آخرین و مهم‌ترین اخبار دونالد ترامپ
دونالد ترامپ

اخبار «دونالد ترامپ»

فراروفرارو1 ماه قبل
فرارو- یک تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: «اینکه دموکرات‌ها بدون در نظر گرفتن نتیجه استیضاح به دنبال آن هستند که دونالد ترامپ را به این مرحله برسانند، دلایل مختلفی دارد که مهمترین آن‌ها مسئله انتخابات سال ۲۰۲۰ است. این‌ها مجموعه دردسر‌هایی است که دونالد ترامپ در سال آینده با آن‌ها مواجه است. یا مثلا همین مسئله لغو وضعیت اضطراری از سوی نمایندگان که با وتوی دونالد ترامپ مواجه شد. اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن نشانه‌هایی مبنی بر کند شدن رشد اقتصادی در ایالات متحده است که این روز‌ها مشاهده می‌شود و این با توجه به تاثیری که روی نظر رای دهندگان می‌گذارد، بعید نیست که شرایط ترامپ را دگرگون کند. یعنی اگر اقتصاد آمریکا به سمت رکود حرکت کند، قطعا دونالد ترامپ با ریزش آرا مواجه خواهد شد.»
فراروفرارو3 ماه قبل
به گزارش فرارو، پس از اینکه گوایدو در میان جمعیت، خود را رئیس جمهور موقت خواند، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، با صدور بیانیه‌ای او را به رسمیت شناخت. زیرا آبرامز، که یک نئوکان شناخته‌شده‌ای هست، در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا صریحا با ترامپ مخالفت کرده بود. چرا که آخرین باری که آبرامز در وزارت خارجه آمریکا کار کرد، ۳۰ سال پیش بود. استخدام یک منتقد ترامپ در وزارت خارجه ممکن است نشان دهنده نفوذ فزاینده پومپئو و بولتون در سیاست خارجی آمریکا باشد. البته ترامپ و معاونش، مایک پنس، با بولتون و پومپئو درباره ونزوئلا همنوا هستند، اما بحران ونزوئلا نشان داد که ترامپ مدیریت این بحران را به بولتون و پومپئو سپرده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
دونالد ترامپ روز جمعه از اولین وتوی خود حرف زد. رئیس‌جمهوری آمریکا روز جمعه در واکنش به رد طرح اضطراری از سوی کنگره گفت که آن را وتو خواهد کرد. ترامپ به خبرنگاران گفت: «من طرح را وتو می‌کنم. زمانی که زمزمه‌های رای جمهوری‌خواهان به لغو شرایط اضطراری پیچیده شنیده می‌شد دونالد ترامپ در توییت خود از «وتو» نوشت تا قدم بعدی وی در برابر این اقدام کنگره مشخص شود. کارشناسان می‌گویند که حتی اگر کنگره بتواند حق وتوی ترامپ را لغو کند، حالت اضطراری از پیش چالش‌های قانونی بسیاری رقم زده است.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
«دونالد ترامپ» هفته «حقیقتا بدی» را پشت سر گذاشت. مایکل کوهن به کمیته کنگره گفت: از اینکه در «پنهان‌کاری‌ها و اقدامات نامشروع» ترامپ مشارکت داشته، «شرمسار» است. و خبر بدتر اینکه کوهن نیز در روز ۶ مارس (۴ روز دیگر) دوباره برای ادای شهادت درباره پرونده برج ترامپ در مسکو به کمیته اطلاعات کنگره خواهد رفت. پس از این اظهار نظر ترامپ، پدر و مادر وارمبایر که در آزادی فرزندشان از زندان کره شمالی مورد حمایت دولت ترامپ بودند، با صدور بیانیه‌ای «رهبر کره شمالی و رژیم شیطانی او را مسئول مرگ پسرشان دانسته‌اند … که هیچ عذر و بهانه‌ای نمی‌تواند این واقعیت را تغییر دهد.» نمایندگان و سناتورهای دموکرات کنگره آمریکا از این دادخواهی خانواده وارمبایر علیه حکومت کره شمالی، به شدت حمایت می‌کنند.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
از این تعداد دو توئیت به سال ۲۰۱۳ برمی‌گردند و خیلی قبل از اینکه ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود. ترامپ بیشتر توئیتر می‌خواند! نکته جالب درباره ترامپ و به گفته جان کری این است که او کسانی‌که توئیت‌هایش را لایک می‌کند، چک کرده و پیگیر این حساب‌های کاربری است. در حال حاضر اوباما ۱۰۶ میلیون دنبال کننده دارد و ترامپ در حدود ۶۰ میلیون. البته ترامپ معتقد است که توئیت‌هایش بهتر از اوباماست و نباید این مقدار تفاوت میان دنبال کننده‌هایشان باشد!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا یکی از کسانی است که فضای اجتماعی را خیلی جدی می‌گیرد و استفاده زیادی از آن می‌کند. از این تعداد دو توئیت به سال ۲۰۱۳ برمی‌گردند و خیلی قبل از اینکه ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود. نکته جالب درباره ترامپ و به گفته جان کری این است که او کسانی‌که توئیت‌هایش را لایک می‌کند، چک کرده و پیگیر این حساب‌های کاربری است. در حال حاضر اوباما ۱۰۶ میلیون دنبال کننده دارد و ترامپ در حدود ۶۰ میلیون. البته ترامپ معتقد است که توئیت‌هایش بهتر از اوباماست و نباید این مقدار تفاوت میان دنبال کننده‌هایشان باشد!
رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، دونالد ترامپ که برای سفر کاری به ایالت لوئیزیانا سفر کرده بود، در این سفر با استقبال مقام‌های این ایالت روبه‌رو شد که در اقدامی جالب قائم مقام فرماندار ایالت لوئیزیانا طرح دونالد ترامپ را که روی جورابش داشت، به وی نشان داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فراروفرارو2 هفته قبل
رابرت فیسک نویسنده انگلیسی در مقاله‌ای نوشت که «حیدرالعبادی» نخست وزیر سابق عراق از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تمجید کرده و گفته است که وی «شنونده خوبی» است. به گزارش شفقنا به نقل از سومریه نیوز، این نویسنده انگلیسی در مقاله‌ای از جزئیات دیدار خود با العبادی سخن به میان آورده و گفته است که العبادی از ترامپ تمجید کرد و سلف وی یعنی باراک اوباما را به باد انتقاد گرفت و گفت که او (اوباما) به وعده هایش در قبال عراق عمل نکرد. به گفته این نویسنده انگلیسی، العبادی افزوده است: به طور کلی همه دولت‌های آمریکا از رویکرد حفظ وحدت عراق در برابر گروه تروریستی داعش برخوردارند اما مهم این است که تا چه حدی برای حمایت از ما تمایل دارند. وی اضافه کرده است که دولت اوباما به وعده‌های خود برای حمایت از عراق در برابر گروه تروریستی داعش عمل نکرد.
افکارنیوزافکارنیوز4 هفته قبل
نخست اینکه حتی اگر کاخ سفید به استیضاح ترامپ رای دهد، سنا هرگز به محکومیت و برکناری وی رای نخواهد داد. استیضاح در مجلس نمایندگان به تفهیم اتهام شباهت دارد و استیضاح در سنا مانند جلسه محاکمه‌ای است که ممکن است به محکومیت و برکناری انجامد. بنابراین رای‌گیری برای استیضاح در مجلس نمایندگان، تاکنون شدیدترین انتقادی بوده است که رئیس جمهور با آن مواجه شده است. زمانی که رئیس جمهور استیضاح شود، این ننگ همیشه با وی خواهد ماند. پس از آن این نظر مطرح می‌شود که استیضاح رئیس جمهور، حرکتی جنجالی است و همانطور که در دوران بیل کلینتون (رئیس جمهور اسبق آمریکا رخ داد) باعث افزایش حمایت مردم از ترامپ می‌شود.
الفالف3 ماه قبل
تیم امنیتی محافظ دونالد ترامپگروه عکس الف، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰ ۳۹۷۱۱۲۸۰۷۱تیم امنیتی محافظ دونالد ترامپ در سفر آخر هفته او به باشگاه گلفش در منطقه «پالم بیچ» ایالات فلوریدا آمریکا/ پالم بیچ پست
صدا و سیماصدا و سیما4 هفته قبل
نخست اینکه حتی اگر کاخ سفید به استیضاح ترامپ رای دهد، سنا هرگز به محکومیت و برکناری وی رای نخواهد داد. استیضاح در مجلس نمایندگان به تفهیم اتهام شباهت دارد و استیضاح در سنا مانند جلسه محاکمه ایست که ممکن است به محکومیت و برکناری انجامد. زمانی که رئیس جمهور استیضاح شود، این ننگ همیشه با وی خواهد ماند. پس از آن این نظر مطرح می‌شود که استیضاح رئیس جمهور، حرکتی جنجالی است و همانطور که در دوران بیل کلینتون (رئیس جمهور اسبق آمریکا رخ داد) باعث افزایش حمایت مردم از ترامپ می‌شود. اما به نظر می‌رسد میزان محبوبیت ترامپ صرفنظر از اخبار و تحولات در برابر تغییر مقاومت نشان می‌دهد.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
مردم آمریکا پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور، رغبت کمی به استفاده از نام دونالد برای نامگذاری فرزندان خود دارند. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما‎ به نقل از پایگاه اینترنتی هافینگتون پست؛ محبوبیت نام دونالد در آمریکا پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ به شدت کاهش پیدا کرده است. مردم آمریکا پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ در این کشور رغبت کمی به استفاده از نام دونالد برای نامگذاری فرزندان خود دارند. نهاد امنیت اجتماعی آمریکا در روز جمعه فهرستی از نام‌های محبوب در آمریکا در سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد. در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ استفاده از نام دونالد به شدت کاهش پیدا کرد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در تازه‌ترین پیام‌های توییتری‌اش به خودستایی از خود مشغول شده است! او در یکی از آخرین توییت‌هایش بخشی از مقاله نیویورک تایمز را که اشاره به افزایش هزینه‌های مالی ایران پس از خروج آمریکا از برجام داشته را منتشر کرده و آن را یکی دستاوردهای خود دانسته که می‌تواند با استناد به آن، آمریکا را قوی‌تر از گذشته کند؛ به‌گونه‌ای که همه دنیا به آنها نگاه کنند! این مقاله توسط برت استیفن سردبیر پیشین روزنامه جورزالم پست اسرائیل نوشته شده که به چهره‌ای تندرو در میان روزنامه‌نگاران آمریکایی مشهور است. او در این مقاله مدعی شده بود که پس از خروج آمریکا از برجام، هزینه‌های مالی ایران برای بی‌ثابت سازی منطقه افزایش پیدا کرده، درحالیکه هزینه‌های آمریکا و متحدانش تغییری نداشته است که این به معنای یک موفقیت به دست آمده در سیاست خارجی است. ترامپ در پیام‌های دیگر خود نیز به مسئله دیوارکشی میان آمریکا و مکزیک پرداخته و اعلام کرده که دولت مکزیک باید قوانین محکم‌تری را برای کنترل مهاجرت به آمریکا و ورود مواد مخدر از مرزهای جنوبی ایالت متحده وضع کند.
الفالف1 ماه قبل
رئیس جمهور نامتعادل آمریکا در جدیدترین پیام توییتری خود، با استناد به جمله‌ای از یک مقاله نیویورک تایمز، خروج آمریکا از برجام را نمونه دیپلماسی موفق قلمداد کرد. ۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه سیاسی الف، ۱۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۰۵ ۳۹۸۰۱۱۱۰۲۶به گزارش مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در تازه‌ترین پیام‌های توییتری‌اش به خودستایی از خود مشغول شده است! این مقاله توسط برت استیفن سردبیر پیشین روزنامه جروزالم پست اسرائیل نوشته شده که به چهره‌ای تندرو در میان روزنامه‌نگاران آمریکایی مشهور است. او در این مقاله مدعی شده بود که پس از خروج آمریکا از برجام، هزینه‌های مالی ایران برای بی‌ثابت سازی منطقه افزایش پیدا کرده، درحالیکه هزینه‌های آمریکا و متحدانش تغییری نداشته است که این به معنای یک موفقیت به دست آمده در سیاست خارجی است. ترامپ در پیام‌های دیگر خود نیز به مسئله دیوارکشی میان آمریکا و مکزیک پرداخته و اعلام کرده که دولت مکزیک باید قوانین محکم‌تری را برای کنترل مهاجرت به آمریکا و ورود مواد مخدر از مرزهای جنوبی ایالت متحده وضع کند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مایکل کوهن، وکیل پیشین دونالد ترامپ باید در برابر دوربین‌های تلویزیونی به پرسش‌های کنگره آمریکا پاسخ دهد. مخالفان ترامپ با خوشحالی منتظرند که اظهارات کوهن و مولر ترامپ را زیر فشار قرار دهند. یا اینکه مولر نمی‌تواند مدرکی برای قانون‌شکنی ترامپ ارائه دهد و بدین ترتیب ترامپ بیگناه اعلام خواهد شد. گزارش مولر چگونه منتشر خواهد شد؟ طبعا در حال حاضر جز رابرت مولر و تیم او هیچ‌کس نمی‌داند در گزارش او چه نوشته شده است. دموکرات‌ها بیم آن دارند که ویلیام بار اطلاعات مهمی از تخلفات احتمالی ترامپ را لاپوشانی کند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
به گزارش نامه نیوز، در حالی که برخی نمایندگان دموکرات کنگره تلاش هایی را برای طرح استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا آغاز کرده‌اند، ترامپ روز چهارشنبه تهدید کرده است که علیه این گونه تلاش‌ها در دادگاه عالی آمریکا مقابله خواهد کرد. به نظر می‌رسد مساله مطرح شده از سوی ترامپ سخت و دشوار باشد چرا که قانون اساسی و دادگاه عالی آمریکا به روشنی اعلام کرده است که هیچ نقشی در روند استیضاح رئیس جمهور ندارد. برخی نمایندگان دموکرات خواستار استیضاح ترامپ به اتهام جلوگیری از اجرای عدالت شده‌اند. گزارش مولر حاوی اسناد و مدارکی است که اقدام ترامپ در جلوگیری از اجرای عدالت را تقویت کرده است. رهبران دموکرات بر این باورند که گزارش مولر می‌تواند نقشه راه مهمی برای ادامه تحقیقات آنها درباره ترامپ باشد.
فراروفرارو2 هفته قبل
فرارو - جدیدترین یافته‌های یک موسسه معروف نظرسنجی نشان می‌دهد که محبوبیت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، برای نخستین بار در دو سال گذشته به رقم ۴۶ درصد رسیده است. به گفته گالوپ، میزان محبوبیت ترامپ به ۴۶ درصد رسیده که این رقم بالاترین رقم در دو سال ریاست‌جمهوری ترامپ است. محبوبیت ترامپ در نظرسنجی گالوپ اندکی افزایش یافته است. در ژوئن ۲۰۱۸ و ژانویه ۲۰۱۷، میزان محبوبیت ترامپ حدود ۴۵ درصد بود. با این حال، این پرسش مطرح می‌شود که چه چیزی محبوبیت ترامپ را افزایش داد؟ احتمالا آمار خوب عملکرد اقتصادی آمریکا و همچنین نتایج تحقیقتات رابرت مولر در این افزایش دخیل هستند.
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وستنیک، «مایا کوتسیانچیچ» سخنگوی روابط خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه در واکنش به لفاظی رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران به ترامپ هشدار داد. «مایا کوتسیانچیچ» سخنگوی روابط خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره موضع اتحادیه اروپا در قبال توئیت تهدیدآمیز اخیر رئیس‌جمهوری آمریکا علیه ایران تأکید کرد که خاورمیانه خود به اندازه کافی دچار تنش و بی ثباتی است و نباید به این تنش‌ها دامن زده شود. سخنگوی روابط خارجی اتحادیه اروپا در این خصوص تصریح کرد: من در مورد یک توئیت خاص اظهار نظر نمی‌کنم اما به طور کلی باید بگویم که این منطقه نیاز به عوامل بی ثبات کننده بیشتری ندارد. وی در این باره تأکید کرد: این چیزی است که ما همیشه بر آن تأکید داشته‌ایم. گفتنی است، ترامپ ساعاتی پیش در مصاحبه‌ای به تکرار موضع گیری خصمانه خود علیه تهران پرداخت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
این تاب آوری ایران و عدم تمایل برای مذاکره در ازای پالس‌های غیر رسمی ترامپ سبب شد تا او دوباره پیامی مستقیم برای ایران بفرستد. ایران که حسن روحانی در مقام رئیس جمهور رسما اعلام کرده با چاقوکش و ادبیات چاقوکشی پای میز مذاکره نمی‌نشیند. او گفته چطورمی‌توان به کسی اعتماد کرد که میز مذاکره را ترک کرده و مدام اطلاعات دروغ منتشر می‌کند. که ادعای درستی هم نیست.» سفیر ایران در سازمان ملل ادامه داد: «در واقع او (ترامپ) مسئله‌ی دیگری را بیان کرده است. چیزی که او از ایران می‌خواهد، کنترل برنامه هسته‌ای ایران و نرفتن به سوی سلاح‌های هسته‌ای نیست.
ایلناایلنا3 ماه قبل
۱۶ ایالت آمریکا از رئیس‌جمهوری این کشور شکایت کردند. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری سی‌ان‌ان، ۱۶ ایالت آمریکا روز گذشته -دوشنبه- با طرح دعوی علیه «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری این کشور، اعلام وضعیت اضطراری از جانب او را به چالش کشیدند. گروهی از ایالت‌ها که «خاویر بکرا»، دادستان ایالت کالیفرنیا رهبری آن را بر عهده دارد، در دادگاهی در شمال کالیفرنیا از ترامپ شکایت کردند. بکرا در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان گفت: «تلاش داریم جلوی نقض قانون اساسی، جدایی در قدرت و ربودن پول مردم از سوی رئیس‌جمهور را بگیریم.» دادستان‌های ایالت‌های کلورادو، کانتیکت، دیلور، هاوایی، ایلیونز، ماین، مریلند، میشیگان، مینه‌سوتا، نوادا، نیوجرسی، نیومکزیکو، نیویورک، اوریگان و ویرجینیا در این شکایت گروهی شرکت داشتند. بکرا در ادامه گفت: «اگر رئیس‌جمهور بنا دارد پولی را که قرار بود برای ایالت‌های گوناگون اختصاص یابد بدزدد و آن را خرج چیزهایی کند که برای ما سودی ندارد، مردم ما ضررهای بسیاری را متحمل خواهند شد.»
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزیر خارجه پیشین آمریکا سه شنبه در سخنانی قبل از برگزاری «مجمع جهانی داووس» در سوئیس، خواهان استعفای «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کشورش شد. به نوشته وبگاه «بریت‌بارت» «جان کری»، وزیر خارجه دولت سابق آمریکا اظهار داشت که رئیس جمهور ترامپ سمتش را «جدی» نمی‌گیرد و باید استعفاء دهد. جان کری در برنامه‌ای به میزبانی شبکه خبری «سی. یکی از سخنگویان کاخ سفید به تقاضای شبکه خبری سی. سی برای اظهار نظر کردن به سخنان جان کری پاسخ نداد.
ایرناایرنا2 هفته قبل
یورو نیوز با طرح این پرسش که چالش‌های پیش روی دونالد ترامپ در ونزوئلا چه هستند؟ نوشت: در بحران جاری به نظر می‌رسد مقامات آمریکا بیش از حد به گسترش سریع نارضایتی در ارتش خوشبین بوده‌اند. دولت ترامپ برای به زانو درآوردن دولت مادورو و پیش بردن سیاست خود در ونزوئلا بیش از هرچیز روی تحریم‌ها حساب کرده است. شمار قابل توجهی از بانک‌ها، شرکت‌ها و افراد وابسته به دولت ونزوئلا در لیست تحریم ایالات متحده قرار گرفته‌اند. دولت آمریکا می‌تواند برای اعمال فشار بیشتر شرکت‌های خارجی نفتی شریک ونزوئلا همچون «رپسول» اسپانیا را نیز هدف تحریم‌های ثانویه قرار دهد. در نتیجه به نظر می‌رسد با وجود تهدیدها، ترجیح ایالات متحده بر تمرکز بر فشار اقتصادی و دیپلماتیک قرار داشته باشد.
فراروفرارو3 ماه قبل
فرارو - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بازی بزرگ جدیدی در خاورمیانه آغاز کرده که هدف مهار و مقابله با چین از طریق بی‌ثبات‌سازی ایران است. به گزارش فرارو، در علم سیاست برای مفهوم استراتژی کلان (Grand strategy) تعاریف متعدد، اما کم‌وبیش مشابهی ارائه شده است. فریدریخسون، طی یادداشتی در وبگاه مجله نشنال اینترست تصریح کرد که رئیس جمهور آمریکا بر مبنای یک استراتژی کلان، بازی بزرگ و جدیدی در خاورمیانه آغاز کرده است. استراتژی کلان ترامپ، بدین معنی است که یک تیر، که از قبل تهران را نشانه گرفته است، به طور خودکار دو مشکل دیگر را هم اصابت می‌کند. این پاسخ عراق به اظهارات ترامپ - مبنی بر اینکه هدف نیرو‌های آمریکایی در عراق رصد کردن ایران است- بوده است.
الفالف2 هفته قبل
ترامپ در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «بوستون هرالد» درباره هراس‌هایش از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات سال ۲۰۲۰ گفت: «بایدن فردی منفعل است. گرچه بسیاری از تحلیل‌گران نامزدی بایدن را برای انتخابات به‌عنوان تهدیدی برای ترامپ تلقی می‌کنند، اما خود او پیش‌بینی کرد که «داریم به‌خوبی پیش می‌رویم». ترامپ، بایدن را با «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمانت، مقایسه کرد و گفت: «بایدن مثل برنی باهوش نیست و مثل او هم سریع نیست». رئیس‌جمهوری آمریکا دیدگاه‌های بایدن را «تا حدی متفاوت» از دیگر نامزدهای حزب دموکرات خواند اما گفت که تمام این کاندیداها «کاملا گرایش به چپ دارند، از جمله خود بایدن». ترامپ همچنین از تصمیم بایدن برای سخنرانی در جمع انجمن آتش‌نشانان انتقاد کرد و گفت که این کار با اعتراض بسیاری از آتش‌نشانان همراه بوده است.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارششورای دموکرات‌های یهودی به سخنان اخیر دونالد ترامپ واکنش نشان داده و پیامی را در این خصوص در فیس‌بوک منتشر کرد. در پیام این شورا آمده است: «رئیس‌جمهور ترامپ محو عقاید خود شده است؛ اما به حقایق درباره خودش توجهی ندارد. روز گذشته، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در جمع گروهی از حامیان کمیته ملی جمهوری‌خواهان اعلام کرد اگر او نامزد انتخابات نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی می‌شد می‌توانست ۹۸ درصد آرا را کسب کند! بنابر گفته این سه منبع خبری آگاه، ترامپ در جمع حامیان کمیته ملی جمهوری‌خواهان موضوعات بسیاری را مطرح کرد. بنیامین نتانیاهو از سال ۲۰۰۹ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است و انتخاباتی بعدی پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) قرار است ماه آینده میلادی در سرزمین‌های اشغالی برگزار شود.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه در جریان ادای شهادت در کنگره آمریکا، دونالد ترامپ را مردی «نژاد پرست، شیاد و متقلب» توصیف کرد که به برتری سفیدپوستان معتقد است. مایکل کوهن همچنین در این جلسه گفت: «احساس شرمندگی می‌کنم که بخاطر ضعف و وفاداری نابجا تلاش کردم از آقای ترامپ محافظت کنم. احساس شرمندگی می‌کنم که به جای اینکه به صدای وجدانم گوش کنم، در کارهای غیرقانونی آقای ترامپ مشارکت کردم. این وکیل سابق ترامپ همچنین در مورد هک شدن ایمیل‌های دموکرات‌ها در سال ۲۰۱۶ گفت که دونالد ترامپ از این ماجرا مطلع بوده است. مایکل کوهن در حالی روز چهارشنبه در کنگره آمریکا علیه دونالد ترامپ شهادت داد که رئیس جمهوری آمریکا برای ملاقات با رهبر کره شمالی به ویتنام سفر کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
بانی فیلم: باراک اوباما و همسرش میشل اوباما در تهیه سریالی برای نت‌فلیکس شرکت می‌کنند. شخصیت محوری این سریال جانشین اوباما در مقام ریاست جمهوری ایالات متحده است: دونالد ترامپ. به گزارش دویچه وله، کمپانی نت‌فلیکس Netflix اعلام کرد که باراک اوباما به همراه همسرش میشل اوباما در تهیه سریالی تازه بر پایه زندگی و کار دونالد ترامپ مشارکت می‌کنند. این سریال ویدیویی قرار است بر پایه کتاب معروف «ریسک پنجم» نوشته مایکل لوئیس ساخته شود. بنا به مستندات کتاب، ترامپ که خود را عقل کل می‌داند، در واقع نه خودش اهل تحقیق و مطالعه است و نه به نظر کارشناسان و مشاوران خود اهمیتی می‌دهد.
جام نیوزجام نیوز4 هفته قبل
یکی دیگر از بخش‌های مهم گزارش مولر، جزئیات مکالمه دونالد ترامپ با دونالد مک‌گن، وکیل و مشاور حقوقی کاخ سفید است که اندکی بعد از آغاز به کار مولر رخ داده است. «ممانعت برای اجرای عدالت» یکی از اتهامات مهم است که متناسب با ابعادش می‌تواند حتی به استیضاح ترامپ نیز منجر شود. در پی انتشار گزارش خلاصه‌شده رابرت مولر، ترامپ احساس می‌کند که کاملا از زیر بار اتهام‌های تبانی احتمالی با روسیه به‌طور کامل رهایی یافته است. اما دموکرات‌ها برخلاف او معتقدند که گزارش مولر رفتار «ناصادقانه» و «غیراخلاقی» رئیس جمهور را تایید می‌کند. در حالی که گروهی از آنها پیگیر استیضاح ترامپ هستند، گروهی دیگر این اقدام را بی‌نتیجه می‌دانند.
فراروفرارو1 ماه قبل
به گزارش فرارو؛ ترامپ و نتانیاهو مشکلات جهان را فرصتی برای تثبیت موقعیتشان می‌بینند. بعد از انتخابات، اولین اقدام نتانیاهو معامله با همکاران بالقوه است. ضمنا ترامپ آمریکا را به یک «جمهوری موزی» (کشوری با سیاست ناپایدار که توسط گروه کوچک فاسد اداره می‌شود) تبدیل کرده است. عرب‌ها پشت در‌های بسته با اسراییل معامله می‌کنند. پس شکی وجود ندارد در ۴ سال آینده نتانیاهو و ۶ سال آینده ترامپ، آمریکا و اسراییل تغییری نمی‌کنند.

به انتهای لیست رسیدید

دونالد ترامپ

دونالد جان ترامپ (به انگلیسی: Donald John Trump) (زاده ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ میلادی) چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا است. وی پیش از ورود به سیاست کارآفرین و یک چهرهٔ تلویزیونی بود. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار دونالد ترامپ، رئیس جمهورایالات متحده آمریکا را می‌خوانید. ویکی‌پدیا