داور

داور

ایمناایمنا22 ساعت قبل
گیتی پسند نخستین تیم صعود کننده به نیمه نهاییگیتی پسند که در دور رفت موفق شده بود محمد سیما را در قم شکست دهد؛ در بازی دوشنبه نیز با انجام یک بازی تماشاگرپسند با نتیجه پنج بر دو شاگردان غیاثی را شکست داد. شاگردان حمید بی‌غم با کسب دومین پیروزی مقابل محمد سیما جواز حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال را به دست آورد. شاگردان رضا لک در دیدار مقابل ستارگان با بهرمندی از تشویق متداوم ساروی‌ها موفق شد در همان نیمه نخست با سه گل ستارگان را راهی رختکن کند. شهروند و ستارگان باید چهارشنبه -۲ دیماه- در سالن سید رسول حسینی ساری دیدار سوم را برگزار کنند تا تکلیف تیم صعود کننده مشخص شود. شاگردان افضل با توجه به نتیجه بازی امروز در دیدار سوم روز چهارشنبه برای غلبه بر حفاری کار سختی نخواهند داشت.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک افزود: کسب سهمیه المپیک برای والیبال در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد، کار بسیار ارزشمندی در مقطعی رخ داد که ۲ حادثه تلخ را در کشور داشتیم، از طرف خودم و جامعه والیبال این حوادث را تسلیت و موفقیت‌های والیبال را تبریک می‌گویم. وی گفت: والیبال با قدرت به المپیک صعود کرد، حدود ۶ ماه زمان داریم تا شرایط خوبی را برای تیم ملی فراهم کنیم تا شاهد افتخارآفرینی والیبال در المپیک توکیو باشیم. کمیته و وزارت شرایط حرفه‌ای را ایجاد کرده استوی درباره عملکرد ۲ ساله کمیته ملی المپیک، افزود: از کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و فدراسیون‌های ورزشی به علت تعامل‌شان با همدیگر تشکر ویژه‌ای می‌کنم، در دو دهه گذشته همیشه از این ناهماهنگی‌ها ضربه خوردیم. از ظرفیت‌های داخلی در کنار ایگور استفاده می‌کنیموی درباره شرایط دستیاران کولاکوویچ افزود: شرایط دستیاران کولاکوویچ در حال بررسی است تا اگر ضرورت داشته باشد تقویت کنیم، البته سعی می‌کنیم از ظرفیت‌های داخلی بیشتر استفاده کنیم. داورزنی افزود: مسابقات انتخابی المپیک برای بانوان ما فرصتی بود تا ۷ تیم برتر آسیا در کنار ایران حضور داشته باشند، شانسی درباره راهیابی مان به المپیک برای خود قائل نبودیم، چون فقط یک تیم از این مسابقات به المپیک صعود می‌کرد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: کسب سهمیه المپیک والیبال در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد که دو حادثه بسیار تلخ را در کشور پشت سر گذاشتیم. من هم مثل شما تذکر دادم و خواهم داد اما اینکه در سایه این موضوع، کل عملکرد تیم ملی و کسب سهمیه زیر سوال برود را نمی‌پسندم. سعی شد همه تمهیدات اتخاذ شود تا تیم ملی شرایط کسب سهمیه را داشته باشد. رئیس فدراسیون والیبال در مور اینکه کولاکوویچ در ایران حضور ندارد و بازی‌های لیگ را نمی‌بیند گفت: تمام‌بازی‌هایی که از دیروز شروع شده رصد می‌شود. ما هم امیدی به کسب سهمیه نداشتیم و تنها یک تیم سهمیه می‌گرفت و شاید پنج تیم می‌دانستند رقابتشان با کره سخت است اما برای کسب تجربه شرکت کردند.
ایرناایرنا1 روز قبل
محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی سالیانه کمیته ملی المپیک اظهار داشت: سهمیه المپیک در بدترین زمان ممکن به دست آمد زیرا ۲ حادثه تلخ را پشت سر گذاشتیم. وی خاطرنشان کرد: از تعامل بین کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ها تشکر می‌کنم. هماهنگی کاملی بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیز ایجاد شده است. وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود اینکه فدراسیون والیبال در سال‌های گذشته مربیان خارجی زیادی داشته اما مشکلی برای پرداخت پول آنها نداشته است؟ گفت: با تجربه‌ای که داشتیم سعی کردیم منابع لازم را تامین کنیم. از سال ۲۰۰۷ تا الان مشکلی برای پرداخت پول مربیان خارجی نداشتیم.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، چهل و هفتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک صبح امروز دوشنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در سالن سلمان فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد. محمدرضا داوزنی بعد از این جلسه در جمع خبرنگاران درباره دومین حضور متوالی والیبال در المپیک گفت: کسب سهمیه المپیک در سخت‌ترین زمان ممکن اتفاق افتاد. داورزنی درباره عملکرد کمیته ملی المپیک افزود: جا دارد بابت تعاملی که وجود دارد، از آنها تشکر کنم. افزایش اعتبار داشته‌ایم و کمیته ملی المپیک برای اعزام‌ها هم تلاش زیادی کرده‌اند. با این حال کسب سهمیه نباید زیر سئوال برود که اتفاق مهم کسب سهمیه به وجود آمده است.
ایلناایلنا1 روز قبل
رئیس فدراسیون والیبال در مورد اتفاقات اخیر پیرامون ورزش ایران صحبت کرد. به گزارش ایلنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: کسب سهمیه المپیک والیبال در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد که دو حادثه بسیار تلخ را در کشور پشت سر گذاشتیم. من هم مثل شما تذکر دادم و خواهم داد اما اینکه در سایه این موضوع، کل عملکرد تیم ملی و کسب سهمیه زیر سوال برود را نمی‌پسندم. سعی شد همه تمهیدات اتخاذ شود تا تیم ملی شرایط کسب سهمیه را داشته باشد. ما هم امیدی به کسب سهمیه نداشتیم و تنها یک تیم سهمیه می‌گرفت و شاید پنج تیم می‌دانستند رقابتشان با کره سخت است اما برای کسب تجربه شرکت کردند.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا داورزنی در حاشیه چهل‌و‌هفتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران حاضر شد و درمورد صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک اظهار داشت: کسب سهمیه المپیک برای والیبال در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد، چون این کار بسیار ارزشمند در مقطعی رخ داد که دو حادثه تلخ را در کشور داشتیم. یعنی صعود والیبال به المپیک با این دو حادثه همزمان شده بود. وی ادامه داد: والیبال با قدرت به المپیک صعود کرد. حدود ۶ ماه زمان داریم تا شرایط خوبی را برای تیم ملی فراهم کنیم تا بازهم شاهد افتخارآفرینی والیبال در المپیک باشیم و به اهداف خود برسیم. چطور تیم ملی کشور ما به ریاض می‌رود و مسابقه می‌دهد، آن هم در شرایطی که ریاض خودش در جنگ است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در حاشیه مجمع کمیته ملی المپیک گفت: کسب سهمیه والیبال المپیک در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد چون این کار ارزشمند همزمان شد با دو رویداد بسیار تلخ که از طرف خودم و جامعه والیبال به مردم تسلیت می‌گویم. والیبال توانست مقتدرانه به المپیک صعود کند و من امیدوارم در فرصتی که داریم، شرایط خوبی را برای تیم ملی مهیا کنیم تا شاهد افتخار آفرینی مجدد تیم ملی و رسیدن به اهداف خود باشیم. چطور تیم ملی باید به ریاض برود و بازی کند در حالی که عربستان به صورت مستقیم با یمن در حال جنگ است. ۴ باشگاه ایرانی پای عزت کشور ایستاده‌اند و چاره‌ای جز این هم وجود ندارد. ما پای عزت کشور ایستاده‌ایم و تن به ذلت نخواهیم داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون والیبال گفت: متاسفانه لابی عربستان و کشورهای دیگر عرصه را بر ما تنگ کرده اما ۴ باشگاه کشور پای این موضوع ایستاده‌اند و به احتمال محرومیت از میزبانی اعتراض کردند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران صحبت‌هایی را به شرح زیر مطرح کرد: کسب سهمیه المپیک در والیبال در بدترین زمان ممکن رخ داد. رئیس فدراسیون والیبال عنوان کرد: متاسفانه لابی عربستان و کشورهای دیگر عرصه را بر ما تنگ کرده اما ۴ باشگاه کشور پای این موضوع ایستاده‌اند و به احتمال محرومیت از میزبانی اعتراض کردند. از تعامل و همدلی بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تشکر می‌کنم، زیرا این اتفاق در دو سال گذشته خیلی رخ داده است. کمیته ملی المپیک اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: کسب سهمیه المپیک والیبال در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد که دو حادثه بسیار تلخ را در کشور پشت سر گذاشتیم. سعی شد همه تمهیدات اتخاذ شود تا تیم ملی شرایط کسب سهمیه را داشته باشد. رئیس فدراسیون والیبال در مور اینکه کولاکوویچ در ایران حضور ندارد و بازی‌های لیگ را نمی‌بیند گفت: تمام‌بازی‌هایی که از دیروز شروع شده رصد می‌شود. فدراسیون والیبال از سال ۲۰۰۷ تا الان مشکلی در تامین منابع سرمربی‌های خارجی نداشته است. ما هم امیدی به کسب سهمیه نداشتیم و تنها یک تیم سهمیه می‌گرفت و شاید پنج تیم می‌دانستند رقابتشان با کره سخت است اما برای کسب تجربه شرکت کردند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرورزشی: محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: کسب سهمیه المپیک والیبال در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد که دو حادثه بسیار تلخ را در کشور پشت سر گذاشتیم. او در مورد واکنش کولاکویچ و پاسخ او به منتقدان پس از کسب سهمیه المپیک گفت: رفتار غیرحرفه‌ای از طرف هر کسی انجام شود خوب نیست. من هم مثل شما تذکر دادم و خواهم داد اما اینکه در سایه این موضوع، کل عملکرد تیم ملی و کسب سهمیه زیر سوال برود را نمی‌پسندم. سعی شد همه تمهیدات اتخاذ شود تا تیم ملی شرایط کسب سهمیه را داشته باشد. ما هم امیدی به کسب سهمیه نداشتیم و تنها یک تیم سهمیه می‌گرفت و شاید پنج تیم می‌دانستند رقابتشان با کره سخت است اما برای کسب تجربه شرکت کردند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، یکی از موضوعاتی که فوتبال ایران با آن درگیر است، پرداخت دستمزد مربیان و بازیکنان خارجی است. خارجی هایی که قراردادشان دلاری است و با توجه به تحریم‌های موجود برای ایران پرداخت پول به آنها با مشکلاتی مواجه است. نمونه اصلی این اتفاق هم در ماجرای استراماچونی اتفاق افتاد که بعد به گابریل کالدرون ختم شد. در چنین شرایطی محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال می‌گوید مشکلی برای پرداخت دستمزد کولاکوویچ ندارد و از یک راه قانونی انتقال ارز را انجام می‌دهد. او اظهار داشت: ما راهکار این مساله را بلد هستیم و اگر فدراسیون‌های دیگر هم بخواهند می‌توانیم مشاوره بدهیم و آنها نیز مشکلات شان حل شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: کسب سهمیه المپیک والیبال در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد که دو حادثه بسیار تلخ را در کشور پشت سر گذاشتیم. ما پای عزت کشورمان ایستاده‌ایم و تن به این کار نمی‌دهیم. او در مورد واکنش کولاکویچ و پاسخ او به منتقدان پس از کسب سهمیه المپیک گفت: رفتار غیرحرفه‌ای از طرف هر کسی انجام شود خوب نیست. سعی شد همه تمهیدات اتخاذ شود تا تیم ملی شرایط کسب سهمیه را داشته باشد. ما هم امیدی به کسب سهمیه نداشتیم و تنها یک تیم سهمیه می‌گرفت و شاید پنج تیم می‌دانستند رقابتشان با کره سخت است اما برای کسب تجربه شرکت کردند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
در سایر کشورها مثل عراق، پاکستان و … هم وضعیت امنیتی به مراتب بدتری نسبت به ایران وجود دارد. ایران در طول تاریخ مثل الان امن نبوده و شرایط قدرتمندی در این خصوص داریم. منتهی لابی هایی که عربستان و کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس انجام می‌دهند عرصه را به ما تنگ می‌کند. فکر می‌کنم با همبستگی که ملت بزرگ ما و ارگان‌های ما وجود دارد، از طریق دیپلماسی ورزش این امر برگردد. ما پای عزت کشورمان ایستادیم و به ذلت تن نخواهیم داد.
فارسفارس2 روز قبل
وی ادامه داد: امروز یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های تاریخ والیبال ورامین را شاهد بودیم. کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین خاطرنشان کرد: کولاکوویچ جایگاهی ندارد که والیبال ما را بهم بریزد. بازی سرد در هوای سرد؛ بازیکنان ما چون معمولا در سالن پر از تماشاگر ورامین بازی می‌کنند به این شرایط عادت ندارند. کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین افزود: مردم ورامین باید به این نتیجه برسند که خودمان باید به فکر خودمان باشیم. وی از من به سیستم‌های امنیتی هم شکایت کرده‌، چون برادرش سرپرست تیم فوتسال است و باید هوای آن تیم را داشته باشد.
ایسناایسنا2 روز قبل
کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین پس از باخت برابر سایپا، شدیدا از تصمیمات ایگور کولاکوویچ و فرماندار ورامین انتقاد کرد. او افزود: اما این یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های تاریخ والیبال ورامین بود که البته دلیل داشت. شیرکوند با انتقاد از ایگور کولاکوویچ گفت: این آقا جایگاهی ندارد که والیبال ایران را بهم بریزد. کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین با انتقاد از فرماندار ورامین، اظهار کرد: متاسفانه فرماندار و برخی سیاسیون کمر به نابودی والیبال بسته‌اند. شیرکوند با بیام اینکه کولاکوویچ هیچ سودی برای والیبال ایران ندارد، توضیح داد: از زمان ورود ایشان هنر والیبالیست‌های ایران است که اتفاقات خوب را رقم می‌زنند، ایگور هیچ بار مثبتی برای ایران ندارد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
او افزود: اما این یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های تاریخ والیبال ورامین بود که البته دلیل داشت. شیرکوند با انتقاد از ایگور کولاکوویچ گفت: این آقا جایگاهی ندارد که والیبال ایران را بهم بریزد. کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین با انتقاد از فرماندار ورامین، اظهار کرد: متاسفانه فرماندار و برخی سیاسیون کمر به نابودی والیبال بسته‌اند. این آقا ابتدا به دنبال حذف من بود که نتوانست و حالا با تیم فوتسال بلایی سر ما آورده که امروز اینگونه ضعیف ببازیم. شیرکوند با بیام اینکه کولاکوویچ هیچ سودی برای والیبال ایران ندارد، توضیح داد: از زمان ورود ایشان هنر والیبالیست‌های ایران است که اتفاقات خوب را رقم می‌زنند، ایگور هیچ بار مثبتی برای ایران ندارد.
فارسفارس2 روز قبل
براساس آیین نامه رقابت‌ها، با توجه به اینکه تیم شهروند اراک در هفته دوم هم مقابل فولاد سیرجان قرار نگرفته بود، به دلیل عدم حضور در دو مسابقه، باید از جدول بازی‌ها کنار گذاشته می‌شد. منفعل عمل کردن سازمان لیگ فدراسیون والیبال نسبت به بدهی تیم‌ها حالا مشخص است. حجت‌الله ساسانیان، سرپرست تیم والیبال شهروند اراک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بدهی ما مربوط به ورودی اولیه لیگ است. علی شیخ الاسلامی، مدیرعامل باشگاه پیام در این خصوص عنوان کرد: با مساعدت داورزنی مجوز حضور تیم پیام صادر شد. حال اینکه واقعا در این بین چه گذشت و چه اتفاقی افتاد که تصمیم آقایان در فدراسیون والیبال تغییر پیدا کرد را کسی نمی‌داند، چراکه فدراسیون هیچ توضیحی درمورد آن نداد.
ایمناایمنا2 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی با چهار دیدار دوشنبه - ۳۰ دی ماه - در حالی ادامه خواهد یافت که شاهد اوج هیجان در دیدارهای دور رفت بودیم؛ دیدار مس سونگون و حفاری از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد ولی سوت سه دیدار دیگر ساعت ۱۷ به صدا در خواهد آمد. شهروند - ستارگان؛ حساس‌ترین دیدار دور برگشتشهروند ساری میزبان ستارگان ورامین خواهد بود؛ شهروند و شاگردان داورزنی همسایه‌های جدول رده بندی دور مقدماتی لیگ برتر فوتسال بودند و فاصله‌ای سه امتیازی باعث شد تا شاگردان رضا لک در رده چهارم و ستارگان در رده پنجم قرار بگیرند و امتیاز حضور در مرحله پلی آف را برای خود قطعی کنند. دیدار پر تنش و پر توقف هفته گذشته شهروند و ستارگان با برتری سه بر یک ستارگان به پایان رسید تا با توجه به امتیاز میزبانی شهروند در بازی پیش رو و حمایت‌های همیشگی تماشاگران ساروی کار داورزنی و شاگردانش سخت شود. گیتی پسند - محمدسیما؛ در آستانه صعود شیرینگیتی پسند میزبان سوهان محمد سیما خواهد بود؛ شاگردان حمید بیغم با ۵۴ امتیاز به عنوان دومین تیم صعود کننده به مرحله پلی آف راه پیدا کردند و شاگردان غیاثی نیز در پایان مرحله مقدماتی در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفتند تا یک هفته پیش از پایان دور مقدماتی صعود خود را به مرحله پلی آف قطعی کنند. شاگردان بیغم هفته گذشته تنها میهمانی بودند که توانستند با یک پیروزی شیرین به خانه برگردند و با نتیجه شش بر دو میزبان قمی خود را در هم شکستند تا برای حریفانشان خط و نشان بکشند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آکادمی ملی المپیک و پارا المپیک از ساعت ۱۰ صبح فردا (دوشنبه) میزبان مجمع عمومی و سالیانه کمیته ملی المپیک است. این مجمع با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و ۶۵ عضو دیگر برگزار می‌شود. در میان اعضای مجمع کمیته ملی المپیک، حضور ۸ سرپرست که مدیریت فدراسیون‌هایی مثل پزشکی ورزشی، تنیس روی میز، فوتبال، فدراسیون کشورهای اسلامی زنان، ورزش‌های همگانی، تنیس و دوومیدانی را بر عهده دارند، قابل توجه است. نکته مهمتر، حضور سرپرست فدراسیون کشورهای اسلامی زنان است. با این حال الهه عرب‌عامری که سرپرستی آن را بر عهده دارد، به عنوان یکی از اعضای اصلی در مجمع روز دوشنبه حضور دارد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال بانوان پس از کناره‌گیری از سمت خود گفت: برایم شرط گذاشتند که یا در هیات تهران کار کنم یا اینکه در فدراسیون باشم. متین زبردست، سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال پس از آنکه از سمت خود کنارگیری کرد گفت: وقتی حکم نایب رئیسی من را نزدند ترجیح دادم که به هیات والیبال تهران بیایم. او افزود: برایم شرط گذاشتند که یا در هیات تهران باشم یا فدراسیون و من با توجه به شرایط فدراسیون صلاح دیدم که در هیات کار کنم.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، در حالی که فدراسیون والیبال از عدم برگزاری دیدار تیم‌های پیام مشهد و شهرداری گنبد به دلیل بدهی تیم مشهدی خبر داده بود، در فاصله کمتر از ٢۴ ساعت تا برگزاری این بازی از هفته ششم لیگ برتر والیبال، مجوز حضور تیم پیام در این مسابقه صادر شد. شیخ الاسلامی، مدیرعامل باشگاه پیام با تایید این خبر به ورزش سه گفت: امروز در فدراسیون حاضر شدم و با مساعدت آقای داورزنی مجوز حضور تیم پیام در بازی فردا صادر شد. فدراسیون فرصت دیگری را به ما برای پرداخت بدهی‌ها داد تا انشالله شرایط لازم را برای ادامه مسابقات لیگ به دست آوریم. وی افزود: سعی کردیم برای ادامه فصل از یک تیم تقریبا بومی استفاده کنیم. از همین جا اعلام می‌کنم برای جلوگیری از حاشیه‌ها کلیه اعضای کادرفنی و بازیکنان تا اطلاع ثانوی ممنوع المصاحبه خواهند بود.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران در حالی روز یکشنبه ۲۹ دی از ساعت ۱۷ و پس از ۵۰ روز تعطیلی از سر گرفته خواهد شد که تیم‌های پیام خراسان و شهروند اراک به علت عدم پرداخت بدهی خود به فدراسیون در مهلت مقرر و بی‌توجهی به اخطار کتبی، برگزار نخواهد شد. منوچهر پورحسن سرپرست سازمان لیگ والیبال در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره حل مشکلات پیام گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد اما با یادداشتی که داورزنی ارسال کرد پیام اجازه بازی فردا در هفته ششم دیدارهای معوقه والیبال را بدست آورد. درباره تیم شهروند هنوز خبری ندارم. وی در پاسخ به این سئوال که بازیها چه ساعتی برگزار خواهدشد، افزود: طبق اعلام فدراسیون از این پس رقابت‌ها از ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد مگر اینکه برخی از تیم‌ها با یکدیگر توافق داشته باشند و رأس ساعت ۱۷ بازی را برگزار کنند. به دلیل عدم تداخل با اذان، فدراسیون بازیها را رأس ساعت ۱۶ اعلام کرده است.
مهرمهر4 روز قبل
ناصر شهنازی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک توکیو گفت: ضمن خسته نباشید به بازیکنان و فدراسیون والیبال باید بگویم صعود تیم ملی به المپیک قابل پیش بینی بود. کارشناس والیبال در ادامه برای موفقیت تیم ملی در المپیک گفت: به یک برنامه ریزی اصولی نیاز داریم تا بتوانیم در المپیک نتایج خوبی کسب کنیم. وی در ادامه تأکید کرد: کولاکوویچ با این واکنش جایگاه کمی که در بین مردم و اهالی والیبال داشت را از دست داد. سرمربی تیم والیبال سایپا در ادامه درباره وضعیت تیمش در مسابقات لیگ نیز گفت: ۵۰ روز تعطیلی واقعا سخت بود. هر چند که اگر این تعطیلی هم ایجاد نمی‌شد، باز هم تیم ملی سهمیه را کسب می‌کرد.
ایسناایسنا4 روز قبل
ملی‌پوش سابق والیبال ایران گفت: از نظر من کادرفنی باید نسبت به تخریب‌ها بی تفاوت باشد و از انتقادهای سازنده استقبال کند. فرهاد نظری‌افشار در گفت‌وگو با ایسنا، درباره صعود تیم ملی والیبال ایران به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، توضیح داد: این اتفاق باید رخ می‌داد و غیر از این هم انتظار دیگری نداشتیم. در تیم‌های آسیایی تنها حریف جدی ایران تیم استرالیا بود که حذف شد. خوشبختانه تیم ملی توانست بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارد. او نباید تخریب شود چون همه نقاط قوت و ضعف دارند، بهتر است نقاط ضعف را برطرف کنیم.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حرمت السادات زبردست از زمان افشین داوری به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال انتخاب شد و تا مجمع انتخاباتی فدراسیون و انتخاب محمدرضا داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون به کار خود ادامه داد اما از آنجایی که ابلاغی برای نایب رئیسی بانوان فدراسیون صادر نشده بود، فعالیتش در فدراسیون والیبال به پایان رسید اما تا پایان مسابقات انتخابی المپیک به امور بانوان رسیدگی کرد. وی پس از صحبت با داورزنی تصمیم گرفت از فدراسیون والیبال خداحافظی کند و به هیئت استان تهران بازگردد. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشعلی فتاحی درباره وضعیت فعلی ورزش والیبال ایران، گفت: سال ۹۸ از سال‌های پرترافیک و بسیار حجیم مسابقات والیبال به لحاظ تعداد و کمیت بود. حضور در المپیک اولویت نخست برنامه ریزی و کاری فدراسیون والیبال بود و خوشبختانه برنامه‌ها به گونه‌ای پیش رفت که این هدف محقق شد. فتاحی تاکید کرد: مسابقات انتخابی المپیک و کسب سهمیه گام نخست برنامه‌ریزی فدراسیون در دوره ثبات مدیریتی بود و باید برای حضور شایسته در بازی‌های المپیک که مرداد ماه سال آینده برگزار می‌شود، از هم‌اکنون برنامه‌ریزی کرد تا والیبال ایران در المپیک روی سکو قرار بگیرد. سرپرست دبیری فدراسیون والیبال تاکید کرد: البته باید یادآوری کنم که قطعا حضور موفق در المپیک و کسب سکو، کار ساده‌ ای نیست. اسفند ماه میزبان تور جهانی سه ستاره در بندرعباس هستیم و تیم‌های ملی ایران نیز باید به مسابقات قهرمانی آسیا در کشور تایلند اعزام شوند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
همه تیم‌ها در المپیک مدعی هستندگروه بندی مسابقات المپیک هم مشخص شد؛ اگرچه همه تیم‌هایی که توانستند به المپیک صعود کنند از سطح بالایی برخوردار هستند. برای گرفتن مدال المپیک نیاز به معجزه داریمدر ورزش حرفه‌ای هر چیزی امکان پذیر است، اما اینکه از الان بگوییم می‌توانیم روی سکوی المپیک برویم، درست نیست. برای به دست آوردن مدال المپیک باید یک معجزه رخ دهد. خودم دوست دارم یک مدال جهانی با تیم ملی والیبال داشتم و اگر این اتفاق در المپیک بیفتد که دیگر فوق العاده است. این شرایط وقتی به وجود آمده بود که ما یکی از مهمترین بازی‌های یک دهه اخیر والیبال ایران را در پیش داشتیم.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
رئیس فدراسیون والیبال گفت: سرمربی تیم ملی را تا پایان رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ حفظ می‌کنیم. ما در ادامه راه خود می‌خواهیم در مسابقات لیگ ملت‌ها و المپیک حضور قدرتمندی داشته باشیم. داورزنی در مورد برکناری کولاکوویچ از تیم ملی والیبال، تصریح کرد: کولاکوویچ تا المپیک با فدراسیون ایران قرارداد دارد. کولاکوویچ تا بعد از المپیک همراه تیم ملی ایران خواهد بود. او ادامه داد: با تلاش زیادی که صورت گرفت تیم ملی ایران با آمادگی کامل راهی رقابت‌های انتخابی المپیک شد و توانست کسب سهمیه کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
کادرفنی و بازیکنان خسته نباشند، اما از کولاکوویچ‌ با این تجربه زیاد بعید بود چنین پستی را بگذارد. در این شرایط حساس جامعه، از سرمربی تیم ملی بعید بود چنین حرکتی انجام دهد. شهنازی با انتقاد از اقدام غیر حرفه‌ای کولاکوویچ گفت: چندین سال است که ما در آسیا حرف اول را ‌می‌زنیم ‌و اگر برنامه‌ریزی اصولی داشته باشیم این اقتدار سال‌ها ادامه خواهد داشت. او افزود: البته داورزنی سال‌ها در والیبال بوده و باتجربه است، تا المپیک کولاکوویچ هست و باید برای بعد از المپیک برنامه‌ریزی کنیم که با وجود رئیس کاربلد امکان پذیر است. امیدوارم والیبال ایران با یک‌ برنامه‌ریزی دقیق روز به روز پیشرفت کند.

به انتهای لیست رسیدید