رئال مادرید

ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، رئال مادرید می‌خواهد امسال برای چهارمین فصل متوالی لیگ قهرمانان را فتح کند و اولین حریف آنها در مرحله حذفی آژاکس خواهد بود اما آمار موید آن است که رئال مادرید راهی دور بعدی خواهد شد. رئال مادرید در ۱۶ دیدار اخیر خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، دوازده بار به پیروزی رسیده، سه بار مساوی کرده و تنها یک بار برابر شالکه مغلوب شده است. کهکشانی طی این سالها همیشه موفق به صعود از این مرحله و حتی رسیدن به مرحله نیمه نهایی نیز شده‌اند. در ۶ بازی اخیر، سهم رئال مادرید تنها پیروزی بوده و به جز یک شکست تیم کارلو آنچلوتی برابر شالکه، تیم‌های منچستر یونایتد، زسکامسکو و لیون موفق به کسب تساوی برابر لوس بلانکوس شده‌اند. نتایج ۸ فصل اخیر به شرح زیر است؛ رئال مادرید ۳-۱ پاری سن ژرمن/ پاری سن ژرمن ۱-۲ رئال مادریدرئال مادرید ۳-۱ ناپولی / ناپولی ۱-۳ رئال مادریدرم ۰-۲ رئال مادرید/ رئال مادرید ۲-۰ رمشالکه ۰-۲ رئال مادرید/ رئال مادرید ۳-۴ شالکهشالکه ۱-۶ رئال مادرید / رئال مادرید ۳-۱ شالکهرئال مادرید ۱-۱ منچستر یونایتد / منچستر یونایتد ۱-۲ رئال مادریدزسکا ۱-۱ رئال مادرید/ رئال مادرید ۴-۱ زسکالیون ۱-۱ رئال مادرید/ رئال مادرید ۳-۰ لیون
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- رافائل فن درفارت هافبک سابق رئال مادرید در خصوص رئال مادرید، آزاکس و دوران حرفه ایش صحبت کرد. در هلند، همه اطمینان دارند که آژاکس پیروز می‌شود اما رئال مادرید در اروپا همیشه رئال مادرید است. دوران حضور در آژاکس و رئال مادرید: آژاکس خانه من است. چگونه است که رئال مادرید در لیگ بد است ولی در لیگ قهرمانان خوب؟: این دقیقا دلیلی است که آن‌ها را متمایز می‌کند و هیچکس به اندازه رئال مادرید در اروپا قهرمان نشده است. وقتی در رئال مادرید بازی می‌کنید، می‌فهمید که لیگ و جام حذفی مهم هستند اما لیگ قهرمانان اروپا داستانی جدا است.

گل حکیم زیاش به رئال مادرید (رئال مادرید ۰-۱ آژاکس)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر رئال مادرید حضور یافت. ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر رئال مادرید حضور یافت. بارسلونا در شرایطی به مصاف رئال مادرید خواهد رفت که دیدار رفت در نوکمپ با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده و والورده مدعی شد تیمش باید تلاش کند شرایط را برای رئال مادرید دشوار سازد. دیدار برابر رئال مادرید: "برگزاری بازی نیمه نهایی برابر رئال مادرید یک دیدار کلاسیک خواهد بود. ما باید تلاش کنیم شرایط را برای رئال مادرید دشوار سازیم.

گل آنتونی لوزانو به رئال مادرید (رئال مادرید ۰-۱ ژیرونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل مارتین برایتویت به رئال مادرید (لگانس ۱-۰ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
فضاحتی به اسم رئال. هیچ وقت به یاد ندارم که رئال به این شکل بازی کرده باشه. یه تیم ضعیف. بی اثر و گم در بازییکی دو بار زیدان از مارسلو در پست وین استفاده کرد و نتیجه وحشتناک بود. عجیبه که دوباره تکرار شده توسط سولاری
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- اشرف حکیمی مدافع راست مراکشی رئال مادرید که به صورت قرضی در دورتموند بازی می‌کند، امروز (دوشنبه) با مارکا به مصاحبه پرداخت. به نظر من نباید او مورد انتقاد قرار بگیرد چون اسطوره و نماد رئال مادرید است. رئال مادرید را بدون زیدان و کریستیانو رونالدو چطور می‌بینی؟ رئال مادرید در شرایط خوبی نیست اما من به رئال مادرید و بازیکنانش اعتماد دارم که از این شرایط بد بیرون بیایند. قمار بزرگ رئال مادرید روی بازیکنان جوانی مثل وینیسیوس، براهیم دیاز و رودریگو را چطور می‌بینی؟ در رئال مادرید همیشه فشار بزرگی روی شما هست چراکه آن‌ها بهترین تیم جهان هستند. آیا در یک یا دو فصل آینده خودت را در رئال مادرید می‌بینی؟

گل راجر مارتی به رئال مادرید (لوانته ۱-۱ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل لئو باپتیستائو به رئال مادرید (اسپانیول ۱-۲ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
آقا جون هر کی دوست دارید این چیه اول هر ویدیو گذاشتید؟ منظورم تبلیغ اپلیکیشن سایت طرفداریه. من نمیدونم طراحش کی بوده میخام ازش بپرسم جناب از این آهنگ بهتر تو اینترنت موجود بود؟ خدا وکیلی آدم تا میزنه کلیپو ببینه جفت میکنه از وحشت صدای زمخت این تبلیغ با ولوم ۱۰۰۰ 😑خواهشا اصلاحش کنید یا حداقل از ولوم ۱۰۰۰ یه ۵۰۰ تاشو کم کنید: |ادم رغبت نداره کلیپارو وا کنه
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
آیا بازگشت او به رئال مادرید شگفت زده تان کرد؟ این اتفاق کمی شگفت زده‌ام کرد، به خصوص این که او زودتر از موعدی که انتظار می‌رفت به رئال مادرید برگشت. زیدان عاشق رئال مادرید است و خانواده‌اش در مادرید زندگی می‌کنند. آیا تشویق شدن توسط هواداران رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو را به یاد دارید؟ تشویق آن‌ها شگفت زده‌ام کرد. آن یک شبی خاص بود و تشویق توسط هواداران رئال مادرید مثل بردن یک جام بود. آیا رئال مادرید خواهان جذب شما بود؟ در طول دوران فوتبالم، باشگاه‌های زیادی خواهان جذبم بودند.

آ. اس: هفت بازیکنی که در تابستان ۲۰۱۹ می‌توانند رئال مادرید را ترک کنند

3+
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ تیبو کورتوا در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «ABC» چاپ مادرید در خصوص پیوستنش به رئال مادرید گفت: بازیکنی را نمی‌شناسم که نخواهد برای رئال مادرید بازی کند. من به هر تیمی که رفته‌ام، سعی کرده‌ام بهترین عملکردم را ارائه بدهم و در مورد رئال مادرید هم این موضوع صدق می‌کند. دروازه‌بان پیشین چلسی درباره جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید که در تابستان گذشته رخ داد، گفت: رونالدو اسطوره زنده باشگاه رئال مادرید است. بیشتر تاریخچه اخیر باشگاه رئال مادرید با گل‌هایی که او به ثمر رسانده، نوشته شده است. وی درباره احتمال کسب سه‌گانه قهرمانی رئال مادرید در فصل جاری یادآور شد: شی ندارم که رئال مادرید رویای کسب قهرمانی در تمامی رقابت‌هایی را دارد که در آنها حاضر است و این را هر روز در تمرینات تیم می‌شود دید.

گل جاناتان سیلوا به رئال مادرید (لگانس ۱-۰ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری1 هفته قبل

گل الکس گرانل به رئال مادرید (رئال مادرید ۲-۲ ژیرونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- خورخه والدانو مدیر ورزشی سابق رئال مادرید این روزها در خصوص شرایط رئال مادرید و بازیکنانش بیشتر از همیشه مصاحبه می‌کند. لوپتگی: در رئال مادرید به اندازه بارسلونا حس تیمی بودن وجود ندارد. باخت‌های رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو: به نظر می‌رسد که رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو بیش از نیوکمپ برای ال کلاسیکوها استرس دارد. وینیسیوس: والورده در ال کلاسیکوی برگشت جام حذفی درس خوبی گرفت. رئال مادرید باید با تصمیم گیری دقیق و درست به نقل و انتقالات تابستانی برود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و سابق رئال مادرید، شایعات مربوط به تماس رئال مادرید با وی برای بازگشت را تکذیب کرد. آیا حذف رئال مادرید را تماشا کردید؟ بله بله من این بازی را دیدم. شعار هواداران رئال مادرید بعد از بازی در حمایت از شما؟ این اتفاق برای من غرور آمیز بود اما رئال مادرید در حال حاضر سرمربی دارد. آیا تماسی از رئال مادرید با شما گرفته شده است؟ خیر، هرگز تماسی گرفته نشده و این صحبت‌ها من درآوردی هستند. من به این شایعات کاری ندارم و هنگامی که رئال مادرید قهرمان می‌شود از موفقیت آنها خوشحال می‌شوم و از ناکامی آنها غمگین.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و سابق رئال مادرید، شایعات مربوط به تماس رئال مادرید با وی برای بازگشت را تکذیب کرد. آیا حذف رئال مادرید را تماشا کردید؟ بله بله من این بازی را دیدم. شعار هواداران رئال مادرید بعد از بازی در حمایت از شما؟ این اتفاق برای من غرور آمیز بود اما رئال مادرید در حال حاضر سرمربی دارد. آیا تماسی از رئال مادرید با شما گرفته شده است؟ خیر، هرگز تماسی گرفته نشده و این صحبت‌ها من درآوردی هستند. من به این شایعات کاری ندارم و هنگامی که رئال مادرید قهرمان می‌شود از موفقیت آنها خوشحال می‌شوم و از ناکامی آنها غمگین.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
حالا ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید نیز در اظهاراتی مشابه گفت وقتی به رئال مادرید آمد، در این تیم هراس رویارویی با لیون وجود داشت. مورینیو در مصاحبه با بین اسپورت فرانسه گفت: از نظر آماری در رئال مادرید بهترین نبودم اما فکر می‌کنم هفت یا هشت سال بود که رئال مادرید نتوانسته بود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد. به یاد دارم در اولین فصل حضورم در رئال مادرید، در یک هشتم نهایی با لیون روبرو شدیم و باشگاه از رویارویی با لیون می‌ترسید. نمی توانستم درک کنم چگونه باشگاهی چون رئال مادرید از لیون می‌ترسد. لیون تیم خوبی بود اما نه به اندازه رئال مادرید.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید می‌داند در فصل نقل و انتقالات اختیارات زیادی خواهد داشت و از این رو می‌خواهد بازیکنان موردعلاقه‌اش را به رئال مادرید بیاورد تا بتواند تیم را بازسازی کند. به گزارش آ اس، آینده کاسمیرو و مارکوس یورنته در رئال مادرید زیدان تضمین شده نیست و قطعا یکی از آن‌ها در تابستان رئال مادرید را ترک خواهد کرد. از این رو، زیدان به جذب یک هافبک دفاعی جدید می‌اندیشد و دوست دارد تانگوی اندومبله، هافبک دفاعی ۲۲ ساله لیون را به رئال مادرید بیاورد. در واقع سبک بازی او شبیه به کلود ماکله له، هافبک سابق رئال مادرید است. رابطه رئال مادرید و المپیک لیون به واسطه انتقال ماریانو دیاز بسیار خوب است و رئال مادرید می‌تواند با قیمت مناسبی این هافبک آینده دار را به خدمت گیرد.
الفالف1 ماه قبل
ژوزه مورینیو به انتقاد از عملکرد تیم رئال مادرید در ال کلاسیکو پرداخت و درباره بازگشت به این تیم صحبت کرد. بازیکن رئال مادرید نتوانستند پا به پای حریف ظاهر شوند. رئال مادرید فصل ضعیفی را سپری می‌کند. نتایج ضعیف رئال مادرید باعث شده است که شایعات اخراج سولاری از تیم رئال مادرید شنیده شود و از مورینیو به عنوان یکی از گزینه‌ها سخن به میان آمده است. آقای کالدرون قطعا رئیس بعدی رئال مادرید است و مطمئن هستم که او اطلاعات زیادی از باشگاه دارد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- سرخیو راموس در دیدار فردا شب (چهارشنبه) مقابل آژاکس برای ششصدمین بار پیراهن رئال مادرید را می‌پوشد. از ۱۰ سپتامبر ۲۰۰۵ که راموس برای اولین بار با پیراهن رئال مادرید بازی کرد، ۱۳ سال می‌گذرد و در طی این مدت، راموس با رئال مادرید ۴ بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. سرخیو راموس ۱۱۸ بازی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا داشته است که ۷۳ بار پیروز از زمین خارج شده است. این دو بازیکن ۶۰۱ بار با پیراهن کهکشانی‌ها بازی کرده‌اند و اگر راموس مقابل ژیرونا بازی کند، به این دو اسطوره رئال مادرید می‌رسد. همچنین پر افتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید نیز پاکو خنتو است که ۲۳ بار با رئال مادرید قهرمان شده است و کاپیتان فعلی رئال مادرید تنها ۳ جام دیگر با خنتو فاصله دارد.
نودنود1 هفته قبل
رئال مادرید در تابستان قبل نتوانست برای رونالدو جانشینی مناسب پیدا کند. به گزارش وبسایت نود، در حالی که چند هفته دیگر، از جدایی رونالدو از رئال مادرید یک سال می‌گذرد، اما رئال مادرید نه در تابستان و نه در ژانویه نتوانست جانشینی واقعی برای او بیابد. بازیکنی که بتواند رئال مادرید را دوباره در قامت یک مدعی جلوه دهد. البته گفته می‌شود رئال مادرید در خرید وی تنها نیست و بارسلونا هم به جذب او علاقه مند است. قطعا رئال مادرید با خرید او می‌تواند برای آینده سرمایه گذاری کند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
بازیکنان و برخی از اعضای اصلی باشگاه رئال مادرید خواهان سرمربی پرتغالی نبودند. به گزارش ایسنا، زیدان الدین زیدان دیشب (دوشنبه) به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید معرفی شد. با این حال زیدان انتخاب شد. رئیس پیشین رئال مادرید در پایان گفت: انتخاب مورینیو یک گام رو به عقب برای رئال مادرید محسوب می‌شد. پیش از این آس اعلام کرده بود بازیکنان رئال مادرید دوست ندارند مورینیو سرمربی تیم شود.
نودنود1 هفته قبل
رئال مادرید در تابستان قبل نتوانست برای رونالدو جانشینی مناسب پیدا کند. به گزارش وبسایت نود، در حالی که چند هفته دیگر، از جدایی رونالدو از رئال مادرید یک سال می‌گذرد، اما رئال مادرید نه در تابستان و نه در ژانویه نتوانست جانشینی واقعی برای او بیابد. بازیکنی که بتواند رئال مادرید را دوباره در قامت یک مدعی جلوه دهد. البته گفته می‌شود رئال مادرید در خرید وی تنها نیست و بارسلونا هم به جذب او علاقه مند است. قطعا رئال مادرید با خرید او می‌تواند برای آینده سرمایه گذاری کند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
اسپانیول ۱-۰ رئال مادرید، لالیگا ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۵اولین کارت قرمز در رئال مادرید، تنها یک ماه بعد از شروع اولین فصل در برنابئو۲. رئال مادرید ۲-۱ المپیاکوس، لیگ قهرمانان ۲۹ سپتامبر ۲۰۰۵۱۱ روز بعد، اولین کارت قرمز مستقیم ثبت شد. رئال مادرید ۳-۳ ویارئال، لالیگا ۷ می‌۲۰۰۶آخرین بازی زیدان برای رئال مادرید و یک کارت قرمز دیگر برای راموس، این بار به خاطر خطای هند و جلوگیری از گل۵. بارسلونا ۱-۲ رئال مادرید، لالیگا، ۲ آپریل ۲۰۱۶چهارمین کارت قرمز در ال کلاسیکو، این بار به دلیل خطای بد روی سوارز۲۲. رئال مادرید ۲-۳ بارسلونا، لالیگا، ۲۳ آپریل ۲۰۱۷یک کارت قرمز دیگر به خاطر خطا روی مسی و شکستی دوباره در ال کلاسیکو.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - رئال مادرید هیچ برنامه‌ای برای حفظ گرت بیل در فصل آتی ندارد. به گزارش مارکا، گرت بیل پس از ۶ فصل از رئال مادرید جدا می‌شود. رئال مادرید در حال پایه ریزی یک تحول اساسی در ترکیبش است که حداقل ۴ پست را تحت تاثیر قرار می‌دهد. او ۲۹ بار در طول دوره حضورش در رئال مادرید مصدوم شده است. هیچ بازیکنی به اندازه بیل در رئال مادرید دستمزد نمی‌گیرد.

خلاصه بازی رئال وایادولید - رئال مادرید (ویدئو)

خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری ایسنا: اتلتیکومادرید و رئال مادرید امروز داربی مادرید را در واندا مترو پولیتانو برگزار می‌کنند. اتلتیکومادرید و رئال مادرید شنبه شب در هفته بیست و سوم لالیگا به مصاف هم می‌روند. در مجموع ۸۱۲ گل در داربی مادرید به ثمر رسانده شده است که ۴۶۵ گل متعلق به رئال مادرید و ۳۴۷ گل برای اتلتیکو است. سرمربی اسپانیایی با قرمز و سفیدپوشان در ۳۰ بازی ۹ پیروزی را برابر رئال مادرید به دست آورده بود. این تیم پشت سر والنسیا قرار دارد (۲۰ امتیاز از بارسلونا و ۱۸ امتیاز از رئال مادرید).
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - رامون کالدرون، رئیس سابق رئال مادرید بار دیگر مدعی شد ژوزه مورینیو سرمربی بعدی این باشگاه خواهد بود. به گزارش as، رامون کالدرون، رئیس پیشین رئال مادرید می‌گوید: از نظر من به احتمال ۹۰ درصد مورینیو به رئال مادرید برمی‌گردد. رئال مادرید، سولاری را اخراج کرده ولی در پیش بودن بازی با وایادولید باعث شد تا آن را اعلام نکند. مورینیو تنها گزینه رئال مادرید است چون آنها با زیدان تماس گرفتند و او پاسخ منفی داد. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست ولی شواهد نشان می‌دهد مورینیو نسبت به دیگر گزینه‌ها شانس بیشتری برای هدایت رئال مادرید دارد.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- در صورت جدایی کیکو کاسیا و پیوستن او به لیدزیونایتد، رئال مادرید قصد دارد آندری لونین را به سانتیاگو برنابئو برگرداند. به همین دلیل مسئولان رئال مادرید به فکر برگشت دادن آندری لونین هستند. تا قبل از خبر انتقال کیکو کاسیا، رئال مادرید قصد داشت لونین را به تیم دیگری قرض دهد. مسئولان رئال مادرید معتقد هستند که تمرین کردن کنار ستارگان رئال مادرید بهتر از این است که در لگانس یا هوئسکا بازی نکند. قرار است لگانس تا ساعاتی آینده تصمیم بگیرد که لونین در ادامه فصل، در برنامه هایشان هست یا اینکه او به رئال مادرید برگردد.

به انتهای لیست رسیدید