتدایی این فهرست هم نام ۴ باشگاه لیگ برتری به چشم می‌خورد.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
سپس تیم پزشکی رئال اعلام کرد ستاره کلمبیایی دو تا سه هفته به دور از میادین خواهد ماند. هکتور فابیو کروز پزشک سابق تیم ملی کلمبیا رفتارهای غیرحرفه‌ای خامس را دلیل اصلی مصدومیت هایش می‌داند: «این پسر روی فوتبال تمرکز کافی را ندارد. رئال گمان می‌کند خامس یک بازیکن حرفه‌ای است ولی او اصلا خوش فکر نیست. هیچکس نمی‌تواند تعهد او به تیم هایش و دیسیپلینی که برای آماده سازی خودش دارد را زیر سوال ببرد. خامس می‌خواست تکلیف آینده‌اش هر چه زودتر مشخص شود و بتواند برای فصل جدید خودش را آماده کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
رئال نیز یکی از دیگر تیم‌هایی بود که نتوانست خواسته‌هایش در تابستان را برآورده کند. الکسیس سانچز، دیگر بازیکن یونایتد بود که در روزهای پایانی به صورت قرضی به اینتر پیوست. یووه نیز تابستان را خوب شروع کرد و توانست ماتیاس دی‌لیخت، کاپیتان جوان آژاکس را از چنگ تیم‌هایی چون بارسا و پاری‌سن‌ژرمن درآورد. دورتموند موفق‌تر از بایرندر آلمان، دورتموند در این تابستان عملکرد بهتری نسبت به بایرن داشت اما فصل را چندان مقتدر شروع نکرده است. آنها هوملس را برگرداندند و تورگان هازارد، شولز و برنت را به خدمت گرفتند و انتقال قرضی آلکاسر را نیز قطعی کردند.
نودنود1 هفته قبل
در تنها ۳ مسابقه، ۱۷ بازیکن گوناگون در ترکیب اصلی رئال مادرید به میدان رفته‌اند. او در این ۳ مسابقه از هیچ ترکیب ثابتی برای دو بازی متوالی استفاده نکرده و در همین مدت کوتاه، ۱۷ بازیکن طعم حضور در ترکیب ثابت رئال را چشیده‌اند. البته که نباید تاثیر مصدومیت‌ها را نادیده گرفت، اما تغییرات زیزو در ترکیب رئال حتی در صورت نبود مصدومیت‌ها نیز اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسیدند. علیرغم تغییرات گوناگون، زیدان به ستون فقرات تیمش دست نزده و ۷ بازیکن، در هر ۳ بازی ابتدایی رئال حضوری ثابت داشته‌اند؛ کورتوا، راموس، واران، کاسمیرو، کروس، بنزما و بیل. تعطیلات بازی‌های ملی فرارسیده و شاید در نگاه اول، می‌شد انتظار داشت زیدان از این وقفه برای رسیدن به فرمولی ثابت بهره گیرد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
فصل نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۹ هم به اتمام رسید؛ در حالی که رئال نه تنها انقلابی به خود ندید که تیم کاملی هم در اختیار ندارد. می شد رئال تیم بهتری در نقل و انتقالات ببندد؟ سران باشگاه در این پنجره مرتکب چه اشتباهاتی شدند؟ در زیر به هشت نمونه از اشتباهات پرز و معاونانش اشاره خواهیم کرد. هزینه بالا و غیرضروریبر کسی پوشیده نبود که رئال باید در انتقالات تابستانی امسال بیش از چند سال گذشته هزینه کند. در نهایت رئال با ۳۰۵ میلیون یورو بیش از هر تیمی در اسپانیا برای خرید بازیکن هزینه کرد. ۷- عدم جذب بازیکن ذخیره برای کاسیمیرونقل و انتقالات به اتمام رسید بدون اینکه رئال هافبک تدافعی تخصصی جدید به عنوان ذخیره کاسیمیرو جذب کند.

هشت اشتباه بزرگ رئال در انتقالات تابستانی

4+
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی - رئال مادرید امشب ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه لاسرامیکا مهمان ویارئال در هفته سوم لالیگا خواهد بود. به گزارش فوتبالی، زیدان لیست ۱۹ نفره رئال مادرید برای بازی امشب را اعلام کرد که ناچو فرناندز و ماریانو دیاز با نظر کادر فنی خط خوردند. آسنسیو به علت مصدومیت حضور ندارد و رودریگو گوئس، هازارد، ایسکو، براهیم دیاز و خامس رودریگز در حال ریکاوری از مصدومیت هایشان هستند. لیست ۱۹ نفره رئال مادرید برای بازی امشب یدین شرح است: ناواس، کورتوا، آلتوبه، کارواخال، میلیتائو، راموس، واران، مارسلو، اودریوزولا، مندی، کروس، مودریچ، کاسمیرو، والورده، بنزما، بیل، لوکاس وازکز، وینیسیوس و یوویچ.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی – زین‌الدین زیدان همچنان امیدوار است که رئال مادرید بتواند پل پوگبا را جذب کند. این مربی کل تابستان را صبر کرده تا رئال پوگبا را بخرد. تنها با پول فروش آنها است که رئال می‌تواند پوگبا را بخرد. حالا پوگبا از این ناراحت است که چرا تلاش بیشتری برای انتقال به مادرید نکرد. یونایتد حتی بازیکنی جذب نکرد که در صورت جدایی پوگبا، جای او را بگیرد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
پزشک سابق تیم ملی کلمبیا انتقاداتی تند را متوجه خامس رودریگز کرد و او را مقصر اول تمام مصدومیت هایش دانست. هکتور فابیو کروز پزشک سابق تیم ملی کلمبیا رفتارهای غیرحرفه‌ای خامس را دلیل اصلی مصدومیت هایش عنوان کرد. رئال گمان می‌کند خامس یک بازیکن حرفه‌ای است ولی او اصلا خوش فکر نیست. او امسال پس از یک هفته تعطیلات کنار خانواده، تمرینات اختصاصی اش را به کمک ۱۵ نفر از دستیارانش شروع کرد. خامس از این حیث حتی یک درصد رونالدو هم نیست.»
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی - بحران مصدومیت‌ها در رئال مادرید تمانی دارد. ایسکو جدیدترین مصدوم رئال مادرید است. به گزارش فوتبالی، در حالی که فقط دو هفته از شروع فصل می‌گذرد، ۹ بازیکن رئال مادرید تجربه مصدومیت را داشته‌اند که عدد باورنکردنی به نظر می‌رسد. ایسکو به علت مصدومیت دو تا سه هفته غایب خواهد بود و نمی‌تواند بازی کند. ایسکو بدین ترتیب به لیست پرشمار مصدومان فصل رئال مادرید اضافه می‌شود. در حال حاضر تعداد غایبان در خط حمله رئال مادرید به شدت زیاد است.

به انتهای لیست رسیدید