اخبار ذوب آهن اصفهان - آخرین و مهم ترین اخبار ذوب آهن اصفهان از خبرگزاری‌های ایران | خبری

ذوب آهن اصفهان

مهرمهر17 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فصل جاری لیگ برتر بسکتبال فردا پنجشنبه با برگزاری هفت دیدار وارد هفته دوازدهم می‌شود. دیدار رعد پدافند هوایی و شورا و شهرداری قزوین دیگر دیداری است که نتیجه آن می‌تواند در اوضاع و احوال ته جدولی‌ها تاثیرگذار باشد. شاگردان مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال در تیم شهرداری گرگان با ۵۷۶ گل خورده عنوان بهترین خط دفاع در میان ۱۴ تیم شرکت کننده در لیگ برتر را در اختیار دارند. عملکرد فرزاد کوهیان مربی تیم ملی بسکتبال و شاگردانش هم تا به این هفته از مسابقات به گونه‌ای بوده که عنوان بهترین خط دفاع حمله با ۹۱۰ گل زده هم به پتروشیمی بندرامام اختصاص داده شده است. پتروشیمی بندرامام و شهرداری گرگان در حال حاضر رده‌های اول و دوم جدول رده بندی را در اختیار دارند.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه انواع فرآورده‎های پالایشی و پتروشیمی خواهد بود. به گزارش ایلنا و به نقل از بورس انرژی، رینگ داخلی این بورس، امروز (چهارشنبه، ۲۰ آذرماه) شاهد عرضه کالاهای آیزوریسایکل، بلندینگ نفتا و حلال ۴۰۲ پالایش نفت بندرعباس، برش سنگین پتروشیمی جم، ریفورمیت و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا، سوخت کوره سبک پتروشیمی تبریز و قطران ذوب آهن اصفهان است و برش سنگین شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، بنزین اکتان ۸۷ دریایی، نفت سفید و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و حلال ۴۰۲ پالایش نفت کرمانشاه در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود. روز سه‌شنبه (۱۹ آذرماه) کالاهای آیزوریسایکل، حلال ۴۰۰، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۶، حلال ۴۱۰، حلال ۵۰۲ و حلال ۵۰۳ پالایش نفت اصفهان، آیزوریسایکل پالایش نفت تهران، برش سنگین و نیتروژن مایع پتروشیمی تبریز، حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، حلال ۵۰۲ پتروشیمی بیستون، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز، متانول شرکت متانول کاوه و میعانات گازی پالایش گاز خانگیران در رینگ داخلی و بنزین اکتان ۸۷ دریایی، نفت سفید و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و رافینت پتروشیمی بیستون در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد. در این روز ۳۲۸٫۷۴۷ تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۲۲٫۶۹۲ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران دادوستد شد.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ساعت قبل
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از بورس انرژی، رینگ داخلی این بورس، امروز (چهارشنبه، ۲۰ آذرماه) شاهد عرضه کالاهای آیزوریسایکل، بلندینگ نفتا و حلال ۴۰۲ پالایش نفت بندرعباس، برش سنگین پتروشیمی جم، ریفورمیت و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا، سوخت کوره سبک پتروشیمی تبریز و قطران ذوب آهن اصفهان است و برش سنگین شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، بنزین اکتان ۸۷ دریایی، نفت سفید و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و حلال ۴۰۲ پالایش نفت کرمانشاه در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود. روز سه‌شنبه (۱۹ آذرماه) کالاهای آیزوریسایکل، حلال ۴۰۰، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۶، حلال ۴۱۰، حلال ۵۰۲ و حلال ۵۰۳ پالایش نفت اصفهان، آیزوریسایکل پالایش نفت تهران، برش سنگین و نیتروژن مایع پتروشیمی تبریز، حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، حلال ۵۰۲ پتروشیمی بیستون، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز، متانول شرکت متانول کاوه و میعانات گازی پالایش گاز خانگیران در رینگ داخلی و بنزین اکتان ۸۷ دریایی، نفت سفید و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و رافینت پتروشیمی بیستون در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد. در این روز ۳۲۸٫۷۴۷ تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۲۲٫۶۹۲ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران دادوستد شد.
فارسفارس1 ساعت قبل
هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال فردا پنجشنبه شاهد بازی‌های حساسی در گرگان، آبادان و مشهد خواهد شد. لیگ‌برتر بسکتبال| تقابل مربیان تیم ملی در شمال و جدال‌های حساس در آبادان و مشهدبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، لیگ برتر بسکتبال فردا پنجشنبه به ایستگاه دوازدهم می‌رسد و سالن امام خمینی شهر گرگان مرکز توجه بسکتبال ایران خواهد بود. پتروشیمی و شهرداری هرکدام با یک باخت در رده‌های اول و دوم جدول قرار دارند و بازی فردای دو تیم حساس دنبال خواهد شد. شاهین طبع و کوهیان که هدایت تیم ملی را برعهده دارند باید دید تفکرات کدام مربی در این مسابقه برتر خواهد بود. نفتی‌ها در هفته گذشته مقابل پتروشیمی در وقت‌های اضافه باختند تا دومین شکست فصل‌شان را تجربه کنند و یک پله سقوط داشته باشند.
شاناشانا2 ساعت قبل
به گزارش شانا به نقل از بورس انرژی، رینگ داخلی این بورس، امروز (چهارشنبه، ۲۰ آذرماه) شاهد عرضه کالاهای آیزوریسایکل، بلندینگ نفتا و حلال ۴۰۲ پالایش نفت بندرعباس، برش سنگین پتروشیمی جم، ریفورمیت و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا، سوخت کوره سبک پتروشیمی تبریز و قطران ذوب آهن اصفهان است و برش سنگین شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، بنزین اکتان ۸۷ دریایی، نفت سفید و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و حلال ۴۰۲ پالایش نفت کرمانشاه در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود. روز سه‌شنبه (۱۹ آذرماه) کالاهای آیزوریسایکل، حلال ۴۰۰، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۶، حلال ۴۱۰، حلال ۵۰۲ و حلال ۵۰۳ پالایش نفت اصفهان، آیزوریسایکل پالایش نفت تهران، برش سنگین و نیتروژن مایع پتروشیمی تبریز، حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، حلال ۵۰۲ پتروشیمی بیستون، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز، متانول شرکت متانول کاوه و میعانات گازی پالایش گاز خانگیران در رینگ داخلی و بنزین اکتان ۸۷ دریایی، نفت سفید و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و رافینت پتروشیمی بیستون در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد. در این روز ۳۲۸٫۷۴۷ تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۲۲٫۶۹۲ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران دادوستد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین21 ساعت قبل
امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۳۶۴۲ واحد رشد کرد و به رقم ۳۳۹ هزار و ۴۳۴ رسید و رکورد جدید ثبت کرد. اعتمادآنلاین| امروز (سه‌شنبه) معاملات در بازار بورس همچنان با صعود این بازار به پایان رسید و معامله‌گران در آن ۶۰۴ هزار معامله به ارزش ۲۷۰۸ میلیارد تومان انجام دادند که نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. در این میان شاخص کل هم وزن نیز هم جهت با شاخص کل با ۹۴۳ واحد رشد، رقم ۱۰۵ هزار و ۱۲۲ را تجربه کرد. امروز نمادهای پربیننده در بورس شامل بانک‌های تجارت، ملت و اقتصاد نوین، فولاد مبارکه اصفهان، سایپا، پالایش نفت اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد. رشد فرابورس در کنار بورسروند در فرابورس نیز صعودی بود و شاخص کل این بازار با ۴۰ واحد رشد در رقم ۴۳۹۱ ایستاد.
ایمناایمنا23 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال امید شانس زیادی برای صعود به المپیک دارد و حمید استیلی مربی خوبی است؛ او تمام تلاش خود را برای کمک به تیم ملی امید انجام می‌دهد. امیدوارم همکاری خوبی بین باشگاه‌های تیم ملی امید صورت بگیرد تا در عین حفظ منافع باشگاه‌ها تیم ملی امید نیز انتظارات را بر آورده کند. دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه تازه در ابتدای مسیر موفقیت قرار گرفته است، ادامه داد: روزهای سختی در پیش دارم؛ امیدوارم در روزهای آتی و تا پایان فصل بتوانم به باشگاه ذوب آهن کمک کنم. وی ادامه داد: تمام تلاش خود را بکار خواهم بست تا دروازه بان اول ذوب آهن باشم، ولی تصمیم نهایی در رابطه با جذب دروازه بان جدید در نیم فصل بر عهده کادر فنی خواهد بود. وی با تاکید بر اینکه پایان فصل ماموریتم در ذوب آهن تمام خواهد شد، گفت: از کادر فنی و سرمربی تیم ذوب آهن بابت اعتمادی که به من داشتند تشکر می‌کنم.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگارمهر، دیدارهای هفته یازدهم رقابت‌های بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دوشنبه شب در تهران و دیگر شهرستان‌ها برگزار شد. نتیجه شکست دوباره نفت در لیگ برتر هم سقوط این تیم به رده چهارم جدول رده بندی بود. نتیجه این پیروزی برای شاگردان محمدرضا اسلامی، صعود یک پله‌ای آنها و قرار گرفتن در رده سوم جدول رده بندی بود. در سایر دیدارهای این هفته شهرداری گرگان با پیروزی برابر توفارقان در رده دوم باقی ماند. در کل اینکه به واسطه برد و باخت‌های ثبت شده در هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال و به جز سقوط یک پله‌ای نفت آبادان و صعود یک پله‌ای شیمیدر، جایگاه هیچ تیم دیگری تغییر نکرد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
کاپیتان تیم فوتبال نساجی در بازی مقابل ذوب آهن با وجود کسب یک پنالتی نتوانست آن را گل کند و با حسرت از این اتفاق یاد می‌کند. اما متاسفانه با حسرت گل نشدن پنالتی، زمین بازی را ترک کردم. البته در این بازی با وجود گذاشتن تمام تلاشم برای کسب بهترین نتیجه در اصفهان شرمنده هوادارانمان شدم و از آن‌ها بابت گل نشدن پنالتی ام عذرخواهی می‌کنم. عباس زاده در ادامه عنوان کرد: خیلی از بازیکنان بزرگ دنیا توپ هایشان گل نمی‌شود و گل شدن یا نشدن پنالتی یک شانس است حتی اگر بهترین بازیکن هم باشی باز در گل شدن این موضوع دخیل است. البته این‌ها را نمی‌گویم که بهانه جویی کنم و خودم را از گل نشدن پنالتی ام تبرئه کنم بلکه می‌گویم این اتفاق در خیلی از بازی‌ها و توسط خیلی از بازیکنان بزرگ دنیا رخ داده است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور دوشنبه شب برگزار شد و در یکی از بازی‌های برگزار شده در قم، تیم شیمیدر قم توانست به هشتمین پیروزی این فصل خود دست پیدا کند. شیمیدر قم در دیداری خانگی در سالن شهید حیدریان قم به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان رفت و توانست حریف خود را با نتیجه ۸۹ بر ۸۲ شکست دهد و حساب امتیازات خود را در جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال به عدد ۱۹ برساند. شیمیدر در این بازی نبردی نزدیک و حساس برابر ذوب آهن داشت به طوری که تعلل در حفظ پیروزی ممکن بود به بهانه یک شکست خانگی برای شیمیدر تمام شود اما شیمیدر توانست در کوارتر پایانی بازی با وجود تلاش بی وقفه میهمان، از برتری خود محافظت کند. پیروزی نماینده بسکتبال قم در لیگ برتر به تیم کمک کرد تا همچنان در حلقه صدرنشینان لیگ برتر باقی بماند و در جایگاه چهارم جدول بایستد البته شیمیدر تلاش می‌کند با حضور در جمع صدرنشینان و راهیابی به مرحله حذفی، بخت خود برای کسب عنوان قهرمانی را در مرحله حذفی پایان فصل آزمایش کند. در لیگ برتر بسکتبال مردان کشور ۱۴ تیم حضور دارند و کار تیم شیمیدر قم در دور فت این مسابقات با برگزاری ۲ مسابقه دیگر به پایان می‌رسد و سپس شیمیدر آماده حضور در نیم فصل دوم می‌شود.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
عصر کرد - هفته سوم لیگ برتر والیبال بانوان با برتری ذوب آهن و پیکان آغاز شدنتایج لیگ والیبال بانوانهفته سوم لیگ برتر والیبال بانوان (دوشنبه) آغاز و در روز نخست آن سه بازی برگزار شد. تیم پیکان که هفته گذشته استراحت داشت میزبان افق قم بود و در یک بازی برتر سه بر صفر (۲۵بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۹) حریف خود را شکست داد. در سومین بازی این هفته تیم‌ ذوب آهن اصفهان برای کسب سومین پیروزی در لیگ مقابل ستارگان شیراز قرار گرفت و به راحتی پیروز شد. ذوب آهن در هر سه ست بازی با نتایج ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۸ و ۲۵ بر ۲ پیروز شد. با پایان هفته سوم، لیگ برتر به دلیل برگزاری اردوهای تیم ملی برای حضور در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ تعطیل می‌شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/قم تیم بسکتبال شیمیدر قم در آخرین میزبانی نیم فصل خود موفق به شکست ذوب آهن اصفهان شد. تیم شیمیدر قم در دیداری از سری رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال ایران از ساعت ١٦ امروز در سالن حیدریان میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود و در نهایت با نتیجه ٨٩ بر٨٢ موفق شد این تیم را شکست دهد. شیمیدر با این پیروزی تعداد بردهای خود را به عدد ٨ رساند و با ١٩ امتیاز پس از پتروشیمی بندر امام در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال ایران جای گرفت. بلند قامتان قمی هفته دوازدهم را میهمان تیم پالایش نفت آبادان هستند و روز پنج شنبه از ساعت ١٦در آبادان مقابل این تیم صف آرایی خواهند کرد. انتهای پیام
ایلناایلنا1 روز قبل
اگر پنالتی ما هم گل می‌شد قطعا شرایط بازی فرق می‌کرد. ما روی یک اشتباه گل خوردیم و می‌توانستیم به شرایط بازی برگردیم اما این اتفاق رخ نداد. او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کند تیمش به روانشناس نیاز دارد، گفت: بله تیم ما تحت فشار است. وقتی در شرایط سخت به گل می‌رسیم اما گاهی در بازی‌ها نمی‌توان گلزنی کنیم نشان می‌دهد که بازیکنان ما تحت فشار هستند. مهاجری در پایان درباره اشتباهات داوری هم گفت: داوران تا به حال خوب کار کرده‌اند اما گاهی اشتباه می‌کنند و ما هم اشتباه می‌کنیم.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بازی دو تیم در وقت اضافه هم نزدیک پیش رفت و پتروشیمی در نهایت با نتیجه ۶۹ بر ۶۶ برنده شد. **مصدومیت یک بازیکن دیگر نیروی زمینیمهران رضایی بازیکن نیروی زمینی در هفته‌های قبل لیگ برتر به شدت مصدوم شده بود. نیروی زمینی در این مسابقه با نتیجه ۸۹ بر ۵۰ مقابل مهرام شکست خورد. مهرام بعد از شکست غیرمنتظره مقابل شهرداری بندرعباس این هفته مقابل نیروی زمینی بازی محکمتری انجام داد. تیم‌های لیگ برتری بسکتبال دو هفته دیگر تا پایان نیم فصل نخست باید بازی کنند و پس از آن در استراحت نیم فصل، چند مسابقه معوقه نیز برگزار می‌شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/اصفهان دیدار دو تیم ذوب آهن و نساجی با استقبال کم هواداران ذوب آهن همراه بود. دیدار دو تیم ذوب آهن و نساجی دقایقی پیش با برتری ۲ بر صفر ذوب آهن و کسب ۳ امتیاز دیگر برای منصوریان در فولادشهر به پایان رسید. به گزارش ایسنا، در حالی مسابقه دو تیم ذوب آهن اصفهان و نساجی در فولادشهر برگزار شد که با استقبال کم هواداران ذوب آهن همراه بود. - پس از تعویض خلعتبری، منصوریان رو هواداران تیمش ایستاد و از آن‌ها خواست خلعتبری را تشویق کنند. - بازیکنان ذوب‌آهن به سمت هواداران رفتند و تشویق ایسلندی انجام دادند؛ بازیکنان و کادر فنی نساجی به سمت هواداران تیم خودشان رفتند و شنونده صحبت‌های آنان شدند.

خلاصه بازی ذوب آهن ۲-۰ نساجی (لیگ برتر ایران - ۱۳۹۸/۹۹)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر و در هفته چهاردهم، دو تیم ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۰ ذوب آهن به پایان رسید. امیرارسلان مطهری روی پاس خلعتبری و محمدرضا خلعتبری روی پاس مطهری، دو گل تیم شان را به ثمر رساندند.
ایلناایلنا1 روز قبل
مهاجم تیم استقلال تهران در گلزنی برابر پیکان، به رکورد گل‌های زده مهاجم این تیم تهرانی دست پیدا کرد. به گزارش ایلنا، در آغاز هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال و پیگیری ۵ مسابقه که ۱۱ گل به همراه داشت، مهدی قائدی، مهاجم تیم استقلال تهران در گلزنی برابر پیکان، به رکورد گل‌های زده مهاجم این تیم تهرانی دست پیدا کرد. اسامی گلزنان لیگ برتر به شرح زیر است:۷ گل: شهریار مغانلو (پیکان تهران) مهدی قائدی (استقلال تهران) ۶ گل: شیخ دیاباته (استقلال تهران) عیسی آل کثیر (صنعت نفت آبادان) احمد زنده روح (ماشین سازی تبریز) ۵ گل: مهدی ترابی (پرسپولیس) محمد نوری (پارس جنوبی جم) فراز امامعلی (پیکان تهران) امیر ارسلان مطهری (ذوب آهن اصفهان) ۴ گل: علی علیپور (پرسپولیس تهران) کی روش استنلی سوارز (سپاهان اصفهان) حسین مالکی (شاهین شهرداری بوشهر) ۳ گل: وریا غفوری و علی کریمی (استقلال تهران) سعید واسعی (پیکان تهران) محمدرضا سلیمانی (سایپا تهران) محمد عباس زاده و علی شجاعی (نساجی مازندران) ساسان انصاری (تراکتور تبریز) ایوب والی (فولاد خوزستان) یونس شاکری (شهرخودرو مشهد) جورجی ولسیانی (سپاهان اصفهان) ۲ گل: احمد نورالهی (پرسپولیس تهران) محمد دانشگر، هروویه میلیچ و فرشید اسماعیلی (استقلال تهران) آرمان رمضانی (سایپا تهران) حجت حق وردی و مهران موسوی (پیکان تهران) علی عبدالله زاده و فریبرز گرامی (پارس جنوبی جم) امین قاسمی نژاد و حسین مهربان (شهرخودرو خراسان) علی اصغر عاشوری (نساجی مازندران) امید نورافکن، سجاد شهباززاده، رضا میرزایی، علی قربانی و محمد محبی (سپاهان اصفهان) شاهین توکلی، سامان نریمان جهان، محمد قادری و بابک مرادی (ماشین سازی تبریز) بهمن سالاری (شاهین شهرداری بوشهر) دانیال اسماعیلی فر (ذوب آهن اصفهان) حامد نورمحمدی (نفت مسجد سلیمان) محمدرضا آزادی و احسان حاج صفی (تراکتور تبریز) حسن بیت سعید و احمد عبدالله زاده (فولاد خوزستان) یک گل: وحید امیری، شجاع خلیل زاده، مهدی عبدی، محمد حسین کنعانی زادگان (پرسپولیس تهران) سجاد آقایی، عارف غلامی و داریوش شجاعیان (استقلال تهران) یوکیا سوگیتا، ویلیام میمبلا و کوین فورچونه (تراکتور تبریز) سعید محمدی فرد، کمال الدین نیک خوی، امیرحسین حسین زاده، معین عباسیان (سایپا تهران) محمدرضا خلعتبری، علی منظمی، میلاد فخرالدینی، محمدرضا عباسی، حمید بوحمدان و ماکالی کریستانوس (ذوب آهن اصفهان) مهرداد عبدی، بهنام برزای، سجاد عاشوری، علیرضا ابراهیمی (گل گهر سیرجان) فرشاد فرجی، اکبر صادقی، سعید صادقی و روح‌الله باقری (شهر خودرو) ادوارد دوس سانتس و اتابک زارعی (ماشین سازی) محمد اهل شاخه، محمد قریشی، جعفر سلمانی، عقیل کعبی، رضا جبیره (صنعت نفت آبادان) محمدرضا مهدی زاده، محمد محبی، ولادیمیر کومان (سپاهان) حسن نجفی (شاهین شهرداری بوشهر) علی علیزاده، پیام ملکیان، محمد ابراهیمی، سجاد جعفری، صادق صادقی و محمد طیبی (نفت مسجد سلیمان) لوسیانو پریرا و امیرحسین باقرپور (فولاد خوزستان) مجتبی ممشلی، حسن جعفری، محمد مهدی نظری، رحمان جعفری، رضا علیاری، رضا دهقانی (نساجی مازندران) حسین پورامینی (پیکان تهران)
ایلناایلنا1 روز قبل
پیگیری اولین روز مسابقات هفته چهاردهم ۲۳ کارت زرد به همراه داشت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، برگزاری روز اول مسابقات هفته چهاردهم فوتبال به تنهایی ۲۳ کارت زرد را به همراه داشت و محمد محبی از سپاهان هم فعلا تنها اخراجی این هفته است. جدول کارت قرمز هفته چهاردهم: محمد محبی (سپاهان اصفهان) جدول کارت زرد هفته چهاردهم: مهران موسوی، شهریار مغانلو و فراز امامعلی (پیکان تهران) روزبه چشمی (استقلال تهران) حامد شیری، مجتبی ممشلی، علی اصغر عاشوری و عرفان معصومی (نساجی مازندران) وحید محمدزاده (ذوب آهن اصفهان) وحید حیدریه، محمد آبشک، لوسیانو پریرا و وحید نامداری (فولاد) عزیز معبودی، شاهین توکلی و حامد لک (ماشین سازی تبریز) احسان حاج صفی و ویلیام میمبلا (تراکتور) مهدی کیانی، ولادمیر کومان و محمد محبی (۲کارت) (سپاهان اصفهان) فرشاد محمدی مهر (شهرخودرو مشهد) جدول کارت قرمز هفته سیزدهم: روح اله سیف الهی (فولاد خوزستان) اتابک زارعی (ماشین سازی تبریز) جدول اخطارهای هفته سیزدهم: محمدرضا خلعتبری (ذوب آهن اصفهان) احمد نورالهی (پرسپولیس) ناصر سالاری و محمد مطلق زاده (صنعت نفت آبادان) مجتبی ممشلی (نساجی مازندران) بابک مرادی، قائم اسلامی خواه، اتابک زارعی (۲ کارت) (ماشین سازی تبریز) علی عبدالله زاده و متین کریم زاده (پارس جنوبی جم) محمد زینالی (گل گهر سیرجان) مجید عیدی و علیرضا علیزاده (نفت مسجد سلیمان) روح اله سیف الهی (۲ کارت) (فولاد خوزستان) رضا جعفری و آرمین سهرابیان (سایپا) جدول کارت قرمز هفته دوازدهم: مصطفی احمدی (شاهین بوشهر) جدول کارت زرد هفته دوازدهم: مصطفی احمدی، مسلم مجدمی و عیسی آل کثیر (صنعت نفت آبادان) علی نعمتی و محمدحسین مرادمند (شهرخودرو) عبداله حسینی و مهران گلزاری (گل گهر سیرجان) ایوب والی و لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان) علی عبدالله زاده و بابک حاتمی (پارس جنوبی جم) مصطفی احمدی (۲کارت) (شاهین شهرداری بوشهر) حامد نورمحمدی و صادق صادقی (نفت مسجد سلیمان) بابک مرادی، عزیز معبودی، شاهین توکلی و قائم اسلامی خواه (ماشین سازی تبریز) جدول کارت زرد هفته یازدهم: علی دشتی و مسعود ریگی (استقلال تهران) رضا علیاری و محمد مهدی نظری (نساجی مازندران) شهاب گردان، وحید حیدریه و صالح حردانی (فولاد خوزستان) قاسم حدادی فر و مهدی مهدی پور (ذوب آهن اصفهان) محمد صادق بارانی (شاهین شهرداری بوشهر) آرمین سهرابیان، محمد مهری (سایپا تهران) علی علیزاده (نفت مسجد سلیمان) جدول کارت زرد هفته دهم: پیمان نامور، میلاد فراهانی و جفرسون داسیلوا (گل گهر سیرجان) لوکا گادرانی و پیمان شیرزادی (شاهین شهرداری بوشهر) رحمان جعفری (نساجی مازندران) سعید صادقی، علی نبی زاده و فرشاد محمدی مهر (شهرخودرو خراسان) فریبرز گرامی و بابک حاتمی (پارس جنوبی جم) هادی محمدی، مهدی مهدی پور و زیبر نیک نفس (ذوب آهن اصفهان) ادواردو سانتس، قائد اسلامی خواه و شاهین ثاقبی (ماشین سازی تبریز) حسین پورامینی (پیکان تهران) رشید مظاهری (تراکتور تبریز) رضا میرزایی و سجاد شهبازاده (سپاهان اصفهان) مهدی حنفی و ناصر سالاری (صنعت نفت آبادان) شیخ دیاباته (استقلال تهران) فرشاد احمدزاده و محمد نادری (پرسپولیس تهران) محمد آبشک (فولاد خوزستان) جدول کارت قرمز هفته نهم: محمد محبی (سپاهان اصفهان) جدول کارت زرد هفته نهم: علی حمودی و میلاد شیخ سلیمانی (پیکان تهران) مهدی زبیدی (گل گهر سیرجان) ویلیام میمبلا (تراکتور تبریز) حسن نجفی (شاهین بوشهر) میلاد فخرالدینی (ذوب آهن اصفهان) شایان مصلح، محمد محبی (۲ کارت) و رضا میرزایی (سپاهان اصفهان) فریبرز گرامی، متین کریم زاده و محمد نوری (پارس جنوبی جم) محمد آبشک و صالح حردانی (فولاد خوزستان) شجاع خلیل زاده (پرسپولیس تهران) شاهین توکلی و سامان نریمان جهان (ماشین سازی تبریز) مجتبی بیژن (نساجی مازندران) میلاد جهانی (صنعت نفت آبادان) عارف حاجی عیدی (سایپا تهران) سیدمهدی رحمتی، ‌ سروش رفیعی و علی نبی زاده (شهرخودرو خراسان) جدول کارت زرد هفته هشتم: میلاد زکی پور و مرتضی تبریزی (استقلال تهران) فریبرز گرامی و علی عبداله زاده (پارس جنوبی جم) عبداله ناصری، ‌ عیسی آل کثیر، ‌ مهدی مومنی و بختیار رحمانی (صنعت نفت آبادان) محمدرضا خانزاده، ‌ میملا و احسان حاح صفی (تراکتور تبریز) رحمان جعفری و علی شجاعی (نساجی مازندران) وحید حیدریه و صابر حردانی (فولاد خوزستان) فرشاد احمدزاده (۲ کارت) و شجاع خلیل زاده (پرسپولیس) مرتضی غلامعلی تبار و امیرحسین موسی زاده (۲کارت) (شاهین شهرداری بوشهر) حجت حق وردی، شهریار مغانلو و محمد ستاری (پیکان تهران) محمد نژادمهدی (ذوب آهن اصفهان) کیروش استنلی (سپاهان اصفهان) محمد طیبی، حامد نورمحمدی و سعید آهنی (نفت مسجد سلیمان) عزیز معبودی (ماشین سازی تبریز) جدول کارت قرمز هفته هفتم: طرحانی (گل گهر سیرجان) جدول کارت زرد هفته هفتم: حسین ابراهیمی (نفت مسجد سلیمان) امیرحسین موسی زاده و حسن نجفی (شاهین شهرداری بوشهر) سروش رفیعی و علی نبی زاده (شهرخودرو) قاسم حدادی فر، میلاد فخرالدینی، محمدرضا خلعتبری و مهران درخشان مهر (ذوب آهن) محمدرضا سلیمانی (سایپا تهران) داریوش شجاعیان (استقلال تهران) محسن طرحانی (۲ کارت) و مهرداد عبدی (گل گهر سیرجان) مهدی کیانی، علی قربانی و محمد محبی (سپاهان اصفهان) سعید مهری، میمبلا و ساسان انصاری (تراکتور تبریز) محد میری، مجتبی بیژن و محمد عباس زاده (نساجی مازندران) ماهان رحمانی (پیکان تهران) مهدی ترابی (پرسپولیس) کاخابر کاکاشویلی و مگنو باتیستا (پارس جنوبی جم) مسلم مجدمی، ناصر سالاری و میلاد جهانی (صنعت نفت آبادان) وحید حیدریه، فرزاد جعفری و لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان) عزیز معبودی، سامان نریمان جهان و علی آل کثیر (ماشین سازی تبریز) جدول کارت قرمز هفته ششم: حامد لک (ماشین سازی) جدول کارت زرد هفته ششم: کاخابر کاکاشویلی و محمد نوری (پارس جنوبی جم) احسان حاج صفی (تراکتور تبریز) سیامک نعمتی (پرسپولیس تهران) امین قاسمی نژاد، اکبر صادقی و فرشاد فرجی (شهرخودرو خراسان) عیسی آل کثیر، محمد اهل شاخه و بختیار رحمانی (صنعت نفت آبادان) آرمین سهرابیان و کمال الدین نیکخوی (سایپا تهران) محمد قاسمی نژاد (شهرخودرو خراسان) مصطفی احمدی (شاهین بوشهر) قاسم حدادی‌فر (ذوب آهن اصفهان) علی قربانی، ‌ م
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال تیم‌های شیمیدر قم و ذوب آهن اصفهان به مصاف یکدیگر رفتندکه در پایان شیمیدر در یک بازی سخت و نزدیک به پیروزی رسید. شیمیدر در این بازی با نتیجه ۸۹ به ۸۲ برابر نماینده اصفهان به برد ارزشمندی رسید، نماینده قم با این پیروزی ارزشمند به پنجمین پیروزی متوالی رسید و در جمع مدعیان باقی ماند. تیم بسکتبال شیمیدر هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر روز پنج شنبه ۲۱ آذرماه به مصاف پالایش نفت آبان می‌رود و ذوب آهن نیز در اصفهان مقابل اکسون بازی می‌کند. انتهای پیام/۴۵۲/ ع
ایمناایمنا1 روز قبل
*هواداران ذوب آهن از این دیدار استقبال خوبی نکرده بودند و تعدادشان دقایقی پیش از شروع دیدار به ۱۰۰ نفر هم نمی‌رسید. *دانیال اسماعیلی‌فر بازیکن ذوب آهن اصفهان پیش از شروع دیدار سمت مهاجری رفت و برای دقایقی کوتاه در آغوش رضا مهاجری قرار گرفت. *پیش از شروع دیدار رضا مهاجری سمت هواداران نساجی رفت و آن‌ها را مورد احترام گذاشت. *محمدرضا خلعتبری پس از گل، شادی خود را با منصوریان تقسیم کرد و در اقدامی جالب کلاه از سر منصوریان برداشت تا سر وی را ببوسد. *در دقیقه ۷۴ وقتی هواداران ذوب آهن نساجی را با شعارهای ناشایست به تمسخر گرفته بودند؛ هواداران را به آرامش و سکوت دعوت کرد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال عصر امروز دوشنبه برگزار شد که در یکی از مهمترن دیدارها تیم پتروشیمی موفق شد برابر نفت آبادان به برتری برسد. این دومین شکست نفت در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر است. نتایج دیدارهای برگزار شده این هفته به شرح زیر است: * پتروشیمی بندر امام ۶۹ - نفت آبادان ۶۶* شیمیدر قم ۸۹ - ذوب آهن اصفهان ۸۲* توفارقان آذر شهر ۷۳ - شهرداری گرگان ۶۱* صنعت مس کرمان ۶۶ - شهرداری بندرعباس ۶۹* شهرداری قزوین۶۴ - آویژه صنعت پارسا مشهد ۸۵* مهرام تهران ۸۹ - نیروی زمینی۵۰* مس کرمان ۶۶ - شهرداری بندرعباس ۶۹* اکسون تهران؟ - رعد پدافند هوایی شهرکرد؟ (در حال برگزاری)
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
تیم بسکتبال مهرام تهران با اختلاف ۴۹ امتیازی، مقابل نیرو زمینی به برتری رسید. اعتمادآنلاین| رقابت‌های هفته یازدهم لیگ‌برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۶ امروز با برگزاری شش دیدار همزمان پیگیری شد که در پایان، تیم‌های مهرام تهران و آویژه صنعت مشهد مقابل رقبای خود به برتری رسیدند. در بازی نخست این هفته که به میزبانی سالن آزادی برگزار شد، شاگردان مصطفی هاشمی در تیم‌نهرام میزبان تیم نیروی زمینی بودند. در سوی دیگر هم تیم نیروی زمینی با ترکیب قاسمی، شیخ، مرتضوی، جعفری و ذاکری مقابل میزبان خود به میدان رفت. مهرامی‌ها که در کوارتر نخست بازی مقابل تیم‌ جوان و نه چندان قدرتمند نیرو زمینی کار سختی نداشتند، با پرتاب‌های سه امتیازی صمد نیکخواه و درخشش خندان‌پور در زیر سبد، ۲۳ - ۵ پیروز شدند.
ایسناایسنا1 روز قبل
تیم بسکتبال مهرام تهران با اختلاف ۴۹ امتیازی، مقابل نیرو زمینی به برتری رسید. در بازی نخست این هفته که به میزبانی سالن آزادی برگزار شد، شاگردان مصطفی هاشمی در تیم‌نهرام میزبان تیم نیروی زمینی بودند. در سوی دیگر هم تیم نیروی زمینی با ترکیب قاسمی، شیخ، مرتضوی، جعفری و ذاکری مقابل میزبان خود به میدان رفت. مهرامی‌ها که در کوارتر نخست بازی مقابل تیم‌ جوان و نه چندان قدرتمند نیرو زمینی کار سختی نداشتند، با پرتاب‌های سه امتیازی صمد نیکخواه و درخشش خندان‌پور در زیر سبد، ۲۳ - ۵ پیروز شدند. در نهایت اما این شاگردان فرزاد کوهیان بودند که با نتیجه ۷۰ - ۶۶ مقابل مهمان خود پیروز شدند تا برنده بازی بزرگ هفته شوند.
ایمناایمنا1 روز قبل
به‌ گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، هاشم امینی با بیان اینکه ظرفیت اسمی تولید پساب در تصفیه‌خانه‌های فاضلاب استان اصفهان ۲۸۳ میلیون متر مکعب در سال است، اظهار کرد: سالانه در ۲۵ تصفیه‌خانه فاضلاب ۱۷۲ میلیون متر مکعب پساپ تولید می‌شود. وی با اشاره به کیفیت پساب تولیدی در تصفیه‌خانه‌های فاضلاب اصفهان گفت: پساب تولیدی در تصفیه‌خانه‌های اصفهان از لحاظ پارامترهای شیمیایی و میکروبی مطابق استاندارد تعریف شده از سوی سازمان محیط زیست کشور است و به مصارف صنعتی و کشاورزی غیر مثمر می‌رسد. امینی ادامه داد: سالانه از ۱۷۲ میلیون مترمکعب پساب تولیدی در تصفیه‌خانه‌های فاضلاب اصفهان حدود ۱۰۰ میلیون مترمکعب در بخش کشاورزی غیر مثمر، ۱۷ میلیون برای آبیاری فضای سبز، ۱۵ میلیون برای مصارف صنعتی، سه میلیون متر مکعب برای تغذیه آبخوان‌های مصنوعی و ۳۷ میلیون مترمکعب برای بیابان‌زدایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. امینی با اشاره به چگونگی ارتقای کیفیت پساب تولیدی گفت: در چند سال اخیر با ارتقای تجهیزات و بهره‌مندی از تکنولوژی نوین در تصفیه‌خانه‌های فاضلاب در سطح استان توانستیم کیفیت پساب تولیدی را ارتقا دهیم. ۷۲ درصد جمعیت استان اصفهان تحت پوشش شبکه فاضلابوی ادامه داد: هم اکنون عملیات احداث تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرهای چادگان، اژیه، گلپایگان، نطنز، داران و بویین و میاندشت در حال اجراست.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد ذوب آهن اصفهان را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد تا بار دیگر در جمع مدعیان قهرمانی قرار بگیرد. سرخپوشان پایتخت در حالی موفق به برد شاگردان منصوریان در اصفهان شدند که مالکیت توپ ۳۹ درصدی داشتند. گابریل کالدرون که با حضور در راس کادر فنی این تیم تاکتیک جدیدی را برای پرسپولیس طراحی کرده بود معمولا اعتقاد به مالکیت توپ بالای تیمش داشت. متوسط تعداد پاس‌های پرسپولیس در یازده هفته ابتدایی لیگ برتر بیشتر از ۴۰۰ پاس سالم بوده است. پرسپولیس بر خلاف بازی‌های گذشته تواسنت مقابل ذوب آهن ۱۱ شوت به سمت دروازه حریف خود زده که سه شوت آن درون چارچوب بوده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
نفت و گاز و پتروشیمی شاخص بورس را بالا بردند. گزارش ایسنا، امروز (دوشنبه) نیز مانند روزهای اخیر روند افزایشی بورس حفظ شد و شاخص کل با رشد ۳۲۲۴ واحدی به ۳۳۵ هزار و ۷۹۱ رسید. صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندرعباس، گسترش نفت و گاز پارسیان و س. نفت و گاز و پتروشیمی شاخص بورس را بالا بردند و در مقابل گروه مپنا و ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ بر شاخص تاثیر منفی گذاشتند. بانک‌های ملت، تجارت و اقتصاد نوین، فولاد مبارکه اصفهان، گروه مپنا، سایپا و پالایش نفت اصفهان نمادهای پربیننده امروز بورس تهران بودند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد ذوب آهن اصفهان را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد تا بار دیگر در جمع مدعیان قهرمانی قرار بگیرد. سرخپوشان پایتخت در حالی موفق به برد شاگردان منصوریان در اصفهان شدند که مالکیت توپ ۳۹ درصدی داشتند. گابریل کالدرون که با حضور در راس کادر فنی این تیم تاکتیک جدیدی را برای پرسپولیس طراحی کرده بود معمولا اعتقاد به مالکیت توپ بالای تیمش داشت. متوسط تعداد پاس‌های پرسپولیس در یازده هفته ابتدایی لیگ برتر بیشتر از ۴۰۰ پاس سالم بوده است. پرسپولیس بر خلاف بازی‌های گذشته تواسنت مقابل ذوب آهن ۱۱ شوت به سمت دروازه حریف خود زده که سه شوت آن درون چارچوب بوده است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری ۳ بازی به انجام می‌رسد و نماینده والیبال قم دومین دیدار خود در این فصل و نخستین دیدار خارج از خانه خود را برگزار می‌کند. تیم والیبال افق قم که اولین سال حضور در لیگ برتر والیبال بانوان را تجربه می‌کند امروز در خانه والیبال تهران میهمان تیم پیکان تهران، نایب قهرمان فصل گذشته است و این بازی برای شاگردان سعیده خلیلی حکم تجربیات تازه را دارد. افق در اولین دیدار خود در این فصل در قم میزبان تیم ذوب آهن اصفهان، قهرمان فصل گذشته رفت و ۳ بر صفر بازنده شد و اکنون در فاصله ۴ روز پس از بازی با ذوب آهن، باید برابر نایب قهرمان فصل گذشته مسابقه دهد تا ۴ روز سنگین و پرفشار را تجربه کند. افق در این دیدار بختی برای پیروزی ندارد و تلاش افق در این مسابقه، کاهش اختلاف امتیاز در ۳ ست مسابقه خواهد بود به طوری که در بازی با ذوب آهن، افق در ۲ ست ۱۱ امتیاز و در یک ست ۱۰ امتیاز از حریف گرفت و تلاش می‌کند برابر پیکان آمار بهتری بر جای بگذارد. سعیده سادات خلیلی سرمربی تیم افق قم تاکید کرده است حضور افق قم در فصل جاری لیگ برتر والیبال به منظور یادگیری و تجربه اندوزی اتفاق افتاده و کسی نباید از افق انتظار نتیجه گیری داشته باشد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سه مرتبه پرداختی به آقای کالدرون داشته‌ایم اما هنوز بدهی داریم ولی آقای کالدرون درک خوبی از شرایط مالی باشگاه دارند. به گزارش وانانیوز، محمدحسن انصاریفرد در خصوص وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی با گل گهر سیرجان گفت: روحیه تیم بسیار خوب است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پرداختی‌های این باشگاه به گابریل کالدرون تصریح کرد: باید بگویم بخشی از این تعهدات را پرداخت کرده‌ایم. سه مورد پرداختی متفاوت به آقای کالدرون داشته‌ایم. مدیرعامل سرخپوشان درباره احتمال تغییرات قریب الوقوع در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: من مدیرعامل فعلی باشگاه هستم و همواره به نظرات اعضای هیات مدیره احترام می‌گذارم.
ایلناایلنا2 روز قبل
رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است. به گزارش ایلنا، رینگ داخلی این بورس، امروز (دوشنبه، ۱۸ آذرماه) شاهد عرضه کالاهای اکستراکت نفت سپاهان، ایزوپنتان و نفتای سبک پالایش نفت بندرعباس، آیزوریسایکل و نفتای سبک پالایش نفت تهران، قطران ذوب آهن اصفهان، نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، نفتای سبک پالایش نفت کرمانشاه و نفتای سبک پالایش نفت آبادان است و حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز و نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود. روز یکشنبه (۱۷ آذرماه) کالاهای آیزوریسایکل، آیزوفید و حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، بنزول خام ذوب آهن اصفهان، میعانات گازی پالایش گاز ایلام و نفتای سنگین پالایش نفت تهران در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد. در این روز بیش از ۶٫۶۲۵ تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۳۳۹ میلیارد و ۹۱۶ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران دادوستد شد.

به انتهای لیست رسیدید