خواستگاری

خواستگاری

خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
دختری جوان که در دام کثیف پسرخاله‌اش افتاده بود وقتی دید او اجازه ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش نمی‌دهد به طرح شکایت پرداخت. دختری ۱۹ ساله که در دام کثیف پسرخاله‌اش افتاده بود وقتی دید او اجازه ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش نمی‌دهد به طرح شکایت پرداخت. این دختر که بهاره نام دارد وقتی در برابر بازپرس قرار گرفت گفت: یکسال پیش سرکار بودم که پسرخاله متاهلم به من زنگ زد او می‌دانست من خاله ناهید را خیلی دوست دارم و وقتی گوشی را برداشتم ادعا کرد مادرش مریض بوده و مدام اسم من را به زبان می‌برد. با این ادعاهای هولناک و به دستور بازپرس پرونده ناصر در قراری که با بهاره داشت بازداشت شد و در بررسی موبایلش فیلم‌های تجاوز به دخترخاله‌اش به دست آمد. این پرونده تلخ در اختیار دادگاه کیفری قرار خواهد گرفت.
برنابرنا15 ساعت قبل
محمدمهدی تندگویان، معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان، در مورد تنگناهای جوانان و همه موانع پیش روی ازدواج جوانان اعم از مشکل مسکن، اشتغال، مهارت آموزی و … را واکاوی و تحلیل و از کمکاری‌ها در حوزه ازدواج جوانان گفتگو کرد. فکر می‌کنید مهم‌ترین موانع ازدواج جوانان فردی و فرهنگی است یا اجتماعی و ساختاری؟ موضوع ازدواج چند بعد دارد. چه قدر موضوعات اقتصادی را در بی رغبتی برخی جوانان نسبت به ازدواج موثر می‌دانید؟ اقتصاد همیشه نقش پررنگ خودش را درموضوع ازدواج نشان می‌دهد. آیا چنین چیزی در کشور داریم؟ بسیاری از پیمایش‌های حوزه جوانان این موضوع را مطرح می‌کنند که یکی از موانع ازدواج جوانان گرانی مسکن است. این شیوه ازدواج را به بقیه جوانان هم توصیه می‌کنید؟ برای بعضی از خانواده‌ها مدل ازدواج هنوز هم همین است و جواب می‌دهد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، این نکاتی از برای مجردها، هنگامی که تصمیم به پیدا کردن نیمه گمشئده خود می‌کنند. شخصی را که با وی قرار ملاقات دارید، احتمالا «یک شخص» نمی‌باشدهر شخصی در ملاقات پیش از ازدواج یا جلسه خواستگاری بهترین حالت خودش را نشان می‌دهد. با فرض کردن این مورد که یک اتفاق به صورت جادوئی رخ بدهد و در یک لحظه فرد را بشناسید به ملاقات یا خواستگاری نروید. هیچ چیز جذاب‌تر از شنیدن صحبت یک فردی نمی‌باشد که در مورد چیزی صحبت می‌کند بین طرفین مشترک است. این فرد به یک دلیل مشخصی با شما قرار ملاقات دارد، به همین دلیل الان باید شک‌های مربوط به خودتان را فراموش کنید.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
همه تلاشم این بود که دو دختر زیبایم به سعادت و آسایش برسند چرا که من پسری نداشتم و همه زندگی ام در وجود دخترانم خلاصه می‌شد. به قول معروف سرم را مانند کبک زیر برف کرده بودم تا چیزی را که انتظار ندارم با چشمانم نبینم. به این موضوع هم فکر نمی‌کردم که آثار اعتیاد بلافاصله در چهره نمایان نمی‌شود. بالاخره بدون هیچ گونه تحقیقی درباره برادرزاده‌ام از دخترم خواستم با «فرزین» ازدواج کند. من که در یک لحظه آثار کبودی روی صورت و چشمان پراشک دخترم را دیدم حدس زدم که ماجرای تلخی در زندگی او رخ داده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
پدرم همواره ما را به مجالس مذهبی و هیئت‌ها می‌برد و گاهی نیز به همراه مادرمان در مجالس مذهبی شرکت می‌کردیم. چرا که همسرم توقع هدایایی را از من داشت که من با درآمدم توانایی تهیه آن‌ها را در آغاز زندگی نداشتم. از آن روز به بعد روزگار ما سیاه شد، آن حیوان روی فرشی که من نماز می‌خواندم ادرار می‌کرد. آن حیوان همه زندگی همسرم شده بود به گونه‌ای که از عهده مخارج نگهداری او برنمی آمدم. بعد هم مهریه‌اش را به اجرا گذاشت تا طلاق بگیرد.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
خانواده‌اش او را در حالی که ۱۵ سال بیشتر نداشت وادار به این ازدواج کرده بودند. اخبار اجتماعی- جواد ۱۷ ساله بود که با هزار آرزو و به خواسته خانواده‌اش به خواستگاری بتول رفته بود، اما نمی‌دانست بتول هیچ علاقه‌ای به او ندارد. همین برخورد ساده باعث شد بتول فریب بخورد و به آن جوان علاقه‌مند شود، اما پاسخ جواد را چه می‌داد؟ با فشار‌های خانواده جواد، عروسی پس از سه سال نامزدی سرگرفت. جواد همسرش بتول را به خانه خود در تهران برد تا زندگی زناشویی خود را آغاز کنند. او در اواخر نامزدی احساس کرده بود بتول در ازدواج با او مردد است، اما سعی می‌کرد این واقعیت را باور نکند.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
همه تلاشم این بود که دو دختر زیبایم به سعادت و آسایش برسند چرا که من پسری نداشتم و همه زندگی ام در وجود دخترانم خلاصه می‌شد. به قول معروف سرم را مانند کبک زیر برف کرده بودم تا چیزی را که انتظار ندارم با چشمانم نبینم. بالاخره بدون هیچ گونه تحقیقی درباره برادرزاده‌ام از دخترم خواستم با «فرزین» ازدواج کند. من که در یک لحظه آثار کبودی روی صورت و چشمان پراشک دخترم را دیدم حدس زدم که ماجرای تلخی در زندگی او رخ داده است. خلاصه با دخالت بستگان، دخترم مهریه و نفقه‌اش را بخشید و از فرزین طلاق گرفت اما فرزین در بیرون از محضر با تیغ به طرز وحشتناکی خودزنی کرد و راهی بیمارستان شد.
فراروفرارو2 روز قبل
همه تلاشم این بود که دو دختر زیبایم به سعادت و آسایش برسند چرا که من پسری نداشتم و همه زندگی ام در وجود دخترانم خلاصه می‌شد. به قول معروف سرم را مانند کبک زیر برف کرده بودم تا چیزی را که انتظار ندارم با چشمانم نبینم. بالاخره بدون هیچ گونه تحقیقی درباره برادرزاده‌ام از دخترم خواستم با «فرزین» ازدواج کند. من که در یک لحظه آثار کبودی روی صورت و چشمان پراشک دخترم را دیدم حدس زدم که ماجرای تلخی در زندگی او رخ داده است. خلاصه با دخالت بستگان، دخترم مهریه و نفقه‌اش را بخشید و از فرزین طلاق گرفت، اما فرزین در بیرون از محضر با تیغ به طرز وحشتناکی خودزنی کرد و راهی بیمارستان شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
یلدا که در زمان جنگ به همراه خانواده‌اش به کشوری دیگر مهاجرت کرده، به ایران می‌آید که خانه پدری‌اش را بفروشد. او در خانه با مونا مواجه می‌شود. مونا سوژه خوبی برای فیلمش است.» در واقع داستان مونا و یلدا قرار است در هم بافته شود تا از تفاوت میان کودکی‌ها و بزرگسالی‌های آن‌ها، داستان یک خانه پدری روایت شود. ویرانی، زاییده جنگکارگردان اثر در یادداشتی که بر این نمایش نوشته، آورده است: «جنگ جغرافیا نمی‌شناسد. جنگ فقط ویرانی نیست؛ اما ویرانی زاییده جنگ است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
از سوی دیگر نیز در چهره برادرزاده‌ام هیچ گونه آثار و علایمی از اعتیاد نمی‌دیدم. بالاخره بدون هیچ گونه تحقیقی درباره برادرزاده‌ام از دخترم خواستم با «فرزین» ازدواج کند. سونیا هم بدون تامل پاسخ مثبت داد و این گونه زندگی مشترک آن‌ها آغاز شد. سونیا در همان روزهای آغازین زندگی مشترک متوجه اعتیاد همسرش به مواد مخدر صنعتی شده بود ولی به خاطر رعایت حال من از این موضوع چیزی نگفت. این گونه بود که چند دقیقه بعد برادرم پرده از راز سه ساله دخترم برداشت و زندگی سراسر وحشت بار او را برایم بازگو کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
همه تلاشم این بود که دو دختر زیبایم به سعادت و آسایش برسند چرا که من پسری نداشتم و همه زندگی ام در وجود دخترانم خلاصه می‌شد. به قول معروف سرم را مانند کبک زیر برف کرده بودم تا چیزی را که انتظار ندارم با چشمانم نبینم. به این موضوع هم فکر نمی‌کردم که آثار اعتیاد بلافاصله در چهره نمایان نمی‌شود. بالاخره بدون هیچ گونه تحقیقی درباره برادرزاده‌ام از دخترم خواستم با «فرزین» ازدواج کند. من که در یک لحظه آثار کبودی روی صورت و چشمان پراشک دخترم را دیدم حدس زدم که ماجرای تلخی در زندگی او رخ داده است.
رکنارکنا2 روز قبل
همه تلاشم این بود که دو دختر زیبایم به سعادت و آسایش برسند چرا که من پسری نداشتم و همه زندگی ام در وجود دخترانم خلاصه می‌شد. به قول معروف سرم را مانند کبک زیر برف کرده بودم تا چیزی را که انتظار ندارم با چشمانم نبینم. به این موضوع هم فکر نمی‌کردم که آثار اعتیاد بلافاصله در چهره نمایان نمی‌شود. بالاخره بدون هیچ گونه تحقیقی درباره برادرزاده‌ام از دخترم خواستم با «فرزین» ازدواج کند. خلاصه با دخالت بستگان، دخترم مهریه و نفقه‌اش را بخشید و از فرزین طلاق گرفت اما فرزین در بیرون از محضر با تیغ به طرز وحشتناکی خودزنی کرد و راهی بیمارستان شد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، ایوب بهتاج عصر امروز در هشتادمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان در حوزه جوانان، رتبه نخست کشوری را در سال ۱۳۹۷ کسب کرد. وی با بیان این که ۴۶۹ برنامه هفته ازدواج در ۲۱ شهرستان استان اجرا شد، گفت: تجلیل از زوج‌های دفاع مقدس، زوج‌های بهزیستی، زوج‌های خبرنگار و فعالین عرصه ازدواج بخشی از برنامه‌های این اداره کل در هفته ازدواج بود. وی ادامه داد: ۱۲ هزار و ۵۵۰ دانش آموز در این کارگاه‌ها، مباحثی مانند؛ نحوه ازدواج موفق، خواستگاری و … را آموزش دیده‌اند. بهتاج، آموزش خانواده دانش آموزان را نیز مهم دانست و ابراز داشت: برای اجرای این طرح نیز تأمین اعتبار انجام شده است و قصد داریم از اساتید فعال این حوزه استفاده شود. وی به طرح مهارت آموزی امداد و نجات ۱۰ هزار جوان اشاره کرد و گفت: این طرح با مشارکت جمعیت هلال احمر استان انجام می‌شود که بحث‌های مالی این طرح نیز تأمین شده است تا در مواقع بحرانی مانند سیل و زلزله بتوانند امدادرسانی کنند.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، گفتگویی از علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال ایران پخش شد که در آن مثل همیشه خونسرد حرف می‌زد و بی‌هیچ ابایی از رفتن گفت. و خلاصه حرف هایش این بود که برای «زندگی بهتر»، «آرامش بیشتر» و «آسودگی و رفاه بیشتر» خودم و خانواده‌ام می‌روم. دهه هفتاد مستندی از تلویزیون پخش می‌شد در مورد کسانی که مهاجرت کرده‌اند و نگون بخت شده‌اند. سعدی علیه‌الرحمه چند صدسال پیش فرمود: سعدیا حب وطن گرچه حدیثی‌ست صحیح نتوان مرد به سختی که من اینجا زادمعلیرضا فغانی هم حق دارد برود. - فرمول «اگر ایران اوضاعش خوب شود٬ برمی‌گردم» نوعی عافیت‌طلبی دارد که یعنی من حاضر نیستم هزینه‌های این بهتر شدن اوضاع را بپردازم.
رکنارکنا3 روز قبل
مادر به استقبال می‌آیددو سه پله‌ای باید بالا رفت تا وارد منزل شد، مادر شهیدان خود به استقبال آمده، با دست روی صورت را گرفته و درد در چهره نیمه پیدایش شرحه شرحه می‌شود و ما در برابر این عظمت شرمگین می‌شویم. روزهای مبارزات انقلابی در شاهرود و زمانی که منافقان برای خودشان دور برداشته بودند، حاجیه‌خانم جرجانی در لباس مقاومت انقلابی به میدان می‌رفت و میدان‌داری می‌کرد. حاجیه‌خانم می‌گوید: محسن آن موقع ۱۹ ساله بود و از ۱۵ سالگی به جبهه می‌رفت اما هیچ‌وقت این‌چنین نبود! خاطره دیگر او از حقوق محسن و مجید است که حقوقشان هیچ‌وقت به خانه نمی‌رسید و در خیابان صرف کمک به مردم، داروی پیرزن‌ها و پیرمردها و … می‌شد. ستاره‌های درخشانی که امروز از آن‌ها خاطراتی غرور آمیز باقی مانده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر3 روز قبل
مادر به استقبال می‌آیددو سه پله‌ای باید بالا رفت تا وارد منزل شد، مادر شهیدان خود به استقبال آمده، با دست روی صورت را گرفته و درد در چهره نیمه پیدایش شرحه شرحه می‌شود و ما در برابر این عظمت شرمگین می‌شویم. روزهای مبارزات انقلابی در شاهرود و زمانی که منافقان برای خودشان دور برداشته بودند، حاجیه‌خانم جرجانی در لباس مقاومت انقلابی به میدان می‌رفت و میدان‌داری می‌کرد. حاجیه‌خانم می‌گوید: محسن آن موقع ۱۹ ساله بود و از ۱۵ سالگی به جبهه می‌رفت اما هیچ‌وقت این‌چنین نبود! خاطره دیگر او از حقوق محسن و مجید است که حقوقشان هیچ‌وقت به خانه نمی‌رسید و در خیابان صرف کمک به مردم، داروی پیرزن‌ها و پیرمردها و … می‌شد. ستاره‌های درخشانی که امروز از آن‌ها خاطراتی غرور آمیز باقی مانده است.

دانلود و تماشای آنلاین فیلم سینمایی ژن خوک سعید سهیلی

فراروفرارو3 روز قبل
فیلم ژن خوک به کارگردانی سعید سهیلی و با حضور هادی حجازی‌فر، سینا مهراد و الناز حبیبی فردا سه‌شنبه ۲۶ شهریور در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود. نقد و بررسی فیلم ژن خوکبگذارید از سعید سهیلی شروع کنیم. (مسئله‌ای که سهیلی تا همین امروز در چنگال آن گیرکرده و «ژن خوک» هم به آن دچار است. در این سال‌ها سعید سهیلی به نقطه عطف کارنامه فیلم‌سازی‌اش (البته تنها در گیشه) رسید و کمدی‌های جدیدترش را که «ژن خوک» هم ذیل همان دسته‌بندی می‌شود، ساخت. شکست «ژن خوک» شاید به سهیلی این امکان را بدهد تا کمی فکر کند و تصمیم بگیرد حداقل مدتی فیلم نسازد.

وقتی «نهنگ آبی» جیرانی به اندازه قورباغه هم نیست!

10+
سینماپرسسینماپرس4 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
دو عنصر متن بسیار متفاوت آن سریال، طراحی شخصیت‌ها توسط نویسنده و قدرت پردازش جیرانی، از امتیازات خاص سریال بود. در حوزه سریال سازی، «تعبیر وارونه یک رویا» رقت‌انگیزترین سریال جیرانی است. فریدون جیرانی، بهرام توکلی و سعید ملکان. حتی «تنسی‌ویلیامز» بازی مشترک توکلی با سعید ملکان، یعنی فیلم بیگانه، برخلاف تمامی پیش‌بینی‌ها، روی پرده سینما تصویری ارتجاعی به نظر می‌رسید. زوج توکلی و ملکان نتوانستند، با چنین آثاری مارادونا باشند و ارتجاع غنضفری در متن آثار مشترکشان نمود پیدا کرد.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، روز ۲۰ شهریور امسال ماموران پلیس آبادان در جریان آتش سوزی عمدی یک خانه در منطقه کوی ملت آبادان قرار گرفتند و همزمان در ماجرای دیگری یک خودروی پارک شده در روستای خضرنبی آبادان از سوی افراد ناشناس به رگبار بسته شده است. بدین ترتیب تیمی از ماموران برای تحقیقات وارد عمل شدند و مشخص شد که خودروی به رگبار بسته شده برای شیخ یک طایفه است و خانه‌ای که به آتش کشیده شده نیز از اعضای همان طایفه است. ماموران در این مرحله با فرضیه اختلاف طایفه‌ای تحقیقات را شروع کردند ودر این مرحله مشخص شد که پسر جوانی به نام محمد از یک طایفه به خواستگاری دختر جوانی که از طایفه دیگر بوده رفته و خانواده دختر به این خواستگاری جواب منفی داده‌اند اما پسر و دختر جوان تصمیم به کار عجیبی گرفته‌اند. شامگاه جمعه ۱۵ شهریور ماه محمد خواستگار جوان همراه با دختر مورد علاقه‌اش از خانه شان فرار می‌کنند و همین باعث شده تا طایفه دختر جوان به سراغ خانواده پسر جوان بروند و با به رگبار بستن خودرو و آتش زدن یک خانه آنها را تهدید و مجبور به بازگرداندن دخترشان کنند. بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای بازگرداندن دختر جوان و دستگیری عاملان آتش افروزی و تیراندازی در دستور کار ماموران پلیس آبادان قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 هفته قبل
کاوه خداشناس بازیگر اصلی «به وقت صبح» بود و نقش یک روحانی را در این سریال ایفا کرد که به کارگردانی جواد میرزاآقازاده از شبکه یک سیما روی آنتن رفت. این مینی سریال به کارگردانی علی مهدی پور و تهیه کنندگی فرزین مهدی پور ساخته و از شبکه سه سیما پخش شد. این برنامه از معدود تولیدات متفاوت محرم امسال است که ظرفیت برند شدن در آینده را دارد. تاسوعا و عاشورای امسال چندین شبکه اصلی تلویزیون در چندین ساعت از روز در اختیار پوشش زنده مراسم عزاداری شهرهای مختلف قرار گرفت. واقعا روی آنتن بردن آنچه تاکنون در این ایام از سیما پخش شده چقدر برای مدیران وقت و هزینه به همراه داشته است!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «تفکر، تعقل، تدبر»، شعار اصلی مهمان چهل ساله کوی دانشگاه تهران است. او از سال ۱۳۵۹ وارد کوی دانشگاه شده و تا به امروز حاضر به دل کندن از این محیط دانشجویی نشده است. همین حضور چهل ساله باعث شده یکی از نوستالژی‌های مشترک دانشجویان دانشگاه تهران هم صحبتی با «دکتر» کوی دانشگاه تهران باشد. «دکتر» کوی دانشگاه تهران لیسانس ادبیات دارد، متولد ۱۳۲۴ و اهل نظنز است. در سال ۱۳۶۳ مسئولان کوی وقتی دیدند نظرات من برای اصلاح امور کوی مفید است پیشنهاد دادند به استخدام کوی در آیم و حقوقی هم دریافت کنم و من هم قبول کردم و به عنوان کارشناس فرهنگی کوی دانشگاه تهران استخدام شدم.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، کوی دانشگاه تهران از سال ۱۳۵۹ دانشجویی را پذیرش کرده که تا به امروز در این محیط خوابگاهی سکونت دارد. محمد عابدی به دکتر دانشگاه تهران معروف است. «تفکر، تعقل، تدبر»، شعار اصلی مهمان چهل ساله کوی دانشگاه تهران است. همین حضور چهل ساله باعث شده یکی از نوستالژی‌های مشترک دانشجویان دانشگاه تهران هم صحبتی با «دکتر» کوی دانشگاه تهران باشد. «دکتر» کوی دانشگاه تهران لیسانس ادبیات دارد، متولد ۱۳۲۴ و اهل نظنز است.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
به گزارش اسپوتنیک، آشنایی از طریق اینترنت در سراسر دنیا رواج پیدا کرده است؛ دنیای عرب نیز از این قاعده مستثنی نیست. در قرن حاضر، مردم با یکدیگر آشنا می‌شوند، دختر و پسر با یکدیگر ازدواج می‌کنند و در واقع سنت خواستگاری، آیین خواستگاری به دور کنار گذاشته می‌شود. کارشناسان و جامعه شناسان عرب در مصاحبه با اسپوتنیک به بحث در خصوص جامعه، خانواده‌ها و موانع ازدواج در جامعه عرب پرداخته‌اند. در این راستا خانم نادال الجبری، مدیر سازمان «زنان عراقی و آینده آنها» در مصاحبه با اسپوتنیک معتقد است: "در اینترنت می‌توانید فقط با یکدیگر آشنا شوید، این بخشی از زندگی مدرن است. وی گفت: "در شرق، به دلیل مشغله زیاد، اغلب افراد از طریق اینترنت با یکدیگر آشنا می‌شوند.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
علی پس از شنیدن خبر ازدواج من ناامیدانه با دختری ازدواج کرده بود و زندگی مشترک آن‌ها هیچ پشتوانه عاطفی و احساسی نداشت. علی دوست من است اما فرانک خانم شما هم جای خواهرم هستید اگر از من می‌شنوید دلتان به حال خودتان بسوزد بعید می‌دانم علی بتواند به یک مرد آزاد تبدیل شود. بهتر است این یکی را فراموش کنی حرف‌های زن احمد مثل خنجر در قلبم فرو رفت شاید راست می‌گفت اما خیلی ناراحتم کرد. می‌دانستم که احمد مرا به حال خودم نمی‌گذارد، می‌دانستم که دلش به حالم می‌سوزد. او مثل همسر علی سر به زیر و بی‌سر و صدا نبود و با همه توان برای بدنامی من کوشید.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
روزنامه خراسان: پسر جوان که عاشق یک زن مطلقه شده بود، پای در مسیر اشتباهی گذاشت و روانه زندان شد. این پسر عاشق پیشه، برای رسیدن به رویای زندگی با زن پولدار دست به سرقت‌های سریالی زد و خیلی زود دستگیر شد. آشناییسال ۹۶ پسر جوانی به نام سیامک که با خودروی پراید در حال مسافرکشی بود، یک زن را سوار خودرویش کرد. زن جوان ابتدا با بی اعتنایی سکوت کرد اما بعد از لحظاتی سکوتش را شکست و با صدای غم آلودی شروع به صحبت کرد. سماجتالناز وقتی در برابر خواستگاری پسر جوان قرار گرفت شوکه شد و ابتدا جواب منفی به خواسته سیامک داد اما این پسر جوان تصمیم خودش را گرفته بود.

بهترین رمان‌های عاشقانه ایرانی؛ آشنایی با برترین داستان‌های رمانتیک ایران

6+
تکراتوتکراتو1 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
(۱) اولی از قبیلة ثقیف (طایفه‌ای در طائف)، دومی ایرانی، سومی از قبیله کلبیه و چهارمی از تیم بود. (۲) در مورد این که شهربانو جزء همسران امام بوده، اختلاف است. (۳) در مورد این که همسران در کربلا بودند، یا نه، برخی از مورخان نوشته‌اند: تنها رباب در کربلا حضور داشت. در مدینه یک سال عزاداری کرد و در این مدت روزها زیر سقفی نمی‌رفت و مدام در مظلومیت حسین (ع) می‌گریست تا جان به جان آفرین تسلیم نمود. کسانی که نام یکی از همسران امام را شهربانو و دختر یزدگرد ثبت کرده‌اند، اذعان دارند پس ازتولد امام سجاد با فاصله اندکی از دنیا رفت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
مثالی درباره کودک همسری می‌زنم؛ چرا کودک همسری رخ می‌دهد؟ قطعا این موضوع یا ناشی از فقر و عرف است. اگر در انگلیس کودک همسری رخ می‌داد امور مطلوب و ممکن به هم نزدیک هستند به طوری که حداقل آسیب به افراد وارد می‌شد و در زمینه کاهش کودک همسری بهترین اقدامات انجام رخ می‌دهد. شما هرکدام حریم خصوصی را به چه شکلی تعریف می‌کنید؟ بخارایی: مرز حریم خصوصی جایی است که شما حق دیگری را نگیرید، ما می‌توانیم بگوییم حریم خصوصی چه چیزی نیست. الان به چه حقی کسی می‌گوید خودرو حریم خصوصی نیست، داخل خودرو و منزل حریم خصوصی هستند مگر اینگه یک جرم مشهود در آن رخ بدهد. این تناقض در حقوق کودک چگونه حل می‌شود؟ نوروزی: تناقضی در حقوق کودک وجود ندارد، تناقض در نظام رسانه‌ای است.
آناجآناج1 هفته قبل
ماجرای ساختگی دامادی حضرت قاسم (ع) نیز از جمله همین ظلم‌هاست که در راستای تبدیل یک نهضت الهی به یک درام احساسی صرف و بی‌منطق صورت می‌گیرد! حضرت قاسم (ع) نوجوانی که هنوز به سن بلوغ نرسیده بود. رجزهای حضرت قاسم (ع) نشان از معرفت و سطح درک و فهم وی داشت. اشتباه در نام حسن مثنی و قاسمحسن مثنی پسر دیگر امام حسن (ع) که مادر وی، خوله، دختر منظور فزاریه است. گذشته از جعلی و نادرست بودن دامادی حضرت قاسم در کربلا، نوع مواحهه با این ماجرا توسط برخی هیئت هاست.

به انتهای لیست رسیدید