دستگیری سارق مسلح

دستگیری سارق مسلح

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، سرهنگ احمد ناصری در تشریح این خبر بیان داشت: در چند روز اخیر دو تن از مالکان مغازه‌ها در محدوده کلانتری ضمن تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام کردند که مردی مسلح با تهدید سلاح گرم صندوق مغازه شأن را سرقت کرده است. وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی و دستگیری سارق مسلح آغاز شد، گفت: تحقیقات پیسی ادامه داشت تا اینکه ساعت یازده شب یکشنبه دهم شهریور ماه وقوع سومین سرقت از دخل صندوق فروشگاه سوپر مارکت توسط مردی مسلح در خیابان پروین اعتصامی اعلام شد. وی عنوان کرد: بلافاصله مأموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد برای دستگیری متهم به نشانی اعلامی اعزام شدند. سرهنگ ناصری افزود: متهم به محض مشاهده مأموران کلانتری سلاح خود را به داخل جوی آب پرتاب کرد و در حالی که با سرعت از محل می‌گریخت، توسط مأموران کلانتری دستگیر و به کلانتری منتقل شد. کلانتر محله یوسف آباد با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به هیچ گونه جرمی معترف نبود، مال باختگان به کلانتری دعوت و متهم که چاره‌ای جز به اعتراف نداشت به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت۲۴ - سارق مسلح پس از سرقت یک کیلو طلا، دوربین‌های مداربسته طلافروشی را نیز به سرقت برد. سارق مسلح پس از سرقت یک کیلو طلا، دوربین‌های مداربسته طلافروشی را نیز به سرقت برد. ساعت ۱۱ صبح یکشنبه ۱۳ مرداد کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت در جریان سرقت مسلحانه از طلافروشی در شمال تهران قرار گرفتند. بعد از آن هم حدود یک کیلو طلا از داخل مغازه‌ام سرقت کرد. قبلا از رفتن هم هارد دوربین‌های مداربسته مغازه‌ام را به سرقت برد تا تصاویرش مشخص نشود.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، رئیس پلیس آگاهی استان سمنان از دستگیری سارق مسلح احشام در میامی خبر داد و گفت: در همین راستا، پرونده قتل فردی در روستای قوشه دگرمان میامی کشف شد. وی افزود: پس از یک هفته اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان، با تلاش‌های شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی، سه نفر شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند. بینقی ادامه داد: پدر و پسر برای تعقیب سارقان، سگ‌ها را رها می‌کنند که یکی از متهمان با سلاح شکاری که به همراه داشته به شلیک یک گلوله به سمت پسر اقدام می‌کند. وی تصریح کرد: این فرد سپس با استفاده از تاریکی هوا و موتورسیکلتی که از قبل تهیه کرده بوده است، متواری می‌شود. رئیس پلیس آگاهی استان سمنان گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی با قرار وثیقه راهی زندان شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لحظه دستگیری سارق مسلح در داخل طلافروشی +فیلم

رکنارکنا2 ماه قبل
ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله سارقان مسلح به یک طلافروشی در شهر «کالیکوت» واقع در ایالت کرالا هندوستان را به تصویر می‌کشد. سه سارق پس از سرقت جواهرات موفق به فرار شدند، اما یکی از آن‌ها توسط فروشندگان در داخل مغازه به دام افتاد و دستگیر شد. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته طلافروشی تهیه شده است لحظه ورود سارقان به داخل مغازه را نشان می‌دهد. پس از این حادثه پلیس محلی هند در طلافروشی حاضر شد و سارق دستگیر شده را به پاسگاه پلیس منتقل کرد. تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سه سارق فراری ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر3 ماه قبل
وی افزود: دو سارق مسلح به محض توقف خودرو، شروع به تیراندازی به سمت مأموران کرده و پلیس در اقدام متقابل به سمت سارقان تیراندازی کردند. در همان لحظه اولیه یک نفر از سارقان مجروح و با یک قبضه سلاح کلاش دستگیر شد. سرهنگ سفید پوست بیان کرد: سارق مسلح دوم فرزند خردسال خانم همراه خود را سپر قرار داده و مأموران به ناچار به منظور حفظ جان کودک به طور مستقیم به سمت سارق تیراندازی ننموده و سارق با این ترفند از صحنه فرار می‌کند. فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با بیان اینکه در این درگیری سه نفر از مأموران نیروی انتظامی مجروح شدند که در حال حاضر در بیمارستان‌های شهرستان ایذه و اهواز در حال مداوا هستند، اظهار کرد: خودروی سارقان با ۲۰۵ فشنگ کلاش درصحنه توقیف شد و تلاش جدی برای دستگیری سارق مسلح فراری ادامه دارد. همچنین نیروی انتظامی در خصوص شایعه شهادت مأموران نیروی انتظامی در این درگیری عنوان کرده است: از سه مأمور مجروح شده ناجا در تیراندازی اخیر در ایذه، دو نفر از آنها به بیمارستان‌های اهواز اعزام شدند و یک نفر همچنان در بیمارستان شهدای ایذه بستری است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 ماه قبل
فرمانده انتظامی ایذه خبر دادپیام خوزستان - اهواز فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از درگیری مسلحانه ماموران انتظامی این شهرستان با سارقان مسلح که از دو ماه قبل تحت تعقیب بودند خبر داد. وی افزود: دو سارق مسلح به محض توقف خودرو، شروع به تیراندازی به سمت مأموران کرده و پلیس در اقدام متقابل به سمت سارقان تیراندازی کردند. در همان لحظه اولیه یک نفر از سارقان مجروح و با یک قبضه سلاح کلاش دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با بیان اینکه در این درگیری سه نفر از مأموران نیروی انتظامی مجروح شدند که در حال حاضر در بیمارستان‌های شهرستان ایذه و اهواز در حال مداوا هستند، اظهار کرد: خودروی سارقان با ۲۰۵ فشنگ کلاش درصحنه توقیف شد و تلاش جدی برای دستگیری سارق مسلح فراری ادامه دارد. همچنین نیروی انتظامی در خصوص شایعه شهادت مأموران نیروی انتظامی در این درگیری عنوان کرده است: از سه مأمور مجروح شده ناجا در تیراندازی اخیر در ایذه، دو نفر از آنها به بیمارستان‌های اهواز اعزام شدند و یک نفر همچنان در بیمارستان شهدای ایذه بستری است.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
فرماندار ایذه جزئیات وقوع درگیری در جریان دستگیری دو سارق مسلح در این شهرستان را تشریح کرد. وی افزود: در جریان این درگیری، سه تن از ماموران مجروح شدند و در نهایت یک سارق مسلح نیز توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد. فرماندار ایذه اضافه کرد: ماموران مجروح به مراکز درمانی اهواز و ایذه انتقال یافتند. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، فرمانده انتظامی ایذه نیز از درگیری مسلحانه ماموران انتظامی این شهرستان با سارقان مسلح که از دو ماه قبل تحت تعقیب بودند، خبر داد. فرمانده انتظامی ایذه گفت: در این درگیری سه نفر از ماموران نیروی انتظامی مجروح شدند که درحال حاضر در بیمارستان‌های شهرستان ایذه و اهواز در حال مداوا هستند.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت ۹ شامگاه دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۵ احمد آباد آبادان درحال گشت‌زنی بودند که مشاهده کردند ۲ پسر جوان با نزدیک شدن به مرد قوی هیکلی اقدام به قاپیدن گوشی موبایل وی کردند. ماموران با دیدن این به تعقیب دزدان رفتند و مرد قوی هیکل نیز سوار بر خودرویش همراه پلیس به دنبال ۲ پسر جوان رفتند که در این صحنه مشخص شد یکی از دزدان مسلح به کلت کمری است. تعقیب و گریز پلیسی ادامه داشت تا اینکه یکی از دزدان دستگیر شد و همدستش که تفنگ کلت کمری داشت توانست از محاصره دزدان فرار کند. در تحقیقات پلیسی مشخص شد که طعمه دزدان که مرد قوی هیکل است مشخص شد که وی از تکاوران مرزبانی نیروی انتظامی است. بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری سارق مسلح در دستور کار ماموران آبادان قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سارق مسلح در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۲۴ این فرماندهی خبر داد. سرهنگ محمدرضا فداء، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی گزارشی مبنی بر انجام یک فقره سرقت مسلحانه احشام، وجه نقد و طلا و جواهرات در سطح حوزه استحفاظی این کلانتری، موضوع دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این کلانتری قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان کرمان افزود: در همین رابطه ماموران انتظامی با انجام یکسری کار اطلاعاتی، سارق را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیرکردند. سرهنگ «فداء» در ادامه گفت: مأموران کلانتری سارق را پس از دستگیری جهت انجام تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کردند که متهم پس از رویارویی با ادله و شواهد کافی به سرقت مسلحانه اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
عصر ایرانعصر ایران4 ماه قبل
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق مسلح و کشف سلاح جنگی در آبادان خبر داد. وی افزود: پس از بروز این اتفاق به طور سریع موضوع به شکل ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت. تقی‌زاده اظهار کرد: تیم مبارزه با سرقت این فرماندهی، تحقیقات شبانه روزی خود را به صورت میدانی و اطلاعاتی به منظور شناسایی سارق آغاز کرد که در نهایت با کمک مأموران کلانتری ۱۶ امیرکبیر محل اختفای سارق مسلح شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در ساعت چهار صبح امروز طی یک عملیات ضربتی متهم درحالی که در خواب به سر می‌برد، دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: از منزل متهم تعداد یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه ۲۰ فشنگ جنگی کشف و ضبط شد. فرمانده نیروی انتظامی آبادان با تاکید بر اینکه آرامش و آسایش مردم آبادان خط قرمز ما است، گفت: از شهروندان آبادانی می‌خواهیم تا در صورت مشاهده تردد افراد مشکوک آن‌هم با موتور و یا دیگر وسایل نقلیه موضوع را به طور سریع از طریق شماره تلفن فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
ایرناایرنا6 ماه قبل
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: در عملیات پلیس شهرکرد، این سارق مسلح حین تردد با یک دستگاه پراید سرقتی در محدوده روستای دستگرد امامزاده دستگیر شد. وی گفت: ماموران گشت پاسگاه انتظامی دستگرد امامزاده ساعت ۴ بامداد روز یکشنبه در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه سواری پراید با پلاک سرقتی مشکوک و به راننده دستور ایست دادند. وی اظهارداشت: راننده خودرو بی توجه به دستور مکرر پلیس، اقدام به فرار کرد و با یک قبضه سلاح شکاری به طرف خودروی گشت پاسگاه شلیک کرد. سردار غلامزاده افزود: ماموران برای رعایت قانون به کارگیری سلاح، به مقابله با سارق پرداختند و با شلیک به سمت لاستیک خودرو آن را متوقف کردند. وی اظهار کرد: با توقف خودرو سارق به طرف زمین‌های کشاورزی اطراف متواری شد که در نهایت ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی متهم را دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز را از وی کشف کردند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزای میزان، سرهنگ «کیوان ظهیری» اظهار داشت: ظهر هفدهم بهمن ماه سال جاری، مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در جریان یک فقره سرقت مسلحانه در یک آپارتمان در بلوار دریا قرار گرفته و به سرعت در محل حادثه حاضر شدند. رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: شاکیان پرونده که زن و شوهر میانسالی بودند به طرح شکایت پرداختند. رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: شاکی این پرونده نیز در مواجه حضوری با سارق مدعی شد اموال زیادی در حدود ۱۵ میلیارد تومان از وی سرقت شده، اما سارق عنوان داشت که تمام اموال سرقتی، همان مقدار بوده که از وی کشف شده است؛ اظهارات سارق درحالی عنوان شد که وی در ابتدا مدعی بود به غیر از اسناد، اموال دیگری سرقت نکرده که مأموران در خلال بازجویی‌های بعدی متوجه سرقت سکه‌ها نیز شدند. به گفته وی، متهم برای انجام تحقیقات بیشتر به مقام قضائی معرفی شد. انتهای پیام/

دستگیری سارق مسلح

14+
الفالف7 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک سارق مسلح در رشت خبر داد. سردار محمد رضا اسحاقی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی رشت، روز گذشته حین انجام وظیفه به یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ مشکوک شده و برای بررسی بیشتر دستور ایست صادر کردند، اما راننده آن بدون اعتنا به هشدار ماموران از محل گریخت. فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ماموران پس از تعقیب و گریز با شلیک تیر هوایی موفق به توقف خودرو مورد نظر شدند افزود: با توجه به غیر بومی بودن متهم، وی خودرو را رها کرد و وارد یکی از ساختمان‌های نیمه کاره شد. اسحاقی با بیان اینکه متهم در ساختمان محبوس و با اسلحه‌ای که در اختیار داشت تظاهر به خودکشی کرد تصریح کرد: به دلیل حساسیت موضوع، ماموران انتظامی و امدادی در محل حاضر و با انجام اقدامات ایجابی و قانع کننده، متهم را بدون هیج گونه خسارت جانی و مالی دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با اشاره به این که با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد متهم دارای سوابقی از قبیل سرقت مسلحانه و معتاد به شیشه بوده خاطرنشان کرد: از وی ۲ قبضه سلاح و ۳ عدد فشنگ جنگی کشف شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار محمد رضا اسحاقی اظهار داشت: صبح امروز ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی رشت، حین انجام وظیفه به یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ مشکوک شده و برای بررسی بیشتر دستور ایست صادر کردند، اما راننده آن بدون اعتنا به هشدار ماموران از محل گریخت. فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ماموران پس از تعقیب و گریز با شلیک تیر هوایی موفق به توقف خودرو مورد نظر شدند افزود: با توجه به غیر بومی بودن متهم، وی خودرو را رها کرد و وارد یکی از ساختمان‌های نیمه کاره شد. اسحاقی با بیان اینکه متهم در ساختمان محبوس و با اسلحه‌ای که در اختیار داشت تظاهر به خودکشی کرد تصریح کرد: به دلیل حساسیت موضوع، ماموران انتظامی و امدادی در محل حاضر و با انجام اقدامات ایجابی و قانع کننده٬ متهم را بدون هیج گونه خسارت جانی و مالی دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به این که با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد متهم دارای سوابقی از قبیل: سرقت مسلحانه و معتاد به شیشه بوده خاطرنشان کرد: از وی ۲ قبضه سلاح و ۳ عدد فشنگ جنگی کشف شد. انتهای پیام/

لحظه دیگری از دستگیری سارق مسلح در رشت و انتقال به نیروی انتظامی

خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم

به انتهای لیست رسیدید