دور و نزدیک فوتبال

دور و نزدیک فوتبال

دور و نزدیک فوتبال؛ بازیکنان حرفه‎ای فوتبال قبل از هر مسابقه چه می‌خورند؟ (زیرنویس)

طرفداریطرفداری13 ساعت قبل
طرفداری- در ورزش یک وعده غذایی خوب به اندازه تمرین مهم است. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری ترجمه شده، به رژیم غذایی مناسب برای فوتبالیست‌ها می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله یا زیرنویس اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو برعهده پویا نیری‌وند بوده‌است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا لوییس سوارز بازیکنان حریف را گاز می‌گیرد؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- مهاجم گلزن بارسلونا تا کنون ۳ نفر را در جریان بازی گاز گرفته است! این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به عادت زشت و خارج از عرف لوییس سوارز در زمین فوتبال می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ ارنستو والورده چگونه توتال فوتبال بارسلونا را نابود کرده است (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- بارسلونای سراسر تاکتیکی چند سال پیش، اکنون به تیمی تبدیل شده که بیشتر حرکاتش بر پایه نبوغ و استعداد لیونل مسی شکل می‌گیرد. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به روند نه چندان خوشایند بارسلونا تحت هدایت ارنستو والورده می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ مارچلو بیلسا، بهترین مربی دنیای فوتبال که همیشه می‌بازد! (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- حرکات کنار خط و راه رفتن‌های بی اعصاب بیلسا در جام جهانی ۲۰۰۲ را هنوز از یاد نبرده‌ایم. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به بررسی گوشه‌ای از دوران حرفه‌ای مارچلو بیلسا، سرمربی صاحب سبک آرژانتینی پرداخته است. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ آن روی زشت کوین دی بروین! (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- تکنیکی، با استعداد، سریع و چابک؛ اما این بلژیکی آرام، روی دیگری نیز دارد! این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به بخشی از شخصیت کوین دی بروین، ستاره منچسترسیتی می‌پردازد که شاید کمتر کسی از آن خبر داشته باشد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ سرگذشت آدریانو و داستان سقوط یک امپراتور (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- آدریانو، ستاره برزیلی سال‌های نه چندان دور فوتبال می‌توانست یکی از برترین‌های تاریخ باشد اما همگان ناباورانه شاهد افول یک امپراتور بودند. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به داستان زندگی غم انگیز و پر فراز و نشیب مهاجم سابق اینتر و تیم ملی فوتبال برزیل می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ ۱۲ ستاره دنیای فوتبال که کریستیانو رونالدو را بهتر از مسی می‌دانند (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- کدامیک بازیکن بهتری است؛ کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی؟ دو فوق ستاره با توانایی‌های فردی متفاوت که جوایز و جام‌های بسیاری را برای تیم‌های خود به ارمغان آورده‌اند. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، نقل قول‌های ۱۲ ستاره دنیای فوتبال، شامل شامل مربیان و بازیکنان دیروز و امروز این ورزش پر طرفدار است که معتقدند رونالدو از مسی بهتر است. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ تنها پائولو مالدینی می‌تواند پیشنهاد منچستریونایتد و رئال مادرید را رد کند (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- شاید بتوان پائولو مالدینی را به عنوان وفادارترین بازیکن به یک باشگاه نامید. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به زندگی حرفه‌ای کاپیتان سابق روسونری می‌پردازد، اسطوره‌ای که به خاطر عشق به میلان، پیشنهادات باشگاه‌های بزرگی را رد کرد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ وندا نارا، تاثیرگذارترین زن در فوتبال امروز (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- وندا نارا اکنون همسر مائورو ایکاردی است، اما نام دو فوتبالیست دیگر نیز در کتاب زندگی او دیده می‌شود! این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به طور خلاصه به زندگی پر حاشیه این مدل مشهور آرژانتینی می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ روزهایی که کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد سوژه هم تیمی‌های خود می‌شد! (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- شاید باورش سخت باشد اما کریستیانو رونالدو نیز روزگاری به سوژه هم تیمی‌های خود تبدیل می‌شد! این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به گوشه هایی کمتر دیده شده از دوران حرفه‌ای کریستیانو رونالدو در زمان حضور در منچستریونایتد می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چه بر سر عثمان دمبله آمده است؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- عثمان دمبله بازیکن با استعدادی است که هنوز نتوانسته از توانایی‌های خود به خوبی بهره ببرد. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به گوشه هایی از زندگی حرفه‌ای ستاره بارسلونا و حواشی فراوانش می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ پیر لوئیجی کولینا، کاریزماتیک‌ترین داور تاریخ فوتبال (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- پیرلوئیجی کولینا را بسیاری از ما با فینال معروف لیگ قهرمانان اروپا در سال ۱۹۹۹ و نیز فینال جام جهانی در سال ۲۰۰۲ به یاد می‌آوریم. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به گوشه هایی از زندگی حرفه‌ای داور برجسته ایتالیایی می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا هلند تا کنون قهرمان جام جهانی نشده است؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- هلند یکی از کشورهای قدرتمند در عرصه فوتبال ملی محسوب می‌شود؛ با این حال، این کشور تاکنون در رقابت‌های جام جهانی موفق به قهرمانی نشده است. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به علل عدم توفیق لاله‌های نارنجی در تاریخ جام جهانی پرداخته است. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا فقط یک داور درون زمین فوتبال وجود دارد؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- قانون داوری فوتبال چطور تغییر کرد؟ این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به تغییرات تعداد و کار داوران در تاریخ فوتبال می‌پردازد؟ مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا فوتبالیست‌ها حق ندارن اسکی کنن؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- بسیاری از فوتبالیست‌های حرفه‌ای مجاز به انجام ورزش اسکی نیستند. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به چرایی ممنوعیت اسکی و برخی دیگر از ورزش‌ها برای بازیکنان حرفه‌ای فوتبال می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ علت وجود قانون ۶ ثانیه دروازه بان‌ها در فوتبال چیست؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- سه بند از قانون ۱۲ فوتبال، شامل خطاهای دروازه‌بانان و ضربه آزاد غیرمستقیم می‌شود. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به چرایی به وجود آمدن این قوانین در فوتبال می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا کریستیانو رونالدو پیراهن شماره ۷ را می‌پوشد؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- کریستیانو رونالدو را تقریبا همیشه با پیراهن شماره ۷ در زمین فوتبال دیده‌ایم. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به علت انتخاب و پوشیدن پیراهن شماره ۷ توسط این ستاره پرتغالی می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ افتضاحی به نام جام جهانی ۲۰۰۲ در کره جنوبی و ژاپن (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۰۲ که به طور مشترک در دو کشور کره جنوبی و ژاپن برگزار می‌شد با حواشی بسیاری همراه بود. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به طور مختصر به برخی از نتایج عجیب و افتضاحات داوری مربوط به تورنمنت فیفا در سال ۲۰۰۲ می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ داستان باورنکردنی زندگی روبرتو فیرمینو و پیشرفت در فقر مطلق (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- روبرتو فیرمینو نیز همانند بسیاری دیگر از ستارگان دنیای فوتبال، دوران کودکی سختی داشت و در فقر کامل بزرگ شد. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به طور مختصر به زندگی حرفه‌ای و اوجگیری ستاره فعلی لیورپول می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چگونه پدر کریستیانو رونالدو سرنوشت پسرش را تغییر داد؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- کریستیانو رونالدو برای موفقیت‌های امروز خود تا حدود زیادی به پدر خود مدیون است. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به تاثیر نقش پدر کریستیانو در موفقیت‌های فردی و البته تیمی ستاره فعلی یوونتوس و تیم ملی پرتغال می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا پاری سن ژرمن از خرید دیدیه دروگبا و ساموئل اتوئو امتناع کرد؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- دیدیه دروگبا و ساموئل اتوئو دو بازیکنی بودند که در بدو ورود به اروپا در آستانه پیوستن به پاری سن ژرمن قرار داشتند. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، داستان عجیب لغو شدن این نقل و انتقالات را بررسی می‌کند؛ شاید پی اس جی با این دو بازیکن خیلی سریع‌تر به جمع بزرگان فرانسه و حتی اروپا راه پیدا می‌کرد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ ۱۰ بازیکنی که پیش از فوتبالیست شدن نیز ثروتمند بوده‌اند (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- همه بازیکنان دنیای فوتبال، از طریق ورزش به پول نرسیده‌اند، بلکه تعدادی از آن‌ها حتی پیش از رسیدن به فوتبال نیز طعم ثروت را چشیده‌اند. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به معرفی ۱۰ بازیکن دنیای فوتبال می‌پردازد که حتی پیش از ورود به عرصه ورزش نیز رفاه و ثروت را تجربه کرده‌اند. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علی رضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ رنجی که آنتوان گریزمان برای رسیدن به جایگاه فعلی اش در فوتبال متحمل شده است (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- آنتوان گریزمان برای رسیدن به نقطه‌ای که اکنون در آن حضور دارد، رنج زیادی را متحمل شده است. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به طور مختصر به داستان زندگی حرفه‌ای آنتوان گریزمان، مهاجم فعلی بارسلونا و چگونگی طی کردن مراحل ترقی او در فوتبال می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علی رضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ صورت زخمی: داستان شنیدنی زندگی فرانک ریبری (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- یک زخم جسمانی روی صورت و صدها زخم روحی به جا مانده از دوران کودکی، از فرانک ریبری یک قهرمان ساخت؛ این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به روایت تصادف دوران کودکی فرانک ریبری و تاثیر آن بر شخصیت این بازیکن می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ داستان پیچیده زندگی شخصی و حرفه‌ای برادران بواتنگ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- یک خانواده و دو برادر با دو ملیت مختلف! این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به طور مختصر به داستان زندگی کوین پرینس و ژروم بواتنگ می‌پردازد که اولی در تیم ملی غنا بازی می‌کند و دومی به همراه آلمان قهرمان جام جهانی شده است. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا آدم ربایی ناموفق کرایوف را از شرکت در جام جهانی ۷۸، بازداشت؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- داستانی کمتر شنیده شده از اسطوره فوتبال هلند و باشگاه بارسلونا؛ این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، حادثه هجوم آدم‌ربا به خانه یوهان کرایوف را روایت می‌کند. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا رحیم استرلینگ منفورترین بازیکن لیگ برتر انگلیس است؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- بازیکنی گلزن و با استعداد اما منفور در کشور خود! این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به طور مختصر به داستان دوران حرفه‌ای رحیم استرلینگ در لیگ برتر و دلیل تنفر انگلیسی‌ها از او می‌پردازدمجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده مصطفی وسیع سری بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چه بلایی بر سر جو هارت آمده است؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
جو هارت نامش را با این لغات در منچسترسیتی و تیم ملی انگلیس گره زده بود. اما چرا در حال حاضر نام او، چندان در سطح اول فوتبال جهان مطرح نیست؟ این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به چگونگی افول دروازه‌بان سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه منچسترسیتی می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا فوتبالیست‌های مرد، سینه بند به تن می‌کنند؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- لزوم استفاده از سینه‌بند (جلیقه هوشمند) در سطح اول فوتبال جهان چیست؟ این سینه‌بندها چه اطلاعاتی را به آنالیزورها می‌دهد؟ این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به پاسخ سوالات ذکر شده می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. ترجمه این ویدیو بر عهده علیرضا نجاتی بوده و گویندگی آن را نیز سامان خدایی انجام داده است. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

دور و نزدیک فوتبال؛ چرا همه باید مویزه کین را تحسین کنند؟ (دوبله اختصاصی)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- در فصلی که گذشت، بار دیگر شاهد نژادپرستی در سطح اول فوتبال اروپا بودیم. این بار مویزه کین، مهاجم ۱۹ ساله یوونتوس در دیدار مقابل کالیاری آماج حملات نژادپرستانه قرار گرفت. این ویدیوی گروه OhMyGoal که به صورت اختصاصی توسط گروه طرفداری دوبله شده، به ستاره جوان یوونتوس، اتفاقات بازی مقابل کالیاری و کودکی سخت او می‌پردازد. مجموعه ویدیوهای «دور و نزدیک فوتبال»، با دوبله اختصاصی طرفداری، بر روی خروجی وبسایت طرفداری و سایر شبکه‌های اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام قرار می‌گیرد؛ این مجموعه قصد دارد از زاویه‌ای جالب توجه و جذاب در زمانی کوتاه، به سوژه‌های دنیای فوتبال بپردازد. مجموعه ویدیوهای دور و نزدیک فوتبال را از اینجا دنبال کنید.

به انتهای لیست رسیدید