دالاس کاوبویز

دالاس کاوبویز

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته ششم؛ ادامه شکست ناپذیری نیوانگلند پتریتس و سن فرانسیسکو فورتی ناینرز

6+
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداریطرفداری2 روز قبل
سیاتل سی هاوکس نیز با برتری مقابل کلیولند براونز، به پنجمین پیروزی فصل رسید. در سایر بازی‌ها، نیویورک جتس در دیداری جذاب ۲۲-۲۴ مقابل دالاس کاوبویز به برتری رسید تا به اولین پیروزی فصل برسد. لیوآن بل نیز در این دیدار اولین تاچ داون خود به عنوان بازیکن نیویورک جتس به ثمر رساند. نیواورلینز سینتس که در هفته‌های گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داده است، مقابل جکسن ویل جگوارز ۷-۱۳ به پیروزی رسید تا به پنجمین پیروزی فصل دست یابد. لامار جکسن، کوارتر بک ریونز، برای سومین بار در دوران حرفه‌ای اش، بیشتر از ۱۰۰ یارد راش به ثبت رساند.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته پنجم؛ صدرنشینی پتریتس

6+
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- هفته پنجم لیگ NFL با انجام ۱۳ بازی ادامه یافت. باکنیرز با این شکست، برای هشتمین فصل متوالی، در ۵ بازی نخست فصل، تعداد باخت هایش بیشتر از پیروزی هایش شد. در یکی از بازی‌های جذاب هفته پنجم، اوکلند ریدرز توانست با نتیجه ۲۱-۲۴ از سد شیکاگو برز بگذرد و به سومین پیروزی فصل برسد. ریدرز با این پیروزی برای اولین بار از سال ۲۰۱۶، ۲ بازی متوالی خارج از خانه را پیروز شد. نیویورک جاینتس با شکست ۱۰-۲۸ خانگی مقابل مینسوتا وایکینگز، سومین شکست فصل را تجربه کرد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- با دیدار سیاتل سی هاوکس و لس آنجلس رمز، هفته پنجم لیگ NFL شروع خواهد شد. حساس‌ترین بازی هفته پنجم، اولین بازی این هفته نیز می‌باشد. بامداد جمعه، سیاتل سی هاوکس، میزبان لس آنجلس رمز خواهد بود. اکثر بازی‌های این هفته مثل بیشتر هفته‌ها یکشنبه برگزار خواهد شد. دو تیم میامی دالفینز و دیترویت لاینز این هفته بازی نخواهند کرد.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته چهارم

6+
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
هفته چهارم لیگ NFL با پیروزی نیوانگلند پتریتس مقابل بوفالو بیلز شروع شد. در یکی از نتایج عجیب این هفته، تمپا بی باکنیرز موفق به شکست ۴۰-۵۵ لس آنجلس رمز شد و در حالی به دومین پیروزی اش رسید که اولین شکست فصل رمز را رقم زد. تاد گرلی که کلا در ۵ دیدار اخیر ۲ راش تاچ داون ثبت کرده بود، در این بازی موفق به ثبت ۲ راش تاچ داون شد. جرد گاف هم عملکرد خوبی داشت و ۲ تاچ داون به ثبت رساند. این تنها دومین بار در ۹ بازی اخیر بود که دفاع رمز متحمل ۲ پاس منجر به تاچ داون می‌شود.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ خلاصه بازی نیواورلینز سینتس ۱۲-۱۰ دالاس کاوبویز (NFL فصل ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- نیواورلینز سینتس در دیداری کم امتیاز موفق به شکست دالاس کاوبویز شد. به گزارش وب سایت رسمی NFL، نیواورلینز سینتس موفق به شکست ۱۰-۱۲ دالاس کاوبویز شد. برای اولین بار از سال ۱۹۹۸، سینتس بدون ثبت حتی یک تاچ داون، موفق به پیروزی شد. سینتس با این پیروزی حال ۳ پیروزی و ۱ شکست دارد و کاوبویز نیز اولین شکست فصلش را تجربه کرد و رکوردش مانند سینتس شد. خلاصه بازیمطالعه یادداشت‌های مهم فوتبال آمریکایی: قوانین فوتبال آمریکاییمعرفی تیم‌های حاضر در لیگ فوتبال آمریکایی NFLنحوه انجام مسابقات در طول یک فصلبهترین بازیکنان لیگ NFL
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- هفته چهارم لیگ NFL از جمعه آغاز خواهد شد. دو تیمی که در دویژن AFC East قرار دارند و هر دو تا به اینجا در ۳ بازی قبلی پیروز شده‌اند. تقابل حساس و مهم دیگر هفته چهارم نیز یکشنبه برگزار خواهد شد که در آن کنزاس سیتی چیفس مهمان دیترویت لاینز است. ریونز در هفته سوم اولین شکستش را تجربه کرد و براونز نیز با ۲ شکست در ۳ بازی، وضعیت جالبی ندارد. دو تیم سن فرانسیسکو فورتی ناینرز و نیویورک جتس نیز این هفته بازی ندارند.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته سوم

6+
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- هفته سوم فصل ۲۰۱۹ لیگ NFL با برگزاری ۱۵ بازی پیگیری شد. بیلز در هفته سوم موفق به شکست ۱۷-۲۱ سیتسیناتی بنگالز شد تا به سومین پیروزی متوالی اش برسد. دالاس کاوبویز با برتری ۶-۳۱ مقابل یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های این فصل یعنی میامی دالفینز، به سومین پیروزی اش رسید. گرین بی پکرز نیز سومین پیروزی متوالی اش را با شکست ۱۶-۲۷ دنور برانکوس به دست آورد. قوانین فوتبال آمریکاییمعرفی تیم‌های حاضر در لیگ فوتبال آمریکایی NFLنحوه انجام مسابقات در طول یک فصلبهترین بازیکنان لیگ NFL
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
در سایر دیدارهای مهم هفته دوم، دالاس کاوبویز با نتیجه ۲۱-۳۱ مقابل واشینگتن رد اسکینز به پیروزی رسید تا برای دومین بار در ۱۰ فصل اخیر، فصل را با ۲ پیروزی شروع کرده باشد. گرین بی پکرز با شکست ۱۶-۲۱ مینسوتا وایکینگز موفق شد برای اولین بار از فصل ۲۰۱۵، فصل را با ۲ پیروزی شروع کند. آرون راجرز، کوارتر بک پکرز حال در ۱۵ بازی اخیرش، موفق به کسب ۱۲ پیروزی شده است. تقابل اوکلند ریدرز و کنزاس سیتی چیفس نیز با پیروزی ۱۰-۲۸ چیفس به پایان رسید تا آنها هم به جمع تیم‌های برتر این فصل اضافه شوند. پاتریک ماهومز، کوارتر بک چیفس، برای هفتمین بازی متوالی خارج از خانه توانست حداقل ۳ پاس منجر به تاچ داون را به ثبت برساند.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- هفته نخست لیگ فوتبال آمریکایی NFL با انجام ۱۳ بازی ادامه یافت. در ادامه این رقابت‌ها، بالتیمور ریونز با ثبت چندین رکورد، موفق به شکست میامی دالفینز شد. براونز از سال ۲۰۰۴ به بعد، نتوانسته است که در هفته نخست به پیروزی برسد. دیگر تیم نیویورک، یعنی نیویورک جاینتس نیز در هفته نخست ناکام بود و مقابل دالاس کاوبویز، با نتیجه ۱۷-۳۵ شکست خورد. تام بریدی نیز به اولین کوارتربک تاریخ NFL تبدیل شد که با حداقل ۴۲ سال، موفق به ثبت بیش از ۳۰۰ یارد پاس، در یک بازی می‌شود.
نودنود2 ماه قبل
رده بندی جدید با ارزش‌ترین باشگاه‌های ورزشی جهان منتشر شد. باشگاه بیسبال نیویورک یانکیز با ۴٫۶ میلیارد دلار ارزش در رده دوم قرار دارد و باشگاه فوتبال رئال مادرید با ارزش ۴٫۲۴ در رده سوم جای دارد. باشگاه فوتبال بارسلونا با ارزش ۴٫۰۲ میلیارد دلار در رده چهارم قرار گرفته و باشگاه بسکتبال نیویورک نیکس هم با ارزش ۴ میلیارد دلار در رده پنجم جای گرفته است. باشگاه فوتبال منچستریونایتد با ارزش ۳٫۸۱ میلیارد دلار در رده ششم قرار دارد. بایرن مونیخ، منچسترسیتی، لیورپول، چلسی و آرسنال دیگر باشگاه‌های فوتبالی هستند که نام شان در میان ۵۰ باشگاه ورزشی با ارزش جهان قرار گرفته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
نشریه فوربس تازه‌ترین فهرست ارزشمندترین باشگاه‌های ورزشی جهان را منتشر کرد. اعتمادآنلاین|‌ باشگاه فوتبال آمریکایی دالاس کاوبویز از سال ۱۹۹۶ هرگز قهرمان نشده است اما برای چهارمین سال متوالی موفق شد تا قهرمان مالی ورزش جهان شود. باشگاه‌های فوتبال رئال مادرید (۴٫۲۴ میلیارد دلار) و بارسلونا (۴٫۰۲ میلیارد دلار) و همچنین باشگاه بسکتبال نیویورک نیکس (۴ میلیارد دلار) نیز تنها باشگاه‌های ورزشی هستند که از مرز ۴ میلیارد تجاوز می‌کنند. با این حال، زمانی که پای ارزش مالی باشگاه‌های ورزشی به میان آید، لیگ برتر فوتبال آمریکایی پیشتاز است به طوری که از بین ۳۲ تیم این لیگ، ۲۶ مورد در فهرست ۵۰ باشگاه ارزشمند جهان قرار گرفته‌اند. ۱۰ باشگاه ورزشی برتر جهان (ارزش مالی) ۱دالاس کاوبویز (فوتبال آمریکایی) ۲نیویوروک یانکیز (بیسبال) ۳رئال مادرید (فوتبال) ۴بارسلونا (فوتبال) ۵نیویورک نیکس (بسکتبال) ۶منچستریونایتد (فوتبال) ۷نیوانگلند پیترات (فوتبال آمریکایی) ۸لس آنجلس لیکرز (بسکتبال) ۹گلدن استیت واریرز (بسکتبال) ۱۰نیویورک جاینتس (فوتبال آمریکایی) منبع: ایرنا
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- منچستریونایتد در فهرست ارزشمندترین تیم‌های جهان که توسط مجله فوربس منتشر شده است، از رئال مادرید و بارسلونا عقب افتاد. همچنین تیم فوتبال آمریکایی دالاس کاوبویز برای چهارمین سال پیاپی در صدر این فهرست حضور دارد. به گزارش سایت گل، یونایتد که در رده بندی سال ۲۰۱۸ فوربس در رده دوم قرار داشت، با سقوطی چهار پله‌ای به رده ششم رسیده است. رئال مادرید (سوم) و بارسلونا (چهارم) اما، رتبه‌های سال گذشته خود را حفظ کردند. در این رده بندی بایرن مونیخ در رده هفدهم و منچسترسیتی و چلسی به ترتیب در رتبه‌های بیست و پنجم و سی و دوم قرار دارند.

به انتهای لیست رسیدید