رئال مادرید

ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، ستاره پرتغالی و ۳۴ ساله بیانکونری امید اول آنها برای باز کردن دروازه اتلتیکومادرید به شمار می‌آید و با توجه به سابقه درخشان و به ثمر رساندن ۲۱ گل برابر روخی بلانکوس در روزهای حضور در رئال مادرید، هواداران یوونتوس امیدوار به تکرار این درخشش در واندا متروپولیتانو هستند. اما امروز و در جریان آخرین تمرین یوونتوس، رونالدو و الکس ساندرو هر دو همزمان برای ضربه زدن به توپ بلند شدند و ستاره پرتغالی در هنگام افتادن به زمین احساس درد زیادی را در پای چپ خود حس کرد تا تمرینات برای لحظاتی متوقف شده و تمام بازیکنان و کادر پزشکی به سرعت به سمت ستاره پرتغلی بیایند. البته رونالدو بعد از دقایقی اعلام کرد که درد پای وی کمتر شده و مشکلی برای ادامه کار ندارد تا ماکسی آلگری و دیگر اعضای کادر فنی نفسی به راحتی بکشند. اما تمرینات یوونتوس در ادامه سبک دنبال شد تا دیگر احتمال مصدومیت بازیکنان کاهش یافته و همگی با سلامت در دیدار مقابل اتلتیکومادرید حاضر شوند.
ایسناایسنا19 ساعت قبل
سرمربی ایتالیایی سابق رئال مادرید درباره بازیکن جوان این تیم و البته لیونل مسی سخن به میان آورد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسکای اسپورت، فابیو کاپلو، یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال ایتالیاست که در تیم‌های زیادی مربیگری کرده است. کاپلو که سابقه حضور در رئال مادرید را هم دارد درباره وینیسیوس، بازیکن جوان رئال مادرید گفت‌: وینیسیوس نشان داد که استعداد بالایی دارد. سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه و رئال مادرید، اضافه کرد: با وجود این که بازیکنان بزرگ زیادی هم اکنون در فوتبال اروپا حضور دارند اما باید تاکید کنم که مسی تنها نابغه کنونی فوتبال جهان است. مسی یک بازیکن نیست، ‌ بلکه یک نابغه در فوتبال جهان است.
برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
سرمربی ایتالیایی سابق رئال مادرید درباره بازیکن جوان این تیم و البته لیونل مسی سخن به میان آورد. ایسنا: ‌به نقل از اسکای اسپورت، فابیو کاپلو، یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال ایتالیاست که در تیم‌های زیادی مربیگری کرده است. کاپلو که سابقه حضور در رئال مادرید را هم دارد درباره وینیسیوس، بازیکن جوان رئال مادرید گفت‌: وینیسیوس نشان داد که استعداد بالایی دارد. سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه و رئال مادرید، اضافه کرد: با وجود این که بازیکنان بزرگ زیادی هم اکنون در فوتبال اروپا حضور دارند اما باید تاکید کنم که مسی تنها نابغه کنونی فوتبال جهان است. مسی یک بازیکن نیست، ‌ بلکه یک نابغه در فوتبال جهان است.
برترین‌هابرترین‌ها15 ساعت قبل
خبرگزاری تسنیم: لئوناردو بونوچی مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس در آستانه مصاف تیمش مقابل اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا، گفت‌و‌گویی با نشریه اسپانیایی آس انجام داد. من در یکی دو هفته اخیر به معنای واقعی شبانه روز زیر نظر کادر پزشکی یوونتوس کار کردم تا آماده شوم. بونوچی سپس اعتراف جالبی انجام داد و گفت که از پیوستن رونالدو به یوونتوس خوشحال نشده است. بونوچی در پایان اعتراف کرد که از رئال مادرید پیشنهاد داشته اما آن را رد کرده است. رئال مادرید به من پیشنهاد داد و این همیشه باعث افتخار من است که مورد توجه این باشگاه قرار گرفتم چون معنایش این است که در این سال‌های اخیر کارم را خوب انجام داده‌ام.
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
ایسکو، امروز قراردادی جدید با کمپانی آدیداس امضا کرد و از این پس او را با کفش‌های آدیداس در میادین خواهیم دید. به گزارش «ورزش سه»، به نقل از آاس، ایسکو، ستاره خط میانی رئال تلخ‌ترین روزهای فوتبالی خود را سپری می‌کند. او که این روزها مصدوم هم شده، مرد فراموش شده رئال مادرید است. آدیداس که اسپانسر اول رئال مادرید نیز محسوب می‌شود، ایسکو را یکی از نمادهای تبلیغی بزرگ خود می‌داند. در حال حاضر کیلور ناواس، رگیلون، مارسلو، اودریوسولا، کروس، بنزما، بیل و لوکاس واسکز در رئال از کفش‌های آدیداس استفاده می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها14 ساعت قبل
ایسکو، امروز قراردادی جدید با کمپانی آدیداس امضا کرد و از این پس او را با کفش‌های آدیداس در میادین خواهیم دید. ورزش سه: به نقل از آاس، ایسکو، ستاره خط میانی رئال تلخ‌ترین روزهای فوتبالی خود را سپری می‌کند. او که این روزها مصدوم هم شده، مرد فراموش شده رئال مادرید است. آدیداس که اسپانسر اول رئال مادرید نیز محسوب می‌شود، ایسکو را یکی از نمادهای تبلیغی بزرگ خود می‌داند. در حال حاضر کیلور ناواس، رگیلون، مارسلو، اودریوسولا، کروس، بنزما، بیل و لوکاس واسکز در رئال از کفش‌های آدیداس استفاده می‌کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال رئال مادرید به دنبال راهی برای جدایی از این تیم است. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، برخی از رسانه‌های اسپانیایی عنوان کردند که مارسلو به دنبال راهی برای جدایی از رئال مادرید است. اگرچه این بازیکن تا سال ۲۰۲۲ با کهکشانی‌ها قرارداد دارند، ولی امسال به دلیل مصدومیت‌های زیاد مورد انتقاد هواداران و رسانه‌ها قرار گرفته است. در این بین باشگاه یوونتوس سعی می‌کند از طریقرونالدو این بازیکن را برای رفتن به تورین ترغیب کند. این در حالی است که مارسلو هم به جدایی بی‌میل نیست.
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
کریم بنزما پیش از پیوستن به رئال مادرید، سخت مورد توجه بارسا قرار داشت. به گزارش «ورزش سه»، ستاره فرانسوی سال ۲۰۰۹ بود که از لیون به رئال مادرید پیوست. کریم در فصل جاری بهترین گلزن رئال بوده و حتی با دست مصدوم نیز برای رئال به میدان رفته است. حتی تیکی بگیریستین، مدیر فنی وقت بارسا به خانه بنزما در لیون نیز رفت ولی در نهایت از جذب او منصرف شد. یک سال بعد زلاتان به بارسا پیوست و اتوئو راهی اینتر شد و سال ۲۰۱۰ نیز با جدایی زلاتان، بارسا اقدام به جذب داوید ویا از والنسیا کرد.
ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
مانوئل نویر، دروازه بان آلمانی بایرن مونیخ، با لوریس کاریوس به خاطر اشتباهاتی که فصل قبل برابر رئال مادرید مرتکب شد، ابراز همدردی کرد. به گزارش گورزش سه"، لوریس کاریوس در دوران حضور خود در لیورپول مرتکب اشتباهات بزرگی شد که بی شک سرآمد آن دریافت دو گل عجیب در فینال لیگ قهرمانان فصل قبل برابر رئال مادرید بود؛ اشتباهاتی که باعث از دست رفتن جام برای مرسی سایدی‌ها شد و حالا نویر از رخ دادن آن اتفاقات برای کاریوس ابراز تاسف می‌کند. مانوئل نویر گفت: "اتفاقاتی که در فصل آخر حضور لوریس کاریوس در ترکیب لیورپول برای وی رخ داد بسیار من را ناراحت کرد. زمانیکه دیدار فینال لیگ قهرمانان بین رئال مادرید و لیورپول در حال برگزاری بود، من در اردوی تیم ملی آلمان برای آماده سازی جام جهانی قرار داشتیم و ما همع بازیکنان کنار یکدیگر بازی را تماشا می‌کردیم. همه امیدوار بودیم کاریوس در فینال عملکرد خوبی داشته باشد زیرا به هر حال او یک دروازه بان آلمانی است اما در پایان من خیلی برای کاریوس ناراحت شدم زیرا آن فینال روزی دشواری برای او بود. "
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
فابیو کاپلو، سرمربی سابق رئال مادرید و یوونتوس به تمجید از لیونل مسی پرداخت و او را تنها نابغه دنیای فوتبال دانست. به گزارش «ورزش سه»، مربی ایتالیایی مدتی است که از دنیای مربی‌گری کناره گیری کرده و فعلا به عنوان کارشناس فوتبال فعالیت می‌کند. او سابقه حضور در تیم‌های بزرگی مثل رئال مادرید، میلان، یوونتوس، تیم ملی انگلیس و … را در کارنامه‌اش دارد و حال به تمجید از فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا پرداخت. او گفت: " لئو فوتبالیست نیست بلکه یک نابغع است و تنها نابغه جهان. اما کاپلو به کریستیانو رونالدو نیز پرداخت و درباره او گفت: " کریستیانو یوونتوس را بیدار کرد.

آخرین خبرها درباره «رئال مادرید»

ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، رئال مادرید می‌خواهد امسال برای چهارمین فصل متوالی لیگ قهرمانان را فتح کند و اولین حریف آنها در مرحله حذفی آژاکس خواهد بود اما آمار موید آن است که رئال مادرید راهی دور بعدی خواهد شد. رئال مادرید در ۱۶ دیدار اخیر خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، دوازده بار به پیروزی رسیده، سه بار مساوی کرده و تنها یک بار برابر شالکه مغلوب شده است. کهکشانی طی این سالها همیشه موفق به صعود از این مرحله و حتی رسیدن به مرحله نیمه نهایی نیز شده‌اند. در ۶ بازی اخیر، سهم رئال مادرید تنها پیروزی بوده و به جز یک شکست تیم کارلو آنچلوتی برابر شالکه، تیم‌های منچستر یونایتد، زسکامسکو و لیون موفق به کسب تساوی برابر لوس بلانکوس شده‌اند. نتایج ۸ فصل اخیر به شرح زیر است؛ رئال مادرید ۳-۱ پاری سن ژرمن/ پاری سن ژرمن ۱-۲ رئال مادریدرئال مادرید ۳-۱ ناپولی / ناپولی ۱-۳ رئال مادریدرم ۰-۲ رئال مادرید/ رئال مادرید ۲-۰ رمشالکه ۰-۲ رئال مادرید/ رئال مادرید ۳-۴ شالکهشالکه ۱-۶ رئال مادرید / رئال مادرید ۳-۱ شالکهرئال مادرید ۱-۱ منچستر یونایتد / منچستر یونایتد ۱-۲ رئال مادریدزسکا ۱-۱ رئال مادرید/ رئال مادرید ۴-۱ زسکالیون ۱-۱ رئال مادرید/ رئال مادرید ۳-۰ لیون
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- رافائل فن درفارت هافبک سابق رئال مادرید در خصوص رئال مادرید، آزاکس و دوران حرفه ایش صحبت کرد. در هلند، همه اطمینان دارند که آژاکس پیروز می‌شود اما رئال مادرید در اروپا همیشه رئال مادرید است. دوران حضور در آژاکس و رئال مادرید: آژاکس خانه من است. چگونه است که رئال مادرید در لیگ بد است ولی در لیگ قهرمانان خوب؟: این دقیقا دلیلی است که آن‌ها را متمایز می‌کند و هیچکس به اندازه رئال مادرید در اروپا قهرمان نشده است. وقتی در رئال مادرید بازی می‌کنید، می‌فهمید که لیگ و جام حذفی مهم هستند اما لیگ قهرمانان اروپا داستانی جدا است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
فضاحتی به اسم رئال. هیچ وقت به یاد ندارم که رئال به این شکل بازی کرده باشه. یه تیم ضعیف. بی اثر و گم در بازییکی دو بار زیدان از مارسلو در پست وین استفاده کرد و نتیجه وحشتناک بود. عجیبه که دوباره تکرار شده توسط سولاری
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- اشرف حکیمی مدافع راست مراکشی رئال مادرید که به صورت قرضی در دورتموند بازی می‌کند، امروز (دوشنبه) با مارکا به مصاحبه پرداخت. به نظر من نباید او مورد انتقاد قرار بگیرد چون اسطوره و نماد رئال مادرید است. رئال مادرید را بدون زیدان و کریستیانو رونالدو چطور می‌بینی؟ رئال مادرید در شرایط خوبی نیست اما من به رئال مادرید و بازیکنانش اعتماد دارم که از این شرایط بد بیرون بیایند. قمار بزرگ رئال مادرید روی بازیکنان جوانی مثل وینیسیوس، براهیم دیاز و رودریگو را چطور می‌بینی؟ در رئال مادرید همیشه فشار بزرگی روی شما هست چراکه آن‌ها بهترین تیم جهان هستند. آیا در یک یا دو فصل آینده خودت را در رئال مادرید می‌بینی؟
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
آقا جون هر کی دوست دارید این چیه اول هر ویدیو گذاشتید؟ منظورم تبلیغ اپلیکیشن سایت طرفداریه. من نمیدونم طراحش کی بوده میخام ازش بپرسم جناب از این آهنگ بهتر تو اینترنت موجود بود؟ خدا وکیلی آدم تا میزنه کلیپو ببینه جفت میکنه از وحشت صدای زمخت این تبلیغ با ولوم ۱۰۰۰ 😑خواهشا اصلاحش کنید یا حداقل از ولوم ۱۰۰۰ یه ۵۰۰ تاشو کم کنید: |ادم رغبت نداره کلیپارو وا کنه

آ. اس: هفت بازیکنی که در تابستان ۲۰۱۹ می‌توانند رئال مادرید را ترک کنند

3+
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- سرخیو راموس در دیدار فردا شب (چهارشنبه) مقابل آژاکس برای ششصدمین بار پیراهن رئال مادرید را می‌پوشد. از ۱۰ سپتامبر ۲۰۰۵ که راموس برای اولین بار با پیراهن رئال مادرید بازی کرد، ۱۳ سال می‌گذرد و در طی این مدت، راموس با رئال مادرید ۴ بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. سرخیو راموس ۱۱۸ بازی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا داشته است که ۷۳ بار پیروز از زمین خارج شده است. این دو بازیکن ۶۰۱ بار با پیراهن کهکشانی‌ها بازی کرده‌اند و اگر راموس مقابل ژیرونا بازی کند، به این دو اسطوره رئال مادرید می‌رسد. همچنین پر افتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید نیز پاکو خنتو است که ۲۳ بار با رئال مادرید قهرمان شده است و کاپیتان فعلی رئال مادرید تنها ۳ جام دیگر با خنتو فاصله دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین|‌ تیبو کورتوا در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «ABC» چاپ مادرید در خصوص پیوستنش به رئال مادرید گفت: بازیکنی را نمی‌شناسم که نخواهد برای رئال مادرید بازی کند. من به هر تیمی که رفته‌ام، سعی کرده‌ام بهترین عملکردم را ارائه بدهم و در مورد رئال مادرید هم این موضوع صدق می‌کند. دروازه‌بان پیشین چلسی درباره جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید که در تابستان گذشته رخ داد، گفت: رونالدو اسطوره زنده باشگاه رئال مادرید است. بیشتر تاریخچه اخیر باشگاه رئال مادرید با گل‌هایی که او به ثمر رسانده، نوشته شده است. وی درباره احتمال کسب سه‌گانه قهرمانی رئال مادرید در فصل جاری یادآور شد: شی ندارم که رئال مادرید رویای کسب قهرمانی در تمامی رقابت‌هایی را دارد که در آنها حاضر است و این را هر روز در تمرینات تیم می‌شود دید.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
اسپانیول ۱-۰ رئال مادرید، لالیگا ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۵اولین کارت قرمز در رئال مادرید، تنها یک ماه بعد از شروع اولین فصل در برنابئو۲. رئال مادرید ۲-۱ المپیاکوس، لیگ قهرمانان ۲۹ سپتامبر ۲۰۰۵۱۱ روز بعد، اولین کارت قرمز مستقیم ثبت شد. رئال مادرید ۳-۳ ویارئال، لالیگا ۷ می‌۲۰۰۶آخرین بازی زیدان برای رئال مادرید و یک کارت قرمز دیگر برای راموس، این بار به خاطر خطای هند و جلوگیری از گل۵. بارسلونا ۱-۲ رئال مادرید، لالیگا، ۲ آپریل ۲۰۱۶چهارمین کارت قرمز در ال کلاسیکو، این بار به دلیل خطای بد روی سوارز۲۲. رئال مادرید ۲-۳ بارسلونا، لالیگا، ۲۳ آپریل ۲۰۱۷یک کارت قرمز دیگر به خاطر خطا روی مسی و شکستی دوباره در ال کلاسیکو.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی، باری دیگر علاقه‌اش به رئال مادرید را نشان داد. به گزارش مارکا، ادن هازارد روز به روز به رئال مادرید نزدیکتر می‌شود. عدم تمدید قرارداد با چلسی و مصاحبه‌ای که نشان از علاقه‌اش به کهکشانی‌ها است، باعث شده تا مسئولان رئال مادرید هم به فکر جذب او بیافتند. در تازه‌ترین مصاحبه ادن هازارد و در جواب اینکه آیا دوست دارد به رئال مادرید بپیوندد، گفت:
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- در صورت جدایی کیکو کاسیا و پیوستن او به لیدزیونایتد، رئال مادرید قصد دارد آندری لونین را به سانتیاگو برنابئو برگرداند. به همین دلیل مسئولان رئال مادرید به فکر برگشت دادن آندری لونین هستند. تا قبل از خبر انتقال کیکو کاسیا، رئال مادرید قصد داشت لونین را به تیم دیگری قرض دهد. مسئولان رئال مادرید معتقد هستند که تمرین کردن کنار ستارگان رئال مادرید بهتر از این است که در لگانس یا هوئسکا بازی نکند. قرار است لگانس تا ساعاتی آینده تصمیم بگیرد که لونین در ادامه فصل، در برنامه هایشان هست یا اینکه او به رئال مادرید برگردد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- پس از تساوی برابر بارسلونا، سانتیاگو سولاری جایگاهش را در رئال مادرید محکم‌تر کرد. به نقل از مارکا، عملکرد رئال مادرید در دیدار رفت ال کلاسیکو در ورزشگاه نیوکمپ به طور کلی تفاوت فراوانی با آخرین عملکرد رئال مادرید مقابل بارسلونا زیر نظر جولین لوپتگی داشت. در بازی رئال مادرید یک نظرم تکنیکی و تاکتیکی حس می‌شد که باعث توقف بارسلونا هم شد. تنها نکته منفی سانتیاگو سولاری روی نیمکت رئال مادرید را می‌توان مشکلش با ایسکو نام برد حتی اگر این مشکل عامل جدایی ایسکو از رئال مادرید شود، نباید فراموش کرد که او در این مقطع از فصل چه کارهایی انجام داده است. یکبار دیگر حس خودباوری و اعتماد به نفس به رئال مادرید برگشته است و عامل این اتفاق سانتیاگو سولاری است که به کار و برنامه هایش ادامه می‌دهد.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
لوپتگی که در سال ۲۰۱۸ در عرض ۵ ماه از دو تیم اخراج شد (نخست تیم ملی اسپانیا و پس از آن رئال مادرید)، گفت: من هرگز درباره رئال مادرید کلمه‌ای بد نمی‌گویم. دوره مربیگری در رئال مادرید بسیار سخت بود و من هرگز آن را فراموش نمی‌کنم چون واقعا غافلگیر کننده بود. هدایت رئال مادرید برای من تجربه‌ای تلخ بود. دلیل ناکامی‌اش در رئال مادرید موضوع دیگری بود که لوپتگی درباره‌اش توضیح داد و عنوان کرد: من زمان نداشتم. انتصاب سانتیاگو سولاری و بهبود وضعیت رئال مادرید پس از روی کار آوردن او به عنوان جانشین لوپتگی هم آخرین سؤالی بود که سرمربی سابق پورتو درباره‌اش پاسخ داد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
لوپتگی که در سال ۲۰۱۸ در عرض ۵ ماه از دو تیم اخراج شد (نخست تیم ملی اسپانیا و پس از آن رئال مادرید)، گفت: من هرگز درباره رئال مادرید کلمه‌ای بد نمی‌گویم. دوره مربیگری در رئال مادرید بسیار سخت بود و من هرگز آن را فراموش نمی‌کنم چون واقعا غافلگیر کننده بود. هدایت رئال مادرید برای من تجربه‌ای تلخ بود. ‌دلیل ناکامی‌اش در رئال مادرید موضوع دیگری بود که لوپتگی درباره‌اش توضیح داد و عنوان کرد: من زمان نداشتم. انتصاب سانتیاگو سولاری و بهبود وضعیت رئال مادرید پس از روی کار آوردن او به عنوان جانشین لوپتگی هم آخرین سؤالی بود که سرمربی سابق پورتو درباره‌اش پاسخ داد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
اما در دقیقه ۲۸ رئال مادرید به گل رسید. در دقیقه ۳۹ استوانی تا آستانه باز کردن دروازه رئال مادرید نیز پیش رفت اما ضربه او با مهار تماشایی کیلور ناواس مهار شد. اما در دقیقه ۴۳ رئال مادرید به گل دوم دست یافت. در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و رئال مادرید به اداره جریان بازی پرداخت. در ادامه رئال مادذید به اداره جریان بازی پرداخت و در نهایت رئال مادرید با برتری ۱-۳ راهی مرحله نیمه نهایی شد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: سرمربی رئال مادرید می‌گوید آنها امیدوار به کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا هستند. شرایط برای سانتیاگو سولاری در رئال مادرید خوب پیش می‌رود. حالا رئال مادرید خودش را برای دیدار برابر آژاکس در دیدار لیگ قهرمانان اروپا می‌کند. ریالی‌ها باید چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا در دیدار رفت برابر آژاکس به میدان بروند. سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید درباره شانس تیمش برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا، اظهار کرد: هیچ چیز برای رئال مادرید غیر ممکن نیست.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 روز قبل
لوپتگی که در سال ۲۰۱۸ در عرض ۵ ماه از دو تیم اخراج شد (نخست تیم ملی اسپانیا و پس از آن رئال مادرید)، گفت: من هرگز درباره رئال مادرید کلمه‌ای بد نمی‌گویم. دوره مربیگری در رئال مادرید بسیار سخت بود و من هرگز آن را فراموش نمی‌کنم چون واقعا غافلگیر کننده بود. هدایت رئال مادرید برای من تجربه‌ای تلخ بود. لوپتگی درباره اخراجش از سرمربیگری تیم ملی اسپانیا درست در فاصله دو روز مانده به آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ - به دلیل افشای مذاکره‌اش با رئال مادرید و قبول پیشنهاد هدایت این تیم – هم اظهار داشت: روزهای عجیبی بود. دلیل ناکامی‌اش در رئال مادرید موضوع دیگری بود که لوپتگی درباره‌اش توضیح داد و عنوان کرد: من زمان نداشتم.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
به گزارش خبر فوری؛ چهارشنبه ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، رئال مادرید و بارسلونا در نیوکمپ به مصاف خواهند رفت. رقابت بارسلونا و رئال مادرید در فوتبال خلاصه نمی‌شود اما امشب یک رویداد فوتبالی هیجان انگیز را هم رقم خواهد زد. حالا بارسلونا با شش امتیاز فاصله از رقیب همشهری رئال مادرید، صدرنشین لالیگا است. بارسلونا و رئال مادرید امشب در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپادل‌ری به مصاف یکدیگر خواهند رفت. سولاری که دقیقا پس از تحقیر رئال مادرید در نیوکمپ جانشین لوپتگی شد، دیشب برای انتقام به بارسلون پرواز کرده است.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری - دو تیم بارسلونا و رئال مادرید از آغاز قرن ۲۱ تاکنون ۵۵ بار (۲۲ برد بارسلونا، ۱۸ برد رئال مادرید و ۱۵ مساوی) به مصاف هم رفته‌اند. از این مصاف‌ها ۳۸ بازی در لالیگا (۱۷ برد بارسلونا، ۱۱ برد رئال مادرید و ۱۰ مساوی)، ۶ بازی در کوپا دل ری (۳ برد رئال مادرید، ۱ برد بارسلونا و ۲ مساوی)، ۶ بازی در سوپرجام اسپانیا (۲ برد بارسلونا، ۳ برد رئال مادرید و ۱ مساوی)، ۴ بازی در لیگ قهرمانان اروپا (۱ برد بارسلونا، ۱ برد رئال مادرید و ۲ مساوی) و یک بازی دوستانه (برد بارسلونا) بوده است. آمار تمامی دیدارهای ال کلاسیکو را اینجا ببینید. بهترین گلزنان تاریخ ال کلاسیکو را اینجا ببینید. در جدول زیر تمامی دیدارهای رودرروی بارسلونا و رئال مادرید به همراه گلزنان آن‌ها را در قرن ۲۱ مرور می‌کنیم.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- رئال مادرید قصد دارد قرارداد و دستمزد سرخیو رگیلون، استعداد جوان و کشف شده‌اش در این فصل را افزایش دهد. به نقل از آ. اس، سرخیو رگیلون که تبدیل به جانشین به حق برای مارسلو شده است، با آمدن سانتیاگو سولاری توانسته ۷۰۱ دقیقه در ترکیب رئال مادرید بازی کند و عملکرد دفاعی رئال مادرید را بهبود ببخشد. در واقع در بازی هایی که رگیلون در ترکیب رئال مادرید بوده است، این تیم تنها ۴ گل دریافت کرده است. به همین دلیل مسئولان باشگاه رئال مادرید تصمیم گرفته‌اند با افزایش دستمزد و تمدید قرارداد به او پاداشی دهند. در حال حاضر رگیلون با کهکشانی‌ها تا ژوئن ۲۰۲۰ قرارداد دارد اما رئال مادرید می‌خواهد این قرارداد را افزایش دهد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: اتلتیکومادرید و رئال مادرید امروز داربی مادرید را در واندا مترو پولیتانو برگزار می‌کنند. اتلتیکومادرید و رئال مادرید شنبه شب در هفته بیست و سوم لالیگا به مصاف هم می‌روند. در مجموع ۸۱۲ گل در داربی مادرید به ثمر رسانده شده است که ۴۶۵ گل متعلق به رئال مادرید و ۳۴۷ گل برای اتلتیکو است. سرمربی اسپانیایی با قرمز و سفیدپوشان در ۳۰ بازی ۹ پیروزی را برابر رئال مادرید به دست آورده بود. این تیم پشت سر والنسیا قرار دارد (۲۰ امتیاز از بارسلونا و ۱۸ امتیاز از رئال مادرید).
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری - از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، فردا از ساعت ۲۳:۳۰ رئال مادرید میهمان آژاکس خواهد بود. در سوی مقابل، رئال مادرید در ۷ بازی اخیرش شکست نخورد و ۶ بازی را برده است. رئال مادرید اخیرا دو نتیجه خوب مقابل بارسلونا و اتلتیکو مادرید در کوپا دل ری و لالیگا به دست آورده است. رئال مادرید در شش بازی اخیرش مقابل آژاکس در نیمه اول و دوم پیروز بوده است. رئال مادرید در ۵ بازی اخیرش مقابل آژاکس، حداقل ۳ گل به ثمر رسانده است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سرمربی رئال مادرید می‌گوید آنها امیدوار به کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، شرایط برای سانتیاگو سولاری در رئال مادرید خوب پیش می‌رود. حالا رئال مادرید خودش را برای دیدار برابر آژاکس در دیدار لیگ قهرمانان اروپا می‌کند. ریالی‌ها باید چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا در دیدار رفت برابر آژاکس به میدان بروند. سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید درباره شانس تیمش برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا، اظهار کرد: هیچ چیز برای رئال مادرید غیر ممکن نیست.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
سرخیو راموس، کاپیتان متعصب رئال مادرید، در بازی چهارشنبه شب برای ششصدمین بار برای رئال مادرید به میدان خواهد رفت. ورزش سه: سرخیو راموس، کاپیتان متعصب رئال مادرید، در بازی چهارشنبه شب برای ششصدمین بار برای رئال مادرید به میدان خواهد رفت. دیدار این هفته در ورزشگاه یوهان کرویف مقابل آژاکس برای سرخیو راموس اهمیت بالایی دارد. در تاریخ ۲۰ می‌سال ۱۹۹۸، زمانی که رئال مادرید به هفتمین عنوان قهرمانی خود در همین ورزشگاه رسید، سرخیو راموس یک نوجوان ۱۲ ساله بود که آرزوی رسیدن به تیم اول سویا را در سر داشت. کاپیتان متعصب کهکشانی‌ها به زودی از رکورد فرناندو هیه رو و پاکو خنتو، دو ستاره بزرگ رئال مادرید هر دو با رکورد ۶۰۱ بازی برای این تیم نیز خواهد گذشت.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- ایکر کاسیاس دروازه بان اسطوره‌ای رئال مادرید، در مصاحبه‌ای با سایت یوفا، داستان اولین باری که به تیم اصلی رئال مادرید دعوت شد را بازگو کرد. به نقل از آ. اس، ایکر کاسیاس بیش از بیست سال در بالاترین سطح فوتبال اروپا و جهان قرار دارد. سال‌های زیادی از اولین بازی که برای رئال مادرید به تیم اصلی فراخوانده شد، می‌گذرد. این دروازه بان اسپانیا، اولین بار که ۱۶ سال سن داشت، به تیم اصلی رئال مادرید فراخوانده شد و زندگی او تغییر کرد. با هم کلاسی هایم در خصوص رئال مادرید و وضعیت آن صحبت می‌کردیم.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
دیدار برابر رئال مادرید: "اخیرا نتایج ضعیفی گرفته‌ایم و گاهی اوقات شما ناامید هستید و باید به دنبال راه حل باشید. رئال مادرید یک حریف فوق العاده بوده و بازی برابر این تیم یک چالش بزرگ برای ماست. اخیرا می‌بینیم که رئال مادرید بسیار پیشرفت کرده و ما باید به دنبال راه حلی برای مقابله به این تیم باشیم. شرایط فرانکی دی یونگ: "مشکلی نیست و او می‌تواند در بازی مقابل رئال مادرید به میدان برود. فرانکی می‌خواهد فصل را خوب به پایان برساند و بنابراین در برابر رئال مادرید ۱۰۰ درصد انگیزه خواهد داشت زیرا او انگیزه مضاعفی برای این دیدار دارد.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 هفته قبل
تیبو کورتوا در گفتگو با روزنامه اسپانیایی «ABC» چاپ مادرید در خصوص پیوستنش به رئال مادرید گفت: بازیکنی را نمی‌شناسم که نخواهد برای رئال مادرید بازی کند. من در چلسی خوشحال بودم، کاملا احساس می‌کردم عضوی از این باشگاه هستم و هم‌تیمی‌های فوق‌العاده‌ای داشتم. من به هر تیمی که رفته‌ام، سعی کرده‌ام بهترین عملکردم را ارائه بدهم و در مورد رئال مادرید هم این موضوع صدق می‌کند. وی درباره پرتاب عروسک‌های موش از جانب هوادران تیم پیشین خود در دربی اخیر مادرید یادآور شد: جو فوق‌العاده‌ای در دربی مادرید وجود داشت. در حالی که برخی این چیز‌ها را مشکل می‌بییند، من به چشم راه‌حل به آن‌ها نگاه می‌کنم، چون رئال مادرید در هر پستی بازیکنان خوبی دارد. دروازه‌بان پیشین چلسی درباره جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید که در تابستان گذشته رخ داد، گفت: رونالدو اسطوره زنده باشگاه رئال مادرید است. بیشتر تاریخچه اخیر باشگاه رئال مادرید با گل‌هایی که او به ثمر رسانده، نوشته شده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| مارسلو مدعی شد که زین‌الدین زیدان کسی بوده که او را متقاعد کرد با تمام وجودش در زمین بازی برای رئال مادرید بجنگد. اخیرا شایعاتی درباره جدایی مارسلو از رئال مادرید شنیده شده است اما او این موضوع را تکذیب کرد. مارسلو تأکید کرد: ترک رئال مادرید هرگز به ذهن من خطور نکرده است. من به خودم بیش از هر شخص دیگری اعتماد دارم و می‌دانم که دلیلی برای رفتنم از رئال مادرید وجود ندارد. به بازی خودم ایمان دارم اما اگر روزی رئال مادرید دیگر مرا نخواهد، از این تیم خواهم رفت؛ می‌روم اما با ناراحتی.