دونالد ترامپ

اخبار «دونالد ترامپ»

فراروفرارو3 روز قبل
فرارو- یک تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: «اینکه دموکرات‌ها بدون در نظر گرفتن نتیجه استیضاح به دنبال آن هستند که دونالد ترامپ را به این مرحله برسانند، دلایل مختلفی دارد که مهمترین آن‌ها مسئله انتخابات سال ۲۰۲۰ است. این‌ها مجموعه دردسر‌هایی است که دونالد ترامپ در سال آینده با آن‌ها مواجه است. یا مثلا همین مسئله لغو وضعیت اضطراری از سوی نمایندگان که با وتوی دونالد ترامپ مواجه شد. اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن نشانه‌هایی مبنی بر کند شدن رشد اقتصادی در ایالات متحده است که این روز‌ها مشاهده می‌شود و این با توجه به تاثیری که روی نظر رای دهندگان می‌گذارد، بعید نیست که شرایط ترامپ را دگرگون کند. یعنی اگر اقتصاد آمریکا به سمت رکود حرکت کند، قطعا دونالد ترامپ با ریزش آرا مواجه خواهد شد.»
فراروفرارو1 ماه قبل
به گزارش فرارو، پس از اینکه گوایدو در میان جمعیت، خود را رئیس جمهور موقت خواند، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، با صدور بیانیه‌ای او را به رسمیت شناخت. زیرا آبرامز، که یک نئوکان شناخته‌شده‌ای هست، در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا صریحا با ترامپ مخالفت کرده بود. چرا که آخرین باری که آبرامز در وزارت خارجه آمریکا کار کرد، ۳۰ سال پیش بود. استخدام یک منتقد ترامپ در وزارت خارجه ممکن است نشان دهنده نفوذ فزاینده پومپئو و بولتون در سیاست خارجی آمریکا باشد. البته ترامپ و معاونش، مایک پنس، با بولتون و پومپئو درباره ونزوئلا همنوا هستند، اما بحران ونزوئلا نشان داد که ترامپ مدیریت این بحران را به بولتون و پومپئو سپرده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
دونالد ترامپ روز جمعه از اولین وتوی خود حرف زد. رئیس‌جمهوری آمریکا روز جمعه در واکنش به رد طرح اضطراری از سوی کنگره گفت که آن را وتو خواهد کرد. ترامپ به خبرنگاران گفت: «من طرح را وتو می‌کنم. زمانی که زمزمه‌های رای جمهوری‌خواهان به لغو شرایط اضطراری پیچیده شنیده می‌شد دونالد ترامپ در توییت خود از «وتو» نوشت تا قدم بعدی وی در برابر این اقدام کنگره مشخص شود. کارشناسان می‌گویند که حتی اگر کنگره بتواند حق وتوی ترامپ را لغو کند، حالت اضطراری از پیش چالش‌های قانونی بسیاری رقم زده است.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
«دونالد ترامپ» هفته «حقیقتا بدی» را پشت سر گذاشت. مایکل کوهن به کمیته کنگره گفت: از اینکه در «پنهان‌کاری‌ها و اقدامات نامشروع» ترامپ مشارکت داشته، «شرمسار» است. و خبر بدتر اینکه کوهن نیز در روز ۶ مارس (۴ روز دیگر) دوباره برای ادای شهادت درباره پرونده برج ترامپ در مسکو به کمیته اطلاعات کنگره خواهد رفت. پس از این اظهار نظر ترامپ، پدر و مادر وارمبایر که در آزادی فرزندشان از زندان کره شمالی مورد حمایت دولت ترامپ بودند، با صدور بیانیه‌ای «رهبر کره شمالی و رژیم شیطانی او را مسئول مرگ پسرشان دانسته‌اند … که هیچ عذر و بهانه‌ای نمی‌تواند این واقعیت را تغییر دهد.» نمایندگان و سناتورهای دموکرات کنگره آمریکا از این دادخواهی خانواده وارمبایر علیه حکومت کره شمالی، به شدت حمایت می‌کنند.
الفالف1 ماه قبل
تیم امنیتی محافظ دونالد ترامپگروه عکس الف، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰ ۳۹۷۱۱۲۸۰۷۱تیم امنیتی محافظ دونالد ترامپ در سفر آخر هفته او به باشگاه گلفش در منطقه «پالم بیچ» ایالات فلوریدا آمریکا/ پالم بیچ پست
ایسناایسنا3 هفته قبل
مایکل کوهن، وکیل پیشین دونالد ترامپ باید در برابر دوربین‌های تلویزیونی به پرسش‌های کنگره آمریکا پاسخ دهد. مخالفان ترامپ با خوشحالی منتظرند که اظهارات کوهن و مولر ترامپ را زیر فشار قرار دهند. یا اینکه مولر نمی‌تواند مدرکی برای قانون‌شکنی ترامپ ارائه دهد و بدین ترتیب ترامپ بیگناه اعلام خواهد شد. گزارش مولر چگونه منتشر خواهد شد؟ طبعا در حال حاضر جز رابرت مولر و تیم او هیچ‌کس نمی‌داند در گزارش او چه نوشته شده است. دموکرات‌ها بیم آن دارند که ویلیام بار اطلاعات مهمی از تخلفات احتمالی ترامپ را لاپوشانی کند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
۱۶ ایالت آمریکا از رئیس‌جمهوری این کشور شکایت کردند. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری سی‌ان‌ان، ۱۶ ایالت آمریکا روز گذشته -دوشنبه- با طرح دعوی علیه «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری این کشور، اعلام وضعیت اضطراری از جانب او را به چالش کشیدند. گروهی از ایالت‌ها که «خاویر بکرا»، دادستان ایالت کالیفرنیا رهبری آن را بر عهده دارد، در دادگاهی در شمال کالیفرنیا از ترامپ شکایت کردند. بکرا در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان گفت: «تلاش داریم جلوی نقض قانون اساسی، جدایی در قدرت و ربودن پول مردم از سوی رئیس‌جمهور را بگیریم.» دادستان‌های ایالت‌های کلورادو، کانتیکت، دیلور، هاوایی، ایلیونز، ماین، مریلند، میشیگان، مینه‌سوتا، نوادا، نیوجرسی، نیومکزیکو، نیویورک، اوریگان و ویرجینیا در این شکایت گروهی شرکت داشتند. بکرا در ادامه گفت: «اگر رئیس‌جمهور بنا دارد پولی را که قرار بود برای ایالت‌های گوناگون اختصاص یابد بدزدد و آن را خرج چیزهایی کند که برای ما سودی ندارد، مردم ما ضررهای بسیاری را متحمل خواهند شد.»
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزیر خارجه پیشین آمریکا سه شنبه در سخنانی قبل از برگزاری «مجمع جهانی داووس» در سوئیس، خواهان استعفای «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کشورش شد. به نوشته وبگاه «بریت‌بارت» «جان کری»، وزیر خارجه دولت سابق آمریکا اظهار داشت که رئیس جمهور ترامپ سمتش را «جدی» نمی‌گیرد و باید استعفاء دهد. جان کری در برنامه‌ای به میزبانی شبکه خبری «سی. یکی از سخنگویان کاخ سفید به تقاضای شبکه خبری سی. سی برای اظهار نظر کردن به سخنان جان کری پاسخ نداد.
فراروفرارو1 ماه قبل
فرارو - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بازی بزرگ جدیدی در خاورمیانه آغاز کرده که هدف مهار و مقابله با چین از طریق بی‌ثبات‌سازی ایران است. به گزارش فرارو، در علم سیاست برای مفهوم استراتژی کلان (Grand strategy) تعاریف متعدد، اما کم‌وبیش مشابهی ارائه شده است. فریدریخسون، طی یادداشتی در وبگاه مجله نشنال اینترست تصریح کرد که رئیس جمهور آمریکا بر مبنای یک استراتژی کلان، بازی بزرگ و جدیدی در خاورمیانه آغاز کرده است. استراتژی کلان ترامپ، بدین معنی است که یک تیر، که از قبل تهران را نشانه گرفته است، به طور خودکار دو مشکل دیگر را هم اصابت می‌کند. این پاسخ عراق به اظهارات ترامپ - مبنی بر اینکه هدف نیرو‌های آمریکایی در عراق رصد کردن ایران است- بوده است.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارششورای دموکرات‌های یهودی به سخنان اخیر دونالد ترامپ واکنش نشان داده و پیامی را در این خصوص در فیس‌بوک منتشر کرد. در پیام این شورا آمده است: «رئیس‌جمهور ترامپ محو عقاید خود شده است؛ اما به حقایق درباره خودش توجهی ندارد. روز گذشته، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در جمع گروهی از حامیان کمیته ملی جمهوری‌خواهان اعلام کرد اگر او نامزد انتخابات نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی می‌شد می‌توانست ۹۸ درصد آرا را کسب کند! بنابر گفته این سه منبع خبری آگاه، ترامپ در جمع حامیان کمیته ملی جمهوری‌خواهان موضوعات بسیاری را مطرح کرد. بنیامین نتانیاهو از سال ۲۰۰۹ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است و انتخاباتی بعدی پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) قرار است ماه آینده میلادی در سرزمین‌های اشغالی برگزار شود.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه در جریان ادای شهادت در کنگره آمریکا، دونالد ترامپ را مردی «نژاد پرست، شیاد و متقلب» توصیف کرد که به برتری سفیدپوستان معتقد است. مایکل کوهن همچنین در این جلسه گفت: «احساس شرمندگی می‌کنم که بخاطر ضعف و وفاداری نابجا تلاش کردم از آقای ترامپ محافظت کنم. احساس شرمندگی می‌کنم که به جای اینکه به صدای وجدانم گوش کنم، در کارهای غیرقانونی آقای ترامپ مشارکت کردم. این وکیل سابق ترامپ همچنین در مورد هک شدن ایمیل‌های دموکرات‌ها در سال ۲۰۱۶ گفت که دونالد ترامپ از این ماجرا مطلع بوده است. مایکل کوهن در حالی روز چهارشنبه در کنگره آمریکا علیه دونالد ترامپ شهادت داد که رئیس جمهوری آمریکا برای ملاقات با رهبر کره شمالی به ویتنام سفر کرده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جین فوندا پس از این که سروصدای ترامپ برای کشیدن دیوار در مرز آمریکا و مکزیک بالا گرفت، در شوی شبانه جیمی کیمل ظاهر شد و جواب ترامپ را داد. این بازیگر کهنه کار گفت: ما مردم آمریکا نیاز به یک دیوار خوب داریم که کاخ سفید را از تحقیقات مولر جدا کند و این تحقیقات راه خودش را ادامه بدهد. این در حالی است که در روزهای اخیر کمیته سنا مانع دخالت ویلیام بار، دادستان کل در جریان تحقیقات رابرت مولر درباره انتخابات ۲۰۱۶ ترامپ و نقش روسیه در آن شده بود. همین عمل منجر به اعتراض برخی از چهره‌های حقوقی به ترامپ برای پنهان کردن نتایج بررسی این پرونده شد. این بازیگر که دو جایزه اسکار در کارنامه دارد چندی پیش نیز ترامپ را خطاب قرار داد و از محیط زیست به عنوان بزرگترین نگرانی‌اش در مورد حضور ترامپ در کاخ سفید یاد کرد و گفت: ترامپ خطرات بسیاری با خود می‌آورد، اما ما وقتی نداریم چون نقطه اوج تغییرات اقلیمی در راه است.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
اقتصادنیوز: روزنامه ایران نوشت: اعلام جرم علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا که تا همین چند روز پیش یک احتمال تئوریک بود حالا و به‌طور ناگهانی بیش از آنچه تصور شود، محتمل و جدی شده است زیرا دموکرات‌ها دیروز دوشنبه قصد داشتند تحقیقات خود درباره احتمال «سوء‌استفاده رئیس جمهوری از قدرت» را کلید بزنند. به گزارش اقتصادنیوز، این روزنامه در ادامه نوشت: این تحقیقات که می‌تواند براحتی به اتفاق‌های جدی‌تری علیه رئیس جمهوری تبدیل شود. بویژه در شرایطی که تقاضاها برای جمع‌آوری اطلاعات از دولت ترامپ، خانواده‌اش و حتی امپراطوری املاک و مستغلات ترامپ افزایش یافته است. اما با این حال من باور دارم که رئیس جمهوری از قدرت سوء‌استفاده کرده و این یک جرم است که امکان اعلام جرم علیه رئیس جمهوری را فراهم می‌کند. کابوس‌های آقای رئیس جمهوراین سخنان نادلر کابوس‌های قانونی و سیاسی ترامپ را وارد فاز جدیدی کرد و مرحله جدید و جدی ای از رویارویی‌ها بین دموکرات‌های مجلس نمایندگان و ترامپ را گشود.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش یورونیوز، شمار همکاران ترامپ که تصمیم به ترک کاخ سفید گرفته و یا اخراج شده‌اند هم‌چنان افزایش می‌یابد. سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید روز جمعه ۱۷ اسفند (۸ مارس)، اعلام کرد که شاین پس از هشت ماه خدمت در کاخ سفید، از مقام‌های خود استعفا کرده است. چندی پیش مجله «نیویورکر» گزارش مفصلی در باره روابط رئیس جمهور و شبکه فاکس نیوز منتشر کرد. روپرت مرداک، سلطان رسانه‌ای و سهام‌دار اصلی فاکس نیوز در مبارزات انتخاباتی از ترامپ طرفداری می‌کرد. شاین نیز پس از مدتی ناچار به کناره‌گیری شد، زیرا آزارهای جنسی در فاکس نیوز را لاپوشانی کرده بود.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
رئیس جمهور آمریکا به مناسبت فرا رسیدن سال نو، پیام نوروزی منتشر کرد. برترین‌ها: رئیس جمهور آمریکا به مناسبت فرا رسیدن سال نو، پیام نوروزی منتشر کرد. به گزارش رسانه‌های فارسی زبان؛ دونالد ترامپ بار دیگر در پیام نوروزی خود مدعی شد: متاسفانه، مردم ایران باز هم قادر نیستند به طور کامل شریک شادی‌های این ایام باشند! ترامپ در بخشی دیگر از پیام خود افزود: مردم ایران خواستار تاریخ پرافتخار، فرهنگ غنی و جایگاه واقعی خود در عرصه جهانی هستند و حق آن‌هاست که دولتی پاسخگو داشته باشند.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
به گزارش نامه‌نیوز، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا رقبای خود را متهم کرد که در زمینه پرونده دست داشتن روسیه در انتخابات سال۲۰۱۶ هیچ مدرکی در دست ندارند و اکنون با افزایش تحقیقات در زمینه اموال شخصی‌اش بنا دارند «چرت‌وپرت» قالب کنند. ترامپ در متن سخنرانی خود بارها تکرار کرد که مرتکب هیچ اشتباهی نشده و دموکرات‌ها برای به زیر کشیدن او دست به هر کار می‌زنند. وی گفت: «هیچ تبانی‌ای وجود ندارد. الان هم دوره افتاده‌اند که بیایید درباره هر کاری که در زندگی‌اش کرده تحقیق کنیم. ترامپ افزود: «متاسفانه آدم‌های اشتباهی در چندمقام منتصب می‌شوند و آن‌ها برای مدتی طولانی آنجا می‌مانند و ناگهان می‌خواهند با چرت‌وپرت‌هایشان کارت را بسازند».

فیلم دست زدن معنادار نانسی پلوسی برای دونالد ترامپ

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
در سخنرانی سالانه دونالد ترامپ، دست زدن نانسی پلوسی به حالت تمسخرآمیز برای ترامپ سوژه رسانه‌ها شد. این حالت نشان دهنده فضای تنش زا میان دموکرات‌ها و جمهروی خواهان را نشان می‌دهد.

سلبریتی‌هایی که سر و سری با دونالد ترامپ دارند

8+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رئیس جمهور آمریکا سه‌شنبه شب به وقت تهران از لزوم پیوستن «برزیل» به ناتو خبر داد. به نوشته وبگاه شبکه خبری «راشاتودی» «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفته که با جدیت عضویت برزیل در ناتو و یا مشارکت با این کشور در قالب یک ائتلاف‌ رسمی را بررسی می‌کند. ترامپ این سخنان را در کاخ سفید و حین مراسم استقبال از «ژائیر بولسونارو» رئیس جمهور برزیل بیان کرد. بولسونارو مواضع نزدیکی به ترامپ دارد و در کشورش به «ترامپ برزیل» معروف شده است. ناتو (سازمان پیمان آتلانتیک شمالی) اتحاد بین‌المللی متشکل از ۲۸ کشور از آمریکای شمالی و اروپاست که در ۴ آوریل ۱۹۴۹ میلادی شکل گرفت.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 هفته قبل
اقتصادنیوز؛ تارنمای خبری هیل در گزارشی به نقل از یکی از قانونگذاران کنگره خبر داد که «جو بایدن» معاون «باراک اوباما» رئیس جمهوری سابق آمریکا به جمع داوطلبان نامزدی حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ می‌پیوندد. جو بایدن در اغلب نظرسنجی‌ها بین نامزدهای ریاست‌جمهوری حزب دموکرات پیشتاز است. هیل خبر داد که بایدن ۷۶ ساله تیمی از مشاوران انتخاباتی را برای زمان اعلام ورود به رقابت‌ها را گرد آورده است. 'برنی سندرز' سناتور مستقل ورمونت با ۲۵ درصد رقیب اصلی او در رقابت‌های درون حزبی به شمار می‌رود. 'کاملا هریس' سناتور دمکرات کالیفرنیا با ۱۰ درصد و 'الیزابت وارن' سناتور دمکرات ماساچوست با هشت درصد جایگاه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
کاخ‌سفید اعلام کرد نمایندگان دموکرات دعوت رییس‌جمهوری آمریکا برای مذاکره درباره تعطیلی دولت در این کاخ را رد کردند. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، کاخ‌سفید امروز-سه‌شنبه- اعلام کرد هیچکدام از اعضای حزب دموکرات دعوت «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا برای مذاکره در کاخ‌سفید را نپذیرفتند. ترامپ طی روز‌های گذشته از چند تن از اعضای ارشد حزب دموکرات خواسته بود برای مذاکره درباره دیوار مرزی به کاخ‌سفید سفر کنند. رییس‌جمهوری آمریکا تصمیم داشت از طریق این دموکرات‌ها، «نانسی پلوسی» رهبر مجلس نمایندگان را درباره تایید بودجه ساخت دیوار متقاعد کند. «سارا سندرز» سخنگوی کاخ‌سفید گفت: «امروز، رییس‌جمهور از اعضای احزاب دموکرات و جمهوری‌خواه دعوت کرد تا به کاخ‌سفید آمده و درباره بودجه مذاکره کنند که متاسفانه هیچکس این دعوت را نپذیرفت.»
افتصادنیوزافتصادنیوز2 هفته قبل
اقتصادنیوز: ‌ وکیل سابق ترامپ در بیانیه‌ای اظهار کرد، ادعای دونالد ترامپ درباره اینکه کوهن از او تقاضای عفو کرده و سپس با وجود سوگند به راستگویی، دروغ گفته، صحت ندارد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مایکل کوهن، وکیل شخصی سابق دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در توییتر نوشت: رییس جمهور بار دیگر دروغ گفت. ترامپ پیش‌تر کوهن را به دروغ‌گویی در برابر کنگره برای تکذیب درخواست عفو از ترامپ و عدم تمایلش به پذیرش عفو ریاست جمهوری متهم کرده بود. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، وکیل شخصی سابق دونالد ترامپ سال گذشته میلادی به اتهام دروغ‌گویی به کنگره، فریب‌کاری، فرار مالیاتی و مشارکت غیرقانونی در کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ از جمله پرداخت حق‌السکوت به زنی که ادعا می‌کند با ترامپ رابطه داشته، به سه سال زندان محکوم شد. قرار است اجرای حکم حبس کوهن از ۶ مارس آغاز شود.
الفالف4 هفته قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه گاردین، یکی از کارکنان سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ با تنظیم یک شکایت نامه، رئیس جمهور آمریکا را به آزار و اذیت جنسی در سال ۲۰۱۶ متهم کرد. «آلوا جانسون» رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ در آلاباما در سال ۲۰۱۶ در متن این شکایت نامه اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا در اوت سال ۲۰۱۶ در فلوریدا، او را مورد آزار جنسی قرار داده است. جانسون این شکایت نامه را روز گذشته (دوشنبه) در دادگاه فلوریدا تنظیم کرد و خواستار دریافت خسارت برای این اقدام ناپسند ترامپ شد. در بخش دیگری از این شکایت نامه جانسون اعلام کرده است که به دلیل اینکه او تبعه سیاهپوست آمریکایی محسوب می‌شود، ستاد انتخاباتی ترامپ پول کمتری به او در مقایسه با همکاران سفیدپوستش پرداخت کرده‌اند. شایان ذکر است، تاکنون ده‌ها زن، ترامپ را به آزار و اذیت جنسی و فساد اخلاقی متهم کرده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
دونالد ترامپ ۴۵ رئیس‌جمهور آمریکا است، اما انصافا باید اعتراف کرد نسبت به بیشتر روسای جمهور قبلی آمریکا، ترامپ رئیس‌جمهور پرحاشیه‌تری است و روزی نیز که خبری از او را در رسانه‌ها نداشته باشیم. دونالد ترامپ عاشق مک‌دونالد استبه احتمال زیاد با خود فکر کرده‌اید دونالد ترامپ غذاهای سالم و طبیعی می‌خورد تا در این سن و سال زیاد سلامت خودش را حفظ کند، اما چنین خبری نیست و در منوی غذایی دونالد ترامپ همه‌جور غذا پیدا می‌شود. جالب اینجاست که غذاهای فست‌فودی جای خاصی در خوراکی‌های دونالد ترامپ دارند و چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا عاشق خوردن مک‌دونالد است. در همین زمینه کارگزار شخصی دونالد ترامپ، آنتونی سنسیل (Anthony Senecal)، دونالد ترامپ تأکید دارد که استیک‌هایی که برایش آماده‌ می‌کنند حسابی کبابی شده باشد. ظاهرا عشق ترامپ به برگر کینگ یکطرفه نیست و پس از اینکه دونالد ترامپ به ریاست‌جمهوری رسید، شعبه برگر کینگ روسیه، یک همبرگر خوشمزه را به افتخار دونالد ترامپ معرفی کرد.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
خاورمیانه در بحران اتفاقات ناخواسته؛ مذاکره کننده آمریکایی در جریان مذاکرات هسته‌ای محرمانه با ایران به احتمال تبدیل یک حادثه تصادفی به یک جنگ تمام عیار با آمریکا اشاره کرده و گفته ایرانی‌ها منتظر پایان دوره ترامپ هستند. او یکی از مذاکره کنندگان اصلی در زمان مذاکرات محرمانه با ایران بوده و علاوه بر انگلیسی، به سه زبان روسی، فرانسوی و عربی مسلط است. به گفته برنز، دونالد ترامپ به دنبال مداخله نظامی در خاورمیانه نیست، اما با توجه به اظهارات و لفاظی‌های او درباره ایران به نظر می‌رسد به دنبال رویارویی نظامی با ایران است. او بار دیگر تاکید کرده با اینکه ترامپ را نمی‌شناسد، اما به نظر او ترامپ طرفدار مداخله نظامی نیست. اما به دلیل خودشیفتگی ممکن است وارد یک وضعیت بحرانی با ایران شود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
«جاش داوسی»، خبرنگار روزنامه واشنگتن پست در حساب توییتر خود یک نمونه از کارت دعوت برای گردهمایی ال پاسو را منتشر کرد که بر روی آن نوشته شده بود هزینه سلفی گرفتن با رئیس جمهور آمریکا۱۵۰۰۰دلار است. در حالی که ۱۵۰۰۰ دلار مبلغ بسیار زیادی برای گرفتن یک عکس با دونالد ترامپ است، این روند در مبارزات انتخاباتی وی مرسوم به نظر می‌رسد. در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی، ترامپ حامیان خود را به خرید کارت دعوتی به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار تشویق کرد. بر روی این کارت دعوت نوشته شده بود هزینه شام خوردن با ترامپ برای یک زوج ۳۵۰۰۰ دلار و هزینه عکس گرفتن و شام خوردن با او ۷۰۰۰۰ دلار است. رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی روز دوشنبه خود در ال پاسو بار دیگر بر اهمیت احداث دیوار مرزی مکزیک تأکید کرد.

دونالد ترامپ و همسرش در مراسم روز سنت پاتریک +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
ایسناایسنا1 ماه قبل
دونالد ترامپ دستورالعملی را به امضا رساند که به پنتاگون فرمان می‌دهد تا نیروی فضایی آمریکا را تاسیس کند و این نیروی فضایی ششمین شعبه نیروهای مسلح و بخشی از نیروی هوایی آمریکا خواهد بود. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در این دستورالعمل آمده است: وزارت دفاع تحت اختیار موجود دست به اقدام می‌زند و نیروی فضایی آمریکا را به عنوان ششمین شعبه از نیروهای مسلح آمریکا در ذیل نیروی هوایی تاسیس می‌کند. همچنین در این دستورالعمل توضیح داده شده است که اگرچه نیروی فضایی در ابتدا به عنوان قسمتی از نیروی هوایی عمل می‌کند، همانطور که تفنگداران دریایی جزوی از نیروی دریایی است، اما هدف نهایی این است که نیروی فضایی به عنوان شعبه‌ای مستقل در ارتش عمل کند. اقدام برای ایجاد نیروی فضایی آمریکا باعث شده تا دشمنان بالقوه نیز دست به ایجاد ظرفیت‌های نظامی فضایی بزنند. همچنین بر طبق این دستورالعمل آژانس‌های غیرنظامی نظیر «ناسا» و «اداره اقیانوسی ملی و جوی» جزئی از نیروی فضایی آمریکا نخواهند بود.

به انتهای لیست رسیدید

دونالد ترامپ

دونالد جان ترامپ (به انگلیسی: Donald John Trump) (زاده ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ میلادی) چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا است. وی پیش از ورود به سیاست کارآفرین و یک چهرهٔ تلویزیونی بود. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار دونالد ترامپ، رئیس جمهورایالات متحده آمریکا را می‌خوانید. ویکی‌پدیا