دستور پخت

دستور پخت

برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
سوپ‌های مختلف سبزیجات بپزیدتهیه سوپ راهکار بسیار خوبی برای مصرف سبزیجات مختلف در کنار هم است. نودل سبزیجات را تجربه کنیدپخت نودل سبزیجات ساده‌ترین و فوق العاده‌ترین راه برای افزودن سبزیجات به رژیم غذایی است. افزودن سبزیجات به سس‌هاسس‌هایی بر پایه سبزیجات تهیه کنید. سبزیجات کبابیکباب سبزیجات، غذایی عالی است آن را امتحان کنید. به سالاد تن ماهی‌تان سبزی اضافه کنیدافزودن سبزیجات به سالاد تن ماهی، راهکار فوق العاده‌ای برای مصرف سبزیجات بیشتر با طعمی جدید است.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 روز قبل
ایتالیایی‌ها معمولا غذاهای ایرانی را دوست دارند اما نه همه‌ی غذاها را.» پیمان یزدانی - عکاس و گردشگر - نیز که تا کنون به ۲۰ کشور سفر کرده و سابقه تجربه زندگی سه ساله در ایتالیا را دارد، در این‌باره معتقد است: «کمتر کسی در کشورهای دیگر با غذاهای ایرانی آشناست مگر آنکه همسایه ایرانی داشته یا به یکی از رستوران‌های ایرانی در آمریکا یا اروپا رفته باشد. خارجی‌ها برخلاف غذاهای ایرانی، غذاهای عربی مثل «حمص» و … را خوب می‌شناسند. مشکل غذاهای ایرانی این است که طبخ آنها دشوار است و طرز تهیه آنها نیز به زمان نیاز دارد. چون در غذاهای ایرانی و پخت خورش‌ها همه چیز با هم جوشانده می‌شوند، مزه غالبی وجود ندارد و این موضوع چندان باب میل ایتالیایی‌ها نیست.» مردم آلمان هم شناخت کافی از خوراک‌های ایرانی ندارند. در این صورت بهترین راه برای رضایت بیشتر گردشگران از غذا، استفاده از غذاهای ایرانی مورد پسند گردشگران چینی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
ایتالیایی‌ها معمولا غذاهای ایرانی را دوست دارند اما نه همه‌ی غذاها را.» پیمان یزدانی - عکاس و گردشگر - نیز که تا کنون به ۲۰ کشور سفر کرده و سابقه تجربه زندگی سه ساله در ایتالیا را دارد، در این‌باره معتقد است: «کمتر کسی در کشورهای دیگر با غذاهای ایرانی آشناست مگر آنکه همسایه ایرانی داشته یا به یکی از رستوران‌های ایرانی در آمریکا یا اروپا رفته باشد. خارجی‌ها برخلاف غذاهای ایرانی، غذاهای عربی مثل «حمص» و … را خوب می‌شناسند. مشکل غذاهای ایرانی این است که طبخ آنها دشوار است و طرز تهیه آنها نیز به زمان نیاز دارد. چون در غذاهای ایرانی و پخت خورش‌ها همه چیز با هم جوشانده می‌شوند، مزه غالبی وجود ندارد و این موضوع چندان باب میل ایتالیایی‌ها نیست.» مردم آلمان هم شناخت کافی از خوراک‌های ایرانی ندارند. در این صورت بهترین راه برای رضایت بیشتر گردشگران از غذا، استفاده از غذاهای ایرانی مورد پسند گردشگران چینی است.

ایران چقدر برای خارجی‌ها خوشمزه است؟

4+
ایسناایسنا4 روز قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
پخت غذای گیاهی برای خانم‌های شاغلکارشناس آشپزی گفت: ما از گوشت و مرغ و ماهی استفاده می‌کنیم که غذای اصلی ما را تشکیل می‌دهند، اما از گیاهان غافل شده‌ایم. وی اظهار کرد: مصرف گیاهان در غذا‌های ایرانی در گذشته بسیار باب بوده و اکنون نیز نیازمندیم که به استفاده از غذا‌های گیاهی روی بیاوریم که قطعا بسیار کم ضرر‌تر از غذا‌های گوشتی خواهند بود. همچنین ما باید مصرف نمک و روغن‌ها را کاهش دهیم و از گیاهان، بیشتر از گوشت و مرغ استفاده کنیم. تهیه غذا با شناخت شرایط مردم انجام می‌شودگلریز گفت: برنامه آشپزی من جزء قدیمی‌ترین برنامه‌های صداوسیما است. گلریز در پایان گفت: مصرف زیاد آب، ترک نمک و روغن، روی آوردن به غذای گیاهی و زود شام خوردن را همیشه به مردم توصیه می‌کنم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز5 روز قبل
بیشترین خاطره‌ها از جمع‌هایی است که آش رشته همیشه پای ثابت آن بوده است. مخصوصا اگر این غذای سنتی آش رشته باشد. بیشترین خاطره‌ها از جمع‌هایی است که آش رشته همیشه پای ثابت آن بوده است. دقت کنید که میزان رشته نه باید خیلی زیاد باشد نه خیلی کم؛ زیرا در صورتی که میزان رشته زیاد باشد آش سفت خواهد شد. تناسب آب و مواد آش رشته بستگی به میزان آب اولیه دارد.

بزرگترین راز‌های فاش نشده‌ی تاریخ!

5+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
تنور بازار حیوان خانگی داغ است؛ چه برای فروشندگان، چه برای مشتری‌ها. سری به بازار فروش حیواناتدر نزدیکی دروازه‌غار، محله‌ای به ‌نام مولوی وجود دارد که سال‌های سال، محل خرید و فروش حیوانات بوده است، از کبوتر گرفته تا سگ. اما حالا دیگر بازار حیوانات مولوی به قوت سابقش پا برجا نیست. بازار غیررسمی، روبه‌روی بازار اصلیجدا از بازار اصلی، فروشندگان زیادی در حاشیه‌ بزرگراه آزادگان، روبه‌روی مرکز اصلی اتراق کرده‌اند. حیوانات اگزوتیکدر بازار حیوانات خلیج‌فارس، علی‌رغم غیرمجاز بودن خریدو فروش و معامله‌، فهرستی از حیوانات که از آنها به اشتباه، با عنوان «حیوان خانگی»، «حیوان زینتی» یا «حیوان هم‌نشین» یاد می‌شود، فهرستی از حیوانات نیز با عنوان «اگزوتیک پت» عرضه می‌شود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
تنور بازار حیوان خانگی داغ است؛ چه برای فروشندگان، چه برای مشتری‌ها. سری به بازار فروش حیواناتدر نزدیکی دروازه‌غار، محله‌ای به ‌نام مولوی وجود دارد که سال‌های سال، محل خرید و فروش حیوانات بوده است، از کبوتر گرفته تا سگ. اما حالا دیگر بازار حیوانات مولوی به قوت سابقش پا برجا نیست. بازار غیررسمی، روبه‌روی بازار اصلیجدا از بازار اصلی، فروشندگان زیادی در حاشیه‌ بزرگراه آزادگان، روبه‌روی مرکز اصلی اتراق کرده‌اند. بازار غیررسمی، روبه‌روی بازار اصلیجدا از بازار اصلی، فروشندگان زیادی در حاشیه‌ بزرگراه آزادگان، روبه‌روی مرکز اصلی اتراق کرده‌اند.
رکنارکنا2 هفته قبل
مواد لازم: به: یک کیلوشکر: یک کیلودانه به: به مقدار لازمپودر هل: به مقدار لازمآب: به مقدار لازمآبلیمو: یک قاشق سوپ‌خوریوانیل: یک هشتم قاشق چای‌خوریطرز تهیه و دستور پخت:۱. ابتدا به‌ها را به ابعاد دلخواه خرد کنید و قسمت سفت وسط آن را به همراه تخم‌ها خارج کنید. بعد از یک ساعت دانه‌های به را به مربا اضافه می‌کنیم. این دانه‌ها در طی پخت مربا لعاب می‌دهند و مربا بعد از پخت حالت ژله‌ای و مارمالادی به خودش می‌گیرد. سپس شعله را خاموش کرده و صبر میکنیم تا مربا خنک شود.

دستور پخت خورش خان آلو

تابناکتابناک2 هفته قبل
خورش خان آلو یک نوع خورش آلو و مرغ سطح بالا و مجلسی است که طعم فوق العاده‌ای دارد و این طعم به واسطه آن است که علاوه بر آلو، در آن برگه هلو نیز استفاده می‌شود. طرز تهیه این خورش خوشمزه و خاص را با آموزش جواد جوادی آشپز حرفه‌ای فرامی‌گیرید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
مربای این میوه یکی از پرطرفدارترین مرباهاست که به راحتی می‌شود در منزل با رعایت چند نکته آن را درست کرد و وعده‌های صبحانه را هیجان‌انگیزتر و جذاب‌تر سرو کرد. مواد لازم: به: یک کیلوشکر: یک کیلودانه به: به مقدار لازمپودر هل: به مقدار لازمآب: به مقدار لازمآبلیمو: یک قاشق سوپ‌خوریوانیل: یک هشتم قاشق چای‌خوریطرز تهیه و دستور پخت:۱. بعد از یک ساعت دانه‌های به را به مربا اضافه می‌کنیم. این دانه‌ها در طی پخت مربا لعاب می‌دهند و مربا بعد از پخت حالت ژله‌ای و مارمالادی به خودش می‌گیرد. وقتی خنک شد وانیل را هم به آن اضافه میکنیم.

دستور پخت استیک ترای تیپ

تابناکتابناک2 هفته قبل
مواد لازم: برش استیک ترای تیپ به مقدار دلخواهیک قاشق غذاخوری از هرکدام از این مواد: نمکفلفل سیاهنمک کرفسپونه کوهیرزماریپودر سیرپودر پیازفلفل کاینبرش ترای تیپ از بخش پایین‌تر سیرلوین (راسته) تهیه می‌شود و هرچند به نرمی و لطافت سایر برش‌های استیک نیست اما طعم بهتری دارد. در این ویدیو روش ساده گریل کردن این برش به همراه ادویه‌های مناسب آموزش داده می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
فرنی یک دسر جذاب و راحت است که با انواع ترکیبات و متناسب با سلیقه‌های مختلف می‌تواند تهیه شود. ابتدا شیر سرد را با لیوان‌های دسته‌دار که در تمامی خانه‌ها یافت می‌شود در قابلمه مورد نظر بریزید. سپس آرد برنج را به همراه آب، شکر و هل اضافه کنید و کاملا هم بزنید تا آرد و شکر در شیر سرد حل شوند. مواد مخلوط شده را روی حرارت ملایم گذاشته و مرتبا هم زنید اگر لحظاتی هم زدن را متوقف کنید، باعث می‌شود آرد برنج در شیر گلوله گلوله شود. - آرد برنج را حتما با شیر سرد حل کنید تا گلوله گلوله نشود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 هفته قبل
پزشک با تشخیص دقیق، علت دندان درد را توضیح می‌دهد و بهترین روش درمانی را پیش رویتان قرار می‌دهد. درمان خانگی برای درد دندانیکی از مزیت‌های روش‌های خانگی در دسترس بودن آن‌ها است. در زمان مصرف می‌توانید از اسانس روغنی رقیق‌شده این گیاه یا عصاره هم برای درمان درد استفاده کنید. ولی باید بدانید که این ماده یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های درمان درد دندان به شمار می‌رود و اهمیتی نمی‌دهد عامل درد چیست. اکنون با روش‌های متعدد و سریع برای درمان خانگی دندان درد آشنا شده‌اید.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
وال استریت ژورنال نوشته‌ است: ایرانیان اغلب در ته دیگ برش‌های نازک سیب زمینی، برگ‌های کاهو و بادمجان‌های خرد شده قرار می‌دهند، برنج یا اسپاگتی هم می‌تواند ته دیگ باشد. سرآشپز زارع که در گوگل آشپزی می‌کند در مورد آموزش آشپزی به آشپزان جوان می‌گوید: وقتی ته دیگ را بر می‌گردانم حیرت را در چشمانشان می‌بینم و همه می‌خواهند در مورد چگونگی آن سوال کنند. مهارت پخت ته دیگ در آشپزی ایرانی چیزی است که هر فرد در طول یک عمر کسب می‌کند. فیروزه دوما نویسنده ایرانی از خاطرات شوهر فرانسوی‌اش در مواجهه با ته‌دیگ می‌گوید: در ابتدا همسرم وقتی اقوامم برای صرف غذا دور هم جمع می‌شدند مجبور بود خود را کنار بکشد چرا که همه در حال جنگیدن برای ته دیگ بودند بعدها مادرم دلش برایش سوخت و قبل از دیگران ظرف ته دیگ را به او می‌داد تا برای خودش ته دیگ بردارد سپس بقیه به سمت بشقاب ته دیگ هجوم می‌بردند. وال استریت ژورنال در این گزارش دستور پخت ته دیگ سیب زمینی، برنج زعفران و ماکارونی را هم آموزش داده‌ است.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
برای آنکه پیش از درمان بتوانید از شر درد خلاص شوید، روش‌های خانگی و طبیعی ساده کمک کننده هستند. برای آنکه پیش از درمان بتوانید از شر درد خلاص شوید، روش‌های خانگی و طبیعی ساده کمک کننده هستند. درمان خانگی برای درد دندانیکی از مزیت‌های روش‌های خانگی در دسترس بودن آن‌ها است. ولی باید بدانید که این ماده یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های درمان درد دندان به شمار می‌رود و اهمیتی نمی‌دهد عامل درد چیست. اکنون با روش‌های متعدد و سریع برای درمان خانگی دندان درد آشنا شده‌اید.
برنابرنا2 هفته قبل
دندان درد یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلات دهانی است که دلایل و عوامل بسیاری در به وجود آمدن آن دخیل هستند. پزشک با تشخیص دقیق، علت دندان درد را توضیح می‌دهد و بهترین روش درمانی را پیش رویتان قرار می‌دهد. درمان خانگی برای درد دندانیکی از مزیت‌های روش‌های خانگی در دسترس بودن آن‌ها است. ولی باید بدانید که این ماده یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های درمان درد دندان به شمار می‌رود و اهمیتی نمی‌دهد عامل درد چیست. برترین‌ها: اکنون با روش‌های متعدد و سریع برای درمان خانگی دندان درد آشنا شده‌اید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
به هر حال پیتزا فقط با سوسیس و کالباس و گوشت و مرغ درست نمی‌شود و می‌توان با ایجاد تنوع، سلامت وعده غذایی را هم در نظر گرفت. در این شرایط می‌توانیم سراغ پیتزای سبزیجات برویم و با انواع مختلف سبزیجات یک پیتزای جذاب و متفاوت درست کنیم. به هر حال پیتزا فقط با سوسیس و کالباس و گوشت و مرغ درست نمی‌شود و می‌توان با ایجاد تنوع، سلامت وعده غذایی را هم در نظر گرفت. مواد لازم: قارچ خرد شده: ۱/۲ فنجانفلفل دلمه‌ای رنگی خرد شده: ۱/۴ فنجانکدو سبز خرد شده: ۱/۲ فنجانبادمجان خرد شده: ۱/۲ فنجانزیتون سبز و سیاه خرد شده: ۱/۴ فنجانگوجه گیلاسی خرد شده: ۱/۴ فنجانذرت: ۱/۴ فنجانپنیر موزارلا: ۱/۲ فنجانسس پیتزا: ۱/۴ فنجانطرز تهیه و دستور پخت:۱. سبزیجات خرد شده و پنیر موزارلا را بر روی آن بریزید و به مدت ۲۰ دقیقه در فر با دمای ۴۵۰ درجه فارنهایت (۲۳۰ درجه سانتیگراد) بپزید تا پخته و برشته شود.
ایسناایسنا3 هفته قبل
یک مدرس زبان انگلیسی گفت: برای یادگیری هرچه بهتر در سنین پایین‌تر از تکنیک بازی استفاده می‌کنیم؛ گاهی از فراگیران با سنین بالاتر نیز می‌خواهیم دستور پخت یک غذا را به انگلیسی اعلام کنند که این امر منجر می‌شود مطالب آموخته‌شده در گذشته به فراموشی سپرده نشود. مهدی رحیمی مدرس و مترجم زبان انگلیسی در حاشیه دوره دانش‌افزایی ویژه اساتید گروه زبان‌های خارجی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه روزگار به سمت تحول حرکت و سطح علمی افزایش پیدا کرده ما هم باید به سمت آموزش زبان پیش رویم. وی در خصوص علت استقبال مردم برای یادگیری زبان دوم عنوان کرد: اغلب خانواده‌ها اصرار دارند تا کودکان آن‌ها در سنین پایین زبان دوم را بیاموزند؛ در سنین بالاتر تحصیل و کسب علم، نیاز ایجاب می‌کند که فرد زبان دوم را یاد بگیرد. رحیمی با اشاره به اینکه سیستم آموزشی در آموزشگاه‌های قزوین نسبت به دیگر استان‌ها در آموزش قوی‌تر است، خاطرنشان کرد: در آموزش زبان باید به چهار نکته شنیدار، نوشتار، گفتار و تکرار توجه کرد؛ یک بخشی از آموزش به تکرار و تمرین زبان‌آموز بستگی دارد؛ فراگیران باید تلاش داشته باشند تا آموخته‌های خود را به فراموشی نسپرند. این مدرس در پایان یادآور شد: برای یادگیری هرچه بهتر در سنین پایین‌تر از تکنیک بازی نیز استفاده می‌کنیم؛ گاهی از فراگیران با سنین بالاتر نیز می‌خواهیم دستور پخت یک غذا را به انگلیسی اعلام کنند که این امر منجر می‌شود مطالب آموخته شده در گذشته به فراموشی سپرده نشود.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
این سنسور تنها به Huawei Mate ۳۰ Pro و Huawei Mate ۳۰ RS محدود نمی‌شود و شاهد استفاده از آن در Huawei Mate ۳۰ نیز هستیم. Huawei Mate ۳۰ و Huawei Mate ۳۰ Pro، پرچم‌داران جدید هوآوی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. سری Huawei Mate ۳۰ با شعار «بازنگری در انتظارات» معرفی شدند. استفاده از سنسور تشخیص ژست‌های حرکتی، در کنار هوش ‌مصنوعی باعث شده سری Huawei Mate ۳۰ انقلابی در نحوه تعامل با اسمارت‌فون‌ها ایجاد کند. تمام این موارد به لطف معماری اختصاصی داوینچی و هسته‌های جدید NPU در سری Huawei Mate ۳۰ در دسترس قرار گرفته‌اند.

دستور پخت ذرت مکزیکی

تابناکتابناک3 هفته قبل
مواد لازم: بلال ذرت به تعداد دلخواهفلفل سبز تند به مقدار دلخواهاپازوته (چای مکزیکی) یا گشنیز به مقدار دلخواهنمک به مقدار لازمسس مایونز به میزان دلخواهپنیر تازه مکزیکی یا پنیر بز به مقدار دلخواهلیموی تازهذرت مکزیکی یا نام اصلی مکزیکی آن «اسکیتس / Esquites» نوعی خوراکی است که اکثرا توسط فروشندگان خیابانی در مکزیک عرضه می‌شود. ادویه لازم این خوراکی که در ایران نیز محبوبیت فراوانی یافته است در اصل از نوعی گیاه بومی مکزیک و آمریکای مرکزی تهیه می‌شود و برای درست کردن آن به طول سنتی از پنیر مکزیکی یا پنیر بز استفاده می‌کنند ولی با پنیرهای دیگر و گشنیز نیز می‌توان آن را درست کرد. روش سنتی درست کردن ذرت مکزیکی را در ویدیو تابناک ببینید. ذرت مکزیکی یا نام اصلی مکزیکی آن «اسکیتس / Esquites» نوعی خوراکی است که اکثرا توسط فروشندگان خیابانی در مکزیک عرضه می‌شود. روش سنتی درست کردن ذرت مکزیکی را در ویدیو تابناک ببینید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
دسر «کاچی» همیشه یادآور زنانی است که تازه زایمان می‌کنند و برای تقویت خود از این دسر می‌خورند. این دسر در شهرهای مختلف نام‌های متفاوت و شیوه پخت متفاوتی دارند. مواد لازم: آرد گندم: ۱ پیمانهکره: ۲۰۰ گرمآب: ۳ پیمانهگلاب: نصف پیمانهزعفران: ۱ قاشق چای خوریخلال بادام: ۱ قاشق غذا خوریخلال پسته: ۱ قاشق غذا خوریطرز تهیه و دستور پخت:۱. سپس خلال‌های پسته و بادام را که از قبل تهیه کرده‌اید را به آن اضافه کنید و خوب مواد را هم بزنید تا کاملا با یکدیگر مخلوط شوند. پس از آماده شدن کاچی آن را در یک کاسه کوچک بکشید و با کمی خلال پسته و پودر دارچین تزیین کنید.
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار3 هفته قبل
شرکت آمازون در روزهای اخیر با برگزاری رویدادی بزرگ از نسل جدید محصولات خود از جمله خانواده اسپیکرهای هوشمند اکو و چند گجت هوشمند دیگر رونمایی کرد. در میان محصولات مورد اشاره باید به صفحه نمایش هوشمند اکوشو ۸ هم اشاره کرد. Echo Show ۸ همانند دیگر نمایشگرهای هوشمند طراحی مدرنی داشته و از نمایشگر ۸ اینچی لمسی HD برخوردار است. این صفحه نمایش نسبت به نسل قبل نمایشگر بزرگتری داشته و این در حالی بوده که مدل پیشین با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی همراه بود. گذشته از آن اکوشو ۸ همچنین مبتنی بر الکسا بوده و با کمک این دستیار هوشمند می‌توانند دستور پخت یا هر پاسخ دیگری هم داشته باشند، بدست آورند.

طرز تهیه چیزبرگر سیزده کیلویی

تابناکتابناک3 هفته قبل
طرز تهیه چیزبرگر سیزده کیلویی چیزبرگر فست فود موردعلاقه بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا است و اینکه …طرز تهیه استیک رست پرایم ریب پرایم ریب یکی از خوشمزه‌ترین و البته گران‌ترین برش‌های گوشت گوساله است …سطح‌بندی کیفی گوشت استیک گوشتی که برای درست کردن استیک به کار می‌رود گوشت گوساله‌ای است که زیر ۳۰ …راهنمای پخت بز شکم‌پر با برنج گوشت بز همچون گوشت گوسفند طرفداران خاص خود را دارد. اکنون یک راهنمای …در باربیکیو گریل چقدر زغال بریزیم؟ باربیکیو گریل یک وسیله عالی برای گریل کردن غذاها در فضای باز است اما …طرز تهیه پیتزا برگر پیتزا و همبرگر دو غذای محبوب که با هم ترکیب شده‌اند. در این ویدیو …ویژگی‌های قابلمه چدنی قابلمه‌های چدنی ارزان و بسیار بادوام هستند و اگر به خوبی از آن‌ها …دستور پخت خورش قیمه نذری خورش قیمه یکی از انواع خورش است که طرز تهیه آن پیش از این در تابناک …دستور پخت پیتزای سبزیجات پیتزای سبزیجات هرچند از پنیر مورد استفاده در پیتزاها چیزی کم نمی‌کند اما …تکنیک سرخ کردن بال مرغ یخ زده بال مرغ می‌تواند گزینه خوبی برای رنگین کردن سفره شما در مهمانی‌ها باشد …طرز تهیه دسر سیب‌زمینی شیرین ژاپنی از سیب‌زمینی شیرین ژاپنی یا ساتسومایمو همانطور که از نامش پیدا است نوعی …روش استفاده از پنیربر سیمی یک روش ایده‌آل برای ورقه کردن پنیرهایی مثل پنیر گودا یا پارمیزان استفاده …دستور پخت پیتزای کدو گردویی هرچند بیشترین تاپینگ‌ها برای پیتزا از گوشت یا فراورده‌های گوشتی تشکیل …روش پخت بره کامل در طبیعت بره معمولا به صورت شکم‌پر و برای ارائه در مراسم‌های خاص تهیه می‌شود اما …طرز تهیه خورش خامه‌ ژاپنی خورش خامه ژاپنی در کنار برنج غذایی ژاپنی است. دستور پخت این خورش که …تکنیک برش استیک برای سرو بریدن استیک می‌تواند تاثیر زیادی روی کیفیت نهایی استیک داشته باشد. وقتی …طرز تهیه پیتزای میوه برخلاف نام آن این یک پیتزای واقعی نیست، برای درست کردن پیتزای میوه پس از …راهنمای آسیاب کردن دانه‌های قهوه برای درست کردن یک فنجان قهوه عالی نکات ریز و درشت بسیاری وجود دارد از …
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
تجربه تعامل بدون لمس با گوشی در سری Huawei Mate ۳۰گوشی‌های سری Huawei Mate ۳۰ هوآوی به پیشرفته‌ترین ماژول‌های دوربین این شرکت مجهز هستند که شامل سنسور تشخیص ژست‌های حرکتی نیز می‌شود. این سنسور تنها به Huawei Mate ۳۰ Pro و Huawei Mate ۳۰ RS محدود نمی‌شود و شاهد استفاده از آن در Huawei Mate ۳۰ نیز هستیم. Huawei Mate ۳۰ و Huawei Mate ۳۰ Pro، پرچم‌داران جدید هوآوی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. استفاده از سنسور تشخیص ژست‌های حرکتی، در کنار هوش ‌مصنوعی باعث شده سری Huawei Mate ۳۰ انقلابی در نحوه تعامل با اسمارت‌فون‌ها ایجاد کند. تمام این موارد به لطف معماری اختصاصی داوینچی و هسته‌های جدید NPU در سری Huawei Mate ۳۰ در دسترس قرار گرفته‌اند.

طرز تهیه استیک رست پرایم ریب

تابناکتابناک3 هفته قبل
مواد لازم: پرایم ریب به مقدار دلخواهنمک به مقدار لازمفلفل به مقدار لازمپرایم ریب یکی از خوشمزه‌ترین و البته گران‌ترین برش‌های گوشت گوساله است که از بخش دنده تهیه می‌شود. این برش مخصوصا اگر از سطح کیفی پرایم یا چویس برخوردار باشد به شدت لطیف و لذیذ است و تجربه‌ای عالی برای مهمانی‌های مهم به شمار می‌رود. چربی این برش به همراه استخوان‌های دنده باعث می‌شود طعم گوشت به بهترین حالت خود برسد، به اندازه‌ای که با حداقل چاشنی‌ها بتوان بهترین نتیجه را از رست گرفت و حتی اضافه کردن چاشنی بیشتر باعث افت کیفیت تجربه نهایی رست باشد. این ویدیو پس از بررسی چندین دستور پخت متفاوت بهترین روش برای رست کردن پرایم ریب را از مرحله خرید تا سرو بررسی می‌کند.

راهنمای پخت بز شکم‌پر با برنج

تابناکتابناک3 هفته قبل
در باربیکیو گریل چقدر زغال بریزیم؟ باربیکیو گریل یک وسیله عالی برای گریل کردن غذاها در فضای باز است اما …طرز تهیه پیتزا برگر پیتزا و همبرگر دو غذای محبوب که با هم ترکیب شده‌اند. در این ویدیو …ویژگی‌های قابلمه چدنی قابلمه‌های چدنی ارزان و بسیار بادوام هستند و اگر به خوبی از آن‌ها …دستور پخت خورش قیمه نذری خورش قیمه یکی از انواع خورش است که طرز تهیه آن پیش از این در تابناک …دستور پخت پیتزای سبزیجات پیتزای سبزیجات هرچند از پنیر مورد استفاده در پیتزاها چیزی کم نمی‌کند اما …تکنیک سرخ کردن بال مرغ یخ زده بال مرغ می‌تواند گزینه خوبی برای رنگین کردن سفره شما در مهمانی‌ها باشد …طرز تهیه دسر سیب‌زمینی شیرین ژاپنی از سیب‌زمینی شیرین ژاپنی یا ساتسومایمو همانطور که از نامش پیدا است نوعی …روش استفاده از پنیربر سیمی یک روش ایده‌آل برای ورقه کردن پنیرهایی مثل پنیر گودا یا پارمیزان استفاده …دستور پخت پیتزای کدو گردویی هرچند بیشترین تاپینگ‌ها برای پیتزا از گوشت یا فراورده‌های گوشتی تشکیل …روش پخت بره کامل در طبیعت بره معمولا به صورت شکم‌پر و برای ارائه در مراسم‌های خاص تهیه می‌شود اما …طرز تهیه خورش خامه‌ ژاپنی خورش خامه ژاپنی در کنار برنج غذایی ژاپنی است. دستور پخت این خورش که …تکنیک برش استیک برای سرو بریدن استیک می‌تواند تاثیر زیادی روی کیفیت نهایی استیک داشته باشد. وقتی …طرز تهیه پیتزای میوه برخلاف نام آن این یک پیتزای واقعی نیست، برای درست کردن پیتزای میوه پس از …راهنمای آسیاب کردن دانه‌های قهوه برای درست کردن یک فنجان قهوه عالی نکات ریز و درشت بسیاری وجود دارد از …طرز تهیه مرنگ فندوقی مرنگ محصولی است که از به هم زدن سفیده تخم‌مرغ و شکر درست می‌شود و برای …روش پخت بره رست شده در دل طبیعت آشپزی در دل طبیعت می‌تواند تجربه‌ای دلنشین و مفرح باشد مخصوصا اگر از …دستور پخت پیتزای پستو مخصوص در این پیتزای منحصر به فرد به جای استفاده از سس گوجه رایجی که در پیتزاها …راهنمای عیب‌یابی اجاق‌گازهای خانگی اجاق گازهای خانگی محصولات به‌صرفه و راحتی برای آشپزی هستند، اما …
ایسناایسنا3 هفته قبل
محققان کشور برای رفع این معضل، توصیه به استفاده از یک نرم‌افزار توان‌بخشی شناختی کرده‌اند. در این پژوهش، بیماران مبتلا به اسکلروزیس چندگانه عضو انجمن ام‌اس شهرکرد در محدوده سنی ۲۰ تا ۴۰ سال حضور داشتند. نتایج به‌دست‌آمده از این مطالعه نشان داد که استفاده از آموزش از طریق نرم‌افزار فوق‌الذکر می‌تواند باعث بهبود حافظه روزمره افراد مبتلا به ام‌اس شود. محققان فوق با توجه به نتایج حاصله اعتقاد دارند: «بر اساس این یافته‌ها، پیشنهاد می‌شود از نرم‌افزار مورد اشاره برای توان‌بخشی حافظه بیماران ام‌اس استفاده شود. هم‌چنین می‌توان این نرم‌افزار را برای توان‌بخشی حافظه سایر بیماران دچار اختلالات حافظه نظیر بیماران آنسفالیت، سکته مغزی، دمانس و موارد دیگر بررسی کرد».
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
مواد لازم: آرد قنادی: ۲ پیمانهشیر خشک: ۱ پیمانهکره و روغن: ۱ لیوانشکر: ۲ پیمانهآب: یک پیمانههل و زعفران: به مقدار لازمدستور پخت و طرز تهیه:۱. ابتدا آرد و شیر را الک کرده و روغن و کره را گرم می‌کنیم. سپس آرد و شیر خشک را به روغن و کره اضافه کرده و هم می‌زنیم تا آرد رنگ کاراملی به خود بگیرد. حرارت باید ملایم باشد تا شیر خشک نسوزد. سپس شیره را به آرد اضافه می‌کنیم و آنقدر هم می‌زنیم تا مخلوط یک‌دست شود.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

آشپزی
ته چین
ویدیو
فیلم