آخرین اخبار محمد نبی حبیبی
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی

فردا نیوزفردا نیوز2 روز قبل
آن مسئول گفت نمی‌شود، اینها برای مردم است و نمی‌توانم و آقای رجایی هم اجازه نمی‌دهد. از نظر شما چطور می‌توان از طریق مراجعه به صندوق رای جلوی حوادث مشابه را در آینده گرفت؟ بله من هم معتقدم علاج کار در انتخابات مجلس آینده است. خب چرا مردم به کسانی رای می‌دهند که ناتوان هستند؟ در همین انتخابات آینده بیایند و به کسانی رای بدهند که مطمئن باشند می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند. دیده شده که فرد اسما نماینده مجلس است ولی زد و بند می‌کند، مردم به چنین فردی رأی ندهند. در این کشور در ده مجلس گذشته، دو مجلس دست اصلاح‌طلبان، لیبرال‌ها، چپ‌ها و داغ‌ها بوده، یکی مجلس سوم و دیگری مجلس ششم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به تحرکات عوامل باقی مانده اشرار و سران فتنه در سال ۸۸ تأکید کرد: برخی بیانیه می‌دهند که «ریشه و بستر اعتراضات در داخل است نه آن سوی آب‌ها». دشمن در یارگیری از مردم شکست خورده است و همین امر فتنه را خاموش کرد. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. اگر لحن و سخن میانجی این باشد، آقایان چه امیدی به فرانسه برای بیرون آوردن برجام از مسلخ نقض پیمان آمریکایی‌ها دارند.
ایسناایسنا5 روز قبل
دشمن در یارگیری از مردم شکست خورده است و همین امر فتنه را خاموش کرد. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. اگر لحن و سخن میانجی این باشد، آقایان چه امیدی به فرانسه برای بیرون آوردن برجام از مسلخ نقض پیمان آمریکایی‌ها دارند.
قدس آنلاینقدس آنلاین5 روز قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم نسبت به بی‌تدبیری دولت در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند و از آن‌ها می‌خواهند جلوی گرانی افسارگسیخته را بگیرند. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
فارسفارس5 روز قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم نسبت به بی‌تدبیری دولت در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند و از آن‌ها می‌خواهند جلوی گرانی افسارگسیخته را بگیرند. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
خدمات و آثار و نتایج بسیج در همه عرصه‌ها از جمله رونق تولید ملی و حفظ امنیت و اقتدار کشور، مثال زدنی است. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
فارسفارس1 هفته قبل
خطاب به مسئولان و دولت هم فرمودند که با تدابیر ویژه، گرانی‌‌های بلاجهت را که ممکن است در اثر اجرای غلط منطقی کردن قیمت سوخت پدید آید مراقبت کنند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: از همه نیروهای حاضر تقدیر و به آنها خسته نباشید و خداقوت ومی‌گوییم و به روح شهدا درود می‌فرستیم و برای مرحومین طلب رحمت و به بازماندگان تسلیت و از خدمات خدمتگزاران تقدیر می‌کنیم. مهم آن است که رئیس جمهور در یک تحول جدی با تغییرات موثر در سیاست‌ها و همکارانش اقدام کند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: چشم امید ما باید به بازوان کارگران زحمتکش از سایر قشرها مانند کشاورزان و کارآفرینان باشد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در همین زمینه افزود: آنها می‌دانند که دولت ایران با همه کشورها به‌جز آمریکا و رژیم اشغالگر و غاصب قدس روابط عادی دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
«اسدالله بادامچیان» با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید در تراز گام دوم انقلاب اسلامی باشد، یادآور شد: گام نخست را ایران با قدرت و اقتدار پشت سر گذاشت اما هنوز مشکلاتی دارد. برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. اگر این شاخص را در نظر بگیریم طبعا مجلس یازدهم جزو بهترین مجالس خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
ساعت۲۴- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید براینکه مساله کشور جناح‌بندی و گروه‌بندی‌ها نیست، گفت: مساله این است چه کسی می‌تواند مشکلات کشور را حل و آنرا به سمت پیشرفت و توسعه رهنمون کند، تسلیم دشمنان نشود و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند حالا می‌خواهد هر اسمی روی خود بگذارد. برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. اگر این شاخص را در نظر بگیریم طبعا مجلس یازدهم جزو بهترین مجالس خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند. بادامچیان اصولگرایان را به علنی نکردن اختلافات خود توصیه کرد و گفت: دعوا و جدل چه فایده‌ای دارد باید حرفی بزنیم که به نفع مردم باشد. این اختلافات را مفید نمی‌بینیم اگرچه اختلاف نظرها وجود دارد اما با نزدیک شدن انتخابات، همه به وظایف خود عمل می‌کنند.
قدس آنلاینقدس آنلاین3 هفته قبل
من جلسه گذشته رای آورده بودم اما به دلیل اینکه تعدادی از اصولگرایان در جلسه حضور نداشتند این رای نادیده گرفته شد. ملانوری هم در پاسخ گفت: هیات رئیسه را خود شما انتخاب کرده‌اید و وقت تنفس یک هفته‌ای هم نظر هیات رئیسه بود، ‌ پس به وزارت کشور مربوط نمی‌شود. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پس از اظهارات این دبیران کل گفت: عضو هستم نه نامزد. هیات رئیسه با احساس مسئولیت گفته است میان دو نفر تنفس انجام شود اگر تنفس را باطل می‌دانید باید مستند مطالب خود را بیان کنید وگرنه انتخاب باید بین غفوری فرد و حشمتیان برگزار شود. در مرحله دوم انتخابات قدرتعلی حشمتیان با کسب بیشترین رای به عنوان نماینده احزاب ملی در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب و معرفی شد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ١٠ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در حال برگزار است. انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ١٠ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در محل وزارت کشور در حال برگزاری است. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام (ره)، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری، قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، منوچهر متکی وزیر اسبق خارجه، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران، علی احمدی دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی، حسن غفوری‌فرد، احمد شریف، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، شهیندخت مولاوردی، پروانه مافی، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، حجت الاسلام فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، محمد حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز، حبیب الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، علیرضا وکیل پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران و حمید ملانوری دبیر کمیسیون ماده ١٠ احزاب و جمعی از اعضای احزاب ایران حضور دارند. قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، حسن غفوری‌فرد، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار و حجت کمالی نامزدهای دور دوم انتخابات هستند. آقایان ایرانی، حداقلی زاده، کواکبیان، کنعانی مقدم و خانم نقی‌ئی به عنوان کاندیداهای هیات رئیسه مطرح شدند که به ترتیب آقایان کواکبیان با ٣۴ رای به عنوان رئیس، کنعانی مقدم با ٢٧ رای به عنوان منشی هیأت رئیسه، ایرانی با ٢۴ رای به عنوان منشی و خانم نقی‌ئی با ٣۴ رای به عنوان نائب رئیس هیات رئیسه دائمی کمیسیون ماده ١٠ احزاب انتخاب شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اعتمادآنلاین| انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در محل وزارت کشور در حال برگزاری است. در این مراسم سیدهادی خامنه‌ای، دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام (ره)، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، حسین کمالی، دبیرکل حزب اسلامی کار، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری، قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، منوچهر متکی وزیر اسبق خارجه، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران، علی احمدی دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی، حسن غفوری‌فرد، احمد شریف، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، شهیندخت مولاوردی، پروانه مافی، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، حجت الاسلام فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، محمد حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز، حبیب الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، علیرضا وکیل پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران و حمید ملانوری دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب و جمعی از اعضای احزاب ایران حضور دارند. قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، حسن غفوری‌فرد، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار و حجت کمالی نامزدهای دور دوم انتخابات هستند. آقایان ایرانی، حداقلی زاده، کواکبیان، کنعانی مقدم و خانم نقی‌ئی به عنوان کاندیداهای هیات رئیسه مطرح شدند که به ترتیب آقایان کواکبیان با ۳۴ رای به عنوان رئیس، کنعانی مقدم با ۲۷ رای به عنوان منشی هیأت رئیسه، ایرانی با ۲۴ رای به عنوان منشی و خانم نقی‌ئی با ۳۴ رای به عنوان نائب رئیس هیات رئیسه دائمی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب شدند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ایسناایسنا3 هفته قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: FATF هم مثل برجام است و از قراردادهای مشکوک و تفسیرپذیر بوده و نتیجه آن براساس کارهای کارشناسی که صورت گرفته است، با منافع ملی ایران مغایرت دارد. از طرفی این دستگاه‌ها و از جمله آژانس باید مراقبت کنند که ابزار خرابکاری و خرابکاران نباشد و با قاطعیت، نفوذی‌ها را محکوم سازد. منافع ملی ملت‌های اروپایی در جدایی از آمریکا و ارتباط احترام آمیز متقابل با ایران است نه اینکه رئیس‌جمهور فرانسه به شکل نوکر آمریکا جلوه کند. وی درباره اصرار بعضی از جناح‌های سیاسی درباره تسلیم ایران در برابر FATF افزود: این هم مثل برجام است و از قراردادهای مشکوک و تفسیرپذیر بوده و نتیجه آن براساس کارهای کارشناسی که صورت گرفته است، با منافع ملی ایران مغایرت دارد. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی از دفاتر حزب در استان هایی که زلزله موجب صدمه به مردم شده خواست همه نوع همراهی و مساعدت و جمع آوری کمک‌های مورد لزوم را در حد امکانات حزب پیگیری کنند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
علی مطهری هم هنوز برای حضور در انتخابات به جمع‌بندی نرسیده است. جبهه پیروان تابع لیست اصولگرایانسیدکمال سجادی اعلام کرد که جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات مجلس لیست جداگانه ارائه نکرده و از لیست اصولگرایان حمایت می‌کند. بلاتکلیفی علی مطهریعلی مطهری هنوز برای شرکت در انتخابات مجلس به جمع‌بندی نرسیده است. در جایی که کاندیدا نداریم فردی را معرفی نمی‌کنیم.» عارف هم پیش از این گفته بود در انتخابات مجلس امسال دنبال ائتلاف نخواهند بود. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند برگزار می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، گفت: رئیس‌جمهور باید هوشیار باشد و آمریکایی‌ها را ناامید سازد. اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، در پایان نشست دبیران حزب گفت: این دولت که نتوانسته در ۶ سال بودجه کشور را مطابق با درآمد و هزینه واقعی ارائه دهد و در سال‌های گذشته بخش‌های مؤثری از بودجه عمرانی کشور را هزینه بودجه جاری کرده است، حالا به طور تعجب‌آور می‌خواهد بودجه دوسالانه به مجلس ارائه دهد. بادامچیان با اشاره به اینکه بودجه شرکت‌ها در یکسال مالی مورد حسابرسی و بازرسی قرار می‌گیرد گفت: دوسوم بودجه، بودجه شرکت‌های دولتی است. اگر دوسالانه کردن بودجه شکل بگیرد، تکلیف بودجه شرکت‌های دولتی کاملا مبهم می‌شود. بادامچیان از مجلس خواست که به مغایرت طرح بودجه دوسالانه با قانون اساسی و اصل ۵۲ توجه کرده، بودجه دوسالانه را نپذیرند و آن را به دولت بازگردانند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
محمد‌باقر قالیباف از جمله چهره‌های سیاسی است که حضورش در عرصه‌های مختف قدرت با حواشی همراه است فردی که ۱۲ سال پشت میز بهشت تهران تکیه زده بود. سه بار در سالهای ۸۴ -۹۲ و ۹۶ برای انتخابات ریاست جمهوری خود را در معرض رای مردم قرار داد، ولی نتوانست به ساختمان سفید پاستور راه یابد. قالیباف به دنبال چیست؟ قالیباف این روزها روزها سخت در مشهد مشغول فعالیت‌هایی است که هرکس از الفبای سیاست چیزی بداند خواهد فهمید که این فعالیت‌ها با چه هدفی انجام می‌گیرد. او با معرفی پایگاه اینترنتی «جهاد» از همفکرانش خواسته افراد شناخته شده را به انتخابات دعوت کنند. قالیباف احتمالا از تهران کاندیدا خواهد شدامروز- جمعه - نیز در خبرها آمد که دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت با تأکید بر حضور و تأثیر قطعی قالیباف در انتخابات مجلس یازدهم گفت که قالیباف احتمالا از حوزه انتخابیه تهران در انتخابات شرکت خواهد کرد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی می‌گوید: خلاء افرادی مانند مرحوم عسگراولادی طبیعی است و تا کسی بیاید عسگراولادی بشود، طول می‌کشد. با اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه سالگشت درگذشت حبیب الله عسگراولادی به گفتگو نشستیم. *به نظر شما مشخصا جای مرحوم عسگراولادی را چه کسی میتواند پر کند؟ این را باید بررسی کنیم تا بگوییم چه کسی جای ایشان را پر کرده است، اما به هر حال مرحوم عسگراولادی در کارهایی که می‌کردند، امداد بودند و این امداد ادامه یافته است. مرحوم عسگراولادی در بسیاری مقاطع و اتفاقات جایگاه میانجی‌گری داشتند باعث نزدیکی نیروها می‌شدند یا اینکه مرحوم مهدوی کنی محوریتی داشتند و در زمان انتخابات خیلی راحت‌تر می‌توانستند اصولگراها را دور هم جمع کنند. اصطلاحی که داریم به این نسل، نسل مبعوث می‌گوییم.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
با اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه سالگشت درگذشت حبیب الله عسگراولادی به گفتگو نشستیم. *به نظر شما مشخصا جای مرحوم عسگراولادی را چه کسی میتواند پر کند؟ این را باید بررسی کنیم تا بگوییم چه کسی جای ایشان را پر کرده است، اما به هر حال مرحوم عسگراولادی در کارهایی که می‌کردند، امداد بودند و این امداد ادامه یافته است. مرحوم عسگراولادی در بسیاری مقاطع و اتفاقات جایگاه میانجی‌گری داشتند باعث نزدیکی نیروها می‌شدند یا اینکه مرحوم مهدوی کنی محوریتی داشتند و در زمان انتخابات خیلی راحت‌تر می‌توانستند اصولگراها را دور هم جمع کنند. اصطلاحی که داریم به این نسل، نسل مبعوث می‌گوییم. آیا ما نسل قدیم شده‌ایم؟ *منظور من هم تنازع نبود، اما مثلا در مقاطعی مانند انتخابات پیش رو، شاید نیاز باشد که نسل قدیم و جدید به هم نزدیک‌تر شود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: دلسوزان و علاقه‌مندان به نظام و مصالح کشور از مواضع اخیر ریاست جمهوری اظهار نگرانی دارند. ایشان از دلسوزان و روشن اندیشان نظام و آنها که در سلامت مالی و کارآمدی مورد اعتماد ملت هستند کمک فکری و اجرایی بگیرد و سیاست‌های غلط و خطا را تغییر دهد تا در این دو سال باقی مانده جبران مافات کند. بادامچیان تصریح کرد: موضع حزب مؤتلفه اسلامی درباره برجام، شفاف بوده و هست. برجام اکنون بجایی رسیده که آمریکا از آن خارج شده و اقدامات تحریمی و توطئه‌ای خود را تشدید کرده است. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی پیشنهاد کرد: رییس جمهور ادبیات خود را به ادبیات محبت و مدارا با همه تغییر دهد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
جواد امام هم که هم نگاه با محمود صادقی بود خطاب به فومنی گفت: در دستورالعملی که کمیسیون ماده ١۰ تهیه کرده این موضوع پذیرفته شده است. امروز که خانم مافی و دکتر رنجبر به نمایندگی از کمیسیون ماده ١۰ و قوه قضاییه اینجا هستند نمی‌توانند نظری خلاف دهند. طبق قانون احزب، باید یک نفر از احزاب ملی و یک نفر از احزاب استانی در این کمیسیون حضور داشته باشند. تقصیر وزارت کشور بود؟ اما در میان روایات مختلفی که درباره جلسه وزارت کشور به گوش می‌رسد صحبت‌های غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران قابل توجه است. او مشکلات پیش آمده در جلسه را تقصیر وزارت کشور می‌داند و به جماران می‌گوید: به نظرم اتفاقات روز گذشته تقصیر وزارت کشور بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
سخنگوی شورای نگهبان در پیامی از انجام و ابلاغ تفسیر اصل ۱۱۳ در دوره رئیس جمهور قبلی در سال ۱۳۹۱، خبر داد. کدخدایی: نظر شورای نگهبان درباره FATF قبلا بیان شده استسخنگوی شورای نگهبان درباره پایان مهلت بررسی لایحه FATF عنوان کرد: این موضوع را از مجمع تشخیص مصلحت نظام پیگیری کنید. نظر شورای نگهبان قبلا بیان شده است و اکنون نظر خاصی ندارم. سخنگوی شورای نگهبان درباره پایان مهلت بررسی لایحه FATF عنوان کرد: این موضوع را از مجمع تشخیص مصلحت نظام پیگیری کنید. نظر شورای نگهبان قبلا بیان شده است و اکنون نظر خاصی ندارم.
ایسناایسنا1 ماه قبل
به گزارش ایسنا، جوابیه موتلفه به گزارش متهم به نفوذ به شرح زیر است: پیرو تحلیل آن خبرگزاری در تاریخ دوشنبه ۹۸/۷/۲۲ با کد خبری ۹۸۰۷۲۱۱۶۰۹۵ در رابطه با موضع هفتگی دبیر کل محترم حزب موتلفه اسلامی پیرامون سخنان ریاست محترم جمهوری لطفا توضیحات زیر را طبق قانون مطبوعات امر به انتشار فرمایید. در نظام مردمسالاری جمهوری اسلامی ایران، براساس اصل آزادی بیان اظهارات هر مسئول از جمله ریاست محترم جمهوری را می‌توان نقد کرد و به وی تذکر داد. بنابراین در این مواضع متهم کردن تلویحی رییس جمهور به نفوذی بودن مشاهده نمی‌شود این تذکر برای تصحیح سخنان ایشان است تا موجب سوء‌استفاده عناصر مساله‌دار نشود. این موضع تایید همگان را در بردارد و محیط را برای شرکت اخلاق‌مدار و همه جناح‌ها و سلیقه‌ها مساعد می‌نماید. از سوی دیگر ظاهرا برای نقد و تذکر نمی‌شود از معاونت رییس جمهوری پرسید که کدام نقد را ایشان بیخود می‌دانند و چه نقدی باید بشود که معاون اول آنرا با خود بدانند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
جوابیه موتلفه به گزارش متهم به شرح زیر است: پیرو تحلیل آن خبرگزاری در تاریخ دوشنبه ۹۸/۷/۲۲ با کد خبری ۹۸۰۷۲۱۱۶۰۹۵ در رابطه با موضع هفتگی دبیر کل محترم حزب موتلفه اسلامی پیرامون سخنان ریاست محترم جمهوری لطفا توضیحات زیر را طبق قانون مطبوعات امر به انتشار فرمایید. در نظام مردمسالاری جمهوری اسلامی ایران، براساس اصل آزادی بیان اظهارات هر مسئول از جمله ریاست محترم جمهوری را می‌توان نقد کرد و به وی تذکر داد. بنابراین در این مواضع متهم کردن تلویحی رییس جمهور به نفوذی بودن مشاهده نمی‌شود این تذکر برای تصحیح سخنان ایشان است تا موجب سوء‌استفاده عناصر مساله‌دار نشود. این موضع تایید همگان را در بردارد و محیط را برای شرکت اخلاق‌مدار و همه جناح‌ها و سلیقه‌ها مساعد می‌نماید. از سوی دیگر ظاهرا برای نقد و تذکر نمی‌شود از معاونت رییس جمهوری پرسید که کدام نقد را ایشان بیخود می‌دانند و چه نقدی باید بشود که معاون اول آنرا با خود بدانند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
همچنین گروه‌هایی مانند دفتر هماهنگی، نهضت آزادی و جبهه ملی نیز ثبت‌نام کردند و بهترین انتخابات و بهترین مجلس ثمره آن بود. به‌ویژه در انتخابات مجلس شورای اسلامی که عمدتا محلی بوده و مردم کاندیداها را بهتر می‌شناسند و انتخاب می‌کنند. تضعیف قانون اساسی و نهاد مهم پاسدار شرع و قانون اساسی یعنی شورای محترم نگهبان، ریاست جمهوری را از مشروعیت قانونی و شرعی بی‌بهره می‌سازد. بادامچیان افزود: متهم کردن شورای محترم نگهبان شیوه همیشگی رسانه‌های بیگانه و عوامل نفوذی و انحصارطلبی است که می‌خواهند امثال بنی‌صدرها و مدنی‌ها به بالاترین موقعیت‌های نظام آزاد و مستقل جمهوری اسلامی ایران راه یابند. انتظار ما این است که ریاست جمهوری موضع خود را منطبق با قانون اساسی و رهنمودهای امام خمینی (ره) اصلاح کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در پایان نشست دبیران حزب موتلفه، گفت: رئیس‌جمهور اخیرا سخنانی گفته است که با موازین و اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارد و چنانچه تصیحح نکند عواقب قانونی آن برای ایشان آسیب‌آور است. وی تاکید کرد: رئیس‌جمهور طبق قوانین نظام در یک انتخابات با نظارت قانونی شورای محترم نگهبان و با رعایت قوانین و ضوابط و مقررات رسمی انتخاب می‌شود و با تنفیذ رهبر معظم انقلاب اسلامی بطور قانونی ریاست قوه مجریه را به‌عهده می‌گیرد و سوگند یاد می‌کند که حافظ قانون اساسی باشد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مواضع ایشان باید تحکیم کننده مواضع قانون و حکومت قانون و خواست مردم باشد. تضعیف قانون اساسی و نهاد مهم پاسدار شرع و قانون اساسی یعنی شورای محترم نگهبان، ریاست جمهوری را از مشروعیت قانونی و شرعی بی بهره می‌سازد. بادامچیان گفت: در همه کشور‌ها عقل و منطق و مصالح هر کشور و نظام ایجاب می‌کند که کسانی که در انتخابات‌ها شرکت می‌کنند از ضوابط قانونی و نظارت یک نهاد بر انتخابات جهت حفظ حقوق همگان بهره‌مند شوند و هرج و مرج و زمینه برای سوء استفاده دشمنان و خائنین چهره پوشیده فراهم نشود. وی ادامه داد: این نوع نظارت در همه جای دنیا استطلاعی نیست استصوابی است والا نظارت بی ثمر است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: این نظارت تاکنون موجب راهیابی همه نوع تفکر و سلیقه‌ای که در چارچوب قانون اساسی بوده است در مجالس ۱۰ دوره و در انتخابات‌های ریاست جمهوری شده است که غیر قابل انکار است. در همه این انتخابات‌ها ملت پیروز بوده است، زیرا ملت در انتخابات شرکت کرده و نظام به آن کس یا کسانی که رای اکثریت مردم را آورده‌اند به عنوان مسئول احترام گذاشته است. وی افزود: متهم کردن شورای محترم نگهبان شیوه همیشگی رسانه‌های بیگانه و عوامل نفوذی و انحصار‌طلبی است که می‌خواهند امثال بنی صدر‌ها و مدنی‌ها به بالاترین موقعیت‌های نظام آزاد و مستقل جمهوری اسلامی ایران راه یابند. بادامچیان افزود: اگر در انتخابات مجلس اول بنی صدری‌ها و لیبرال‌ها و منافقین و حتی کمونیست‌ها و توده‌ای‌ها کوشیدند که مجلس اول انقلاب اسلامی از اینگونه عناصر تشکیل شود تا استکبار غرب دوباره به ایران برگردد همت بلند روحانیت مبارز و حزب جمهوری اسلامی با دبیرکلی شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و همه نیرو‌های انقلاب در یک ائتلاف بزرگ، آن نقشه را خنثی کرد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اینکه امروز نظام در اقتدار و عزت با حکمت و مصلحت در جهان جایگاه شایسته‌ای یافته است جایی برای آن نیست که سخن از راهی که منافقین همدست آمریکا یا لیبرال‌های سازشکار با غرب یا ملی گرایان غیر اسلامی که علیه قانون اسلامی قصاص به آشوب و فتنه برخاستند، گفته می‌شود. وی گفت: انتظار ما این است که ریاست جمهوری موضع خود را منطبق با قانون اساسی و رهنمود‌های امام خمینی اصلاح کند. بادامچیان تاکید کرد: رئیس جمهور در پایان دوره دوم ریاست جمهوری خود در حل مشکلات مردم از تورم و گرانی و بیکاری و تعطیل شدن برخی کارخانه‌ها اقدام کند، زیرا اینگونه مواضع متاسفانه تلقی به فرافکنی می‌شود و نارضایتی ملت را بدنبال دارد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حمله به نفکش ایرانی یک توطئه است. دولت باید در خنثی سازی این توطیه بر اساس عزت، حکمت، مصلحت از شجاع مردان نیرو‌های مسلح ایران اسلامی بهره گیرد و توطئه‌گران را ادب کند. وی درباره اوضاع رئیس جمهوری آمریکا گفت: وی چاره‌ای جز عقب نشینی از کشور‌هایی که سیاست غلط و استکباری روسای جمهوری قبلی آمریکا، آمریکا را به ورشکستگی ۲۲ تریلیون دلاری و رسوایی بین المللی کشانده ندارد و بهتر است سایر نقاط اشغال شده توسط نیرو‌های آمریکایی را نیز ترک کند. بادامچیان به دولت ترکیه تذکر داد که تجربه تلخ دخالت سوریه را تکرار نکند و در سرکوب تروریست‌ها به دولت قانونی سوریه یاری دهد. دبیرکل موتلفه اسلامی با تبریک راهپیمایی عظیم و پرشکوه‌تر از سال‌های قبل در اربعین حسینی برای راهپیمایان قبولی جهاد و طاعات و عبادات و خدمات و زیارت و دعا‌های آنان را از خداوند خواستار شد. وی گفت: این حرکت که اتفاقی پر برکت و برخاسته از وحدت آرمانی و ارزشی ملت‌های بزرگ اسلامی به ویژه عراق و ایران است استمرار پیروزی خون بر شمشیر است که امام آن را در محرم در سال۱۳۴۲ و سپس در عاشورای ۱۳۵۷ مطرح کرد و امید که این محرم پیروزی‌آور مسلمانان جهان در یمن و فلسطین و کشمیر و همه کشور‌ها باشد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: متهم کردن شورای محترم نگهبان شیوه همیشگی رسانه‌های بیگانه و عوامل نفوذی و انحصارطلب است. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مواضع ایشان باید تحکیم کننده مواضع قانون و حکومت قانون و خواست مردم باشد. تضعیف قانون اساسی و نهاد مهم پاسدار شرع و قانون اساسی یعنی شورای محترم نگهبان، ریاست جمهوری را از مشروعیت قانونی و شرعی بی بهره می‌سازد. وی افزود: متهم کردن شورای محترم نگهبان شیوه همیشگی رسانه‌های بیگانه و عوامل نفوذی و انحصارطلبی است که می‌خواهند امثال بنی‌صدرها و مدنی‌ها به بالاترین موقعیت‌های نظام آزاد و مستقل جمهوری اسلامی ایران راه یابند. انتظار ما این است که ریاست جمهوری موضع خود را منطبق با قانون اساسی و رهنمودهای امام خمینی (ره) اصلاح کند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
شهروند با تعیین نمایندگان خود شورای شهر را تشکیل می‌دهد و شورای شهر نیز از بین خود یا خارج از شورای شهر شهردار را انتخاب می‌کند، شهرداری نیز بازوی اجرایی شورای شهر در خدمت شهروندان و خدمات‌رسانی و اداره امور شهری است. آن زمان که به وزارت خارجه رفتید انجمن شهر تعطیل شد؟ به چه صورت انجام وظیفه می‌کرد؟ در حقیقت چه اتفاقی برای انجمن شهر افتاد؟ مدتی در کار انجمن شهر وقفه افتاد. من نیز دبیرخانه شورای شهر و کادر مورد نیاز اعم از مدیرکل، معاون، بازرسان، محاسب و ماموران بازدید و… را گردهم آوردم و دبیرخانه شورای شهر را احیا و فعال کردم. به هر حال آقای کرباسچی به شهرداری تهران منصوب و بنا شد آقای ملک‌مدنی نیز به عنوان مشاور عالی وزیر کشور در شهرداری تهران، به ایشان کمک کند. در اوایل شروع به کار آقای کرباسچی به عنوان شهردار تهران، شما هنوز مدتی قائم‌مقام انجمن شهر بودید، چه شد که از این سمت استعفا کردید؟ در زمان آقای کرباسچی برنامه تراکم‌فروشی و برج‌سازی که مطرح شد، من مخالف این روش بودم و حاضر نبودم زیر بار تراکم‌فروشی بروم، بنابراین دو سه جلسه در این باره خدمت آقای هاشمی رفسنجانی رفتم.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مجمع مهر ماه جامعه اسلامی دانشجویان، ۱۱ و ۱۲ مهر در دفتر مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، ‌ این مجمع با سخنرانی بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی و ایمانجانی مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان و با حضور خانم لاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد. برگزاری کرسی آزاداندیشی یکی از مهمترین اهداف اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان محسوب می‌شود که در همین راستا کرسی آزاداندیشی با سخنرانی پهلوان دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با موضوع شروع کار تشکیلاتی برگزار خواهد شد. در خلال برگزاری این مجمع، اولین مراسم عمومی هیئت زینبیون با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دهقان و با مداحی کربلایی جواد درویشی برگزار خواهد شد. در ضمن این مجمع انتخابات کمیسیون تشکیلات، هیئت رئیسه و هیئت نظارت اتحادیه جامعه اسلامی برگزار خواهد شد.
فارسفارس2 ماه قبل
اطفه نصوری عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: مجمع مهر ماه این اتحادیه در ۱۱ و ۱۲ مهر در دفتر مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار خواهد شد. دبیر واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ادامه داد: ‌ این مجمع با سخنرانی آقایان بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی و ایمانجانی مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان و با خانم لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد. وی تصریح کرد: برگزاری کرسی آزاد اندیشی یکی از مهمترین اهداف اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان محسوب می‌شود که در همین راستا کرسی آزاد اندیشی با سخنرانی آقای پهلوان دبیرکل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و با موضوع شروع کار تشکیلاتی، برگزار خواهد گردید. نصوری تاکید کرد: ‌در خلال برگزاری این مجمع، اولین مراسم عمومی هیئت زینبیون با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دهقان و با مداحی کربلایی جواد درویشی برگزار خواهد شد. وی در خاتمه گفت: گفتنی است که در این مجمع، انتخابات کمیسیون تشکیلات، هیئت رئیسه و هیئت نظارت اتحادیه جامعه اسلامی برگزار خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی

محمدنبی حبیبی (۲۸ آذر ۱۳۲۴ خورشیدی – ۹ بهمن ۱۳۹۷) سیاستمدار ایرانی بود. وی از ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ تا زمان درگذشتش، ۹ بهمن ۱۳۹۷ دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بود. وی استانداری تهران، فارس و خراسان بزرگ را در کارنامه سوابق خود دارد. محمدنبی حبیبی دارای فوق لیسانس جامعه‌شناسی از دانشگاه تهران بود و طی سال‌های ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۶ به مدت ۴۴ ماه شهردار تهران بود. در دوره شهرداری وی ساخت مترو بعد از توقفی چندساله به علت انقلاب و جنگ دوباره از سر گرفته شد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با محمد نبی حبیبی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا