درگذشت محمد نبی حبیبی

درگذشت محمد نبی حبیبی

مهرمهر10 ماه قبل
رئیس دستگاه دیپلماسی در این تماس، حمایت جمهوری اسلامی ایران از دولت ونزوئلا را اعلام کرد. ایران و ترکمنستان بر توسعه همکاری‌های انرژی و ترانزیت تاکید کردنددور جدید رایزنی‌های سیاسی ایران و ترکمنستان امروز با حضور عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه و «وفا حاجی اف»، معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان در تهران برگزار شد. ایران برای روابط با ترکمنستان اهمیت زیادی قائل استوفا حاجی اف معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان عصر امروز با محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد. وی درخصوص اظهارات اخیر وزیر خارجه فرانسه مبنی بر گفتگوی موشکی با ایران ادامه داد: آقای لودریان اظهار نظری داشتند در خصوص برنامه موشکی ایران که ما هم پاسخ لازم را دادیم. شیدر ضمن اشاره به اهمیت حفظ برجام، توسعه روابط دوجانبه و اهمیت نقش ایران در منطقه، بر تداوم رایزنی‌های پارلمانی با ایران تاکید کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ماه قبل
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. در متن پیام تسلیت اسحاق جهانگیری آمده است: درگذشت مرحوم حاج محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتفه اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. در پیام معاون اول رییس جمهوری آمده است: مرحوم حبیبی از چهره‌های انقلابی و مبارز در دوران ستم شاهی بود که پس از انقلاب اسلامی نیز در مسیر خدمت به انقلاب، نظام و مردم قرار داشت. جهانگیری در پیام خود آورده است: این مصیبت را بستگان به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. در متن پیام تسلیت اسحاق جهانگیری آمده است: درگذشت مرحوم حاج محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتفه اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. در پیام معاون اول رییس جمهوری آمده است: مرحوم حبیبی از چهره‌های انقلابی و مبارز در دوران ستم شاهی بود که پس از انقلاب اسلامی نیز در مسیر خدمت به انقلاب، نظام و مردم قرار داشت. جهانگیری در پیام خود آورده است: این مصیبت را بستگان به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
برخی مراجع عظام تقلید با صدور پیامی، درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفتند. در پی درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی، برخی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. پیام تسلیت «حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی» بسم الله الرحمن الرحیمخبر ارتحال مرحوم حاج محمد نبی حبیبی را دریافت داشتم و بسیار متأسف شدم. نامبرده که از یاران وفادار و پراستقامت انقلاب اسلامی بود، مناصب مختلفی را در طول عمر خود در خدمت نظام اسلامی داشت و اخیرا دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بود. مرحوم حبیبی به معنای حقیقی یک سیاست مدار متین و با تقوی و انقلابی بود که همیشه در خط امام و رهبری و روحانیت اصیل گام برمی داشت.
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در پی درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی، برخی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. متن کامل پیام‌های مراجع عظام تقلید به شرح زیر است: پیام تسلیت «حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی» قال علی (ع): لکل دار باب و باب الاخره الموتانا لله و انا الیه راجعونخبر در گذشت جناب مستطاب آقای دکتر نبی حبیبی موجب تالم و تاثر شد. پیام تسلیت «حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی» بسم الله الرحمن الرحیمخبر ارتحال مرحوم حاج محمد نبی حبیبی را دریافت داشتم و بسیار متأسف شدم. نامبرده که از یاران وفادار و پراستقامت انقلاب اسلامی بود، مناصب مختلفی را در طول عمر خود در خدمت نظام اسلامی داشت و اخیرا دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بود. مرحوم حبیبی به معنای حقیقی یک سیاست مدار متین و با تقوی و انقلابی بود که همیشه در خط امام و رهبری و روحانیت اصیل گام برمی داشت.
ایلناایلنا10 ماه قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با صدور پیامی درگذشت دبیرکل حزب مؤتلفه را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، در پی درگذشت محمد نبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است: انا لله و انا الیه راجعونیاد و نام انسان وارسته، پرهیزکار، خیر و دلسوز جناب آقای حاج محمد نبی حبیبی که مجاهدت در راه خدا و خدمت به انقلاب و مردم را توأم با اخلاق و ادب در همه مراحل زندگی سرمایه بزرگ خویش می‌دانست، همواره در خاطر مردم فهیم و قدردان ایران اسلامی باقی خواهد ماند. اینجانب درگذشت این مجاهد نستوه را که سرباز فداکاری برای امام راحل (ره)، یاری مخلص برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خادمی راستین برای ملت شریف ایران بود را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، اعضای بیت معزز ایشان و همه دوستداران و ارادتمندان آن فقید مؤمن تسلیت عرض می‌کنم. خداوند ایشان را با انبیاء و ائمه اطهار علیهم‌السلام محشور و به خانواده و همه علاقمندانش صبر و اجر عنایت فرماید.
فارسفارس10 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، در پی درگذشت محمد نبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است: انا لله و انا الیه راجعونیاد و نام انسان وارسته، پرهیزکار، خیر و دلسوز جناب آقای حاج محمد نبی حبیبی که مجاهدت در راه خدا و خدمت به انقلاب و مردم را توأم با اخلاق و ادب در همه مراحل زندگی سرمایه بزرگ خویش می‌دانست، همواره در خاطر مردم فهیم و قدردان ایران اسلامی باقی خواهد ماند. اینجانب درگذشت این مجاهد نستوه را که سرباز فداکاری برای امام راحل (ره)، یاری مخلص برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خادمی راستین برای ملت شریف ایران بود را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، اعضای بیت معزز ایشان و همه دوستداران و ارادتمندان آن فقید مؤمن تسلیت عرض می‌کنم. خداوند ایشان را با انبیاء و ائمه اطهار علیهم‌السلام محشور و به خانواده و همه علاقمندانش صبر و اجر عنایت فرماید. انتهای پیام/
ایلناایلنا10 ماه قبل
دبیرکل حزب اسلامی کار به مناسبت درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش ایلنا، متن پیام حسین کمالی بدین شرح است: انالله و اناالیه راجعوندرگذشت ناگهانی و غمبار برادر عزیز و چهره ارزشمند فعالیت تشکیلاتی مرحوم جناب آقای محمدنبی حبیبی موجب تاثر و تالم فراوان اینجانب شد. مرحوم محمدنبی حبیبی در طول چند دهه فعالیت سیاسی همواره کوشید تا تحزب و کار حزبی را در کشور نهادینه کند. بدون شک نگاه ژرف او به کار تشکیلاتی می‌تواند درس و الگویی برای همه فعالان حزبی و سیاسی باشد. اینجانب درگذشت ایشان را به خاندان گرامی و مکرم حبیبی تسلیت گفته برای آن مرحوم علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندم.
ایلناایلنا10 ماه قبل
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت درگذشت دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، اعلام کرد: مرحوم حبیبی در منش و رفتار دینی و سیاسی التزام عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه داشت‌. به گزارش ایلنا، پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت محمد نبی حبیبی که با امضای آیت الله محمد یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منتشر شده بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم (انا لله و انا الیه راجعون) درگذشت مجاهد صادق جناب آقای مهندس محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی موجب تأثر و تألم گردید. ‌این چهره مبارز و انقلابی در جبهه عمل و اندیشه حقیقتا وامدار ولایت و روحانیت بود و در منش و رفتار دینی و سیاسی التزام عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه داشت‌. ایشان عمر پربار خود را در مسیر دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران صرف نمود و در دوران مسئولیت‌های اجرایی نیز خدمات شایانی به نظام اسلامی داشت. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آن فقید سعید را به بازماندگان، اعضای حزب مؤتلفه اسلامی و دوستان محترم ایشان تسلیت گفته و رحمت و فضل الهی را برای ایشان مسألت می‌نماید.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت درگذشت دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، اعلام کرد: مرحوم حبیبی در منش و رفتار دینی و سیاسی التزام عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه داشت‌. پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت محمد نبی حبیبی که با امضای آیت الله محمد یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منتشر شده بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم (انا لله و انا الیه راجعون) درگذشت مجاهد صادق جناب آقای مهندس محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی موجب تأثر و تألم گردید. ‌این چهره مبارز و انقلابی در جبهه عمل و اندیشه حقیقتا وامدار ولایت و روحانیت بود و در منش و رفتار دینی و سیاسی التزام عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه داشت‌. ایشان عمر پربار خود را در مسیر دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران صرف نمود و در دوران مسئولیت‌های اجرایی نیز خدمات شایانی به نظام اسلامی داشت. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آن فقید سعید را به بازماندگان، اعضای حزب مؤتلفه اسلامی و دوستان محترم ایشان تسلیت گفته و رحمت و فضل الهی را برای ایشان مسألت می‌نماید.
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت محمد نبی حبیبی که با امضای آیت الله محمد یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منتشر شده بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم (انا لله و انا الیه راجعون) درگذشت مجاهد صادق جناب آقای مهندس محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی موجب تأثر و تألم گردید. ‌این چهره مبارز و انقلابی در جبهه عمل و اندیشه حقیقتا وامدار ولایت و روحانیت بود و در منش و رفتار دینی و سیاسی التزام عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه داشت‌. ایشان عمر پربار خود را در مسیر دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران صرف نمود و در دوران مسئولیت‌های اجرایی نیز خدمات شایانی به نظام اسلامی داشت. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آن فقید سعید را به بازماندگان، اعضای حزب مؤتلفه اسلامی و دوستان محترم ایشان تسلیت گفته و رحمت و فضل الهی را برای ایشان مسألت می‌نماید.
ایسناایسنا10 ماه قبل
در پی درگذشت محمد نبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، دکتر محمدرضا عارف در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است: «انالله و اناالیه راجعونضایعه درگذشت برادر گرامی جناب آقای محمد نبی حبیبی دبیرکل محترم حزب موتلفه اسلامی موجب تألم و تأثر خاطر شد. آقای محمد نبی حبیبی انسان بزرگوار و والامنش با اندیشه بلند و ایمان استوار و تجربه گران‌سنگ در عرصه سیاست یکی از یاران وفادار به نظام جمهوری اسلامی ایران بودند. اینجانب ضمن تسلیت فقدان آن مرحوم به خانواده معزز حبیبی و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی، برای روح بلند ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم. محمدرضا عارفانتهای پیام
فارسفارس10 ماه قبل
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: انالله و اناالیه راجعونضایعه درگذشت برادر گرامی جناب آقای محمد نبی حبیبی دبیرکل محترم حزب موتلفه اسلامی موجب تألم و تاثر خاطر شد. آقای محمد نبی حبیبی انسان بزرگوار و والامنش با اندیشه بلند و ایمان استوار و تجربه گران‌سنگ در عرصه سیاست یکی از یاران وفادار به نظام جمهوری اسلامی ایران بودند. اینجانب ضمن تسلیت فقدان آن مرحوم به خانواده معزز حبیبی و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی، برای روح بلند ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم. محمدرضا عارفانتهای پیام/
خانه ملتخانه ملت10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد مازنی در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی یکی از مجاهدان و یاران وفادار امام و رهبری را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمخبر درگذشت یکی از مجاهدان و یاران وفادار امام و رهبری، جناب آقای محمد نبی حبیبی موجب تأسف و تأثر فراوان شد. رحمت و فضل الهی را برای ایشان مسئلت میکنم و به خانواده محترم و دوستان بویژه همراهان ایشان در حزب مؤتلفه اسلامی تسلیت می‌گویم. /پایان پیام
فارسفارس10 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، متن پیام استاندار تهران به‌ای شرح است: انا لله و انا الیه راجعوندرگذشت شخصیت متدین و یار دیرین انقلاب و رهبری، جناب آقای محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موجب تأسف و تأثر شد. ایشان در دوران حضور خود در سمت‌های مختلف از جمله استانداری تهران، شهرداری تهران و چندنهاد انقلابی خدمات ماندگاری از خویش به یادگار گذاشتند. اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت این فقدان به محضر رهبر معظم انقلاب، مردم عزیز ایران اسلامی و همه دوستداران انقلاب، علو درجات را برای ایشان از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. انتهای پیام/
ایلناایلنا10 ماه قبل
رئیس دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام، درگذشت دبیرکل حزب موتلفه را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، پرویز داوودی درگذشت محمد نبی حبیبی را تسلیت گفت. متن پیام رئیس دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه الراجعوندر گذشت جناب آقای محمد نبی حبیبی دبیر کل محترم حزب موتلفه اسلامی و از فعالان عرصه‌های مختلف مبارزه، تلاش و مدیریت در انقلاب اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. اینجانب در گذشت این یار با بصیرت انقلاب اسلامی ایران را به حضور مقام معظم رهبری، همکاران و دوستان آن مرحوم در حزب موتلفه اسلامی و خانواده مکرم ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی، در پی درگذشت محمد نبی حبیبی، دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی، را تسلیت گفت. متن پیام وزیر کشور به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور بدین شرح است: انا لله و انا الیه راجعونخبر درگذشت مرحوم محمد نبی، دبیرکل یکی از دیرپاترین احزاب و تشکل‌های سیاسی کشور، موجب تاثر بسیار است. آن مرحوم که نامش در زمره مبارزین علیه رژیم ستم‌ شاهی ثبت شده است و از پیشروان همراهی و همگامی با نهضت امام‌خمینی بود، در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در سنگرهای مختلفی از جمله در خانواده بزرگ وزارت کشور در مسئولیت استانداری تهران، فارس و خراسان و همچنین شهرداری تهران منشأ خدمات و آثار بسیار بوده است، که ان‌شاأ … نزد پروردگار قادر متعال، متنعم و بهره‌مند خواهد بود. اینجانب، با تسلیت درگذشت این پیشکسوت انقلابی و مدیر مبارز، از خداوند بزرگ، غفران و رحمت واسعه و همنشینی با ابرار را برای ایشان و صبر و اجر برای خانواده محترم، همرزمان و همسنگران آن فقید سعید مسئلت دارم. عبدالرضا رحمانی فضلیانتهای پیام/
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با صدور پیامی درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است: بسمه تعالیإنا لله وإنا إلیه راجعوندر آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، خبر درگذشت یار دیرینه انقلاب و امام و رهبری، مبارز خستگی ناپذیر، مرحوم حاج محمدنبی حبیبی باعث تأسر و تألم فراوان گردید. امروز نه فقط حزب موتلفه اسلامی، بلکه جبهه پیروان خط امام و رهبری و جریان اصولگرایی و همه دوستداران انقلاب یک همسنگر فرزانه را از دست داده است. از سویدای دل ضایعه درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی را به ملت شریف ایران و رهبر معظم انقلاب و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بستگان و نزدیکان ایشان صبر و اجر مسألت دارم. محمدرضا باهنررئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ماه قبل
در پی درگذشت «محمد نبی حبیبی» برخی از مقامات و مسئولان کشوری با صدور پیام‌های جداگانه‌ای، درگذشت این یار دیرین انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند. پیام تسلیت لاریجانیعلی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. پیام تسلیت ظریفمحمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی درگذشت دبیرکل جمعیت موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. پیام تسلیت ولایتیعلی اکبر ولایتی در پیامی در گذشت محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. پیام تسلیت وزیر کشورعبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پی درگذشت مرحوم محمد نبی حبیبی پیام تسلیتی صادر کرد.
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پیامی درگذشت مرحوم «محمد نبی حبیبی» دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است: انا الله و انا الیه راجعوندریافت خبر درگذشت یار فداکار امام (ره) و رهبری و از همراهان نظام مقدس جمهوری اسلامی، مرحوم محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی موجب تاثر و تالم گردید. اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه، علو درجات و رحمت و غفران الهی را از خداوند متعال برای آن مجاهد نستوه و صبر و اجر را برای بیت محترم ایشان و بازماندگان مسئلت می‌کنم. علی اکبر ولایتی
ایرناایرنا10 ماه قبل
وی افزود: همچنین بررسی سوال اسدالله عباسی نماینده رودسر از وزیر جهاد کشاورزی به دلیل محدودیت زمانی به هفته آینده موکول شد. عضو هیات رییسه مجلس از دیگر موارد اعلام وصولی را طرح اصلاحات فراسنج عنوان کرد. نایب رییس مجلس: حبیبی از سابقون انقلاب بودنایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی که ریاست ساعاتی از جلسه علنی امروز خانه ملت را برعهده داشت، درگذشت محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت و اظهار داشت: مرحوم حبیبی از سابقون انقلاب و از همراهان مرحوم عسگراولادی بود. **مجلس عصر امروز جلسه علنی نداردعلی مطهری نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی که ریاست ساعاتی از جسه علنی امروز را برعهده داشت، اعلام کرد: مجلس عصر امروز جلسه علنی ندارد و کمیسیون تلفیق تشکیل جلسه می‌دهد. به گزارش ایرنا، جلسه علنی صبح امروز مجلس برای دقایقی از حد نصاب افتاد که به این دلیل مطهری رییس جلسه به جای رای گیری در مورد لوایح و طرح‌ها از هیات رییسه مجلس خواست که تذکرات کتبی را قرائت و نمایندگان تذکرهای شفاهی خود را بیان کنند.
فارسفارس10 ماه قبل
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیر کل خزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: خبر درگذشت مرحوم محمد نبی، دبیر کل یکی از دیرپاترین احزاب و تشکل‌های سیاسی کشور، موجب تاثر بسیار است. آن مرحوم که نامش در زمره مبارزین علیه رژیم ستم شاهی ثبت شده است و از پیشروان همراهی و همگامی با نهضت امام خمینی بود، در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در سنگرهای مختلفی از جمله در خانواده بزرگ وزارت کشور در مسئولیت استانداری تهران، فارس و خراسان و همچنین شهرداری تهران منشأ خدمات و آثار بسیار بوده است، که ان شا أ … نزد پروردگار قادر متعال، متنعم و بهره مند خواهد بود. اینجانب با تسلیت درگذشت این پیشکسوت انقلابی و مدیر مبارز، از خداوند بزرگ، غفران و رحمت واسعه و همنشینی با ابرار را برای ایشان و صبر و اجر برای خانواده محترم، همرزمان و همسنگران آن فقید سعید مسألت دارم.
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در پیامی درگذشت «محمد نبی حبیبی» دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. متن پیام ظریف به شرح زیر است: «انا لله و انا الیه راجعونخبر درگذشت یکی از مبارزان پیشتاز انقلاب اسلامی مرحوم محمد نبی حبیبی که در چهار دهه خدمت صادقانه در جایگاه‌های مختلف منشاء خدمات ارزشمند بوده و تجربه گران‌بهایی را به نسل‌های دوم و سوم انقلاب در جایگاه دبیرکلی یکی از قدیمی‌ترین احزاب سیاسی ایران منتقل کردند موجب حزن و اندوه اینجانب شد. این مصیبت را به همه یاران و دوستان بویژه خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت عرض می‌کنم و برایشان از درگاه الهی رحمت و مغفرت و همنشینی با امام و شهدا و دیگر صالحان مسئلت می‌کنم.»
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وزیر خارجه کشورمان در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیرکل جمعیت موتلفه اسلامی را تسلیت گفته است. متن پیام ظریف به شرح زیر است: انا لله و انا الیه راجعونخبر درگذشت یکی از مبارزان پیشتاز انقلاب اسلامی مرحوم محمد نبی حبیبی که در چهار دهه خدمت صادقانه در جایگاه‌های مختلف منشاء خدمات ارزشمند بوده و تجربه گرانبهایی را به نسل‌های دوم و سوم انقلاب در جایگاه دبیرکلی یکی از قدیمی‌ترین احزاب سیاسی ایران منتقل کردند موجب حزن و اندوه اینجانب شد. این مصیبت را به همه یاران و دوستان بویژه خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت عرض می‌کنم و برایشان از درگاه الهی رحمت و مغفرت و همنشینی با امام و شهدا و دیگر صالحان مسئلت می‌نمایم. محمد جواد ظریفوزیر امور خارجهانتهای پیام/
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی مطهری که ریاست جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت با اشاره به درگذشت دبیرکل حزب موتلفه اظهار داشت: متأسفانه خبردار شدیم محمد نبی حبیبی شهردار اسبق تهران و دبیر کل حزب موتلفه دار فانی را وداع گفت. وی افزود: حبیبی از سابقون انقلاب اسلامی و از همراهان مرحوم عسگراولادی بود که رحلت وی را خدمت رهبر معظم انقلاب و مردم، حزب موتلفه و همکارانش تسلیت عرض می‌کنم.
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمإنا لله وإنا إلیه راجعوندرگذشت یاردیرین و خادم انقلاب آقای محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی موجب تاسف و تاثر شد. ایشان در طول سال‌های انقلاب در زمره مبارزین و از ارادتمندان به نظام و رهبری بودند و پس از آن نیز خدمات فراوانی ازجمله استانداری در تهران، فارس و خراسان، شهردار تهران و معاونت در چند وزارتخانه و نهاد انقلابی عرضه داشتند. ضمن عرض تسلیت به خانواده، دوستان و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی، برای آن‌ مرحوم رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت میکنم. علی لاریجانیرئیس مجلس شورای اسلامی
فارسفارس10 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سید محمد حسینی دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی و وزیر اسبق ارشاد طی پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: «لذی خلق الموت والحیاة لیبلوکم ایکم أحسن عملادرگذشت سرباز فداکار امام راحل و یار مخلص رهبر فرزانه انقلاب جناب آقای محمد نبی حبیبی دبیرکل ارجمند حزب مؤتلفه اسلامی رحمة الله علیه را خدمت امام خامنه‌ای، علماء و مراجع، مردم عزیز و تمامی دوستداران انقلاب تسلیت عرض می‌کنم. خداوند آن مجاهد نستوه را با انبیاء و ائمه اطهار محشور نماید و به خانواده و همه علاقمندانش صبر واجر عنایت کند.» انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: وزیر خارجه کشورمان در پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی دبیرکل جمعیت موتلفه اسلامی را تسلیت گفته است. متن پیام ظریف به شرح زیر است: انا لله و انا الیه راجعونخبر درگذشت یکی از مبارزان پیشتاز انقلاب اسلامی مرحوم محمد نبی حبیبی که در چهار دهه خدمت صادقانه در جایگاه‌های مختلف منشاء خدمات ارزشمند بوده و تجربه گرانبهایی را به نسل‌های دوم و سوم انقلاب در جایگاه دبیرکلی یکی از قدیمی‌ترین احزاب سیاسی ایران منتقل کردند موجب حزن و اندوه اینجانب شد. این مصیبت را به همه یاران و دوستان بویژه خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت عرض می‌کنم و برایشان از درگاه الهی رحمت و مغفرت و همنشینی با امام و شهدا و دیگر صالحان مسئلت می‌نمایم. محمد جواد ظریفوزیر امور خارجه

به انتهای لیست رسیدید