اخبار دیجیکالا - آخرین و مهم ترین اخبار دیجیکالا از خبرگزاری‌های ایران | خبری

دیجیکالا

رجانیوزرجانیوز5 روز قبل
بهینه سازی و سئوسئو یکی از مهمترین بخش‌های مدیریتی در سایت و فروشگاه می‌باشد و قالب سایت نیز از این قانون مستثنی نبوده و نیست. داشتن پشتیبانی قوی هم در فروشگاه ساز و هم در هاستیکی از مسائلی که می‌تواند تا حدود زیادی در کیفیت سایت مؤثر باشد، پشتیبانی هاست و فروشگاه ساز یا سایت ساز است. دانش خود را در طراحی سایت بالا ببریدداشتن دانش کافی برای مدیریت سایت جزء یکی از الزامات مهم در مدیریت سایت است. یکی از کارهایی که می‌تواند در موفقیت سایت به شما کمک کند مطالعه و مشاهده وب سایت هایی هستند که اطلاعات مفیدی را در خصوص کار با سایت سازها را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. شما می‌توانید سایت مورد نظر خودتون را با سایت ساز وبزی به آدرس Webzi. ir بسازید.
هفته‌نامه شنبههفته‌نامه شنبه6 روز قبل
این توسط کارگاه کامران اصل روستا، مدیر ارشد FMCG دیجی‌کالا و در ساعت ۱۵:۳۰ ارائه خواهد شد. علاقمندان به این موضوع می‌توانند از زبان «کامران اصل روستا» که یکی از مدیران باتجربه فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالاست، تجربیات ارزشمندی را درباره مارکت‌پلیس و چالش‌های آن بشنوند. دیجی‌کالا قصد دارد امسال در نمایشگاه الکامپ، مجموعه‌ای از ۱۷ کارگاه آموزشی را برگزار کند که کارگاه «چالش‌های مارکت‌پلیس» تنها یکی از آنهاست. مدرسان این کارگاه‌ها، مدیران ارشد و کارشناسان باتجربه دیجی‌کالا و مجموعه‌های مرتبط به این گروه هستند. مدر غرفه دیجی‌کالا علاوه بر برگزاری این کارگاه‌ها مجموعه‌های مختلف این گروه از جمله، دیجی‌کالا‌ فرش (سوپرمارکت دیجی‌کالا)، مارکت‌پلیس دیجی‌کالا، دیجی‌استایل، فیدیبو، دیجی‌پی، دیجی‌کالانکست، ادرو و فاینال تارگت حضور خواهند داشت.
هفته‌نامه شنبههفته‌نامه شنبه6 روز قبل
گروه دیجی‌کالا و شرکت‌های وابسته به آن امسال و در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حضور دارند. گروه دیجی‌کالا شامل دیجی‌کالا فرش (سوپرمارکت دیجی‌کالا)، فیدیبو، دیجی‌پی، دیجی‌کالانکست، ادرو و فاینال تارگت در الکامپ تهران از همین پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ در غرفه دیجیکالا واقع در ورودی سالن الکام استارز (سالن ۸ و ۹) نمایشگاه حضور دارد. بازدیدکنندگان بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ تهران می‌توانند با مراجعه به غرفه دیجی‌کالا از آخرین تحولات، دستاوردها و جزییات مجموعه‌ها و شرکت‌های وابسته به دیجی‌کالا باخبر شوند. مدرسان این کارگاه‌ها، مدیران ارشد و کارشناسان باتجربه شرکت دیجی‌کالا و مجموعه‌ها و زیرمجموعه‌های مرتبط به این گروه استارتاپی هستند. نمایشگاه الکامپ تهران در سال‌های اخیر به جز حضور گسترده شرکت‌های داخلی و خارجی فناوری‌محور، میزبان تعداد قابل توجهی از شرکت‌های استارتاپی کوچک و بزرگ بوده است.
زوم‌جیزوم‌جی4 هفته قبل
تخفیفان با ارائه سامانه «پول‌تو» تحولی عظیم در صرفه‌جویی و خرید در دیجی کالا به وجود آورده تا شما بتوانید بیشترین سود را از خریدتان در دیجیکالا داشته باشید. شما با خرید از دیجی کالا ازطریق این سامانه، درصدی از مبلغ پرداختی خود را به‌صورت نقد دریافت خواهید کرد. نیازی نیست که برای انتخاب هر کالا، وارد سامانه پول‌تو شوید. یکبار وارد شدن به دیجیکالا از طرف این سامانه باعث می‌شود تا کالاهی دیگری که انتخاب می‌کنید هم شامل این برگشت وجه نقد بشوند! اما برگشت وجه نقد به حساب بانکی شما چگونه انجام می‌شود؟ زمانی‌که وجه نقد شما در سمانه پول‌تو به بیش از ۵۰ هزار تومان رسید، شما می‌توانید درخواست برگشت وجه کنید.
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
با رشد صنعت اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایل اکنون فضایی مناسب برای برگزاری رویدادهای مشترک میان سرمایه‌گذاران، فروشگا‌ه‌های دیجیتالی و توسعه‌دهندگان برنامه و بازی‌های موبایل فراهم شده است. باتوجه‌به کمبود رویدادهای متمرکز روی کسب‌و‌کار و بازار موبایل درنهایت صبح امروز رویدادی با عنوان ایران موبایل سامیت / Iran Mobile Summit در سالن کتابخانه ملی با هدف گفت‌وگو پیرامون رشد و پیشرفت در زمینه موبایل برگزار شد. با کمک حامیان، رویداد ایران موبایل سامیت را برگزار کردیم تا در طول دو روز کارگاه‌ها، پنل‌ها و سخنرانی‌های مختلفی را در این حوزه داشته باشیم. لری انتز، معاون بازاریابی ایرانسل دیگر سخنران افتتاحیه ایران موبایل سامیت بود. رویداد ایران موبایل سامیت فردا نیز در کتابخانه ملی با همایش‌ها، کارگاه‌ها و پنل‌هایی پیرامون حوزه موبایل به کار خود ادامه می‌دهد.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
اگر برنامهٔ طرح‌ریزی شده به‌اندازهٔ کافی مطلوب باشد می‌تواند در شناخته شدن بهتر برند، افزایش وفاداری مشتریان و در نهایت افزایش فروش اینترنتی نتیجه‌بخش باشد. شما نیز می‌توانید با استفاده از بازاریابی تجارت الکترونیک کسب‌وکار اینترنتی خود را به‌عنوان یک مجموعهٔ کلی معرفی کنید یا آنکه با استفاده از آن موجبات افزایش فروش محصولی بخصوص را فراهم کنید. این روش، ازجمله روش‌های کلیدی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی است. پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت بزرگترین ارائه‌کنندهٔ تبلیغات ریتارگتینگ در ایران است که برندهایی چون تخفیفان، دیجیکالا، بامیلو و … برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی خود از آن استفاده می‌کنند. ایدهٔ دهم: شخصی‌سازی فرایند فروش محصولاتشخصی‌سازی یکی دیگر از روش‌های بازاریابی مؤثری است که منجربه افزایش فروش اینترنتی محصولات خواهد شد.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
فلایتیو به عنوان اولین سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط پروازهای خارجی، فعالیت خود را در انتهای سال ۹۴ آغاز و در کمتر از ۴ سال توانست به بزرگ‌ترین سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط پروازهای خارجی تبدیل شود. MVP فلایتیو سال ۹۴ بالا اومد و با استقبال خیلی خوبی هم روبرو شد. راه اندازی این سیستم فروش آنلاین بلیط، نیازمند یک وب سرویس نمایش پروازهای خارجی به صورت آنلاین بود. در مورد پروازهای خارجی فلایتیو رتبه اول رو داره. در نتیجه بیشتر در حوزه آنلاین فعالیت داریم و تونستیم بهترین نتیجه رو هم کانال‌های مختلف به دست بیاریم.
دیجیاتودیجیاتو2 ماه قبل
به گفته «محمد جواد آذری‌ جهرمی» وزیر ارتباطات با اجرای این طرح، مشکلات بیمه، مالیات و جذب سرمایه‌گذاری برای استارت‌آپ‌هایی که در مراحل اولیه رشد هستند، رفع خواهند شد. «امیر ناظمی» معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات در یادداشتی طرح نوآفرین را مورد بررسی قرار داد. همچنین میزان سرمایه‌گذاری شرکت باید محدود باشد. آن‌ها هرچه درآمد دارند را مجدد در شرکت سرمایه‌گذاری می‌کنند. به عبارت دیگر اگر شرکتی مانند هواوی در ایران یکی از تامین‌کنندگان تجهیزات مخابراتی است، این شرکت می‌تواند در ایران مرکز شتابدهی راه‌اندازی کند.
زومیتزومیت2 ماه قبل
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد. در جریان برگزاری این دوره و کارگاه آموزشی ۲۰۰ ساعته، دانش‌پژوهان در قالب ۳ تیم ۳ نفره درصدد بررسی و حل چالش‌های مطرح‌شده در حوزه سئو برآمده که در این مسیر، کشف تکنیک‌ و راهکارهای جدید نیز پیش‌بینی شده است. گفتنی است که باتوجه‌به تقاضای زیاد برای حضور در این دوره آموزشی، شرکت گرندیما از میان متقاضیان شرکت در این دوره آموزشی، افراد واجد شرایط را انتخاب و پس از برگزاری مصاحبه حضوری عمیق با تک‌تک آن‌ها، افراد پذیرفته‌شده نهایی را برای حضور در دوره و کارگاه آموزشی سئولب اعلام می‌کند. گرندیما به‌عنوان برگزارکننده این دوره آموزشی از مطرح‌ترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ درزمینه ارائه خدمات سئو، استراتژی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات کلیکی در گوگل است و با هدف توسعه دانش فعالان و علاقمندان حوزه دیجیتال مارکتینگ، ۲ دوره نخست دوره و کارگاه آموزشی سئولب را به‌صورت رایگان در فصل بهار و تابستان و با تعداد دانش‌پژوه محدود (۹ نفر اصلی و ۹ نفر ذخیره) برگزار می‌کند. اگر شما هم در پی توسعه دانش و مهارت خود در حوزه سئو و کشف راز و رمزهای پنهان سئو هستید، منتظر برگزاری دوره بعدی برگزاری این کارگاه آموزشی مفید باشید و اخبار گرندیما را دنبال کنید.
دیجیاتودیجیاتو2 ماه قبل
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حالی برگزار می‌شود که بسیاری از پلتفرم‌های فعال در زمینه کتاب‌های الکترونیکی در آن حضور ندارند. مدیر عامل فیدیبو در گفتگو با دیجیاتو علت حاضر نشدن در نمایشگاه کتاب امسال را عدم هماهنگی مجری نمایشگاه عنوان کرد. مجموعه فیدیبو سال گذشته حضور پررنگی در نمایشگاه کتاب داشت اما امسال هیچ نشانی از آن نیست. «مجید قاسمی» مدیرعامل این مجموعه در مورد ناهماهنگی‌های پیش آمده برای حضور آنها در نمایشگاه توضیح می‌دهد: «شب بعد از افتتاح نمایشگاه به ما اطلاع داده شد که در نمایشگاه تنها یک غرفه‌ کوچک برای ما در نظر گرفته شده است. ما برای حضور در نمایشگاه نیاز به زمان کافی داشتیم تا بتوانیم در شان برند خود، غرفه را آماده کرد و تبلیغات لازم را برنامه ریزی کنیم.
دیجیاتودیجیاتو4 ماه قبل
اولین هکاتون متن‌ باز Code Up با موضوع پخش‌کننده (Player) ویدئویی آنلاین با همکاری Quera و Dideo در فضای اشتراکی باکس دانشگاه شریف برگزار شد. Code Up یک هکاتون متن‌ باز است که با هدف حمایت از جنبش نرم‌افزار آزاد در ایران راه‌اندازی شده است. روز جمعه ۱۰ اسفند، دومین روز از مسابقه هکاتون متن‌باز کدآپ، آغاز شد. ویژگی منحصر به فرد کدآپ این بود که، متنورها از شرکت دیدئو در طول رقابت به آموزش و راهنمایی تیم‌ها میپرداختند تا درکنار رقابت، تیم‌ها یادگیری هم داشته باشند. در پایان این هکاتون به تیم‌ها براساس امتیاز دریافت شده از حل سوالات جوایزی از سوی شرکت دیدئو اهدا شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ماه قبل
به گزارش مشرق، اخیرا بازار خرید و فروش همه محصولات آن هم به صورت اینترنتی باب شده است تا هر کسی از این سر شهر برای خرید یک وسیله به آن سر شهر نرود. فروش میوه قاچاق در دیجی کالااین فروشگاه اقدام به عرضه میوه‌هایی خاص کرده است که در نوع خود از نظر قیمت و تنوع و همچنین در دسترس بودن برای همه عموم نادر بوده است. از این رو به سراغ محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران رفتیم تا موضوع را از وی پیگیری کنیم. وی در پاسخ به این سوال که چطور فروشگاه اینترنتی دیجی کالا میوه‌های نایابی مانند دراگون، رامبوتان و … را در سایت خود بفروش می‌رساند، گفت: این میوه‌ها تماما قاچاق هستند و حق توزیع آن را ندارند. اسفنانی افزود: کالاهایی که مشمول قیمت‌گذاری نیستند معمولا عرضه و تقاضا قیمت را تعیین می‌کند و اگر خیلی نامتعارف باشد مردم می‌توانند با سامانه ۱۳۵ تماس بگیرند و سازمان تعزیرات پیگیری می‌کند.
عصر ایرانعصر ایران5 ماه قبل
شروع کار ترب با چه محصولات و فروشگاه هایی بود؟ آغاز کار ترب خب بالتبع با مشهورترین وبسایت‌های فروشگاه آنلاین بود، دیجیکالا و بامیلو و چند فروشگاه دیگه بود. چون بحث مارکت پلیس و فروشگاه‌های دیجی کالا و بامیلو پیش اومد، من یک سوال رو اینجا بپرسم. توی این ۱-۲ ماه اخیر در مورد سیستم مارکت پلیس دیجی کالا خیلی انتقادها به وجود اومد. شما وقتی محصولی رو از دیجی کالا می‌خرید، با بسته بندی دیجی کالا و با برچسب دیجی کالا به شما ارائه میشه. اما در مورد سایر فروشگاه‌ها به صورت ارگانیک جذب فروشگاه انجام شد.
دیجیاتودیجیاتو6 ماه قبل
او با معرفی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، خبر داد که این سازمان بیشتر از ۱۵ هزار عضو دارد و حدود ۷ هزار شرکت نیز در آن فعال هستند. از سوی دیگر او تعداد فروشگاه‌ها را نیز ۲۳۰۰ عدد اعلام کرد و گفت ۶ هزار و ۳۰۰ شخص حقیقی در کل کشور در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای عضو هستند. به گفته او سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ۳۱ کمیسیون تخصصی دارد که اعضا در آنها مشارکت می‌کنند. به گفته آرمندهی، دیجی‌کالا یک میلیون تنوع محصولی دارد و ماهانه از طریق وب‌سایت، موبایل و اپلیکیشن ۳۸ میلیون بازدید دریافت می‌کند. کافه بازار ۲۱ هزار توسعه‌دهنده ایرانی دارد و ۳۰ هزار بازی موبایل ایرانی در آن قرار گرفته است.
دیجیاتودیجیاتو6 ماه قبل
این نامه که از عصر روز گذشته در بین جامعه استارت‌آپی کشور دست به دست می‌شود، ابهامات بسیاری را به وجود آورده است. این مسئله به شکل ساده یعنی اینکه اگر دیجیکالا سرور بیرون از ایران دارد، دیگر مشتریانش نمی‌توانند درگاه پرداخت را ببینند. یا اگر یک ایرانی، بیرون از ایران از کارت بانکی استفاده می‌کند، دیگر نمی‌تواند درگاه پرداخت را ببیند. در مرحله اول این اقدام برای سرویس‌دهندگان بسیار هزینه‌بر خواهد بود و از سوی دیگر، زمان زیادی نیز باید صرف آن شود. اما این روش که به صورت دائمی و در قالب یک سیاست انجام شود تا با زور و اجبار سایت‌ها در داخل کشور میزبانی شوند توجیه ساده‌ای ندارد.

در رویداد «روز بازاریابی دیجیتال» چه گذشت؟

10+
دیجیاتودیجیاتو6 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

اخبار فناوری