دختر شیطان

دختر شیطان

افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسینما هنر صنعتی است که گردش مالی در آن نقش بسزا و مستقیمی دارد و به خاطر بقا و ادامه فعالیت، باید نگاهی کاملا جدی به این جریانوجود داشته باشد. اخبار فرهنگ و هنر - قاعدتا سینمای ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما با نگاهی به فروش فیلم‌هایی که تا این تاریخ اکران شدند، می‌بینیم ۵۴ فیلم به سینماها آمدند که از این تعداد ۲۴ اثر زیر یک میلیارد تومان فروختند. کف فروش این ۲۴ فیلم از سه و نیم میلیون تومان شروع می‌شود و بیشترین آن به زیر یک میلیارد تومان می‌رسد، این در حالی است که با بلیت بیست هزار تومانی اکران شدند و البته هزینه‌های تولید هم کم نیستند. در ادامه به این فیلم‌ها و فروش آنها پرداخته‌ایم. صدای منو می‌شنوید؟ - ۳ میلیون و ۵۱۱ هزار تومانلیلاج - ۳۸ میلیون و ۵۱۸ هزار تومانبرمودا - ۳۹ میلیون و ۵۱۲ هزار تومانتولدت مبارک - ۴۷ میلیون و ۲۶۸ هزار تومانآخرین داستان - ۶۰ میلیون و ۷۳ هزار تومانمعکوس - ۶۱ میلیون و ۴۳۴ هزار تومانخانه دیگری - ۷۹ میلیون و ۹۷۶ هزار تومانوکیل مدافع - ۸۶ میلیون و ۱۹۶ هزار تومانبه دنیا آمدن - ۱۲۹ میلیون و ۲۱۸ هزار تومانآبی به رنگ آسمان - ۱۳۵ میلیون و ۴۱۳ هزار تومانکار کثیف - ۱۹۷ میلیون و ۵۷۲ هزار تومانشکستن همزمان بیست استخوان - ۲۳۲ میلیون و ۱۰۲ هزار تومانکروکودیل - ۲۸۳ میلیون و ۶۵۲ هزار تومانچاقی - ۲۹۵ میلیون و ۳۸ هزار تومانجانان - ۳۷۹ میلیون و ۳۶۷ هزار تومانتورنادو - ۴۴۳ میلیون و ۷۵۲ هزار تومانپیلوت - ۵۸۷ میلیون و ۲۵۱ هزار تومانسمفونی نهم - ۶۰۷ میلیون و ۳۷۳ هزار توماننبات - ۶۵۶ میلیون و ۳۷۳ هزار تومانبنیامین - ۷۶۱ میلیون و ۹۵۱ هزار تومانروسی - ۸۰۵ میلیون و ۸۰۰ هزار توماندختر شیطان - ۸۸۰ میلیون و ۶۵۹ هزار تومانسال دوم دانشکده من - ۹۱۹ میلیون ۲۹۵ هزار تومانسرکوب - ۹۶۰ میلیون و ۶۵۲ هزار تومانالبته فیلم‌های «آخرین داستان»، «لیلاج» و «معکوس» به تازگی اکران شدند اما باید دید این آمار با توجه به تعداد فیلم‌هایی که تا الان اکران شده است به نفع سینمای ایران است یا خیر.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از هفت صبح، درباره رقم دستمزد بازیگران سینمای ایران بار‌ها عدد‌هایی در رسانه‌های رسمی منتشر شده است. حالا آنچه می‌خوانید پرس‌وجوی دوباره ما درباره میزان دستمزد بازیگران است. دسته اول کسانی هستند که بالای ۸۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند و شنیده شده در برخی پروژه‌ها به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. زیر ۲۰۰ میلیون تومانتعداد بازیگرانی که بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند زیاد است. با این حال همین کف دستمزد بازیگران خیلی وقت‌ها با سقف دستمزد برخی عوامل فنی یکسان است.

میلیاردر‌های گیشه / گلزار مدیری و عطاران چقدر دستمزد می‌گیرند؟

3+
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
روزنامه هفت صبح: درباره رقم دستمزد بازیگران سینمای ایران بار‌ها عدد‌هایی در رسانه‌های رسمی منتشر شده است. دسته اول کسانی هستند که بالای ۸۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند و شنیده شده در برخی پروژه‌ها به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی و جواد عزتی در فیلم «ما همه با هم هستیم» حضور داشتند که خب این فیلم فروش بالایی نداشت. زیر ۲۰۰ میلیون تومانتعداد بازیگرانی که بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند زیاد است. با این‌حال از بیان آن معذوریم چراکه متاسفانه دستمزد شده ملاک ارزیابی توانایی بازیگران، با این حال همین کف دستمزد بازیگران خیلی وقت‌ها با سقف دستمزد برخی عوامل فنی یکسان است.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: قربان محمدپور از پایان نگارش فیلمنامه سینمایی «ملاقات در شانگهای» خبر داد. به گزارش سینماپرس، قربان محمدپور نویسنده و کارگردان سینما از پایان نگارش فیلمنامه «ملاقات در شانگهای» خبر داد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: «و پایان نگارش یکی از بهترین فیلمنامه هایم». آخرین فیلم بلند سینمایی این کارگردان «دختر شیطان» بود که اکران عمومی شد. محمدپور پیش از این آثاری چون «دختر شیطان»، «سلام بمبئی»، «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»، «دل بیقرار» و «زبان مادری» را کارگردانی کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین| قربان محمدپور نویسنده و کارگردان سینما از پایان نگارش فیلمنامه «ملاقات در شانگهای» خبر داد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: «و پایان نگارش یکی از بهترین فیلمنامه‌هایم». آخرین فیلم بلند سینمایی این کارگردان «دختر شیطان» بود که اکران عمومی شد. محمدپور پیش از این آثاری چون «دختر شیطان»، «سلام بمبئی»، «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»، «دل بیقرار» و «زبان مادری» را کارگردانی کرده است. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
موجموج3 ماه قبل
در حوزه تولید مشترک فیلم، در دوره جدید، تمرکز بر روی این امر مهم به شکل راهبردی نهاده شد. همکاری در بخش پنل تولید مشترک جشنواره زردآلوی طلایی. تولید مشترک فیلم «یه‌وا» ساخته آناهید آباد. تولید مشترک در فیلم «قلعه عشق» به‌تهیه کنندگی امیر شهاب رضویان در سال گذشته. پخش و توزیع فیلم، و گفت‌وگو و بحث در باب تولید مشترک دو فیلم سینمایی.
ایسناایسنا3 ماه قبل
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: تشکیل بازار فیلم منطقه‌ای، مهم‌ترین راهبرد سینمای ایران در دوران جدید است. در حوزه تولید مشترک فیلم، در دوره جدید، تمرکز بر روی این امر مهم به شکل راهبردی نهاده شد. تولید مشترک فیلم «یه‌وا» ساخته آناهید آباد. پخش و توزیع فیلم، و گفت‌وگو و بحث در باب تولید مشترک دو فیلم سینمایی. او ادامه داد: تشکیل بازار فیلم منطقه‌ای، بزرگترین و مهم‌ترین راهبرد سینمای ایران در دوران جدید است و تاکنون توانسته‌ایم گام‌های بسیار مهمی در تحقق این امر برداریم.

هجوم اجنه‌های بلوند به سینمای ایران

3+
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل

هجوم اجنه‌های بلوند به سینمای ایران

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
اصلاحات پرساصلاحات پرس4 ماه قبل
ایرنا نوشت: چند سالی است که با افزایش قیمت بلیت‌های سینما، فروش‌ میلیاردی فیلم‌ها، به یک امر عادی در سینمای کشور تبدیل شده است. جدول فروش سینما تیکت از فروش سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی دومین اثر آزیتا موگویی خبر می‌دهد. «سرکوب» به کارگردانی رضا گوران هم به گفته سینماتیکت بیشتر از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان نفروخت. «روسی» از ۳۰ شهریورماه نمایش داده شد، اثری که تا کنون حدود ۷۳۷ میلیون تومان فروخته است. تنها با یک مقایسه ساده می‌توان به تفاوت زیاد فروش این اثر پرفروش تابستان سال ۹۷ و پرفروش‌ترین فیلم تابستان امسال رسید.
همشهریهمشهری4 ماه قبل
همچنین فیلم «کروکودیل» با حدود ۵۱ میلیون تومان فروش در رتبه بعدی قرار دارد. محسن تنابنده هم در این فصل هم فیلم سینمایی «قسم» را به عنوان کارگردان روی پرده برد، در فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» یه عنوان بازیگر و در کاراکتر یک پناهنده افغان ایفای نقش کرده است. مهناز افشار هم که در فیلم «قسم» تنابنده نقش اول را بازی می‌کند، اکنون و در اواخر تابستان فیلم «شاه کش» را هم روی پرده دارد. سینماهای پرفروش۱۰ سینمای پر فروش به ترتیب از دهمین سینما: پردیس سینمایی اطلس مشهد با ۴ میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی چارسو با چهار میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی ملت با چهار میلیارد تومان فروش، هنر شهر آفتاب شیراز با پنج میلیارد تومان فروش، پردیس هویزه مشهد با پنج میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی مگامال با پنج میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی باغ کتاب با ۶ میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی ایران مال با هشت میلیارد تومان فروش، پردیس سینمایی آزادی با هشت میلیارد تومان فروش و در رتبه اول با اختلاف فروش بسیار زیادی پردیس سینمایی کوروش با ۲۱ میلیارد تومان فروش قرار دارند. در بین این ۱۰ سینما، تنها سه سینما سهم شهرستان‌ها است که دو سینما در مشهد و یک سینما در شیراز قرار دارد.
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: قربان محمدپور جزئیات اکران خارجی «دختر شیطان» را تشریح کرد. به گزارش سینماپرس، قربان محمدپور کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران خارجی «دختر شیطان» به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: طبق صحبت‌هایی که با کمپانی هندی پخش کننده بین المللی فیلم انجام دادیم احتمال دارد زمستان از کشور هند اکران‌های خارجی آغاز و این فیلم در کشورهای عربی و برخی دیگر از کشورها اکران داشته باشد. حمید فرخ نژاد، جکی شروف، سیمران میشکروتی، ایشا روات و فردین حفیظی بازیگران این فیلم سینمایی هستند و فیلمبرداری آن در کشور هند انجام شد. نویسندگی و کارگردانی این فیلم بر عهده قربان محمدپور است که پیش از این پروژه «سلام بمبئی» را کارگردانی کرده بود.
زوم‌جیزوم‌جی4 ماه قبل
فیلم سینمایی زنبور کارگر به کارگردانی افشین صادقی و نویسندگی سعید نعمت اله در حال ساخته شدن است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ فیلم‌برداری فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به پایان رسیده است. خلاصه داستان این فیلم سینمایی به شرح زیر آمده است: بیوک که سال‌ها پیش زنش را به‌دلیل اهمال پزشکی از دست داده، در نزاعی کشته می‌شود. افشین صادقی پیش از این فیلم سینمایی «مقلد شیطان» را ساخته است. شبنم مقدمی، بازیگر فیلم سینمایی «زنبور کارگر» اخیرا در سریال «هیولا» و فیلم «زهرمار» بازی کرده است.
سینماپرسسینماپرس5 ماه قبل
سینماپرس: قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» از آغاز پیش تولید این فیلم سینمایی در مهرماه خبر داد. به گزارش سینماپرس، قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی‌ «عاشقی در هانوی»، درباره آخرین وضعیت ساخت این فیلم سینمایی که محصول مشترک ایران و ویتنام است، به صبا گفت: در حال حاضر مذاکرات و مکاتبات با کشور ویتنام در حال انجام است. پیش تولید فیلم را اوایل مهرماه آغاز خواهم کرد و تا پایان مهرماه سعی می‌کنیم «عاشقی در هانوی» را کلید بزنیم. کارگردان «دختر شیطان» درباره بازیگران فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» بیان کرد: هنوز بازیگران ایرانی فیلم مشخص نشده‌اند که در مرحله پیش تولید اعلام خواهد شد و بازیگران ویتنامی هم همان اسامی است که پیش از این اعلام کرده بودم. قریان محمدپور پیش از این قرار بود برای ایفای یکی از نقشهای اصلی این فیلم سینمایی با لی یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم قرارداد ببندد که به دلیل نوسانات دلار، حضور این بازیگر کره‌ای در این فیلم سینمایی لغو شد.
عصر ایرانعصر ایران5 ماه قبل
آمار فروش فیلم‌های در حال اکران در سینماهای کشور منتشر شد. به گزارش تسنیم، با اعلام فروش آخر هفته سینماهای کشور، شبی که ماه کامل شد به همراه سرخپوست کماکان پیشتاز جدول فروش هستند. فیلم‌های قصرشیرین و نیوکاسل نیز در میان آثار تازه اکران شده، ‌بیش از دیگر فیلم‌ها بلیت فروخته‌اند. فیمل‌های محسن تنابنده و رضا گوران نیز فروش متوسطی داشته‌اند و این در حالی است که آثار کمدی چون ایکس لارج و زهرمار موفقیت معمول آثار کمدی را نداشته‌اند. فیلم جانان نیز با فروش ۱۴ میلیونی پایین‌تر فروش این هفته سینمای ایران را تجربه کرده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بازیگران بسیاری در سینما نقش آفرینی می‌کنند اما برخی از آن‌ها با وجود داشتن حاشیه و حتی فروش نداشتن در گیشه محبوب هستند و قدرت جذب مخاطب دارند. در این گزارش به بازیگران محبوب و تاثیرگذار در گیشه و جذب مخاطب به همراه آخرین فیلمی که در اکران داشتند و فروش آن‌ها اشاره می‌کنیم. پرویز پرستویی بازیگر محبوب چند دهه گذشته است. مهران مدیری که «رحمان ۱۴۰۰» او با بیش از بیست و دو میلیارد تومان توقیف شد، «ما همه با هم هستیم» را در گیشه داشت که بیش از ده میلیارد تومان فروخت. هدیه تهرانی بازیگر گزیده کار و بدون حاشیه و محبوب سینما از چند دهه گذشته تا به حال بوده است.
خبر فوریخبر فوری5 ماه قبل
بازیگران زیادی در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی بازی می‌کنند اما برخی در میان مردم محبوب هستند و فیلم‌های آنها در گیشه فروش خوبی دارد. در این گزارش به بازیگران محبوب و تاثیرگذار در گیشه و جذب مخاطب به همراه آخرین فیلمی که در اکران داشتند و فروش آن‌ها اشاره می‌کنیم. پرویز پرستویی بازیگر محبوب چند دهه گذشته است. مهران مدیری که «رحمان ۱۴۰۰» او با بیش از بیست و دو میلیارد تومان توقیف شد، «ما همه با هم هستیم» را در گیشه داشت که بیش از ده میلیارد تومان فروخت. ترانه علیدوستی که زمان زیادی صرف بازی در مجموعه موفق «شهرزاد» کرد آخرین فیلمش «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی نزدیک به هفده میلیارد تومان فروش داشت.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ماه قبل
این هفته فیلم «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده روی پرده رفت و فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار هم به صدرنشینی خود در گیشه ادامه داد و فیلم سینمایی «دختر شیطان» هم برای دومین هفته متوالی قعرنشین بود. فروش سینمای ایران صعودی شددر این هفته یک اتفاق مثبت در زمینه فروش هفتگی سینمای ایران رخ داد و هنوز هم صعودی شدن میزان فروش پس از چند هفته افت محسوس بود. البته افزایش فروش این هفته چندان چشمگیر نیست اما خود کورسوی امیدی برای بهبود اوضاع سینمای ایران است. فروش کلی سینمای ایران در این هفته ۵ میلیارد و ۳۱۲ میلیون تومان است در مقایسه با هفته گذشته ورود ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است. «سرکوب» این هفته ۲۱۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان فروخت تا در فروش کلی در آستانه عبور از ۳۰۰ میلیون تومان قرار بگیرد.
انتخابانتخاب5 ماه قبل
آمار فروش فیلم‌های سینمایی از ابتدای مردادماه از فروشی هفت میلیاردی در این دو هفته حکایت دارد. به تفکیک از این مقدار فروش و پس از پنج هفته نمایش، یک میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است. «زهرمار» از مجموع فروشش بیش از دو میلیارد تومان در تهران فروش داشته است. به تفکیک از این مقدار فروش، هشت میلیارد تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است. به تفکیک از این مقدار فروش با در اختیار داشتن ۱۷۳ سینما، پنج میلیارد و ۷۱۸ میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.
انتخابانتخاب6 ماه قبل
باید عنوان کنم ما دوست نداشتیم «نبات» را در این فصل اکران کنیم اما حدود ۱۰، ۱۱ ماه است که فیلم ما در دست پخش‌کننده است. «نبات» داستان پدر و دختری به اسم سعید و نبات را روایت می‌کند که این ۲ به تنهایی با یکدیگر زندگی می‌کنند. در نهایت اتفاقاتی برای فرهاد می‌افتد که از مسیر گذشته‌اش باز می‌گردد و لبینی در مقابل او سجده می‌کند. وی افزود: حتی اگر مرده «دختر شیطان» در ۶ ماهه دوم به نمایش درمی‌آمد، دست کم به فروش ۱۵ میلیاردتومانی دست پیدا می‌کرد. نوراللهی توضیح داد: سرمایه‌گذار فیلم ما آقای حسن غلامی بود؛ همان سرمایه‌گذاری که «دختر شیطان» را ساخته است.

«اکران۹۸» به روایت شکست‌خوردگان/فیلم‌هایی در حسرت ۱۰هزار مخاطب!

3+
مهرمهر6 ماه قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین6 ماه قبل
«متری شش و نیم» با ۲۷ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان، «تگزاس۲» با ۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بیشترین فروش را دارند. برهمین اساس «قصر شیرین» تازه‌ترین ساخته سیدرضا میرکریمی از چهارشنبه گذشته دوم مرداد اکران خود را آغاز کرد و تا روز گذشته ۳۱۸ میلیون فروش داشته است. همچنین فیلم سینمایی «سرکوب» به کارگردانی رضا گوران نیز جزو فیلم‌های تازه اکران شده است که طی سه روز گذشته بیش از ۹۴ میلیون تومان فروش داشته است. فیلم سینمایی «تپلی و من» به کارگردانی حسین قناعت در سه روز نخست ۷۰میلیون تومان فروش داشته است. همچنین «شبی که ماه کامل شد» ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، «سرخپوست» ۱۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان، «ما همه با هم هستیم» ۱۰ میلیارد و ۲۵ میلیون تومان، «سامورایی در برلین» ۶ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان، «زهرمار» ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، «ایکس لارج» ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان، «دختر شیطان» ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان، «نیوکسل» ۵۲۰ میلیون تومان، «کار کثیف» ۲۲۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
در حقیقت بیراه نیست اگر بگوییم حضور بازیگر خارجی در فیلم‌های ایرانی تاکنون تنها و تنها بهانه بوده برای جلب‌نظر تماشاگران. اشتهاری که البته درنهایت پای او را از سینمای ایران برید. دیگر معروف‌هاالیسا کاچر بازیگر اهل روسیه فیلم استرداد و دیا میرزا بازیگر هندی فیلم سلام بمبئی دیگر بازیگران شناخته‌شده خارجی سینمای ایران هستند. همسایه ستاره‌پروریک زمانی در سینمای ایران یک ستاره ترک بود به نام فخرالدین- که با زنده‌یاد ناصر ملک‌مطیعی همکاری‌های زیادی داشت. نتیجه، اما هرچه باشد، فعلا تاکنون انتخاب سازندگان آقازاده سرشناس‌ترین خارجی سینما و تلویزیون ایران است.
برنابرنا6 ماه قبل
تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران در سینماهای تهران و شهرستان‌ها اعلام شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران به شرح ذیل است: متری شش و نیم: ۲۷ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومانتگزاس۲: ۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانشبی که ماه کامل شد: ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانسرخپوست: ۱۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومانما همه با هم هستیم: ۱۰ میلیارد و ۲۵ میلیون تومانسامورایی در برلین: ۶ میلیارد و ۴۰ میلیون تومانزهرمار: ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانایکس لارج: ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون توماندختر شیطان: ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون توماننیوکسل: ۵۲۰ میلیون تومانکار کثیف: ۲۲۰ میلیون تومانقصر شیرین: ۱۶۰ میلیون تومانسرکوب: ۷۰ میلیون تومانتپلی و من: ۴۰ میلیون تومان
سینماپرسسینماپرس6 ماه قبل
این هفته هم فروش سینمای ایران با کاهش نسبی همراه شد و در حدود پنج میلیارد تومان باقی ماند، طبق روال هم «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار پرفروش‌ترین و «دختر شیطان» هم کم فروش‌ترین فیلم هفته بودند. باز هم افت ۴۰۰ میلیونی درآمد سینمادر این هفته درآمد سینمای ایران از فروش فیلم‌ها پنج میلیارد و ۲۰۶ میلیون تومان بود که نسبت به هفته گذشته حدود ۴۰۰ میلیون تومان کاهش داشته است. البته دو میلیارد و ۸۳۴ میلیون تومان از این درآمد به تهران اختصاص داشته است که متناسب با کاهش درآمد کل از هفته گذشته کمتر است. در واقع کاهش فروش این هفته فیلم‌ها باعث شده است که پرفروش‌ترین فیلم گیشه تنها یک میلیارد و ۹۴ میلیون تومان فروش داشته باشد. (فروش هفتگی از روز ۲۸ تیر تا پیش از روز جمعه چهار مرداد محاسبه شده و آمار از سامانه فروش سینمای ایران استخراج شده است.)
رکنارکنا6 ماه قبل
تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حال اکران کشور اعلام شد. در این آمار «متری شش و نیم» با ۲۷ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان, «تگزاس۲» با ۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بیشترین فروش را تاکنون دارند. همچنین «شبی که ماه کامل شد» ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان, «سرخپوست» ۱۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان, «ما همه با هم هستیم» ۱۰ میلیارد و ۲۵ میلیون تومان, «سامورایی در برلین» ۶ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان, «زهرمار» ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان, «ایکس لارج» ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان, «دختر شیطان» ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان, «نیوکسل» ۵۲۰ میلیون تومان, «کار کثیف» ۲۲۰ میلیون تومان, «قصر شیرین» ۱۶۰ میلیون تومان, «سرکوب» ۷۰ میلیون تومان و «تپلی و من» ۴۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا, تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حال اکران کشور اعلام شد. در این آمار «متری شش و نیم» با ۲۷ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان, «تگزاس۲» با ۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بیشترین فروش را تاکنون دارند. همچنین «شبی که ماه کامل شد» ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان, «سرخپوست» ۱۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان, «ما همه با هم هستیم» ۱۰ میلیارد و ۲۵ میلیون تومان, «سامورایی در برلین» ۶ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان, «زهرمار» ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان, «ایکس لارج» ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان, «دختر شیطان» ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان, «نیوکسل» ۵۲۰ میلیون تومان, «کار کثیف» ۲۲۰ میلیون تومان, «قصر شیرین» ۱۶۰ میلیون تومان, «سرکوب» ۷۰ میلیون تومان و «تپلی و من» ۴۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند. انتهای پیام/
پارس نیوزپارس نیوز6 ماه قبل
باز هم افت ۴۰۰ میلیونی درآمد سینمادر این هفته درآمد سینمای ایران از فروش فیلم‌ها پنج میلیارد و ۲۰۶ میلیون تومان بود که نسبت به هفته گذشته حدود ۴۰۰ میلیون تومان کاهش داشته است. البته دو میلیارد و ۸۳۴ میلیون تومان از این درآمد به تهران اختصاص داشته است که متناسب با کاهش درآمد کل از هفته گذشته کمتر است. فیلم میرکریمی که مورد توجه منتقدان هم قرار گرفته است، در دو روز نخست اکران ۱۲۲ میلیون و ۳۵۴ هزار تومان فروش داشته است. در واقع کاهش فروش این هفته فیلم‌ها باعث شده است که پرفروش‌ترین فیلم گیشه تنها یک میلیارد و ۹۴ میلیون تومان فروش داشته باشد. (فروش هفتگی از روز ۲۸ تیر تا پیش از روز جمعه چهار مرداد محاسبه شده و آمار از سامانه فروش سینمای ایران استخراج شده است.)
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حال اکران کشور اعلام شد. در این آمار «متری شش و نیم» با ۲۷ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان, «تگزاس۲» با ۲۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بیشترین فروش را تاکنون دارند. همچنین «شبی که ماه کامل شد» ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان, «سرخپوست» ۱۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان, «ما همه با هم هستیم» ۱۰ میلیارد و ۲۵ میلیون تومان, «سامورایی در برلین» ۶ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان, «زهرمار» ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان, «ایکس لارج» ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان, «دختر شیطان» ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان, «نیوکسل» ۵۲۰ میلیون تومان, «کار کثیف» ۲۲۰ میلیون تومان, «قصر شیرین» ۱۶۰ میلیون تومان, «سرکوب» ۷۰ میلیون تومان و «تپلی و من» ۴۰ میلیون تومان فروش داشته‌اند.

به انتهای لیست رسیدید