دکتر نیلچی‌زاده

دکتر نیلچی‌زاده

ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/گیلان مسئول امور زنان اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس گیلان از برگزاری دومین همایش استانی «پیام‌آوران عاشورا» در گیلان خبر داد و گفت: این همایش با هدف تجلیل از خواهران شهدای گیلانی همزمان با ۱۱ دی برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه در همایش مذکور از خواهران شهدای گیلانی تجلیل می‌شود، تصریح کرد: در این مراسم که با حضور خواهران شهدای هشت‌سال دفاع مقدس، مدافع حرم و اقتدار و امنیت همراه است، دکتر نیلچی‌زاده، کارشناس مذهبی رسانه ملی سخنرانی خواهد کرد. مسئول امور زنان اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان مولودی‌خوانی و خاطره‌گویی یکی از خواهران شهدا را از جمله برنامه‌های این همایش دانست و افزود: همایش «پیام‌آوران عاشورا» با هدف شناسایی، معرفی و تکریم خواهران شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود. اقدامی صبر و استقامت خانواده‌های شهدا به ویژه خواهران معظم را الهام‌گرفته از سیره زینبی دانست و عنوان کرد: امروز خواهران شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم همچون حضرت زینب (س) رسالت برادران شهیدشان را بر دوش کشیده‌اند و راویان سیره شهدا برای نسل جوان هستند. مسئول امور زنان اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس گیلان همچنین از خواهران شهدا خواست نسبت به ثبت و ضبط آثار و خاطرات برادران شهید خود اهتمام داشته باشند و گفت: جوانان امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند الگوگیری از سبک زندگی شهدا هستند و باید آموزه‌های دفاع مقدس را در قالب هنر به آنان ارائه دهیم.
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: انسیه شاه‌حسینی کارگردان سینما از رایزنی با مسئولان سیما برای ساخت سریالی از سرگذشت بانو فرجوانی سوژه اصلی مستند «بانو» خبر داد. به گزارش سینماپرس، مراسم رونمایی از مستند «بانو» ساخته محمد حبیبی منصوری شامگاه دوشنبه ۲۵ شهریور ماه در حوزه هنری برگزار شد. ضمن اینکه با تلویزیون به توافق رسیده‌ایم قرار شده یک سریال مطول درباره بانو فرجوانی بسازیم. در ادامه دکتر نیلچی‌زاده عنوان کرد: با این مستند بانو فرجوانی را همه دیدید. در این بخش هم فرجوانی بیان کرد: امیدوارم هیچ مادری داغ فرزند خود را نبیند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
ضمن اینکه با تلویزیون به توافق رسیده‌ایم قرار شده یک سریال مطول درباره بانو فرجوانی بسازیم. در ادامه دکتر نیلچی‌زاده عنوان کرد: با این مستند بانو فرجوانی را همه دیدید. سپس بانو فرجوانی سوژه مستند «بانو» روی صحنه آمد و اظهار کرد: وقتی خدا آدم را خلق کرد به خود احسنت گفت و آدم را با عشق خلق کرد اما خدا خودش گفته من انسان را در رنج آفریدم. سپس محمد حبیبی منصور کارگردان این اثر پشت تریبون قرار گرفت و بیان کرد: اتفاق خوب این است که فیلم مستند دیده شود ما از تاثیر فیلم مستند بر مردم غافلیم. فضای فیلم مستند معمولا با سخنرانی اشتباه گرفته می‌شود که امیدوارم این موضوع در فیلم ما رعایت شده باشد.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم رونمایی از مستند «بانو» ساخته محمد حبیبی منصوری شامگاه دوشنبه ۲۵ شهریور ماه در حوزه هنری برگزار شد. ضمن اینکه با تلویزیون به توافق رسیده‌ایم قرار شده یک سریال مطول درباره بانو فرجوانی بسازیم. در ادامه دکتر نیلچی‌زاده عنوان کرد: با این مستند بانو فرجوانی را همه دیدید. سپس بانو فرجوانی سوژه مستند «بانو» روی صحنه آمد و اظهار کرد: وقتی خدا آدم را خلق کرد به خود احسنت گفت و آدم را با عشق خلق کرد اما خدا خودش گفته من انسان را در رنج آفریدم. فضای فیلم مستند معمولا با سخنرانی اشتباه گرفته می‌شود که امیدوارم این موضوع در فیلم ما رعایت شده باشد.

به انتهای لیست رسیدید