خطبه‌‌های نماز جمعه این هفته

خطبه‌‌های نماز جمعه این هفته

موجموج1 روز قبل
ممکن است هر فردی گرفتار بیماری فراموشی یاد خداوند شود، هرگاه یاد خداوند را فراموش کنیم ممکن است مرتکب به هر جنایتی شویم. امام جمعه موقت تهران افزود: ممکن است هرفردی گرفتار فراموشی یاد خداوند شود، هرگاه یاد خداوند را فراموش کردیم ممکن است مرتکب به هر جنایتی شویم. وی فضای مجازی را موجب غفلت و غیبت دانست و گفت: باید از غیبت و غفلت دوری کنیم. این کشور کشور امام زمان و امام حسین (ع) است. بی بند و باری و بی حجابی، دشمنی با امام حسین (ع) است و بی عفتی و بی غیرتی کشور اسلامی را متلاشی می‌کند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
وی افزود: شاید بتوانیم بگوییم یکی از این ریشه‌ها مساله نفاق زمان پیامبر (ص) بود و باعث نزول سوره منافقین شد. رسول خدا از دوقطی مهاجرین و انصار ناراحت بودند. خیلی باید در خصوص دوقطبی سازی در نماز جمعه صحبت شود. مخصوصا سکوت اهل علم و اندیشه و هر انتقادی تلقی به توهین شدن هر امر به معروفی را سخت برخورد کردند همه از نتایح دو قطبی سازی است. خدا لعنت کند کسانی را به دو قطبی سازی دامن می‌زنند و همه را متهم و منتسب به یک جناح می‌دانند. انتخابات در جامعه سالم انتخاباتی است که کاندیداها حرف‌های خود را بزنند و با جذابیت حرف هایشان رای جمع کنند.
فارسفارس3 هفته قبل
امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری خطاب به دولتمردان گفت: فرهنگ و اقتصاد دو گام پیشرفت کشور هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. امام جمعه خرم‌آباد به موضوع مجالس عزاداری نیز اشاره و تصریح کرد: مبلغان و مداحان در مجالس عزاداری زوایای گوناگون حرکت و نهضت عاشورا را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و تلاش کنند عزاداری‌ها توام با معرفت و آگاهی باشد. خطبی نماز جمعه خرم‌آباد تاکید کرد: تبلیغ دین، نظام و انقلاب همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری در مجالس عزاداری مورد توجه قرار بپگیرد، نکته دیگر اینکه عزاداری‌ها به شکلی صورت گیرد که تا گپاسی از شب برای مردم مزاحمت ایجاد نشود. امام جمعه خرم‌آباد در ادامه به هفته دولت اشاره و تصریح کرد: امسال استان لرستان با بحران بزرگ سیل مواجه شد که با تلاش فراوان و مدیریت توانستیم این بحران را پشت سر بگذاریم، کارهای بسیاری خوبی انجام شد اما سیل‌زدگان با مشکلاتی مواجه هستند که باید مرتفع بشوند. امام جمعه خرم‌آباد در پایان خطبه‌های این هفته به موضوع زکات ورود کرد و خطاب به کشاورزان استان لرستان گفت: انتظار می‌رود کشاورزان لرستان زکات محصولات خود را که یک فرمان الهی را پرداخت کنند، زیرا زکات فریضه الهی وانفاق دینی است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد5 ماه قبل
براساس گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به اقدام ترامپ مبنی‌بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی، اظهار کرد: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این‌خصوص به چند نکته اشاره می‌کنم. امام جمعه موقت تهران با اشاره به حمایت همه‌جانبه مسوولان و مردم از سپاه گفت: احمق‌ها نمی‌دانند همه ایران سپاه پاسداران است و همه ما پاسداران انقلاب هستیم. او با بیان اینکه سپاه بازوی توانمند کشور است، هشدار داد: آقای ترامپ، با دم شیر بازی نکن. آیت‌الله آملی‌لاریجانی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیس منشا خدمات و حسنات و برکاتی برای کشور بوده که هیچ کس نمی‌تواند آن را انکار کند و نظام اسلامی، مرهون مجاهدت‌های مخلصانه سپاهیان است. در ادامه واکنش‌ها به تروریستی خواندن سپاه از سوی رئیس‌جمهوری آمریکا، حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در لندن تصریح کرد که ارتش آمریکا جرات اجرای دستور کاخ‌سفید علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ندارد.
خبر فوریخبر فوری5 ماه قبل
امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این پس از توقف کوتاهی بود که بعضا هم فرار کرد و طعم ذلت و خواری را چشید. آیت‌الله موحدی کرمانی خطاب به ترامپ ادامه داد: تو هنوز سپاه را نشناخته‌ای. اگر رهبر اجازه دهد سپاه می‌تواند با قدرت موشکی خود تلاویو را با خاک یکسان کند. امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مسئله فوری کاهش آلام مردم شامل بازسازی خانه‌های آنان، ترمیم خرابی‌ها، جبران خسارت محصولات کشاورزی و بازسازی زمین‌های کشاورزی و حمایت جهت کسب و کار مردم آسیب‌دیده است. آیت‌الله موحدی کرمانی افزود: امیدواریم با تدبیر دولت محترم و همراهی مردم هرچه سریع‌تر شرایط مناطق سیل‌زده و مردم عزیز این مناطق به حالت عادی برگردد.
فارسفارس5 ماه قبل
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر این‌که امروز برای همه مردم دنیا و به‌ویژه ملت‌های منطقه ثابت شده که مادر تروریسم آمریکا است، تصریح کرد: خود آمریکا و همین ترامپ به صراحت اعتراف کردند که آمریکا طالبان را به وجود آورد و خودشان می‌گویند ما به وجودآورنده تروریسم بوده‌ایم. بعضی‌ خوب می‌شوند، شنیدند و کمک‌های فراوانی کردند و خداوند به آن‌ها جزای خیر بدهد. اگر می‌خواهید خداوند ناله‌های شما را بشنود و به دعایتان توجه کند، شما هم باید ناله‌های مستمندان را بشنوید. امام جمعه موقت تهران همچنین با اشاره به اقدام ترامپ مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی، اظهار داشت: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این خصوص به چند نکته اشاره می‌کنم. وی با تأکید بر این‌که امروز برای همه مردم دنیا و به‌ویژه ملت‌های منطقه ثابت شده که مادر تروریسم آمریکا است، تصریح کرد: خود آمریکا و همین ترامپ به صراحت اعتراف کردند که آمریکا طالبان را به وجود آورد و خودشان می‌گویند ما به وجودآورنده تروریسم بوده‌ایم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین7 ماه قبل
حمید شهریاری، معاون قوه‌قضائیه گفت: هیچکس در این مملکت قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست. آنچه که ما قائل هستیم مدیریت فضای مجازی است. وی با بیان اینکه ما در قوه قضائیه با انجام ۵۰ پروژه از ظرفیت فضای مجازی استفاده کرده‌‌ایم، تصریح کرد: گاهی اوقات دو نوع رویکرد متفاوت در فضای مجازی مشاهده می‌‌شود. کسی قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست. هیچکس در این مملکت قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست.
ایلناایلنا7 ماه قبل
آنچه که ما قائل هستیم مدیریت فضای مجازی است. وی با بیان اینکه ما در قوه قضائیه با انجام ۵۰ پروژه از ظرفیت فضای مجازی استفاده کرده‌‌ایم، تصریح کرد: گاهی اوقات دو نوع رویکرد متفاوت در فضای مجازی مشاهده می‌‌شود. در سیاست‌‌‌‌‌های کلان جمهوری اسلامی مدیریت فضای مجازی در حال دنبال است. ما معتقد هستیم به همان شکل که پلیس وظیفه دارد در کف خیابان برای امنیت مردم حضور داشته باشد، در فضای مجازی هم باید پلیس حضور داشته باشد. اما جنگ نرم این است که به جای تصاحب سرزمین دل مردم را به زور فضای مجازی تصاحب کنند.
ایلناایلنا7 ماه قبل
معاون قوه قضائیه تاکید کرد: هیچکس در این مملکت قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست. آنچه که ما قائل هستیم مدیریت فضای مجازی است. وی با بیان اینکه ما در قوه قضائیه با انجام ۵۰ پروژه از ظرفیت فضای مجازی استفاده کرده‌‌ایم، تصریح کرد: گاهی اوقات دو نوع رویکرد متفاوت در فضای مجازی مشاهده می‌‌شود. کسی قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست. آنچه که ما قائل هستیم مدیریت فضای مجازی است.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

حمید شهریاری
فضای مجازی