خیانت

خیانت

خبر فوریخبر فوری32 دقیقه قبل
همزمان با توافق جناح‌های معارض بولیوی برای برگزاری انتخابات جدید، «اوو مورالس» گفت؛ برخی نظامیان قصد دارند علیه افسرانی که ضد او «کودتا» کردند، شورش کنند. وی افزود: اگر آنها استعفایم را رد نکرده یا نپذیرفته باشند، می‌توانم بگویم که هنوز رئیس جمهوری هستم. مورالس تأکید کرد؛ وی اطلاعاتی درباره برنامه‌ریزی برخی نظامیان برای «شورش» علیه افسرانی او را وادار به استعفا کردند، دریافت کرده است. رئیس جمهوری مستعفی افزود که «از خیانت (ویلیامز کالیمان) فرمانده نیروهای مسلح غافلگیر» شد. روسیه نیز گفته که او را به عنوان رئیس جمهوری موقت به رسمیت می‌شناسد اما برخی کشورهای آمریکایی لاتین مانند پرو و آرژانتین تاکنون سکوت کرده‌اند.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
در این حالت است که هم امام مان را شاد کرده‌ایم و هم مخاطب «سلام» امام هستیم و چه سلام شیرینی! درمانده و ناتوان است هر که برای هر بلا صبری، و برای هر نعمت شکری، و برای هر دشواری آسانی‌ای ندارد. و پدر ما رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم فرموده: «پروردگارم به من دستور داده است که مستمندان مسلمان را دوست بدارم.» ۱۷. «لا تشاور أحمق، و لا تستعن بکذاب و لا تثق بمودة ملوک.» با احمق مشورت نکن، و از دروغگو یاری مجو، و به دوستی زمامداران اعتماد مکن. بهترین برادر «أحب إخوانی إلی من أهدی إلی عیوبی.» محبوبترین برادرانم نزد من، کسی است که عیبهایم را به من اهدا کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
در گزارش آتلانتیکو امده است، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در چند ماه اخیر بارها اعلام کرده است که جنگ با ایران را نمی‌خواهد. در واقع باید گفت که همین خصلت وی، او را در خاورمیانه گرفتار کرده است. . گرچه نرخ بیکاری در آمریکا کاهش یافته است اما میزان نابرابری همچنان رو به رشد است. در عرصه بین المللی، سیاست خارجی دونالد ترامپ به طور کامل شکست خورده محسوب می‌شود. رها کردن تدریجی سوریه به طور فزاینده‌ای منافع آمریکا در خاورمیانه را تضعیف کرده است و حتی به نظر نمی‌رسد.
خبر فوریخبر فوری18 ساعت قبل
اعداد روی یک آینه راز جنایت مردی عصبانی را در اتاق خواب معشوقه‌اش فاش کرد. قاتل بی رحمی را که هفته گذشته همسرش را به طرز هولناکی با چاقو سر بریده بود دستگیر کرد. اکیپ دایره جنایی برای دسترسی به یک سرنخ و علت قتل مقتول زن را به پزشکی قانونی انتقال داده و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند. گروه تحقیقات پلیسی با بررسی اعداد و پیگیری متوجه شماره تلفن مردی جوان شدند که در پرس و جو و تحقیقات متوجه شدند که شماره تلفن متعلق به معشوقه مقتول بوده که به مدت یک هفته نیز ناپدید شده است. در طی تحقیقات و بررسی پلیس متهم که مردی ۳۵ ساله بوده شناسایی و دستگیر شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
ساعت ۲۴- قاتل بی رحم در هند به جرم قتل دخر مورد علاقه‌اش با چاقو دستگیر و زندانی شد. مردی جوان در هند دختر مورد علاقه‌اش را به قتل رساند. بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از دستگیری در بازجویی اعتراف کرد که وقتی متوجه خیانت دختر جوان به خود شد تصمیم به قتل گرفت و زمانی که مقتول برای خرید به بیرون از خانه رفته بود با چاقو به سمت او حمله ور شده و با ۴۰ ضربه به گردن دختر جوان او را در خیابان به قتل رسانده است. بازپرس پرونده در خصوص این ماجرا هولناک اعلام کرد که متهم پس از قتل متواری شد و شاهدان عینی که در جریان ماجرا بودند با تماس با اداره پلیس ماجرا را گزارش داده و درخواست کمک کردند که پلیس با تحقیقات و پرس و جو از خانواده مقتول و شاهدان عینی متهم را پس از مدتی شناسایی و دستگیر کردند. در حال حاضر قاتل بی رحم در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شودرکنا
برنابرنا19 ساعت قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محققان دریافته‌اند که یک مغز عاشق بسیار متفاوت از تجربه شهوت صرف است و شباهتی هم به مغز یک فرد متاهل، ندارد. معشوق من فرد خاصی استوقتی عاشق می‌شوید، شروع به این فکر می‌کنید که معشوق شما بی همتا و منحصر به فرد است. و در واقع وقتی افراد عاشق می‌شوند دیدن عکس عشقشان دقیقا همان منطقه‌ای که یک معتاد موقع کشیدن مواد فعال می‌کند را به آتش می‌کشد. من در افکار او غرق شده امبه گفته فیشر: افراد عاشق به طور متوسط بیش از ۸۵ درصد ساعات بیداری خود را غرق در افکار «معشوقشان» هستند. نشانه عاشق شدنافراد عاشق به طور معمول علایم وابستگی احساسی در رابطه خود دارند۸.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
اگر کسی کوچکترین مطالعه‌ای در تاریخ صدر اسلام داشته باشد به خوبی درمی یابد که رسول خدا (ص) در قبال نقض عهد توسط دشمنان، مسیر مجازات آنان را برمی گزید، چرا که حجت را تمام کرده بود. اولین پیمان آن حضرت با کافران، پیمان با سه طایفه یهودی ساکن مدینه بود که پس از نقض پیمان توسط آنان، هیچ پیمان مجددی منعقد نشد، بلکه به اخراج دو طایفه بنی قینقاع و بنی النضیر از مدینه، و به مجازات و اعدام مردان جنگی بنی قریظه پس از خیانت بزرگشان منجر شد. در پیمان صلح حدیبیه نیز که در سال ششم با مشرکان مکه منعقد شد، پس از نقض پیمان در سال هشتم توسط مشرکان مکه، و با وجود سفر ابوسفیان به مدینه برای تجدید پیمان، رسول خدا (ص) حاضر به این کار نشد، و این فرصت را زمینه خوبی برای فتح مکه قرار داد. حال جناب روحانی معین کنند در کدامین برهه از حیات سیاسی رسول خدا (ص) و با کدامین گروه از کفار، رسول خدا ص با وجود نقض پیمان از سوی طرف مقابل، مجددا با آنان پیمان بست؟ چرا جناب ایشان حتی برای یک بار هم که شده، هیچ اشاره‌ای به مجازات پیمان شکنان توسط رسول خدا (ص) نکرده و نمی‌کند؟! این نوع رفتار را حمل بر جهالت کنیم یا تجاهل؟ که‌ای کاش اولی باشد، چرا که در صورت تجاهل، عقوبت شدیدی در انتظار ایشان است و او را باید به جمع تحریفگران عمدی تاریخ و سیره رسول خدا (ص) بیفزاییم!

۱۰ فوتبالیستی که هم در بارسلونا بازی کردند هم در رئال‌مادرید!

6+
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
حجت‌الاسلام منتظری ادامه داد: نقش حضور مردم در نظام برای حاکمیت نقش اول را دارد. دادستان کل کشور یادآور شد: در فرهنگ اسلام و در معارف دینی و تصریح آیات شریفه قرآن و کلام معصومین در باب امانت داری و وظیفه امین سخنان بسیاری آمده است. منتظری افزود: با بلوغ سیاسی و شعور اجتماعی که در مردم‌مان سراغ داریم و در برهه‌های گوناگون دیدیم انتظار است مردم در عرصه انتخابات مجلس فارغ از بعضی از دسته‌بندی‌های جناجی سراغ اصلح بروند. دادستان کل کشور تأکید کرد: اینکه بتوانیم این موضوع (انتخاب اصلح) را به صورت یک فرهنگ درآوریم و گرایش و جناح‌بندی‌ها برای مردم مهم نباشد، امر مهمی است. منتظری با اشاره به نقش مهم مجلس شورای اسلامی در اداره کشور بر لزوم دقت مردم در انتخاب نامزد‌های انتخاباتی تأکید کرد.
وانانیوزوانانیوز21 ساعت قبل
پرسپولیس قهرمان بود و به کمتر از این راضی نبودیم. بعد هم با عجله یکسری استثنائات قائل می‌شوند و بعد این استثنائات شامل خیلی جا‌ها می‌شود، اما شامل حال پرسپولیس نمی‌شود. به هر حال طبیعی است که همیشه تلاش می‌شود تا قهرمان سقوط کند. این سوال مطرح می‌شود که چرا پرسپولیس همیشه باید قهرمان باشد؟ در مظان اتهام قرار می‌گیرند. وقتی خود من در پرسپولیس بودم با هر موفقیت احساس می‌کردم فشار‌ها بیشتر و حلقه محاصره تنگ‌تر می‌شود.
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
کنزالعمال، ج ۳، ص ۷۸۲، ح ۸۷۴۰، ابن آدم عندک ما یکفیک وانت تطلب ما یطغیک لا بقلیل تقنع ولا بکثیر تشبع. کنزالعمال، ج ۳، ص ۷۸۲، ح ۸۷۴۰من رد عن عرض اخیه المسلم وجبت له الجنة البتة. کنز العمال، ج ۳، ص ۵۰۰، ح ۷۶۰۱لکل شیئى زکاة و زکاة الابدان الصیام. بحار الانوار، ج ۹۳، ص ۳۴۲احب الاعمال الی الله الصلاة لوقت‌ها ثم بر الوالدین ثم الجهاد فی سبیل الله. کنزالعمال، ج ۳، ص ۱۵۳، ح ۵۹۲۹انتهای پیام/بازگشت به صفحه رسانه‌ها
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالعظیم رضایی صبح پنج شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی پردیس که در محل فرمانداری این شهرستان و با حضور معاون هماهنگش امور عمرانی استانداری تهران برگزار شد اظهار داشت: اگر مسئولیتی قبول بکنیم و هیچ اقدامی برای خدمت به مردم نکنیم خیانت کرده‌ایم. رضایی با بیان اینکه برخی از مدیران کل توجهی نسبت به شهرستان و استقرار ادارات شهرستانی ندارند گفت: امیدواریم که این مسئله مورد توجه مسئولین ذیربط واقع شود. فرماندار پردیس در خصوص بافت فرسوده در شهرستان پردیس نیز بیان داشت: با توجه به اینکه دولت ۱۵ هزار میلیارد در رابطه با بافت‌های فرسوده در این شهرستان تصویب کرده است اما علی رغم تصویب اعتبارات خوب توسط دولت، هنوز اعتبار قابل قبولی دریافت نشده است. وی در ادامه عنوان داشت: محور فعالیت نوسازی شهرداری‌ها هستند و با ارزش افزوده‌ای که دریافت می‌کنند تکلیف دارند و وظیفه شرکت عمران فقط بیلان دادن در خصوص این که چند واحد ساخته‌اند نیست چرا که مشکلات ما در این شهرستان با افزایش هر یک از این واحد‌ها افزایش بیشتری پیدا می‌کند که بخواهیم به موازات ساختارهای فرهنگی و اجتماعی را ایجاد کنیم. رضایی بیان داشت: ما در زمینه اقدامات مشترک دارای ضعف هستیم و هر دستگاهی که کوتاه کند به مشکل بر می‌خوریم، مثلا اسناد مالکیت بزرگترین مشکل بومهن است که باید برای آن مصوبه‌ای قرار داده شود لذا نیاز به هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌ها هستیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به همین دلیل بود که دیوار برلین از بتون و فولاد ساخته شد. نزدیک دیوار برلین زندگی می‌کردم. دیوار برلین، فرصت‌ها را از من گرفته بود. کار جهان وطنی به جای کار انزواگرایانه. در زندگی خودم، این سقوط دیوار برلین بود که اجازه داد حدود ۳۰ سال قبل وارد دنیای آزاد شوم.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
روزگار شادی است و سالروز روشن شدن دیده دنیا به قدوم پیامبر اسلام و نواده اوست. پیامبر اسلام، پیامبری است که رسالتش تا کرانه قیامت گسترده و حرفش تا آن زمان سکه است. کفار مکه که صلح حدیبیه را نقض کردند در اصل، گور خود را حفر کردند و تهور، زیرکی و شجاعت پیامبر اسلام را محاسبه نکرده بودند. پیامبر اسلام، با دشمنان، سرسخت بود و شدید و با مردم مهربان و رحیم. اگرچه دشمنان به ساده‌لوحان قبولانده‌اند که اسلام‌سازی معاویه‌ها (علیهم‌الهاویه) سیاستمداری، و استواری امیرالمؤمنین و اولادش بر اسلام ناب سادگی است.

۱۰ فوتبالیستی که هم در بارسلونا بازی کردند هم در رئال‌مادرید!

6+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
روزگار شادی است و سالروز روشن شدن دیده دنیا به قدوم پیامبر اسلام و نواده اوست. پیامبر اسلام، پیامبری است که رسالتش تا کرانه قیامت گسترده و حرفش تا آن زمان سکه است. کفار مکه که صلح حدیبیه را نقض کردند در اصل، گور خود را حفر کردند و تهور، زیرکی و شجاعت پیامبر اسلام را محاسبه نکرده بودند. پیامبر اسلام، با دشمنان، سرسخت بود و شدید و با مردم مهربان و رحیم. اگرچه دشمنان به ساده‌لوحان قبولانده‌اند که اسلام‌سازی معاویه‌ها (علیهم‌الهاویه) سیاستمداری، و استواری امیرالمؤمنین و اولادش بر اسلام ناب سادگی است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشهفدهم ربیع الاول از بزرگ‌ترین روز‌ها و اعیاد برای مسلمانان است. همواره شاعران مسلمان برای مناسبت‌های مختلف شعر‌ها سروده و تقدیم معصومین (ع) کرده‌اند. اخبار مذهبی- هفدهم ربیع الاول روز ولادت پیامبر گرامی اسلام نیز در مرکز توجه شاعران آیینی بوده و اشعاری را تقدیم پیامبر اکرم (ص) کرده‌اند که در زیر گزیده‌ای از آن را می‌خوانید: هادی ملک پورای صدای تو آشنای همه‌ای نگاهت گره گشای همهمهر تابنده، رهنمای همهخیر بی انتها برای همهتا نبودی بشر ثبات نداشتبه حیات خود التفات نداشتآمدی نور شب شکن باشیعلت روح در بدن باشیمرهم زخم مرد و زن باشیآمدی پیشوای من باشیکه به دل‌های مرده جان بدهیسر لولاک را نشان بدهیجلوه‌ی تو دلیل دیدن‌هارفتن و دیدن و رسیدن‌هامنم و شوق دل بریدن‌هاشوق از تو سخن شنیدن‌هاجان من از تو خواهشی داردبا صدایت نوازشی داردآمدی با نوید اسلامتوعده‌ی بهترین سرانجامتتو بخوان باصدای آرامتآیه آیه بنوشم از جامتتو بخوان تا که کفر خسته شودلات، عزا، هبل شکسته شودبه زمین رنگ آسمان دادیتا خدا راه را نشان دادیتن بی روح را تکان دادیو خودت سخت امتحان دادیگفتی انسان بیا به آسانیاشهدت را بگو مسلمانیخشکسالی گذشت و … باران شدروزی بنده‌ها فراوان شدعاشقی سخت بود و آسان شدآنکه آسان گرفت سلمان شدبه علی کاش امت ایمان داشتکمی از رنگ و بوی سلمان داشتعلی آن ره شناس و راهنماستسرشناسی در عالم بالاستآینه آینه صفات خداستخوب بنگر خدا در او پیداستکیست حیدر حقیقت ازلیچیست قرآن به غیر وصف علیرضا قاسمیدلبری تکسوار می‌بینمدر زمستان؛ بهار می‌بینمزلف یار است؛ این که رویا نیست؟! یا که نه؛ باز، تار می‌بینم! در کویری که خار می‌رویدهمه جا لاله‌زار می‌بینمدعوی شاعری ندارم؛ چونشعر، را در شعار می‌بینمگفتم از حق؛ شبیه منصورمسر خود را به دار می‌بینمطبع شعرم؛ همیشه می‌جوشممستم و باز، باده می‌نوشمامشب از بوی باده‌ها مستمپس نپرسید، که چرا مستمتا همه بشنوند، حال مراباده در دست، بی‌صدا مستمروی سجاده نیز، انگور استامشب از خوشه‌ی دعا مستمریختم می‌میان ظرف قنوتذکرم این است, «ربنا مستم» مستی و راستی‌ست، حالت منحرف حق را بپرس، تا مستموحده لا الٰه الا حقحق علی هست و مابقی ناحقاز علی گفتم و لبم‌تر شدساقی آمد شراب، کوثر شدخواستم مختصر شود مدحشمختصر هم سه جلد، دفتر شدآنقدر از علی زدم فریادبا دمم گوش دشمنش کر شداول‌الامر از علی گفته‌ستاز ازل هر کسی پیمبر شدپس محمد هم از دم بعثتهر چه می‌گفت، مدح حیدر شدگفته احمد علی‌ست، راه نجاتبر رسول و وصی او صلواتپس اگر خوب اگر بدیم، همهپیرو راه احمدیم همهتشنه‌ی دیدن علی هستیماگر از شوق، در زدیم، همهما رسولان مرتضی هستیموقت مدحش، محمدیم، همهفارس‌های قبیله‌ی سلماناهل ایران مشهدیم، همهشیعیان پیمبریم، اماامتش را سرآمدیم، همهچونکه عشاق مرتضی هستیمحاصل رنج مصطفی هستیمپاسداریم، عشق و وحدت رااینچنین می‌خریم، عزت رازیر انوار تابش قرآنهمه جا دیده‌ایم، عترت راشیعه‌ایم و نفاق، را دشمنیار هستیم، اهل سنت رااهل لعنیم، لعن هر کس کهعلنی می‌کند «خیانت» رابین خود نیز، دشمنیم همههر کسی که شکسته بیعت راکوری چشم‌های نادان‌هامرگ، بر دشمن مسلمان‌هاسید علی احمدیآنگونه که به یمن قدومت در این سراساوه بدون آب و سماوه پرآب شداین ساوه‌های چشم مرا هم سماوه کنناگفته این دعای دلم مستجاب شدآن کس که هفت درب سما بسته شد بر اوابلیس بود تا نشود محرم رموزمن را که آشنای شمایم، به دست خودبالا ببر که تا بشوم همدم رموزبا مقدم تو بتکده‌ها زیر و رو شدندیعنی که بت به پای شما سجده می‌کندبی اختیار، پای قدر سست می‌شودحتی به جبر، بر تو قضا سجده می‌کندوقتی به پای تو سر کسریٰ شکسته شدوقتی به دست تو دل ماهی دو نیم شددیگر حساب زخم زبان‌ها مشخص استدیدند آیه آمد و شخصی عقیم شدآن، تخت پادشاه که وارونه شد نبودبخت خیال بود، مراد محال بودساده نبود این که زبان‌ها گرفته شدنطق جهان به منطق علم تو لال بودبعد از هزار سال غضب در بلاد فارسبا رحمت تو هیبت آتشکده شکستشاید هم از فراق تو آنگونه می‌تپیدبعد از وصال تو تب هجران او نشستهر چه که بود آتش ما چیز دیگری استما را برای سوختنت آفریده‌ایاین اشک را که بر رخ ما غلت می‌خوردبهر حسین بی کفنت آفریده‌ایامیر عظیمی‌می‌بنوش از پیاله‌ی توحیدسجده‌ای کن حواله‌ی توحید‌می‌رسد از سلاله‌ی توحیدآنکه در عرش احمدش خواننددر زمین هم محمدش خوانندآمنه ماهتاب آوردهگوهری ناب‌ناب آوردهطفل نه، آفتاب آوردههدیه‌ای از خداست این کودکخاتم‌الانبیاست این کودکمعنی لفظ آبرو آمدصاحب تاج تنفقوا آمدطاق کسری بلرز او آمدتیری از او به چشم شیطان رفتابرهه زیر سنگ باران رفتاو امین خدا و مخلوق استاز وجودش وجود مرزوق استتشنه کام زلالش عیوق استغضب او حمیم می‌سازدیک‌نگاهش کلیم می‌سازدکعبه حرمت گرفت با احمددین اصالت گرفت با احمدوحی قوت گرفت با احمدپیکر شرع را نبی جان استکلماتش تمام قرآن استمجلس‌آراست همچو گل اخلاقبین خلق و خداست پل اخلاقمصطفای مکارم‌الاخلاقعلت بعثتش همین بوده‌استصادق‌الوعده و امین بوده‌استمکتب مصطفی، ابوذر‌سازحب زهراش، حوض‌کوثرسازبی‌تعارف، نبی‌ست حیدرسازبی محمد اگر وجود نبودبی علی هم نبی نبود نبوداحمد و حیدرند یک ریشهذوب وحدانیت خدا‌پیشهجرعه نوش‌اند از یک اندیشهعبد حقند و مست فاطمه‌اندهر‌دو ممنون دست فاطمه‌انددست زهرا کمال پرودهچشمه‌ساری زلال پروردهیازده بی‌مثال پروردهکار زهراست عزتی‌گر هستدین و قرآن و عترتی‌گر هستاسماعیل شبرنگ‌می‌وزد در سینه‌ها عطر گلستان شما‌می‌دمد نور خدا از عمق چشمان شمانوبهاری در دل ماه ربیع الاول استخنده زد گل در حضور روی خندان شمایا رسول الله ص گفتم پر گرفتم تا خداشد مدینه مقصد این عبد حیران شمااوج معراج دل ما گنبد خضرای توست‌می‌درخشد آفتاب از صبح تابان شماهر دلی که دور شد از تو کویری می‌شودتشنه‌ام تا که ببارد باز باران شماهر کسی مهجور ماند از آیه‌های بندگیزود آدم می‌شود با صوت قرآن شماحلم و تقوا و جهاد نفس و
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
روزگار شادی است و سالروز روشن شدن دیده دنیا به قدوم پیامبر اسلام و نواده اوست. پیامبر اسلام، پیامبری است که رسالتش تا کرانه قیامت گسترده و حرفش تا آن زمان سکه است. کفار مکه که صلح حدیبیه را نقض کردند در اصل، گور خود را حفر کردند و تهور، زیرکی و شجاعت پیامبر اسلام را محاسبه نکرده بودند. پیامبر اسلام، با دشمنان، سرسخت بود و شدید و با مردم مهربان و رحیم. اگرچه دشمنان به ساده‌لوحان قبولانده‌اند که اسلام‌سازی معاویه‌ها (علیهم‌الهاویه) سیاستمداری، و استواری امیرالمؤمنین و اولادش بر اسلام ناب سادگی است.
فارسفارس1 روز قبل
نماینده زابل در مجلس با اشاره به اینکه فقط ۲ شهر سیستان گاز دارند، گفت: در گازرسانی به علت کاهش قطر لوله‌های گاز اخلال صورت گرفته که نابخشودنی است. وی افزود: ۱۱ سال پیش مصوب شد که به تمام شهرهای سیستان و بلوچستان گازکشی صورت گیرد. دهمرده گفت: بعد از آنکه من از استانداری سیستان و بلوچستان رفتم، کل پروژه گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان تعطیل شد و بعد از من، استانداران دیگر کار خاصی را در این باره انجام ندادند. دهمرده افزود: باید دولتمردان به خیانت انجام شده در کاهش قطر لوله انتقال گاز از عسلویه به ایرانشهر را کاهش دادند و عملا باعث شدند تا انتقال گاز به دیگر شهرهای این استان را با اخلال مواجه کنند. وی گفت: یقین دارم که توسعه گازرسانی به شهرهای استان سیستان و بلوچستان در دولت روحانی رخ نخواهد داد.

فال روزانه ۲۳/ ۰۸/ ۱۳۹۸

10+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در سخنانی در مراسم تجدید بیعت میهمانان سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی که در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد با تشکر از زحمات آیت‌الله اراکی، دبیرکل و اعضای مجمع افزود: مجمع تقریب مذاهب اسلامی نمونه کوچکی از محبت و وحدت ملت ایران را با ملت‌های دیگر اسلامی نمایش می‌دهد. وی گفت: معجزه پیامبر (ص) اول قرآن و دوم وحدت مسلمانان بود، یعنی همه مسلمانان یکی شدند و برای پیروزی اسلام تلاش کردند به نحوی که تا مدت‌ها خبری از منافقین در جهان اسلام نبود. تولیت آستان حرم امام خمینی (ره) با بیان اینکه همه جوامع اسلامی باید یک صدا داشته باشند و آن صدا، صدای وحدت باشد افزود: آن چیزی که ریشه اسلام را از بین می‌برد اختلافات است، امروز باید بذر محبت در بین جوامع اسلامی رواج پیدا کند. وی با اشاره به پیچ‌های تاریخی مثل ظهور داعش و تکفیری‌ها، که جهان اسلام با وحدت و همدلی از ان‌ها عبور کرد افزود: امروز هم با همین علم و آگاهی می‌توانیم این راه را ادامه بدهیم. تولیت آستان مطهر امام خمینی (ره) گفت: امروز قدس مانند نیم قرن گذشته، پرچم آزادی خواهی مسلمانان است؛ هر جای جهان هر داستانی وجود دارد فرع است و اصل برای ما فلسطین (این کانون آزادی خواهی جهان) است.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
نعوذا بالله کسی نمی‌گفت «این پیامبر چقدر ساده‌لوح است»!؟ یک قرارداد پریروز بست، آن طرف تخلف کرد و شکست، دو مرتبه پیمان بعدی می‌بندد. (اعلام الوری طبرسی، ج ۱، ص ۱۵۷) دسته سوم، دشمنان خارجی یا به‌تعبیری دشمنان برون‌مرزی حکومت اسلامی بودند. دو مرتبه پیمان بعدی می‌بندد.» دوانی: اظهارات رئیس‌جمهور دروغ محض استاین سخنان رئیس جمهور در حالی بیان می‌شود که هیچ نمونه تاریخی در این زمینه یافت نمی‌شود. ج) مسئله بعدی این است که خداوند این‌گونه دشمنانی را که هربار نقض عهد می‌کنند و مدام خیانت می‌کنند، «بدترین جنبندگان نزد خود؛ شر الدوابعند الله» معرفی می‌کند. ب) اگر ترس این باشد که بشکنند و اطمینانی به عهد آنان نداشته باشد، باید او نیز لغویت عهد را اعلام کند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله نوری همدانی عصر امروز در دیدار روسای دادسراها و دادگاه‌های نظامی که در دفتر معظم له برگزار شد، با تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) اظهار داشت: یکی از فلسفه‌های رسالت انبیاء برقرار قسط و عدل است. وی افزود: ایجاد انقلاب اسلامی برای این نبود که عده‌ای بروند و عده دیگر بیایند بلکه هدف تغییر فرهنگ و ایجاد عدالت بود و باید همه برای برقراری این موضوع تلاش کنیم. آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به مشکلات جامعه گفت: مسئولین به‌جای حاشیه‌سازی و حرف‌های اختلافی به مردم برسند و وظیفه خود را انجام داده و وقت خود را صرف مردم کنند، مردم ازنظر معیشت و اقتصاد مشکل‌دارند و جوانان کار و ازدواج می‌خواهند. مرجع تقلید شیعیان افزود: برخی از مردم به ما مراجعه کرده و می‌گویند چرا درباره مشکلات حرف نمی‌زنید، مردم بدانند ما از گرانی و تورم و اقتصاد تا دیرکرد بانک‌ها تذکر می‌دهیم اما برخی مسئولان توجه ندارند. انتهای پیام/۴۵۲/ز
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: یک کارشناس سینما و تلویزیون اظهار داشت: برخلاف تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تقویت نهاد خانواده و عطوفت و همراهی همسران، سینما و سریال‌های شبکه نمایش خانگی بیشتر به خیانت و از هم پاشیدگی خانواده و بعضا ‌ترویج ازدواج سفید و چندهمسری پرداخته‌اند. اما متأسفانه در سینما و سریال‌های شبکه نمایش خانگی و بعضا تلویزیون، این موضوع اغلب به‌طور معکوس نمایش داده می‌شود. حتی در برخی از سریال‌های شبکه نمایش خانگی بحث ازدواج سفید رواج داده می‌شود. اما همچنان در سینما و سریال‌های نمایش خانگی، دوری از اصل نهاد خانواده دیده می‌شود. این مدرس دانشگاه تصریح کرد: امیدوارم دقت لازم در مسئولان و اعضای شورای پروانه ساخت باشد که اجازه ندهند رفتارهای غلط غربی در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های شبکه نمایش خانگی انجام شود.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از رویترز، کره شمالی روز چهارشنبه آمریکا را تهدید به اقدام تلافی جویانه کرد. کمیسیون امور خارجه کره شمالی بدون اشاره به جزئیات بیشتر، اعلام کرد «از حق دفاع از خود» در برابر هر گونه حرکت تهدید آمیز برای حاکمیت و امنیت کشور برخوردار است. صدور چنین بیانیه‌ای از طرف کمیسیون به عنوان یک تشکل عالی حکومتی به ریاست کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بسیار نادر است. هفته گذشته، یک دیپلمات ارشد کره شمالی ضمن سرزنش رزمایش هوایی مشترک آمریکا آن را به «ریختن آب سردی» بر سر گفتگوها با واشنگتن تشبیه کرده بود. پیونگ یانگ همواره با رزمایش‌های نظامی مشترک آمریکا و کره شمالی مخالف بوده و آن را تمرینی برای حمله قلمداد کرده است.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش جام نیوز، این فراخوان در حالی است که منافقین، هر سال هزاران دلار برای برپایی همایش‌های متعدد و اجاره کردن افراد برای پر کردن سالن هزینه می‌کنند؛ علاوه بر این، مبالغ هنگفتی را هم به سیاستمداران غربی می‌پردازند تا در این همایش‌ها سخنرانی کنند. به نظر می‌آید با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی و شکست‌های مکرر منافقین در توطئه علیه ایران، غربی‌ها به این نتیجه رسیده‌اند حمایت‌های مالی خود از این گروهک را کاهش داده و پول خود را بر روی گروه‌های دیگر سرمایه گذاری کنند؛ به خصوص که اعضای منافقین سالخورده شده و این گروهک در جذب افراد جدید ناکام است و در سراشیبی انحلال قرار گرفته است. ویدئوعکس۱۰۶
انتخابانتخاب1 روز قبل
اما درآمدش به اندازه‌ای نبود که بتواند هزینه‌های خانواده هشت نفره را تامین کند. به همین دلیل همواره جسم فیزیکی من در کلاس درس حضور داشت و روح و روانم در جای دیگری سیر می‌کرد. کمبود محبت‌های خانوادگی آزارم می‌داد و هیچ تفریح و سرگرمی نداشتم تا این که در سال آخر دبیرستان با پسری به نام «آریا» آشنا شدم. این آشنایی خیابانی خیلی زود به رابطه‌ای هوس آلود انجامید که نام عشق بر آن گذاشته بودیم. با به دنیا آمدن اولین فرزندم و راه اندازی تعمیرگاه خودرو توسط همسرم زندگی ما سر و سامان گرفت و خانواده او نیز مرا به عنوان عروسشان پذیرفتند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
اما درآمدش به اندازه‌ای نبود که بتواند هزینه‌های خانواده هشت نفره را تامین کند. به همین دلیل همواره جسم فیزیکی من در کلاس درس حضور داشت و روح و روانم در جای دیگری سیر می‌کرد. کمبود محبت‌های خانوادگی آزارم می‌داد و هیچ تفریح و سرگرمی نداشتم تا این که در سال آخر دبیرستان با پسری به نام «آریا» آشنا شدم. این آشنایی خیابانی خیلی زود به رابطه‌ای هوس آلود انجامید که نام عشق بر آن گذاشته بودیم. با به دنیا آمدن اولین فرزندم و راه اندازی تعمیرگاه خودرو توسط همسرم زندگی ما سر و سامان گرفت و خانواده او نیز مرا به عنوان عروسشان پذیرفتند.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت خراسان گفت: امروز بر طبل اعتراض کوبیدن و ایجاد گسست در دولت اسلامی به هر بهانه‌ای، با عنوان قومیت و مذهب خیانت به اسلام و قرآن است. رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت، ادامه داد: تنش، جنگ و خونریزی نتیجه ائتلاف کشورهای خاص با استکبار جهانی در مقابله با برخی هم‌کیشان و هم‌دینان خود آن‌ها است. مسلمان‌کشی و درگیری و تنش‌های سخت در یمن، سوریه، لیبی و اخیرا ناامنی‌های افغانستان که سال‌ها درگیر جنگ بوده از دسته همین درگیری‌هاست. فرجام خاطرنشان کرد: امروز بر طبل اعتراض کوبیدن و ایجاد گسست در دولت اسلامی به هر بهانه‌ای، با عنوان قومیت و مذهب خیانت به اسلام و قرآن است. وی اضافه کرد: پیامد دیگر این شرایط متاسفانه تجزیه سرزمین و کشورهای اسلامی وتکه شدن آن‌ها به شمالی- جنوبی و شرقی- غربی است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/زنجان رئیس دادگستری خرم‌دره گفت: برخی از تغییرات فرهنگی در خانواده‌های ایرانی اگر مدیریت نشود به تهدید و آسیب جدی در جامعه تبدیل خواهد شد. حسن بیگدلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که خانواده به عنوان یک واحد کوچک اجتماعی نقش کلیدی در شکل‌گیری فرزندان و جامعه موفق دارد، عنوان کرد: بنای اولیه هر خانواده‌ای با وصلت زوجین پایه‌ریزی و با اضافه شدن فرزندان به جمع آن‌ها تکمیل می‌شود. این مسئول با اشاره به این‌که در دهه‌های اخیر تشکیل خانواده در جوامع غربی با چالش مواجه شده و در این جوامع با حذف ازدواج و تشکیل خانواده جوامع مذکور در معرض آسیب‌های اجتماعی فراوان قرار گرفته است، ادامه داد: جامعه‌ای که خانواده به عنوان پایه اولیه شکل‌گیری آن تضعیف شود باید منتظر آسیب‌های متعدد اجتماعی و از بین رفتن اخلاق و معنویت در آن بود و بی‌شک چنین جامعه‌ای رنگ سعادت به خود نخواهد دید. وی افزود: از جمله تغییرات فرهنگی مهم در خانواده‌های ایرانی تک‌والدی، زندگی مجردی جوانان اعم از دختر و پسر، ازدواج سفید و … است که بنیان خانواده‌ها را به عنوان پایه جامعه موفق در معرض چالش جدی قرار داده و در صورت عدم توجه نهادهای مسئول، تحقق نامیمون تهاجم فرهنگی مورد تذکر مکرر مقام معظم رهبری دور از ذهن نخواهد بود. انتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید