دلار

ایسناایسنا1 ماه قبل
در معاملات روز چهارشنبه، ارزش دلار در برابر بسیاری از همتایان مهم جهانی آن نسبتا بدون تغییر باقی ماند. یورو که دیروز در برابر دلار اندکی کاهش یافته بود، امروز نسبتا بدون تغییر و به ازای ۱٫۱۴۰۶ دلار مبادله شد. از طرف دیگر دلار در برابر ین نیز در نزدیکی سطح ۱۱۰ ین باقی ماند و به ازای ۱۰۹٫۹۶ ین مبادله شد. از طرف دیگر پوند پس از آنکه در معاملات دیروز بالاخره به سطح زیر ۱٫۳۰ دلار رسید، در معاملات امروز نسبتا بدون تغییر به ازای ۱٫۲۹۲۳ دلار مبادله شد. از طرف دیگر دلار استرالیا توانست در برابر همتای آمریکایی‌اش رشد خفیف ۰٫۱ درصدی را به ثبت رساند به گونه‌ای که هر دلار استرالیا به ۰٫۷۱۹۴ دلار آمریکا افزایش یافت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
پس از مخالفت مجلس انگلیس با به تعویق افتادن بریگزیت، پوند با ۰٫۲ درصد افزایش به ۱٫۳۰۹۱ دلار رسید. در معاملات امروز، هر یورو به ۱٫۱۴۳۵ دلار افزایش یافت. شاخص دلار که نرخ برابری دلار در مقابل ارزهای مهم جهانی را می‌سنجد نیز کاهشی بود و با ۰٫۱ درصد کاهش در سطح ۹۵٫۷۳۲ واحد ایستاد. ارزش دلار در برابر ین با ۰٫۱ درصد کاهش به ۱۰۹٫۲۹ ین رسید و هر دلار استرالیا توانست ۰٫۵ درصد افزایش یابد به گونه‌ای که هر دلار آمریکا به ۱٫۳۸۸۹ دلار استرالیا رسید. ارزش یوان در برابر دلار نیز صعودی بود و هر دلار به ۶٫۷۱۳۵ یوان کاهش یافت.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین شده است. به گزارش نامه نیوز، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. قیمت دلار نسبت به آخرین قیمت روز قبل ۱۰۰ تومان کاهش داشته است. قیمت یورو نسبت به آخرین قیمت روز قبل تغییری نداشته است. گفتنی است همزمان با ریزش قیمت‌ها در صرافی‌های بانکی، قیمت دلار در بازار آزاد نیز سیر نزولی را طی کرده و وارد کانال ۱۲ هزاری شده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
با تداوم ریزش قیمت دلار برای دومین روز متوالی، قیمت این ارز شاخص در بازار تهران ب کانال ۱۲ هزار تومان برگشت. خبرآنلاین: با تداوم ریزش قیمت دلار برای دومین روز متوالی، قیمت این ارز شاخص در بازار تهران ب کانال ۱۲ هزار تومان برگشت. صرافی‌های بانک‌ها امروز قیمت فروش دلار را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کردند. این صرافی‌ها دلار را به قیمت ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان از مردم می‌خرند. میزان کاهش قیمت دلار در صرافی‌ها نسبت به صبح دیروز ۴۰۰ تومان گزارش شده است. برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان است. قیمت یورو نسبت به صبح روز قبل ۵۵۰ تومان کاهش داشته است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
ایسنا به نقل از رویترز نوشت: در معاملات ارزی امروز بازارهای جهانی، ارزش دلار در برابر همتایان مهمش کاهش یافت. پس از مخالفت مجلس انگلیس با به تعویق افتادن بریگزیت، پوند با ۰٫۲ درصد افزایش به ۱٫۳۰۹۱ دلار رسید. شاخص دلار که نرخ برابری دلار در مقابل ارزهای مهم جهانی را می‌سنجد نیز کاهشی بود و با ۰٫۱ درصد کاهش در سطح ۹۵٫۷۳۲ واحد ایستاد. ارزش دلار در برابر ین با ۰٫۱ درصد کاهش به ۱۰۹٫۲۹ ین رسید و هر دلار استرالیا توانست ۰٫۵ درصد افزایش یابد به گونه‌ای که هر دلار آمریکا به ۱٫۳۸۸۹ دلار استرالیا رسید. ارزش یوان در برابر دلار نیز صعودی بود و هر دلار به ۶٫۷۱۳۵ یوان کاهش یافت.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
سازمان حج و زیارت هنوز هزینه قطعی سفر این حج را اعلام رسمی نکرده اما برآوردهای اولیه حاکی از این است که قیمت آن حدود ۲۵ میلیون تومان می‌شود. سامانه reserve. haj. ir از فردا صبح (جمعه ۱۰ اسفندماه) باز می‌شود و دارندگان فیش حج تا ۳۰ بهمن‌ماه سال ۸۵ می‌توانند در کاروان‌های حج ۹۸ ثبت نام کنند. او تأیید کرده که دولت با تأمین ارز به نرخ ۷ هزار تومان برای حج ۹۸ موافقت کرده است. که با توجه به هزینه ارزی اعلام شده از سوی سازمان حج و زیارت، هر نفر بین ۳۱۰۰ تا ۳۳۰۰ دلار، قیمت ارزی سفر حج ۹۸، مبلغی در حدود ۲۱ تا ۲۳ میلیون تومان می‌شود که هزینه ریالی نیز به آن اضافه خواهد شد. برآوردهای اولیه بر این است که قیمت سفر حج ۹۸، مبلغی در حدود ۲۵ میلیون تومان شود.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. برهمین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۸۱۹ تومان و ۵ ریال، قیمت یورو را ۱۴ هزار و ۵۸۳ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۷ هزار و ۵۰ تومان و ۹ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل کاهش یافته است.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۷۳ تومان تعیین شد. برهمین اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارز‌های مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۶۷۳ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۴ هزار و ۳۲۷ تومان و ۶ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۶ هزار و ۷۲۰ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل کاهش یافته است.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین شده است. به گزارش نامه نیوز، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به صبح دیروز ۵۰ تومان کاهش داشته است. برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
اگر با اغماض از کنار تورم بالای ایران بگذریم، می‌رسیم به بحران‌های جدی و طولانی مدت دیگر نظیر غیر واقعی بودن قیمت بنزین. ایا این مشکل رفع شده است؟ آیا نتیجه دادن روزانه هزار میلیارد تومان یارانه فقط برای مصرف بنزین و حداقل همین مقدار برای سایر حامل‌های انرژی از بیت المال منتظر نتیجه دیگری هستیم. نتیجه افزایش نقدینگی پیش‌تر از سوی اقتصاددانان تشریح شده است. آیا با توجه به اینکه درآمدهای ارزی ما کاهش یافته، فکری برای کم کردن هزینه‌ها کرده‌ایم؟ خورد و خوراکمان که باید تامین باشد. قدم اول، واقعی و واحد شدن قیمت‌ها و نه فقط قیمت ارز بلکه سایر قیمت‌ها، و البته تصحیح رفتار جامعه از طریق وضع مقررات مثلا گرفتن عوارضی جدی برای خروج از کشور و …است.
فراروفرارو6 روز قبل
در چهارمین روز هفته، دلار از مرز ۱۳ هزار تومانی فاصله بیشتری گرفت و در کانال ۱۲ هزار تومانی پایین‌تر رفت. روز چهارشنبه صرافی‌های منتخب بازارساز نیز قیمت فروش دلار را پایین آوردند. دیروز صرافی‌های بانکی از همان ابتدای روز قیمت فروش دلار را به سطح ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومانی بردند. در روزی که دلار کاهشی بود، سکه تمام بهار آزادی افت بسیار محدود ۵ هزار تومانی را تجربه کرد. با این حال، همزمان فروش سکه توسط برخی افراد عادی نیز در بازار سکه همچنان وجود داشت.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه قیمت واقعی ارز ٨ هزار تومان است، گفت: حباب نرخ ارز به زودی خواهد ترکید. مهرداد بائوج لاهوتی با تاکید بر ضرورت بازگشت ارزهای حاصل از صادرات به سامانه نیمایی، گفت: عدم بازگشت این نوع ارزها به سامانه نیمایی پشتوانه ارزی کشور را تهدید می‌کند. این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به وضعیت آتی نرخ ارز در بازار، تصریح کرد: بخشی از قیمت فعلی ارز حباب بوده و بخشی دیگر واقعی است که در همه دولت‌ها از ابتدا تاکنون تجربه شده است. بائوج لاهوتی با بیان اینکه افزایش نرخ ارز تا ٨ هزار تومان طبق تجربه‌های پیشین طبیعی است، گفت: اکنون نرخ ارز بیش از ٨ هزار تومان حباب بوده که جو روانی حاکم بر بازار بر شکل‌گیری آن موثر بوده است. وی با تاکید بر اینکه به زودی با ترکیدن حباب نرخ ارز شاهد قیمت واقعی آن در بازار خواهیم بود، افزود: به زودی شاهد کاهش نرخ ارز در بازار خواهیم بود زیرا ادامه حباب ممکن نیست.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۲ هزار و ۹۱۶ تومان تعیین شد. برهمین اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارز‌های مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۹۱۶ تومان و ۶ ریال، قیمت یورو را ۱۴ هزار و ۶۸۲ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۷ هزار و ۶۰ تومان و ۶ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل کاهش یافته است.
فراروفرارو2 هفته قبل
در آخرین روز هفته گذشته، دلار برای دومین روز متوالی در مسیر کاهشی حرکت کرد و در مقطعی حتی به محدوده ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومانی رفت. به گزارش دنیای اقتصاد، با این حال هر چه به ساعات انتهایی روز نزدیک شدیم، خرید‌های نوسان‌گیران افزایش یافت، به‌طوری‌که ساعت ۴ بعدازظهر قیمت دلار روی عدد ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان قرار گرفت. با این حال، افزایشی‌ها از حدود ساعت ۴ بعدازظهر با قدرت بیشتری وارد معاملات شدند و با خرید‌های خود در وقت تعطیل بازار، قیمت را در جهت صعودی قرار دادند. در این میان، اتفاق مهم‌تری که توجه نوسان‌گیران را به خود جلب کرد، مقاومت ارزش دلار در هرات افغانستان در برابر نزول قیمت به زیر مرز ۱۳ هزار تومانی بود. با وجود کاهش ۴۰ هزار تومانی انتهای هفته، سکه در هفته گذشته نزدیک به یک درصد افزایش قیمت را تجربه کرد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
قیمت نفت تحت تاثیر چشم‌انداز مثبت به مذاکرات چین و آمریکا برسر جنگ تجاری و نیز پیش‌بینی از افزایش تقاضا در سال جاری قیمت نفت امروز به حدود ۶۵ دلار در هر بشکه رسد. امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت برنت روند کاملا صعودی داشت و خود را به ۶۵ دلار در هر بشکه نزدیک کرد. رویترز می‌نویسد: قیمت نفت امروز در حدود یک درصد افزایش یافته و به بیشترین میزان سال ۲۰۱۹ رسیده است. امروز قیمت نفت وست تگزاس آمریکا روند افزایشی داشت و قیمت این نفت با ۴۹ سنت افزایش بشکه‌ای ۵۴ دلار و ۳۹ سنت معامله شد. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که مذاکرات دو کشور آمریکا و چین به خوبی پیش خواهد رفت.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
نرخ فروش دلار در صرافی‌ها به ۱۱ هزار و ۹۳۰ تومان رسید. خبرآنلاین: بر اساس اعلام سامانه سنا، قیمت هر اسکناس دلاری به ۱۱ هزار و ۹۳۰ تومان رسید. قیمت خرید دلار در صرافی‌ها نیز صد تومان کمتر از این رقم یعنی ۸۳۰ تومان رسید. قیمت خرید و فروش دلار در بازار آزاد کمب بالاتر از این رقم گزارش شده است. همچنین قیمت خرید از سوی صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شد. همتی، رییس کل بانک مرکزی به تازگی تاکید کرده است بانک مرکزی برنامه‌ای برای تعدیل قیمت دلار در دستور کار دارد و این قیمت، قیمت واقعی دلار در بازار نیست.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
براین اساس یورو روز قبل از اعلام خبر راه‌اندازی اینستکس ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان قیمت داشت که در روز اعلام راه‌اندازی نرخ آن ۲۰۰ تومان افت کرد و به ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. بازاری آرامروزگذشته وپس از افت قابل توجه نرخ ارزهای عمده، بازار ارز تهران در خیابان فردوسی آرام بود. روز شنبه نیز همزمان با افت ۵۵۰ تومانی دلار، سکه ۱۷۰ هزار تومان ارزان شد و به ۳ میلیون و ۹۹۸ هزار تومان رسید. درشرایطی که نرخ دلار مهم‌ترین عامل تأثیرگذار بر قیمت سکه و طلا در بازار ایران محسوب می‌شود، روزگذشته با وجود افت ۳۰۰ تومانی دلار، قیمت انواع سکه با رشد قابل توجهی همراه شد. درخصوص دلایل حرکت معکوس سکه با ارز در بازار دیروز محمد کشتی آرای عضو اتحادیه طلا و جواهر گفت: مهم‌ترین دلیل رشد قیمت سکه با وجود افت دلار در بازار دیروز عدم تعادل میان عرضه و تقاضا در بازار سکه است.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها که مجوز آن در نیمه نخست امسال از سوی بانک مرکزی به بانک‌ها داده شد، پنج‌شنبه هفته گذشته ۱۱ هزار و ۴۸۵ تومان بود که بانک‌ها امروز (۲۹ دی) نرخ خرید دلار را حدود ۱۵۰ تومان کاهش داده و به ۱۱ هزار و ۳۳۴ تومان رساندند. از سوی دیگر نرخ خرید یورو در بانک‌ها نیز امروز با کاهش همراه بود؛ به طوری‌که قیمت خرید هر یورو در پنج‌شنبه هفته گذشته ۱۳ هزار و ۷۴ تومان بود و امروز به ۱۲ هزار و ۹۲۶ تومان رسیده است. بانک‌ها امروز هر پوند انگلیس را نیز با کاهش نسبت به پنج‌شنبه ۱۴ هزار و ۵۸۱ تومان خریدند. براساس اعلام بانک مرکزی ایران، تا ساعت ۱۲ امروز نرخ خرید و فروش دلار در بازار آزاد با کاهش همراه بوده و هر دلار آمریکا در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان فروخته و ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌شود. همچنین نرخ فروش هر یورو در بازار آزاد تا ساعت ۱۲ امروز ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت خرید آن ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
در روزی که دلار ۹۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و روی عدد ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان قرار گرفت، سکه تمام بهار آزادی تنها ۵ هزار تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به قیمت ۴ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان رسید. گزارش‌ها حاکی از آن است که طرف عراقی عنوان کرده بود که پرداخت بدهی خود را یا به‌صورت دلار انجام دهد یا به‌صورت دینار که واحد پول این کشور است. آیا توافق شده است که طلب ایران به‌صورت دینار وصول شود یا به‌صورت ارز دیگری. روز چهارشنبه صرافی‌های منتخب بازارساز نیز قیمت فروش دلار را پایین آوردند. دیروز صرافی‌های بانکی از همان ابتدای روز قیمت فروش دلار را به سطح ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومانی بردند.
آخرین خبرآخرین خبر3 هفته قبل
قیمت خرید دلار در بانک‌هاتسنیم/ قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۲ هزار و ۱۳۹ تومان تعیین شد. برهمین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۱۳۹ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۷۶۵ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۸۵۳ تومان و ۹ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل کاهش یافته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ناکارآمدی و ثروت فروشی باعث شد ارزش پول کلی کم و دلار گران شود. اعتمادآنلاین| محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: کاهش ارزش پول ملی کم‌ هزینه‌تر از کاهش هویت و اعتبار ملی نیست. سیاست‌ نظام که به دولت‌ها ابلاغ شده، حفظ ارزش پول ملی است، ولی دولت‌ها برای بیلان ظاهری عمل به شعارهای خود، از ارزش پول ملی می‌کاهند. به گزارش اعتمادآنلاین؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه این مطلب تاکید کرد: اگر به جای نفت فروشی، تولید ملی و اشتغال جدی گرفته شده بود، روز به روز بر ارزش پول ملی افزوده می‌شد. ناکارآمدی و ثروت فروشی باعث شد ارزش پول کلی کم و دلار گران شود.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قیمت دلار در صرافی بانک‌ها نسبت به روز گذشته افزایش یافت. به گزارش ایلنا، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان اعلام کردند. قیمت خرید دلار از مردم، در این صرافی‌ها ۱۱ هزار و ۷۴۰ تومان اعلام شده است. خرید و فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها بین ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان تا ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان در جریان است.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
به گزارش نامه نیوز، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. برهمین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۲۳۶ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۸۶۴ تومان و ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۶ هزار و ۱۰۰ تومان و ۹ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل کاهش یافته است.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان تعیین شده است. به گزارش نامه نیوز، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان کاهش داشته است. برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
پس از چند روز کاهش قیمت ارز در بانک‌ها و صرافی‌ها، بار دیگر بازار ارز روند صعودی به خود گرفت و دلار در صرافی‌ها امروز ۸۰۰ تومان افزایش قیمت داشت. قیمت خرید یورو نیز ۱۴ هزار و ۵۳۶ تومان است که نسبت به روز گذشته با افزایش حدود ۷۰۰ تومانی همراه است. همچنین امروز قیمت خرید هر پوند انگلیس در شعب ارزی بانک‌ها ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است. قیمت ارز در صرافی‌هاهمچنین صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت فروش آن را ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. قیمت دلار در صرافی‌ها نیز نسبت به روز گذشته با افزایش ۸۵۰ تومانی و یورو با افزایش ۴۵۰ تومانی همراه بوده است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 هفته قبل
روز یکشنبه، شاخص ارزی ۴۵۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. در روزی که بازارهای جهانی تعطیل بود و اونس روی قیمت هزار و ۲۹۳ دلار ثابت بود، نزول سکه را باید به‌دلیل افت شدید قیمت دلار دانست. دیروز صرافی‌های منتخب بازارساز، به‌صورت پلکانی قیمت دلار را پایین آوردند و حدود ساعت ۳ بعدازظهر رقم فروش در این صرافی‌ها به ۱۳ هزار تومان رسید. البته قیمت شروع بازار نیز ۱۵۰ تومان کمتر از قیمت بسته شده روز شنبه بود. در حالی که بیشتر معامله‌گران افت قیمت دلار را به عاملی مرتبط می‌دانستند که در سمت عرضه قرار داشت، عده زیادی از فعالان ضعف تقاضا را متغیری می‌دانستند که زمینه‌ساز افت قیمت‌ها در بازار داخلی شد.
آخرین خبرآخرین خبر4 هفته قبل
قیمت خرید دلار در بانک‌هاتسنیم/ قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۲ هزار و ۲۳۶ تومان تعیین شد. برهمین‌اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۲۳۶ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۸۴۳ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۸۰۱ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل افزایش یافته است.
ایلناایلنا4 هفته قبل
گردش مالی ۳۰ تا ۴۰ میلیارد تومانی برای مد و لباس ایران/ ۲۰۰ برند در حوزه مد و لباس فعالند/ نقطه ضعف برند‌ها، فراگیر نبودنشان است
فراروفرارو1 ماه قبل
این در حالی است که همانطور که می‌دانید بانک مرکزی جز دخالت محدود در بازار ارز، خیلی نمی‌تواند در این بازار نقش‌آفرینی کند. طی چند ماه گذشته هم بار‌ها شاهد مقاومت خاصی در برابر کاهش یا افزایش قیمت از این هسته سخت بودیم. با اینحال بانک مرکزی خیلی تلاش می‌کند که قیمت دلار را کاهش دهد و دیدیم که طی ماه‌های گذشته قیمت دلار تا ۹۷۰۰ تومان هم کاهش پیدا کرد، ولی دوباره به کانال ۱۲ هزار تومان برگشت. اما تا زمانی که وزارتخانه‌هایی مانند صمت، اقتصاد و جهاد کشاورزی منفعل عمل کنند، نمی‌توان انتظار خاصی از بانک مرکزی داشت. به همین دلیل خیلی ساده می‌توان پیش‌بینی کرد که قیمت دلار و طلا طی ماه‌های آینده افزایش پیدا کنند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
مقاومت نوسان‌گیران بازار ارز در مرز ۱۱ هزارقیمت دلار آمریکا ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۲۳۰ تومان افزایش یافت و به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. با این حال دلار انتظارات را برآورده نکرد و حوالی ساعت ۱۵ تا قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان نیز پیش رفت. بیشترین رشد روزانه قیمت سکه در بازه ۳۰ روزههر سکه طرح جدید بهار آزادی راس ساعت ۱۶ روز قبل ۹۰ هزار تومان نسبت به شنبه افزایش قیمت یافت و به بهای ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان به فروش رفت. خیز نفت برای قیمت‌های بالاتر؟ هر بشکه نفت خام وست‌تگزاس آمریکا (WTI) طی هفته قبل ۳/ ۳ درصد افزایش قیمت داشت و در آخرین معاملات به قیمت ۳/ ۵۵ دلار به فروش رفت. اضافه شدن نام ونزوئلا در کنار ایران به لیست تحریمی‌های آمریکا پیشران قیمت نفت بود.

به انتهای لیست رسیدید