خانه مستند انقلاب اسلامی

خانه مستند انقلاب اسلامی

ایسناایسنا1 هفته قبل
این قطعات مقتل‌خوانی به روایت ساعد باقری در گروه اجتماعی شبکه چهار تولید و طی دو روز در فواصل برنامه‌های این شبکه تلویزیونی به روی آنتن می‌رود. «صراط»؛ ویژه تاسوعا و عاشوراویژه‌برنامه «صراط» برای پخش در تاسوعا و عاشورای حسینی در دو روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (۱۸ و ۱۹ شهریور ماه) ساعت ۷:۳۰ صبح پخش می‌شود. شعرخوانی دکتر نادر بختیاری، شعرخوانی دکترمهدی باقرخان از دهلی و کلیپ گرافیکی عاشورا از دیگر بخش‌های این برنامه است. این مستند دوشنبه (۱۸ شهریور ماه) ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار قابل مشاهده است. قربانعلی طاهرفر کارگردانی و تهیه‌کنندگی این مستند را بر عهده داشته است. این مستند سه‌شنبه (۱۸ شهریور ماه) ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شود.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه نقد و بررسی مستند تئوریسین خشونت و بازخوانی کتاب «دیدار فرهی و فتوحات آخرالزمان» چهارشنبه ۱۳ شهریورماه در کتابخانه امیرکبیرکرمانشاه برگزار شد. در این جلسه پس از اکران مستند، میز نقد و بررسی آرای سیداحمد فردید و مستند و کتاب مربوط به آن آغاز شد. وی ادامه داد: درک مفهوم غرب زدگی از نظر فردید بسیار مهم است. این استاد دانشگاه ادامه داد: نقد غرب در نظر فردید برخورد عملی و حذف و حمله به روشنفکران نیست بلکه نقد غرب در نظر او برقراری نسبتی غیر از نسبت جدایی و تقابل با هستی است و به نظر فردید این نقد از عهده متفکران و هنرمندان بر می‌آید. گفتنی است مستند تئوریسین خشونت اخیرا توسط خانه مستند انقلاب اسلامی (وابسته به سازمان اوج) رونمایی شده است.
مهرمهر2 هفته قبل
من فکر نمی‌کنم «مهین» بعد از اتمام اکران «هنر و تجربه» تمام شود بلکه فکر می‌کنم مستندی است که همواره در ذهن‌ها باقی می‌ماند. چون خیلی‌ها وقتی می‌خواهند تحلیل محتوا کنند تنها به یک بعد اشاره می‌کنند اما در همین مستند «مهین» هم می‌بینیم که مهین قدیری می‌گوید من حاصل همین شهر هستم. یعنی مادرش، نزولی که گرفته بود، شرایط همسرش و … هرکدام در این جریان مؤثر بودند که اگر هر کدام از آن‌ها در زندگی مهین نبود، شکل پرونده او فرق می‌کرد. ضمن اینکه همانطور که گفتم توقع مهین از زندگی بالا بود و اشتباهات خودش، او را به این وضعیت رساند. حیدری: برجسته‌ترین اتفاق زندگی مهین فقر است و شاید اگر پول بود این اتفاق نمی‌افتاد، ولی موضوعات دیگر هم در زندگی او دخیل بود.
مهرمهر3 هفته قبل
کسانی که خبرهای حوادث را دنبال می‌کردند، از موضوع مهین قدیری اطلاع داشتند. از سوی دیگر در موضوع مهین می‌شود سیر تبدیل شدن یک انسان به یک قاتل را دید. داستان مهین ویژگی‌های خاص زیادی داشت که همه این‌ها دست به دست هم داد تا این فیلم را بسازیم. ضمن اینکه پرونده مهین آن‌قدر برای آنهایی که با این پرونده درگیر بودند، اهمیت داشت که تک‌تک لحظاتی را که با مهین روبه‌رو شده بودند، به خاطر داشتند. برای مثال تیمی که روی پرونده مهین کار می‌کردند همزمان مشغول انجام کارهای دیگر هم بودند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
«زمان» ششمین کار مشترک من و خانم ماوتی است که به موضوع مهاجرت و پناهندگی می‌پردازد. البته این فیلم در جشنواره «سینماحقیقت» جزو فیلم‌های پر استقبال بود و توانست جایزه بهترین کارگردانی را برای خانم ماوتی به ارمغان بیاورد. به گفته مطهر، بسیاری از خانواده‌ها از این ماجرای مهاجرت بسیار آسیب می‌بینند چرا که وقتی کسی مهاجرت می‌کند چندین خانواده را تحت تاثیر تصمیم خود قرار می‌دهد. وی در پایان با بیان اینکه مهاجرت یک واقعیت در جامعه ماست، عنوان کرد: آمار مهاجرت با آنچه که در ذهن مردم وجود دارد تفاوت دارد. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
به گزارش مشرق، فیلم مستند «تئوریسین خشونت» تازه‌ترین محصول خانه مستند انقلاب اسلامی زندگی دکتر سیداحمد فردید متفکر معاصر ایرانی را به نمایش می‌گذارد که توسط سازمان اوج ساخته شده است. نصیری ادامه داد: حتی کسانی که بعدا با اندیشه فردید زاویه پیدا کردند تمام شهرتشان را از آثاری گرفتند که تحت تاثیر فردید نوشته بودند. و مرحوم دکتر شایگان با «آسیا در برابر غرب»، شایگان شد و نه با «زیر آسمان‌های جهان». کارگردان اثر تلاش داشته تا مخاطبان را با نوع تفکر و انگاره‌های اندیشه‌ای فردید آشنا کند و تأثیرات وی را در جامعه ایرانی به تصویر بکشد. سازنذدگان این اثر عبارتند از: تهیه‌کننده: مهدی مطهر، نویسنده و کارگردان: مهدی کوقان، فیلمبردار: امین عابدینی و مهدی رضایی، تدوین: مهاجر توحید پرست، تحقیق و پژوهش: محسن کوقان، محمدحسین پرستش و سعید امانی، بازنویسی متن: مجید قاسمی، مشاور رسانه‌ای: مصطفی بیات، تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامی.
سینماپرسسینماپرس4 هفته قبل
سینماپرس: فیلم مستند «تئوریسین خشونت» فردا یکشنبه ۲۷ مرداد در نخلستان سازمان اوج رونمایی می‌شود. به گزارش سینماپرس، فیلم مستند «تئوریسین خشونت» به کارگردانی و نویسندگی محسن کوقان فردا یکشنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۷:۳۰ با حضور اهالی هنر، رسانه و اندیشمندان در نخلستان سازمان اوج رونمایی می‌شود. فیلم مستند «تئوریسین خشونت» تازه‌ترین محصول خانه مستند انقلاب اسلامی زندگی دکتر سیداحمد فردید متفکر معاصر ایرانی را به نمایش می‌گذارد. کارگردان اثر تلاش داشته تا مخاطبان را با نوع تفکر و انگاره‌های اندیشه‌ای فردید آشنا کند و تأثیرات وی را در جامعه ایرانی به تصویر بکشد. سازنذدگان این اثر عبارتند از تهیه کننده: مهدی مطهر، نویسنده و کارگردان: مهدی کوقان، فیلمبردار: امین عابدینی و مهدی رضایی، تدوین: مهاجر توحید پرست، تحقیق و پژوهش: محسن کوقان، محمدحسین پرستش و سعید امانی، بازنویسی متن: مجید قاسمی، مشاور رسانه‌ای: مصطفی بیات، تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامی
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 هفته قبل
اعتمادآنلاین| فیلم مستند «تئوریسین خشونت» به کارگردانی و نویسندگی محسن کوقان فردا یکشنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۷:۳۰ با حضور اهالی هنر، رسانه و اندیشمندان در نخلستان سازمان اوج رونمایی می‌شود. فیلم مستند «تئوریسین خشونت» تازه‌ترین محصول خانه مستند انقلاب اسلامی زندگی دکتر سیداحمد فردید متفکر معاصر ایرانی را به نمایش می‌گذارد. احمد فردید که به دلیل نبود هیچگونه سند مکتوب از آثار و مطالعاتش به فیلسوف شفاهی ایران شهرت دارد از جمله متاثرین از اندیشه هایدگر فیلسوف شهیر قرن گذشته است. کارگردان اثر تلاش داشته تا مخاطبان را با نوع تفکر و انگاره‌های اندیشه‌ای فردید آشنا کند و تأثیرات وی را در جامعه ایرانی به تصویر بکشد. سازنذدگان این اثر عبارتند از تهیه کننده: مهدی مطهر، نویسنده و کارگردان: مهدی کوقان، فیلمبردار: امین عابدینی و مهدی رضایی، تدوین: مهاجر توحید پرست، تحقیق و پژوهش: محسن کوقان، محمدحسین پرستش و سعید امانی، بازنویسی متن: مجید قاسمی، مشاور رسانه‌ای: مصطفی بیات، تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامیمنبع: مهر
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فیلم مستند «تئوریسین خشونت» به کارگردانی و نویسندگی محسن کوقان فردا یکشنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۷:۳۰ با حضور اهالی هنر، رسانه و اندیشمندان در نخلستان سازمان اوج رونمایی می‌شود. فیلم مستند «تئوریسین خشونت» تازه‌ترین محصول خانه مستند انقلاب اسلامی زندگی دکتر سیداحمد فردید متفکر معاصر ایرانی را به نمایش می‌گذارد. احمد فردید که به دلیل نبود هیچگونه سند مکتوب از آثار و مطالعاتش به فیلسوف شفاهی ایران شهرت دارد از جمله متاثرین از اندیشه هایدگر فیلسوف شهیر قرن گذشته است. کارگردان اثر تلاش داشته تا مخاطبان را با نوع تفکر و انگاره‌های اندیشه‌ای فردید آشنا کند و تأثیرات وی را در جامعه ایرانی به تصویر بکشد. سازنذدگان این اثر عبارتند از تهیه کننده: مهدی مطهر، نویسنده و کارگردان: مهدی کوقان، فیلمبردار: امین عابدینی و مهدی رضایی، تدوین: مهاجر توحید پرست، تحقیق و پژوهش: محسن کوقان، محمدحسین پرستش و سعید امانی، بازنویسی متن: مجید قاسمی، مشاور رسانه‌ای: مصطفی بیات، تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامی
موجموج1 ماه قبل
این فیلم مستند سینمایی این روزها در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شده است. دو کار با قطب الدین صادقی کار کرده‌ام و در هر سال دو تا سه نمایش روی صحنه دارم. از سویی دیگر دایی من، محمدابراهیم ساریچلو که در فیلم هم حضور دارد، روانشناس بالینی خانم قدیری پیش از اعدام بود. به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست، بنابراین بازی این نقش هم کار آسانی نخواهد بود. حتی بعد از بازی اولین قتل حالم بد شد و کنار خیابان گریه کردم.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: کارگردان مستند «مهین»، فیلم جدیدی درباره یک قاتل سریالی دیگر را کلید زده است. به گزارش سینماپرس، مستند «مهین» روایتی متفاوت از اولین قاتل سریالی زن ایران است که به شیوه بازسازی تولید شده است. هم‌چنین شب گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم شهر موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین دستاورد هنری شد. مثلا نسخه جشنواره حقیقت، ۱۰۶ دقیقه بود در حالی که در جشنواره شهر آن را کوتاه کردیم و ۹۴ دقیقه شد. فکر می‌کنم اینکه این مستند توانست در جشنواره شهر دیده شود، برایمان بهتر بود چرا که مستند مهین فیلم شهر است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
کارگردان مستند «مهین»، فیلم جدیدی درباره یک قاتل سریالی دیگر را کلید زده است. مستند «مهین» روایتی متفاوت از اولین قاتل سریالی زن ایران است که به شیوه بازسازی تولید شده است. هم‌چنین شب گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم شهر موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین دستاورد هنری شد. مثلا نسخه جشنواره حقیقت، ۱۰۶ دقیقه بود در حالی که در جشنواره شهر آن را کوتاه کردیم و ۹۴ دقیقه شد. فکر می‌کنم اینکه این مستند توانست در جشنواره شهر دیده شود، برایمان بهتر بود چرا که مستند مهین فیلم شهر است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مستند «مهین» روایتی متفاوت از اولین قاتل سریالی زن ایران است که به شیوه بازسازی تولید شده است. هم‌چنین شب گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم شهر موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین دستاورد هنری شد. از نظر من، فرق چندانی بین فیلم مستند و داستانی نیست و هر کدام به شیوه‌ای داستان خود را روایت می‌کنند. مثلا نسخه جشنواره حقیقت، ۱۰۶ دقیقه بود در حالی که در جشنواره شهر آن را کوتاه کردیم و ۹۴ دقیقه شد. فکر می‌کنم اینکه این مستند توانست در جشنواره شهر دیده شود، برایمان بهتر بود چرا که مستند مهین فیلم شهر است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
فرامرز قریبیان به‌عنوان اولین بازیگر فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا انتخاب شد. فیلم سینمایی «خروج» اولین همکاری قریبیان و حاتمی‌کیا محسوب می‌شود. شهرداری تهران عوارض نصب و بهره‌برداری سردرهای سینماهای تهران را تا ۱۰ برابر افزایش داد. جایزه سیمرغ بلورین بهترین فیلم اول به فیلم گاگومان از جشنواره فیلم فجر از دیگر جوایز اوست. مستند سینمایی «مهین» به کارگردانی محمدحسین حیدری در سینماهای هنر و تجربه به نمایش درخواهد آمد. در این مستند که تازه‌ترین اثر خانه مستند انقلاب اسلامی است به شخصیت پیچیده مهین قدیری، اولین قاتل سریالی زن ایران پرداخته شده است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مستند سینمایی «مهین» به کارگردانی محمدحسین حیدری به زودی در سینماهای هنر و تجربه به نمایش درخواهد آمد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، مستند سینمایی «مهین» به کارگردانی محمد حسین حیدری و تهیه کنندگی مهدی مطهر به زودی در سینماهای گروه «هنر و تجربه» اکران خواهد شد. در این مستند که تازه‌ترین اثر خانه مستند انقلاب اسلامی است به شخصیت پیچیده‌ مهین قدیری، اولین قاتل سریالی زن ایران پرداخته شده است. این مستند سینمایی در جشنواره سال گذشته «سینماحقیقت» رتبه دوم برترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد. همچنین «مهین» در بین ۵ مستند ایرانی حاضر در جشنواره جهانی فجر بود که به رقابت با آثار بین المللی پرداخت.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: مجموعه مستند «داستان یک پایان» با مروری بر تاریخ ۵۰ ساله گروهک منافقین (سازمان مجاهدین خلق) از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماپرس، مجموعه مستند «داستان یک پایان» مروری بر تاریخ ۵۰ ساله گروهک منافقین است که سیر شکل‌گیری سازمان مجاهدین خلق و انشعاب آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. مستند «داستان یک پایان» روایتی است از سرکردگی مسعود رجوی بر سازمان مجاهدین که در شش قسمت چگونگی این امر را از بدو تشکیل سازمان تا آخرین روزهای سرکردگی او به تصویر می‌کشد. شروع نافرجام، افتادن نقاب، لشکرکشی تا کمینگاه، تولد یک فرقه، اسیر در زنجیر دروغ و پایان یک رؤیا عناوین قسمت‌های مستند «داستان یک پایان» است. پخش این مستند که از روز شنبه ۲۹ تیر در شبکه چهار سیما آغاز شده است، تا سوم مرداد ادامه دارد و هر روز ساعت ۱۷:۱۵ پخش می‌شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
۲انتصاب در معاونت صدای رسانه ملیطی حکم‌هایی مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت معاونت صدا و فرمانده حوزه بسیج معاونت صدا منصوب شدند. - ایجاد بستر مناسب برای کمک به وحدت و انسجام همکاران سازمان در حوزه معاونت صدا و ستاد معاونت. بیات همزمان با فرماندهی حوزه بسیج معاونت صدا، مدیر مالی و اداری این معاونت نیز هست. فینال «عصر جدید» ۲۸ مرداد پخش می‌شودبرنامه «عصر جدید» این روزها در مرحله نیمه نهایی برگزیدگان مختلف را معرفی می‌کند و قرار است فینال آن ۲۸ مرداد پخش شود. پخش زنده اختتامیه جشنواره «فیلم شهر» از شبکه نمایش سیمااختتامیه جشنواره «فیلم شهر» به صورت زنده از شبکه نمایش سیما پخش می‌شود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
۲انتصاب در معاونت صدای رسانه ملیطی حکم‌هایی مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت معاونت صدا و فرمانده حوزه بسیج معاونت صدا منصوب شدند. بیات همزمان با فرماندهی حوزه بسیج معاونت صدا، مدیر مالی و اداری این معاونت نیز هست. پخش زنده اختتامیه جشنواره «فیلم شهر» از شبکه نمایش سیمااختتامیه جشنواره «فیلم شهر» به صورت زنده از شبکه نمایش سیما پخش می‌شود. «از شنبه» با شبکه ورزش سیمابرنامه شاد و مفرح «از شنبه» با هدف ترغیب ورزش‌های همگانی با اجرای امیرحسین قیاسی و ابوطالب حسینی هر روز به جز جمعه‌ها زنده روی آنتن شبکه ورزش سیما می‌رود. علاقمندان می‌توانند هر روز به جز جمعه‌ها ساعت ۱۱:۳۰ بیننده «از شنبه» از شبکه ورزش سیما باشند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
موجموج1 ماه قبل
پس از استخدام خوشحالی می‌کنند در حالی که نمی‌دانند این اقدام تمام اعتماد به نفس، مهارت‌ها و نوآوری‌ها از بین می‌برد. در مستندمسابقه «کارساز» هر سه گروه شرکت‌کننده در فضایی خارج از استودیو و به‌صورت میدانی کار می‌کنند. «کارساز» با کارگردانی حسام اسلامی، امین کفاش و سیداحسان عمادی و به تهیه‌کنندگی مهدی مطهر در خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است. مستند-مسابقه «کارساز» پاییز ۹۸ روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. عوامل مستندمسابقه کارساز عبارتند از: تهیه کننده: مهدی مطهر، کارگردانان: حسام اسلامی، امین کفاش‌زاده و سیداحسان عمادی، مدیر فیلمبرداری: محمد رحیمی، مدیر تدوین: مهدی جبین‌شناس، برنامه‌ریز و دستیارکارگردان: فرید مرزوقی، مدیرتولید: حسین پاینده.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: وحید فرجی کارگردان «نبرد امواج» گفت: تولید این مستند به خاطر مسایل امنیتی و حساسیت‌ها، مقداری زمان‌بر شد. وی افزود: هر چند مردم از بخشی از توانمندی‌های موشکی نیروهای مسلح کشورمان اطلاع دارند و درباره‌شان شنیده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد درباره پدافند هوایی اطلاعات چندانی ندارند. تولید «نبرد امواج» به خاطر مسایل امنیتی و حساسیت‌ها، مقداری طولانی شد. از سوی دیگر کمک می‌کند تا مردم متوجه شوند، این صنایع دفاعی چقدر برای ما حیاتی است. وقتی با سرنگونی یک هواپیمای پیشرفته جاسوسی، رسانه‌های جهانی حیرت می‌کنند و می‌گویند ایران چه مسیری را طی کرده است، باید اهمیت صنایع دفاعی را دانست.
موجموج2 ماه قبل
با توجه به این وضعیت، تولید برنامه‌ای با موضوع و برای این قشر خاص می‌تواند کاری پیچیده و بر لبه تیغ برد و باخت باشد. در این میان فاصله گرفتن از شیوه‌های رایج تلویزیون و طراحی دکوری متفاوت‌تر از جذابیت‌های بصری محرمانه است. گرچه شاید این تجربه، یادآور نمونه‌ای موفق در سالهای دور در مجموعه برنامه‌های «نیمکت» و «توی گوش سالمم زمزمه کن» به کارگردانی محمد رحمانیان باشد که تا حدی مشابه اما در فضایی بسیار محدودتر به کار گرفته شده بود. حسادت، رقابت‌های سالم و ناسالم، غرغر کردن‌ها و متوقع بودن‌ها و … از موضوعات مورد انتخاب تیم تحقیق و اتاق فکر این برنامه است. بر این اساس، به نظر می‌رسد که این برنامه برای جذب مخاطب نیازمند جسارت بیشتری باشد.
ایرناایرنا2 ماه قبل
برگزاری جشن زادروز عباس کیارستمیکانون کارگردانان سینمای ایران زادروز عباس کیارستمی را جشن می‌گیرد. همزمان با یک تیرماه زادروز زنده یاد عباس کیارستمی، کانون کارگردانان سینمای ایران تولد این کارگردان را جشن می‌گیرد. بهرام رادان «خانه خوبان» را به حراج می‌گذاردحراج آثار «خانه خوبان» با اجرای بهرام رادان در پردیس ملت برگزار می‌شود. رونمایی از سایت جدید انجمن مستندسازان سینمای ایرانسایت جدید انجمن مستندسازان سینمای ایران با حضور اعضای این انجمن رونمایی شد. برگزاری اولین دیدار صنفی ایسفا با کانون کارگردانان سینمای ایراناولین دیدار صنفی هیأت مدیره ایسفا با کانون کارگردانان سینمای ایران برگزار شد.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، مستند سینمایی امتحان به کارگردانی سجاد ریاحی و تهیه‌کنندگی خانه مستند انقلاب اسلامی که روایتی از مواجهه امام خمینی (ره) و آیت الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست وزیر است آماده نمایش شد. این مستند ۶۰ دقیقه‌ای پس از ۲ سال آماده نمایش شد. تولید مستند سینمایی «امتحان» از سال ۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است. بنابر این گزارش، نویسنده و کارگردان مستند سینمایی «امتحان» سجاد ریاحی است و ناصر طهماسب این مستند را روایت می‌کند.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی پس از ۲ سال آماده نمایش شد. به گزارش خبرگزاری گروه فرهنگی قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی و تهیه‌کنندگی خانه مستند انقلاب اسلامی، آماده نمایش شد. این مستند ۶۰ دقیقه‌ای، داستان مواجهه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دوران ریاست‌جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست‌وزیر است. تولید مستند سینمایی «امتحان» از سال ۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است. نویسنده و کارگردان مستند سینمایی «امتحان» سجاد ریاحی است و ناصر طهماسب این مستند را روایت می‌کند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مستند سینمایی «امتحان» که روایتی از مواجهه امام خمینی (ره) و آیت الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست وزیر است، پس از ۲ سال آماده نمایش شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی و تهیه‌کنندگی خانه مستند انقلاب اسلامی، آماده نمایش شد. این مستند ۶۰ دقیقه‌ای داستان مواجهه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دوران ریاست جمهوری آیت الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست‌وزیر است. تولید مستند سینمایی «امتحان» از سال ۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است. بنابر این گزارش، نویسنده و کارگردان مستند سینمایی «امتحان» سجاد ریاحی است و ناصر طهماسب این مستند را روایت می‌کند.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: مستند سینمایی «امتحان» پس از ۲ سال آماده نمایش شد. به گزارش سینماپرس، مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی و تهیه‌کنندگی خانه مستند انقلاب اسلامی، آماده نمایش شد. این مستند ۶۰ دقیقه‌ای، داستان مواجهه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دوران ریاست‌جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست‌وزیر است. تولید مستند سینمایی «امتحان» از سال ۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است. نویسنده و کارگردان مستند سینمایی «امتحان» سجاد ریاحی است و ناصر طهماسب این مستند را روایت می‌کند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی و تهیه‌کنندگی خانه مستند انقلاب اسلامی آماده نمایش شد. به گزارش ایلنا، مستند ۶۰ دقیقه‌ای «امتحان» داستان مواجهه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دوران ریاست جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست‌وزیر است. تولید مستند سینمایی «امتحان» از سال ۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است. نویسنده و کارگردان مستند سینمایی «امتحان» سجاد ریاحی است و ناصر طهماسب این مستند را روایت می‌کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی پس از ۲ سال آماده نمایش شد. اعتمادآنلاین|مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی و تهیه‌کنندگی خانه مستند انقلاب اسلامی، آماده نمایش شد. این مستند ۶۰ دقیقه‌ای داستان مواجهه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دوران ریاست جمهوری آیت الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست‌وزیر است. تولید مستند سینمایی «امتحان» از سال ۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است. نویسنده و کارگردان مستند سینمایی «امتحان» سجاد ریاحی است و ناصر طهماسب این مستند را روایت می‌کند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مستند سینمایی «امتحان» به کارگردانی سجاد ریاحی و تهیه‌کنندگی خانه مستند انقلاب اسلامی، آماده نمایش شد. این مستند ۶۰ دقیقه‌ای داستان مواجهه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در دوران ریاست جمهوری آیت الله خامنه‌ای بر سر تعیین نخست‌وزیر است. تولید مستند سینمایی «امتحان» از سال ۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است. نویسنده و کارگردان مستند سینمایی «امتحان» سجاد ریاحی است و ناصر طهماسب این مستند را روایت می‌کند.

به انتهای لیست رسیدید