اخبار رئال مادرید - آخرین و مهم ترین اخبار رئال مادرید از خبرگزاری‌های ایران | خبری

رئال مادرید

گل خسه به رئال مادرید (رئال مادرید ۰-۲ رئال بتیس)

طرفداریطرفداری4 هفته قبل

گل لورن به رئال مادرید (رئال مادرید ۰-۱ رئال بتیس)

طرفداریطرفداری4 هفته قبل

گل میکل مرینو به رئال مادرید (رئال سوسیداد ۱-۱ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل خوسبا زالدوا به رئال مادرید (رئال سوسیداد ۲-۱ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، رئال مادرید می‌خواهد امسال برای چهارمین فصل متوالی لیگ قهرمانان را فتح کند و اولین حریف آنها در مرحله حذفی آژاکس خواهد بود اما آمار موید آن است که رئال مادرید راهی دور بعدی خواهد شد. رئال مادرید در ۱۶ دیدار اخیر خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، دوازده بار به پیروزی رسیده، سه بار مساوی کرده و تنها یک بار برابر شالکه مغلوب شده است. کهکشانی طی این سالها همیشه موفق به صعود از این مرحله و حتی رسیدن به مرحله نیمه نهایی نیز شده‌اند. در ۶ بازی اخیر، سهم رئال مادرید تنها پیروزی بوده و به جز یک شکست تیم کارلو آنچلوتی برابر شالکه، تیم‌های منچستر یونایتد، زسکامسکو و لیون موفق به کسب تساوی برابر لوس بلانکوس شده‌اند. نتایج ۸ فصل اخیر به شرح زیر است؛ رئال مادرید ۳-۱ پاری سن ژرمن/ پاری سن ژرمن ۱-۲ رئال مادریدرئال مادرید ۳-۱ ناپولی / ناپولی ۱-۳ رئال مادریدرم ۰-۲ رئال مادرید/ رئال مادرید ۲-۰ رمشالکه ۰-۲ رئال مادرید/ رئال مادرید ۳-۴ شالکهشالکه ۱-۶ رئال مادرید / رئال مادرید ۳-۱ شالکهرئال مادرید ۱-۱ منچستر یونایتد / منچستر یونایتد ۱-۲ رئال مادریدزسکا ۱-۱ رئال مادرید/ رئال مادرید ۴-۱ زسکالیون ۱-۱ رئال مادرید/ رئال مادرید ۳-۰ لیون
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
طرفداری- رافائل فن درفارت هافبک سابق رئال مادرید در خصوص رئال مادرید، آزاکس و دوران حرفه ایش صحبت کرد. در هلند، همه اطمینان دارند که آژاکس پیروز می‌شود اما رئال مادرید در اروپا همیشه رئال مادرید است. دوران حضور در آژاکس و رئال مادرید: آژاکس خانه من است. چگونه است که رئال مادرید در لیگ بد است ولی در لیگ قهرمانان خوب؟: این دقیقا دلیلی است که آن‌ها را متمایز می‌کند و هیچکس به اندازه رئال مادرید در اروپا قهرمان نشده است. وقتی در رئال مادرید بازی می‌کنید، می‌فهمید که لیگ و جام حذفی مهم هستند اما لیگ قهرمانان اروپا داستانی جدا است.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر رئال مادرید حضور یافت. ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر رئال مادرید حضور یافت. بارسلونا در شرایطی به مصاف رئال مادرید خواهد رفت که دیدار رفت در نوکمپ با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده و والورده مدعی شد تیمش باید تلاش کند شرایط را برای رئال مادرید دشوار سازد. دیدار برابر رئال مادرید: "برگزاری بازی نیمه نهایی برابر رئال مادرید یک دیدار کلاسیک خواهد بود. ما باید تلاش کنیم شرایط را برای رئال مادرید دشوار سازیم.

گل آنتونی لوزانو به رئال مادرید (رئال مادرید ۰-۱ ژیرونا)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل

گل مارتین برایتویت به رئال مادرید (لگانس ۱-۰ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری5 ماه قبل
فضاحتی به اسم رئال. هیچ وقت به یاد ندارم که رئال به این شکل بازی کرده باشه. یه تیم ضعیف. بی اثر و گم در بازییکی دو بار زیدان از مارسلو در پست وین استفاده کرد و نتیجه وحشتناک بود. عجیبه که دوباره تکرار شده توسط سولاری

گل ژائومه کوستا به رئال مادرید (رئال مادرید ۳-۲ ویارئال)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل حکیم زیاش به رئال مادرید (رئال مادرید ۰-۱ آژاکس)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- اشرف حکیمی مدافع راست مراکشی رئال مادرید که به صورت قرضی در دورتموند بازی می‌کند، امروز (دوشنبه) با مارکا به مصاحبه پرداخت. به نظر من نباید او مورد انتقاد قرار بگیرد چون اسطوره و نماد رئال مادرید است. رئال مادرید را بدون زیدان و کریستیانو رونالدو چطور می‌بینی؟ رئال مادرید در شرایط خوبی نیست اما من به رئال مادرید و بازیکنانش اعتماد دارم که از این شرایط بد بیرون بیایند. قمار بزرگ رئال مادرید روی بازیکنان جوانی مثل وینیسیوس، براهیم دیاز و رودریگو را چطور می‌بینی؟ در رئال مادرید همیشه فشار بزرگی روی شما هست چراکه آن‌ها بهترین تیم جهان هستند. آیا در یک یا دو فصل آینده خودت را در رئال مادرید می‌بینی؟
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- عملیات انتقال لوکا یوویچ به رئال مادرید ماه‌ها طول کشید و سرانجام در ۴ ژوئن مهاجم صربستانی به صورت رسمی به کهکشانی‌ها پیوست. انتقال یوویچ به رئال مادرید تضمین شده نبود اما ۵ مرحله کلیدی در انتقالش وجود داشت. علاقه بارسلونابارسلونا رقیب رئال مادرید در راه جذب لوکا یوویچ بود. از آن جایی که رئال مادرید به صورت جدی یوویچ را زیر نظر داشت، مسئولین رئال مادرید به لیسبون سفر کردند تا دیدار بنفیکا مقابل فرانکفورت را از نزدیک ببینند. مطمئن شدن از آینده‌اش در رئال مادریدیوویچ، رئال مادرید را ترجیح می‌داد اما از آینده‌اش در رئال مادرید با حضور کریم بنزما مطمئن نبود.

گل راجر مارتی به رئال مادرید (لوانته ۱-۱ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل

گل لئو باپتیستائو به رئال مادرید (اسپانیول ۱-۲ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
آقا جون هر کی دوست دارید این چیه اول هر ویدیو گذاشتید؟ منظورم تبلیغ اپلیکیشن سایت طرفداریه. من نمیدونم طراحش کی بوده میخام ازش بپرسم جناب از این آهنگ بهتر تو اینترنت موجود بود؟ خدا وکیلی آدم تا میزنه کلیپو ببینه جفت میکنه از وحشت صدای زمخت این تبلیغ با ولوم ۱۰۰۰ 😑خواهشا اصلاحش کنید یا حداقل از ولوم ۱۰۰۰ یه ۵۰۰ تاشو کم کنید: |ادم رغبت نداره کلیپارو وا کنه
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- سرخیو رگیلون در مصاحبه با شبکه رئال مادرید در مورد فصل گذشته و آینده‌اش در رئال مادرید صحبت کرد. به نقل از آ. اس، رگیلون گفت: رسیدن به رئال مادرید: اولین بار چهار سال پیش بود. در واقع من به آرزویم رسیده‌ام؛ آرزو داشتم در تیم اصلی رئال مادرید بازی کنم. رئال مادرید تیم تاریخی و بزرگترین تیم در جهان است. سرانجام در روسیه مقابل زسکامسکو در لیگ قهرمانان اروپا برای رئال مادرید بازی کردم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ تیبو کورتوا در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «ABC» چاپ مادرید در خصوص پیوستنش به رئال مادرید گفت: بازیکنی را نمی‌شناسم که نخواهد برای رئال مادرید بازی کند. من به هر تیمی که رفته‌ام، سعی کرده‌ام بهترین عملکردم را ارائه بدهم و در مورد رئال مادرید هم این موضوع صدق می‌کند. دروازه‌بان پیشین چلسی درباره جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید که در تابستان گذشته رخ داد، گفت: رونالدو اسطوره زنده باشگاه رئال مادرید است. بیشتر تاریخچه اخیر باشگاه رئال مادرید با گل‌هایی که او به ثمر رسانده، نوشته شده است. وی درباره احتمال کسب سه‌گانه قهرمانی رئال مادرید در فصل جاری یادآور شد: شی ندارم که رئال مادرید رویای کسب قهرمانی در تمامی رقابت‌هایی را دارد که در آنها حاضر است و این را هر روز در تمرینات تیم می‌شود دید.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
وبسایت نود: یک سال پیش حال و روز هواداران رئال مادرید با وضع امروزشان خیلی فرق داشت. بد نیست نگاهی بیندازیم به سیر اتفاقات مهم رئال مادرید از آن فینال تا به امروز. جولای؛ جدایی رونالدوبعد از ۹ سال پرافتخار در رئال مادرید، رونالدو دهم جولای رسما رئال را ترک کرد. کریستیانو که طی ماه‌های اخر حضورش در رئال مادرید، رابطه خوبی با پرز نداشت، در نهایت تصمیمش را گرفت و با پیراهن سفید رئال مادرید وداع کرد. فوریه؛ از امید تا سقوطبا حضور برخی جوانان در ترکیب اصلی، رئال مادرید جان تازه‌ای گرفته بود.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- منابع پرتغالی عنوان کرده‌اند که پدر رافائل کاماچو، بازیکن ۱۸ ساله آکادمی لیورپول در پایتخت اسپانیا حضور دارد تا با مسئولان رئال مادرید دیدار کند. به نقل از آ. اس، رئال مادرید در این چند سال نگاه ویژه‌ای به آکادمی و رده سنی‌های پایه دارد. پدر این هافبک پرتغالی به مادرید سفر کرده تا با مسئولان رئال مادرید دیدار کند. در واقع دو تیم پرتغالی پیشنهادشان را برای او فرستاده‌اند و تنها منتظر شنیدن پیشنهاد رئال مادرید است. در صورت پیوستن کاماچوبه رئال مادرید، او مجبور است به رئال مادرید کاستیا برود.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
آیا بازگشت او به رئال مادرید شگفت زده تان کرد؟ این اتفاق کمی شگفت زده‌ام کرد، به خصوص این که او زودتر از موعدی که انتظار می‌رفت به رئال مادرید برگشت. زیدان عاشق رئال مادرید است و خانواده‌اش در مادرید زندگی می‌کنند. آیا تشویق شدن توسط هواداران رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو را به یاد دارید؟ تشویق آن‌ها شگفت زده‌ام کرد. آن یک شبی خاص بود و تشویق توسط هواداران رئال مادرید مثل بردن یک جام بود. آیا رئال مادرید خواهان جذب شما بود؟ در طول دوران فوتبالم، باشگاه‌های زیادی خواهان جذبم بودند.

آ. اس: هفت بازیکنی که در تابستان ۲۰۱۹ می‌توانند رئال مادرید را ترک کنند

3+
طرفداریطرفداری5 ماه قبل

گل جاناتان سیلوا به رئال مادرید (لگانس ۱-۰ رئال مادرید)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل الکس گرانل به رئال مادرید (رئال مادرید ۲-۲ ژیرونا)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- خورخه والدانو مدیر ورزشی سابق رئال مادرید این روزها در خصوص شرایط رئال مادرید و بازیکنانش بیشتر از همیشه مصاحبه می‌کند. لوپتگی: در رئال مادرید به اندازه بارسلونا حس تیمی بودن وجود ندارد. باخت‌های رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو: به نظر می‌رسد که رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو بیش از نیوکمپ برای ال کلاسیکوها استرس دارد. وینیسیوس: والورده در ال کلاسیکوی برگشت جام حذفی درس خوبی گرفت. رئال مادرید باید با تصمیم گیری دقیق و درست به نقل و انتقالات تابستانی برود.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- خسوس وایخو در جدیدترین مصاحبه‌اش با مارکا عنوان کرد که قصد ماندن در رئال مادرید دارد. خودت را در رئال مادرید برای فصل آینده می‌بینی؟ خیلی واضح است که من خواهان ماندن در رئال مادرید هستم. همه بازیکنان را وادار به رقابت می‌کند و این در باشگاهی مثل رئال مادرید بسیار اهمیت دارد. چه کسی را الگوی خودت در رئال مادرید می‌دانی؟ کارواخال با جدیت بازی می‌کند و بسیار باهوش است. آیا جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید تاثیرگذار بود؟
فارسفارس5 روز قبل
مهاجم جدید رئال مادرید گفت: از کودکی هوادار رئال مادرید بودم و اولین بار یکی از دوستان پدرم این پیراهن را به من هدیه داد. به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم معارفه لوکا یوویچ خرید جدید رئال مادرید در این باشگاه برگزار شد. وی پس از این مراسم در گفت‌و‌گویی از جاه‌طلبی خود با رئال مادرید گفت: می‌خواهم با رئال مادرید عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورم. یوویچ در پاسخ به این سوال که آیا درست است که شما با پیراهن رئال مادرید می‌خوابیدی، گفت: بله درست است، در کودکی با پیراهن رئال می‌خوابیدم آن پیراهن را یکی از دوستان پدرم به من هدیه داده بود. از کودکی مثل خیلی از بچه‌های دنیا هوادار رئال مادرید بودم.
خبر ورزشیخبر ورزشی4 هفته قبل
می‌شود گفت بهترین فصلت در رئال مادرید بوده است؟ * تو ۱۰ سال پیش به رئال مادرید رفتی؛ آن زمان خیلی جوان بودی. این ۱۰ سال یک معنی دیگر هم دارد و اینکه رکورد حضور یک بازیکن فرانسوی در رئال مادرید را شکسته‌ای. چه تفاوتی بین کریم ۲۰۰۹ و کریم ۲۰۱۹ وجود دارد؛ البته به غیر از این «ته‌ریشی» که گذاشته‌ای؟ * این فصل رئال مادرید را چطور ارزیابی کردی؟ * یعنی فصل بدی برای رئال بود ولی برای خودت فصل خوبی بود؟ * کریستیانو رونالدو از رئال مادرید رفت. آنجا در توضیح اکانت خودت نوشته‌ای «بازیکن فوتبال تیم ملی فرانسه و باشگاه رئال مادرید». بعد از کریس رونالدو، رائول، یکی دیگر از اسطوره‌های رئال مادرید با ۷۱ گل زده ایستاده است.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و سابق رئال مادرید، شایعات مربوط به تماس رئال مادرید با وی برای بازگشت را تکذیب کرد. آیا حذف رئال مادرید را تماشا کردید؟ بله بله من این بازی را دیدم. شعار هواداران رئال مادرید بعد از بازی در حمایت از شما؟ این اتفاق برای من غرور آمیز بود اما رئال مادرید در حال حاضر سرمربی دارد. آیا تماسی از رئال مادرید با شما گرفته شده است؟ خیر، هرگز تماسی گرفته نشده و این صحبت‌ها من درآوردی هستند. من به این شایعات کاری ندارم و هنگامی که رئال مادرید قهرمان می‌شود از موفقیت آنها خوشحال می‌شوم و از ناکامی آنها غمگین.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و سابق رئال مادرید، شایعات مربوط به تماس رئال مادرید با وی برای بازگشت را تکذیب کرد. آیا حذف رئال مادرید را تماشا کردید؟ بله بله من این بازی را دیدم. شعار هواداران رئال مادرید بعد از بازی در حمایت از شما؟ این اتفاق برای من غرور آمیز بود اما رئال مادرید در حال حاضر سرمربی دارد. آیا تماسی از رئال مادرید با شما گرفته شده است؟ خیر، هرگز تماسی گرفته نشده و این صحبت‌ها من درآوردی هستند. من به این شایعات کاری ندارم و هنگامی که رئال مادرید قهرمان می‌شود از موفقیت آنها خوشحال می‌شوم و از ناکامی آنها غمگین.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
حالا ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید نیز در اظهاراتی مشابه گفت وقتی به رئال مادرید آمد، در این تیم هراس رویارویی با لیون وجود داشت. مورینیو در مصاحبه با بین اسپورت فرانسه گفت: از نظر آماری در رئال مادرید بهترین نبودم اما فکر می‌کنم هفت یا هشت سال بود که رئال مادرید نتوانسته بود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد. به یاد دارم در اولین فصل حضورم در رئال مادرید، در یک هشتم نهایی با لیون روبرو شدیم و باشگاه از رویارویی با لیون می‌ترسید. نمی توانستم درک کنم چگونه باشگاهی چون رئال مادرید از لیون می‌ترسد. لیون تیم خوبی بود اما نه به اندازه رئال مادرید.

به انتهای لیست رسیدید