خیانت

برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
مطالعه‌ای اخیر نشان داده امروزه احتمال خیانت زنها به همسران‌شان به اندازه‌ی خیانت مردها به همسران‌شان است. ضمنا آمار و ارقام بیانگر این هستند که یک پنجم همسران در دوره‌ای از زندگی خود به همسرشان خیانت می‌کنندبرترین‌ها - ترجمه از هدی بانکی: مطالعه‌ای اخیر نشان داده امروزه احتمال خیانت زنها به همسران‌شان به اندازه‌ی خیانت مردها به همسران‌شان است. کسی که یک بار خیانت کرده همیشه خیانت می‌کند؟ اگر شما در رابطه‌ی قبلی خود خیانت کرده باشید، خیلی احتمال دارد که در روابط بعدی خود نیز خیانت کنید! آیا ویژگیهای شخصیتی تاثیری در احتمال خیانت دارند؟ خیلی خوب می‌شد اگر می‌توانستیم احتمال خیانت کردن کسی را پیش از اینکه وارد رابطه‌ای جدی با او شویم پیش بینی کنیم. البته داشتن این ویژگی‌ها دلیل نمی‌شود که فرد خیانت خواهد کرد، اما همسرانی که شدیدا روانرنجور یا نوروتیک هستند خیلی بیشتر ممکن است خیانت کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
یکی از معضلات جامعه امروزما روابط فرا زناشویی است. به گفته بسیاری از منابع حقوقی دلایل طلاق‌های بسیاری در دادگاه‌های خانواده، خیانت یکی از زوجین اعلام شده است. دلایل روابط فرا زناشوییوی ادامه داد: یکی دیگر از دلایل روابط فرا زناشویی اقتصاد بیماری است که باعث شده است عده‌ای نوکیسه وارد جامعه شوند و از این موقعیت استفاده کنند. این روانشناس درباره اتفاقات معمول بعد از خیانت در زندگی زناشویی اظهار داشت: خیانت باعث جدایی‌های طولانی، طلاق و جنگ بین خانواده‌های طرفین می‌شود. علاج واقعه قبل از وقع درمورد خیانت و دیگر مشکلات زندگی زناشویی بنظر تغییر فرهنگ ازدواج در جامعه است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
اسدالله اسدی دبیر سوم کشورمان در اتریش، تیر ماه گذشته با اتهامات واهی در آلمان بازداشت شد و این درست زمانی بود که ماجدی، سفیر کشورمان در برلین بود. می‌بینیم که طی این چند وقت چه مسائلی بین ایران و اتحادیه اروپا رخ داده است. من نمی‌خواهم مسائل را بازگو کنم ولی این اتفاقات باعث شده که اعتماد اروپایی‌ها به ایران از بین برود. ما می‌بینیم در هنگامی که آقای روحانی به اتریش سفر می‌کند مسائل آلمان رخ می‌دهد. به نظر می‌رسد علی ماجدی سرنخ مهمی درباره شبکه نفوذی و وطن‌فروش (و دیپلمات‌فروش) در وزارت خارجه به دست داده که نباید به سادگی از آن گذشت.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
به گفته بسیاری از منابع حقوقی دلایل طلاق‌های بسیاری در دادگاه‌های خانواده، خیانت یکی از زوجین اعلام شده است. دلایل روابط فرا زناشوییوی ادامه داد: یکی دیگر از دلایل روابط فرا زناشویی اقتصاد بیماری است که باعث شده است عده‌ای نوکیسه وارد جامعه شوند و از این موقعیت استفاده کنند. پیامدهای خیانت در خانوادهوی درباره پیامدهای خیانت در خانواده گفت: این خیانت‌ها باعث بوجود آمدن تشنج در خانواده می‌شود که تاثیر مستقیمی بر کودکان و روابط زن و شوهرخواهد داشت. این روانشناس درباره اتفاقات معمول بعد از خیانت در زندگی زناشویی اظهار داشت: خیانت باعث جدایی‌های طولانی، طلاق و جنگ بین خانواده‌های طرفین می‌شود. علاج واقعه قبل از وقع درمورد خیانت و دیگر مشکلات زندگی زناشویی بنظر تغییر فرهنگ ازدواج در جامعه است.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
در حالی که طهماسبی همانطور که رزم‌آرا را می‌کشد و الله‌اکبر می‌گوید، سیدحسین امامی همین‌طور، شهید نواب‌صفوی همین‌طور، قتل کسروی همین‌طور. تمام توافقات دکتر مصدق صوری بود و از اشتباهات دکتر مصدق جریان موازنه منفی بود. بعد از کودتا و آمدن زاهدی رفتار شهید نواب‌صفوی تغییر می‌کند؟ بعد از روی کار آمدن زاهدی، دوم شهریور ۱۳۳۲ شهید نواب‌صفوی اعلامیه‌ای می‌دهد که کیهان و اطلاعات به‌خاطر چاپ این اعلامیه توقیف می‌شوند. شهید نواب‌صفوی چرا این کار را نکرد؟ سیدجمال تبعید می‌شود اما شهید نواب‌صفوی تبعید نمی‌شود، با این حال ایشان اعتقاد داشت اول باید ایران اصلاح بشود. دلیل این موضوع این بود که موطن شهید نواب‌صفوی ایران بوده یا دلیل دیگری داشته؟ دلیل اصلی این موضوع تشیع بوده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ پیشکسوت استقلال و تیم ملی شمشیر را برای کارلوس کی‌روش از رو کشید و به شدت علیه او موضع گرفت. وقتی با علی جباری حرف زدیم عصبانیت در صدایش به وضوح موج می‌زد و به شدت از کی‌روش ناراحت بود. اصلا به نظر من کی‌روش به استقلال خیانت کرد! برخلاف تصوری که در جامعه وجود دارد کی‌روش به استقلال خیانت کرد. و لیگ قهرمانان آسیا؟ گروه‌مان سخت است، ولی استقلال تیم بزرگی است و هرگاه به تیم‌های بزرگ می‌خورد خوب نتیجه می‌گیرد.
مهرمهر2 ماه قبل
محمدنبی حبیبی در این مراسم با بیان اینکه ما بیعتی که تشکیلات موتلفه اسلامی ۵۵ سال پیش با امام (ره) بسته بود را امروز برای چند دهمین بار تکرار می‌کنیم، گفت: دوازدهمین کنگره حزب موتلفه اسلامی در یک ماه و نیم پیش تشکیل شد و کسانی که دربیعت امروز توفیق تشرف پیدا کردند، اکثرا اعضای شورای مرکزی جدید موتلفه اسلامی هستند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: بعد از این اقدام، ۴ نفر از اعضای موتلفه اسلامی توسط رژیم شاه دستگیر شدند و سپس در پادگان حشمتیه به شهادت رسیدند. وی تصریح کرد: ما افقی که ایشان ترسیم کردند را با تمام وجود قبول داریم و سوال نمی‌کنیم که پیمودن این راه طولانی که بوسیله امام تعیین شده است چقدر هزینه دارد. وی افزود: امام (ره) در ملاقات‌های خصوصی فرموده بودند که این انقلاب ماندنی است و به انقلاب جهانی حضرت امام زمان (عج) وصل خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز مردم مشکلات بسیاری دارند و برخی مسئولین خوب عمل نکردند و بعضا عده‌ای نیز در لباس مسئولیت خیانت کردند اما انقلاب ماندنی است.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
با این حال و به بهانه این خبر، به سه سوال مهم درباره خیانت پاسخ می‌دهیم. در واقع خیانت لزوما جنسی نیست و طیف گسترده‌ای از اعمال و رفتار را شامل می‌شود. اعتماد به نفس پایین و خودانگاره منفی نیز می‌تواند از دلایل خیانت محسوب شود. در واقع فرد می‌خواهد با برقراری روابط فرازناشویی به خود ثابت کند همچنان خواستنی و توانمند است. ۳-وقتی مورد خیانت واقع می‌شویم، چه کنیم؟ مهم‌ترین مسئله این است که فرد بلافاصله خود را محاکمه نکند و مقصر نداند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری ایسنا: شبکه‌های اجتماعی شاید تعابیر متفاوتی داشته باشد اما امروز به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی اطلاق می‌شود که با بهره‌گیری از امکانات اینترنتی، امکان تعامل میان کاربران با یکدیگر را فراهم می‌کند. اما در عین حال، استفاده از این شبکه‌های اجتماعی چندان بدون ضرر هم نبوده است؛ برای مثال مدتی است که مسؤولان روی موضوع ایجاد شبکه‌های اجتماعی مختص کودکان تاکید دارند زیرا معتقدند فضای کنونی برای سنین کودک مناسب نیست. هم‌چنین طی چند وقت اخیر، برخی مدیران با آمار و ارقام نشان می‌دهند که استفاده از این شبکه‌های اجتماعی، موجب کاهش آمار مطالعه شده است و اگرچه استفاده از ابزار اینترنتی محاسنی دارد، اما باید بین استفاده از اینترنت و خواندن کتاب، تعادلی برقرار کرد. با تغییر نگاه از تهدیدمحوری به فرصت‌محوری؛ به شرط حضور گروه‌های مرجع، نویسندگان و پژوهشگران در شبکه‌های اجتماعی فرصتی بزرگ برای ارتقای آگاهی عمومی پدید خواهد آمد. با وجود این، حضور برخی مسؤولان در شبکه‌ی اجتماعی توئیتر که اخیرا پررنگ‌تر هم شده است، کمی متناقض به نظر می‌رسد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
وی با بیان اینکه صدق برای انسان یک ارزش است و در اغلب مواقع کلمه صدق در مقابل کذب، نفاق و خیانت به کار می‌رود گفت: همچنان که صداقت یک ارزش است، خیانت نیز یک ضد ارزش به حساب می‌آید. نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اگر انسان، انسان باشد صداقت و خیانت را به عنوان خیر و شر احساس می‌کند بنابراین مشاهده می‌کنیم در برخی از کشورهایی که دین هم ندارند خائن را بدون تعارف پای چوبه دار می‌برند. وی اظهار داشت: خیانت به جامعه بزرگترین نوع خیانت در سیستم اسلامی و نظام اسلامی است چون به یک شخص خلاصه نمی‌شود و نسل آینده را نیز در بر می‌گیرد. امام جمعه بیرجند گفت: اگر در رده‌های مختلف نسبت به اسلام صداقت می‌داشتیم شاید در عرض یک دهه دنیای تشنه شرق و غرب که حرفی برای گفتن ندارند برای پذیرش اسلام در صف نوبت می‌ایستادند. عبادی با بیان اینکه متأسفانه کسانی پیدا می‌شوند که به جامعه خیانت کرده و مشکلات مردم را هر روز به جایی حواله می‌دهند تصریح کرد: آنها با این کار خود اعتماد جامعه را از بین می‌برند و این بدترین خیانت است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
**********شماره هفت: فیلم «مردی بدون سایه» نویسنده: علیرضا پارساآثار علیرضا رئیسیان، دیگر کنجکاوی برانگیز نیست. مردی بدون سایه اثبات کرد که رئیسیان صرفا درباره یک تم مشخص، یعنی خیانت و یا ظن خیانت یا در معرض خیانت گرفتن در حوزه روابط زناشویی فیلم خواهد ساخت. خیانت را می‌خواهد آسیب‌شناسی کند که اگر بنایش این بوده فیلم «چهل سالگی» کفایت می‌کند و دیگر نیازی به دوران عاشقی و مردی بدون سایه نبود. وقتی که سایه از کشور خارج می‌شود، ماهان در کیف او هدیه‌ای از مدیر عامل را پیدا می‌کند و این ظن در او تقویت می‌شود که همسرش به او خیانت می‌کند. در نهایت؛ مردی بدون سایه، فیلمی بدون مایه است که شاید مخاطب را از صرف زمان برای دیدن آن پشیمان کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، «نیکولاس مادورو» می‎گوید که نمی‌خواهد با موافقت با آرزوی آمریکایی‌ها برای تغییر حکومت در ونزوئلا، به مردم کشورش خیانت کند. رئیس جمهور ونزوئلا روز دوشنبه نیز ضمن هشدار به کاخ سفید و برخی کشورهای اروپایی درباره برگزاری انتخابات، هرگونه مداخله خارجی در امور این کشور را رد کرد. حدود دو هفته پیش «خوان گوایدو»، رئیس مخالفان ونزوئلا بدون توجه به نتیجه انتخابات سال گذشته در این کشور خود را رئیس جمهور ونزوئلا خواند و آمریکا و برخی کشورهای اروپایی در اقدامی مداخله‌جویانه از گوایدو حمایت کردند. در همین حال فرماندهان ارتش ونزوئلا حمایت خود از رئیس جمهور قانونی این کشور و اعلام و تأکید کرده‌اند که آماده مقابله با هرگونه مداخله خارجی هستند. هزاران نفر از مردم ونزوئلا نیز روز شنبه با حضور در خیابان‌های این کشور حمایت خود از مادورو را اعلام کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
شبکه‌های اجتماعی شاید تعابیر متفاوتی داشته باشد اما امروز به وب‌سایت‌ها واپلیکیشن‌هایی اطلاق می‌شود که با بهره‌گیری از امکانات اینترنتی، امکان تعامل میان کاربران با یکدیگر را فراهم می‌کند. اما در عین حال، استفاده از این شبکه‌های اجتماعی چندان بدون ضرر هم نبوده است؛ برای مثال مدتی است که مسؤولان روی موضوع ایجاد شبکه‌های اجتماعی مختص کودکان تاکید دارند زیرا معتقدند فضای کنونی برای سنین کودک مناسب نیست. هم‌چنین طی چند وقت اخیر، برخی مدیران با آمار و ارقام نشان می‌دهند که استفاده از این شبکه‌های اجتماعی، موجب کاهش آمار مطالعه شده است و اگرچه استفاده از ابزار اینترنتی محاسنی دارد، اما باید بین استفاده از اینترنت و خواندن کتاب، تعادلی برقرار کرد. با تغییر نگاه از تهدیدمحوری به فرصت‌محوری؛ به شرط حضور گروه‌های مرجع، نویسندگان و پژوهشگران در شبکه‌های اجتماعی فرصتی بزرگ برای ارتقای آگاهی عمومی پدید خواهد آمد. با وجود این، حضور برخی مسؤولان در شبکه‌ی اجتماعی توئیتر که اخیرا پررنگ‌تر هم شده است، کمی متناقض به نظر می‌رسد.
مهرمهر1 ماه قبل
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همچنان که صداقت یک ارزش انسانی بوده، خیانت نیز یک ضد ارزش انسانی است، افزود: خیانت بیش از آنکه نسبت به دیگران باشد، نسبت به خود است. خیانت به جامعه اسلامی بزرگترین خیانت استوی با بیان اینکه اگر انسان مؤمنی حاجت انسان مومنی را برآورده نکرد، اسلام را خراب می‌کند، بیان کرد: این کار بزرگترین حربه را به دست دشمنان اسلام می‌دهد که علیه اسلام کار کنند. وی، بزرگترین خیانت را خیانت به جامعه اسلامی، سیستم و نظام اسلامی دانست و گفت: و این بدترین نوع خیانت است چراکه تنها مربوط به یک شخص نیست و حتی مربوط به نسل آینده است. نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: اگر نسبت به اسلام صداقت می‌داشتیم در کمتر از یک دهه دنیای تشنه‌ای که در آن مکتب‌های شرق و غرب به رسوایی کشیده شده، برای پذیرش اسلام در صف می‌بودند. وی ادامه داد: در حل مشکلات مردم بکوشید و به خصوص مشکلات مردم با نجابت، باصداقت و باایمان خراسان جنوبی را حل کنید تا استان شما به عنوان استان نمونه برای سایر استان‌ها اسوه و پیشرو باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان، عرفاتی سردبیر روزنامه جام جم در شبکه‌ی اجتماعی خود نوشت: زنی از روی عاطفه همسر سابقش را از آسایشگاه به خانه میاورد و همراه با شوهر فعلی سه نفری در کنار هم زندگی میکنند!! گاهی به اولی عشق میورزد و گاهی به دومی از بس که این زن عاشق است.۴۰ سال هم‌هست جلوی پیشرفتشان را گرفته فلان فلان شده‌ها. لطفا به همان ژانر خیانت برگردید. بنفشه آفریقایی فیلمی به کارگردانی مونا زندی حقیقی، وتهیه کنندگی علیرضا شجاع نوریست. گزارش میزان از نشست بنفشه آفریقاییانتهای پیام/
مهرمهر2 ماه قبل
او ابتدا باید بداند جامعه به کدام دردها و گناهان مبتلا است و سپس درمورد داروی این دردها بیندیشد. اگر خطیب جمعه اینگونه نباشد باید خود را آماده آتش جهنم کند. وی در ادامه سخنانش تصریح کرد: بیت المال بسیار مهم است و غارت بیت المال چیز کمی نیست. آن کسی که میلیاردها تومان غارت کرده و فرار می‌کند، آیا او فکر نمی‌کند قیامت و آخرتی است؟ امام جمعه موقت تهران گفت: مسئولین محترم که بار امانت را بر دوش گرفته‌اید! مراقب باشید زیرا شما امانت نگه‌دار و امین مردم هستید؛ به امانت خیانت نکرده و به وظایف خود عمل کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، پیشکسوت استقلال و تیم ملی شمشیر را برای کارلوس کی‌روش از رو کشید و به شدت علیه او موضع گرفت. وقتی با علی جباری حرف زدیم عصبانیت در صدایش به وضوح موج می‌زد و به شدت از کی‌روش ناراحت بود. اصلا به نظر من کی‌روش به استقلال خیانت کرد! برخلاف تصوری که در جامعه وجود دارد کی‌روش به استقلال خیانت کرد. و لیگ قهرمانان آسیا؟ گروه‌مان سخت است، ولی استقلال تیم بزرگی است و هرگاه به تیم‌های بزرگ می‌خورد خوب نتیجه می‌گیرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ادی کیبریانادی از آن دسته سلبریتی‌هایی است که واقعا خیانت در خونش است و هر کارش که بکنید باز هم نمی‌تواند به زندگی‌اش پایبند بماند. از آن زمان تاکنون یا عقل ادی کیبریان سر جایش آمده و دیگر خیانت نکرده است یا اینکه ممکن است خیانت کرده و کسی هنوز از این خیانت باخبر نشده است. در سال ۲۰۰۴ شایع شد که کلیر دینز با بیلی کروداپ بازیگر فیلم Stage Beauty وارد رابطه شده است. اما این رابطه هم دیری نپایید و تایگر با آماندا بوید، همسر سابق یکی از گلف‌بازان معروف وارد رابطه شد. این سلبریتی موفق زمانی که با جنیفر لوپز نامزد بود، در فیلم دردویل (Daredevil)، با جنیفر گارنر وارد رابطه شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
وقتی مأموران به بیمارستان رفتند، مشخص شد که مرد جوان به نام سپهر و برادرش سینا با دو برادر دیگر درگیر شده‌اند. به مکان خلوتی که رسیدیم، امین و آرش به ما حمله کردند و ضرباتی به من و برادرم سینا زدند. آنها به قتل اعتراف کردند و گفتند به دلیل رابطه این دو برادر با عروس خانواده دست به این قتل زدند. داشتم به سمت پایین می‌آمدم که تصمیم گرفتم به خانه برادرم آرمان سر بزنم. موضوع را با برادرم آرش در میان گذاشتم.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان این‌که واگذاری‌ فروشگاه‌های رفاه، آلومینیوم، نیشکر هفت تپه خیانت بود، گفت: ‌ سازمان خصوصی‌سازی یکی از مراکز خطر برای انقلاب اسلامی است. خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان این‌که واگذاری‌ فروشگاه‌های رفاه، آلومینیوم، نیشکر هفت تپه خیانت بود، گفت: ‌ سازمان خصوصی‌سازی یکی از مراکز خطر برای انقلاب اسلامی است. وی ادامه داد: ‌ یک روز به سلطان سنجر گفتند به چه دلیل شکست خوردی، گفت: ‌ مردان بزرگ را در کارهای کوچک و مردان کوچک را در کارهای بزرگ به کار گرفتم. سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ‌ اگر ما در کارهای بزرگ از مردان بزرگ و در کارهای کوچک از مردان کوچک استفاده کنیم، صد درصد موفق خواهیم شد. ضمن این‌که واگذاری فروشگاه‌های رفاه، آلومینیوم اراک، نیشکر هفت تپه و … یک خیانت بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ورزش سه: الهلال عربستان که در گروه استقلال در لیگ قهرمانان قرار دارد، تمایل خود برای جذب سرمربی العین را نشان داده و این درخواست مورد توجه مامیچ نیز قرار گرفته است. بعد از اعلام برکناری ژسوس از الهلال عربستان، از مامیچ مربی موفق العین به عنوان جانشین وی در رسانه‌های عربستانی یاد شده است. با درخواست فسخ قرارداد زوران مامیچ از العین، اکنون سعد الکعبی، در توئیتری با اشاره به درخواست جدایی مامیچ گفته: تنها سورپرایز این ماجرا زمان درخواست برای جدایی از سوی مامیچ است. هواداران العین نیز با انتشار هشتگی در صفحات مجازی به این موضوع پرداخته‌اند و در آن نوشته‌اند: کسانی که خیانت می‌کنند تا به جمع شما اضافه شوند، مطمئنا روزی نیز به شما خیانت خواهند کرد. این مساله اشاره به موضوع نحوه جدایی او از باشگاه النصر برای حضور در العین امارات دارد.

مشهدی‌ها: این است شعار ملت، FATF خیانت!

7+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روز جمعه ایرنا؛ در حالی که تیم ملی بوکس ایران برای حضور در رقابت‌های بین المللی مجارستان راهی اتریش شد تا از آنجا به مجارستان سفر کند، اتفاق عجیبی رخ داد. «حسین ثوری» در این خصوص به خبرنگار ایرنا، گفت: همراه با تیم ایران به مجارستان نرفته‌ام و اطلاعات کاملی در این خصوص ندارم. وی افزود: از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران در اتریش، پیگیر این مساله هستیم و هم اکنون نمی‌توان اظهار نظر قطعی در این مورد داشته باشیم. ثوری ادامه داد: کهرازه به عنوان قهرمان کشور در اردوی تیم ملی حاضر شد و اگر قصد پناهندگی داشته باشد به کشور خود خیانت کرده است. وی در پاسخ به این سوال که چه فردی سرپرستی تیم بوکس ایران را برای حضور در مسابقات مجارستان بر عهده دارد؟ پاسخ داد: مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به عنوان سرپرست تیم ایران را همراهی می‌کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در این ۵۵ سال ثابت کرده‌ایم که در همان مسیری که امام (ره) ترسیم فرمودند حرکت کرده‌ایم و هیچ‌گونه انحرافی نداشته‌ایم. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: موتلفه اسلامی ثابت کرده است که جز برای رضای خداوند متعال حتی هیچ اقدام سیاسی نمی‌کند. تمام افعال موتلفه اسلامی نشان می‌دهد راهی را که از ابتدا انتخاب کرده بعد از ۵۵ سال بدون هیچ‌گونه زاویه‌ای ادامه داده است. وی اظهار کرد: امام (ره) در ملاقات‌های خصوصی فرموده بودند که این انقلاب ماندنی است و به انقلاب جهانی حضرت امام زمان (عج) وصل خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت:
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
سرمربی العین که درخواست جدایی از این باشگاه و حضور در نیمکت الهلال عربستان را داده، با خشم هواداران این تیم همراه شده است. به گزارش «ورزش سه»، الهلال عربستان که در گروه استقلال در لیگ قهرمانان قرار دارد، تمایل خود برای جذب سرمربی العین را نشان داده و این درخواست مورد توجه مامیچ نیز قرار گرفته است. بعد از اعلام برکناری ژسوس از الهلال عربستان، از مامیچ مربی موفق العین به عنوان جانشین وی در رسانه‌های عربستانی یاد شده است. با درخواست فسخ قرارداد زوران مامیچ از العین، اکنون سعد الکعبی، در توئیتری با اشاره به درخواست جدایی مامیچ گفته: تنها سورپرایز این ماجرا زمان درخواست برای جدایی از سوی مامیچ است. این مساله اشاره به موضوع نحوه جدایی او از باشگاه النصر برای حضور در العین امارات دارد.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
کارگردان فیلم سینمایی «سال دوم دانشکده من» در نشست خبری این فیلم تاکید کرد کارکترهای این فیلم به‌صورت غریزی عمل می‌کنند اما خیانت نمی‌کنند. وی درباره یک خطی بودن داستان بیان کرد: تلاش کردم از یک سینمای اجتماعی فاصله بگیرم و به یک سینمای انسانی برسم. صدرعاملی تاکید کرد: در این فیلم از خیانت حرف نزده‌ایم این فیلم درباره خیانت حرف می‌زند، کارکترهایی که در معرض خیانت قرار می‌گیرند و از آن سلامت خارج می‌شوند. صدرعاملی ادامه داد: پرویز شهباری ۴ قصه برای من گفت و من این قصه را انتخاب کردم. علی مصفا نیز درباره فیلم گفت: این فیلم فیلمنامه متفاوتی داشت چراکه در سینمای ایران چنین روابط انسانی را نشان نداده بودیم.
الفالف1 ماه قبل
آنچه از ابتدای فیلم با آن مواجهیم خیانت است و خیانت، از روابط چندوجهی همسر «ترمه» گرفته تا گره اصلی فیلم که آن هم با خیانت گشوده می‌شود. اما دختر منفعل رمان «گلرنگ رنجبر» ترمه‌ی فیلم پوراحمد نیست. ترمه در همان یک ربع اول فیلم خانه همسرش را به آتش می‌کشد و بعد فیلم به سه ماه قبل بازمی‌گردد. بازگشت به سه ماه قبل همانا و گم شدن خط زمانی فیلم همانا. اما وقتی داستان اصلی کشش فیلم بلند را ندارد کارگردان مجبور است دست به هنرنمایی و ساخت کاردستی‌های سینمایی بزند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: خریدار آلومینیوم المهدی برخی موادی که به صورت امانت در انبار کارخانه وجود داشته را با بدهی برق خود تهاتر کرده است. بهرام پارسایی با اشاره به سفر روز یکشنبه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به استان هرمزگان به منظور بررسی شکایت از نحوه واگذاری مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال، گفت: کمیسیون پیش از این نشست‌هایی با دیوان محاسبات، سازمان بازرسی، سازمان خصوصی‌سازی، ایمیدرو، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار کرده است. سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بازدید میدانی از مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال با سرمایه‌گذار و کارگران مجموعه مذاکراتی صورت گرفت، افزود: در بازدید از مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال انبارهای این مجموعه نیز مورد بررسی و بازدید قرار گرفت. بخش زیادی از فعالیت‌های آلومینیوم المهدی طی ماه‌های اخیر متوقف شده بودوی با اشاره به اینکه خریدار مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال در حال حاضر با سازمان خصوصی‌سازی به دلیل عدم انجام تعهدات مشکل دارد، ادامه داد: بر اساس قرارداد اگر خریدار به تعهدات خود عمل نکند، سازمان خصوصی‌سازی می‌تواند طبق قانون اقداماتی انجام دهد، بنابراین علاوه بر ایراداتی که به نحوه واگذاری وارد شده بود خریدار باید شرایط مشخص شده در قرارداد را نیز اجرایی کند. خریدار توقف بخش زیادی از فعالیت آلومینیوم المهدی را تحریم عنوان کردوی با اشاره به اینکه در بازید کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی صحبت‌های خریدار شنیده شد، افزود: خریدار توقف فعالیت بخش زیادی از کارخانه را تحریم و عدم همکاری بخش معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان و تاکید کرد که که در بخش صادرات و واردات دقت کافی صورت نمی‌گیرد و افراد مجبور به عرضه محصولات خود در بورس می‌شوند.

به انتهای لیست رسیدید