دادسرای ارشاد

دادسرای ارشاد

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ساعت قبل
دادسرای ارشاد تهران اعلام کرد که یک باشگاه ورزشی مختلط در حوالی خیابان فرشته تهران توسط پلیس امنیت اخلاقی تهران پلمب و متصدیان آن بازداشت شدند. اعتمادآنلاین| دادسرای ارشاد تهران اعلام کرد: باشگاه ورزشی مختلط در حوالی خیابان فرشته تهران پس از دریافت گزارش مردمی در بستر سامانه دادسرای جرائم امنیت اخلاقی تهران (ارشاد) و درخواست پیگیری ویژه به دستور مرجع قضایی توسط پلیس امنیت اخلاقی تهران پلمب و متصدیان آن بازداشت شدند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کرد آنلاینکرد آنلاین5 روز قبل
عصر کرد - فاطمه خ. مشهور به سحر تبر به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شدسحر تبر دستگیر شدفاطمه خ. مشهور به سحر تبر که بواسطه عمل‌های متعدد زیبایی و گریم‌های مشمئزکننده و هنجارشکن، اقدام به جذب فالوور در حساب اینستاگرام خود می‌کرد، پس از ارسال پیامهای متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد و درخواست پیگیری، به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد. از جمله جرایم این چهره هنجارشکن، ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه‌گری و تشویق جوانان به فساد است. منبع: tasnimnews. com
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین5 روز قبل
پیام خوزستان - در پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران صبح امروز متین ستوده بازیگر سینما به دادسرای ارشاد احضار شدمتین ستوده به دادسرای ارشاد تهران احضار شددر پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران صبح امروز متین ستوده بازیگر سینما به دادسرای ارشاد احضار شد. پیش از این متین ستوده در جریان اکران خصوصی یک فیلم سینمایی با ظاهری نامتعارف حاضر شده بود که همین امر موجب درخواست‌های متعدد مردمی برای تعقیب وی شد که وی صبح امروز در دادسرا حاضر شد. بیشتر بدانید: الهام حمیدی و همسرش، متین ستوده و پانته آ بهرام و … در مراسم اکران + عکسبیشتر بدانید: متین ستوده، مریم معصومی و امیرحسین آرمان در اکران فیلم هزارتو + عکسمنبع: tasnimnews. com
همشهریهمشهری3 هفته قبل
بنا بر گفته خواهر سحر خدایاری، پرونده او روز چهارشنبه جهت رسیدگی به دادسرای ارشاد رفته و برای سحر قرار تامین کیفری وثیقه صادر می‌شود که به‌رغم واریز وجه وثیقه در روز پنج‌شنبه، برخلاف تبصره ماده ۲۲۶ قانون آیین دادرسی کیفری، سحر تا روز شنبه در بازداشت می‌ماند. فارغ از این‌که آیا دادسرا طبق ماده ۳۴۰ قانون آیین دادرسی صلاحیت رسیدگی مستقیم به پرونده سحر خدایاری را داشته یا نه، مسئله مهم‌تر این‌جاست که پدر و خواهر سحر خدایاری مدعی بیماری عصبی او هستند؛ بیماری عصبی آن‌چنان شدیدی که برخی در تلاش‌اند آن را عامل اصلی خودسوزی سحر بدانند. این در حالی است که اساسا رسیدگی به هر دو اتهامی که خبرگزاری میزان گفته، در صلاحیت دادگاه کیفری ۲ است. البته قطع حرف‌های آقای محمدمهدی توکلی (کسی که با عنوان حقوقدان معرفی شد) توسط مجری برنامه پرونده ویژه شبکه سه و طرح یک سوال بی‌ربط از او، آن هم وقتی که آقای توکلی می‌خواست اتهامات سحر خدایاری را بیان کند و همچنین طرح کلی مسئله اتهامات سحر خدایاری از سوی سخنگوی قوه قضاییه و عدم اشاره به عناوین دقیق اتهامات، این شائبه را تقویت می‌کند. از این‌رو به نظر من اقدامات موردی برخی مسئولان قوه قضاییه برای دلجویی از خانواده سحر خدایاری و … آن‌چنان اثری ندارد؛ چراکه هنوز نشانه‌ای از وجود عزم جدی برای اصلاح وضعیت سیستم قضایی دیده نمی‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 هفته قبل
در واقع این رانندگان متخلف به دادسرا معرفی شده و پس از اینکه این افراد به عمل مجرمانه خود اقرار یا انکار کردند که اغلب اقرار به جرم است، به واحد «فرصت» در دادسرا ارجاع داده می‌شوند. واحد «فرصت» در دادسرای ارشاد به معنی «فصل رویش صادقانه تو» است و در واقع به این افراد فرصتی دوباره داده می‌شود. طبق ماده ۲۶۵ قانون مجازات اسلامی مجازات شرب خمر ۸۰ ضربه شلاق است. توقف ۵۰۰ خودرو با راننده مستطبق اعلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، در شش‌ماهه نخست امسال ۵۰۰ خودرو به‌دلیل مستی رانندگان توقیف شدند. یعنی محکومیت فرد متناسب با شرایط اجتماعی او، نوع جرمی که مرتکب شده و سرمایه‌هایی که آن فرد دارد، باشد.

ماجرای حضور رانندگان مست در بهشت زهرا!

مهرمهر4 هفته قبل
پلیس راهنمایی و رانندگی، برخی رانندگان را به دلیل مصرف مشروبات الکلی بازداشت و به دادسرای ارشاد معرفی می‌کند. ماجرای برخی از رانندگان مستی را که به بهشت زهرا (س) رفته‌اند، می‌بینید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز4 هفته قبل
دادسرای ارشاد در مواجهه با رانندگانی که مبادرت به مصرف‌ مشروبات الکلی می‌کنند، برخورد متفاوتی انجام می‌دهد. دادسرای ارشاد در مواجهه با مصرف‌کنندگان مشروبات الکلی برخورد متفاوتی را انجام می‌دهد. دادسرای ارشاد تأکید کرد، می‌توان با دادن فرصت توبه‌کردن به رانندگانی که توسط پلیس راهور دستگیر شده و جرم آنها مصرف مشروبات الکلی است، مسیر جدیدی را در زندگی‌شان تعریف کرد. در واقع این رانندگان متخلف به دادسرا معرفی شده و پس از اینکه این افراد به عمل مجرمانه خود اقرار یا انکار کردند که اغلب اقرار به جرم است، به واحد «فرصت» در دادسرا ارجاع داده می‌شوند. واحد «فرصت» در دادسرای ارشاد به معنی «فصل رویش صادقانه تو» است و در واقع به این افراد فرصتی دوباره داده می‌شود.

برخورد متفاوت دادسرای ارشاد با رانندگان مست

خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
دادسرای ارشاد در مواجهه با مصرف‌کنندگان مشروبات الکلی برخورد متفاوتی را انجام می‌دهد. دادسرای ارشاد تأکید کرد، می‌توان با دادن فرصت توبه‌کردن به رانندگانی که توسط پلیس راهور دستگیر شده و جرم آنها مصرف مشروبات الکلی است، مسیر جدیدی را در زندگی‌شان تعریف کرد. در واقع این رانندگان متخلف به دادسرا معرفی شده و پس از اینکه این افراد به عمل مجرمانه خود اقرار یا انکار کردند که اغلب اقرار به جرم است، به واحد «فرصت» در دادسرا ارجاع داده می‌شوند. واحد «فرصت» در دادسرای ارشاد به معنی «فصل رویش صادقانه تو» است و در واقع به این افراد فرصتی دوباره داده می‌شود. این درحالی است که این دادسرا از شهروندان اخلاق مدار تهرانی خواسته است که به محض مشاهده هرگونه «کشف حجاب در خودرو»، «کشف حجاب یا سرو مشروبات یا برگزاری مراسم مختلط رقص در اماکنی همچون سفره خانه، کافه، رستوران، مراکز خرید، باغ تالار و …»، «اطلاع از برگزاری پارتی‌های شبانه یا خانه‌های فساد و فحشا»، «انتشار مطالب خلاف عفت در اینستاگرام و …» موضوع را پس از جمع آوری مستندات لازم با ذکر کامل مشخصات محل و زمان وقوع جرم به شماره ۰۹۰۵۴۳۰۹۴۸۴ در پیام رسان‌های سروش، ایتا و … ارسال کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
برگزارکنندگان مراسم سینمایی باید متعهد شوند اصول و چارچوب‌هایی را رعایت کنند تا شاهد موارد این‌چنینی نباشیم. بنیادی که زیر مجموعه سازمان سینمایی است و در ابتدای این گزارش به واکنش و اظهارات روابط عمومی سازمان مذکور اشاره شد. این مسئله عوامل سریال کرگدن را در مقابل یک چالش جدی قرار خواهد داد. علاوه بر این مورد توجه قرار گرفتن کودک باعث می‌شود به شخصیت او آسیب جدی وارد شود و به طور ناخواسته مسیر زندگی کودک و آینده شغلی او تحت الشعاع قرار می‌گیرد. حالا از سازمان سینمایی وزارت فرهنگ (و ارشاد اسلامی) باید سئوال کرد در این مورد خاص و این سوء استفاده از کودکان چه کسی پاسخگو خواهد بود؟
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پروانه معصومی: عده‌ای همیشه به دنبال حاشیه‌سازی هستندپروانه معصومی، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون در این‌باره می‌گوید: «لباس پوشیدن و در کل پوشش، به شخصیت آدم‌ها برمی‌گردد و هرکس یک نوعی لباس می‌پوشد. البته خداوند آدم‌ها را با سلایق گوناگون آفریده و ما هم یک کشور کمونیستی نیستیم که همه با یک یونیفورم خاص در جامعه حضور پیدا کنند. به نظر من هر قدر به این مسائل بعد رسانه‌ای داده و بیشتر به آن بها بدهیم، نتیجه معکوس دارد. الان در جامعه اکثر به قریب بانوان پوشش و عرف حضور در اجتماع را رعایت می‌کنند و عده کمی هم رعایت نمی‌کنند که خیلی هم شاید مهم نباشد. اصلا بگذارید با همین ظاهر در جامعه حضور داشته باشند تا فکر کنند به آن آزادی خود رسیده‌اند.»
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، دادسرای ارشاد با انتشار فیلمی از سحر تبر از یک پروژه پیچیده اینستاگرامی پرده برداشت. شبکه‌های اجتماعی قطعا برای گسترش ارتباطات و حتی گسترش فضای تجاری، یک فرصتند اما آیا برای استفاده از این فرصت، فرهنگ‌سازی شده است؟ برای نجات جوانانمان از مخاطرات شبکه‌های اجتماعی، تلاش جمعی لازم است. سحر تبر سلبریتی صفحات اینستاگرام، ۱۳ مهرماه توسط دادسرای ارشاد بازداشت شد. از جمله جرایم سحر تبر، ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه‌گری و تشویق جوانان به فساد است.

ناگفته‌های سحر تبر از یک پروژه پیچیده اینستاگرامی + فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، این فیلم با عنوان چه کسانی سحر تبر را برای معروف شدن، حتی به خودکشی تشویق می‌کردند منتشر شد. شبکه‌های اجتماعی قطعا برای گسترش ارتباطات و حتی گسترش فضای تجاری، یک فرصتند اما آیا برای استفاده از این فرصت، فرهنگ‌سازی شده است؟ برای نجات جوانانمان از مخاطرات شبکه‌های اجتماعی، تلاش جمعی لازم است. سحر تبر سلبریتی صفحات اینستاگرام، ۱۳ مهرماه توسط دادسرای ارشاد بازداشت شد. از جمله جرایم سحر تبر، ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه‌گری و تشویق جوانان به فساد است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

(ویدئو) اولین اعترافات تلویزیونی «سحر تبر» بعد از دستگیری

فراروفرارو1 ماه قبل
سحر تبر اینستاگرام یا فاطمه دنیای واقعی دختری معمولی بود. هدف سحر تبر از انتشار تصاویر عجیب چه بود؟ جراحی سحر تبر شبیه شخصیت «عروس مرده» کند. سحر تبر گفته است دنبال حاشیه نیست و این سبک زندگی را انتخاب کرده، چون دوستش دارد. سحر تبر در بازداشت است تا به اتهاماتش درباره کسب درآمد از روش‌های نامشروع، اباحه‌گری و ترویج خشونت پاسخ دهد. صفحه اینستاگرام سحر تبر بسته شده و فعلا تمام فالوورهایش را از دست داده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
دو نفر از مدیران وزارت ارشاد، یک کارگردان و یک تهیه‌کننده تئاتر از شکایت دادسرای ارشاد به اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا تبرئه شدند. ایرنا: دو نفر از مدیران وزارت ارشاد، یک کارگردان و یک تهیه‌کننده تئاتر از شکایت دادسرای ارشاد به اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا تبرئه شدند. ابوذر نصراللهی وکیل مدافع دو نفر از متهمان پرونده با اعلام این خبر به خبرنگار قضائی ایرنا گفت: شهریور سال گذشته بود که با انتشار تیزری از نمایش رویای نیمه شب تابستان، با اعلام جرم دادستانی، نمایش مزبور توقیف و مریم کاظمی کارگردان این نمایش و شهرام اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر بازداشت و پس از چند روز نیز با قرار وثیقه آزاد شدند و در نهایت علاوه بر این دو نفر، برای امیرحسین شفیعی تهیه کننده نمایش رویای نیمه شب و شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، پرونده تشکیل شد. وی که در این پرونده وکالت دو نفر از مدیران وزارت ارشاد را به عهده دارد، گفت: پس از پخش تیزر مربوط به نمایش رویای نیمه شب تابستان، دادسرای ارشاد به شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد و شهرام اسد مدیر مجموعه تئاتر شهر، اتهام عجیب فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق صدور مجوز برای اجرای نمایش رویای نیمه شب تابستان را تفهیم و پرونده را به رغم ارائه دفاعیات مستند و مستدل، با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاد که خوشبختانه قاضی شعبه ۱۰۵۸ پس از برگزاری جلسه رسیدگی و استماع دقیق دفاعیات، رأی به برائت صادر کرد. این وکیل دادگستری افزود: پرونده پس از صدور کیفرخواست برای رسیدگی در اختیار شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کارکنان دولت قرار گرفت و مهر ماه جاری، جلسه رسیدگی برگزار شد که خوشبختانه دادگاه با سعه صدر و حوصله و فارغ از حاشیه‌های به وجود آمده به دفاعیات ما گوش کرد و در نهایت نیز با صدور رأی، متهمان را از اتهام مطروحه در کیفرخواست صادره از سوی دادسرای ارشاد، تبرئه کرد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ بابا هوشگله!

44+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
فراروفرارو1 ماه قبل
فرارو- روز‌های گذشته با اکران خصوصی فیلم مسخره باز، تصاویری از پوشش مهمانان زن حاضر در این مراسم، خاصه متین ستوده منتشر شد که برخی رسانه‌ها را به واکنش وا داشت. به گزارش فرارو، در حالی پوشش به گزارش فرارو، در حالی پوشش متین ستوده در این مراسم سیبل انتقادات قرار گرفت که بازیگران زن دیگری چون، نسیم ادبی، سمیرا حسینی، سارا منجزی، پانته آ. گرچه در ابتدای این حاشیه‌ها ستوده اعلام کرد که پوشش او بر خلاف موازین جامعه نبوده، اما متین ستوده در نهایت با پاک کردن عکس‌های جنجالی فرش قرمز فیلم مسخره باز، عذرخواهی کرد. ماجرا با عذرخواهی متین ستوده پایان نیافت، بلافاصله خبرگزاری تسنیم از احضار این بازیگر به داداسرای ارشاد خبرداد و نوشت: «در پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران، متین ستوده بازیگر سینما به دادسرای ارشاد احضار شده است». رسانه‌ها ساعاتی بعد اعلام کردند که متین ستوده با قرار کفالت آزاد شده است.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
همشهری آنلاین: متین ستوده یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که به دلیل نوع پوشش‌اش در اکران خصوصی یک فیلم سینمایی به دادسرای ارشاد احضار و با قرار کفالت آزاد شد. باشگاه خبرنگاران جوان این خبر را منتشر کرد. عکس‌های منتشره از اکران خصوصی یک فیلم سینمایی منجر به واکنش‌های متعددی شده بود که از جمله آن احضار این بازیگر به دادسرای ارشاد بود. کد خبر ۴۵۹۳۲۱
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
شناسه خبر: ۹۱۰۱۲۶ ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۳ ۰ Aخانه | اجتماعی فارس منبع: در پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران، متین ستوده هنرپیشه و بازیگرسینما احضار و با قرار وثیقه آزاد شد.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
تصاویری که از حضور برخی بازیگران و دست‌اندرکاران این فیلم در اکران خصوصی آن منتشر شد، واکنش‌هایی را درپی داشت. در ادامه این ماجرا امروز پنجشنبه ۲۵ مهر، خبرگزاری تسنیم خبر احضار یکی از بازیگران جوان را منتشر کرد که عکس‌های وی در اکران خصوصی ظاهرا بیش از دیگران مورد این انتقادها قرار گرفته بود. تسنیم در ادامه خبر خود افزوده است: در پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران، صبح امروز متین ستوده بازیگر تلویزیون و سینما به دادسرای ارشاد احضار شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
روز گذشته متین ستوده یکی از بازیگران سینما و تلویزیون به دادسرای ارشاد احضار و با قرار کفالت آزاد شد. روز گذشته متین ستوده یکی از بازیگران سینما و تلویزیون به دلیل پوشش نامناسب در اکران خصوصی یک فیلم سینمایی به دادسرای ارشاد احضار و با قرار کفالت آزاد شد.
فراروفرارو1 ماه قبل
متین ستوده بازیگر شناخته شده کشور، اخیرا به دلیل پوشش نامتعارفش در اکران فیلم مسخره باز، حاشیه‌ساز شده است. در این مراسم که در سالن همایش‌های هتل اسپیناس پالاس برگزار شد، تیپ متفاوت متین ستوده سوژه عکاسان شد. پوشش متین ستوده جنجالی شدمتین ستوده کیست؟ متین ستوده متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران و دانشجوی انصرافی رشته مدیریت بازرگانی است. متین ستوده در سال‌های اخیر در سینما و تئاتر فعالیت کرده؛ اما عمده حضورش در عرصه بازیگری در حوزه تلویزیون و سریال بوده است. پوشش جنجالی متین ستوده در فوتوکال مسخره بازواکنش متین ستوده به حواشی اکران خصوصی مسخره باز و انتقاد به پوشش اوبعد از حواشی اکران خصوصی فیلم مسخره باز صبح نو گفتگویی با متین ستوده انجام داد که در ادامه می‌خوانید:
فراروفرارو1 ماه قبل
تسنیم نوشت: در پی درخواست‌های متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد تهران صبح امروز متین ستوده بازیگر سینما به دادسرای ارشاد احضار شد. حتی در عکس‌های صفحه شخصی‌ام مشخص است که در مراسم اکران «مسخره‌باز» مانند مراسم‌های دیگر بوده‌ام. متین ستوده در نمایی از سریال لیسانسهانتقاد دیگر از این زاویه است که شما را به‌عنوان بازیگر صداوسیما می‌شناسند و از این نظر، با بازیگر سینما متفاوت‌اید. من بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما هستم. مثلا وقتی برای خرید به پاساژ بروم، قاعدتا با این تیپ و پوشش نیستم.
برنابرنا2 ماه قبل
***معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: تعداد الواحی که بیش از ۸۵ سال گذشته از کشور خارج شدند حدود ۳۰ هزار قطعه بوده است. مراسم روز تهرانآیین نکوداشت روز تهران در مجموعه کاخ گلستان عصر روز دوشنبه ۱۵ مهرماه همزمان با هفته تهران برگزار شد. شهردار تهران نیز در آئین نکوداشت روز تهران با اشاره به هویت تاریخی تهران، بازار تهران قلب اقتصادی ایران دانست. احمد مسجدجامعی، در تهرانگردی که به مناسبت هفته تهران انجام شد با بیان این که به دنبال ثبت میراث طبیعی تهران هستیم، گفت: متاسفانه طی سال‌های اخیر میراث طبیعی تهران فراموش شده است که باید احیا شود. وی با اشاره به این که پیشتر پیشنهاد داده بودیم که خیابان ولیعصر به علت میراث طبیعیش ثبت شود، اظهار کرد: حالا به دنبال ثبت میراث طبیعی توچال هستیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اقدامات خوب پلیس در حوزه عفاف و حجاب از شناسایی و انهدام گروه‌های هشت مارس، چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری خبر داد. وی گفت: بعد از اجرای طرح ناظر یک بالغ بر ۹۰ درصد رعایت حجاب و شئونات اسلامی در خودروها افزایش داشت؛ ما در طرح ناظر یک هیچ برخورد تند و رو در رویی با خانم‌ها نداشته و محترمانه و مودبانه تذکر داده‌ایم. سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که در طرح ناظر ۲ با قاطعیت با کسانی که بخواهند فرهنگ بی‌حیایی و بی‌حجابی را ترویج دهند گفت: یازده پاساژ و مال بزرگ تحت پوشش ما است. فرمانده انتظامی پایتخت به رصد فضای مجازی توسط پلیس امنیت اخلاقی پرداخت و گفت: ضربات جدی را به باندهایی که در صدد بودند فساد اخلاقی را اشاعه د دهند وارد کرده‌ایم. سردار رحیمی از همکاری خوب دستگاه قضا و دادسرای ارشاد که مقتدرانه در کنار پلیس ایستاده است تشکر کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
وی با تاکید براین که کار فرهنگی، کار انبیاء است، افزود: انبیاء در کار فرهنگی آنقدر زحمت کشیدند تا چند نفر را هدایت نمایند. کار فرهنگی یعنی درون را شکوفا کردن؛ پنهان را برانگیختن کاری است نیازمند تلاش و کوشش بسیار در کار فرهنگی باید چنان تلاش کنیم تا به معرفت و جوهر انسانی و دینی برسیم. حجت الاسلام والمسلمین اکبری در ادامه با بیان این که باید اثر کار فرهنگی را محسوسا و مشهودا در مجموعه دادگستری ببینیم، بیان کرد: برنامه ریزی و پیگیری امور فرهنگی باید در اجرای بهتر و سریعتر رسالت سازمانی دستگاه قضایی که همانا احقاق حق، گسترش عدل و تأمین امنیت و آرامش است، اثر گذار باشد. در ادامه این جلسه معاون فرهنگی دادگستری استان مازندران ضمن ارائه گزارشی از اجرای برنامه‌ها و اقدامات فرهنگی، گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و تحقق اهداف متعالی آن، نیازمند جذب نیروی متخصص فرهنگی است. معاون فرهنگی دادگستری استان مازندران اصل کار فرهنگی را جلب رضایت معبود در خدمت به مردم دانست و اظهار کرد: همه امور روزمره ما اعم از وظایف شغلی، مسئولیت‌های فرهنگی و سایر کار‌ها باید در جهت کسب رضایت خداوند متعال باشد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه با حضور در دادسرای ارشاد از بخش‌های مختلف این دادسرا بازدید کرد. حاجی محمدی سرپرست دادسرای ارشاد نیز در این بازدید با تاکید بر ضرورت و ارزش استفاده از ظرفیت فعالیت‌های اطلاعاتی مردم و سهیم شدن شهروندان در تامین امنیت اخلاقی و اجتماعی، اظهار کرد: مردم باید در مبارزه با مفاسد اخلاقی علنی ایفای نقش کنند. سرپرست دادسرای ارشاد افزود: یکی دیگر از نتایج آن این است که خودشان را مقابل دستگاه قضایی نمی‌بینند. سرپرست دادسرای ارشاد با اشاره به راه‌اندازی سامانه اخذ گزارش‌های مردمی در دادسرای ارشاد گفت: این سامانه در تاریخ ۱۷ خردادماه راه اندازی شده است. سرپرست دادسرای ارشاد عنوان کرد: در برخی از این دل نوشته‌ها اراده بر توبه واقعی و تاثیرپذیری این افراد از اعتنا به نسخه‌های پبشنهادی واحد فرصت احساس می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

سحر تبر