دبیر کل حزب الله لبنان

دبیر کل حزب الله لبنان

وانانیوزوانانیوز10 ساعت قبل
البناء نوشت: حریری در سفر به فرانسه حامل پیام ریاض بود با این مضمون که تلاش‌های میانجیگرانه برای آرام کردن اوضاع فعال شود. نکته قابل توجه لحن آرام و به دور از اتهام زنی حریری در اشاره به حمله به تاسیسات نفتی آرامکو در عربستان بود. در خصوص سفر حریری به ریاض این سوال مطرح شد که آیا عربستان به دنبال این است تا در بحران موجود برخی طرف‌های منطقه از جمله لبنان را با خود همراه کند و در صف خود قرار دهد. به جای هزینه سنگین خرید سامانه‌های دفاعی، توقف جنگ کم هزینه‌ترین گزینه خواهد بود. ارتش و کمیته‌های مردمی یمن شنبه هفته گذشته در یک اقدام کم سابقه با ده فروند پهپاد تاسیسات نفتی آرامکو در شرق عربستان را هدف قرار داد و موجب کاهش ۵۰ درصدی تولید نفت در این کشور شد.
فارسفارس13 ساعت قبل
موسسه حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب با دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت‌وگویی انجام داده که قرار است طی روزهای آینده منتشر شود. گفتگوی موسسه حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با سیدحسن نصراللهبه گزارش خبرگزاری فارس، موسسه حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای با سید حسن نصر الله، دبیر کل حزب الله لبنان گفت‌وگویی اختصاصی و مفصلی کرده است. این گفت‌وگو درباره مکاتبات، مراودات و دیدار‌های خصوصی سید حسن نصر الله است. این گفتگوی جذاب با عنوان روایت نصر به زودی از شبکه ٣ پخش خواهد شد. انتهای پیام/
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
این اولین نکته، نکته دیگر در زمینه محکومیت. دبیرکل حزب الله لبنان افزود: «نکته دوم، می‌خواهم چند نصیحت و توصیه به سعودی‌ها داشته باشم، نصیحت جدیدی نیست و مربوط به همین مسئله است. ترامپ روشن گفت که پول می‌خواهد، ترامپ خواستار جنگ نیست، ترامپ انتخابات را پیش رو دارد. در به زانو درآوردن ایران نیز شکست خورد، در اینکه ایران تسلیم شود شکست خورد. سید حسن نصرالله گفت: امروز ترامپ برای دیدار با جناب شیخ حسن روحانی رئیس جمهوری ایران التماس می‌کند، التماس.

تیزر گفت‌وگوی اختصاصی موسسه حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با سیدحسن نصرالله

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران23 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، گفت‌وگویی اختصاصی و مفصل میان موسسه حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای و سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان درباره مکاتبات، مراودات و دیدار‌های خصوصی ایشان با رهبر معظم انقلاب شکل گرفته است که در آینده آن را مشاهده خواهید کرد. این گفت‌وگوی جذاب با عنوان «معادله نصر» به زودی از شبکه ٣ پخش خواهد شد. بیشتر بخوانید: هشدار سیدحسن نصرالله درباره بازگشت مزدوران اسرائیل به لبنانانتهای پیام/صحبت‌های دیدنی دبیرکل حزب الله لبنان + فیلم

:: عظیم زاده -سخنرانی سید حسن نصرالله

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از بیروت، سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در مراسمی به مناسبت گرامیداشت علامه شیخ حسین کورانی ضمن تجلیل از شخصیت این عالم مبارز، درباره آخرین تحولات منطقه به ایراد سخن پرداخت.

التماس ترامپ برای دیدار با رئیس‌جمهور ایران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دبیرکل حزب الله افزود: جناب شیخ حسین کورانی از ابتدای مسیر همه ملاحظات شخصی را کنار گذاشت و از همان اول در این امتحان موفق بود. افراد بسیاری در حزب الله تاکید دارند که او در این امتحان موفق بود. دبیرکل حزب الله گفت: آنچه در سال‌های اخیر درباره تغییر ترکیب جمعیتی سوریه بخصوص در مناطق مرزی گفته شده است کذب محض است. شما باید از جنگ با ایران نا امید شوید؛ ترامپ به دنبال پول است ترامپ به دنبال جنگ نیست ترامپ در آستانه انتخابات است. امروز ترامپ التماس می‌کند که دیداری با روحانی رئیس جمهور ایران داشته باشد.
مهرمهر1 روز قبل
یکی از موسسان و در طلیعه آنها شیخ حسین کورانی بود و از همه روابط و جایگاهش برای ایجاد این روند بهره برد. شیخ حسین کورانی استاد من در حوزه علمیه بعلبک بود. وی با وجود اینکه استاد من بود اما با ریاست من بر حزب الله موافقت کرد. همچنین در موضوع ائتلاف بندی‌ها، باید از آنچه درباره برهم زدن ائتلاف امل و حزب الله و حزب الله با جریان ملی گفته می‌شود، برحذر بود. تکیه بر آمریکا فایده‌ای برای امارات و عربستان ندارد.
فارسفارس1 روز قبل
در این میان نگاهی به چرایی اتخاذ راهبرد مقاومت از سوی ایران و دستاوردهای این راهبرد می‌تواند تا حدودی دلایل اتخاذ حمله به راهبرد مقاومت را روشن کند. اما در مقابل راهبرد مقاومت، سازش قرار دارد که جز خسارت محض هیچ دستاوردی نداشته است. راهبرد مقاومت یک راهبرد فعال و سازنده در عرصه بین الملل است. بررسی نمونه هایی که قربانی راهبرد سازش شده‌اند به خوبی ناکارآمدی این راهبرد را مشخص می‌کند. حملات انصارالله به آرامکو نیز بار دیگر نشان داد که قدرتی که در راهبرد مقاومت نهفته است قابل مقایسه با سازش نیست.

دلیل اتهام‌زنی سعودی‌ها علیه ایران در ماجرای آرامکو به روایت سید حسن نصرالله + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان، دو سال پیش در یکی از سخنرانی‌های خود، درباره علت تلاش سعودی‌ها برای متهم کردن ایران به حمله مستقیم، گفت: علت اصلی این دست و پا زدن سعودی‌ها برای متهم کردن ایران است، سعودی‌ها به دلیل غرور کاذبی که دارند هنوز هم نمی‌توانند باور کنند که یمنی‌ها چنین بلایی برسرشان آورده‌اند و بسیار علاقه‌مند هستند که همه این اتفاقات را فقط یک کابوس شبانه تصور کنند تا کسی بیاید و آن‌ها را از خواب بیدار کند. این قسمت از سخنرانی سید حسن نصرالله به تازگی منتشر شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید. ترجمه سخنان دبیر کل حزب الله لبنان: من علت این موضوع را می‌دانم، این قضیه نتیجه کوچک دیدن یمنی‌ها است، عقل سعودی‌ها یک مشکلی دارد البته عقل حکومت، یمنی‌ها را کوچک می‌شمارد، یعنی اگر الان به آن‌ها بگویی مردم و مردان یمن می‌توانند موشک بسازند، سعودی‌ها باور نمی‌کنند، (می‌گویند) نه این‌ها یمنی هستند (و نمی‌توانند)، به شکل توهین آمیزی صحبت می‌کنند، آره این‌ها یمنی هستند، من می‌گویم و می‌دانم چه می‌گویم، قسم می‌خواهید، برایتان قسم می‌خورم، یمنی‌ها در این سال‌ها قدرت بالایی در ساخت موشک‌ها پیدا کردند، وقتی سید عبدالملک حوثی این رهبر شجاع و شریف از این صحبت می‌کند که ما در یمن پهپاد می‌سازیم و به زودی این پهپاد‌ها را جزء گزینه‌هایمان در جنگ وارد خواهیم کرد، سعودی‌ها باور نمی‌کنند و محل نمی‌گذارند و می‌گویند این پهپاد‌ها را از ایران می‌آورند، نه عزیزای من باور کنید، محاسبات شما اشتباه است، یمنی‌ها پهپاد‌های خود را می‌سازند، شما یمنی‌ها را کوچک می‌شمارید و برای همین در جنگ شکست خوردید. بیشتر بخوانید: رونمایی از نماهنگ زیبای «نفیر الفتح» برگرفته از سخنان سید حسن نصرالله +فیلمانتهای پیام/چرا سعودی‌ها می‌خواهند ایران را به حمله مستقیم متهم کنند؟ + فیلم
ایسناایسنا2 روز قبل
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی گفت: برخی طرف‌های لبنانی در مساله تحریم‌های آمریکا علیه حزب الله نقش دارند. به گزارش ایسنا، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب الله لبنان در مصاحبه با روزنامه لبنانی «الجمهوریه» گفت: ما اطلاعاتی در دست داریم که نشان می‌دهد برخی طرف‌های داخلی لبنان بخشی از سیستم تحریم‌های آمریکا هستند و برای آمریکایی‌ها گزارش‌های دوره‌ای ارسال می‌کنند و اقدامات مشخصی را درباره چگونگی مقابله با حزب الله در لبنان به آنان پیشنهاد می‌کنند. شیخ قاسم معتقد است، تحریم‌های آمریکا بر روی حزب الله تاثیری نخواهد گذاشت و این حزب «گزینه‌های مناسب» را در خصوص رفتار آمریکا در برابر دولت، بانک مرکزی و موسسات لبنانی بررسی می‌کند. انتهای پیام
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
عضو هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: ترامپ به دنبال آن است که با مذاکره با تهران آبروی از دست رفته‌اش را بدست آورد. عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: آمریکایی‌ها برای مذاکره با جمهوری اسلامی به دنبال دو نتیجه هستند؛ در حالی که استراتژی جمهوری اسلامی نه به مذاکره مستقیم با آمریکا بوده است، اما وقتی به موضوع هسته‌ای رسیدیم و تحریم‌های اقتصادی برقرار شد، ‌ مذاکره با آمریکایی‌ها را هم انجام دادیم و به نظر می‌رسد که آمریکایی‌ها با تحت فشار قرار دادن تهران به دنبال مذاکره مجدد با جمهوری اسلامی هستند. وی تصریح کرد: مذاکره برای آمریکایی‌ها سودآور است و برای جمهوری اسلامی ضرر، لذا آنها می‌کوشند با انجام مذاکره برای خود آورده داشته باشند و خسارتی را به جمهوری اسلامی تحمیل کنند. عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: مذاکره با آمریکایی‌ها جز وقت تلف کردن و شرطی کردن موضوعات مختلف و معطلی مردم در مسائل متفاوت دستاورد دیگری ندارد. وی افزود: باید به سمتی برویم مذاکره، مذاکره و مذاکره را به حالت تعلیق درآوریم؛ ‌ چراکه بیان این موضوع می‌تواند سرگردانی و ضعف در جامعه ایجاد کند.
فارسفارس4 روز قبل
عضو هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: ترامپ به دنبال آن است که با مذاکره با تهران آبروی از دست رفته‌اش را بدست آورد. وی تصریح کرد: مذاکره برای آمریکایی‌ها سودآور است و برای جمهوری اسلامی ضرر، لذا آنها می‌کوشند با انجام مذاکره برای خود آورده داشته باشند و خسارتی را به جمهوری اسلامی تحمیل کنند. عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: دولتی که حاضر به اجرای تعهداتش نبوده است چه تعهدی وجود دارد که باز هم در مذاکرات جدید به تعهداتش جامه عمل بپوشاند. عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: مذاکره با آمریکایی‌ها جز وقت تلف کردن و شرطی کردن موضوعات مختلف و معطلی مردم در مسائل متفاوت دستاورد دیگری ندارد. وی افزود: باید به سمتی برویم مذاکره، مذاکره و مذاکره را به حالت تعلیق درآوریم؛ ‌ چراکه بیان این موضوع می‌تواند سرگردانی و ضعف در جامعه ایجاد کند.
صدا و سیماصدا و سیما5 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از پایگاه اینترنتی العهد لبنان؛ دبیر کل حزب الله لبنان روز جمعه آینده سخنرانی خواهد کرد. سخنرانی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان عصر روز جمعه آینده ساعت ۱۶ عصر به وقت محلی و (۱۷:۳۰ به وقت تهران) آغاز می‌شود. دبیر کل حزب الله لبنان در این سخنرانی درباره بزرگداشت شیخ «حسن کورانی» یکی از بنیانگذاران و اعضای شورای رهبری حزب الله سخن خواهد گفت. گفتنی است، به مناسبت سالروز درگذشت شیخ «حسن کورانی» مراسمی در مجتمع امام مجتبی (ع) واقع در ضاحیه جنوبی بیروت برگزار می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
سرلشکر صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، طی پیامی خطاب به دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین کورانی را تسلیت گفت. اعتمادآنلاین| سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی خطاب به دبیر کل حزب الله لبنان درگذشت علامه مجاهد حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر می‌باشد: انا لله و انا الیه راجعونالذین تتوفاهم الملائکه طیبین یقولون سلام علیکم، ادخلو الجنه بما کنتم تعملون (سوره النحل ۳۲) محضر مبارک برادر بزرگوار حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن نصراللهرهبر مجاهد، بصیر، خردمند و شجاع حزب الله لبنانارتحال علامه مجاهد «حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی» که عمر با برکت خود را در جهاد، ایثار و تربیت خیل عظیمی از جوانان با ایمان، در اخلاق و عرفان با ریشه‌های اصیل اسلام محمدی و فرهنگ ولایی سپری کرد و رکنی از حوزه علمیه بعلبک و تولید بصیرت دینی بود و از آغاز تشکیل حزب الله و سیر رشد و تکامل آن در سطوح گوناگون و مشارکت در شورای رهبری حضوری شایسته داشت، موجب تاسف و تاثر گردید. ضمن عرض تسلیت خدمت جنابعالی و مردم مقاوم لبنان از خداوند منان برای آن مرحوم فقید، مغفرت، برای بازماندگان بویژه برادر بزرگوار ایشان حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی کورانی و فرزندان بزرگوارشان و دیگر خاندان آن مرحوم و شاگردان و دوستان و شورای رهبری حزب الله، صبر و اجر مسئلت نموده، امیدوارم که جوانان تربیت شده توسط آن فقید سعیدکه پرچمدار عزت و کرامت ملل اسلامی هستند، بتوانند با پیروزیهای مکرر بر صهیونیسم و طرح‌های شوم استکبار جهانی مایه امنیت و عزت بیش از پیش لبنان و منطقه باشند. سرلشکر پاسدار سید یحیی (رحیم) صفویدستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوامنبع: ایسنا
ایسناایسنا5 روز قبل
سرلشکر صفوی، طی پیامی خطاب به دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین کورانی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، ‌ سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی خطاب به دبیر کل حزب الله لبنان درگذشت علامه مجاهد حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر می‌باشد: انا لله و انا الیه راجعونالذین تتوفاهم الملائکة طیبین یقولون سلام علیکم، ادخلو الجنة بما کنتم تعملون (سوره النحل ۳۲) محضر مبارک برادر بزرگوار حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن نصراللهرهبر مجاهد، بصیر، خردمند و شجاع حزب الله لبنانارتحال علامه مجاهد «حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی» که عمر با برکت خود را در جهاد، ایثار و تربیت خیل عظیمی از جوانان با ایمان، در اخلاق و عرفان با ریشه‌های اصیل اسلام محمدی و فرهنگ ولایی سپری کرد و رکنی از حوزه علمیه بعلبک و تولید بصیرت دینی بود و از آغاز تشکیل حزب الله و سیر رشد و تکامل آن در سطوح گوناگون و مشارکت در شورای رهبری حضوری شایسته داشت، موجب تاسف و تاثر گردید. ضمن عرض تسلیت خدمت جنابعالی و مردم مقاوم لبنان از خداوند منان برای آن مرحوم فقید، مغفرت، برای بازماندگان بویژه برادر بزرگوار ایشان حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی کورانی و فرزندان بزرگوارشان و دیگر خاندان آن مرحوم و شاگردان و دوستان و شورای رهبری حزب الله، صبر و اجر مسئلت نموده، امیدوارم که جوانان تربیت شده توسط آن فقید سعیدکه پرچمدار عزت و کرامت ملل اسلامی هستند، بتوانند با پیروزیهای مکرر بر صهیونیسم و طرح‌های شوم استکبار جهانی مایه امنیت و عزت بیش از پیش لبنان و منطقه باشند. سرلشکر پاسدار سید یحیی (رحیم) صفویدستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قواانتهای پیام
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان عصر روز جمعه آینده سخنرانی خواهد کرد. سخنرانی دبیر کل حزب الله لبنان در ساعت ۱۶ عصر روز جمعه به وقت محلی (۱۷:۳۰ به وقت تهران) آغاز می‌شود. محوریت سخنرانی سید حسن نصرالله در خصوص درگذشت شیخ حسین کورانی که یکی از بنیان‌گذاران و اعضای شورای رهبری حزب الله لبنان به شمار می‌آمد خواهد بود. به همین مناسبت مراسمی در مجتمع امام مجتبی (ع) واقع در ضاحیه جنوبی بیروت برگزار می‌شود.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
سردبیر این روزنامه، پیش از پرداختن به پاسخ چگونگی حمله پهپادی نیروهای انصارالله یمن به پالایشگاه نفتی عربستان، اطلاعاتی ضروری درباره این دو میدان نفتی و پالایشگاه عظیم و کارخانه پتروشیمی آن ارایه می‌کند. این تحلیل‌گر عنوان کرد که میدان نفتی «بقیق» قدیمی‌ترین چاه نفتی عربستان و جهان است که در سال ۱۹۴۰ کشف و تولید نفت این چاه نزدیک ۷ میلیون بشکه در روز است و شامل میدان نفتی خریص، پالایشگاه نفتی برای پالایش ۷۰ درصد از تولیدات شرکت ملی نفت عربستان (آرامکو) است. این سومین حمله انصارالله یمن به تأسیسات نفتی شرکت آرامکو در کمتر از یک سال است؛ اولین حمله در نیمه ماه می‌ (اردیبهشت- خرداد) بود که با ۷ پهپاد صورت گرفت و ایستگاه انتقال نفت در شرق و غرب عربستان را هدف حمله قرار داد. دومین حمله به میدان نفتی عظیم «الشیبه» بود که در ۱۷ آگوست (مرداد ماه) انجام شد. چهارم: احتمال دارد این حملات پهپادی از داخل عربستان، بحرین یا حتی عراق صورت گرفته باشد، اما قاچاق این نوع پهپاد بسیار دشوار است.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 روز قبل
سردبیر این روزنامه، پیش از پرداختن به پاسخ چگونگی حمله پهپادی نیروهای انصارالله یمن به پالایشگاه نفتی عربستان، اطلاعاتی ضروری درباره این دو میدان نفتی و پالایشگاه عظیم و کارخانه پتروشیمی آن ارایه می‌کند. این تحلیل‌گر عنوان کرد که میدان نفتی «بقیق» قدیمی‌ترین چاه نفتی عربستان و جهان است که در سال ۱۹۴۰ کشف و تولید نفت این چاه نزدیک ۷ میلیون بشکه در روز است و شامل میدان نفتی خریص، پالایشگاه نفتی برای پالایش ۷۰ درصد از تولیدات شرکت ملی نفت عربستان (آرامکو) است. این سومین حمله انصارالله یمن به تأسیسات نفتی شرکت آرامکو در کمتر از یک سال است؛ اولین حمله در نیمه ماه می‌ (اردیبهشت- خرداد) بود که با ۷ پهپاد صورت گرفت و ایستگاه انتقال نفت در شرق و غرب عربستان را هدف حمله قرار داد. دومین حمله به میدان نفتی عظیم «الشیبه» بود که در ۱۷ آگوست (مرداد ماه) انجام شد. چهارم: احتمال دارد این حملات پهپادی از داخل عربستان، بحرین یا حتی عراق صورت گرفته باشد، اما قاچاق این نوع پهپاد بسیار دشوار است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرآنلاین، برکناری بولتون و چراغ سبز آمریکا به ایران، موضوعی بود که در خطبه‌های نماز جمعه تبریز، ورامین و قم مطرح شد. دولت و مسئولان در گام هایی که در برگشت به ماقبل برجام برداشته‌اند، درست عمل کرده‌اند؛ اما کافی نیست. ملت ایران نیز به تأسی از سید مقاومت می‌گوید ما با امام و رهبرمان تا ذلت استکبار خواهیم ماند و با تو ای رهبر بزرگ عالم اسلام تا محو اسرائیل خواهیم بود. وی به اخراج جان بولتون نیز اشاره داشت و گفت: این اخراج نشانه شکست سیاست‌های جنگ طلبانه امریکا است. وی افزود: بولتون گفته بود ایران چهلمین سال انقلاب را نخواهد دید اما خودش دومین سال حضوزش در کاخ سفید را ندید.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی با بیان این که، هیچ شخصیتی به اندازه او با ایران دشمنی نداشت، خاطرنشان ساخت: کسی که مدعی بود جمهوری اسلامی ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خود را نخواهد دید، دو سالگی مشاوری خود را ندید و جمهوری اسلامی ایران به قوت خود باقیست و کسانی می‌روند که چنین آرزوئی دارند. امام جمعه تبریز، ادامه داد: صدای آن روز امام حسین (ع)، امرزو از گلوی هر فرد محاصره شده بیرون می‌آید و رویکردی که محور مقاومت مسیر خود را بر آن بنا نهاده، همان رویکرد امام حسین (ع) است، یعنی «هیهات من الذله». ‌آل‌هاشم‌ افزود: سید مقاومت، آیت الله خامنه‌ای را فرمانده مقاومت و جمهوری اسلامی ایران را قلب، حامی و جوهره محور مقاومت خواند و مقام معظم رهبری را امام حسین عصر حاضر دانست. امام جمعه تبریز افزود: عزاداران امام حسین علیه السلام هم باید در این ایام با عمل به این فریضه بر علیه ظالم و نفی مظلوم واکنش موثر داشته باشند. امام جمعه تبریز در ادامه با تقدیر از مردم تبریز و آذربایجان در برگزاری باشکوه مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام گفت: اگر آغاز و اتمام عزاداری‌ها در خیابان‌ها تا دیر وقت انجام نمی‌شد و مزاحمتی به بیماران و همسایگان هیئت‌ها نداشت بسیار خوب بود‌.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ دویست‌و‌یکمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «وعده نصرالله» منتشر شد. به گزارش خط حزب‌الله، در روز عاشورای حسینی امسال سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان طی ویدئو کنفرانسی برای شیعیان لبنان در منطقه ضاحیه سخنرانی کرد که این سخنرانی حامل پیام‌های مهمی برای جهانیان به خصوص محور شرارت یعنی آمریکا، اسرائیل و همپیمانان آنان بود. خط حزب الله در سخن هفته‌ی این شماره‌ی خود مروری بر سخنرانی ایشان داشته است. خواندن روایت خط حزب‌الله از شب شام غریبان حسینیه امام خمینی خالی از لطف نیست. همچنین در اطلاع‌نگاشت این هفته می‌توانید چند نکته از عبرت‌های عاشورا به روایت هبر انقلاب را مطالعه کنید.
مهرمهر1 هفته قبل
وی افزود که آمریکا و رژیم صهیونیستی مسئولیت این اقدامات خصمانه را به عهده دارند. این پایگاه نظامی متعلق به ارتش سوریه ودر حال ساخت بوده که توسط رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار می‌گیرد. در همین راستا، نیروهای مقاومت فلسطین موفق شدند یک پهپاد اسرائیلی را در شرق رفح واقع در جنوب غزه ساقط کنند. ارتش رژیم صهیونیستی طی بیانیه‌ای ساقط شدن پهپاد خود در جنوب نوار غزه را تایید کرد. منابع وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی به سرنگونی پهپاد این رژیم به دست رزمندگان مقاومت لبنان اذعان کردند.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، حدود شش ماه پیش بود که انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی برگزار شد و نتایج آن نشان می‌داد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مجددا در سمت خود باقی می‌ماند. بعد از آن بود که پارلمان رژیم صهیونیستی رأی به انحلال خود و برگزاری انتخابات مجدد داد. پیروزی در این انتخابات برای نخست وزیر رژیم صهیونیستی بسیار مهم است چرا که به دنبال آن می‌تواند مجددا بر کرسی قدرت تکیه بزند. هر چه به زمان برگزاری این انتخابات در تاریخ ۲۶ شهریور (۱۷ سپتامبر) نزدیک میشویم وعده‌های نتانیاهو برای کسب آراء بیشتر جنجالی‌تر و غیر واقعی‌تر می‌شود. همین اقدامات نمایشی و تبلیغاتی نتانیاهو باعث شده تا انتقادات فراوانی از سوی احزاب معارض علیه وی مطرح شود به طوری که برخی از این احزاب با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرده‌اند که نتانیاهو با این اقدامات نمایشی، باعث شده امنیت رژیم صهیونیستی تضعیف شود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، دویست‌و‌یکمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «وعده نصرالله» منتشر شد. خط حزب الله در سخن هفته‌ این شماره‌ خود مروری بر سخنرانی ایشان داشته است. خواندن روایت خط حزب‌الله از شب شام غریبان حسینیه امام خمینی خالی از لطف نیست. همچنین در اطلاع‌نگاشت این هفته می‌توانید چند نکته از عبرت‌های عاشورا به روایت هبر انقلاب را مطالعه کنید. برای دریافت «خط حزب‌الله» نسخه‌ی مطالعه اینجا و برای دریافت نسخه‌ی چاپ اینجا مراجعه کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ دویست‌و‌یکمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «وعده نصرالله» منتشر شد. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ دویست‌و‌یکمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «وعده نصرالله» منتشر شد. خط حزب الله در سخن هفته‌ی این شماره‌ی خود مروری بر سخنرانی ایشان داشته است. خواندن روایت خط حزب‌الله از شب شام غریبان حسینیه امام خمینی خالی از لطف نیست. همچنین در اطلاع‌نگاشت این هفته می‌توانید چند نکته از عبرت‌های عاشورا به روایت هبر انقلاب را مطالعه کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
خط حزب الله در سخن هفته‌ی این شماره‌ی خود مروری بر سخنرانی ایشان داشته است. مراسم عزاداری اباعبدالله‌الحسین در حسینیه‌ی امام خمینی با حضور رهبر انقلاب بیش از بیست سال است که در دهه‌ی اول محرم برقرار است. خواندن روایت خط حزب‌الله از شب شام غریبان حسینیه امام خمینی خالی از لطف نیست. همچنین در اطلاع‌نگاشت این هفته می‌توانید چند نکته از عبرت‌های عاشورا به روایت هبر انقلاب را مطالعه کنید. دریافت «خط حزب‌الله» نسخه‌ی مطالعه
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
ساعت ۲۴-هر چه به انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی نزدیک می‌شویم نخست وزیر این رژیم برای جلب آراء بیشتر به اقدامات نمایشی و تبلیغاتی مضحکتری دست می‌زند. حدود شش ماه پیش بود که انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی برگزار شد و نتایج آن نشان می‌داد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مجددا در سمت خود باقی می‌ماند. بعد از آن بود که پارلمان رژیم صهیونیستی رأی به انحلال خود و برگزاری انتخابات مجدد داد. پیروزی در این انتخابات برای نخست وزیر رژیم صهیونیستی بسیار مهم است چرا که به دنبال آن می‌تواند مجددا بر کرسی قدرت تکیه بزند. نخست وزیر رژیم صهیونیستی پا را از این حد نیز فراتر گذاشته و در یکی از تلاش‌های انتخاباتی خود برای جلب توجه رأی دهندگان مدعی کشف تأسیسات هسته‌ای مخفی ایران شد!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، حدود شش ماه پیش بود که انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی برگزار شد و نتایج آن نشان می‌داد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مجددا در سمت خود باقی می‌ماند. بعد از آن بود که پارلمان رژیم صهیونیستی رأی به انحلال خود و برگزاری انتخابات مجدد داد. پیروزی در این انتخابات برای نخست وزیر رژیم صهیونیستی بسیار مهم است چرا که به دنبال آن می‌تواند مجددا بر کرسی قدرت تکیه بزند. نخست وزیر رژیم صهیونیستی پا را از این حد نیز فراتر گذاشته و در یکی از تلاش‌های انتخاباتی خود برای جلب توجه رأی دهندگان مدعی کشف تأسیسات هسته‌ای مخفی ایران شد! کاملا مشخص است که یکی از اهداف نتانیاهو از مطرح کردن چنین ادعای مضحکی نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی و تلاش برای باقی ماندن در سمت کنونی است.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، دویست‌ویکمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «وعده نصرالله» منتشر شد. خط حزب الله در سخن هفته‌ این شماره‌ خود مروری بر سخنرانی ایشان داشته است. مراسم عزاداری اباعبدالله‌الحسین در حسینیه‌ امام خمینی با حضور رهبر انقلاب بیش از بیست سال است که در دهه‌ اول محرم برقرار است. خواندن روایت خط حزب‌الله از شب شام غریبان حسینیه امام خمینی خالی از لطف نیست. همچنین در اطلاع‌نگاشت این هفته می‌توانید چند نکته از عبرت‌های عاشورا به روایت هبر انقلاب را مطالعه کنید.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای: در روز عاشورای حسینی امسال سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان طی ویدئو کنفرانسی برای شیعیان لبنان در منطقه ضاحیه سخنرانی کرد که این سخنرانی حامل پیام‌های مهمی برای جهانیان به خصوص محور شرارت یعنی آمریکا، اسرائیل و همپیمانان آنان بود. خط حزب الله در سخن هفته این شماره خود مروری بر سخنرانی ایشان داشته است. مراسم عزاداری اباعبدالله‌الحسین در حسینیه امام خمینی با حضور رهبر انقلاب بیش از بیست سال است که در دهه اول محرم برقرار است. خواندن روایت خط حزب‌الله از شب شام غریبان حسینیه امام خمینی خالی از لطف نیست. همچنین در اطلاع‌نگاشت این هفته می‌توانید چند نکته از عبرت‌های عاشورا به روایت هبر انقلاب را مطالعه کنید.

به انتهای لیست رسیدید