خودروی سمند

خودروی سمند

ایران‌جیبایران‌جیب19 ساعت قبل
قائم مقام شرکت ایران خودرو دیزل گفت: اکنون ۱۰ هزار خودرو ون پایه گاز سوز شده که می‌تواند برای کشور سود داشته باشد. رجبعلی در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه ایران خودرو و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اظهار داشت: برای نقش آفرینی محصولات ایران خودرو در کاهش مصرف سوخت طرح‌های متفاوتی طراحی شده است تا به کاهش مصرف انرژی کمک کند. وی افزود: بحث فرسودگی ون‌ها مطرح شده که تلاش شده محصول جدید جایگزین آن شود، از این رو ایران خودرو ون‌هایی بر پایه گاز طراحی کرده است. رجبعلی افزود: اکنون ۱۰هزار خودرو ون پایه گاز سوز می‌تواند در زمینه کاهش مصرف نفت موثر باشد. در این راستا سیستم سوخت رسانی را به صورت دوگانه سوز طراحی خواهیم کرد که پایه گازسوز است و به کاهش مصرف کمک خواهد کرد و راندمان موتور بالایی خواهد داشت.
فارسفارس19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، رجبعلی در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه ایران خودرو و شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اظهار داشت: برای نقش آفرینی محصولات ایران خودرو در کاهش مصرف سوخت طرح‌های متفاوتی طراحی شده است تا به کاهش مصرف انرژی کمک کند. وی افزود: بحث فرسودگی ون‌ها مطرح شده که تلاش شده محصول جدید جایگزین آن شود، از این رو ایران خودرو ون‌هایی بر پایه گاز طراحی کرده است. رجبعلی افزود: اکنون ۱۰هزار خودرو ون پایه گاز سوز می‌تواند در زمینه کاهش مصرف نفت موثر باشد. در این راستا سیستم سوخت رسانی را به صورت دوگانه سوز طراحی خواهیم کرد که پایه گازسوز است و به کاهش مصرف کمک خواهد کرد و راندمان موتور بالایی خواهد داشت. با اجرای طرح جدید گازسوز کردن خودروها، روزانه در مصرف بنزین ۱۰ میلیون لیتر صرفه جویی خواهد شد و درآمد حاصل از آن ۲۰ هزار میلیارد تومان در سال است.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
وی با بیان اینکه پیش بینی‌ها این است که با گازسوز کردن یک میلیون و ۴۰۰ هزار خودروی عمومی روزانه حدود ۱۰ میلیون لیتر بنزین صرفه جویی خواهد شد، گفت:: اگر قیمت صادراتی هر لیتر بنزین را ۵۰ سنت در نظر بگیریم روزانه حدود ۵ میلیون دلار، ماهیانه ۱۵۰ میلیون دلار، و سالانه یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار درآمد عاید کشور می‌شود که ارزش ریالی آن حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود. وی زمان اجرای این طرح را حدود یک سال اعلام کرد و افزود: هم اکنون ظرفیت تکمیل خودرو‌های بنزینی به دوگانه سوز حدود ۲۰۰ هزار دستگاه است که تبدیل یک میلیون و ۴۰۰ هزار خودرو حدود یک سال زمان خواهد برد. فرشاد مقیمی با بیان اینکه هم اکنون ظرفیت تولید موتور پایه گازسوز در شرکت ایران خودرو ۴ هزار دستگاه در روز است گفت:: با اجرای این طرح می‌شود این ظرفیت را افزایش داد. وی در خصوص تولید ون‌های گازسوز نیز افزود: با مذاکرات انجام شده هم اکنون شرکت ایران خودرو آمادگی دارد سالانه ۴ هزار دستگاه از این ون‌ها را تولید و به مشتریان تحویل دهد. مقیمی همچنین از تولید خودرو‌های نیمه سنگین و سنگین پایه گازسوز خبر داد و افزود: این کار در شرکت ایران خودرو دیزل آغاز شده و امیدواریم در آینده نزدیک این خودرو‌ها را به بازار عرضه کنیم.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/لرستان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: تصادف در گردنه تنگ فنی یک و سه زخمی کشته بر جای گذاشت. صارم رضایی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: علت برخورد دو خودرو سمند و پراید متأسفانه یک نفر از هموطنان در این حادثه در دم جان باخت. وی تصریح کرد: دو نفر دیگر توسط عوامل ۱۱۵ بیمارستان امام خمینی شهرستان پل‌دختر انتقال داده شد و همچنین یک نفر که از ناحیه زانوی پای چپ دچار خونریزی و کتف چپ دچار شکستگی و همچنین مچ دست چپ آسیب دیده بود که بعد از اقدامات کمک‌های اولیه توسط عوامل امدادی جمعیت هلال‌احمر به بیمارستان امام خمینی شهرستان پل‌دختر انتقال داده شدند. مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان خاطرنشان کرد: خودروی سمند در این حادثه به علت برخورد شدید دچار آتش‌سوزی شد که با تلاش نیروهای عملیاتی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای تنگ فنی شهرستان پل‌دختر خاموش شد. انتهای پیام
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز3 روز قبل
این خودروها به دلیل این که تعداد آن‌ها در بازار کم است، با اختلاف قیمت نسبت به نمونه‌های تک‌سوز بنزینی فروخته می‌شوند. به طور کلی تقاضا برای خرید خودروهای دوگانه‌سوز بعد از تغییر قیمت بنزین بیشتر شد. وی در ادامه درباره قیمت برخی از مدل‌های دوگانه‌سوز در بازار گفت: در حال حاضر پژو پارس معمولی ۱۰۱ و نسخه دوگانه ۱۱۷ میلیون تومان قیمت دارد. سمند معمولی ۹۵ میلیون است در حالی که نمونه دوگانه‌سوز آن ۱۱۷ میلیون تومان قیمت دارد. اما در حال حاضر اختلاف قیمت دوگانه با نسخه‌های تک‌سوز بنزینی به ۱۰ الی ۱۴ میلیون تومان رسیده است.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/مرکزی سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه مینی‌بوس با دو خودروی پژو و سمند متاسفانه ۴ نفر کشته و ۹ نفر مصدوم شدند. احمدعلی امینی در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: پس از اطلاع از این حادثه سریعا کد عملیاتی پایگاه جاده‌ای اورژانس به محل اعزام و ۹ مصدوم این حادثه را پس از اقدامات لازم درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید مدرس ساوه منتقل کردند. سرهنگ حسنوند فرمانده پلیس راه محور قدیم ساوه سلفچگان نیز به ایسنا گفت: این سانحه در کیلومتر ۱۰ محور قدیم ساوه سلفچگان بوقوع پیوست و بر اثر برخورد مینی بوس اویکو با یک دستگاه پژو متاسفانه دو نفر از سرنشینان پژو و دو نفر از مسافران مینی بوس که یک زن و یک مرد بودند جان خود را از دست دادند. سرهنگ حسنوند همچنین گفت: یک دستگاه خودروی سمند نیز با این دو خودرو برخورد کرده و راننده آن نیز مصدوم شده است. وی بیان کرد: تحقیقات پلیس بیانگر آن است که انحراف به چپ راننده خودروی سمند موجب بروز این سانحه شده است.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه مینی‌بوس با دو خودروی پژو و سمند متاسفانه ۴ نفر کشته و ۹ نفر مصدوم شدند. ایسنا: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه مینی‌بوس با دو خودروی پژو و سمند متاسفانه ۴ نفر کشته و ۹ نفر مصدوم شدند. سرهنگ حسنوند فرمانده پلیس راه محور قدیم ساوه سلفچگان نیز به ایسنا گفت: این سانحه در کیلومتر ۱۰ محور قدیم ساوه سلفچگان بوقوع پیوست و بر اثر برخورد مینی بوس اویکو با یک دستگاه پژو متاسفانه دو نفر از سرنشینان پژو و دو نفر از مسافران مینی بوس که یک زن و یک مرد بودند جان خود را از دست دادند. سرهنگ حسنوند همچنین گفت: یک دستگاه خودروی سمند نیز با این دو خودرو برخورد کرده و راننده آن نیز مصدوم شده است. وی بیان کرد: تحقیقات پلیس بیانگر آن است که انحراف به چپ راننده خودروی سمند موجب بروز این سانحه شده است.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «محمد رازقی» گفت: ساعت ۰۶:۴۰صبح امروز چهاردهم آذرماه در مسیر جنوب به شمال بزرگراه چمران محدوده پل مدیریت یک دستگاه تاکسی سمند با گاردریل وسط بزرگراه برخورد می‌کند. رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: پس از این برخورد شدید خودروی سمند در بین گاردریل‌ها می‌افتد و غیر قابل حرکت می‌شود. وی گفت: به همین واسطه شاهد بار ترافیک سنگین در این محدوده بودیم و عوامل پلیس راهور تهران بزرگ تا آمدن جرثقیل ترافیک محل تصادف را کنترل کرده و با حضور پررنگ خود از بار ترافیکی ناشی از این تصادف می‌کاهند. این مقام انتظامی گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید و راننده سمند با حضور به موقع تیم اورژانس در محل مداوا شد. رازقی علت این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده سمند اعلام کرد و از رانندگان خواست: هنگام رانندگی تمام توجه خود را علاوه بر آیینه‌ها به جلو معطوف دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فردا نیوزفردا نیوز6 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان، دنا با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. در بازار امروز خرید و فروش خودروی پراید۱۱۱ با قیمت ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید۱۳۱ با قیمت ۴۹میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، چانگان با قیمت۱۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان، استپ‌وی با قیمت ۲۱۶میلیون تومان و تیبا با قیمت۶۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کوئیک اتوماتیک با قیمت ۹۶ میلیون تومان و تیبا۲ با قیمت۶۳میلیون تومان به فروش می‌رسد. قیمت خودروهای سایپا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ به‌شرح زیر است: ردیف نوع خودرو قیمت خودرو کارخانه قیمت خودرو بازار ۱ قیمت سایپا ۱۱۱ ۳۹، ۹۴۱، ۰۰۰ ۵۳، ۵۰۰، ۰۰۰ ۲ قیمت سایپا ۱۳۱ ۳۷، ۶۴۱، ۰۰۰ ۴۹، ۵۰۰، ۰۰ ۳ قیمت سایپا ۱۵۱ ۴۰، ۳۳۰، ۰۰۰ ۵۲، ۱۰۰، ۰۰۰ ۴ قیمت تیبا ۴۶، ۴۴۳، ۰۰۰ ۶۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ۵ قیمت ساینا ۵۵، ۹۶۰، ۰۰۰۰ ۶۲، ۵۰۰، ۰۰۰ ۶ قیمت کوئیک اتوماتیک ۶۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۷ قیمت چانگان ۱۵۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۹۷، ۵۰۰، ۰۰۰ ۸ قیمت سراتو ۲۰۰۰ ۲۹۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ۳۱۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹ قیمت استپ وی اتوماتیک توقف تولید ۲۱۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۰ قیمت رنو پارس تندر ۸۴، ۲۰۰، ۰۰۰ ۱۵۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۱ قیمت برلیانس H۳۳۰ --- ۱۴۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۲ قیمت برلیانس H۳۲۰ --- ۱۴۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۳ قیمت تیبا ۲ ۵۱، ۶۰۳، ۰۰۰ ۶۳، ۰۰۰، ۰۰۰انتهای پیام/
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری قاتل فراری پیش از خروج از کشور خبر داددستگیری قاتل فراری پیش از خروج از کشورسرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع منجر به جرح در منطقه شهرک رزمندگان اهواز، عوامل انتظامی بلافاصله در صحنه حاضر شدند. دالوند ادامه داد: پس از انتقال شخص مجروح به بیمارستان، این فرد به علت جراحت وارده فوت کرد و در پی این حادثه، دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی اهواز انتظامی تصریح کرد: پس از تحقیقات انجام شده توسط پلیس و هماهنگی مرجع قضایی، مأموران کلانتری ۱۷ اهواز موفق شدند ظرف مدت کمتر از سه ساعت از وقوع قتل، قاتل را که یک جوان ۲۳ ساله و دارای اعتیاد به مصرف مواد مخدر صنعتی است، در حالی که با به همراه داشتن مبالغی وجوه نقد، قصد خروج از کشور به عراق را داشت، در یکی از روستاهای شهرستان حمیدیه شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند. وی با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: خودکنترلی و خویشتن‌داری در زمان عصبانیت مانع وقوع حوادث ناگوار و جبران‌ناپذیر ناشی از خشم می‌شود. منبع: isna. ir
اصفهان امروزاصفهان امروز1 هفته قبل
۱۳ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ / کد خبر:۷۸۰۱۱ در برخورد دو دستگاه خودرو در بزرگراه شهید دستجری اصفهان راننده سمند در دم جان باخت. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: بامداد امروز خودروی سمند با یک دستگاه کامیون در این بزرگراه برخورد کرد و راننده سمند در این حادثه در دم جان باخت. فرهاد کاوه آهنگران افزود: گروه‌های امداد ونجات ۱۳ و ۵ از ایستگاه‌های آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و خودروی سمند که زیر زیرکامیون پرس شده بود با استفاده از تجهیزات آتش نشانی آزاد سازی و نشت بنزین کنترل سپس جسد راننده از داخل خودرو خارج شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور از برخورد یک دستگاه وانت با تیر چراغ برخورد و سقوط تیر چراغ برق بر روی ۲ خودروی سواری خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ محمد رازقی گفت: ساعت ۲۰:۴۰ روز گذشته (دهم آذر) در محدوده تقاطع سیمون بولیوار جنت آباد ناگهان یک دستگاه نیسان وانت با تیر چراغ راهنمایی برخورد می‌کند. رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور توضیح داد: پس از این برخورد تیر چراغ بر روی خودرو‌های سمند و ال ۹۰ سقوط کرده و باعث بروز خسارت در این خودور‌ها می‌شود. وی افزود: بلافاصله پس از این برخورد تیم کارشناسی منطقه ۵ پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در محل حاضر شدند و به بررسی علل و عوامل حادثه پرداختند. بیشتر بخوانید: رشد ۱۵ درصدی تلفات حوادث رانندگی در مهر ماه امسالانتهای پیام/
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
خبرگزاری تسنیم: در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان، دنا با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۹ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۱۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت تعدادی از خودرو‌های ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ به شرح زیر است:
انتخابانتخاب1 هفته قبل
رییس اورژانس تهران از مصدومیت ۴ نفر به دلیل واژگونی خودرو سمند در ابتدای اتوبان بابایی خبر داد. پیمان صابریان، رییس اورژانس تهران درباره جزییات این حادثه گفت: یک مورد واژگونی خودروی سمند در منطقه جاجرود به سمت تهران، ۱۰۰ متر مانده به ورودی اتوبان بابایی در ساعت ۱۰:۴۵ به سامانه اورژانس تهران اطلاع داده شد. وی ادامه داد: دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام و ۴ مصدوم این حادثه را به بیمارستان نیرو هوایی و بعثت منتقل شدند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۲ میلیون تومان، دنا با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو پارس با قیمت ۱۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت تعدادی از خودروهای ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ به شرح زیر است: ردیف نوع خودرو قیمت خودرو کارخانه قیمت خودرو بازار ۱ قیمت سمند ال ایکس ۶۶، ۷۷۰، ۰۰۰ ۸۲، ۰۰۰، ۰۰۰ ۲ قیمت سمند EF۷ ۶۹، ۷۷۳، ۰۰۰ ۹۵، ۵۰۰، ۰۰۰ ۳ قیمت دنا (تیپ۱) ۸۳، ۶۰۰، ۰۰۰ ۱۲۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ۴ قیمت پژو ۴۰۵ ۶۳، ۱۵۸، ۰۰۰ ۷۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۵ قیمت رانا ۶۷، ۴۴۰، ۰۰۰ ۸۷، ۵۰۰، ۰۰۰ ۶ قیمت پژو SLX ۶۷، ۸۸۸، ۰۰۰ ۸۹، ۵۰۰، ۰۰۰ ۷ قیمت دانگ فنگ H۳۰ (با رینگ) توقف تولید ۱۵۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۸ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (فول) ۶۷، ۲۸۳، ۰۰۰ ۹۱، ۵۰۰، ۰۰۰ ۹ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (فول) ۸۳، ۶۹۰، ۰۰۰ ۱۰۸، ۵۰۰، ۰۰۰ ۱۰ قیمت پژو ۲۰۶ V۸ صندوقدار ۸۰، ۳۰۳، ۰۰۰ ۱۰۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۱ قیمت دنا پلاس توربو (تیپ ۲) توقف فروش ۱۷۵، ۵۰۰، ۰۰۰ ۱۲ قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۹۶، ۷۳۰، ۰۰۰ ۱۳۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۳ قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک (بارینگ) حاشیه بازار ۱۷۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۴ قیمت پژو۲۰۰۸ ۱۱۴، ۹۹۴، ۰۰۰ ۳۴۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۵ قیمت پژو پارس ۷۸، ۳۳۸، ۰۰۰ ۱۰۱، ۵۰۰، ۰۰۰ ۱۶ قیمت پژو ۴۰۵ دوگانه سوز ۶۵، ۵۷۸، ۰۰۰ ۹۱، ۰۰۰، ۰۰۰انتهای پیام/
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «علی نصیر ملا» در توضیح این خبر، گفت: ساعت۰۰:۱۰ بامداد پنج شنبه هفته گذشته عوامل گشت پلیس راهور پایتخت هنگام گشت زنی در محدوه خیابان سپاه به یک دستگاه خودروی سمند برخورد می‌کنند که پلاک آن مخدوش بود. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع دستور توقف خودرو را می‌دهند، ادامه داد: پس از توقف خودرو با استعلام از سامانه پلیس، مشخص می‌شود که خودرو سواری ۲۵ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان جریمه خلافی دارد. وی گفت: ماموران گشت راهور در راستای اعمال قانون، خودرو را توقیف و برای سیر مراحل قانونی به پارکینگ سرچشمه انتقال دادند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 هفته قبل
مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه صبح یک‌شنبه حادثه واژگونی خودروی سمند به پایگاه امداد جاده‌ای آهوان گزارش شد، ابراز داشت: این حادثه در ۲۰ کیلومتری سمنان-دامغان به وقوع پیوست. وی بابیان اینکه در این حادثه متأسفانه یک نفر جان باخت، افزود: در این تصادف دو مصدوم بلافاصله توسط هلال‌احمر و آتش‌نشانی رهاسازی و توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند. مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان بابیان اینکه خستگی و خواب‌آلودگی ۶۰ درصد حوادث رانندگی را به خود اختصاص می‌دهند، اضافه کرد: با توجه به این موضوع انتظار می‌رود برای جلوگیری از این حوادث تلخ و غیرقابل‌جبران رانندگان حتما استراحت کافی را داشته باشند.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
خبرگزاری تسنیم: در بازار امروز خرید و فروش خودروی پراید ۱۱۱ با قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت ۴۹ میلیون تومان، چانگان با قیمت ۱۹۶ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان، استپ‌وی با قیمت ۲۱۴ میلیون تومان و تیبا با قیمت ۵۹ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کوئیک اتوماتیک با قیمت ۹۶ میلیون تومان و تیبا ۲ با قیمت ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. به گزارش تسنیم، در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۱ میلیون تومان، دنا با قیمت ۱۱۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو پارس با قیمت ۱۰۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۴ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت تعدادی از خودرو‌های ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ به شرح زیر است:
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - سنندج - تصادف رانندگی بین یکدستگاه خودروی سواری سمند با مینی‌بوس در محور ارتباطی سروآباد به هورامان اتفاق افتاد که راننده سمند در این حادثه جان خود را از دست داد. سرگرد محمد سنجابی افزود: راننده خودروی سمند مردی ۲۳ ساله با هویت معلوم اهل روستای درکی بخش مرکزی سروآباد به دلیل شدت جراحات در این حادثه جان باخت و جسد وی توسط آمبولانس مرکز فوریتهای پزشکی به بیمارستان مریوان منتقل شد. وی در خصوص علت وقوع این حادثه ناگوار رانندگی یادآور شد: سرعت زیاد و تجاوز به چپ خودروی سواری سمند از سوی کارشناسان پلیس راه علت اصلی وقوع این حادثه اعلام شده است. محور ارتباطی سروآباد به هورامان جاده‌ای گردشگری با پیچ‌های تند و شیب داری است که تردد در این جاده مستلزم رعایت سرعت مطمئنه است، این جاده بدلیل زیبایی خاصی که دارد مقصد گردشگران زیادی از داخل و خارج استان کردستان است. برچسب‌هاپلیس راه حوادث رانندگی سروآباد مرگ ناگهانی تصادفات جاده‌ای
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی افخمی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با انجام کار گسترده اطلاعاتی از تردد سوداگران مرگ با یک دستگاه خودرو سواری در محورهای مواصلاتی با خبر شدند. افخمی افزود: ماموران خودروی سمند حامل این محموله را در محور مهریز - یزد شناسایی کرده و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف و در بازرسی انجام شده، ۱۴۷ کیلو تریاک و ۲۹ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش را کشف کردند. رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با بیان اینکه این محموله از جنوب شرق کشور به سمت یزد بارگیری شده بود، عنوان کرد: در این زمینه دو نفر از سوداگران مرگ دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/یزد رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد، از کشف ۱۴۷ کیلو تریاک و ۲۹ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد. سرهنگ «علی افخمی» با بیان این که مبارزه همه جانبه علیه سوداگران مرگ یکی از اولویت‌های اجرایی پلیس در نقاط مختلف کشور است، اظهار کرد: ‌ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با انجام کار گسترده اطلاعاتی از تردد سوداگران مرگ با یک دستگاه خودرو سواری در محورهای مواصلاتی با خبر شدند. وی افزود: ماموران خودروی سمند حامل این محموله را در محور مهریز- یزد شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف و در بازرسی انجام شده، ۱۴۷ کیلو تریاک و ۲۹ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش را کشف کردند. رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با بیان این که این محموله از جنوب شرق کشور به سمت یزد بارگیری شده بود، افزود: در این خصوص دو نفر از سوداگران مرگ دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش قیمت خودروهای دوگانه سوز و سمند EF۷ در بازار دارد. در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دنا با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۹ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۸ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت تعدادی از خودروهای ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ به شرح زیر است:
دنیای خودرودنیای خودرو1 هفته قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، در بازار امروز خرید و فروش خودروی پراید۱۱۱ با قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید۱۳۱ با قیمت ۴۹میلیون تومان، چانگان با قیمت۱۹۶ میلیون تومان، استپ‌وی با قیمت ۲۱۳میلیون تومان و تیبا با قیمت ۵۹ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کوئیک اتوماتیک با قیمت ۹۶ میلیون تومان و تیبا۲ با قیمت ۶۳میلیون تومان به فروش می‌رسد. از محصولات ایران خودرو، خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دنا با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۹ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۸ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت خودروهای سایپا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ به‌شرح زیر است: ردیف نوع خودرو قیمت خودرو کارخانه قیمت خودرو بازار ۱ قیمت سایپا ۱۱۱ ۳۹، ۹۴۱، ۰۰۰ ۵۲، ۵۰۰، ۰۰۰ ۲ قیمت سایپا ۱۳۱ ۳۷، ۶۴۱، ۰۰۰ ۴۹، ۰۰۰، ۰۰ ۳ قیمت سایپا ۱۵۱ ۴۰، ۳۳۰، ۰۰۰ ۵۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ۴ قیمت تیبا ۴۶، ۴۴۳، ۰۰۰ ۵۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۵ قیمت ساینا ۵۵، ۹۶۰، ۰۰۰۰ ۶۲، ۵۰۰، ۰۰۰ ۶ قیمت کوئیک اتوماتیک ۶۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۷ قیمت چانگان ۱۵۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۹۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۸ قیمت سراتو ۲۰۰۰ ۲۹۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ۳۱۴، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹ قیمت استپ وی اتوماتیک توقف تولید ۲۱۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۰ قیمت رنو پارس تندر ۸۴، ۲۰۰، ۰۰۰ ۱۵۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۱ قیمت برلیانس H۳۳۰ --- ۱۳۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۲ قیمت برلیانس H۳۲۰ --- ۱۳۴، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۳ قیمت تیبا ۲ ۵۱، ۶۰۳، ۰۰۰ ۶۳، ۰۰۰، ۰۰۰
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با نرخ ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دنا با نرخ ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با نرخ ۱۰۹ میلیون تومان و پژو پارس با نرخ ۱۰۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با نرخ ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با نرخ ۹۸ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. نرخ تعدادی از خودروهای ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ به شرح زیر است: برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
خبرگزاری تسنیم: در بازار امروز خرید و فروش خودروی پراید ۱۱۱ با قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت ۴۹ میلیون تومان، چانگان با قیمت ۱۹۶ میلیون تومان، استپ‌وی با قیمت ۲۱۳ میلیون تومان و تیبا با قیمت ۵۹ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کوئیک اتوماتیک با قیمت ۹۶ میلیون تومان و تیبا ۲ با قیمت ۶۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. قیمت خودرو‌های سایپا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ به‌شرح زیر است: ردیف نوع خودرو قیمت خودرو کارخانه قیمت خودرو بازار ۱ قیمت سایپا ۱۱۱ ۳۹، ۹۴۱، ۰۰۰ ۵۲، ۵۰۰، ۰۰۰ ۲ قیمت سایپا ۱۳۱ ۳۷، ۶۴۱، ۰۰۰ ۴۹، ۰۰۰، ۰۰ ۳ قیمت سایپا ۱۵۱ ۴۰، ۳۳۰، ۰۰۰ ۵۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ۴ قیمت تیبا ۴۶، ۴۴۳، ۰۰۰ ۵۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۵ قیمت ساینا ۵۵، ۹۶۰، ۰۰۰۰ ۶۲، ۵۰۰، ۰۰۰ ۶ قیمت کوئیک اتوماتیک ۶۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۷ قیمت چانگان ۱۵۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۹۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۸ قیمت سراتو ۲۰۰۰ ۲۹۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ۳۱۴، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹ قیمت استپ وی اتوماتیک توقف تولید ۲۱۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۰ قیمت رنو پارس تندر ۸۴، ۲۰۰، ۰۰۰ ۱۵۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۱ قیمت برلیانس H۳۳۰ --- ۱۳۶، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۲ قیمت برلیانس H۳۲۰ --- ۱۳۴، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۳ قیمت تیبا ۲ ۵۱، ۶۰۳، ۰۰۰ ۶۳، ۰۰۰، ۰۰۰قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز ۹۸/۰۹/۰۶گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش قیمت خودرو‌های دوگانه سوز و سمند EF ۷ در بازار دارد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۸ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت تعدادی از خودرو‌های ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ به شرح زیر است: ردیف نوع خودرو قیمت خودرو کارخانه قیمت خودرو بازار ۱ قیمت سمند ال ایکس ۶۶، ۷۷۰، ۰۰۰ ۸۱، ۵۰۰، ۰۰۰ ۲ قیمت سمند EF۷ ۶۹، ۷۷۳، ۰۰۰ ۹۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۳ قیمت دنا (تیپ۱) ۸۳، ۶۰۰، ۰۰۰ ۱۲۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ۴ قیمت پژو ۴۰۵ ۶۳، ۱۵۸، ۰۰۰ ۷۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۵ قیمت رانا ۶۷، ۴۴۰، ۰۰۰ ۸۸، ۵۰۰، ۰۰۰ ۶ قیمت پژو SLX ۶۷، ۸۸۸، ۰۰۰ ۸۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۷ قیمت دانگ فنگ H۳۰ (با رینگ) توقف تولید ۱۵۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۸ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (فول) ۶۷، ۲۸۳، ۰۰۰ ۹۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (فول) ۸۳، ۶۹۰، ۰۰۰ ۱۰۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۰ قیمت پژو ۲۰۶ V۸ صندوقدار ۸۰، ۳۰۳، ۰۰۰ ۱۰۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۱ قیمت دنا پلاس توربو (تیپ ۲) توقف فروش ۱۷۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۲ قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۹۶، ۷۳۰، ۰۰۰ ۱۳۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۳ قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک (بارینگ) حاشیه بازار ۱۷۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۴ قیمت پژو۲۰۰۸ ۱۱۴، ۹۹۴، ۰۰۰ ۳۳۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۵ قیمت پژو پارس ۷۸، ۳۳۸، ۰۰۰ ۱۰۲، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۶ قیمت پژو ۴۰۵ دوگانه سوز ۶۵، ۵۷۸، ۰۰۰ ۹۲، ۰۰۰، ۰۰۰انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در بازار امروز خرید و فروش خودروی سمند ال ایکس با قیمت ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دنا با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۱۰۹ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند EF۷ با قیمت ۹۸ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت تعدادی از خودروهای ایران خودرو در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ به شرح زیر است: ردیف نوع خودرو قیمت خودرو کارخانه قیمت خودرو بازار ۱ قیمت سمند ال ایکس ۶۶، ۷۷۰، ۰۰۰ ۸۱، ۵۰۰، ۰۰۰ ۲ قیمت سمند EF۷ ۶۹، ۷۷۳، ۰۰۰ ۹۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۳ قیمت دنا (تیپ۱) ۸۳، ۶۰۰، ۰۰۰ ۱۲۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ۴ قیمت پژو ۴۰۵ ۶۳، ۱۵۸، ۰۰۰ ۷۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۵ قیمت رانا ۶۷، ۴۴۰، ۰۰۰ ۸۸، ۵۰۰، ۰۰۰ ۶ قیمت پژو SLX ۶۷، ۸۸۸، ۰۰۰ ۸۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۷ قیمت دانگ فنگ H۳۰ (با رینگ) توقف تولید ۱۵۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۸ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (فول) ۶۷، ۲۸۳، ۰۰۰ ۹۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ۹ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (فول) ۸۳، ۶۹۰، ۰۰۰ ۱۰۹، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۰ قیمت پژو ۲۰۶ V۸ صندوقدار ۸۰، ۳۰۳، ۰۰۰ ۱۰۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۱ قیمت دنا پلاس توربو (تیپ ۲) توقف فروش ۱۷۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۲ قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۹۶، ۷۳۰، ۰۰۰ ۱۳۷، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۳ قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک (بارینگ) حاشیه بازار ۱۷۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۴ قیمت پژو۲۰۰۸ ۱۱۴، ۹۹۴، ۰۰۰ ۳۳۸، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۵ قیمت پژو پارس ۷۸، ۳۳۸، ۰۰۰ ۱۰۲، ۰۰۰، ۰۰۰ ۱۶ قیمت پژو ۴۰۵ دوگانه سوز ۶۵، ۵۷۸، ۰۰۰ ۹۲، ۰۰۰، ۰۰۰انتهای پیام/
انتخابانتخاب2 هفته قبل
بی‌احتیاطی راننده خودرو سمند هنگام حرکت با دنده عقب در محور دامغان - شاهرود، ۵ عضو یک خانواده را به کام مرگ فرستاد. سرهنگ تقی کبیری اظهارداشت: ساعت ۱۹:۵۵ روز گذشته وقوع یک فقره سانحه رانندگی در محور دامغان _شاهرود به پلیس اعلام شد که ماموران بی درنگ به محل سانحه در کیلومتر ۲ این جاده مقابل روستای مایان اعزام شدند. وی با بیان اینکه در این تصادف یک دستگاه تریلی به شدت با خودروی سمند برخورد می‌کند، افزود: شدت تصادف به حدی بودکه متاسفانه هر ۵ سرنشین سمند که اعضای یک خانواده بودند، جان خود را از دست می‌دهند. به گزارش سایت پلیس، سرهنگ کبیری خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس راه، علت این سانحه مرگبار را حرکت با دنده عقب توسط خودروی سمند اعلام کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مظفر محمدخانی اظهار کرد: ساعاتی قبل تصادف یک دستگاه تریلر با خودروی سمند در محور دامغان- شاهرود پنج فوتی برجای گذاشته است. وی مکان دقیق وقوع این تصادف را کیلومتر ۵ محور دامغان- شاهرود، روبه روی روستای مایان عنوان کرد و افزود: ساعت وقوع این تصادف ۱۹:۵۰ بوده است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان اضافه کرد: این تصادف ۶ نفر حادثه‌دیده داشته است که متأسفانه پنج نفر در صحنه فوت شدند. محمدخانی تعداد مصدومان این سانحه رانندگی را یک نفر دانست و از رهاسازی افراد فوت‌شده توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان سمنان خبر داد. تقی کبیری خاطرنشان کرد: علت وقوع این سانحه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راه استان سمنان در دست بررسی است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: برخورد خودروی سمند با یک دستگاه کامیون در ۶ کیلومتری محور دامغان به شاهرود، پنج کشته برجا گذاشت. سرهنگ سید رضا علوی شامگاه سه‌شنبه با اعلام این خبر در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه رانندگی در ساعت ۲۰ و ۱۰دقیقه پنجم آذر در نزدیکی روستای مایان و در محور دامغان- شاهرود رخ داد. فرمانده انتظامی شهرستان دامغان تصریح کرد: خستگی، بی توجهی به جلو، خواب آلودگی، سرعت و سبقت غیرمجاز از عوامل اصلی حوادث در جاده‌ها است. ۵۰ نیروی داوطلب در پایگاه‌های هلال‌احمر دامغان فعالیت دارند و در این شهرستان چهار پایگاه ثابت وجود دارد. این شهرستان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان و بیش از ۹۵ هزار نفر جمعیت دارد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
وی با بیان اینکه خودروی سمند سال‌هاست در تبریز تولید می‌شود افزود: حتی پیچ این خودرو هم در تبریز تولید نمی‌شود، در حالی که باید قطعات ایمنی و فوق ایمنی در کنار تولید خودرو تولید شود. پاشایی با بیان اینکه مافیای واردات مانع تولید قطعات سمند در تبریز است، افزود: با ورود دستگاه قضایی گام اول برای راه‌اندازی جوشکاری بدنه و رنگ سمند در تبریز آغاز شده و امیدوارم با حضور سرمایه‌گذار، این روند سرعت یابد. رئیس انجمن نیرو محرکه همگن و قطعات خودرو کشور با اشاره به اینکه این روزها بنزین و خودروهای بنزینی اولین دغدغه مردم است ابراز داشت: دنیا به خودروهای هیبریدی و برقی روی آورده و باید با آینده‌نگری به سمت این خودروها برویم. وی خواستار ورود دولت برای بسترسازی ورود تکنولوژی به کشور شد و افزود: بخش خصوصی توان واردات تکنولوژی به کشور را ندارد و باید با ورود تکنولوژی توسط دولت، درب‌های تولید باز شود. رئیس انجمن نیرو محرکه همگن و قطعات خودرو کشور، «قرارداد برد برد، پرداخت ال‌سی، پرداخت به قیمت روز» سه عامل برای رشد صنعت قطعه سازی در کشور دانست.

به انتهای لیست رسیدید