داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده

خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
برای برنامه‌ریزی تعطیلات آخر هفته حتما گزینه سینما و تئاتر رفتن هم برای بسیاری از مردم مطرح است؛ اما روی پرده سینماها و صحنه تئاتر مشهد چه می‌گذرد؟ به گزارش مشهد فوری، در آخر این هفته از مهر ماه سال جاری هم‌اکنون نمایش «بازجویی‌ها» در یکی از سالن‌های نمایش مشهد در حال اجرا است. فیلم‌های سینماها در آخر هفتههمچنین با پایان دومین هفته از مهر ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی نصیریان، صابر ابر، بابک حمیدیان، رضا کیانیان و هدیه تهرانی ایفای نقش می‌کنند. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد…این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.
ایسناایسنا5 روز قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههمچنین با پایان دومین هفته از مهر ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی نصیریان، صابر ابر، بابک حمیدیان، رضا کیانیان و هدیه تهرانی ایفای نقش می‌کنند. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد…این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، پدرام شریفی، شبنم مقدمی و علی هدایتی ایفای نقش می‌کنند.
برنابرنا1 هفته قبل
ایشان در شورای مرکزی انجمن بازیگران با داود رشیدی همکاری تنگاتنگی داشتند و آقای رشیدی او را بسیار دوست می‌داشت. اکنون ۲-۳ عینک از آقای اسدزاده در منزل دارم که می‌توانم به عنوان یادگاری هدیه بدهم. امین‌الله رشیدی، هنرمند موسیقی و شعر، در بخش بعدی برنامه به روی صحنه دعوت شد و چند شعر به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره داریوش اسدزاده تقدیم کرد. اسطوره ادب، احترام و هر خصلت خوبی که هر انسان می‌تواند داشته باشد، آقای اسدزاده یک‌جا داشت. از طرف همه هنرمندان می‌گویم که آقای اسدزاده ما همیشه شما را دوست داریم و در ذهن ما باقی خواهی ماند.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههمچنین با پایان دومین هفته از مهر ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد…این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، پدرام شریفی، شبنم مقدمی و علی هدایتی ایفای نقش می‌کنند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههمچنین با پایان دومین هفته از مهر ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد…این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. عظیم باید بین جان خودش و مادرش انتخاب کند…این فیلم سینمایی روز جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل
سینماپرس: پسر زنده‌یاد داریوش اسدزاده درباره سرنوشت دست‌نوشته‌های به جامانده از پدرش خبر داد. پسر زنده‌یاد داریوش اسدزاده با اشاره به اینکه شاید این دست نوشته‌ها برای همیشه منتشرنشده باقی بمانند، عنوان کرد: ممکن است قسمت این باشد که این دست نوشته‌ها ناتمام باقی بمانند و پدرم بخشی از خاطرات را با خودش به یادگار ببرد. اسدزاده در پایان خبر داد: البته پس از درگذشت پدرم همه کتابخانه شخصی و بخشی از دست‌نوشته هایش را تقدیم موزه تئاتر کردیم. داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت که چندی پیش درگذشت در کنار کار هنری همواره به پژوهش‌های تاریخی در زمینه فرهنگ و تهران می‌پرداخت و بخشی از تلاش وی در قالب کتاب هایی چون «تماشاخانه تهران به روایت داریوش اسدزاده»، «خاطرات طهران»، «لاله‌زار و خاطرات» و… منتشر شده است. وی هنگام فوت در حال پژوهش و نگارش بود که این بخش کار وی ناتمام ماند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
فیلم «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا در بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «ملاقات با جنون» در تورنتو کانادا به نمایش گذاشته می‌شود. اعتمادآنلاین| فاطمه‌ معتمدآریا، علی نصیریان، لیلا حاتمی، صابر ابر، علی مصفا، رویا نونهالی، داریوش اسدزاده، پانته‌آ پناهی‌ها، اصغر پیران و بهمن فرمان آرا در فیلم «حکایت دریا» به ایفای نقش پرداخته‌اند. داستان فیلم درباره نویسنده مشهوری است که بعد از دیدن صحنه یک قتل خشونت بار در بیمارستان روانی بستری می‌شود و بعد از مرخص شدن توهمات دوباره به سراغش می‌ایند و او را دوباره راهی بیمارستان روانی می‌کند. بیست و پنجمین جشنواره فیلم «ملاقات با جنون» که بزرگترین رویداد سینمایی جهان در عرصه سلامت روان است از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ اکتبر (۱۸ تا ۲۸ مهر) در شهر تورنتو کانادا برگزار می‌شود. منبع: ایسنا
ایسناایسنا2 هفته قبل
فیلم «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا در بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «ملاقات با جنون» در تورنتو کانادا به نمایش گذاشته می‌شود. به گزارش ایسنا، فاطمه‌ معتمدآریا، علی نصیریان، لیلا حاتمی، صابر ابر، علی مصفا، رویا نونهالی، داریوش اسدزاده، پانته‌آ پناهی‌ها، اصغر پیران و بهمن فرمان آرا در فیلم «حکایت دریا» به ایفای نقش پرداخته‌اند. داستان فیلم درباره نویسنده مشهوری است که بعد از دیدن صحنه یک قتل خشونت بار در بیمارستان روانی بستری می‌شود و بعد از مرخص شدن توهمات دوباره به سراغش می‌ایند و او را دوباره راهی بیمارستان روانی میکند. بیست و پنجمین جشنواره فیلم «ملاقات با جنون» که بزرگترین رویداد سینمایی جهان در عرصه سلامت روان است از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ اکتبر (۱۸ تا ۲۸ مهر) در شهر تورنتو کانادا برگزار می‌شود. انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
فیلم «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا در بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «ملاقات با جنون» در تورنتو کانادا به نمایش گذاشته می‌شود. ایسنا: فیلم «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا در بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «ملاقات با جنون» در تورنتو کانادا به نمایش گذاشته می‌شود. فاطمه‌ معتمدآریا، علی نصیریان، لیلا حاتمی، صابر ابر، علی مصفا، رویا نونهالی، داریوش اسدزاده، پانته‌آ پناهی‌ها، اصغر پیران و بهمن فرمان آرا در فیلم «حکایت دریا» به ایفای نقش پرداخته‌اند. داستان فیلم درباره نویسنده مشهوری است که بعد از دیدن صحنه یک قتل خشونت بار در بیمارستان روانی بستری می‌شود و بعد از مرخص شدن توهمات دوباره به سراغش می‌ایند و او را دوباره راهی بیمارستان روانی میکند. بیست و پنجمین جشنواره فیلم «ملاقات با جنون» که بزرگترین رویداد سینمایی جهان در عرصه سلامت روان است از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ اکتبر (۱۸ تا ۲۸ مهر) در شهر تورنتو کانادا برگزار می‌شود.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
با پایان اولین هفته از مهر ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۳ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و سینما پیروزی در حال اکران است.
ایسناایسنا2 هفته قبل
با پایان اولین هفته از مهر ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۳ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و سینما پیروزی در حال اکران است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
با پایان این هفته از شهریور ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۰ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. عظیم باید بین جان خودش و مادرش انتخاب کند…» این فیلم سینمایی روز جمعه در پردیس سینمایی هویزه و اطلس در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و سینما پیروزی در حال اکران است.
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
تصویر فوق آمده مربوط است به محرم سال هزار و سیصد و نود و سه شمسی. زنده یاد داریوش اسدزاده به اتفاق برخی هنرمندان به هیئت فاطمیون رفته و شال هیئت را بر دوش انداخته و به شمایل عزاداران در آمده است …هماره می‌گفت: «در دوران کودکی، صبح‌های جمعه با پدر و سوار بر ماشین دودی، به شهر ری می‌رفتیم و حضرت عبدالعظیم (ع) را زیارت می‌کردیم و پس از صرف صبحانه، به سوی منزل باز می‌گشتیم. سفرهای جمعه‌ها، از بهترین خاطرات دوران کودکی من است. پدر بدین ترتیب و با برنامه هایی از این دست، برخی آداب و شعائر دینی را به ما می‌آموخت». هم اینک نخستین عاشورایی است که او در این جهان نیست، با دعای رحمتی یادش را گرامی بداریم. خدایش بیامرزاد
ایمناایمنا1 ماه قبل
«روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی در مدت دو هفته ۵۲۰ میلیون و ۳۸۳ هزار تومان فروش را پشت سر گذاشت. «چاقی» ساخته راما قویدل نیز در یک هفته ۱۳۵ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان فروش داشته است. «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی در چهار هفته مجموع فروش خود را به دو میلیارد و ۵۶۳ میلیون تومان رساند. «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی در شش هفته سه میلیارد و ۷۰۰ هزار تومان فروش را پشت سر گذاشت. فروش «نیوکاسل» به کارگردانی محسن قصابیان در هفت هفته به یک میلیارد و ۹۰۹ میلیون تومان رسید.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
مستند «محطات عراقیه» کاری از دفتر شبکه العالم در بغداد به روایت وسام التمیمی، امشب ۱۲ شهریور ساعت ۲۲ به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش می‌شود. محسن لطفی مدیر گروه اقتصاد شبکه پنج شدسعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما طی حکمی محسن لطفی را به عنوان مدیر گروه اقتصاد شبکه پنج سیما معرفی و منصوب کرد. در این مراسم رضا پورحسین مشاور عالی معاون سیما، احسانی مدیر شبکه نمایش، جعفری جلوه مدیر شبکه دو، شاه‌آبادی معاون صدا، اسلامی مدیر اداری و مالی سیما از جمله مدیران سازمان بودند که در این مراسم حضور یافتند. این سریال در ۱۵ قسمت از ۲۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. پخش سخنرانی‌های دیده نشده از آقا مجتبی تهرانی (ره) سلسله مباحث مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی (ره) با موضوع محوری امر به معروف و نهی از منکر برای نخستین بار از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مراسم هفتمین روز درگذشت داریوش اسدزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون عصر امروز (سه شنبه) دوازدهم شهریور ماه با حضور خانواده، دوستان و جمعی از هنرمندان در مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار شد. مراسم را محمد اسکندری با خواندن شعری از سودابه مهیجی و خیر مقدم به مهمان‌ها آغاز کرد و پس از تلاوت قرآن، محمدرضا کائینی (مورخ) چند دقیقه‌ای داریوش اسدزاده صحبت کرد و گفت: واقعیت این است که چهره هنری استاد داریوش اسدزاده را عموما همه ملت حتی ایرانیان خارج از کشور می‌شناسند و وجهات ایشان از جنبه هنری است. او ادامه داد: اسدزاده هنرمند را همه می‌شناسند ولی درباره اسدزاده مورخ کمتر صحبت شده است. با این حال می‌توان گفت که بخش زیادی از خاطرات داریوش اسدزاده از تاریخ معاصر ایران در پرده غفلت باقی ماند ایشان موفق به بیان آنها نشد یا نتوانست به دلیل شرایط تمامی آنها را با همه طول و عرضش بیان کند. کائینی در پایان از همه کسانی که با خانواده و نزدیکان داریوش اسدزاده همدلی و همراهی کردند و از خانه سینما، انجمن بازیگران، علی دهکردی، بهمن دان، شهرام گیل آبادی و فاطمه معتمد آریا تشکر کرد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
بسیاری از هنرمندان با حضور در مراسم یادبود و شب هفت زنده‌یاد داریوش اسدزاده، عکس او را به یادگاری امضا کردند. به گزارش خبرگزاری، مراسم یادبود داریوش اسدزاده، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، عصر امروز (سه‌شنبه ۱۲ شهریور)، در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار شد. علی دهکردی، بهمن دان، فرهاد بشارتی، اصغر همت، مختار سایقی، خشایار راد، مهدی میامی، منوچهر والی‌زاده، مسعود فروتن، حسن رضایی، محسن قصابیان، قربان نجفی، محمد سلیمی از جمله هنرمندان حاضر در مراسم ترحیم داریوش اسدزاده بودند. امضای عکس زنده‌یاد داریوش اسدزاده توسط هنرمندان، بخشی از این مراسم بود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم یادبود داریوش اسدزاده، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، عصر امروز (سه‌شنبه ۱۲ شهریور)، در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار شد. علی دهکردی، بهمن دان، فرهاد بشارتی، اصغر همت، مختار سایقی، خشایار راد، مهدی میامی، منوچهر والی‌زاده، مسعود فروتن، حسن رضایی، محسن قصابیان، قربان نجفی، محمد سلیمی از جمله هنرمندان حاضر در مراسم ترحیم داریوش اسدزاده بودند. امضای عکس زنده‌یاد داریوش اسدزاده توسط هنرمندان، بخشی از این مراسم بود.

تصاویر روز: از جلسه شورای انقلاب فرهنگی تا گوسن برش و مراسم ختم داریوش اسدزاده

27+
انتخابانتخاب1 ماه قبل
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
بازیگری که بعد از ایفای نقش (مادام) در سریال «معمای شاه» دیگر به عنوان بازیگر پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی دیده نشد. مدیران صداوسیما باید پاسخ دهندوی تصریح کرد: بسیاری از ما می‌پرسند چرا شما و امثال شما نیستید و این سوال را باید مدیران صداوسیما پاسخ دهند. اما چرا آن کیفیت‌ها و دغدغه‌ها الان نیست، سوالی است که باید مدیران صداوسیما پاسخ دهند. زود رسیدن به آنتن دغدغه تهیه‌کننده و مدیر مربوطه استحائری با اشاره به ایفای نقش در سریال «معمای شاه» گفت: من همه کارهایی که انجام داده‌ام را دوست داشتم. آن زمان به فیلمنامه و جریان تولید اهمیت می‌دادند و امروز نه به فیلمنامه توجه می‌شود و در زمان تولید هم فقط زود رسیدن به آنتن برای تهیه‌کننده و مدیران مربوطه اهمیت دارد.

مراسم ختم داریوش اسدزاده

21+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
قرار بود درباره پیرى و مغز انسان با یک کیس خوب صحبت کنم. دوستان ستاد علوم شناختى از داریوش اسدزاده دعوت کردند. روى صحنه از کلى ماجرا صحبت کرد و کم کم فهمیدم حافظه‌اش [مثل بنز] عالى کار میکند. خب براى کسى که از دهه نهم زندگى خود عبور کرده و سرحال و دلشاد است همین راز برایم باقى ماند که باید عاشق شد، عاشق ماند و عشق را تکرار کرد. خداحافظ آقاى همیشه عاشقپ. ن: در این عکس لبریز از خنده هستیم، دقیق یادم نیست ولى احتمالا درباره پیر شدن و تکرر عشق و تکرر إدرار همزمان صحبت میکردیم.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
بازیگری که بعد از ایفای نقش (مادام) در سریال «معمای شاه» دیگر به عنوان بازیگر پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی دیده نشد. مدیران صداوسیما باید پاسخ دهندوی تصریح کرد: بسیاری از ما می‌پرسند چرا شما و امثال شما نیستید و این سوال را باید مدیران صداوسیما پاسخ دهند. تهیه‌کنندگان و عوامل مربوطه در سریال‌سازی و ساخت فیلم سینمایی بگویند چرا با آدم‌هایی مثل ما کار نمی‌کنند. اما چرا آن کیفیت‌ها و دغدغه‌ها الان نیست، سوالی است که باید مدیران صداوسیما پاسخ دهند. آخرین کاری که برای تلویزیون انجام دادم به بازی در سریال «معمای شاه» برمی‌گردد که نقش مادام را به من سپردند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
این آمار شامل همه برنامه‌های سیما در قالب‌های فیلم و سریال، مسابقه، سخنرانی، گفت‌وگو، برنامه‌های ورزشی و اخبار بوده است. درشبکه دو نیز که شبکه‌ای با رویکرد خانواده است برنامه «مسابقه محله» بیشتر از ۹ برنامه دیگر این شبکه بیننده داشته است. مستند «جانوران گرسنه» کاری از گروه برنامه‌ساز ثریا است که فردا ساعت۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. پخش «وقت صبح» از شبکه تماشامینی سریال «وقت صبح» به کارگردانی جواد میرزاآقازاده از امشب، ۱۱ شهریورماه از شبکه تماشا ساعت ۲۴ روی آنتن خواهد رفت. «مثل قاسم» در شبکه امیدویژه برنامه «مثل قاسم» دهه اول محرم الحرام روی آنتن شبکه امید می‌رود.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: مراسم هفتمین روز درگذشت زنده یاد داریوش اسدزاده فردا (سه شنبه) در مسجد بلال برگزار می‌شود. به گزارش سینماپرس، مراسم هفتمین روز درگذشت داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون، سه شنبه دوازدهم شهریور ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در مسجد بلال واقع در خیابان ولیعصر سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود. گفتنی است مرحوم اسدزاده روز یکشنبه (سوم شهریورماه) چشم از دنیا فرو بست.
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، مراسم ترحیم داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون، سه شنبه ۱۲ شهریور ماه ۹۸ ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در مسجد بلال واقع در خیابان ولیعصر سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود. گفتنی است مرحوم اسدزاده روز یکشنبه (سوم شهریورماه) چشم از دنیا فرو بست.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مراسم هفتمین روز درگذشت زنده یاد داریوش اسدزاده فردا سه شنبه در مسجد بلال برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، مراسم هفتمین روز درگذشت داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون سه شنبه (دوازدهم شهریور) ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در مسجد بلال واقع در خیابان ولیعصر سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود. مرحوم اسدزاد روز یکشنبه (سوم شهریورماه) چشم از دنیا فرو بست. انتهای پیام
ایسناایسنا1 ماه قبل
او ادامه می‌دهد: ان‌شاءالله که این مسئله حذف رادیو تئاتر از جشنواره فجر هم رفع شود. ایشان معتقد بودند که سخت‌ترین نوع نمایش، نمایش رادیویی است؛ چراکه بدون استفاده از هیچ امکانی و فقط با صوت، حس و حال و صحنه و فضا را باید به مخاطب برسانی. این گوینده رادیو تاکید می‌کند: باید منتظر روزهای طلایی برای بخش نمایشی رادیو و اساسا رادیو نمایش بود. بخش نمایش‌های رادیویی در جشنواره فجر ضروری است، همیشه هم با استقبال خوبی از طرف مخاطبان مواجه بوده است. رضا عمرانی در عین حال تاکید می‌کند: من نمی‌گویم از اینکه بخش رادیو تئاتر از جشنواره فجر حذف شده است، خوشحالم.

به انتهای لیست رسیدید