دستگیر شد

دستگیر شد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
همچنین امام خمینی ایشان را مأمور تبلیغات اسلامی و جواب‌گویی به مشکلات دانشجویان و اقامه‌ی نماز در دانشگاه تهران کردند که هر دوشنبه این جلسه در مسجد دانشگاه تهران تشکیل می‌شود. حجت‌الاسلام خامنه‌ای، در حال حاضر سرپرستی سپاه پاسداران، عضویت شورای انقلاب، معاونت وزارت دفاع و عضویت شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی را عهده‌دار است. *تحویل بار امانت به اهلشسرانجام جمعه، ۲۸ دی‌ماه فرا می‌رسد و اولین نمازجمعه به امامت آیت‌الله خامنه‌ای برگزار می‌شود. نمازجمعه در خانه‌ی دانش: همه‌ی نماز جمعه‌ها به طور طبیعی در مسجد تشکیل می‌شود و نماز جمعه‌ی ما در دانشگاه تشکیل می‌شود. ما را در خط امام، در خط اسلام، در خط اتحاد و اتفاق، هر چه بیشتر پایدار بگردان.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ خسرو رزمجویی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو‌های نیسان در سطح شهرستان آباده و شهرستان‌های همجوار، تیمی از ماموران پلیس آگاهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. او ادامه داد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌های هدفمند، سرانجام یک سارق سابقه دار در این خصوص شناسایی و تحت نظر قرار گرفت که پس از هماهنگی مقام قضایی این متهم در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان آباده با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه این سارق، ۴ دستگاه خودرو وانت نیسان مسروقه نیمه اوراق به همراه تعداد زیادی قطعات خودرو کشف شد، افزود: متهم در بازجویی‌های پلیس به سرقت ۶ دستگاه خودرو نیسان و اوراق کردن آن‌ها اعتراف کرد. سرهنگ رزمجویی با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی گردید، گفت: شهروندان با استفاده از وسایل ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان، سارقان را از رسیدن به اهداف شومشان باز دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش «تابناک»؛ مهم‌ترین اخبار حوادث و توصیه پلیسی امروز (پنجشنبه بیست و ششم دی ماه سال ۹۸) را می‌توانید در این بسته خبری مشاهده کنید. ۶۵۰ میلیون تومان برای ۲ خونمرد جوان که به اتهام قتل دوستش در آستانه قصاص قرار داشت با پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان توانست رضایت خانواده مقتول را جلب کند. بیشتر بخوانیدپسر جوان که ۱۳ سال قبل در دوئل خونین پارک دست به قتل زده بود، با آزادی از زندان باز قاتل شد و دوباره توانست از قصاص رهایی یابد. بیشتر بخوانیدتوصیه پلیسی: رمز کارت بانکی را حتما خودتان وارد کنیددستگاه ورود رمز توسط مشتری باید در همه واحد‌های صنفی نصب شود که البته هنوز شرکت‌های سازنده به تعداد تمام کارت خوان‌ها در کشور این پین پد‌ها را آماده نکرده‌اند که باید هرچه زودتر آماده شود. راه پیشگیری از این اقدام نیز ساده است و کافی است که شهروندان شخصا رمز خود را وارد دستگاه کرده و از بیان آن پرهیز کنند، ضمن اینکه توصیه می‌شود که رمز کارت‌های بانکی در بازه‌های زمانی کوتاه مدتی تغییر داده شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری که با راه اندازی ۴ شرکت لیزینگ خودرو در شهر‌های تهران و کرج از متقاضیان خرید خودرو، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری که با راه اندازی ۴ شرکت لیزینگ خودرو در شهر‌های تهران و کرج از متقاضیان خرید خودرو، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد. سرهنگ نادربیگی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۴۲ سکه طلا و ۵ میلیارد ریال وجه نقد کشف شد. وی با بیان این که در این رابطه ۵ زن و ۲ مرد دستگیر شدند، گفت: متهمان اقدام به راه اندازی ۲ دفتر کار دیگر در تهران با همین شیوه کرده بودند که با هماهنگی پلیس آگاهی تهران این دفاتر نیز پلمب شد. رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: تاکنون ۱۲۰ نفر از مال باختگان شناسایی شده و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: فردی که به وسیله اسلحه کمری در سنندج مرتکب قتل شده بود حین خروج از کشور در فرودگاه امام‌ (ره) تهران دستگیر شد. وی با بیان اینکه قبل از رسیدن ماموران و عوامل امدادی فرد مقتول جان خود را از دست داد، اضافه کرد: با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی تحقیقات در مورد قتل و دستگیری قاتل آغاز شد. سرهنگ فاتحی با اشاره به اینکه در تحقیقات مشخص شد قاتل مردی ۲۴ ساله و داماد مقتول بوده که بر اثر اختلافات خانوادگی برادر زن خود را به قتل رسانده است، افزود: قاتل بلافاصله متواری شده و خود را به فرودگاه امام (ره) رسانده بود و قصد خروج از کشور را داشت که توسط ماموران دستگیر شد. رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کردستان با بیان اینکه قاتل کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد، اضافه کرد: این سرعت عمل نشان داد که اجازه نمی‌دهیم هر کسی با اسلحه گرم به جان و مال مردم تعرض کند. وی با بیان اینکه قاتل به جرم خود اعتراف کرده و همراه پرونده تحویل مقامات قضایی شده است، گفت: دستگیری این فرد که با سلاح گرم مرتکب قتل شده بود می‌تواند برای جامعه امید بخش باشد و احساس امنیت آنها را افزایش دهد.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
عصر کرد - سنندج‌ - رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: فردی که به وسیله اسلحه کمری در سنندج مرتکب قتل شده بود حین خروج از کشور در فرودگاه امام‌ (ره) تهران دستگیر شد. وی با بیان اینکه قبل از رسیدن ماموران و عوامل امدادی فرد مقتول جان خود را از دست داد، اضافه کرد: با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی تحقیقات در مورد قتل و دستگیری قاتل آغاز شد. رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کردستان با بیان اینکه قاتل کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد، اضافه کرد: این سرعت عمل نشان داد که اجازه نمی‌دهیم هر کسی با اسلحه گرم به جان و مال مردم تعرض کند. وی با بیان اینکه قاتل به جرم خود اعتراف کرده و همراه پرونده تحویل مقامات قضایی شده است، گفت: دستگیری این فرد که با سلاح گرم مرتکب قتل شده بود می‌تواند برای جامعه امید بخش باشد و احساس امنیت آنها را افزایش دهد. برچسب‌هاکردستان سلاح گرم سنندج پلیس قتل انتظامی دستگیری عامل تیراندازی
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
پدر این خانواده از حق خودش گذشت و برای پسرش خواستار بخشش شد، اما دختر قربانی جنایت خواستار اعدام عمویش است. با توجه به مرموز بودن صحنه، تیم پلیسی به سمت خودروی آزرا رفت و با صحنه عجیبی روبه رو شد. تیم پلیسی در بررسی لباس راننده خودرو یک شناسنامه به دست آوردند و مشخص شد قربانی جنایت، کیوان ۳۸ ساله است. دستگیری قاتلهمین سرنخ کافی بود تا ماموران با بررسی شماره پلاک خودروی زانتیا، مشخصات قاتل را که برادر قربانی این جنایت است، به دست آورند. پس از قتل سوار خودرویم در خیابان پرسه زدم و دوباره به محل جنایت بازگشتم که دیدم پلیس در محل حضور دارد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مرد شیاد که با فریب دختران جوان اقدام به فروش طلاهای تقلبی می‌کرد از سوی پلیس دستگیر شد. اواخر مرداد امسال مرد طلافروشی با مراجعه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: مالک مغازه طلافروشی هستم و هفتم مرداد خانمی جوان با ظاهری بسیار آراسته به مغازه‌ام مراجعه و اعلام کرد که قصد فروش مقداری طلا دارد. سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: با شروع تحقیقات متهم شناسایی شد و او را در مخفیگاهش در شهر پردیس دستگیر کردند. متهم در همان بدو دستگیری به بزه انتسابی اعتراف و بیان کرد، طلاها را از دوستش به‌نام پانیذ ۲۷ ساله گرفته و قرار بود در ازای فروش طلاها مبلغی را دریافت کند. بدین ترتیب دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار گرفت و در اواخر آذر وی نیز در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه چهارم انتقال یافت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: حضور سفیر انگلیس در یکی از تجمعات تهران که عده‌ای در آن، شعارهای انحرافی می‌دادند، از جنبه‌های مختلف قابل تأمل است. سفیر انگلیس در تهران، وارد این ماجرا شد و درحال فیلمبرداری، توسط نیروی انتظامی دستگیر شد. دولت‌های بیگانه برای سوء‌استفاده‌های موردنظر خود معمولا به‌صورت غیرمستقیم و با استفاده از عناصر ناشناخته مرتکب چنین اقداماتی می‌شوند ولی سفیر انگلیس بسیار ناشیانه عمل کرد و پرده تزویر از چهره دولت مداخله‌گر متبوع خود برداشت. این اقدام وزیر خارجه انگلیس نشان داد کاری که «راب مک‌ایر» انجام داده، یک ماموریت بوده و وزارت خارجه انگلیس در جریان این اقدام خلاف قرار داشته و آقای سفیر با برنامه‌ریزی مسئولین بالادستی کشورش مرتکب چنین تخلفی شده است. اخراج سفیر انگلیس در تهران، اکنون یک خواسته عمومی است.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان، سارق دوربین‌های مداربسته مغازه‌ها و واحد‌های مسکونی دستگیر و به ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کرد. سرهنگ «محمد نادربیگی» با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام شکایت‌های متعدد به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر سرقت دوربین‌های مداربسته مغازه‌ها و واحدهای مسکونی در مناطقی از شهر کرج، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پایگاه قرار گرفت. رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: در ابتدا تمامی مناطقی که سرقت در آن جا اتفاق افتاده بود تحت بررسی قرار گرفت و با تلاش‌های شبانه روزی کارآگاهان در نهایت متهم در حالی که در حال سرقت دوربین مداربسته یک فروشگاه مواد غذایی در یکی از خیابان‌های فرعی مرکز شهر بود دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پایگاه یکم پلیس آگاهی منتقل شد. این مقام انتظامی گفت: متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر ۱۰۰ فقره سرقت دوربین‌های مداربسته مغازه‌ها و واحدهای مسکونی در مناطقی از شهر کرج اعتراف کرد و گفت که دوربین‌های سرقتی را به قیمت پایین‌تر از قیمت بازار و به مبلغ یک میلیون ریال به فروش رسانده است. وی با بیان این که تحقیقات در این خصوص ادامه دارد، ارزش اموال مسروقه را بالغ بر ۵ میلیارد ریال عنوان کرد
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، یک کشیش در نیجریه به جرم آزارو اذیت صدها کودک در بیرمنگام دستگیر شد. بر اساس گزارش پلیس، متهم مایکل اولورانبی ۶۰ ساله مدت ۲۰ سال کودکان دختر و پسر را در کلیسا به عنوان آب تنی معنوی مورد تعرض قرار می‌داد که پس از دستگیری در پرونده‌اش مشخص شد که وی بیش از ده‌ها مورد سوء استفاده جنسی از کودکان داشته است. گفتنی است که متهم پس از دستگیری در بازجویی اعتراف کرد که آب تنی‌های انجام شده کودکان در کلیسا تنها به عنوان خروج ارواح شیطانی از بدن کودکان بوده که پس از آن‌ها از کودکان سوء استفاده کرده است. همچنین بنا بر گزارش رسانه‌های خارجی، همسر وی نیز به جرم همدستی دستگیر شد که اکنون در زندان است تا به زودی جلسه دادگاهی این زوح پلید برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
امام جماعت مسجدی در اوگاندا دو هفته پس از ازدواج، متوجه شد، زنی که با او ازدواج کرده، زن نیست و یک مرد است. امام جماعت شیفته حجاب، ایمان و تقوای او شده بود، ولی در واقع این مرد یک کلاهبردار واقعی بود. تحقیقات تکمیلی نشان داد فرد فریبکار جوانی ۲۷ ساله به نام ریچارد توموشابی است که با تغییر ظاهر خود به شکل یک زن، قصد سرقت دارایی‌های امام جماعت مسجد را داشت. چندی بعد خاله او نیز دستگیر شد، ولی ادعا کرد که هیچ رابطه‌ای با او ندارد و اصلا نمی‌دانسته که او یک مرد است. ریچارد در شکل دختری جوان به این زن مراجعه کرده و به بهانه اینکه یتیم است، از او خواسته در مراسم ازدواج کنارش باشد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از الفرات نیوز، نیروهای عراقی یک تروریست داعشی را در شمال شرق شهر کرکوک دستگیر کردند. این تروریست داعشی که سرکرده ارشد داعش در «القیاره» به شمار می‌رفت در عملیات کمین نیروهای عراقی در بخش «جیمن» در شمال شرق شهر کرکوک دستگیر شد. حیدر العبادی نخست‌وزیر سابق عراق نوزدهم آذرماه سال ۱۳۹۶ ه. ش. آزادسازی کامل خاک این کشور از لوث داعش را اعلام کرد، اما تعقیب تروریست‌های داعشی و پاکسازی کامل عراق از لوث داعش از سوی حشد شعبی و ارتش همچنان ادامه دارد. انتهای پیام/
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس پلیس آگاهی استان همدان از کشف ۶ هزار و ۷۲۰ ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در این استان خبر داد. کشف خودروی سرقتی در همدان و دستگیری سارقفرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف خودروی سرقتی و دستگیری سارق توسط مأموران کلانتری ۱۶ شهرک شهید مدنی خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: خودرو کشف شده به پارکینگ منتقل و متهم نیز با دستور قضائی برای بررسی تخصصی به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان منتقل شد. کشف موتورسیکلت‌های سرقتی و دستگیری سارق در نهاوندفرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری یک سارق موتورسیکلت و کشف ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در این شهرستان خبر داد. وی خاطر نشان کرد: در ادامه مالباختگان نیز شناسایی شدند که اقدامات قانونی و قضائی برای تحویل موتورسیکلت‌های کشف شده به آنان در دستور کار قرار دارد.
ایلناایلنا2 روز قبل
رئیس پلیس فتا استان البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری اسکیمری با بیش از ۳۵ فقره کلاهبرداری خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد اقبالی با اعلام این خبر گفت: در پی ارسال چندین فقره پرونده مشابه با موضوع برداشت غیر مجاز از حساب به پلیس فتا استان البرز، تحقیقات اولیه در خصوص چگونگی برداشت از حساب‌ها به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت. سرهنگ اقبالی گفت: در ادامه ماموران با تلاش‌های شبانه روزی موفق به شناسایی هویت یکی از متهمان شدند که پس از انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه وی در استان تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد. رئیس پلیس فتا استان البرز بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کمری، ۳۴۹ عدد کارت بانکی خام، ۳۵ عدد کارت کپی برداری شده، یک عدد لپ تاپ و چند دستگاه اسکیمر کشف شد. سرهنگ اقبالی با اشاره به شناسایی مخفیگاه همدست متهم در یکی از شهرهای شمالی کشور اظهار کرد: در ادامه ماموران با دریافت نیابت قضائی به مخفیگاه این کلاهبردار حرفه‌ای اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند.
اصفهان امروزاصفهان امروز2 روز قبل
۲۵ دی ۱۳۹۸, ۲۰:۰۷ / کد خبر:۷۸۸۶۲ سارق حرفه‌ای سیم و کابل برق در منطقه شرق اصفهان شناسایی و دستگیر شد. رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با اطلاع ماموران پلیس از اخباری مبنی بر سرقت سیم و کابل برق در منطقه شرق اصفهان بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. سرهنگ حسین ترکیان افزود: با انجام تحقیقات یک سارق حرفه‌ای شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد. وی گفت: این سارق حرفه‌ای به ۲۰ فقره سرقت سیم برق و کابل در منطقه شرق اصفهان اعتراف کرد.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو جوان که با سناریوی یک دانشجو کارگردانی اقدام به سرقت از یک تبعه خارجی کرده بودند، خبر داد. کاراگاهان با حضور در محل وقوع سرقت، تصویری ناخوانا از پلاک خودرو سارقان به‌دست آورند که با تلاش کارآگاهان شماره اصلی خودرو شناسایی شد. با اخذ این اطلاعات مخفیگاه روشا در محدوده نیاوران شناسایی و با دستور قضائی وی نیز دستگیر و به پایگاه نهم منتقل شد. با کسب این اطلاعات محمود نیز در یک عملیات پلیسی دستگیر شد و به بزه انتسابی اقرار کرد. مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که هر سه متهم پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شده و از آنجا با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

حساب کار دست انگلیسی‌ها آمد +عکس

5+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
پیام مازند - چندی قبل دختر جوانی با مراجعه به دادگاه کیفری از همکارش شکایت کردنقشه پلید برای کارمند زن یک هتل در تهرانچندی قبل دختر جوانی با مراجعه به دادگاه کیفری از همکارش شکایت کرد و گفت: من کارمند ساده یک هتل در غرب تهران هستم. بعد هم قرار شد با مدیر صحبت کند و حق و حقوق مرا از وی بگیرد. بعد از این شکایت متهم دستگیر شد. صبح دیروز شاکی و متهم پرونده که با سند آزاد بود در شعبه نهم دادگاه کیفری حاضر شدند. متهم گفت: من به این دختر تعرض نکردم، او با میل خودش به خانه من آمد و ارتباط برقرار کرد.

از حضور در تجمعی غیرقانونی تا سفر به لندن؛ حساب کار دست انگلیسی‌ها آمد

5+
فارسفارس2 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
مردمی که در غم از دست دادن سردار سلیمانی لباس سیاه بر تن کرده بودند، مجددا برای از دست دادن تعدادی از هموطنان در حادثه هواپیمایی اوکراین عزادار شدند. * حضور سفیر انگلیس در میان آشوبگران! البته در این میان دانشجویانی هم بودند که بدون ایجاد درگیری و ناآرامی و تنها با روشن کردن شمع یاد جان باختگان حادثه را گرامی داشتند. اقدامات صورت گرفته از سوی هنجارشکنان، موجب شد تا بسیاری از دانشجویان به ساختارشکنی‌های صورت گرفته انتقاد کنند. در بسیاری از دانشگاه‌ها نیز در اعتراض به این اقدامات ساختارشکنانه تجمعاتی برگزار شد.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، مار و پله، جدیدترین کتاب انتشارات شهید کاظمی با موضوع داستان امنیتی براساس زندگی ادمین کانال داعش در ایران منتشر شد. تا حالا کتاب‌های متنوعی درباره اعضای گروهک داعش نوشته شده؛ ولی هیچ‌کس از ادمین کانال‌های داعش که در ایران فعالیت می‌کرد، خبری ندارد. «مار و پله» کتاب جدید نشر شهید کاظمی، روایت جذابی از زندگی «خانم ادمین» است؛ عنصر پیوستی گروهک داعش! زنی که وقتی دستگیر می‌شود، اعترافات جالبی درباره امیران داعش مطرح می‌کند. مار و پله، جدیدترین کتاب انتشارات شهید کاظمی با موضوع داستان امنیتی براساس زندگی ادمین کانال داعش در ایران در قطع رقعی و ۴۰۴ صفحه به قلم فائقه میرصمدی روانه بازار شد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
پ» مدیرعامل وقت شرکت «پ. ج» که به یکی از بزرگترین قاچاقچی سوخت معروف است، پس از ۹ سال فرار، بازداشت شد. پ» مدیرعامل وقت شرکت «پ. وی که یکی از بزرگترین قاچاقچی سوخت کشور محسوب می‌شود، ۱۴ دی امسال دستگیر و هم اکنون در زندان بوشهر به سر می‌برد. پنجم اردیبهشت سال ۹۰ محسنی‌اژه‌ای سخنگوی وقت قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره فرار قاچاقچی بزرگ سوخت به نام «ه.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار «حاجی محمد مهدیان نسب» گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره وسرقت وسایلی مانند شیرآلات، سیم برق و … در «دورود» بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل انتظامی شهرستان قرارگرفت. وی تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان تحقیقات گسترده‌ای را به صورت محسوس ونامحسوس معمول و در نهایت سارق را با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در محل سکونتش دستگیر کردند. سردار مهدیان نسب ادامه داد: سارق در بازجویی فنی پلیس و مواجهه شدن با دلایل ومستندات به ۲۱فقره سرقت ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد. فرمانده انتظامی استان در پایان با توصیه به شهروندان درخصوص رعایت نکات پیشگیرانه اظهار داشت: سارق به همراه پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد. #برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/البرز رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری که با راه اندازی چهار شرکت لیزینگ خودرو در شهرهای تهران و کرج از متقاضیان خرید خودرو، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند خبر داد. سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی ارجاع چندین فقره پرونده کلاهبرداری از طریق یک شرکت لیزینگ خودرو با برند ساختگی، از کلانتری ۳۹ گلشهر به پایگاه دوم پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل وکلاهبرداری این پایگاه قرار گرفت. سرهنگ نادربیگی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۱۴۲ قطعه سکه طلا و ۵ میلیارد ریال وجه نقد کشف شد. وی با بیان این که در این رابطه پنج نفر خانم و دو نفر آقا دستگیر شدند گفت: متهمان اقدام به راه اندازی دو دفتر کار دیگر در تهران با همین شیوه کرده بودند که با هماهنگی پلیس آگاهی تهران این دفاتر نیز پلمب شدند. رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: تاکنون ۱۲۰ نفر از مال باختگان شناسایی شده و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.
رکنارکنا2 روز قبل
وی اضافه کرد: درتحقیقات مشخص شد که برداشت‌های انجام شده، از سوی افرادی حرفه‌ای صورت گرفته که اقدام به خرید طلا با کارت شناسایی جعلی در استان‌های مختلف می‌کردند و تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی هستند. اقبالی گفت: کارشناسان پلیس فتا با تلاش‌های شبانه روزی موفق به شناسایی هویت یکی از متهمان شدند که پس از انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه وی در استان تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد. وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کمری، ۳۴۹ عدد کارت بانکی خام، ۳۵ عدد کارت کپی برداری شده، یک عدد لپ تاپ و چند دستگاه اسکیمر کشف شد. اقبالی با اشاره به شناسایی مخفیگاه همدست متهم در یکی از شهرهای شمالی کشور اظهار کرد: در ادامه ماموران با دریافت نیابت قضائی به مخفیگاه این کلاهبردار حرفه‌ای اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایرناایرنا2 روز قبل
در سالروز تولد مارتین لوتر کینگ به بررسی این سخنرانی تاریخی پرداخته می‌شود. مارتین لوتر کینگ در سخنرانی خود با تاکید تمام اعلام داشت که این امید ماست. پس جنبش سیاهان آمریکا از دیدگاه فردی مثل مارتین لوتر کینگ فقط برای سیاهان نیست، بلکه برای سفیدپوستان آمریکا هم هست، چون دمکراسی آنها هم با دستیابی سیاهان آمریکا به حقوق‌شان، پیشرفت خواهد کرد. بنابراین تمام این شیوه‌های مختلف مبارزاتی است که لوتر کینگ را لوتر کینگ می‌کند و از او یک رهبر مهم می‌سازد. بعد از این واقعه جایزه صلح نوبل به مارتین لوتر کینگ اختصاص می‌یابد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
در همین خصوص برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه از وزارت خارجه درخواست کردند سفیر انگلیس از کشور اخراج شود. همچنین غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه نیز در نشست خبری صبح روز سه‌شنبه خود اعلام کرد: براساس قواعد بین‌المللی، سفیر انگلیس در ایران عنصر نامطلوب استهمچنین حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌المللی گفت: حضور خلاف عرف سفیر انگلیس در تجمع آشوبگرانه مقابل دانشگاه امیرکبیر تهران، اثبات می‌کند که ابعاد طراحی دشمن آن‌قدر بزرگ است که شخص سفیر انگلیس در صحنه حاضر شود و نه یک عنصر پنهان اطلاعایت انگلیس! همچنین حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌المللی گفت: حضور خلاف عرف سفیر انگلیس در تجمع آشوبگرانه مقابل دانشگاه امیرکبیر تهران، اثبات می‌کند که ابعاد طراحی دشمن آن‌قدر بزرگ است که شخص سفیر انگلیس در صحنه حاضر شود و نه یک عنصر پنهان اطلاعایت انگلیس! آیا سفیر انگلیس عنصر نامطوب است؟ عنصر نامطلوب، واژه‌ای در حقوق بین‌المللی است که دولت‌ها در واکنش به اقدامات خلاف قانون افراد دارای مصونیت کشور دیگر، استفاده می‌کنند. کشور‌ها برای تشخیص افراد خارجی و حتی دیپلمات۷های دارای مصونیت دیپلماتیک به عنوان عنصر نامطلوب نیاز به تعقیب قضائی، محاکمه و ارائه ادله ندارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، این جنایت در سال ۹۳ طی یک درگیری خونین در یکی از محله‌های کرج اتفاق افتاد ومأموران پلیس پس ازحضور در محل جنایت با جسد مرد ۴۱ ساله‌ای به نام ناصر روبه‌رو شدند که با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده بود. ضارب هم که مرد ۴۲ ساله‌ای به‌نام حمید بود به‌دنبال تحقیقات جنایی پلیس دستگیر شد و در همان مرحله مقدماتی بازجویی به قتلی که مرتکب شده بود اعتراف کرد. این متهم در بازجویی گفت: وقتی فهمیدم دوستم با زن مورد علاقه‌ام رابطه دارد با او درگیر شدم وبدون اینکه از قبل انگیزه‌ای برای قتل داشته باشم او را به قتل رساندم. این متهم صبح دیروز در شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی قیومی با حضور قاضی فیروزه‌ای رنجبر تحت محاکه قرار گرفت. در ابتدای جلسه دادگاه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند و سپس بازماندگان مقتول در مراسم صلح وسازشی که در جلسه دادگاه برگزارشد به شرط دریافت ۴۰۰ میلیون تومان دیه ازحق قصاص خود گذشت کردند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی شهرستان ابهر، از شناسایی و دستگیری ادمین کانال بزک دوزک توسط پلیس فتای شهرستان ابهر خبر داد. سرهنگ داوود مرسلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شخص ناشناسی که اقدام به ایجاد کانالی تحت عنوان بزک دوزک و اوزلیک کرده و اقدام به درج پیام‌هایی با محتوای هتک حیثیت در فضای مجازی برای تعدادی از شهروندان می‌کرد، توسط کارآگاهان پلیس فتا دستگیر شد. وی اظهار کرد: این فرد متخلف در شهرستان ابهر شناسایی و با هماهنگی به عمل آمده با مراجع قضایی به پلیس فتا احضار شد. فرمانده انتظامی شهرستان ابهر بیان کرد: با انجام مراحل قانونی در نهایت پرونده قضایی برای نامبرده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد. مرسلی با تاکید بر ضرورت هوشیاری شهروندان در حوزه فضای مجازی، تصریح کرد: پلیس فتای شهرستان ابهر با رصد شبانه‌روزی فضای مجازی مجرمان این حوزه را شناسایی و به مراجع ذی‌صلاح معرفی خواهند کرد.

به انتهای لیست رسیدید